آیا شما حق پذیرش رایگان دارید؟? | موزه رودین ، ​​پیشنهادات و خدمات رایگان | راه حل ابر | خدمات وب آمازون

پیشنهاد AWS رایگان

اثبات گسترده مورد نیاز: یک کارت معتبر یا گواهینامه صادر شده توسط Maison des Artistes ، یک کارت هویت بین المللی هنرمند یا کارت از Cité International Des Arts ، برای سال جاری معتبر است

آیا شما حق پذیرش رایگان دارید؟ ?

اثبات گسترده مورد نیاز: یک کارت معتبر صادر شده توسط MDPH (خانه دپارتمان افراد دارای معلولیت) و CDAPH (کمیته حقوق و استقلال افراد دارای معلولیت). کارت ONAC (دفتر جاذبه) به علاوه شناسه معتبر (با عکس) ؛ گواهی پزشکی AAH (تخصیص بزرگسالان معلول). ASI (کمک هزینه معلولیت اضافی) ، PCH (تهیه جبران خسارت معلولیت) یا RTH (شناخت کارگر معلول) هر گواهینامه معادل خارجی با اثبات هویت.

اثبات نتیجه گیری مورد نیاز: گواهی از Pôle Emploi ، کمتر از 6 ماهگی ، به علاوه شناسه (با عکس)

  • سودآوری RSA ، ASS ، CMU یا ASPA

پروفسور مورد نیاز: گواهی پرداخت (RSA) ، گواهی پذیرش یا جبران خسارت (ASS) ، وضعیت یا گواهی پذیرش (CMU) ، اعلان بازنشستگی (ASPA) ، برای سال جاری معتبر است

  • تمرین معلمان هنر ، تاریخ هنر و باستان شناسی ، هنرهای تجسمی ، هنرهای کاربردی و تاریخ هنر

اثبات مورد نیاز: یک گواهینامه مدرسه یا دانشگاه معتبر برای سال تحصیلی جاری ، صادر شده توسط وزارت ملی ، جوانان و ورزش ، با ذکر موضوع تدریس شده

  • دانشجویان هنر دانشکده دانشگاه و دولتی تا 30 سالگی (فراگیر) که در معماری ، تاریخ هنر ، باستان شناسی ، هنرهای تجسمی ، هنرهای گرافیکی ، موزه ، میراث و چشم انداز ثبت نام کرده اند ، به استثنای دانشجویان در کلاس های رویداد یا دانشگاه دوره سوم (فرانسه)

اثبات مورد نیاز: کارت دانشجویی (با عکس) ، برای سال جاری معتبر است

  • دانشجویان در موسسه ملی Du Patrimoine یا école Nationale des Chartes و فارغ التحصیلان دانشگاه در ترمیم (فرانسه)

اثبات ادغام مورد نیاز: کارت دانشجویی با عکس ، برای سال جاری معتبر است

  • کارمندان فعال یا خارج شده وزارت فرهنگ و ارتباطات (همراه با یک نفر)

اثبات ادغام مورد نیاز: کارت وزارت فرهنگ و ارتباطات (با عکس) ، معتبر برای سال جاری * کارمندان علمی موزه های ایالتی فرانسوی و بین المللی (متصدیان ، بازرسان موزه ، افسران حفاظت از میراث و دستیاران)
اثبات نتیجه گیری مورد نیاز: کارت عضویت حرفه ای ، معتبر برای سال جاری

اثبات مورد نیاز: کارت عضویت حرفه ای ، معتبر برای سال جاری ، با شناسه

  • کارکنان موسسه ملی تاریخ هنر

اثبات حق لازم: کارت INHA ، معتبر برای سال جاری ، با شناسه

  • روزنامه نگاران فرانسوی و بین المللی ، منتقدان هنری و اعضای اتحادیه مطبوعات هنر

اثبات گسترده مورد نیاز: کارت مطبوعات ملی یا بین المللی ، معتبر برای سال جاری

  • هنرمندان حرفه ای (نقاشان ، مجسمه سازان ، حکاکی ها)

اثبات گسترده مورد نیاز: یک کارت معتبر یا گواهینامه صادر شده توسط Maison des Artistes ، یک کارت هویت بین المللی هنرمند یا کارت از Cité International Des Arts ، برای سال جاری معتبر است

  • RMN (اتحاد مجدد موزه های ملی) راهنماها و خوانندگان ، متخصصان راهنمای ملی (و دستیاران دائمی) ، متخصصان راهنمای منطقه ای از ایل دو فرانسه (و دستیاران دائمی) ، راهنماهای ویژه هنر و تاریخ (شهرها و کشورهای هنر و D ‘ تاریخ)

اثبات گسترده مورد نیاز: کارت عضویت حرفه ای ، معتبر برای سال جاری ، با شناسه

  • اعضای Société des amis du Musée Rodin و منبع LA – Rodin – انجمن گراند پاریس

اثبات حق لازم: کارت عضویت

پیشنهاد AWS رایگان

استارت آپ ها می توانند از اعتبار AWS بهره مند شوند. AWS Activate راه اندازی هایی را ارائه می دهد که واجد شرایط برای میزبان منابع هستند ، از جمله اعتبار رایگان AWS قابل استفاده برای خدمات AWS و AWS. ثبت نام کنید تا یک عضو فعال فعال شوید “

انواع پیشنهادات

بیش از 100 محصول AWS امروز در پیشنهاد رایگان AWS موجود است. سه نوع پیشنهاد رایگان در دسترس است
بسته به محصولی که استفاده می کنید. برای کشف پیشنهادات ما روی نماد زیر کلیک کنید.

محاکمات رایگان

محاکمات رایگان

پیشنهادات آزمایشی رایگان کوتاه مدت رایگان از تاریخ فعال سازی یک سرویس آغاز می شود

12 ماه رایگان

12 ماه رایگان

پس از تاریخ ثبت نام اولیه خود در AWS از این پیشنهادات به مدت 12 ماه استفاده کنید

همیشه آزاد

همیشه آزاد

این پیشنهادات رایگان بیان نمی کند و برای همه مشتریان AWS در دسترس است

پیشنهاد AWS رایگان

پلت فرم AWS ، محصولات و خدمات را به صورت رایگان آزمایش کنید

درباره پیشنهاد رایگان AWS بیشتر بدانید

داده های خود را در فرانسه ذخیره کنید

از سال 2017 ، مشتریان ما می توانند از منطقه استفاده کنند AWS اروپا (پاریس) برای ذخیره اطلاعات آنها در خاک فرانسه و بهره مندی از تأخیر کم.

برای شروع استفاده از منطقه AWS اروپا (پاریس), یک حساب کاربری AWS ایجاد کنید “

انواع پیشنهادات

بیش از 100 محصول AWS امروز در پیشنهاد رایگان AWS موجود است. سه نوع پیشنهاد رایگان با توجه به محصولی که استفاده می کنید در دسترس است.

بهترین دسته بندی محصولات را کاوش کنید

برنامه های وب و تلفن همراه

جزئیات پیشنهادات رایگان

همه فیلترها را پاک کنید

فیلتر شده

فیلترهای بستن

فیلتر شده

فیلترهای بستن

12 -ماه پیشنهادات : این پیشنهادات رایگان منحصراً برای مشتریان جدید AWS محفوظ است و از تاریخ ثبت نام در AWS به مدت 12 ماه در دسترس است. در پایان 12 ماه استفاده رایگان ، یا هنگامی که استفاده شما از برنامه از سطح رایگان فراتر می رود ، قیمت پرداخت استاندارد پرداخت را پرداخت می کنید (برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گذاری به هر صفحه خدمات مراجعه کنید)). برخی از محدودیت ها اعمال می شود. برای اطلاعات بیشتر با شرایط پیشنهاد مشورت کنید.

هنوز هم پیشنهادات رایگان : این پیشنهادات رایگان پس از 12 ماه اعتبار پیشنهاد AWS رایگان شما به طور خودکار منقضی نمی شود. آنها به طور نامحدود برای مشتریان قدیمی و جدید AWS در دسترس هستند.

آزمون ها: این پیشنهادات رایگان پیشنهادات آزمایشی کوتاه مدت است که در اولین استفاده شما شروع می شود. هنگامی که دوره آزمایشی شما به پایان رسید ، شما به سادگی نرخ استاندارد قیمت پرداخت را پرداخت می کنید (برای جزئیات قیمت گذاری به صفحه هر سرویس مراجعه کنید).

پیشنهاد رایگان AMAMON AWS ​​در مورد خدمات شرکت کننده در مناطق جهان اعمال می شود. استفاده رایگان شما به عنوان بخشی از پیشنهاد رایگان AWS هر ماه در همه مناطق محاسبه می شود و به طور خودکار برای فاکتور شما اعمال می شود. سهمیه استفاده رایگان تجمعی نیست. پیشنهاد رایگان AWS در حال حاضر در منطقه AWS Govcloud (ایالات متحده) در حال حاضر در دسترس نیست.

*پیشنهاد رایگان Lambda در منطقه AWS Govcloud (ایالات متحده) در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر به قیمت گذاری لامبدا مراجعه کنید..