فروشگاه هشدار و فیلمبرداری ، زنگ هشدار با دوربین برای خانه: نحوه انتخاب حق? | سرپرست

چگونه زنگ خطر خانه خود را با دوربین انتخاب کنیم

بیش از 1.000 مرجع ذخیره شده در Ile de France, سفارش شما طی 48 ساعت ارسال می شود.

زنگ هشدار دوربین خانگی

کارت شما در حال حاضر خالی است.

اتصال به حساب موجود شما در حال حاضر مشتری هستید

بازنشانی رمز عبور

آیا شما یک مشتری جدید هستید

فقط شروع به جستجو کنید.

بسته شدن سالانه از 5 اوت تا 2 سپتامبر !


متخصص ایمنی به مدت 30 سال, ما قبل از خرید ، توصیه های مربوطه و یک مطالعه فنی رایگان را برای شما به ارمغان می آوریم. سفارش شما تهیه می شود (در صورت درخواست) و آماده کار است.

نصب کننده مجاز پارادوکس ، سیستم های AJAX ، AJAX FIBRA ، SOMFY ، DAHUA ، HIKVISION و NETAMO: ما در هر درخواست یک راه حل خیاطی داریم و در Ile de France مداخله می کنیم.

قیمت های ما نیز از نظر کیفیت/قیمت/خدمات بهترین است زیرا ما یکی از بزرگترین توزیع کنندگان فرانسه هستیم. ما سفارشات را در سراسر فرانسه و اروپا ارسال می کنیم.

پشتیبانی فنی ما به دلیل اثربخشی خود مشهور است زیرا توسط تکنسین های تجاری تضمین شده است.

بیش از 1.000 مرجع ذخیره شده در Ile de France, سفارش شما طی 48 ساعت ارسال می شود.

بوتیک در پاریس 15th, پذیرش مشتری با قرار ملاقات از دوشنبه تا جمعه ، 10 صبح تا 12 بعد از ظهر و 2 بعد از ظهر تا 5.30 بعد از ظهر

چگونه زنگ خطر خانه خود را با دوربین انتخاب کنیم ?

انتخاب زنگ خانه خود با دوربین

هشدار خانه با دوربین نظارت از نظر کنترل و مشاوره از راه دور از آنچه در خانه اتفاق می افتد ، امکانات پیشرفته ای را ارائه می دهد. مراقب باشید همه موارد مشابه: نظارت تصویری فقط بخشی از مسائل امنیتی مطرح شده توسط یک خانه را برآورده می کند. بنابراین در اینجا نحوه انتخاب هشدار خانه ای که قادر به ادغام یک یا چند دوربین نظارت تصویری است.

سیستم هشدار دهنده و دوربین نظارت تصویری

دوربین های فیلمبرداری خودمختار ، از راه دور با استفاده از اتصال Wi-Fi یا یک برنامه کاربردی موبایل ، یک روش عملی و راحت برای مشاوره از راه دور از فضای داخلی ، از دفتر یا محل تعطیلات ارائه می دهند. این دوربین های بی سیم گاهی اوقات به شما امکان می دهند تصاویر را در یک هارد دیسک اختصاصی یا یک دستگاه ذخیره سازی شبکه ضبط کنید ، اما عملکرد آنها محدود به ضبط و انتقال تصاویر است. هدف از سیستم هشدار خانگی با نظارت تصویری پیچیده تر است: در این زمینه از دوربین به عنوان وسیله ای استفاده می شود پس از تحریک هشدار ، وضعیت را بررسی یا بررسی کنید.

اگر مشغول دیدن تصاویری که منتقل می کند ، یک دوربین نظارتی جدا شده کاربردی ندارد. از طرف دیگر ، منطقی است که آیا ادغام به عنوان بخشی از زنگ خانه با دوربین انجام شده است ، زیرا کاربر به محض اینکه دوربین احتمالاً تصاویر یک نفوذ یا شکستن را نشان می دهد ، به طور خودکار هشدار می یابد.

آ زنگ هشدار خانگی با دوربین به محض اینکه یک ردیاب حرکتی یا یک سنسور شوک یک پدیده غیر طبیعی را که احتمالاً با یک هشدار ایمنی مطابقت دارد ، به طور خودکار سیگنال را ایجاد می کند. از طریق نیروگاه هشدار ، ما می توانیم ایمن را به دوربین نظارت وصل کنیم تا آنچه را که در اتاق مربوطه اتفاق می افتد بررسی کنیم.

علاقه این ادغام این است که تحریک زنگ هشدار می تواند ضبط خودکار تصویر را کنترل کند از نظر دوربین نظارت. بنابراین ، اثری دیجیتالی از عبور متجاوزان وجود دارد ، با یک دنباله ویدیویی که در صورت لزوم می تواند برای شناسایی سارقین خدمت کند ، یا واقعیت یک استراحت را به یک شرکت بیمه ثابت کند.

24 ساعت شبانه روز حفاظت از Verisure را کشف کنید

کارشناسان ایمنی ما از شما در محافظت از خانه خود از خانه خود پشتیبانی می کنند.

انتخاب زنگ مناسب با دوربین

چگونه با دوربین زنگ خطر خوبی را انتخاب کنید ? ابتدا باید ویژگی های دوربین را بررسی کنید: خصوصیات نوری اپتیک شما ، توانایی احتمالی آن در ساخت و همچنین هر گزینه از هدف یا دید شبانه موتوری. منبع تغذیه ، با استفاده از باتری ها یا از طریق بخش ، همچنین نکته ای است که باید در نظر گرفته شود ، همانطور که پروتکل ارتباطی مورد استفاده قرار می گیرد: آیا این به عنوان مثال یک دوربین نظارت بی سیم یا یک دوربین IP سیمی است ?

از طرف زنگ خانه ، ما مراقبت خواهیم کرد تا تأیید کنیم که سیستم با دوربین برنامه ریزی شده به خوبی سازگار است ، و اینکه خلبان آن را از طریق رابط های کنترل معمول خود کاملاً امکان پذیر است (به عنوان مثال برنامه تلفن همراه)).

قانونی است و مجاز به استفاده از دوربین نظارت در خانه به موازات سیستم هشدار است زیرا این یک مکان خصوصی است.

انواع مختلف هشدارهای خانگی با دوربین

دو نوع اصلی هشدارهای خانگی با دوربین وجود دارد: هشدارهای خانگی بی سیم با دوربین وت هشدارهای خانگی با دوربین IP سیمی. سیستم ارتباطی مورد استفاده برای یک و دیگری یکسان نیست. برای زنگ هشدار با دوربین IP سیمی ، انتقال تصاویر و فیلم ها در شبکه از طریق کابل اترنت انجام می شود. برای هشدار خانه بی سیم ، به لطف WiFi. اگر می خواهید سیستم امنیتی از راه دور خود را از صفحه کلید لمسی تلفن هوشمند خود کنترل کنید ، می توانید هشدار اتوماسیون خانگی را انتخاب کنید. برای نصب برنامه اختصاصی و اجرای پیکربندی لازم کافی است.

هشدارهای خانگی با دوربین بی سیم

اینها هشدارهای مجهز به دوربین IP بی سیم هستند. این نوع دوربین از طریق اتصال WiFi به یک جعبه اینترنت وصل می شود. مزایای این سیستم است انعطاف پذیری و اختیار آن. بنابراین ، یک دوربین بی سیم را می توان در هر نقطه از خانه یا آپارتمان قرار داد ، در تنها شرایطی که این مکان توسط شبکه WiFi پوشانده شده است و یک پریز برق در دسترس است. بسیار باهوش ، دوربین WiFi سیم کشی بیش از حد قابل مشاهده را تحمیل نمی کند و توسط سارقان یا متجاوزان قابل تشخیص نیست.

برای آوردن یک زنگ خانه بی سیم با دوربین ، فقط باید بررسی کنید که WiFi موجود است و به اندازه کافی قدرتمند در منطقه ای که سیستم نظارتی نصب شده است. دوربین بی سیم به منبع برق در شبکه برق محلی یا مستقل نیاز دارد.

هشدارهای خانگی با دوربین IP سیمی

برخلاف زنگ خانه بی سیم با دوربین ، زنگ خطر خانگی با دوربین IP سیمی به کابل و سوکت RJ45 یکسان با جعبه اینترنت شما نیاز دارد. مزایای اصلی آن است قابلیت اطمینان و ثبات. در واقع ، این نوع سیستم نظارت نسبت به اختلالات و تداخل رادیویی که می تواند WiFi باشد حساس است. بدون خطر برش: پایداری جریان باعث راندمان بهینه می شود.

علاوه بر این ، دوربین IP سیمی به راحتی نصب می شود: فقط آن را از طریق کابل اترنت به جعبه اینترنت وصل کنید تا شناسایی شود. ما از رمزنگاری طولانی جلوگیری می کنیم تا به طرز خسته کننده ای یکپارچه شویم. با این حال ، این بدان معنی است که دوربین خیلی از جعبه اینترنت شما فاصله ندارد و فقط در تنظیمات خاص اعمال می شود.

معیارهای زنگ خانگی خوب با دوربین

این که آیا شما یک زنگ خانگی را با دوربین سیمی یا زنگ هشدار با دوربین بدون سیم انتخاب می کنید, معیارهای خاصی شایسته است که در انتخاب دوربین امنیتی شما در نظر گرفته شود. اگر از قبل سیستم هشدار دارید ، اطمینان حاصل کنید که دوربینی که انتخاب می کنید با آن سازگار است. سپس برای شناسایی نکات زیر توجه کنید.

زمینه استفاده از آن

آیا شما نیاز به فیلمبرداری در داخل خانه ، خارج از منزل ، روز ، شب دارید ? بسته به پاسخ های خود ، با یک دوربین با دید شبانه یا نه ، زنگ خطر را انتخاب خواهید کرد. همچنین از سطح فیلم بخواهید تا زاویه دیدگاه لازم را تعیین کند.

نوع خلبانی آن

یک دوربین ثابت به اندازه کافی برای فیلمبرداری سطح برای نظارت است یا به دوربین موتوری نیاز دارید تا هر گوشه ای از منطقه نظارت را بپوشانید ?

حالت عملیاتی آن

آیا دوست دارید تصاویر روی سیم کارت یا ابر ذخیره شوند ? چه مدت دوست دارید ضبط را برنامه ریزی کنید یک نفوذ توسط زنگ هشدار خانگی شما با دوربین تشخیص داده می شود ? چهل ثانیه ، یک دقیقه ، بیشتر ?

کیفیت تصویر آن

مهم است اگر می خواهید استفاده از دوربین خود را بهینه کنید. قدرت بزرگنمایی ، تعریف (نفع Full HD) ، گزینه Color ، وجود مادون قرمز را در نظر بگیرید ..

دوربین سیمی یا بدون سیم ?

برای انعطاف پذیری و اختیار بیشتر ، انتخاب کنید زنگ هشدار خانه بی سیم با دوربین. اگر شبکه WiFi شما کمی کم است ، ترجیح دهید زنگ هشدار با دوربین سیمی.

نظارت یا نظارت از راه دور ?

هشدار خانه بی سیم شما با دوربین می تواند به شما امکان دهد در هر زمان فضای داخلی خود را مشاهده کنید اما همچنین می تواند ، اگر یک اشتراک نظارت از راه دور را دریافت کنید ، مستقیماً به آن وصل شوید یک مرکز نظارت از راه دور. بنابراین ، در مورد ماشه هشدار و انتشار پری دریایی ناشی از ردیاب حرکات یا ردیاب دود ، تصاویر فیلمبرداری به طور خودکار به عوامل نظارت از راه دور منتقل می شوند که قادر به ایجاد شک و تردید هستند تا بدانند که آیا مداخله پلیس ضروری است.
هرچه تصاویر دوربین شما بالاتر باشد ، تجزیه و تحلیل وضعیت و اتخاذ واکنش مناسب آسان تر خواهد بود ، از این رو علاقه به انتخاب یک دوربین نسبتاً کارآمد. این امر نه تنها در صورت نفوذ بلکه در صورت تشخیص دود یا مونوکسید کربن نیز مفید خواهد بود – البته به شرط آنکه شما مجهز به دود و ردیاب های بنزین باشید.

که شما انتخاب کردید زنگ هشدار خانه بی سیم با دوربین که در خود ساز یا در نظارت از راه دور, قادر به مشاهده خانه خود در هر زمان و هر کجا که 24 ساعت در روز باشید ضمانت امنیتی اضافی است. زنگ خانه بی سیم با دوربین به نظر می رسد پرطرفدارترین است زیرا نصب و حرکت بسیار آشکار و بسیار آسان نیست زیرا شامل کابل نیست. این یکی از امن ترین راه ها برای جلوگیری از خطر سرقت ، آتش سوزی و نفوذ است. از درخواست یک حرفه ای دریغ نکنید تا مشخص کنید کدام کیت هشدار مناسب شما است.