سیم کارت ارزان بدون تعهد یا اشتراک ، سیم کارت پیش پرداخت مقایسه ای: جزئیات بهترین پیشنهادات

سیم کارتهای پیش پرداخت: توسط اپراتورهای تلفن همراه ارائه می شود

شما پیشنهاد یا اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کرده اید? دریغ نکنید که آیا از سایت ما راضی هستید یا اینکه می توانیم پیشرفت کنیم !

سیم کارت ارزان بدون تعهد یا اشتراک

تلفن هوشمند فعلی شما برای شما مناسب است و به دنبال تغییر اشتراک تلفن همراه هستید ? بسته های غیر اتصال مناسب برای تغییر اپراتور تلفن همراه بدون صرف هزینه بیش از حد هر ماه است ، این فرمول های رایگان هر تعهد بیشمار و ارزان هستند. برای کمک به شما در تلاش خود برای پیشنهاد ایده آل ، در اینجا پیشنهادات سیم کارت ها وجود دارد:

سیم کارت: همه چیز در مورد اشتراک های ارائه شده بدون تلفن همراه

مشترک شدن در یک بسته تلفن جدید بدون نیاز به خرید موبایل جدید اکنون رایج است. در واقع ، با دموکراتیک کردن پیشنهادات بدون تعهد پس از ورود اپراتور تلفن همراه رایگان در بازار در سال 2012 ، بسیاری از مصرف کنندگان این راه حل و بدون تلفن همراه را با قیمت های بسیار جذاب تر انتخاب می کنند. به طور کلی با این نوع بسته ، فقط باید هنگام سفارش بسته به اپراتور ، یک سیم کارت جدید را که بین 1 تا 10 یورو صورتحساب داده شده است ، به دست آورید. برای اطلاعات ، برخی از اپراتورها نیز ارائه می دهند اشتراک سیار با تعهد 12 یا 24 ماه مانند اپراتور SFR به عنوان مثال یا نارنجی.

بسته های رایگان موبایل اپراتورهای شبکه چیست؟ ?

اپراتور از راه دور Bouygues به شما امکان می دهد در یک پیشنهاد مشترک شوید سیار با دامنه بسته های غیر اتصال B و شما از 7.99 € در هر ماه با کمی (20 مگابایت) یا حداکثر (50 گیگابایت) از گیگاس هر ماه. با محدوده بدون تعهد به Bouygues Telecom ، سیم کارت در هنگام سفارش 10 یورو صورتحساب می شود.

در اپراتور نارنجی, همچنین می توانید بدون نیاز به دستیابی به موبایل جدید ، مشترک شوید بسته های سیم سیم از این اپراتور فقط با تعهد 12 ماهه در دسترس است. سیم کارت 1 یورو هنگام سفارش شارژ می شود ، در پایان 12 ماه هیچ هزینه خاتمه داده نمی شود. پیشنهادات سیم کارت در محدوده مینی یا اریگامی موجود است.

سد, برند دیجیتالی بازارهای اپراتور نارنجی ، به نوبه خود ، فرمول های غیر اتصال با امکان خرید فقط سیم کارت 1 یورو در سفارش. این محدوده شامل 4 پیشنهاد از 4 است.99 یورو در هر ماه با کمی یا حداکثر اینترنت موبایل هر ماه.

اپراتور SFR فرمول های محیط زیست را بدون تلفن همراه ارائه می دهد. آنها با یک تعهد 12 ماهه یا بدون تعهد مدت زمان در دسترس هستند بلکه در نسخه مسدود شده یا مسدود نشده نیز در دسترس هستند. در SFR ، سیم کارت در هنگام سفارش 10 یورو صورتحساب می شود.

با اپراتور قرمز توسط SFR, همچنین می توانید بدون نیاز به خرید موبایل جدید مشترک شوید. سیم کارت در هنگام سفارش 10 یورو صورتحساب می شود. این اپراتور طیف وسیعی از بسته های ارزان ، ساده و قابل تنظیم را از 5 یورو در ماه به بازار عرضه می کند.

در اپراتور تلفن همراه رایگان, شما می توانید یک سیم کارت را به تنهایی بدون تلفن با پیشنهاد رایگان با 2 یورو در هر ماه (یا رایگان برای مشترکان Freebox) به مدت 2 ساعت تماس بدون اتصال زمان یا بسته نامحدود رایگان در 19 انتخاب کنید.99 € در هر ماه (یا 15.99 یورو در هر ماه برای مشترکین Freebox). سیم کارت به عنوان بخشی از قابلیت حمل شماره رایگان است اگر 10 یورو صورتحساب نشود.

همچنین به راهنماهای ما در مورد MVNOS مراجعه کنید:

 • با اپراتور SOSH تماس بگیرید
 • من از قانون چتل استفاده کردم تا برنامه خود را تغییر دهم !
 • شماره های نقاب دار را بلوک کنید

فرمول های موبایل اپراتورهای MVNO چیست؟ ?

همچنین می توانید یک بسته رایگان موبایل را از اپراتور انتخاب کنید پست موبایل با دامنه بسته های سیم سیم. این محدوده از این اپراتور تلفن همراه بدون تعهد مدت زمان در دسترس است و از 6.99 € در ماه. La Poste Mobile همچنین بسته های سیم کشی مسدود شده را برای کنترل بودجه شما ارائه می دهد. اطلاعات دیگر ، سیم کارت 9 صورت گرفته است.90 € پس از سفارش و هزینه حمل و نقل برای همه فرمول های سیم کارت.

یک اپراتور دیگر که به لطف توافق با سه اپراتور نارنجی ، Bouygues Telecom و SFR یک پوشش شبکه دارد ، این اپراتور است NRJ تلفن همراه. این اپراتور دامنه ای بدون تلفن همراه و بدون تعهد از 9 را ارائه می دهد.99 € در هر ماه برای Woot قابل تنظیم با توجه به نیازهای تماس و وب شما. شما همچنین می توانید با این اپراتور انتخاب کنید که یک بسته مسدود شده در نسخه SIM را بدون مدت زمان از 8 انتخاب کنید.99 € در ماه. سیم کارت در اشتراک 5 یورو صورتحساب می شود.

اپراتور پیش فرض که از شبکه های نارنجی و SFR (بسته به پیشنهاد) استفاده می کند ، تنها اشتراک تلفن همراه است که هر ماه با مصرف شما سازگار است و بدون تلفن همراه در دسترس است. بسته ضروری از 2 یورو در هر ماه تا 7 در دسترس است.99 یورو و بسته کامل از 9 صورت گرفته است.99 € در ماه تا 24.99 € در ماه. سیم کارت در هنگام سفارش 5 یورو صورتحساب می شود.

کورولیس که از شبکه SFR استفاده می کند ، دامنه ای بدون تلفن همراه و هیچ وقت ارائه می دهد. این طیف وسیعی از بسته های Brio Liberté 5 بسته از 3 را گرد هم می آورد.50 یورو در هر ماه. در این اپراتور ، سیم کارت هنگام سفارش 1 یورو صورتحساب می شود.

در خانه اوچان از راه دور, دو فرمول بدون تلفن همراه و بدون تعهد مدت وجود دارد ، یکی ابتدا با دو ساعت تماس به 3.99 € در هر ماه و یک بسته نامحدود در 8.99 € در ماه. سپس می توانید این دو اشتراک را با گزینه های اینترنت موبایل از 5 یورو در هر ماه سفارشی کنید. سیم کارت در Auchan Telecom با قیمت 5 یورو است و به سفارش پرداخت می شود.

آخرین بررسی ها در مورد EDCOM (به 108 بررسی EDCOM مراجعه کنید)

شما پیشنهاد یا اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کرده اید? دریغ نکنید که آیا از سایت ما راضی هستید یا اینکه می توانیم پیشرفت کنیم !

سیم کارتهای پیش پرداخت: توسط اپراتورهای تلفن همراه ارائه می شود ?

بهترین پیشنهادات سیم کارتهای پیش پرداخت

سیم کارتهای پیش پرداخت شده امکان پوشش دادن استفاده های گاه به گاه کاربران تلفن های هوشمند را فراهم می کند. اگر اپراتورهای تلفن همراه در مقایسه با بسته های موبایل معمولی تبلیغات زیادی در این پیشنهادات انجام ندهند ، این نوع پیشنهاد موبایل بسیار گسترده است.

بنابراین می توان سیم کارت پیش پرداخت را از اپراتورهای زیر بیرون آورد:

 • اپراتورهای تاریخی مانند Bouygues Telecom ، SFR و Orange.
 • mvnos به عنوان پست موبایل ، Réglo Mobile ، Lebara و Lycamobile.

هر کاربر می تواند سیستم را به بهترین وجه با نیازهای خود انتخاب کند. در هر صورت ، یک کارت پیش پرداخت از نظر تلفن همراه جایگزین مناسبی برای افرادی که نیازهای گاه به گاه یا محدود دارند باقی مانده است.

 • مقایسه سیم کارتهای پیش پرداخت از اپراتورهای اصلی تلفن همراه
 • سیم کارتهای پیش پرداخت Bouygues Telecom ، SFR و Orange
 • همه چیز در مورد سیم کارتهای پیش پرداخت Bouygues Telecom
 • کارت SFR: سیم کارت پیش پرداخت اپراتور Altice
 • سیم کارت پیش پرداخت نارنجی: پیشنهادات تعطیلات Mobicarte و Orange
 • سیم کارتهای پیش پرداخت: کدام اپراتورهای دیگر به آنها پیشنهاد می دهند ?
 • پست تلفن همراه: یک کارت تلفن پیش پرداخت کلاسیک یا بین المللی
 • کارت مینی+ پیش پرداخت Réglo Mobile ، اپراتور مجازی E.لکلر
 • یک کارت پیش پرداخت بدون اشتراک یا قرارداد با Lebara Mobile
 • سیم پیش پرداخت ملی و بین المللی Lycamobile
 • انواع مختلف سیم کارتهای پیش پرداخت شده توسط اپراتورها
 • چرا به جای یک برنامه موبایل معمولی ، سیم کارت پیش پرداخت را انتخاب کنید ?

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 06/14/2023

سیم کارتهای پیش پرداخت نیازهای ویژه ای را برآورده می کند. بنابراین ، این عمدتاً مصرف کننده هایی هستند که از تلفن خود به صورت گاه به گاه استفاده می کنند که به این نوع پیشنهاد می روند. همین مورد در مورد کاربران فرانسه فقط برای یک دوره محدود نیز صادق است ، اما هنوز هم نیاز به استفاده از شبکه موبایل دارد. با وجود بسیاری از خدمات ارائه شده ، انتخاب یک انتخاب دشوار است. برای تسهیل این تصمیم, در اینجا مقایسه بهترین سیم کارتهای پیش پرداخت شده در دسترس از اپراتورهای مختلف تلفن همراه است.

مقایسه سیم کارتهای پیش پرداخت از اپراتورهای اصلی تلفن همراه

همه اپراتورها سیم کارتهای پیش پرداخت را نمی فروشند. برای گفتن حقیقت ، در این بازار بسیار غایب است ، مانند موبایل رایگان موبایل ، Prixtel یا Cdiscount Mobile. در مقابل ، سه اپراتور تاریخی (نارنجی ، SFR و Bouygues Telecom) طیف کاملی از پیشنهادات را ارائه می دهند. به طور موازی ، ما باید به تلاش های چندین MVNO که در بازار سیم کارتهای جذاب پیش پرداخت شده بازاریابی می کنیم ، سلام کنیم.

مقایسه سیم کارت پیش پرداخت

مقایسه تمام بهترین پیشنهادات سیم کارت پیش پرداخت.

سیم کارتهای پیش پرداخت Bouygues Telecom ، SFR و Orange

پیدا کردن سه اپراتور تاریخی به عنوان فروشندگان کارت های پیش پرداخت تعجب آور نیست. Orange ، Bouygues Telecom و SFR آزادی انتخاب بزرگی را در این طرح تضمین می کنند. مصرف کنندگان در این اپراتورها انواع مختلفی از سیم کارتهای پیش پرداخت را پیدا می کنند. برخی از این پیشنهادات امکان بهره گیری از شارژ مجدد داده های تلفن همراه را فراهم می کند وقتی دیگران مزایایی برای برقراری ارتباط بین المللی از خارج از کشور ارائه می دهند.

همه چیز در مورد سیم کارتهای پیش پرداخت Bouygues Telecom

تا به امروز ، Bouygues Telecom دارای دامنه چهار نوع سیم کارت پیش پرداخت. دومی می تواند به لطف پوشش شبکه Telecom Bouygues ، نیازهای موقت را در اعتبار تماس در فرانسه و خارج از کشور پوشش دهد. آنها همچنین به لطف پاکت نامه های داده شده شامل یا با صورتحساب به مگا ، بسته به پیشنهاد انتخاب شده ، امکان اتصال به اینترنت را در 4G امکان پذیر می کنند.

برای یک سیم کارت پیش پرداخت در Bouygues Telecom دریافت کنید, شما باید برای پرداخت حداقل 5 یورو آماده باشید. این قیمت شروع است ، اما بسته به مدل پیش پرداخت سیم کارت انتخاب شده ، این قیمت ممکن است متفاوت باشد. بسته به استفاده مورد نظر ، قیمت ها می توانند تا 40 € افزایش یابد. وقتی می دانید میزان ارتباطات منتقل شده از خارج از کشور منسجم می شود.

در مبلغ شارژ از راه دور Bouygues با تمام کارتهای پیش پرداخت یکسان هستند. مصرف کنندگان می توانند 5 ، 10 یورو ، 20 یورو یا 40 یورو اعتبار داشته باشند. این شارژ مجدد از طریق تلفن در ساعت 630 با خدمات به مشتری انجام می شود. این اپراتور همچنین شارژهای زیادی را در نقاط فروش در فرانسه ارائه می دهد. منطقه مشتری Bouygues Telecom همچنین به شما امکان می دهد اعتبار ارتباطی آن را دنبال کنید.

از 5.00 یورو کارت پیش پرداخت

سیم کارتهای پیش پرداخت Bouygues Telecom و اعتبار آنها مدت اعتبار 12 ماهه از آخرین شارژ. این بدان معنی است که حتی اگر مشتری کارت خود را به مدت یک ماه شارژ نکند ، نیازی به تغییر شماره تلفن خود ندارد. بنابراین ، سیم کارت پیش پرداخت از راه دور Bouygues به خوبی به نیازهای دقیق پاسخ می دهد. اپراتور همچنین هر ماه 50 پیام کوتاه و 10 یورو در هر 50 یورو در طی 2 ماه شارژ می کند.

نحوه شارژ مجدد کارت پیش پرداخت Bouygues ?

برای شارژ مجدد سیم کارت پیش پرداخت Bouygues Telecom ، مشترکین باید 630 را از یک موبایل و 09 81 66 06 30 از یک ثابت شماره گیری کنند. آنها سپس باید 2 کلید را فشار دهند تا به منوی “شارژ” دسترسی پیدا کنند و حالت شارژ خود را انتخاب کنند. مشتری سپس می تواند مبلغ شارژ را انتخاب کرده و توسط کارت بانکی پرداخت کند. از منطقه مشتری Bouygues Telecom ، مشترک نیز باید روی “شارژ” کلیک کند ، فرمول خود را انتخاب کند ، میزان شارژ وی و پرداخت توسط کارت بانکی.

کارت SFR: سیم کارت پیش پرداخت اپراتور Altice

SFR همچنین چهار سیم کارت پیش پرداخت را برای پروفایل های مختلف مشتری ارائه می دهد. آنجا کارت پیش پرداخت کلاسیک 9.99 یورو هزینه دارد و به 5 یورو اعتبار ارتباطی اعطا کنید. پس از آن می توان با اتصال به فضای شخصی SFR آن یا از طریق تلفن در 952 از یک خط SFR ، آن را شارژ کرد.

توجه داشته باشید که در مورد شارژ کارت پیش پرداخت SFR, افراد همچنین می توانند از یک خط تلفن همراه یا ثابت شماره 08 11 90 09 52 تماس بگیرند. برای به دست آوردن مزایای دیگر ، مصرف کنندگان می توانند یک پاس را انتخاب کنند. در این حالت ، آنها بین تماس های نامحدود ، شارژ اینترنتی یا نرخ ترجیحی بین المللی انتخاب می کنند.