آمازون: همه چیز در مورد این مارک ، تعریف | وابسته به آمازون

آمازون: چیست

جف بزوس, 30 -سال کارآفرین ، شرکت خود را تأسیس کرد وابسته به آمازون.کم با پروژه فروش کتاب در اینترنت. او به دنبال نامی است که با نامه A شروع می شود تا در بین اولین در تحقیقات حروف الفبا ظاهر شود و حفظ کند وابسته به آمازون برای بیرون کشیدن “بزرگترین کتابفروشی جهان”, مانند آمازون ، بزرگترین رودخانه جهان.

وابسته به آمازون

وابسته به آمازون شرق یک سایت فروش آنلاین به معنای واقعی کلمه صدها هزار محصول در مقوله هایی به اندازه متنوع فرهنگ, DIY, آنجا زیبایی, لباس ، اوقات فراغت, غذا, مبلمان یا علوم رایانه ، برای نامگذاری چند. آمازون همچنین خدمات ارائه می دهد پخش فیلم یا موسیقی, دستیار مجازی الکس, و خدمات حق بیمه آمازون نخست که بیش از 200 میلیون مشترک در سراسر جهان دارد.

ایجاد شده در سال 1994 توسط جف بزوس, بنابراین 30 ساله ، آمازون.com است یک سایت فروش کتاب آنلاین, فکر می کند بزرگترین کتابفروشی جهان. به تدریج به محصولات دیگر باز می شود و به یکی از غول های وب تبدیل می شود, در مخفف معروف بین فیس بوک و مایکروسافت قرار بگیرید گافام.

این شرکت همچنین شیء است انتقادات فراوان نسبت فامیلی تحت شرایط کار از کارمندان آن ، به تقلب مالیاتی, اشتباه به مغازه های کوچک در محیط زیست, به نابودی فروخته نشده و جمع آوری داده ها بدون مجوز پیش نیاز برای کاربران.

آخرین بروزرسانی در 05/03/2022
اطلاعاتی برای اصلاح ? با ما تماس بگیرید

آمازون به آنها تعلق دارد ?

بنیانگذار آمازون, جف بزوس (اول ثروت جهانی در سال 2021) ، سهامدار اکثریت (9.81 ٪) شرکت وی است. صندوق سرمایه گذاری را دنبال کنید The Vanguard Group ، Inc. (6.21 ٪) و Mackenzie t Bezos (3.42 ٪).

تاریخ های مهم برای آمازون

جف بزوس, 30 -سال کارآفرین ، شرکت خود را تأسیس کرد وابسته به آمازون.کم با پروژه فروش کتاب در اینترنت. او به دنبال نامی است که با نامه A شروع می شود تا در بین اولین در تحقیقات حروف الفبا ظاهر شود و حفظ کند وابسته به آمازون برای بیرون کشیدن “بزرگترین کتابفروشی جهان”, مانند آمازون ، بزرگترین رودخانه جهان.

سایت آمازون.com است ارسال شده در 16 ژوئیه.
افتتاحیه شرکت تابعه فرانسوی.
آمازون راه اندازی می کند یک مکان بازار برای فروشندگان خصوصی و حرفه ای باز است.
راه اندازی پلت فرم ویدیویی On -Demand ویدیوی آمازون.

آمازون خواننده خود را راه اندازی می کند کیندل آمازون. بصورت آنلاین از پلت فرم فروش و پخش موسیقی موسیقی آمازون.

آمازون خدمات خود را ارائه می دهد چاپ سه بعدی. این شرکت همچنین در حال راه اندازی بازار است گوشی های هوشمند با تلفن اما شکست به گونه ای است که بازاریابی آن سال بعد متوقف می شود.

پروژه آمازون تحویل نخست توسط Drône, دو سال قبل آغاز شده ، توسط اداره حمل و نقل هوایی فدرال رد می شود. سایت یک مکان بازار را باز می کند از محصولات صنایع دستی.

آمازون برو, اولین صندوق -سوپر مارکت غذایی رایگان در سیاتل ، کنار دفتر مرکزی این شرکت باز است و به مدت 1 سال توسط کارمندان آمازون آزمایش می شود ، برای عموم مردم باز می شود. فروشگاه های دیگر بعداً افتتاح می شوند (سیاتل ، نیویورک ، شیکاگو ، سانفرانسیسکو).

مهار اجرا شده برای ترمز بیماری همه گیر Covid-19 از آمازون که گردش جهانی خود را می بیند 40 ٪ افزایش یابد و سود آن دو برابر است.

جف بزوس به عنوان مدیر کل بازنشسته می شود وابسته به آمازون.
در 68 فروشگاه فیزیک آمازون بسته هستند.

دفتر مرکزی آمازون

نشانی
وابسته به آمازون
آمازون فرانسه داشت
67 ، بلوار du Général Leclerc
92110 کلیشی
تلفن: 0146171000

اطلاعات در مورد آمازون

تاریخ ایجاد 1994
کشور مادری ایالات متحده
بنیانگذاران / سازندگان جف بزوس
تاثير گذار 541000 (در سال 2017)
شرکت لیست شده AMZN / US0231351067

شعارهای آمازون

سخت کار کنید ، از آن لذت ببرید ، تاریخ را بسازید
میلیون ها محصول. میلیون ها داستان.
قیمت پایین ، جایی که می خواهید ، وقتی می خواهید.
فردا بهتر.

آمازون در اینترنت

وب سایت رسمی https: // www.وابسته به آمازون.fr/
فیس بوک https: // www.فیس بوک.com/آمازون.fr/
توییتر https: // توییتر.com/amazonfrance
یوتیوب https: // www.یوتیوب.com/کانال/ucbuv5k5endqnt62br7egbjg
اینستاگرام https: // www.اینستاگرام.com/amazon/

تبلیغات آمازون

2012 میخانه – آمازون – لبخند

درب یک خانه روی یک بسته آمازون که در Doormat سپرده شده است باز می شود. بسیاری از صحنه های زندگی روزمره را دنبال کنید ، با اظهارنظر با صدا و سیما: “لبخند روی بسته ها ما هستیم. ما آمازون هستیم ، ما اختراع زندگی روزمره شما هستیم. بزرگترین رویای ما: ایجاد چیزهایی که زندگی شما را تغییر می دهد و سپس به یک عادت تبدیل می شود. انقلابی را به صورت عادی متحول کنید. “”. سپس آمازون خواننده Kindle و برخی از خدمات خود را ارائه می دهد.

2020 آمازون – کریسمس “نمایش رقص” میخانه 60s

یک رقصنده بسیار جوان اولین نقش نمایش سال پایان مدرسه خود را دریافت می کند. او به آموزش خستگی ناپذیر در خانه یا پله ساختمان ، جایی که با همسایه جوانی اغوا می کند ، ادامه می دهد ، اما این نمایش به دلیل محدودیت های سلامتی لغو می شود. خواهر کوچک او سپس تصمیم می گیرد دعوت هایی را که در ساختمان توزیع می کند ، تهیه کند ، همسایه جوان یکی را دریافت می کند و سپس به دنبال چیزی در سایت آمازون است در حالی که خواهر کوچک به بزرگتر خود نشان می دهد ، لمس می کند ، پوستر زیبایی که او برای نمایش غافلگیرکننده طراحی کرده است او او را سازماندهی کرد. در عصر ، رقصنده جوان آماده سازی در حیاط در وسط ساختمانها را به پایان رساند و به سختی او شروع به رقصیدن کرد تا همسایه جوانش روی او یک چراغ مشعل عظیم برای برجسته کردن آن ، در محله تشویق می کند ، در محله تشویق می کند. موسیقی: “نمایش باید ادامه یابد” ، ملکه (پیتر مودر دوباره کار).

آمازون: چیست ?

آمازون ، اولین فروشگاه مجازی در جهان ، یکی از بزرگترین سایبری های سایبری در کنار شرکت چینی در علی بابا است. این شرکت در ژوئیه 1994 توسط جف بزوس در سیاتل تاریک شد که یکی از بزرگترین ثروت های جهان است. اندی جسی او را دنبال می کند و مدیرعامل جدید آمازون از ژوئیه 2021 است. © بنیاد آفتاب

آمازون یک شرکت تجاری آنلاین است که جف بزوس جف بزوس در سال 1994 ایجاد کرد. دفتر مرکزی آن در سیاتل ، در ایالات متحده واقع شده است. این یک میلیون نفر در سراسر جهان استخدام می کند و یکی از GAFAMS ، مخفف برای تعیین غول های وب است: Google ، Apple ، Facebook ، Amazon و Microsoft Microsoft . این اولین فروشگاه مجازی در جهان است و خالق آن ، جف بزوس ، 112 میلیارد دلار دارد.

آمازون در چند شکل

آمازون غول پیکر است و چند چهره برای نقاشی پرتره آن کافی است:

  • گردش مالی 177.9 میلیارد: در سال 1997 وقتی این شرکت در بورس سهام قرار گرفت ، 438 میلیون دلار بود. در فرانسه 7.73 میلیارد یورو تخمین زده می شود. گردش مالی آمازون در فرانسه: 7.73 میلیارد یورو یا 333 میلیون مورد.
  • بیش از یک میلیون کارمند در سراسر جهان. این شرکت سایت هایی را در ایالات متحده ، کانادا ، مکزیک ، اروپا ، امارات متحده عربی ، ترکیه ، ژاپن ، چین ، هند ، استرالیا و برزیل افتتاح کرده است. در فرانسه 7،500 نفر را استخدام می کند.
  • پنج میلیارد تحویل. آمازون یک کاتالوگ 119 را به صورت آنلاین قرار می دهد.928.851 محصول مختلف در بازار جهانی.

یک گافم

آمازون یکی از GAFAM است ، این بدان معنی است که بر بازار دیجیتال در کنار Google ، Apple ، Facebook و Microsoft حاکم است. در سال 2020 ، او Zoox را خریداری کرد ، شرکتی که متخصص وسایل نقلیه خودمختار و Wondy ، Postcasts Platform است.

آمازون چیست ?

آمازون تعدادی از محصولات و همچنین کالاها و خدمات به شما می دهد. این چند ملیتی که در اصل ، به طور انحصاری کتابها ارائه شده است ، توانسته است به طور مؤثر متنوع شود تا انتظارات مشتریان خود را برآورده کند.

… برای تحویل بیش از یک میلیون محصول به شما

شرکت جف بزوس به طور عمده ارائه می دهد:

  • 44.2 میلیون پوند: این فعالیت اصلی آن است ، آثار جدید یا استفاده شده را ارائه می دهد. این بدان معنی است که کتاب مقدس در آنجا نادری پیدا می کند.
  • 10.1 میلیون محصول الکترونیکی ؛
  • 6.6 میلیون محصول مربوط به خانه و باغ ها.

با استفاده از داروخانه آمازون ، غلتک کمپرسور آمازون به سلامت حمله می کند

… به طور مداوم کالاها و خدمات جدید را به شما ارائه می دهد

آمازون دائماً نوآوری می کند و به طور مرتب محصولاتی را به مشتریان خود ارائه می دهد:

  • آمازون هاله ، دستبند متصل ایجاد شده در سال 2020 ، برای تجزیه و تحلیل احساسات و فعالیت بدنی شما
  • Amazon Care ، متولد 2019 ، برای بهبود وضعیت بهداشت شما
  • Amazon Key: Amazon Key به شما امکان می دهد تا بررسی کنید که چه کسی وارد خانه شما می شود و درب از راه دور درب خود را باز کنید. شرکت جف بزوس به بازار شهر هوشمند و خانه امن علاقه دارد. در سال 2018 ، او رینگ ، یک شرکت آمریکایی را که متخصص در درب های متصل است ، خریداری کرد. ناگفته نماند موسیقی آمازون ، ویدیوی آمازون ، منسوجات آمازون و غیره.

چگونه آمازون کار می کند ?

تقریباً هر آنچه را که می خواهید می توانید در آمازون خریداری یا بفروشید. این پلت فرم مجازی روشهای خرید و فروش بسیار ساده ای را ارائه می دهد. او حتی از کارآفرینانی که مایل به توسعه خود هستند پشتیبانی می کند.

خرید در آمازون

فقط یک حساب رایگان ، سفارش و پرداخت آنلاین باز کنید. سرویس High -end Prime یکصد میلیون مشترک را که به ویژه از یک سرویس تحویل خانه رایگان در دو روز بهره مند می شوند ، از یک برنامه ویدئویی و موسیقی مداوم و غیره ، گرد هم می آورد.

فروش در آمازون

شما می توانید محصولات را در آمازون بفروشید و حتی آن را به شغل خود تبدیل کنید. تجارت آمازون خدماتی برای متخصصانی است که به دنبال مشتری هستند. در فرانسه ، بیش از 10.000 SME و VSE به لطف آمازون توسعه می یابند. شرکت جف بزوس حتی به رهبران تجارت فرانسوی کمک می کند تا فاکتورهای خود را مدیریت کنند. فقط یک حساب رایگان باز کنید.