موسیقی آمازون: پیشنهادات موجود و مزایای این سیستم عامل ، موسیقی آمازون به نوبه خود قیمت اشتراک های آن را افزایش می دهد

موسیقی آمازون به نوبه خود قیمت اشتراک های آن را افزایش می دهد

Contents

شما می خواهید از مزایای موسیقی آمازون در تلویزیون خود لذت ببرید ? این کاملاً امکان پذیر است ، که شما یک تلویزیون هوشمند ، یک تلویزیون اندرویدی در اختیار شما یا یک جعبه تلویزیون متصل دارید. اگر به عنوان بخشی از اشتراک خود در Amazon Prime ، به Prime Video ، سرویس ویدیویی Amazon -on -demand دسترسی داشته باشید ، همین مورد برای Amazon Music Prime و 2 میلیون عنوان آن نیز می تواند گوش دادن آنلاین یا آفلاین باشد. بلافاصله کشف کنید چگونه می توان به موسیقی در صفحه کوچک خود گوش داد.

موسیقی آمازون: پیشنهادات موجود و مزایای این سیستم عامل

با چه قیمتی در دسترس است ، پیشنهاد موسیقی آمازون و چه چیزی شامل آن است ? مزایای عضویت در موسیقی آمازون نخست یا موسیقی آمازون نامحدود و نه ? ما هر آنچه را که باید در مورد پلت فرم موسیقی به درخواست غول آمریکایی بدانید به شما می گوییم.

شما می خواهید یک جعبه یا پیشنهاد موبایل را بیرون بیاورید و از موسیقی آمازون لذت ببرید ?

 • ضروری
 • پلت فرم موسیقی Amazon Music on Demand چندین اشتراک را مطابق با آن ارائه می دهد خواسته ها و بودجه شما.
 • موسیقی آمازون دارای یک برنامه موسیقی اختصاصی اختصاص داده شده به هنرمندان نوظهور به نام دستیابی به موفقیت.
 • استفاده از اشتراک شما امکان پذیر است موسیقی آمازون نخست در تلویزیون هوشمند ، تلویزیون اندرویدی یا تلویزیون جعبه.
 • لذت بردن از 2 میلیون عنوان رایگان ، انتخاب کنید موسیقی آمازون رایگان, اشتراک اصلی ارائه شده توسط سیستم عامل.

پلت فرم موسیقی آمازون چیست ?

کلاه ایمنی برای گوش دادن به موسیقی آمازون

Apple Music ، YouTube Music ، Spotify ، Deezer و دیگران. مانند SVOD ، در سالهای اخیر کمبود عرضه موسیقی وجود ندارد. در مقابل ، سیستم عامل های آنلاین که روی آن گوش دادن به قطعات مورد علاقه خود ضرب می شوند ، دقیقاً مانند فرمول های اشتراک که آنها به فروش می رسند. برخی از آنها یک بسته پرداخت واحد ارائه نمی دهند ، اما دو یا حتی سه نفر هستند و حرکت آن دشوار است. بر موسیقی آمازون, که شما لزوماً پیشنهاد آمازون را می شناسید ، این وب سایت تجاری خرید آن امکان پذیر است تقریبا همه چیز, شما همچنین می توانید با توجه به خواسته های خود به عناوین موسیقی و لیست های خواندن گوش دهید.

اشتراک و قیمت های موسیقی آمازون در دسترس است

همیشه مانند رقبای خود ، موسیقی آمازون مجموعه ای از اشتراک ها را ارائه می دهد تا به همه اجازه دهد مشترک شوند فرمول که مناسب اوست. بنابراین قیمت موسیقی آمازون بسته به خدماتی که شما انتخاب می کنید متفاوت است ، اما آنها بهتر هستند هم راستا در مورد رقبای خود. درست در زیر پیدا کنید جزئیات اشتراک موسیقی آمازون در دسترس است ، آنها امکانات و همچنین آنها قیمت.

آهنگ های مورد علاقه خود را در موسیقی آمازون گوش دهید !

موسیقی آمازون رایگان: اشتراک اساسی

اگر مشورت می کنید اشتراک ها ارائه شده توسط Apple Music یا YouTube Music ، خواهید دید که هر سیستم عامل می فروشد یک بسته اساسی یا حتی رایگان برای شروع لذت بردن از خدمات آنها. این همچنین در مورد پلت فرم تقاضای آمازون است که این اشتراک را با نام ارائه می دهد موسیقی آمازون رایگان. بله ، شما آن را درست خوانده اید: این استموسیقی آمازون رایگان.

مورد دوم نیازی به پیوستن به آمازون نخست ندارد ، به شما امکان دسترسی به هزاران لیست خواندن را با توجه به یک موضوع بسیار خاص می دهد و همچنین به شما امکان می دهد با الکسا ، دستیار شخصی که توسط آمازون ساخته شده است ، در تعامل باشید. همچنین می توانید از طریق برنامه اختصاصی گوش دادن موسیقی از آن استفاده کنید. از طرف دیگر ، با موسیقی آمازون رایگان ، “حق” خواهید داشت وقفه های تبلیغاتی و قادر به لذت بردن از موسیقی خود در حالت اتصال خارج.

شما می خواهید یک جعبه یا پیشنهاد موبایل را بیرون بیاورید و از موسیقی آمازون لذت ببرید ?

اشتراک اصلی موسیقی آمازون: از تبلیغات خداحافظی کنید !

به عنوان بخشی از اشتراک خود در آمازون نخست ، می توانید بیش از 2 میلیون عنوان, علاوه بر لیست های خواندن که قبلاً در دسترس هستند موسیقی آمازون رایگان. دستیار شخصی الکسا نیز به عنوان بخشی از این فرمول در دسترس است.

مزیت قابل توجه اشتراک موسیقی آمازون نخست است کمبود تبلیغات : شما می توانید بدون قطع هر چیزی به موسیقی خود گوش دهید ! علاوه بر این ، حتی اگر به اینترنت متصل نباشید ، می توانید به آهنگ های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید. برای این فرمول ، شما باید یک اشتراک آمازون نخست را با 49 یورو در سال بپردازید ، در هر زمان خاتمه دهید.

یک کاتالوگ گسترده با Amazon Music Unlimited

موسیقی آمازون نامحدود, این مزایای اشتراک موسیقی آمازون Prime است ، همراه با یک کاتالوگ بیش از 70 میلیون آهنگ موزیکال برای گوش دادن به نامحدود. از نو، لیست های خواندن مضمون به طور مکرر به شما ارائه می شود.

برخلاف دو اشتراک دیگر که در بالا ذکر شد ، فرمول نامحدود موسیقی آمازون به شما امکان می دهد تا موسیقی را گوش دهید شش دستگاه در یک زمان, اگر در اشتراک فردی مشترک نشده اید. کمی شبیه به صفحه نمایش چند صفحه+صفحه+، پیشنهاد خانواده Apple Music یا به اشتراک گذاری حساب Netflix شما ، اصل این است که یک اشتراک را برای اشتراک گذاری بین بگیرید چند نفر. هزینه این بسته 9.99 یورو در ماه است ، در حالی که 3 ماه اول به شما پیشنهاد می شود. اشتراک در آمازون نخست لازم برای استفاده از آن نیست.

اشتراک موسیقی آمازون HD

در اینجا ، سرانجام ، آخرین فرمول فروخته شده توسط آمازون. اشتراک موسیقی آمازون HD خلاصه ای از تمام مزایای نامحدود موسیقی آمازون است که به آن اضافه می شود یک کاتالوگ موسیقی چه کسی در حال گسترش است و همچنین امکان گوش دادن به آهنگ های موسیقی خود در حالت آفلاین و همیشه بدون تبلیغات.

تفاوت واقعی در اشتراک موسیقی آمازون HD, در مقایسه با سایر پیشنهادات موسیقی آمازون ، نهفته است تعریف صوتی عناوین موجود. در واقع ، Amazon Music HD موسیقی را ارائه می دهد کیفیت حق بیمه (HD) و فراوان (UHD). یک دارایی بزرگ برای دوستداران موسیقی ! این اشتراک پس از 3 ماه آزمایش رایگان ، 14.99 یورو در ماه هزینه خواهد داشت.

مورد خاص: اشتراک خانواده موسیقی آمازون

شما بدون شک تعجب نمی کنید که آیا سرویس موسیقی آمازون -با ارائه به خانواده ها با ارائه پیشنهاد گروهی برای به اشتراک گذاشتن بین چندین عضو در همان خانه ، به خانواده ها فکر کرده است. جواب مثبت است ، مانند برنامه های تلفن همراه خانواده ، اما با برخی از ظرافت ها با وجود همه چیز دانستن.

پیشنهاد خانواده موسیقی آمازون با این حال ، فقط به عنوان بخشی از اشتراک موجود است موسیقی آمازون نامحدود یا موسیقی آمازون HD. اگر در یکی از این دو فرمول مشترک شوید ، این فرصت را خواهید داشت که بین پیشنهاد انتخاب کنید موسیقی آمازون فرد نامحدود با 9.99 یورو در ماه یا خانواده نامحدود موسیقی آمازون با قیمت 14.99 یورو در ماه. اشتراک فردی Amazon Music HD 14.99 یورو در ماه و 19.99 یورو در ماه در نسخه خانواده هزینه دارد.

این آخرین گزینه به شما امکان می دهد موسیقی Amazon Music Unlimited یا Amazon Music HD خود را به اشتراک بگذارید حداکثر 6 عضو از خانواده شما. شما و عزیزانتان می توانید از این طریق بهره مند شوید خدمات و دارایی ها خانواده موسیقی آمازون یا در هر زمان عقب نشینی می کنند.

اطلاعات برخلاف برخی از رقبای خود ، موسیقی آمازون هنوز ارائه نمی دهد اشتراک دانشجویی در فرانسه.

 • دسترسی به چند هزار لیست های خواندن موضوعی
 • وقفه تبلیغات
 • حالت آفلاین غیر قابل دسترسی
 • محدود کردن در یک دستگاه واحد
 • دسترسی به یک کاتالوگ جمع شده 2 میلیون عنوان
 • گوش دادن نامحدود وت بدون تبلیغات
 • حالت آفلاین در دسترس پس از بارگیری آهنگ های خود
 • محدود کردن در یک دستگاه واحد
 • دسترسی به کاتالوگ بیش از 70 میلیون عنوان
 • گوش دادن نامحدود وت بدون تبلیغات
 • حالت آفلاین در دسترس پس از بارگیری آهنگ های خود
 • محدود کردن در 6 دستگاه که در پیشنهاد خانوادگی
 • دسترسی به بیش از 70 میلیون عنوان با کیفیت بالا (HD)
 • دسترسی به میلیون ها عنوان در فوق العاده HD
 • گوش دادن نامحدود وت بدون تبلیغات
 • حالت آفلاین در دسترس پس از بارگیری آهنگ های خود
 • محدود کردن در 6 دستگاه در پیشنهاد خانواده

از موسیقی آمازون در هر کجا استفاده کنید ، برنامه های تلفن همراه را با داده های نامحدود کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد مناسب ترین نیازهای خود استفاده کنید.

روشی که باید دنبال شود و شرایط عضویت در موسیقی Prime Amazon

شما به پیشنهادات موسیقی آمازون علاقه دارید و به آن فکر می کنید اشتراک در برای لذت بردن از موسیقی خود همانطور که می بینید مناسب است ? تبدیل شدن به مشترک موسیقی آمازون ، بازی کودک است ، حتی اگر وجود داشته باشد برخی معیارها برای بررسی خود در نظر بگیرید شایستگی, همانطور که در زمینه اشتراک تلویزیون یا اینترنت:

 • ساکن شدن کلانشهر فرانسه
 • پیر شدن حداقل 15 سال در تاریخ اشتراک اشتراک موسیقی آمازون

یعنی پیشنهادات موسیقی آمازون در حال حاضر برای ساکنان در دسترس نیست بلژیک و از سوئیس.

علاوه بر این ، حتی اگر هرگز نبوده اید مشتری آمازون در گذشته (به معنای مشتری در بستر کالاها) می توانید برای استفاده از آن ثبت نام کنید پیشنهادات موسیقی غول آمریکایی. با این حال ، شما قادر به فرار از افتتاحیه نخواهید بود حساب آمازون, برای ایجاد نام کاربری و تعریف رمز عبور خود. از این اطلاعات خواسته می شود تا از محتوای موسیقی شخصی آمازون شخصی خود در تمام دستگاه های خود استفاده کنید.

مشترک در موسیقی آمازون در رایانه شخصی

در صورتی که می خواهید اشتراک موسیقی آمازون را از طریق انجام دهید کامپیوتر شما, فقط با چند کلیک می توانید مشتری شوید.

 1. در رایانه خود ، بروید وب سایت رسمی از موسیقی آمازون.
 2. صفحه اصلی عناوین و لیست های خواندن موجود را گرد هم می آورد. روی کلیک کنید قطعه که به شما علاقه مند است.
 3. روی “کلیک کنید” گوش دادن به رایگان “اگر هنوز یک حساب آمازون یا در آن ندارید” مشتری در حال حاضر ? برای شناسایی شما.
 4. بسته به وضعیت خود ، حساب مشتری خود را ایجاد کنید یا وارد کنید رمز عبور شما در زمینه های ارائه شده برای این منظور.
 5. شرایط استفاده را برای شروع لذت بردن بپذیریدموسیقی آمازون رایگان.

در رایانه لوحی و تلفن هوشمند در موسیقی آمازون مشترک شوید

موسیقی آمازون در تلفن هوشمند

خبر خوب برای صاحبان تلفن های هوشمند Android یا iOS: هر آنچه که سیستم عامل توسط تلفن همراه شما پشتیبانی می شود ، می توانید از موسیقی آمازون بدون تمایز لذت ببرید. این سرویس در واقع با تلفن های اپل ، سامسونگ ، هواوی و بسیاری دیگر سازگار است.

 1. رفتن بهفروشگاه برنامه, در فروشگاه Google Play که در آن فروشگاه ویندوز در تلفن هوشمند شما.
 2. دانلود برنامه رایگان موسیقی آمازون سپس نماد را لمس کنید تا آن را باز کنید.
 3. آگاه کردن رمز عبور شما آمازون در زمینه های ارائه شده برای این منظور برای اتصال.
 4. مجوز دادن برنامه موسیقی آمازون در به کتابخانه موسیقی خود دسترسی پیدا کنید برای لذت بردن از عناوین خود در یک مکان.
 5. می توانید استفاده را انتخاب کنید خدمات الکسا یا این پیشنهاد را با دست زدن به دکمه کاهش دهید ” الان نه »».
 6. انتخاب خود را انجام دهید در میان آهنگ ها و لیست های خواندن برای شروع گوش دادن به موسیقی موجود است.

از موسیقی آمازون در هر کجا که پیشنهادات موجود را کشف می کنید استفاده کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید.

مزایای موسیقی آمازون

همانطور که وقتی مجبور بودید یک اپراتور تلفن همراه یا ارائه دهنده دسترسی به اینترنت را انتخاب کنید ، بدون شک ذهن شما باید به دنبال دلایلی باشد که می تواند به اشتراک گذاری انگیزه دهداشتراک موسیقی آمازون. چرا موسیقی آمازون را به جای Napster یا Apple Music انتخاب کنید ? انتخاب این پلت فرم موسیقی آمریکایی به جای دیگری چیست؟ ? تا کار خود را آسان تر کنید و شما را به ارمغان بیاورد عناصر پاسخ, ما چندین استدلال را بررسی کرده ایم که می تواند به شما کمک کند انتخاب شما.

اشتراک رایگان موسیقی آمازون گزینه ای جذاب است تا جایی که نام آن است ، همانطور که از نام آن پیداست, رایگان. همچنین عملی است کاربران جدید که مایل به آشنایی با خدمات بدون هزینه کردن هستند. با این حال ، اگر به دنبال ویژگی هستید پیشرفته تر و دوست دارم از مزایای موسیقی آمازون بیشتری لذت ببرید ، ممکن است مشترک شدن جالب باشد اشتراک پرداخت کننده.

موسیقی آمازون: نزدیک بر روی هنرمندان اختصاصی

مانند سیستم عامل های موسیقی رقیب ، آمازون موسیقی از سال 2020 یک برنامه خاص را ارائه داده است هنرمندان نوظهور. دومی خوانده می شود موفقیت و پیشنهادات اپل موسیقی را با Up Next ، Spotify با رادار یا Deezer با بعدی تکرار می کند.

دستیابی به موفقیت برای دفاع تعداد زیادی از هنرمندان جدید, و این ، از طریق همه ژانرها ، خواه رپ انگلیس ، R&B ، موسیقی کشور یا حتی indie Pop. هنرمندانی که برای شرکت در این امر انتخاب شده اند ابتکار موسیقی جهانی با توجه به انرژی و از شور که آنها ارتباط برقرار می کنند ، بلکه از فلسفه و دیدگاه نوآورانه خود در مورد این جهان هستند.

آهنگ های مورد علاقه خود را در موسیقی آمازون گوش دهید !

دسترسی به تجارت موسیقی آمازون

تازگی بسیار اخیر در پلت فرم موسیقی آمازون: تجارت از هنرمندان مورد علاقه شما ! در واقع ، غول آمریکایی ، در مارس 2021 ، عملکردی را که به کاربران امکان می دهد رونمایی کرد محصولات مشتق شده از برنامه موسیقی آمازون. پوسته های گوشی های هوشمند ، تی شرت هایی با تصویر گروه مورد علاقه یا آلبوم های مورد علاقه خود در نسخه کلکسیونر در دسترس هستند بخش خرید از برنامه شما.

سرویس توصیه های موسیقی آمازون

این ویژگی ممکن است مختص پلت فرم موسیقی آمازون نباشد سیستم توصیه با این وجود مؤثر است. مورد دوم این است که لیست های خواندن ، هنرمندان و آهنگ های موسیقی را با توجه به سلیقه های قبلی و گوش دادن خود پیشنهاد دهید. شما فقط به لیست هایی دسترسی نخواهید داشت که همه بتوانند به آنها گوش دهند ، اما واقعاً در یک سری آهنگ جمع آوری شده ” سفارشی ساخته شده »بسته به شخصیت و گوش دادن قبلی شما.

به منظور “درک” در موسیقی آمازون که از این یا آن آهنگ موسیقی ، به ویژه یک هنرمند یا آلبوم قدردانی می کنید ، این فرصت را دارید که روی نماد کلیک کنید شست یا اینچ وارونه, در کنار پخش کننده صوتی ، مانند برنامه در رایانه (رایانه شخصی یا مک) خود را ارائه دهید. از این نشانه ها استفاده می کند که موسیقی آمازون قادر به پیشنهاد آهنگ های جدید در آینده خواهد بود.

نکته این انتخاب را در زیر بخش پیدا کنید ” توصیه شده “از برگه” مرور کردن “در صفحه اصلی موسیقی آمازون.

از موسیقی آمازون در تلویزیون خود استفاده کنید

شما می خواهید از مزایای موسیقی آمازون در تلویزیون خود لذت ببرید ? این کاملاً امکان پذیر است ، که شما یک تلویزیون هوشمند ، یک تلویزیون اندرویدی در اختیار شما یا یک جعبه تلویزیون متصل دارید. اگر به عنوان بخشی از اشتراک خود در Amazon Prime ، به Prime Video ، سرویس ویدیویی Amazon -on -demand دسترسی داشته باشید ، همین مورد برای Amazon Music Prime و 2 میلیون عنوان آن نیز می تواند گوش دادن آنلاین یا آفلاین باشد. بلافاصله کشف کنید چگونه می توان به موسیقی در صفحه کوچک خود گوش داد.

برای دسترسی به موسیقی آمازون می خواهید یک جعبه تلویزیون بیرون بیاورید ?

از اشتراک اصلی موسیقی آمازون خود در تلویزیون هوشمند یا Android استفاده کنید

 1. اگر Amazon Prime Video به طور خودکار در تلویزیون شما نصب نشده است ، به آنجا بروید فروشگاه برنامه برای بارگیری آن.
 2. یک بار برنامه نصب شده است, آن را انتخاب کنید تا آن را باز کنید.
 3. اطلاع شما شناسه های آمازون برای شروع مرور کاتالوگ موسیقی !

از طریق جعبه تلویزیون متصل خود به Amazon Music Prime دسترسی پیدا کنید

شما مشتری با تهیه کننده ای مانند SFR ، Bouygues ، نارنجی یا رایگان هستید ? خوشحال شوید: آهنگ های موسیقی مورد علاقه خود ، لیست خواندن و سایر هنرمندان لحظه ای را می توانید پیدا کنید از طریق جعبه تلویزیون خود. این روش شبیه به آنچه در بالا برای تلویزیون های هوشمند توضیح داده شده است:

 1. با استفاده از برنامه ویدیویی آمازون Prime در رابط تلویزیون خود جستجو کنید کنترل از راه دور شما.
 2. گزینه را انتخاب کنید ” شناسایی کردن و توجه داشته باشید کد 6 کاراکتر صفحه نمایش.
 3. به وب سایت رسمی ویدیویی آمازون در رایانه یا تلفن هوشمند خود بروید.
 4. وصل کردن در حساب آمازون خود سپس کد قبلی را وارد کنید برای اتصال جعبه تلویزیون شما در آمازون نخست.
 5. دنبال کردن دستورالعمل ها برای انجام پرداخت روی صفحه نمایش داده می شود و اشتراک خود را فعال کنید.

به موسیقی آمازون در جعبه تلویزیون خود دسترسی پیدا کنید

موسیقی آمازون در Google Home

گوش دادن نه تنها امکان پذیر است لیست خواندن شما موسیقی آمازون از طریق تلویزیون یا تلفن هوشمند شما. همچنین می توانید موسیقی را از طریق پخش کنید یک بلندگو متصل ادغام عملکرد دستیار گوگل مانند Google Nest Audio ، JBL Link 10 یا Google Home Max.

موسیقی آمازون در محفظه

برای پخش محتوای موسیقی آمازون خود Google Home, مراحل شرح داده شده در زیر را دنبال کنید:

 1. در تلفن هوشمند خود برنامه را باز کنید موسیقی آمازون.
 2. نماد را لمس کنید ” کاستر “واقع در پایین صفحه.
 3. در لیست دستگاه های موجود ، انتخاب کنید بلندگو Google Home شما (یا دیگری).
 4. حتماً به همان شبکه Wi-Fi در دو دستگاه شما.
 5. انتخاب کنید آهنگی برای پخش در بلندگو Google Home خود.

خوب است بدانید که به دلیل رقابت بین اندروید و گوگل یا دلیل دیگری است ، در حال حاضر استفاده از آن غیرممکن است فرمان صوتی برای کنترل برنامه موسیقی آمازون از طریق Google Home.

کاربران: بررسی موسیقی آمازون نخست آمازون

شما هنوز هم از اشتراک موسیقی آمازون دریغ می کنید ? شما تعجب می کنید چه چیزی سایر کاربران ? در پایان خواندن ، انتخاب به شما باز می گردد ، اما با این وجود از متفاوت آگاه خواهید بود نظر موسیقی آمازون : مانند رقبای خود ، این پلتفرم هر دو را دارد مزایا و معایب.

کیفیت گوش دادن قابل توجه

نظرات مکرر از کاربران موسیقی آمازون کیفیت صدا پیشنهاد شده توسط سکو. در واقع ، حتی اگر جریان موجود فقط 256 کیلوبیت (کیلوبیت در ثانیه) باشد ، در مقایسه با نمونه Spotify برای مثال ، که در 320kbit/s است ، نظر موسیقی آمازون مشترکین هستند متفق القول : اگر غیرممکن باشد ، تفاوت در آن دشوار است. فقط دستگاه های انتشار استفاده شده ، مانند محوطه ، به عنوان مثال ، خواهند داشت یک تأثیر واقعی در کیفیت صدا.

بررسی کاربر موسیقی آمازون

تجربه عالی کاربر

اگر به راحتی ناراحت هستید فناوری های نوین و با آنها خیلی راحت نیست, رابط موسیقی آمازون برای شما ساخته شده است. طبق بسیاری از شهادت ها ، رابط کاربری است بسیار روان و آسان برای استفاده. به عبارت ساده ، هیچ مشکلی برای استفاده از آن نخواهید داشت و استفاده از آن انجام می شود روش بصری. بعید است که در جستجوی یک بخش یا هر گزینه خود را به مدت 20 دقیقه از دست دهید.

حالت آفلاین

اگرچه این یک انحصار موسیقی آمازون نیست ، اما این پلتفرم از آن استفاده می کند تعداد عناوین موجود در حالت متصل یا نه. با تشکر از این عملکرد ، شما این امکان را دارید آهنگ های موسیقی خود را بارگیری کنید هنگامی که به اینترنت متصل هستید ، بدون نیاز به یک شبکه Wi-Fi ، بعداً در مترو یا پیاده روی به آنها گوش دهید.

آنچه در موسیقی آمازون وجود ندارد

بدیهی است که پلت فرم تقاضای آمازون نیز دارد نقاط ضعف آن. در میان اینها ، کاربران اغلب به عدم امکان استفاده می کنند لیست خواندن خود را به اشتراک بگذارید با دوستانش ، یا دیدن کسانی که مشترکان دیگر ایجاد کرده اند. بنابراین پلت فرم موسیقی آمازون در صورت عدم وجود غرق می شود بعد اجتماعی که به شما امکان می دهد سلیقه های موسیقی دیگران را کشف کنید.

نحوه اشتراک از موسیقی آمازون ?

تو نیستی بیشتر علاقه مند توسط Amazon -on -on -Demand Music ? به هر دلیلی که می تواند شما را وادار به پایان دادن به اشتراک موسیقی آمازون Prime یا نامحدود خود کند ، این امکان را دارید در هر زمان خاتمه دهید. برای انجام این کار ، هیچ چیز ساده تر:

 1. در رایانه خود ، بروید صفحه اصلی موسیقی آمازون.
 2. روی کلیک کنید نماد پروفایل در گوشه سمت راست بالای صفحه واقع شده است.
 3. گزینه را انتخاب کنید ” تنظیمات موسیقی آمازون شما “و اگر قبلاً اینگونه نیست به حساب خود وصل شوید.
 4. به پایین صفحه بروید و روی “کلیک کنید” اشتراک من را لغو کنید »».
 5. دوباره روی “کلیک کنید” ارسال و تأیید خاتمه »پس از انتخاب دلیل مربوطه.

اگر می خواهید اشتراک موسیقی آمازون خود را لغو کنید در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود نیز می توانید با طی کردن این کار را انجام دهید برنامه اختصاصی. در سمت راست بالای صفحه ، لمس کنید نماد سه نقطه عمودی سپس “انتخاب کنید” تنظیمات موسیقی »». در پایین صفحه ، گزینه را لمس کنید ” اشتراک مشترک “و مراحل نمایش داده شده را برای تأیید انتخاب خود دنبال کنید.

به روز شده در تاریخ 09/21/2023

فلورین در مورد همه موضوعات مرتبط با اینترنت و موبایل می نویسد.

موسیقی آمازون به نوبه خود قیمت اشتراک های آن را افزایش می دهد

پلت فرم پخش موسیقی آمازون تصمیم گرفته است قیمت هر یک از پیشنهادات خود را با چند یورو افزایش دهد. راهی برای هماهنگی با رقابت ، که در هفته های اخیر تغییرات تعرفه را زنجیر کرده است.

این یکی از آخرین خدماتی بود که وارد قیمت افزایش قیمت نشده است ، اما این بار اکنون به پایان رسیده است. موسیقی آمازون با هدف با توجه به این سکو ، “برای ارائه محتوا و کارکردهای بیشتر” از قیمت پیشنهادهای مختلف خود صعود کرده است

از این پس ، اشتراک های Amazon Music Unlimited ، که امکان دسترسی نامحدود به 100 میلیون عنوان ، با گوش دادن به HD و Audio Space را فراهم می کند ، با قیمت 10.99 یورو در هر ماه ، در برابر 9.99 یورو قبل از آن نمایش داده می شود.

از 1 به 3 یورو افزایش می یابد

این افزایش یورو نمادین نیز به بقیه محدوده ها تحمیل شده است ، مانند موسیقی آمازون که با Prime گنجانده شده است ، که در مقایسه با پیشنهاد کلاسیک کاهش یافته است اما هنوز از 8.99 در 9.99 یورو می رود. اشتراک نامحدود خانواده افزایش قیمت بیشتری را از 14.99 به 17.99 یورو تجربه می کند.

با این حال ، یک پیشنهاد واحد با افزایش این قیمت ها صرفه جویی می شود: اشتراک Echo/Fire TV ، که برای گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود فقط در دستگاه Echo یا Fire TV استفاده می شود ، بنابراین یک بلندگو متصل یا یک تلویزیون تلویزیون. بنابراین این پیشنهاد در هر ماه 4.99 یورو باقی مانده است.

از 15 اوت ، مشترکان جدید این افزایش قیمت را شاهد افزایش قیمت خواهند بود. افراد مشترک در حال حاضر اشتراک ماهانه یا سالانه خود را فقط از 19 سپتامبر و در تاریخ تمدید نرخ افزایش می دهند.

جنبش را دنبال کنید

موسیقی آمازون در هر صورت فقط با بقیه بازار هماهنگ است و شرکت ها به نوبه خود افزایش قیمت را اعلام می کنند. اپل در اکتبر گذشته با افزایش قیمت اشتراک به موسیقی اپل توسط یک یورو ، این جنبش را راه اندازی کرد. در ژوئیه گذشته Spotify را دنبال کرد ، که برای اولین بار در فرانسه قیمت های خود را افزایش داد و سپس اخیراً موسیقی YouTube.

سرویس جریان فرانسه Deezer هنوز در انتظار مالیات احتمالی جریان آینده پیشنهادی دولت است. معاون مدیر سکوی استیفن روژوت به ویژه اظهار داشت که در صورت اجرای ، دیزر “چاره ای برای افزایش قیمت اشتراک های خود ندارد”.