بهبود تصویر و مبدل وضوح تصویر رایگان – دریافت تصویر آنلاین با حل بالا | ، به لطف ابزار رایگان برای بهبود عکسهای خود ، عکس آنلاین با کیفیت را بهبود بخشید | منگوله

عکس با کیفیت را بصورت آنلاین و رایگان بهبود بخشید

تخلیه تصویر AI

AI Image Enhancer & Image upscaler

عکس خود را بهبود بخشید و با زحمت بزرگ کنید تا یک تصویر با وضوح بالاتر با یک کلیک دریافت کنید.

یا پرونده ای را در اینجا قرار دهید
ctrl+v برای چسباندن تصویر یا URL

بدون تصویری?
یکی از آنها را امتحان کنید:

بهترین تقویت کننده تصویر – همه چیز را با جزئیات مشاهده کنید

برای بهبود کیفیت تصویر ، عکس های خود را گسترش داده و بهبود بخشید. آنها را واضح تر ، واضح تر و واضح تر کنید

IA فوق العاده گسترش

اندازه تصویر را افزایش می دهد ، وضوح تصویر واقعی و جزئیات واقعی را بهبود می بخشد ، مقیاس بندی 200 ٪ را بهبود می بخشد.

تصویرگر AI

تصویر را با فناوری هوش مصنوعی پیشرفته نمایش دهید. ضمن بهبود کیفیت تصویر ، وضوح عکس های تاری را بهبود بخشید.

تخلیه تصویر AI

سر و صدای عکس های گرفته شده با تلفن یا دوربین دیجیتال را حذف کرده و کیفیت تصویر را بهبود بخشید.

IA پرتره بهبود می یابد

تمام جزئیات صورت را لمس ، تار و بهبود بخشید. پرتره های کامل با بهترین تقویت کننده کیفیت تصویر AI دریافت کنید.

صحنه شب

عکس های شبانه پر سر و صدا و نامشخص با بهترین تقویت کننده تصویر آنلاین.

تعمیر و حذف سر و صدای عکسهای قدیمی توسط هوش مصنوعی

عکسهای قدیمی Unbody برای زنده نگه داشتن آنها در حالی که پرتره طبیعی خود را به وجود می آورند.

یک ابزار عالی برای بهبود تصویر برای همه

فوراً عکس های پیکسل ، تار و با کیفیت را با تقویت کننده تصویر برای چاپ تعمیر کنید,
شبکه های اجتماعی ، کمپین های بازاریابی ، ارائه ها و موارد دیگر.

برای عکاس

بهبود تصویر هوش مصنوعی برای صرفه جویی در وقت بیشتر برای کارهای حرفه ای خود در یک کلیک. به طور خودکار اندازه و کیفیت تصویر را افزایش دهید تا بتوانید روی ایجاد هنری خود تمرکز کنید.

برای کارتون ها/طرح های متحرک

عکس یا تصویر ساخته شده در سه بعدی تا 4K را بهبود بخشید تا تصویر با وضوح بالاتر با جزئیات بهتر برای پوسترها یا تصاویر پس زمینه متحرک بدست آورید.

برای فروشگاه های آنلاین

برای جلب توجه ، تصویر خود را بهبود بخشید ، رقبای خود را بزنید و بر میزان تبدیل خود تأثیر بگذارید. فروش خود را با تصاویر محصول عالی افزایش دهید. کیفیت تصویر را برای محصولات DIY بهبود بخشید. مناسب برای صنعت غلاف.

با بهبود تصویر جادویی AI ، دارای خاصیت بالایی ، پر جنب و جوش و اشباع شده با کیفیت عالی و جزئیات واضح باشید.

برای گرافیک برنامه/وب سایت

برای صرفه جویی در وقت و انجام کارهای خلاقانه تر ، با زحمت تصاویر با کیفیت پایین را بهبود می بخشد. از آرم گرفته تا تصاویر محصول ، همه چیز را می توان به روز کرد.

برای اشتراک اجتماعی

عکسهای گرفته شده با تلفن خود را بهبود بخشید. در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و غیره دوست داشته باشید. فایلهای تصویری فشرده شده را برای تصاویر ، عکس ها یا پوسترها بازیابی کنید.

برای چاپ عکس

یک تصویر با وضوح برتر نتایج چاپ با کیفیت بالاتر را ارائه می دهد. تصویر را برای چاپ ، ارائه یا سایر دستگاه ها بزرگ کنید.

سؤالات متداول در مورد نحوه بهبود یک تصویر ?

چگونه می توانم کیفیت یک عکس را بهبود بخشد ?

شما می توانید عکس ها را خرد کنید ، آنها را تار کنید ، رنگ عکس ها را تنظیم کنید ، نور و سایه را تنظیم کنید ، اشباع را تنظیم کنید ، از فیلترهای عکس یا عکس های عکس استفاده کنید ، کولاژهای عکس ایجاد کنید یا اشیاء ناخواسته را از عکس ها حذف کنید.

چگونه این ابزار عکس های شما را بهبود می بخشد ?

بهینه ساز ما با افزایش وضوح آنها وضوح تصویر را بهبود می بخشد. این باعث بهبود رنگ ، نور ، کنتراست ، اشباع یا جنبه های دیگر تصاویر شما نمی شود.

چرا مردم از بهبود کیفیت تصویر استفاده می کنند ?

اگر آنها عکس های خانوادگی مبهم قدیمی پیدا کرده اند ، می توانند آنها را بهبود بخشند تا بهترین حافظه در زندگی را حفظ کنند. برخی از عکس های UGC (محتوای تولید شده توسط کاربر) از کیفیت بسیار خوبی برای استفاده استفاده می شوند ، بنابراین می توانید آنها را به محتوای با وضوح بالا تبدیل کرده و محتوای محتوای شبکه های اجتماعی را چاپ کنید. برنامه نویسان اغلب شامل ویژگی های بهبود در برنامه های ویرایش عکس از طریق تماس های API هستند.

چه نوع عکس به خوبی کار نمی کند ?

اگر تصاویر شما به اندازه کافی واضح است یا قبلاً بهبود یافته است ، ممکن است هیچ گونه بهبودی در وضوح نشان ندهد. اگر کیفیت تصویر خیلی بد باشد ، ممکن است نتیجه تاری کامل نباشد ، اگرچه می توانید دو بار آن را بهبود بخشید . علاوه بر این ، الگوریتم ما در مقایسه با متون ، مجموعه ها و غیره روی پرتره های انسانی بهترین کار را می کند.

آیا می توانم از آن در تلفن های همراه استفاده کنم ?

کاملا. اگر می خواهید از آن در تلفن iPhone (iOS) یا Android استفاده کنید ، برنامه تلفن همراه ما عملکرد بهبود دارد. بیایید هنگام مسافرت آنها را بهبود بخشیم !

برش چیست.PRO بهترین ابزار بهبود ?

برش.PRO توسط Picup حرکت می کند.هوش مصنوعی ، شرکتی که در استفاده از هوش مصنوعی در طراحی گرافیک و توسعه فناوری های بینایی رایانه ای تخصص دارد. این آمپلی فایر گزینه های رایگان را برای همه ، هرچه تجربه طراحی آنها ارائه دهد ، و قیمت آن برای افراد و مشاغل سودآور است.

تقویت کننده برش.طرفدار رایگان است ?

علاوه بر بارگیری رایگان برای نتایج با وضوح پایین ، می توانید از دکمه “هدیه” در سمت راست زیر نیز استفاده کنید تا ابزار ما را با دوستان و اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید ، شما و آنها برای هر ثبت نام مورد ارجاع 5 اعتبار دریافت می کنید . همچنین می توانید برای مزایای بیشتر به برنامه برنامه نویسی یا برنامه غیر انتفاعی ما بپیوندید.

آیا اندازه پرونده پس از بهبود تغییر خواهد کرد ?

آره. هوش مصنوعی از یادگیری خودکار برای یادگیری از عکس ها برای اضافه کردن پیکسل ها و اطلاعات بیشتر به عکس های اصلی به Debru استفاده می کند. این بدان معنی است که عکس حاصل می تواند بیشتر شود.

عکس با کیفیت را بصورت آنلاین و رایگان بهبود بخشید

بهینه ساز عکس آنلاین Fotor به شما کمک می کند تا کیفیت عکس را فوراً بهبود بخشید. رنگ ها را بهبود بخشید ، تار را کاهش دهید ، وضوح را افزایش دهید ، غبار را حذف کنید ، روی تمرکز و موارد دیگر تمرکز کنید. رایگان برای تکمیل عکس های خود در هیچ زمان.

یک عکس پرتره با کیفیت پایین

عکس پرتره زن بهبود یافته با وضوح بیشتر و کیفیت برتر با استفاده از

تصویر را اینجا بکشید یا برای بارگیری کلیک کنید

عکس را بهبود بخشید

عکس را بهبود بخشید

بدون تصویری ? یکی از این موارد را امتحان کنید:

تصویر D

تصویر D

تصویر D

اثر تقویت کننده عکس Fotor One Tap

تصویر را در یک مرحله بهبود دهید

شما از نظر روتوش عکس مهارت ندارید ? شما به آن احتیاج ندارید. اگزوزور قدرتمند تصویر Fotor می تواند به شما در بهبود کیفیت یک تصویر با یک کلیک کمک کند. به سادگی تصویر خود را بارگیری کنید و روی دکمه “بهبود یکباره” کلیک کنید ، و Fotor به طور خودکار روشنایی و رنگ ها را تشخیص می دهد ، جزئیات را بهبود می بخشد و عکس شما را در زمان واقعی تعمیر می کند. تصاویر خود را با زحمت با FOTOR بهبود بخشید.

کیفیت تصویر را با اثر HDR Fotors بهبود بخشید

کیفیت یک تصویر را با اثر HDR بهبود بخشید

این که آیا شما نیاز به اصلاح نور کم ، تار شدن تصویر یا توسعه ضعیف دارید ، اثر پیشرفته HDR FOTOR می تواند به شما در تأمین تمام نیازهای خود کمک کند. او از فناوری هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل و تبدیل تصویر شما به یک عکاسی HDR با کیفیت غنی و با کیفیت بالا استفاده می کند. جزئیاتی را که می توان با دوربین های دیجیتال استاندارد از دست داد بازگردانید و رنگهای روشن را تولید کنید زیرا چشمان شما آنها را می بینند.

ابزارهای قدرتمند

کیت ابزار بهبود عکس سطح حرفه ای

ابزار رایگان برای بهبود کیفیت تصویر FOTOR مجموعه کاملی از ابزارهای یکپارچه را برای بهبود کیفیت یک تصویر ارائه می دهد. در چند کلیک ، می توانید روشنایی ، اشباع ، قرار گرفتن در معرض و کنتراست را به طور دقیق تنظیم کنید ، وضوح را افزایش دهید ، تصاویر را تاری کنید ، تصاویر را تغییر دهید و غیره. فوراً عکس های خود را تقویت کنید و ابعاد کاملاً جدیدی به آنها بدهید.

ترکیب عکس را با تقویت کننده عکس FOTOR بهبود بخشید

ترکیب عکسهای خود را بهبود بخشید

عکس کج شده است ? نگران نباشید. شما به راحتی می توانید از Fotor برای چرخش ، صاف کردن ، بازگشت یا عکس های محصول دقیقاً همانطور که می خواهید استفاده کنید. چشم انداز تصویر را به سرعت اصلاح کنید و ترکیب را مطابق با دید خود تنظیم کنید. همچنین می توانید پس زمینه عکس را برای کاهش نویز و بهبود توسعه عکسهای خود تار کنید. به راحتی موضوع عکس خود را برجسته کنید.

تصاویر را با منابع طراحی تقویت کنید

تصاویر خود را با جلوه های عکس ، متن ، برچسب و غیره بهبود بخشید.

دسترسی به طیف گسترده ای از جلوه های منحصر به فرد عکس و فیلترهای مستقیم در FOTOR. از سبک های مختلف از Lomo ، Vintage ، N&B ، هنری و موارد دیگر استفاده کنید. علاوه بر این ، یک کتابخانه بزرگ از برچسب ها ، پوشش ها ، ایموجی ها ، نمادها ، عکس های سهام ، فونت ، قاب عکس و سایر منابع طراحی در دست پیدا خواهید کرد. روشهای بی شماری برای بهبود تصاویر شما وجود دارد تا آنها با زیبایی شناسی مورد نظر خود مطابقت داشته باشند.

چگونه می توان کیفیت یک عکس را بهبود بخشید?

 • با تصویری که می خواهید اصلاح کنید ، بهینه ساز عکس های Fotor را باز کنید.
 • بر روی “بهبود همه به یکباره” در نوار کناری چپ کلیک کنید تا یک تصویر را به طور خودکار و بدون از دست دادن کیفیت جدا کنید.
 • شما همیشه می توانید تصویر خود را با استفاده از ابزارهای انتشار یکپارچه Fotor ، به ویژه روشنایی ، کنتراست ، نمایشگاه ، برجسته ها ، سایه ها ، اشباع ، وضوح ، منحنی ها و غیره اصلاح کنید.
 • برای مقایسه عکس اصلاح شده خود با اصلی ، روی دکمه “مقایسه” در پایین وب کلیک کنید. اگر نتیجه را دوست ندارید ، می توانید تنظیمات خود را مجدداً تنظیم کرده و به تصویر اصلی خود برگردید.
 • پس از اتمام اصلاح ، تصویر اصلاح شده خود را با نوع پرونده مورد نظر ذخیره و بارگیری کنید.

سوالات متداول

به راحتی کیفیت عکسهای خود را بهبود بخشید

نرم افزار عکس Fotor Enhancer یکی از قدرتمندترین و کامل ترین ابزارهایی است که وجود دارد. این نرم افزار بهبود خودکار عکس است که به شما امکان می دهد با چند کلیک کیفیت عکس های خود را افزایش داده و به سرعت بافت تصاویر خود را بهبود بخشید. هیچ آگاهی از فتوشاپ لازم نیست. آن را امتحان کنید و اکنون تصویر خود را ذخیره کنید.

عکس رایگان بهینه ساز Picwish برای استفاده

با تشکر از IA Technology در Picwish ، بهبود و بهینه سازی عکس های تاری آسان است. می توانید وضوح تصویر را در دو یا چهار برابر شماره پیکسل اصلی افزایش دهید.

یک عکس مبهم را در یک لحظه واضح تر کنید

شما یک عکس مبهم دارید ? فناوری Picwish IA می تواند وضوح یک پرتره ، محصول ، گرافیک یا هر نوع تصاویر را بزرگ کند و تصویر پیکسل شده را با یک کلیک با کیفیت بالا تغییر دهد.

بهبود تصویر

بهبود تصویر

یک تصویر فازی را تمیز کنید

یک تصویر فازی را تمیز کنید

تصویر را برای کارتون ها بهبود بخشید

اجازه ندهید که وضوح پایین پوسترها یا تصاویر پس زمینه انیمیشن شما را از بین ببرد. به راحتی می توانید یک عکس متحرک 480p را به کیفیت HD تبدیل کنید. با یک کلیک ، یک عکس متحرک واضح تر می گیرید.

بهبود پرتره عالی

عکس های پرتره را برای ظاهر بهتر بهبود و ویرایش کنید. بلافاصله کیفیت تصاویر پرتره را با استفاده از فناوری پیشرفته پیشرفت چهره افزایش دهید. عملی و ضروری برای عکسهای زیر در معرض یا تار.

تصویر را بهینه کنید

تصویر را بهینه کنید

به طور خودکار تصاویر خود را برای نیازهای شخصی و حرفه ای خود بهبود بخشید

 • وضوح چاپ را افزایش دهید
 • بزرگنمایی عکس ها برای پوسترها ، ارائه ها و غیره.
 • عکس های با کیفیت خوب را در بوم های بزرگ ایجاد کنید

 • عکسهای گرفته شده با دوربین را بهبود بخشید
 • جزئیات را در عکس های خود بازیابی کنید
 • در فیس بوک ، اینستاگرام و غیره دوست داشته باشید.

 • فروش خود را با عکس های محصولات با کیفیت بالا تقویت کنید
 • برای محصولات DIY عکس های روشنی تهیه کنید
 • نیازهای پیکسل را در بازار ملاقات کنید

بیش از 100000 کاربر در سراسر جهان از Picwish استفاده می کنند

بازرگانان ، تأثیرگذار ، توسعه دهندگان و آژانسهای آموزشی تجارت الکترونیک از Picwish برای تولید بیشتر استفاده می کنند.

من وقت زیادی برای حذف یک به یک پس زمینه تصاویر خود ندارم ، خوشبختانه Picwish با معالجه عکس های زیادی در آنجا وجود دارد.

مشاور بازاریابی

ویرایش 500 عکس در فتوشاپ آسان نیست. نرم افزار Picwish به من کمک کرد ، به نظر من این یکی از بهترین لثه های پس زمینه در بازار است.

مارسند در Etsy

من اغلب از Picwish استفاده می کنم ، و خیلی خوب و خیلی سریع کار می کند. من از قدرت فناوری IA آن تحت تأثیر قرار گرفته ام.

فروشنده در poshmark

این ابزار می تواند در چند ثانیه کار بسیار خوبی انجام دهد و شما فقط در صورت لزوم باید تنظیمات جزئی انجام دهید.

آژانس تولید رسانه

حذف پس زمینه گاهی اوقات می تواند بسیار دشوار باشد. من مقایسه ای بین فتوشاپ و پیکویش انجام دادم ، حكم پیكویش بهترین است ! این بسیار ساده تر از فتوشاپ است.

کار در استودیوی عکس ، گاهی اوقات مشتریان تصاویر با کیفیت خوبی ارائه نمی دهند. بنابراین شخصی به من Picwish توصیه کرد و دومی توانست برای کیفیت بهتر تصاویر مشتری من را بزرگ کند.

متخصص فروش

من چندین ابزار را برای حذف اشیاء ناخواسته در برخی از عکس هایم امتحان کردم ، اما هر بار که سعی می کنم ، شیء حذف شده مبهم به نظر می رسد و عکس اصلاً واقعی به نظر نمی رسد. با Picwish کاملاً متفاوت است. بنابراین می توانم بگویم که این یک ابزار خوب برای پاک کردن یک شی روی یک تصویر است.

من یک تن عکس دارم که قسمت پایین آن باید حذف شود. سپس من باید تغییر مکان و ایجاد گرافیک وب سایت را در رایانه شخصی ایجاد کنم. برای همه اینها ، Picwish خیلی به ما کمک می کند.

عکس های برش شده با picwish فوق العاده هستند. علاوه بر این ، دسترسی به سایت بسیار آسان است ، فقط یک اتصال اینترنتی و Voila داشته باشید !

کاربر خرده فروشی

با استفاده از سایت Picwish ، می توانیم یک تصویر را بزرگ کنیم ، فشرده سازی کنیم و آن را برای اهداف حرفه ای در هر نقطه و هر زمان با دیگران به اشتراک بگذاریم.