چه شرایطی برای باز کردن حساب نیکل وجود دارد? | نیکل ، نحوه باز کردن یک حساب نیکل آنلاین یا دخانیات خود? | نیکل

نحوه باز کردن یک حساب نیکل آنلاین یا دخانیات خود 

Contents

اما این تنها گزینه شما نیست !

چه شرایطی برای باز کردن حساب نیکل وجود دارد ?

چه اسناد هویتی پذیرفته شده است ?

 • کارت هویت ملی فرانسوی (با یک گروه MRZ) یا کارت هویت صادر شده توسط یک کشور از اتحادیه اروپا.
 • گذرنامه: بیش از 190 گذرنامه پذیرفته می شوند
 • مجوز اقامت صادر شده توسط یک مقام فرانسوی: مجوز اقامت یا کارت مقیم.
  دانشجویان خارجی می توانند یک حساب نیکل را باز کنند به شرط آنکه ذکر “مجاز به دارنده شما به کار” در مجوز اقامت ذکر شده است.

گواهینامه رانندگی پذیرفته نمی شود.

هنگام عضویت ، باید یک سلفی و همچنین عکسی از سند هویت خود برای ما ارسال کنید. مراقب باشید که سند اصلی را به خوبی بگیرید و در وضعیت خوبی قرار داشته باشد ، قابل خواندن و قابل مشاهده به طور کامل در عکس باشد. در غیر این صورت ، ما مجبور خواهیم شد حساب شما را مسدود کنیم در حالی که منتظر دریافت عکس جدید هستید.

باز کردن حساب جوان (- 12 ساله) ، با مقاله اختصاصی ما مشورت کنید.

نحوه باز کردن یک حساب نیکل
آنلاین یا به صورت خود به -by -law ?

اشتراک، ابونمان

یک حساب کاربری را با یک تنباکو یا در نیکل نقطه باز کنید.

1. به تنباکوست خود یا در یک نقطه نیکل بروید

2. یک جعبه بخرید (20 €) حاوی کارت نیکل شما

3. ثبت نام در ترمینال نیکل

4. حساب و کارت خود را فعال کنید با بازرگان خود و دنده خود را دریافت کنید

5. کد پین خود را دریافت کنید با پیام متنی

تمام شد: شما اکنون یک حساب نیکل دارید !

تنباکونیست نیکل

خوب است بدانید: هنگامی که حساب نیکل خود را باز می کنید می توانید مستقیماً 250 یورو پول نقد واریز کنید تا آن را تغذیه کنید. این سپرده 1 رایگان است !

یک حساب کاربری برای همه ، حتی در مورد ممنوعیت های بانکی | نیکل

نیکل حساب همه است ! خواه جوان ، پیر ، کوچک ، بزرگ ، با پول یا بدون پول باشید ، لزوماً مورد استقبال قرار می گیرید و حتی اگر بانکی ممنوع است. نیکل ، این یک حساب بانکی نیست ، این حساب برای همه است !

ما در مشخصات شما ، در تاریخ بانکی شما یا موارد دیگر متمایز نمی کنیم. آنچه به ما علاقه دارد این است که ساده ترین راه حل ممکن برای پرداخت و پرداخت را به شما ارائه دهیم ، زیرا برای ما همه حق دارند حساب کاربری داشته باشند.

کارت نیکل

ممنوعیت بانکی چیست ?

آ بانکی ممنوع شخصی است که به دلیل حوادث پرداخت مکرر ، در یکی از پرونده های Banque de France ثبت شده است. این افراد غالباً با ممنوعیت بانکی به پایان می رسند و خود را قادر به ایجاد حساب کاربری و بهره مندی از کارت یا حساب بانکی نمی دانند.

حوادث پرداختی که منجر به ممنوعیت بانکی می شود ، به طور کلی مربوط به چک های غیررسمی ، اعتبارات بدون پرداخت یا حتی استفاده سوء استفاده از اضافه برداشت بانکی مجاز است. با توجه به حادثه پرداختی که با آن روبرو هستید ، در همان پرونده Banque de France نیستید.

پرونده های مختلف Banque de France:

 • FICP: پرونده ملی حوادث بازپرداخت اعتبار برای افراد
 • FCC: پرونده بررسی مرکزی
 • FNCI: پرونده ملی چک های نامنظم

چگونه می توان دانست که آیا من بانکی ممنوع شده ام ?

این خود بانکها هستند که از بانك دو فرانسه می خواهند در صورت بروز حوادث پرداخت مكرر در یكی از پرونده های خود ثبت نام كند. بنابراین بانک ها وظیفه دارند در صورت بروز این وضعیت برای یکی از آنها به مشتریان خود اطلاع دهند.

اما چگونه می دانم که آیا من هنوز بانکداری می کنم ? برای تأیید این موضوع ، ساده ترین راه حل ارتباط با Banque de France است. برای بررسی پرونده خود در سایت می توانید به طور مستقیم در Banque de France قرار بگیرید. شما همچنین می توانید با استفاده از فضای آنلاین خود در وب سایت خود ، از طریق پست بانکی خود از طریق پست و همچنین در خط ، از Banque de France در مورد ممنوعیت بانکی خود سؤال کنید.

عواقب ممنوعیت بانکی چیست ? ممنوعیت های بانکی حق دارد حساب را باز کند و کارت داشته باشد ?

در صورتی که حوادث پرداخت شما باعث شده است که شما بر اساس FCC یا FICP به عنوان یک ممنوعیت بانکی بنا شوید ، بدانید که عواقب با توجه به شدت وضعیت مالی شما و نوع حوادث ایجاد شده متغیر خواهد بود.

برای شخصی که در پرونده چک مرکزی (FCC) قرار دارد ، اولین نتیجه ممنوعیت استفاده و نگه داشتن دفترچه چک است. این در تمام بانکهایی که برای باز کردن حساب بانکی مشترک می شوید. علاوه بر این ، بانک شما امکان اصلاح پیشنهاد بانکی شما و برداشت کارت بانکی خود را در ازای پرداخت و کارت برداشت با مجوز حساب سیستماتیک دارد. بنابراین بدون اضافه برداشت احتمالی. در شرایط شدیدتر ، بانک شما ممکن است تصمیم بگیرد حساب مشتری را ببندد.

با توجه به FICP (پرونده ملی حوادث بازپرداخت اعتبار برای افراد) ، ظاهر شدن در این پرونده لزوماً به معنای ممنوعیت شما نیست بلکه بیشتر این است که شما در وضعیت بیش از حد بیش از حد قرار دارید. با این وجود ، مبتنی بر FICP می تواند منجر به منع قرارداد اعتبار قبل از بازپرداخت کل اعتبارات فعلی ، ممنوعیت اطمینان از اعتبار و همچنین ممنوعیت خرید اعتبار اعتبار شود.

چه مدت ممنوع خواهم شد و چگونه می توانم از آن خارج شوم ?

یک بار دیگر ، مدت زمان تشکیل پرونده به شدت پرداخت پرداخت ها و نوع حادثه انجام شده بستگی دارد. هر مشتری که در یک ممنوعیت بانکی قرار دارد ، یک دوره سوسو متفاوت دارد.

ثبت نام برای FCC برای تهیه بدون شرط حداکثر مدت 5 سال است. اگر وضعیت خود را در مهلت های کوتاه تنظیم کند ، مشتری این امکان را دارد که از تسکین جلوگیری شود. با توجه به استفاده سوءاستفاده از وسایل پرداخت آن ، به عبارت دیگر ، اگر با یک اضافه برداشت منظم بانکی به طور گسترده ای بالاتر از وسایل خود زندگی کنید ، برای مدت 2 سال در FCC ثبت می شوید.

پرونده FICP برای عدم استفاده از اعتبار نیز حداکثر 5 سال است. باز هم ، این دوره بسته به شرایط متفاوت است. با این وجود ، می توانید با تنظیم وضعیت خود به راحتی این مدت را کوتاه کنید. به همین ترتیب برای بیش از حد بیش از حد ، ثبت نام شما برای FICP حداکثر مدت 7 سال است اما می توانید با بازپرداخت ساده بدهی های خود خارج شوید.

توجه: پرونده های Banque de France برای حفظ امنیت موسسات بانکی و افرادی که در شرایط مالی ناپایدار عمل می کنند ، فعالیت می کنند. با این حال ، این پرونده ها همچنین برای حمایت از افراد در موقعیت های ظریف ایجاد شده اند ، به آنها اجازه می دهند وضعیت خود را بدتر نکنند و به خصوص برای کمک به آنها در یافتن ثبات مالی.

چگونه از ممنوعیت بانکی جلوگیری کنیم ?

یک حادثه پرداخت به سرعت وارد شد ، اما می توان آن را به سرعت پیش بینی کرد و از آن جلوگیری کرد ! سلامت مالی خوب لزوماً مستلزم مدیریت خوب حساب بانکی خود است ، هر چه تأسیس حساب جاری خود را داشته باشید.

در اینجا چند نکته کوچک برای جلوگیری از تسکین Banque de France آورده شده است:

 • به طور مرتب حساب های خود را کنترل کنید
 • برای مدیریت بودجه خود از برنامه ها استفاده کنید (PiloteBudget ، Bankin ، Linxo. )
 • توجه داشته باشید هزینه های ضروری (فاکتور ، اجاره ، غذا. ) از هر ماه به گونه ای که هرگز برای هزینه های اساسی از سقف های خود استفاده نکنید یا هرگز از سقف های خود تجاوز نکنید
 • از یک سرویس بانکی مناسب استفاده کنید: بدون اضافه برداشت بانکی
 • در صورت وجود وضعیت غیر منتظره ای که بر سلامت مالی شما تأثیر می گذارد ، بانک خود را مستقیماً بشناسید (مثال: از دست دادن اشتغال)
 • از اقتصاد به هزینه های تکانشی طرفداری کنید

آنچه بانکها ممنوعیت های بانکی را می پذیرند ? از کجا می توانند یک حساب بانکی باز کنند ?

گاهی اوقات برای یک ممنوعیت بانکی برای یافتن بانکی که آن را بپذیرد و مطابق با آن باشد ، پیچیده است. در واقع ، بانک های سنتی غالباً تمایلی به باز کردن حساب بانکی برای شخصی ندارند که در Banque de France ثبت شده است و می توانند بدون دلیل بیشتر شما را امتناع ورزند. بنابراین کدام بانک را برای باز کردن حساب خود انتخاب کنید ?

اگر کاملاً مایل به عضویت در یک بانک سنتی بزرگ (و از خدمات اساسی بانکی) هستید و تمام کسانی که با آنها تماس گرفته اید از شما امتناع می ورزند ، یک راه حل دارید: با Banque de France تماس بگیرید و یک حساب روش قانون را راه اندازی کنید. این روش قانون به شما امکان می دهد تا بدون اینکه بتوانید از شما امتناع ورزید ، به یک بانک در منطقه مورد نظر منصوب شوید.

اما این تنها گزینه شما نیست !

در واقع ، بسیاری از بانکهای آنلاین و نئو وجود دارند که خدمات بانکی را به عنوان بانکهای معمولی خدمت می کنند و ممنوعیت های بانکی را می پذیرند (از جمله نیکل). این مؤسسات پرداخت اغلب بدون درآمد و بدون اضافه برداشت هستند تا بتوانند بیشترین تعداد را در بر بگیرند. در نیکل ، ما فکر می کنیم همه حق پاسخگویی دارند, سطح درآمد آن هر چه باشد ! محرومیت از شب حساب بانکی در اجرای صاف زندگی روزمره شما: قادر به داشتن دنده فرانسوی ، برداشت گونه های غیرممکن ، تنظیم نقل و انتقالات ، بررسی چک ها نیست. همه به یک حساب کاربری نیاز دارند !

مقاله_

آنلاین است یا نه ، آیا نیکل خدماتی است که با ممنوعیت های بانکی سازگار است ? آیا می توانیم با ممنوعیت بانکداری ، یک حساب کاربری در نیکل باز کنیم ?

ارزش های ورود نیکل به همه مربوط می شود ، حتی ممنوعیت های بانکی. اشتراک در نیکل بدون در نظر گرفتن سلامت مالی شما (درآمد ، دارایی برای همه ، برای همه آزاد است. ).

نیکل حساب مناسبی برای ممنوعیت های بانکی است ! در واقع ، نیکل به شما پیشنهاد می کند تا در 5 دقیقه در بیش از 7000 تنباکوست و نقطه فروش یک حساب کاربری باز کنید. نیازی به ورود به یک بانک و مبارزه برای افتتاح حساب ، به پایان رساندن مراحل طولانی اداری ، نیکل شما را بدون هیچ گونه شرایط درآمدی یا سپرده اولیه می پذیرد. همه حق دارند یک حساب آنلاین داشته باشند ، بانکداری ممنوع باشد یا نه.

با تشکر از نیکل ، شما یک کارت MasterCard با مجوز سیستماتیک دریافت خواهید کرد تا در همه جا به صورت ایمن بپردازید و پول را پس بگیرید ، یک حساب جاری برای تهیه نقل و انتقالات یا نمونه های خود و یک دنده فرانسوی. شما می توانید مانده حساب خود و همچنین تمام عملیات خود را در زمان واقعی در منطقه مشتری یا برنامه نیکل خود دنبال کنید.

پیشنهاد نیکل بدون بانکداری Discovery است ، شما دیگر هیچ گونه خطر فراتر از بودجه خود ، داشتن AGIOS و پایان دادن به مشکلات پرداخت بانکی را ندارید. پس برای چی منتظری ?

20 € ano.png

چه اسنادی برای باز کردن یک حساب نیکل و نحوه باز کردن حساب در فرانسه لازم است ?

می توانید با یکی از 6،600 تنباکوست و نقاط فروش نیکل ما یا مستقیماً از سایت نیکل یک حساب نیکل باز کنید.اتحادیه اروپا. در مورد اشتراک آنلاین ، به سادگی فرم را پر کرده و سپس به یک تنباکونیست بروید تا کارت MasterCard خود را بازیابی کرده و حساب خود را فعال کنید.

شما به یک سند هویت معتبر (کارت هویت ، گذرنامه ، مجوز اقامت) ، تلفن و آدرس ایمیل ، 20 یورو نیاز خواهید داشت. نیازی به تهیه یک فایل کامل و اتلاف وقت در جای دیگر نیست ، تمام اطلاعات مربوط به اشتراک نیکل را پیدا کنید.

نیکل حساب همه است ! با لذت بردن از یک حساب کاربری و ابزارهای ساده و در دسترس برای پیگیری عملیات خود در زمان واقعی (وب ، برنامه ، پیام کوتاه) فقط برای 20 € در سال ، به حرکت بپیوندید و زندگی روزمره خود را ساده کنید. مستقیماً به پایین خانه خود در شبکه ما از 7000 تنباکو و امتیاز نیکل بروید

در باره
 • ما که هستیم ?
 • نیکل
 • شرکا و اجتماعی
 • مطبوعات
 • استخدام
 • تنظیمات کوکی
 • سیاست استفاده از کوکی
 • خط مشی استفاده از داده های شخصی سوم
کمک
 • نحوه باز کردن یک حساب کاربری ?
 • ورق های عملی
 • راهنما / متداول
 • با ما تماس بگیرید
 • اطلاع قانونی
 • اسناد حقوقی
 • مشتریان و چشم انداز سیاست داده های شخصی
 • امنیت

ناشنوا یا شنوایی ?