هشدار خانگی بی سیم ارزان با هشدار تلفن ، زنگ خطر خانه بی سیم: هشدار و سیستم های ایمنی و محافظت

متخصصان زنگ هشدار خانه بی سیم ، سیستم نظارت تصویری و دوربین IP

نصب آسان ، کل سیستم قبل از ارسال توسط ما برنامه ریزی شده است. بسته های هشدار ما مقرون به صرفه و مقیاس پذیر هستند. آنها می توانند بعداً با سایر لوازم جانبی موجود در کاتالوگ ما مانند سوکت های متصل ، صفحه کلید بی سیم ، ردیاب های فضای باز ، آژیرهای داخلی ..

زنگ هشدار 101 تا 200 €

زنگ هشدار خانه بی سیم RTC-IP-GSM ICE-BI13

Tike Security طیف وسیعی از سیستم های هشدار خانگی خود را از 101 تا 200 یورو ارائه می دهد. به طور موثر از خانه و خانواده خود در برابر متجاوزان با قیمت بی نظیر و بدون اشتراک محافظت کنید.

در صورت هشدار ، نیروگاه به شما هشدار می دهد تا با فعال شدن مجدد یا غیرفعال کردن سیستم ، از راه دور عمل کنید. آژیرهای قدرتمند همچنین در حالی که دزدی را از هم جدا می کنند ، به محله شما هشدار می دهند.

نصب آسان ، کل سیستم قبل از ارسال توسط ما برنامه ریزی شده است. بسته های هشدار ما مقرون به صرفه و مقیاس پذیر هستند. آنها می توانند بعداً با سایر لوازم جانبی موجود در کاتالوگ ما مانند سوکت های متصل ، صفحه کلید بی سیم ، ردیاب های فضای باز ، آژیرهای داخلی ..

چرا خود را به یک سیستم هشدار مجهز کنید ?

هیچ کس در برابر سارقین مصون نیست که آسیب های زیادی را در پشت سر آنها وارد کند ، مانند از دست دادن اشیاء با ارزش ، تخریب کالا ، بلکه احساس ناامنی. با این حال ، می توان از آنها جلوگیری کرد و به لطف یک سیستم هشدار ، مجرمان را منصرف کرد. در واقع ، 95 ٪ از سارقین در صورت ایجاد زنگ خطر فرار می کنند. بنابراین تجهیزات با یک سیستم امنیتی به جلوگیری از نفوذ و داشتن ذهن صلح آمیز کمک می کند.

زنگ خطر که از محافظت شما مراقبت می کند

در دسترس همه ، سیستم های هشدار ایمنی Tike ما از امنیت خانه ، آپارتمان ، تجارت ، دفتر ، انبار یا گاراژ پشتیبانی می کنند.
به لطف انتخاب گسترده آنها از لوازم جانبی ، می توانید کیت را که مطابق با نیازهای شما است ، تهیه کنید تا کاملاً با مکانی که برای ایمن سازی سازگار است ، سازگار شود.
ردیاب ها مسئول جلوگیری از نیروگاه هشدار بلافاصله در صورت نفوذ هستند ، که باعث آژیرها می شود و در هر کجا که هستید به شما در تلفن همراه هشدار می دهد. به طوری که لازم نیست در مورد وضعیت باتری های سیستم خود فکر کنید ، دومی نیز به شما هشدار می دهد که باتری ها کم باشند.

اکثر ? تکنسین های خبره ما قبل از ارسال بسته شما ، همه تجهیزات را برای شما آزمایش و برنامه ریزی کرده اند ، بنابراین سیستم شما آماده استفاده از دریافت آن است.

هشدار بی سیم ایمنی Tike

ایمنی با قیمت پایین

در Tike Security ، ما مایل هستیم تجهیزات با کیفیت را با بهترین قیمت به شما ارائه دهیم. به همین دلیل ما مجموعه ای از بسته های مختلف از 101 تا 200 € را برای شما انتخاب کرده ایم تا از آپارتمان یا خانه خود از 2 تا 4 اتاق محافظت کنیم.
علاوه بر این ، سیستم های هشدار ما بدون اشتراک هستند ، بنابراین شما یک بسته ماهانه برای پرداخت آن ندارید. این یک روش خوب برای صرفه جویی در هزینه بدون نادیده گرفتن حمایت از آن است. در واقع در سایت ما ، کاهش قیمت به معنای کاهش کارایی نیست. کیت های محافظ ما از این رو امنیت مؤثر و قابل اعتماد شما را تضمین می کنند.

هشدار تلفنی

با هشدارهای نزدیک متصل به ما از شگفتی های ناخوشایند خودداری کنید و در هر کجا که هستید با خانه خود در تماس باشید. بسته های زنگ هشدار ما دارای یک فرستنده RTC هستند که به شما امکان می دهد نیروگاه خود را به جعبه اینترنت یا خط Telecom France خود وصل کنید تا در صورت نفوذ ، حتی از راه دور ، تماس بگیرید. با استفاده از گزینه GSM ، می توانید برای دریافت پیامک و استفاده از برنامه تلفن همراه ما ، در Android و iOS ، یک سیم کارت را نیز به نیروگاه خود اضافه کنید.
بنابراین مدیریت نیروگاه هشدار شما متعلق به شما است. پس از دریافت هشدار نفوذ ، چندین فرصت در دسترس شما قرار دارد: به مقامات اطلاع دهید ، به آنجا بروید یا از یک دوست عزیز بخواهید که بررسی کند ، یا حتی زنگ خطر را برای فعال کردن مجدد از طریق تلفن کنترل کند.

متخصصان زنگ هشدار خانه بی سیم ، سیستم نظارت تصویری و دوربین IP

هشدار خانه بی سیم سیستم های امنیتی را بدون اشتراک ارائه می دهد. در نظر گرفته شده برای استفاده خاص یا حرفه ای آنها از یک خانه ، یک آپارتمان ، دفاتر یا محل های تجاری محافظت می کنند.

نوع هشدار خانگی خود را از مارک های مختلف ما انتخاب کنید و از تماس با متخصصان ما برای مشاوره به شما دریغ نکنید.


خانه هشدار ویشیک Powermaster 30 کیت 3

هشدار خانه بی سیم Ajax AJ-Hubkit-Pro-Ks

قیمت قدیمی: 842.44 یورو

589.71 یورو قیمت ویژه

Ajax Starterkit Plus Alarm – کیت 10


هشدار خانه بی سیم – کیت تکامل IProtect 13


هشدار خانه بی سیم GSM – IProtect Evolution GSM Kit 1


هشدار خانه Vishic Powermaster 30 کیت 1

نظارت تصویری

کیت نظارتی Turbo HD Hikvision 4 Cameras Dome Turbo

کیت نظارتی توربو Hikvision Turbo 2 دوربین گلوله

قیمت قدیمی: 168.81 € 151.93 € قیمت ویژه

Turbo HD Hikvision Turbo Surveillance Surveillance Kit 2 Dome Dome

کنترل دسترسی

Waler Video WiFi 1080p با Carillon – حلقه Pro Doorbell Pro Video

قیمت قدیمی: 279.00 یورو 159.00 قیمت ویژه

IP Video 1 درب درب با RFID Badge Reader – Doorbird D2101V Built -in Poe – پایان: Chrome Brilliant

IP Video Porter با RFID Badge Reader – 1 Doorbell – Doorbird D2101V – پایان: برنج درخشان

قیمت قدیمی: 1،307.37 یورو 1،111.26 قیمت ویژه

برای بیش از 10 سال ، زنگ هشدار خانه بی سیم بزرگترین مارک های هشدار (Delta dore ، Somfy ، Vishic ، Ajax ، IProtect ، Ezviz ، Yale و غیره) را با بهترین قیمت توزیع کرده است.
فروشگاه آنلاین ما همچنین دوربین های نظارتی ، دوربین های IP و کیت های نظارت کامل ویدیویی را ارائه می دهد. باز هم ، متخصصان ما مشهورترین مارک ها را برای شما انتخاب کرده اند ، از جمله: Hikvision ، Dahua ، Foscam ، Ring ، Ezviz ، Netatmo یا Somfy.

علاوه بر این محصولات پرچمدار ، پیشنهاد هشدار خانه بی سیم همچنین شامل سیستم های کنترل دسترسی (Video Porter ، Lock Connected ، Judas Digital) است.

تیم ما از حدود بیست متخصص امنیت داخلی از دوشنبه تا جمعه در 09 72 25 73 25 به شما گوش می دهد (تماس غیرقانونی).

برای مشاوره ، اطلاعات ، کمک به ناوبری در سایت ما ، برای نقل قول یا برای سفارش ، با ما تماس بگیرید.

به منظور تضمین رضایت خود ، زنگ هشدار خانه بی سیم نه تنها محصولات با کیفیت را با رقابتی ترین قیمت های موجود در بازار بلکه کمک های فنی با نصب کاملاً رایگان ارائه می دهد. تکنسین های ما در اختیار شما هستند تا به شما در پیکربندی زنگ هشدار ، دوربین های نظارتی یا تجهیزات کنترل دسترسی کمک کنند.