مقاله-دوست ، میکرو شهری بدون مجوز سیتروئن ، هر آنچه را که می خواستید درباره دوست سیتروئن بدون جسارت بدانید

دوست سیتروئن داخلی

یکپارچهسازی با سیستمعامل داخلی ، کابل شارژ ، فرش ، تمرکز: در این مقاله تمام پاسخ های سؤالاتی را که می توان در مورد این ماشین کوچک پرسیده می شود ، پیدا خواهید کرد بلکه به محصولات بسیار مفید برای تجهیز آن پیوند می دهد. بعد از اولین تلاش پویا که توانستم انجام دهم ، این جک بود که شما را کشف کرد و باعث می شود دوست را کشف کنید.

دوست تست ، میکرو شهری-شهر بدون مجوز سیتروئن

سیتروئن تحرک شهری را با دوست 100 ٪ ëlectric بررسی می کند. این ماشین کوچکتر به عنوان یک هوشمند هم برای خرید در اینترنت ، در FNAC-Darty و هم در خود شخصیتی در پاریس در دسترس است.

یک ماشین کوچکتر از یک راننده با تجربه 100 ٪ برقی و در دسترس و همچنین نوجوانان از 14 سال سن ، آخرین مدل Citroën است: دوست 100 ٪ ëlectric (نام رسمی آن).

هنگامی که برخی از تولید کنندگان خودرو با دوچرخه سواری یا اسکوتر تلاش می کنند ، سیتروئن در حال آزمایش با تحرک الکتریکی مختلف است ، به وضوح به جوانان شهری که کمتر و کمتر مایل به تصویب مجوز خود هستند ، تبدیل شده است ، اما همیشه می تواند نیاز به رانندگی یک ماشین داشته باشد.

2.41 متر طول ، دو مکان ، دوست کوچکتر از یک هوشمند است

نکته خوب: یک UFO در ترافیک پاریس

دوست بی تفاوت باقی نمی گذارد و در یک جهان اتومبیل گاهی اوقات کسل کننده ، این برش های مشخصه. عکس ها ، بحث با چراغ قرمز ، نگاه کرد ، گلدان ماست ما متمایز است. اندازه آن به طور روزانه به تعدادی از نظرات در مورد طرف عملی آن منجر می شود ، رنگ مات آن سوالات زیادی را به وجود می آورد.

بدون هیچ گونه کمک رانندگی (به ذکر فن آوری هایی از قبیل هشدارها در عبور از خط یا زاویه مرده ، دوست فرمان قدرت ندارد) ، با صندلی های بسیار غیر منظم و یک بدن پلی پروپیلن ، دوست او یک “ماشین” واقعی است? اگر یک خودمختاری 75 کیلومتر اضافه کنیم ، هنگام حرکت جاده ای که توسط اتوبوس و SUV بزرگ احاطه شده بود ، واقعاً ترک نکردیم.

دوست یک ماشین بسیار اسپارت است. این سیستم تهویه دارد و این در مورد آن است. حتی پشتیبانی تلفن های هوشمند اختیاری است

بعد از ظهر سوار شدن در پاریس ، بدون نظارت بر سطح باتری ، دو مورد در کابین ، جای تعجب خوب است. اول از همه ، استقلال خیلی سریع کاهش نمی یابد. به نظر می رسد برای سفرهای کوچک چند کیلومتر ، حتی در طول روز تکرار می شود. با باتری 5.5 کیلووات ساعت خود ، دوست در سه ساعت در یک سوکت کلاسیک شارژ می شود ، این به معنای داشتن یک فضای پارکینگ با یک نقطه ساده برای اتصال است. کابل (به عنوان گزینه 300 یورو در دسترس) همچنین امکان شارژ مجدد برخی از پایانه های عمومی در پاریس و در نزدیکی حومه ها را فراهم می آورد.

سپس دوست بالاخره فضای داخلی زیادی را ارائه می دهد. دو ، با یک کوله پشتی بزرگ ، ما خیلی احساس گرفتگی نکردیم. با طول 2.41 متر طول ، 1.39 متر عرض ، دوست تقریباً در همه جا دزدکی می کند بدون اینکه تصور یک جعبه ساردین را بدهد. با این حال ، تصور انجام یک مسابقه کامل یا بازیابی یک قطعه مبلمان ، حتی در کیت دشوار است.

در داشبورد ، اما همچنین در مقابل مسافر ، دوست فضای ذخیره سازی دارد

نقطه سیاه: سرگرم کننده اما نه چندان مفید

طرف اسپارتان دوست به راحتی برای کاهش وزن و هزینه ها توضیح داده می شود. و سرانجام ، برای حرکت از نقطه A به نقطه B ، عدم وجود پنجره های برقی یا صندلی های قابل تنظیم ارتفاع فراموش می شود. از طرف دیگر ، برخی از جزئیات به شدت فاقد آن هستند. مثل عدم وجود آینه درونی.

همه لعاب دار ، دوست اجازه می دهد به راحتی نگاهی به بیرون بیندازد. اما در پرخاشگری ترافیک شهری دردناک است. Ditto برای فرمان برق که واقعاً فاقد بهره برداری کامل از تمام امکانات پارکینگ در یک ماشین در بخش چرخش 7.20 متر است.

ما همچنین می توانیم از عدم شتاب قدرتمند در شروع کار برای برق پشیمان شویم ، حتی اگر محدود به 45 کیلومتر در ساعت باشد. این شرم آور است که از یک رفتار کمی پویا در شهر ، به ویژه در ترافیک اطمینان حاصل کنید.

سیتروئن حدود 1000 فرمان از دوست خود ثبت کرده است

اما با چه هزینه ای? منطقی اما.

بسیار ارزان تر از یک هوشمند یا رقبای خود بدون مجوز ، دوست مشخصات مقرون به صرفه را داشت. با قیمت 6،900 یورو (به استثنای پاداش 900 یورو) به عنوان قیمت اولیه ، او دفتر خود را پر می کند. Citroën همچنین آن را برای اجاره طولانی مدت با 19.90 یورو در ماه برای از سرگیری کدهای مخاطبان جوان تر ارائه می دهد.

اما با اولین اجاره 3،410 یورو ، تقریبا نیمی از قیمت اصلی ، این گزینه بسیار گران است ، به خصوص که عناصر خاصی مانند پشتیبانی تلفن های هوشمند (برای موسیقی یا GPS ضروری است) ، گنجانده نشده است.

از طرف دیگر ، اجاره دوست از طریق PSA ، سیستم شخصی سازی Free2Move برای انتقال به پاریس می تواند یک انتخاب عاقلانه باشد. بدون اشتراک ، وی 39 سنت یورو در دقیقه صورتحساب می شود.

دوست سیتروئن داخلی

یکپارچهسازی با سیستمعامل داخلی ، کابل شارژ ، فرش ، تمرکز: در این مقاله تمام پاسخ های سؤالاتی را که می توان در مورد این ماشین کوچک پرسیده می شود ، پیدا خواهید کرد بلکه به محصولات بسیار مفید برای تجهیز آن پیوند می دهد. بعد از اولین تلاش پویا که توانستم انجام دهم ، این جک بود که شما را کشف کرد و باعث می شود دوست را کشف کنید.

فیلم های آزمون و سؤالات ما را در پایان این مقاله پیدا کنید.

در مقایسه با اولین تلاش من ، می خواهم به نکات خاصی برگردم. من با پشتیبانی از 45 کیلومتر در ساعت ، فرمان ، فرمان را در یک دورگرد در سنگفرش ها عجله کردم ، و ترمز بی رحمانه را برداشتم ، واقعاً حرکت نمی کند ، بلکه برای یک نوجوان در پشت چرخ اطمینان بخش است. من بیشتر و بیشتر در مورد سیستم گرمایشی/desemburation مشکوک هستم ، امیدوارم که Citroën به اندازه کافی هوشمند باشد تا یک به روزرسانی رایگان در تسلا انجام دهد. به همین ترتیب با حداکثر سرعت ، من می خواهم سعی کنم به موسیقی گوش کنم ، تا ببینم آیا این واقع بینانه در “یک سفر طولانی” است.

ما دوست آزمایش مطبوعات سیتروئن را در قلب پاریس می یابیم. تست کوتاه مدت یک بار دیگر ، زیرا ما فقط 2 ساعت دوست خواهیم داشت. برای ترک مسیر مورد ضرب و شتم ، ما از فروشگاه کوچک در حوادث Megisserie در پاریس به دوستانمان رفتیم. ما می خواستیم پتانسیل بارگذاری آن را ارزیابی کنیم و توانستیم دوست زیادی را در دوست خود قرار دهیم. این تنه ندارد اما حجم مسافر بسیار زیاد است و به شما امکان می دهد موارد بسیار حجیم را قرار دهید. من موفق شدم به عنوان مثال یک صندلی بگذارم ، وقتی نتوانستیم آن را در هوشمندی که برای مقایسه گرفتیم وارد کنیم.

کمرها

– نگاه/شخصی سازی

– پیشنهاد قیمت /

– صندلی های سخت

– رسیدگی

– ترمز بازسازی توسط قابل تنظیم

– قابلیت سکونت / روشنایی

– دانش فعلی از شبکه Si Savi

و برای استفاده از سؤالات و پاسخ هایی که در این ویدیو به آن پرداختیم ، آنها را به صورت کتبی می یابید ، با پیوندهایی به محصولات مربوطه

در اولین تلاش ما که بیرونی یکپارچهسازی با سیستمعامل را مشاهده کرده بودیم که در حال حرکت بودند ، در واقع پیچ وجود دارد که امکان اصلاح این مشکل را فراهم می کند ، و اتومبیل هایی که با آینه های “تنگ” دیدیم

نرخ بیمه یک موضوع مهم است ، برخی از بیمه ها از بیمه چهارگوشها کمی آگاه هستند ، خواه شما مجوز داشته باشید یا نه و آن را با یک نوجوان به اشتراک می گذارید. بیمه پژو اغلب به نظر می رسد رقابتی است و MACIF نیز در گلوله پیشرو بیمه گذاران “معقول” قرار دارد ، بسته به مشخصات ، محل زندگی ، جایزه و غیره از 35 تا 65 یورو حساب می شود. و غیره.

با آنچه ما دیدیم و از کاربران سؤال کردیم ، استقلال واقعی 75 کیلومتر است و دارای یک ذخیره کوچک فراتر از “صفر” است. با این حال هنوز به ویژه در هوای سردتر به این استقلال برنگردید.

قیمت تحویل ، 200 یورو مستقیم در خانه ، 100 نمایندگی در صورت خرید آنلاین ، 0 در صورت خرید در امتیازات. ناگهان چیزهای زیادی برای کسب امتیاز در نمایندگی ها ، با یک چنگال واقعی و اطمینان از اینکه همه چیز قبل از ترک کار می کند. فقط نقص ، دوست از همه فروشندگان این برند در دسترس نیست ، به دور از آن.

اطلاعات LATABLE در پاریس ، کوادریکس های برقی از پرداخت پارکینگ معاف نیستند. یک تاکانا در 197000 یورو به این دلیل است که یک ماشین برقی است. به هر چیزی به کشور هیدالگو خوش آمدید.

دوست ثبت شده و با صفحات جلو و عقب خود ، در قیمت گنجانده شده است ، اگر می خواهید کالیفرنیایی را انجام دهید ، اجباری نیست ، جبهه اجباری نیست .

برچسب تورم تایر در کنار صندلی مسافر است ؛-) من اطلاعاتی را دیدم که مانند آنچه که دوست به یک شرکت فروخته نشده است ، در گردش است ، اما این طور نیست ، اما هیچ شرایط تجاری خاصی برای خاص وجود ندارد مشتری. برای کسانی که مضطرب هستند که یکپارچهسازی با سیستمعامل داخلی نداشته باشند ، در علی اکسپرس کمتر از 10 یورو است

برای کسانی که در این انجمن نگران پیدا کردن لنت های ترمز روی دوست هستند ، من به آنها اطمینان می دهم که بلافاصله نخواهد بود. محور جلو 208 را به خود اختصاص داده است ، بنابراین در ابعاد است که به فوق العاده دست زدن به آن کمک می کند.

در اولین وسایل نقلیه تحویل داده شده ، برخی از مشکلات با کیفیت کوچک وجود دارد که به نظر می رسد ناپدید شده اند. از طرف دیگر ، به نظر می رسد پس از فروش Citroën از بین رفته و یا وجود ندارد. این تغییر خواهد کرد زیرا PSA یک مغازه کوچک در گوشه خیابان نیست اما از همه تاسف آور است.

تا به امروز Citroën کابل آداپتور را برای اتصال دوست به ایستگاه شارژ که هیچ سوکت داخلی معمولی ندارد (برخی از آنها) ارائه نمی دهد. در Citroën در حال انجام است ، کمی صفر وقتی می خواهید دوست را به کاربران شهری بفروشید. من دو محصول را برای شما پیوند می دهم ، یکی در کابل های برقی ، دومی در Ali Express برای آسیایی ها که از Twizzy استفاده می کنند ، با 50 یورو فروخته می شود.

کابل شارژ Twizzy در Ali Express. اینجا کلیک کنید کابل شارژ Twizy در www.بیشتر.خط. اینجا کلیک کنید

گرمایشی کار می کند اما با تهویه بسیار پر سر و صدا همراه است: ما در کیفیت موتور تهویه ضعیف صرفه جویی کردیم. من در مورد کارآیی گرمایش / دفع دفع در اواسط زمستان کاملاً تردید دارم. برای آنچه ما توانستیم ارزیابی کنیم ، استفاده از گرمایش مداوم باعث افزایش مصرف 10/15 ٪ یا ارسال می شود. 10 کیلومتر با بار کامل. تأیید شود که آیا ما امکان انجام یک آزمایش طولانی مدت را داریم. در همه موارد برای محدود کردن مه شکن ، من فکر می کنم که استفاده از یک محصول ضد Bué Rain’x در داخل شیشه جلو و پنجره عقب کمک زیادی خواهد کرد

Anti Bué Rainx. اینجا کلیک کنید Anti-Fog Ali Express اینجا را کلیک کنید

به جای دوست اصلی تشک با 35 یورو ، به جای فرش لاستیکی در 1.50 € فکر کنید که می تواند با پیچ هایی مانند اصلی مسدود شود ، تا در Carrefour یا در Norauto یافت شود

فرش لاستیکی. اینجا کلیک کنید فرش لاستیکی. اینجا کلیک کنید

وسایل نقلیه اجاره شده از طریق Free2 Moove دارای یک بسته متمرکز هستند که در مورد اتومبیل های موجود در آن اتفاق نمی افتد و گزینه یا کیت وجود ندارد. سیتروئن به این موضوع غافلگیر می شود ، “ما می خواهیم ببینیم ، ما در مورد آن فکر می کنیم”. از تجربه من اگر محصول را می توان قبل از تحویل به Freetomove در پارک های ذخیره سازی نصب کرد ، نصب آن نباید بسیار سنگین باشد و هزینه آن مسخره است: 15 یورو تحویل به Ali Express.

کیت متمرکز کردن. اینجا کلیک کنید

به همین ترتیب برای رسانه های تلفنی ، معدن خریداری شده در FNAC برتر است و محصولاتی مانند Ali Express بسیار خوب عمل می کنند ، سیتروئن 7.50 یورو ندارد.

پشتیبانی اساسی علی اکسپرس. اینجا کلیک کنید پشتیبانی FNAC. اینجا کلیک کنید

خالص لوازم جانبی داخلی در Citroën 30 € هزینه دارد ، شما پیوندی برای یک محصول هوشمندانه با 1/3 از قیمت پیدا خواهید کرد.

خالص رنگ اینجا را کلیک کنید

و یک پاسخ شیک و ارزان برای یکپارچهسازی با سیستمعامل داخلی. FYI ، Citroën خیلی سریع چهره خورشید بسیار ساده ای را برای سقف شیشه ای ارائه می دهد

جام مکش مرکزی یکپارچهسازی با سیستمعامل اینجا را کلیک کنید خورشید قبل از اول سیتروئن

با تشکر از Gaetan Colombier که من بسیاری از این پیوندها را به آن خفه کردم

فرانسوا بیت

اگر لوازم جانبی خوبی برای تجهیز دوست پیدا کردید ، از اینکه من پیوند را منتقل کنید دریغ نکنید ، من این مقاله را فعال می کنم

پادکست های Story Story در کانال غلاف ما موجود است

– بلکه در iTunes با جستجوی “داستان جاده”

– بلکه در Spotify با جستجوی “داستان جاده”

– بلکه در مورد Deezer با جستجوی “داستان جاده”