بهترین پیشنهاد اینترنت ماهواره ای نامحدود چیست?, اینترنت توسط ماهواره: مقایسه اشتراک های موجود

اینترنت توسط ماهواره: مقایسه اشتراک های موجود

Contents

برای استفاده از پیشنهاد Neosat ، به دست آوردن کیت ماهواره ای نیز اجباری است. با قیمت 299 یورو (یا 0 € اگر محل اقامت شما واجد شرایط برای کمک های دولتی است).

بهترین پیشنهاد اینترنت ماهواره ای نامحدود چیست ?

پیشنهاد اینترنت توسط ماهواره در فرانسه در سال 2023 کجاست ? با توسعه فیبر ، بلوغ ADSL ، تعمیم 4G و 5G ، گزینه فنی ماهواره هنوز انتخاب خوبی است ? ما پیشنهادات اینترنتی ماهواره ای نامحدود را مرور می کنیم و شما را در ماکوی قیمت ها راهنمایی می کنیم و همیشه کاملاً واضح نیست.

شما به دنبال بهترین پیشنهاد اینترنت ماهواره ای نامحدود هستید ? پیشنهادات موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید. (سرویس Selectra رایگان)

 • ضروری:
 • مناینترنت توسط ماهواره هنگامی که از اتصال ADSL خود راضی نیستید و برای فیبر واجد شرایط هستید ، یک جایگزین معتبر ایجاد می کند.
 • سه اپراتور بزرگ پیشنهادات مختلفی را در طاقچه اینترنت توسط ماهواره نامحدود ارائه می دهند: فرانسوی شمال غربی, آلمانی Skydsl, وت شمار.
 • مراقب مکمل ها باشید ! فراموش نکنید که در بودجه کلی اتصال خود را درج کنید هزینه نصب آنتن پارابولیک اساسی.

چرا اینترنت را توسط ماهواره انتخاب کنید ?

اینترنت ماهواره ای نامحدود: جایگزین فیبر و ADSL

اگر در یک مرکز بزرگ شهری زندگی نمی کنید یا در نزدیکی آن هستید ، به احتمال زیاد شما بخشی از کاربران اینترنت هستید که جستجوی آنها جریان خوب با هزینه مناسب دور از آشکار است.

حتی اگر از اینترنت برای فعالیت حرفه ای خود استفاده می کنید: پس دیگر این سؤال نیست که یک اتصال اینترنتی خوب برای گشت و گذار در وب داشته باشید ، بلکه – و مهمتر از همه – بارگیری پیوست ها یا به اشتراک گذاشتن اتصال با کاربران دیگر D ‘.

در حال حاضر ، هیچ ISP نمی تواند بهتر از 3 مگابیت در ثانیه در ADSL باشد ? شما خیلی از مرکز محلی اپراتور خود فاصله دارید و خط ADSL شما خیلی طولانی است ? شما هنوز واجد شرایط فیبر نیستید ? اکنون زمان آن است که نگاهی دقیق تر به آنچه اپراتورهایاینترنت توسط ماهواره.

توجه داشته باشید قبل از انتخاب پیشنهاد: مثل و یارانه.

خانه با مثل

قبل از شروع مقایسه سه اپراتور اصلی حاضر در بازار فرانسه ، باید بدانید که در مورد تلویزیون ،اینترنت توسط ماهواره نصب یک مثل را فرض می کند. با این حال ، هزینه تجهیزات و نصب آن بی اهمیت نیست ، حتی اگر این هزینه فقط یک بار باشد. البته همه اپراتورها کیت های اتصال یا نصب را ارائه می دهند ، اما با قیمت های نسبتاً بالایی.

وقتی پیشنهادات Nordnet ، SkyDSL و Numerisat را با هم مقایسه می کنیم ، به این موضوع برمی گردیم. در مورد خود نصب ، ممکن است جالب باشد که از یک نصب کننده محلی نقل قول کنید: در واقع ، می تواند از قیمت های بهتر تجهیزات بهره مند شود.

سرانجام ، باید بدانید که برخی از جوامع محلی یارانه های اضافی ، از 100 تا 600 یورو ، به منظور ارتقاء دسترسی به اینترنت در هر ماهواره ، اختصاص می دهند. در برنامه “انسجام سرزمین های دیجیتال“، دولت می تواند تا 150 یورو برای کمک به نصب یک مثل ارائه دهد.

با این حال ، این کمک ها با توجه به ادارات بسیار متفاوت هستند و شرایط دسترسی آنها بسیار سختگیرانه است. هنگام محاسبه بودجه خود ، بررسی کنید که آیا از آن بهره مند می شوید و چه مبلغ. نکته کوچک: شما در سایت اپراتور Nordnet لیست این یارانه ها را پیدا خواهید کرد ، که مطابق محل زندگی طبقه بندی شده است.

Nordnet ، پیشنهاد ماهواره ای نامحدود

در Nordnet ، ماهواره Neosat از 39.90 یورو در ماه است

غول فرانسوی نارنجی دارای یک شرکت تابعه است که مسئول بازاریابی جایگزین به ADSL و فیبر است. این به نام Nordnet نامیده می شود و سه پیشنهاد اتصال به اینترنت ماهواره ای را ارائه می دهد ، که برای افراد ساکن در مناطق جدا شده یا “مناطق سفید” در نظر گرفته شده است.

پیشنهاد ماهواره ای Nordnet در سالهای اخیر تکامل یافته است تا از یک پیشنهاد “بازی چهار برابر” به سه پیشنهاد بروید: Neosat Vital ، Ideal و Ultra. پیشنهاد Neosat حیاتی, با قیمت 39.90 یورو در ماه (با 1 ماه ارائه شده) ، دسترسی نامحدود اینترنت و سرعت پایین 50 مگابیت در ثانیه را ارائه می دهد. این بدون تعهد است و تماس های ثابت برای مصرف صورتحساب می شود

دو پیشنهاد دهنده دیگر, ایده آل وت فوق العاده, جریان های مختلف از 75 تا 100 مگابیت در ثانیه ، تلفن ثابت و همچنین یک بسته موبایل (30 گیگابایت 4G یا 100 گیگابایت 4G/5G). پیشنهاد فوق العاده شامل تلویزیون از طریق TNT SAT است.

Skydsl ، اینترنت ماهواره ای نامحدود ساخته شده در آلمان

Skydsl: یک پیشنهاد ماهواره ای از 12.90 یورو در ماه

اپراتور آلمانی از 12.90 یورو در ماه یک پیشنهاد ماهواره “اساسی” ارائه می دهد.

این قیمت اساسی نامیده می شود Skydsl2+ در خانه s, فقط شاملاینترنت و تلفن ثابت. چنین قیمتی بدیهی است که از نظر حجم داده ها محدود است: در اینجا سقف ماهانه 8 گیگابایتی است که در زمینه استفاده گاه به گاه قابل قبول است. جریان اینترنت اعلام شده حداکثر 18 مگابیت در ثانیه در بارگیری و 1 مگابیت در ثانیه Maxi در آپلود است.

در Skydsl ، برای به دست آوردن حجم داده نامحدود, حداقل باید در این پیشنهاد مشترک شوید Skydsl2+ در خانه m : قیمت ماهانه پس از 3 ماه اول ارائه شده به 26.90 یورو در ماه افزایش می یابد. نرخ جریان اینترنت اعلام شده بالاتر است: حداکثر 24 مگابیت در ثانیه در بارگیری ، و هنوز هم 1 مگابیت در ثانیه حداکثر در آپلود.

اگر می خواهید از جریانهای بالاتر اینترنت بهره مند شوید ، می توانید این پیشنهاد را نیز از آن خارج کنید Skydsl2+ در خانه l. این کار حداکثر سرعت 40 مگابیت در ثانیه را در بارگیری و 2 مگابیت در ثانیه در بارگذاری به شما ارائه می دهد.

یک کیت نصب و امکان برنامه افزودنی تلویزیون

بیایید بلافاصله آن را بگوییم ، در این سطحپیشنهاد Skydsl برای درک پیچیده تر است. اپراتور به طور جداگانه ارائه می دهد:

 • آنتن ماهواره ای.
 • یک ماژول تأیید انتشار به نام TIA که به مبادلات اینترنتی اجازه می دهد ، مستقیماً روی آنتن ماهواره ثابت شود.
 • مودم ماهواره ای RM4100 که برای انتقال داده های ماهواره ای طراحی شده است.
 • یک روتر وای فای یکپارچه RM5111.
 • یک کیت برنامه افزودنی تلویزیونی برای استفاده از آنتن ماهواره ای Skydsl2+ برای اتصال به اینترنت Skydsl2+ و دریافت تلویزیون ماهواره ای.

بنابراین هر عنصر می تواند به طور جداگانه در زمینه نصب “خیاط ساخته شده” خریداری شود. با این حال ، SkyDSL همچنین “بسته کاملی” را برای اجاره ارائه این عناصر با قیمت جذاب ارائه می دهد:

 • 9.90 یورو در ماه برای اجاره تجهیزات لازم برای اتصال به اینترنت (مثل ، ماژول TRIA ، مودم RM4100).
 • 6.90 یورو ماهانه برای اجاره روتر اختیاری WiFi RM5111.
 • 1.90 یورو ماهانه برای اجاره کیت پسوند تلویزیون اختیاری.

بنابراین می توانید تصمیم بگیرید اجاره این تجهیزات. این متعلق به Skydsl است و باید در پایان قرارداد برگردانده شود. با این حال ، شما همچنین امکان خرید آن را بعداً خواهید داشت و از کاهش تا 80 ٪ بهره مند می شوید.

SKYDSL: مزایای رقابتی ?

اپراتور وعده کیفیت بالایی از اتصال با جریان حداکثر 40 مگابیت در ثانیه را برای بارگیری می دهد. او فناوری ACM اجازه می دهد تا به طور مستقل از آب و هوا کار کند ، در حالی که ماهواره اغلب به دلیل وابستگی به هوای بد مورد انتقاد قرار می گیرد. ACM اطمینان حاصل می کند که اتصال تا حد امکان پایدار است ، Skydsl قول می دهد که اینترنت بهتر از تلویزیون ماهواره ای سنتی کار کند.

سرانجام ، اجازه دهید ما به وجود گزینه “جریان” با قیمت 8.90 یورو در ماه موجود در “Skydsl2+ Home در House L Premium” اشاره کنیم. این گزینه پهنای باند حداکثر 50 مگابیت در ثانیه را ارائه می دهد ، که برای جریان بهینه شده است.

نامحدود numspeed20: تنها پیشنهاد اینترنت ماهواره ای نامحدود از numerisat

این پیشنهاد numerisat دیگر در دسترس نیست : تأمین کننده دیگر پیشنهاد اینترنت ماهواره ای نامحدود ارائه نمی دهد. پیشنهاد NumerISAT با کامل ترین پاکت داده ، بسته Num100 است که شامل 100 گیگابایت برای آن است 89.90 یورو در ماه.

دومین اپراتور ماهواره ای انگلیسی, شمار (یک شرکت تابعه از شرکت Avanti مستقر در لندن) در بیش از سی بخش فرانسوی عمدتاً در شرق و شمال کشور و همچنین در بلژیک ، لوکزامبورگ و سوئیس ارائه می دهد ، تابلویی از پنج پیشنهاد اینترنت از 19.90 یورو در ماه/ماه ارائه می دهد.

اما برخلاف 3 اپراتور دیگر Nordnet ، Skydsl و Bigblu ، اینها واقعاً پیشنهادات اینترنتی نامحدود نیستند: در واقع ، این پیشنهادات فقط یک شکاف زمانی نامحدود را بین ارائه می دهد. 0 صبح و 6 A.M !

فقط یکی از این پیشنهادات ، بسته نامحدود numspeed20 69.90 یورو بدون تعهد ، که باید به آن 58 مورد اضافه شود ، واقعاً ارائه می دهداینترنت نامحدود همیشه. برای این مبلغ ، شما سود می برید:

 • از حجم انتقال نامحدود با جریان حداکثر 40 مگابیت در ثانیه در بارگیری (بارگیری) و 6 mbit/s در بارگذاری (ارسال).
 • از پارابول + کیت مودم با قیمت 279 یورو (هزینه های تحویل به شما ارائه می شود).
 • از چندین گزینه مانند روتر WiFi با 29 یورو یا پشتیبانی مثل با 42 یورو.

قبل از رفتن با NumerISAT ، باید بدانید که این اپراتور ، که از دسامبر سال 2016 در فرانسه حضور دارد ، از یک ماهواره Hylas 2B استفاده می کند که حدود 50 بخش فرانسوی را در بر می گیرد. بسته به موقعیت جغرافیایی شما ، ممکن است واجد شرایط این پیشنهاد نباشید.

Big Blu: یک پیشنهاد انگلیسی “دست دوخته شده” !

توجه Bigblu توسط Eutelsat و دیگر از مشتریان جدید خوش آمدید. پیشنهادهایی که در زیر شرح داده شده است که قبل از تصرف کاربردی مشترک شده است ، اما دیگر نمی توانید در آن مشترک شوید.

Bigblu: برند Europasat از 19.99 یورو در ماه

آخرین بار در بازار ملی ، Big Blu ادعا می کند که رهبر اروپا در این کشور استاینترنت نامحدود توسط ماهواره. در حقیقت ، این اپراتور در حال حاضر در انگلستان و ایرلند ، آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا و پرتغال ، یونان و نروژ واقع شده است. و البته در فرانسه ، با جاه طلبی برای اتصال افرادی که در منطقه سفید زندگی می کنند.

از دفتر فرانسوی خود واقع در آمیان ، Bigblu 3 فرمول ازاشتراک اینترنتی توسط ماهواره از 19.99 یورو در ماه (به مدت 6 ماه 29.90 یورو در ماه). برای استفاده اساسی توصیه می شود ، این بسته اول تعمید یافت برنز نامحدود Konnect 16 مگابایت در ثانیه بدهی و یک پاکت محترم از 10 گیگا داده های اولویت را ارائه می دهد.

روتر جعبه و وای فای گنجانده شده است ، اما باید به هزینه های فعال سازی به 49.99 یورو اضافه شود. از طرف دیگر ، اجاره کیت ماهواره ای ارائه می شود, در حالی که اگر می خواهید آن را بخرید 229.99 یورو هزینه دارد.

یک بسته اصلی اینترنتی و گزینه های تلفن و تلویزیون

بسته برنز نامحدود Konnect پایه ای را تشکیل می دهد که می توانید گزینه های مختلفی را اضافه کنید. در واقع ، این نرخ رقابتی فقط شامل اتصال به اینترنت است.

تلفن ثابت برای تماس های نامحدود به ثابت و 14.90 یورو برای تماس های نامحدود به ثابت و موبایل ، با قیمت 1.90 یورو در ماه اختیاری است.

تلویزیون همچنین با یک کیت تلویزیونی با قیمت 69.00 یورو اختیاری است (به طوری که آنتن پارابولیک نیز به آنتن تلویزیون تبدیل شود) و یک رمزگذار تلویزیون Fransat HD با 79.95 یورو برای دریافت 62 کانال تلویزیونی ، دسترسی به یک ضبط کننده و غیره.

برنز ، نقره یا طلا: انتخاب اینترنت خود توسط ماهواره نامحدود بر عهده شماست

علاوه بر بسته نامحدود Konnect Bronze Konnect ، Bigblu همچنین دو فرمول گران تر را ارائه می دهد: نقره ای وت طلا.

برای استفاده منظم ، فرمول نامحدود Konnect Silver 30 مگابایت در ثانیه جریان و پاکت 50 گیگا از داده های اولویت دار را با قیمت 24.90 یورو در ماه (به مدت 6 ماه 39.90 یورو در ماه) ارائه می دهد.

برای استفاده فشرده ، فرمول نامحدود Konnect Gold 50 مگابایت در ثانیه جریان و پاکت 100 گیگا از داده های اولویت دار را با قیمت 49.99 یورو در ماه (برای 6 ماه 69.99 یورو در ماه) ارائه می دهد.

بهترین پیشنهاد اینترنت توسط ماهواره نامحدود: نحوه مقایسه این 4 اپراتور ?

ارقام سؤال ، شما اکنون تمام اطلاعات را برای انجام محاسبات خود دارید و بودجه لازم را با توجه به نیازهای خود تعیین می کنید. فراتر از ارقام ، به نظر می رسد که هر یک از این 3 اپراتور روش خود را برای دیدن چیزها ارائه می دهند:

 1. شمال غربی, شرکت تابعه نارنجی ، با پیشنهاد اینترنت + تلفن ثابت در فرمول Neosat ، ملزومات را مورد علاقه خود قرار می دهد.
 2. بیگبلو یک پیشنهاد “خیاطی” را با پایه ای که فقط از اینترنت تشکیل می دهد ارائه می دهد که می توانید با منو با گزینه های تلویزیون و تلفنی تکمیل کنید.
 3. شمار همان انتخاب یک پیشنهاد “خیاط ساخته شده” را در صورت لزوم ارائه می دهد.
 4. Skydsl, در نیمه راه بین این دو ، یک پیشنهاد اینترنت + تلفن ارائه می دهد که می توانید به عنوان گزینه ای با یک پیشنهاد تلویزیونی تکمیل کنید.
 • اینترنت نامحدود
 • تلفن منزل
 • برنامه تلفن همراه
 • اینترنت نامحدود
 • تلفن منزل
 • 100 گیگابایت اینترنت
 • اینترنت نامحدود بین نیمه شب و 8 A.M
 • اختیاری: روتر WiFi ، پشتیبانی مثل ، آدرس IP عمومی و کیت تلویزیون

54.90 یورو در ماه

اینترنت نامحدود توسط ماهواره: مزایا و مضرات

اینترنت توسط ماهواره مزایای بسیاری برای ساکنان مناطق روستایی دارد. با این حال ، این فناوری همچنین با چندین اشکال همراه است. در اینجا یک لیست غیر اکتشافی از مزایا و معایب اصلی اینترنت توسط ماهواره آورده شده است:

 • اینترنت ماهواره ای نامحدود از محدودیت های جغرافیایی زمینی آزاد می شود: برخلاف ADSL سایه یا منطقه سفید.
 • افزایش نرخ جریان تا 20 مگابایت در ثانیه به طور متوسط ​​، برتر از ADSL در “پایان خط”.
 • رقابت سالم بین فرانسوی ، انگلیسی و آلمانی ، هر کدام دیدگاه خود را از ماهواره و طیف گسترده ای از پیشنهادات ارائه می دهند.
 • با توجه به محل نصب شما ، امکان کمک مالی از طرف مقامات محلی وجود دارد.
 • هزینه بالاتر با عملکرد برابر.
 • پهنای باند راحت تر از ADSL یا فیبر در معرض احتقان قرار می گیرد.
 • بی ثباتی خاص در آب و هوا و مبهم آب و هوا.
 • Latence Time: این پدیده بیشتر به علاقه مندان به بازی های شبکه شناخته شده است ، که به زمان واکنش بسیار سریع نیاز دارند. اتصال ماهواره ای ، به دلیل موقعیتی که از ماهواره زمین جغرافیایی دور شده است ، عدم واکنش پذیری.

به هر حال ماهواره چگونه کار می کند ?

یک اصل ساده

مثل ماهواره

فرانسه متروپولیتن تحت پوشش ماهواره های “Geostatationary” So -Called قرار دارد ، که موقعیت آن در مقایسه با منطقه جغرافیایی پوشش آنها “ثابت” است. با تبدیل شدن زمین ، آنها باید در مدار ، در 36000 کیلومتر از سطح دریا بمانند تا موقعیت خود را در رابطه با زمین حفظ کنند.

انتقال داده توسط انجام می شود امواج رادیویی در فرکانس های زیاد. این سیگنال برای اولین بار از زمین به سمت ماهواره صادر می شود. سپس ، او را به سمت آنتن های پارابولیک پخش می کند ، که می تواند در چند صد کیلومتر از نقطه انتشار واقع شود.

این مزیت اصلی ماهواره است: انتقال در فضا ساخته شده است و کاملاً به محل جغرافیایی زمینی آنتن های پذیرایی وابسته نیست.

اپراتورهای “مجازی”

بسیاری از ماهواره ها در بالای فرانسه پارک می کنند. در میان آنها ، دو نفر به طور خاص برای اینترنت در نظر گرفته شده اند: Ka-Sat of Eutelsat و Astra 2f از Astra او. Ka-Sat ، که در سال 2010 از پایگاه پرتاب روسیه در Baikonour راه اندازی شد ، اولین ماهواره اروپایی است کاملاً به اینترنت باند پهن اختصاص داده شده است. رقیب آن ماهواره ASTRA 2F از گروه اروپایی SES است که در لوکزامبورگ مستقر است. این در سال 2012 توسط یک موشک آریان 5 ، از پایگاه فرانسوی در کورو ، گویان راه اندازی شد.

با این حال ، هیچ پیوند مستقیمی وجود ندارد بین ماهواره ها و اپراتورها. به دنبال نمونه ای از La Poste یا Coriolis ، که اینترنت بازار “در زمین” ارائه می دهد اما شبکه ای را ارائه نمی دهد ، Nordnet ، Skydsl و Bigblu اپراتورهای “مجازی” هستند که می توانند از یک یا 2 ماهواره دیگر استفاده کنند. بسته به پهنای باند موجود در جایی که هستید ، اپراتور شما یکی یا دیگری را برای بهینه سازی خود انتخاب می کند اتصال اینترنتی نامحدود ماهواره.

به روز شده در 05/09/2023

ژان در ژانویه سال 2021 شروع به کار در Echos du Net کرد. موضوع مورد علاقه او ? مقالات مربوط به مضامین مربوط به اپراتور رایگان.

اینترنت توسط ماهواره: مقایسه اشتراک های موجود

ماهواره برای داشتن اینترنت در یک منطقه سفید

اتصال ADSL شما خیلی کند است و به فیبر دسترسی ندارید ? اینترنت ماهواره ای یک جایگزین جالب برای داشتن اینترنت سریع است ، هر مکان خانه شما ! در راهنمای ما مقایسه بهترین پیشنهادات اینترنتی ماهواره ای را کشف کنید !

تماس رایگان

شما می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی توسط ماهواره ارائه دهید ?

با SELECTRA تماس بگیرید تا یک مشاور بسته به صلاحیت شما ، شما را در بین رقابتی ترین پیشنهادات شریک هدایت کند. (سرویس Selectra رایگان)

 • ضروری
 • مناینترنت توسط ماهواره راه حلی است که مخصوصاً برای آن مناسب است سالن ها واجد شرایط DSL و فیبر نیستند, مخصوصاً در “مناطق سفید“”.
 • با این حال ، پاکت های داده و داده ها کمتر قابل توجه هستند قیمت بالاتر.
 • سه تأمین کننده امروز پیشنهاد مستقیم به افراد فرانسه ارائه می دهد.

زندگی و کار در خارج از مراکز بزرگ شهری ، چرا نه ? به شرط بهره مندی از یک اتصال خوب اینترنت, با برخی از جریان کافی برای گشت و گذار در وب, بلکه برای بارگیری پیوست ها یا به اشتراک گذاری ارتباط با سایر کاربران.

اگر هیچ ISP نمی تواند شما را بهتر از 2 یا 3 مگابیت در ثانیه در ADSL زیرا خط شما خیلی طولانی است (خیلی دور از مرکز محلی ISP شما) ، یا اگر در منطقه واجد شرایط فیبر نیستید ، ناامید نشوید: یک جایگزین وجود دارد و برخلاف آنچه که ما اغلب فکر می کنیم ، لزوماً گران قیمت نیست. این البتهاینترنت توسط ماهواره.

اینترنت توسط ماهواره: چگونه کار می کند ?

کل قلمرو سرزمین اصلی فرانسه تحت پوشش ماهواره های “Geostationary”. این اصطلاح به این معنی است که موقعیت آنها در مقایسه با منطقه جغرافیایی پوشش آنها “ثابت” است. اما همانطور که می دانیم ، زمین می چرخد: بنابراین ، ماهواره ها باید در مدار نگهداری شوند تا 36000 کیلومتر از سطح دریا, برای حفظ موقعیت خود در رابطه با زمین.

انتقال داده توسط انجام می شود امواج رادیویی در فرکانس های زیاد, حدود 20 گیگاهرتز. این سیگنال ابتدا از زمین به سمت ماهواره صادر می شود ، که سپس آن را به آنتن های پارابولیک باز می گرداند. دومی می تواند در چند صد کیلومتر از نقطه انتشار واقع شود. مزیت بزرگ ماهواره این است انتقال در فضا انجام می شود.

در میان بسیاری از ماهواره های پارک شده در بالای ما ، دو نفر مخصوص اینترنت در نظر گرفته شده اند:

هر دو دارای ظرفیت و پرتوهای زیادی برای رسیدن به جریان هستند تا 22 مگابیت در ثانیه در پذیرش وت 6 مگابیت در ثانیه در پخش برای دسترسی به اینترنت برای افراد. برای انجام خیلی بهتر از ارقام ADSL در مناطق “سفید” بسیار خوب (حدود 2 مگابیت در ثانیه در پذیرش). به همین دلیل است که مناطقی که تحت پوشش ADSL قرار دارند و واجد شرایط دریافت فیبر نیستند ، علاقه ای به عبور از ماهواره برای دسترسی به اینترنت دارند.

اینترنت توسط ماهواره: تأمین کنندگان ، پیشنهادات و قیمت ها

Astra Connect آیا سرویس اینترنت باند پهن ماهواره ای از خدمات باند پهن خود است که از ماهواره های Astra استفاده می کند. این سرویس به صورت زنده به بازار عرضه نمی شود ، بلکه از طریق Nordnet ، SkyDSL یا Europasat (Bigblu).

خلاصه پیشنهادات اینترنتی ماهواره ای و قیمت آنها

اینترنت ماهواره ای: تمام پیشنهادات از تأمین کنندگان و قیمت ها در 16 آگوست 2023

تامین کننده پیشنهاد سرعت کیت تمثیل هزینه فعال سازی قیمت ماهانه
Neosat حیاتی حداکثر 50 مگابایت در ثانیه (داده های نامحدود) خرید (299 یورو) 35 € 39.90 یورو
نئوزات ایده آل حداکثر 75 مگابایت در ثانیه (داده های نامحدود) اجاره (4.90 یورو در ماه) 35 € 54.90 یورو
Neosat Ultra حداکثر 100 مگابایت در ثانیه (داده های نامحدود) اجاره (4.90 یورو در ماه) 35 € 79.90 یورو
Skydsl2+ S حداکثر 12 مگابایت در ثانیه (15 گیگابایت) اجاره (4.90 یورو در ماه) 29.90 یورو 16.90 یورو
Skydsl2+ m حداکثر 24 مگابایت در ثانیه (داده های نامحدود) اجاره (4.90 یورو در ماه) 29.90 یورو 26.90 یورو
Skydsl2+ L حداکثر 40 مگابایت در ثانیه (داده های نامحدود) اجاره (4.90 یورو در ماه) 29.90 یورو 29.90 یورو
شماره 10 حداکثر 30 مگابایت در ثانیه (10 گیگابایت) خرید (285 €) 65 € 12.90 یورو
شماره 25 حداکثر 30 مگابایت در ثانیه (25 گیگابایت) خرید (285 €) 65 € 29.90 یورو
شماره 50 حداکثر 30 مگابایت در ثانیه (50 گیگابایت) خرید (285 €) 65 € 49.90 یورو
شماره 100 حداکثر 50 مگابایت در ثانیه (100 گیگابایت) خرید (285 €) 65 € 89.90 یورو

شما می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی توسط ماهواره ارائه دهید ? با یکی از مشاوران Selectra ما به صورت رایگان تماس بگیرید تا به شما کمک کند بسته به آدرس و صلاحیت خود ، پیشنهادی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

Nordnet ارائه می دهد

Nordnet پیشنهاد است اینترنت ماهواره نارنجی. در واقع ، این شرکت در سال 1998 توسط غول مخابرات فرانسوی خریداری شد. امروز ، یک پرچمدار پیشنهاد نامحدود ماهواره ای اینترنتی ، NEOSAT ، به 3 نوع تقسیم می کند:

 1. ایده آل: جریان 50 مگابیت در ثانیه ، تماس های ثابت برای مصرف صورتحساب.
 2. حیاتی: جریان 75 مگابیت در ثانیه ، تلفن ثابت نامحدود (به سمت فرانسه و 50 مقصد ثابت و همچنین 8 مقصد برای موبایل) ، بسته موبایل 30 گیگابایتی.
 3. فوق العاده: گل 100 مگابیت در ثانیه ، تلفن ثابت نامحدود (به سمت فرانسه و 50 مقصد ثابت ، و همچنین 8 مقصد برای موبایل) ، بسته موبایل 100 گیگابایتی 5G و تلویزیون توسط TNT SAT.

برای استفاده از پیشنهاد Neosat ، به دست آوردن کیت ماهواره ای نیز اجباری است. با قیمت 299 یورو (یا 0 € اگر محل اقامت شما واجد شرایط برای کمک های دولتی است).

Skydsl ارائه می دهد

SkyDSL پیشنهادات ارائه می دهد بدون درگیری از جانب 12.90 یورو در ماه برای حجم 8 گیگابایت (Skydsl2+ S) و تا 39.90 یورو در ماه برای حجم نامحدود (Skydsl2+ L). اپراتور در پیشنهادات خود یک مزیت وفاداری ارائه می دهد: قیمت ماهانه این پیشنهاد پس از 24 ماه اشتراک در حال کاهش است ، که باعث صرفه جویی در صرفه جویی در 10 یورو در ماه می شود.

در هر صورت ، برای فعال سازی یک بسته 29.90 یورو اضافه کنید و هزینه اجاره آن تا 4.90 یورو در ماه برای کیت از جمله مثل و مودم هزینه کنید.

numerisat پیشنهادات

numerisat یک تابلوی از 4 بسته از 12.90 یورو در ماه برای حجم 10 گیگابایت ، حداکثر 89.90 یورو در ماه برای حجم 100 گیگابایت ، با سرعت حداکثر 50 مگابیت در ثانیه بارگیری. کیت مودم تمثیل + با 285 یورو شامل مالیات (0 € در صورت واجد شرایط بودن برای کمک های دولتی) ارائه می شود. این بسته ها بدون هیچ تعهدی هستند ، به سادگی 65 یورو در هزینه های منظم اضافه کنید.

سایر پیشنهادات اینترنتی ماهواره ای

پیش از این ، Viveole ، Sat2way و IDHD همچنین پیشنهادات دسترسی به اینترنت را توسط ماهواره ارائه می دادند. آنها از آن زمان توسط Europasat (Bigblu) خریداری شده اند. تأمین کننده Alsatis نیز از ارائه پیشنهادات اینترنتی ماهواره ای متوقف شده است. در مورد ازن ، او فعالیت های خود را به Nordnet (خودش توسط نارنجی خریداری کرده بود) به او داد.

Nordnet ، Europasat و Ozone از مارس 2019 از صدور گواهینامه “انسجام دیجیتال” بهره مند شده اند ، که پیشنهادات ویژه و در دسترس را برای افراد تضمین می کند. در این زمینه ، دولت متعهد می شود هزینه های ایجاد خط یا راه اندازی را جبران کند حداکثر 150 €.

پیشنهادات Europasat (Bigblu)

دیگر امکان تهیه یک پیشنهاد Bigblu در فرانسه وجود ندارد.

اپراتور Europasat ، Bigblu مشهور در سال 2019 ، پیشنهادات نامحدودی را ارائه داد ، با جریان که با توجه به قیمت افزایش می یابد. بنابراین می توانید بین سه پیشنهاد را انتخاب کنید:

 1. پیشنهاد برنز نامحدود با 29.99 یورو در ماه برای a استفاده اساسی ؛با جریان حداکثر 16 مگابایت در ثانیه.
 2. پیشنهاد نقره نامحدود با 39.99 یورو در ماه برای a استفاده منظم با سرعت جریان تا 30 مگابایت در ثانیه.
 3. پیشنهاد طلای نامحدود با قیمت 69.99 یورو در ماه برای استفاده فشرده با سرعت جریان تا 50 مگابایت در ثانیه.

خاص بودن پیشنهادات Konnect

کونکت (قبلاً تووای) وضعیت ویژه, از آنجا که این سرویس دسترسی به اینترنت اینترنتی ماهواره ای Eutelsat است. پیشنهادات Konnect فقط از توزیع کنندگان مانند توزیع کننده در دسترس است شمال غربی وت Europasat, با قیمت هایی که بین 29.99 یورو در ماه برای جریان 16 مگابایت در ثانیه و 69.99 یورو در ماه برای سرعت 50 مگابایت در ثانیه متغیر است.

نحوه اتصال به اینترنت توسط ماهواره ?

پوشش ASTRA 2F

برای بهره مندی از اینترنت ماهواره ای ، بنابراین لازم است از طریق یک تأمین کننده ، که یک پیشنهاد دسترسی به اینترنت را از طریق یکی یا دیگری از این 2 ماهواره به بازار عرضه می کند. علاوه بر صاحبان ماهواره ای که مارک های خود را راه اندازی کرده اند (Konnect – که قبلاً Tooway – برای Eutelsat و Astra Connect for Astra SES) ، ارائه دهندگان دسترسی دیگری نیز ارائه می دهند که ارائه می دهند پیشنهادات اینترنتی ماهواره ای.

Nordnet ، Skydsl ، Europasat (اکنون Bigblu). مانند “MVNO” ، این اپراتورهای تلفنی که شبکه خود را ندارند (Virgin Mobile ، Auchan Telecom ، La Poste Mobile. ) ، اپراتورهای مجازی برای اینترنت ماهواره وجود دارند. بسته به پهنای باند موجود در جایی که هستید ، ISP شما یکی یا دیگری از 2 ماهواره را برای بهینه سازی اتصال شما انتخاب می کند

چگونه پیشنهاد اینترنت ماهواره ای خود را انتخاب کنیم ?

اشتراک مناسب برای استفاده از اینترنت من چیست ?

برای اینترنت ماهواره ، بیشتر ISP پیشنهادات نسبتاً مشابهی را ارائه می دهد. قبل از ورود به جزئیات این پیشنهادات تجاری ، بدانید که باید بین 3 نوع بسته را انتخاب کنید:

 1. یک پیشنهاد “اساسی” دور و بر ماهانه 30-40 € با یک جریان محدود ، بین 40 تا 100 گیگابایت بسته به FAI. این محفوظ است موارد گاه به گاه, که برای آن به حجم داده زیادی احتیاج ندارید: مشاوره در صفحات وب ، ایمیل بدون پیوست ، بارگیری فیلم و غیره.
 2. یک پیشنهاد “متوسط” دور و بر 40-50 € ماهانه برای یک استفاده منظم, چه کسی به شما امکان می دهد اینترنت را مرور کنید ، ایمیل های خود را ارسال و دریافت کنید ، برخی از پرونده ها را بارگیری کنید. اما شما برای در نظر گرفتن استفاده حرفه ای یا فشرده مانند ساعت های صرف در YouTube بسیار محدود خواهید شد.
 3. یک پیشنهاد “Maxi” برای یک استفاده فشرده. این بار بودجه به 60 € یا حتی 70 € ماهانه یا بیشتر. لطفا توجه داشته باشید ، می توانید وب سایت ها را مرور کنید ، ایمیل ارسال کنید و اسناد را به اشتراک بگذارید ، به موسیقی گوش دهید. اما پخش تلویزیون ، بارگیری فیلم های HD یا بازی های شبکه را فراموش کنید ، که نیاز به جریان بیشتر از 22 مگابایت دارند/.

شما می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی توسط ماهواره ارائه دهید ? با یکی از مشاوران Selectra ما به صورت رایگان تماس بگیرید تا به شما کمک کند بسته به آدرس و صلاحیت خود ، پیشنهادی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

نحوه مقایسه پیشنهادات اینترنتی ماهواره ای موجود در دسترس است ?

قبل از بررسی پیشنهادات موجود ، در اینجا نکات مقایسه ای که باید هنگام انتخاب در ذهن داشته باشید وجود دارد:

 • تماشای بیش از حجم داده ها در بسته ماهانه گنجانده شده است. برخی از پیشنهادات اساسی به 5 گیگابایت در هر ماه دسترسی می یابد: خیلی سریع فراتر می رود ، مگر اینکه فقط به مشاوره صفحات وب بپردازید. توجه داشته باشید که این حجم داده های رد و بدل شده است ، بنابراین ترافیک از هر دو جهت: نزولی (دریافت یا “بارگیری”) و هم مقدار (حمل و نقل).
 • آنها را بررسی کنید سواحل نامحدود. Nordnet و Numerisat به ویژه در برخی از بسته های خود سواحل مصرف نامحدود را ارائه می دهند ، اما فقط شب. و شکاف های زمانی بسته به.
 • چه خبره وقتی از بسته خود فراتر می روید ? برخی اتصال را قطع می کنند ، برخی دیگر جریان را کند می کنند. قبل از ثبت نام بررسی شود !
 • انتخاب ” بازی سه گانه »» ? برخی از اپراتورها شامل تلویزیون و تلفن ثابت هستند ، در حالی که برخی دیگر فقط روی اینترنت تمرکز می کنند. برای دیگران ، مانند Skydsl ، این خدمات به سادگی به عنوان یک گزینه در دسترس هستند.
 • فکر کردن تمثیل و از نصب آن (آیا خودتان قادر به انجام آن هستید ?) و همچنین محدودیت های فنی آن: دید روشن ، جهت گیری و غیره.
 • بررسی کردن یارانه که می توانید از نصب مثل بهره مند شوید: آیا با استفاده از دولت 150 یورو واجد شرایط هستید ? می توانید این را به صورت آنلاین در وب سایت Nordnet بررسی کنید.
 • فوت و فن : برای برآورد مصرف ماهانه خود ، هیچ چیز بهتر از a شبیه ساز آنلاین ! این به شما کمک می کند تا طبق کاربردهای خود تعیین کنید ، حجم داده های مورد نیاز شما چیست؟. یک کمک گرانبها هنگام انتخاب بسته خود.

برای مقایسه در چشمک زدن به چشم تمام پیشنهادات ماهواره ای در بازار ، می توانید مستقیماً به بسته بندی اینترنت مقایسه کننده Selectra بروید.

اینترنت ماهواره ای: مزایا و مضرات

مزایای ارائه اینترنت ماهواره ای چیست؟ ?

 1. این فن آوری واقعاً محدودیت های جغرافیایی زمینی را آزاد می کند: بدون سایه یا منطقه سفید ، مانند مورد ADSL.
 2. در مدافع ارائه این پیشنهادات دارای سرعت حداکثر تا 50 است.
 3. آ افزایش رقابت بین ISP ها با طیف گسترده ای از پیشنهادات ، یافتن فرمول سازگار با نیازهای شما را آسان تر می کند. به عنوان مثال می توانید بین اینترنت به تنهایی یا بازی سه گانه از جمله تلویزیون و تلفن ثابت ، بین خرید مثل خود یا به سادگی اجاره آن ، یا بین سود از سواحل نامحدود یا نه انتخاب کنید.
 4. شما می توانید از یک بهره مند شوید کمک های مالی مقامات محلی, با توجه به محل نصب شما موجود است.

و مضرات چیست ?

 1. هزینه : با عملکرد برابر ، بسیار بالاتر از ADSL است. در اینجا ، نامحدود قانون نیست بلکه یک استثنا است.
 2. محدودیت های فنی : در مواجهه با افزایش مداوم در ترافیک اینترنت و بنابراین نیازهای پهنای باند ، محدودیت های ماهواره به سرعت حاصل می شود. علاوه بر این ، راحت تر از ADSL در معرض احتقان قرار می گیرد.
 3. بی ثباتی : برخلاف ADSL ، اتصال ماهواره ای خیلی پایدار نیست و گاهی اوقات باعث عصبانیت کاربران از این “نوسانات خلقی” می شود. اگرچه FAI از خود دفاع می کند ، اما نسبت به شرایط آب و هوایی نیز نسبتاً حساس است (رعد و برق ، برف. )
 4. تاخیر : این یک پدیده شناخته شده از علاقه مندان به بازی شبکه است که به حداکثر واکنش پذیری نیاز دارند. اتصال ماهواره ای در این سطح کارآمد نیست ، به دلیل موقعیت ژئستاتوری که از ماهواره فاصله دارد ، 36000 کیلومتر از زمین.

تجهیزات ارائه دهنده ماهواره ، مثل

تمثیل

نصب یک مثل هزینه دارد و بسیار زیاد است.

کیت های اتصال »توسط ISP ها با قیمت های حدود 400 یورو ارائه می شود. آیا خودتان قادر به انجام این نصب هستید ? بسته به این مورد ، ممکن است جالب باشد که از یک نصب کننده نقل قول بخواهید ، زیرا از قیمت های بهتر تجهیزات سود می برد.

از نظر تئوری می توانید از کمک بهره مند شوید بین 100 تا 600 € از جامعه محلی خود. در واقع ، بسیاری از آنها می خواهند دسترسی به اینترنت توسط ماهواره.

توجه, این کمک ها مطابق ادارات بسیار متفاوت است. علاوه بر این ، دستیابی به آنها آسان نیست ، شرایط دسترسی سخت است. بنابراین هنگام تعیین بودجه خود ، بررسی کنید که چقدر می توانید سود ببرید. برای کمک به شما ، وب سایت Nordnet لیستی از این یارانه ها را با توجه به محل زندگی شما ارائه می دهد.

یعنی گفته شده در بالا ، دولت از مارس 2019 از طریق سیستم مرتکب شده است انسجام سرزمین های دیجیتال, تأمین مالی حداکثر 150 € هزینه تجهیزات برای قرار دادن خدمات اینترنتی توسط ماهواره. اگر در یک منطقه سفید زندگی می کنید ، بسیار محتمل است که بتوانید از این کمک بهره مند شوید.

تلفن همراه خوب

10 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

100 گیگابایت 16.99 یورو دیدن

20 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

تلفن همراه خوب

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

2.99 یورو پیشنهاد را ببینید

بهترین پیشنهاد لحظه را پیدا کنید !

امروز: 09/22/2023 15:28 – 1695389331

اشتراک اینترنت و موبایل

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

بهترین پیشنهادات را از تأمین کنندگان شریک ما کشف کنید

تماس رایگان

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

مرکز تماس ما در حال حاضر بسته است. یک یادآوری رایگان بخواهید.

راهنماهای مخابراتی که از دست نمی روند

 1. تست بدهی اینترنت: سرعت اتصال فیبر یا ADSL خود را آزمایش کنید
 2. بسته موبایل ارزان: مقایسه پیشنهادات برای کمتر از 10 €
 3. Fusion Canalsat and Canal +: کانال های جدید ?
 4. Apple TV: قیمت ، مسکن ، آن چیست و چگونه کار می کند ?

بنابراین ما این کار را با هم انجام می دهیم ? 1.6 میلیون فرانسوی قبلاً به ما اعتماد کرده اند

مشاور خدمات شما

از دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه 8:30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

اینترنت توسط ماهواره: پیشنهادات موجود در فرانسه چیست ?

فیبر به مشترکان غایب ، ناکافی و خسته از ADSL ? و اگر راه حل برای دستیابی به یک ارتباط مناسب از آسمان حاصل نشد ? با ورود Starlink به بازار ، ارائه دهنده اتصال به اینترنت از طریق ماهواره بیشتر و بیشتر برجسته می شود. بیایید اشتراک های اینترنتی ماهواره ای را در فرانسه موجود بگیریم.

یک مشاهده ساده انجام دهید: حتی اگر 92.5 ٪ از خانوارهای فرانسوی از لحاظ نظری به اتصال به اینترنت دسترسی داشته باشند ، اختلاف بین جمعیت با توجه به محل آنها بسیار زیاد است. مخصوصاً با توجه به باند پهن.

به ناچار ، مناطق شهری به دلیل تراکم جمعیت بیشتر مورد حمایت قرار می گیرند. در کمپین ها و مناطقی که دارای تراکم کم جمعیت هستند ، مناطق سفید با زیرساخت های شبکه تقریباً غایب ، حتی با توجه به شبکه تلفن همراه ، معمول است. همچنین می توان در مورد افرادی که دارای عشایری هستند ، در جاده ، مانند دریا ، با غیرممکن بودن اتصال به یک شبکه زمینی یا حتی موبایل به طور مؤثر فکر کنید.

و اگر راه حل از طریق ماهواره از فضا با اینترنت آمده است ? در سالهای اخیر تعداد خوبی از بازیگران قول داده اند که به لطف این فناوری ، مشهور Starlink of Elon Musk در ذهن خود به اینترنت بالایی وعده دهند. ما پیشنهادات موجود در فرانسه را در اختیار ما قرار داده ایم.

چگونه اتصال اینترنت توسط ماهواره کار می کند ?

از طرف کاربر ، همه چیز از طریق یک مثل واقع در پشت بام ساختمان برای اتصال ، همراه با مودم ، که بسته های داده را به ماهواره ها ساطع می کند ، کار می کند. این همان پیکربندی است که برای پذیرش تلویزیون توسط ماهواره ، ما به ویژه بازیگران فرانسه مانند Fransat فکر می کنیم.

چه برای اینترنت و چه برای تلویزیون ، بسته های داده چهار سفر دور از 36000 کیلومتر برای کل 144،000 کیلومتر ، مسافتی معادل مسیر نیمی از لاون-لاون را انجام می دهند.

قبل از اینکه یک فناوری باشد که به دنبال جایگزینی اتصالات متعارف است ، شبکه ماهواره ای به یک مشکل اساسی پاسخ می دهد: محدود کردن شکستگی دیجیتال و ترویج مبادلات اطلاعاتی ، حتی در دورافتاده ترین و از نظر تئوری غیرممکن ترین مناطق برای اتصال به شبکه.

اگر ما در مقیاس ملی باقی بمانیم ، برای ارائه دهندگان خدمات معمولی اینترنت ، نصب تجهیزات شبکه برای تعداد مشترکان ممکن به طور متناسب سودآور است. نصب آنتن های رله یا کابل های فیبر نوری در مناطق ضعیف پر جمعیت علاقه کمی برای اپراتورها ندارد.

Orange ، SFR ، Bouygues télécom: آیا اپراتورها دارای پیشنهادات اینترنتی ماهواره ای هستند ?

با وجود کمپین های استقرار ، ISP های سنتی و اپراتورهای تلفن نمی توانند به دلایل هزینه و سودآوری در کل قلمرو خدمت کنند.

همچنین ، برای سؤال از زیرساخت ها و موقعیت یابی استراتژیک ، اپراتورها روابط مکمل با تأمین کنندگان اینترنت ماهواره را حفظ می کنند. این به ویژه بین نارنجی و eutelsat اتفاق می افتد. اپراتور تاریخی همچنین قبلاً اعلام کرده است که می خواهد علاوه بر فیبر ، 4G و 5G ، اشتراک های اینترنتی ماهواره ای خود را نیز ارائه دهد. همچنین راهی برای اپراتور برای حفظ حاکمیت ملی در یک بازار بسیار استراتژیک است.

بازار اینترنت ماهواره ای ، گسترش غیرقابل توقف. در سال 2021 ، بازار اینترنت ماهواره ای 3.985 میلیون دلار تخمین زده شد. تا سال 2030 ، باید به 17.431 میلیون دلار افزایش یابد.

پیشنهادات اینترنتی ماهواره ای در فرانسه چیست؟ ?

بگذارید گفته شود ، بازار اینترنت توسط ماهواره در فرانسه تا حدودی … ماهواره (شما آن را دارید ?). انتظار نداشته باشید اشتراک های ارائه شده توسط بازیکنان اصلی مخابرات در فرانسه مانند SFR ، Free ، Bouygues Telecom یا Orange ، حتی اگر این دومی قبلاً از طریق شرکت تابعه خود Nordnet یک پیشنهاد مربوطه داشته باشد و قصد دارد در آینده این منطقه همانطور که در بالا مشاهده می شود ، توسعه یابد. در ضمن ، فقط 4 اپراتور در فرانسه وجود دارند.

لینک

Starlink از ماه مه 2021 در فرانسه فعالیت کرده است و در بعضی مواقع محبوب ترین راه حل در بازار شده است. باید گفت که سیستم مدیریت شده توسط American SpaceX (خاصیت الون مسک) یک راه حل نسبتاً منحصر به فرد در دست ارائه می دهد و نوید عملکرد و تطبیق پذیری را بدون رقابت واقعی می دهد. اشتراک با قیمت منحصر به فرد (50 یورو در ماه) با یک کیت برای نصب در خانه (450 یورو) ساده تر نیست.

بر خلاف سایر راه حل ها ، Starlink از فناوری انتقال خود ارائه شده از طریق صورت فلکی ماهواره ای SpaceX استفاده می کند ، که از جمله موارد دیگر ، به هر کجا که در جهان هستیم ، از یک پذیرش بهینه از نظر نظری بهره مند می شوند ، حتی اگر هنوز برخی از کشورها پشتیبانی نشده باشند. Starlink به وضوح پیشرفته ترین راه حل در بازار با اجراهای قابل مقایسه با آنچه اتصالات فیبر ارائه می دهد و به نظر می رسد یک جایگزین عالی برای اتصالات 4G/5G ، به ویژه در منطقه سفید است.

شمال غربی

Nordnet یک برند متعلق به گروه نارنجی از سال 1998 است و راه حل های شبکه را برای افراد و حرفه ای ارائه می دهد ، از جمله پیشنهادی به نام Neosat که بسته بندی سه گانه/چهارگوش (اینترنت ، تلویزیون ، تلفن ثابت و تلفن همراه) را به دست می گیرد ، همه از طریق یک اتصال ماهواره ای عبور می کنند. فناوری انتقال شبکه ارائه شده توسط Nordnet از طریق Ka-Sat ، یک ماهواره اروپایی Eutelsat که در سال 2010 راه اندازی شد و بخش بزرگی از قاره قدیمی را پوشش می دهد ، می رود.

بنابراین ، یک ماهواره واحد برخلاف آنچه Starlink ارائه می دهد و بنابراین ، ارتباط پیشنهادی کمتر از رقیب آمریکایی و مهمتر از همه ناپایدار است. با این وجود ، این یک پیشنهاد کامل قابل مقایسه با یک اپراتور کلاسیک فیبر/ADSL و تنها کسی است که سهم یک دسته گل تلویزیونی TNT و یک خط تلفن ثابت را ارائه می دهد.

Skydsl

Skydsl یک سرویس ارتباطات از راه دور با منشاء آلمانی است که توسط شرکت Skydsl Global GmbH مستقر در برلین ارائه شده است. این برند با این حال در بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله فرانسه در دسترس است. Skydsl از ناوگان ماهواره های Eutelsat برای ارائه خدمات خود استفاده می کند ، از جمله KA-Sat معروف عملکرد بسیار بهتری نسبت به نسل قدیمی ماهواره های در نظر گرفته شده برای ارسال داده ها.

بر خلاف Nordnet ، ما با یک اپراتور که خدمات کامل و بسیار محبوب تری را در فرانسه ارائه می دهد (اینترنت ، تلویزیون ، تلفنی) سر و کار نداریم. پیشنهادات ارائه شده توسط SkyDSL برای ارائه یک اتصال اینترنتی ساده با بارگیری برای بارگیری حداکثر 50 مگابایت در ثانیه ، محتوا است.

ouisat

OUISAT یک مارک اپراتور Numérsat است که خود متعلق به گروه ارتباطات Avanti ، یک شرکت انگلیسی است که متخصص در راه حل های شبکه ماهواره ای است. Avanti با استفاده از ماهواره Hylas 2 ، که فقط 35 ٪ از قلمرو فرانسه را در بر می گیرد ، تنها چند بخش (50 ، به ویژه در شرق و شمال) ، بلژیک ، لوکزامبورگ و سوئیس می توانند از پیشنهادات Numerisat بهره مند شوند.

بسته به موقعیت جغرافیایی شما ، آنتن که به شما ارائه می شود کم و بیش بزرگ خواهد بود (از 80 تا 98 سانتی متر). تغییر اندازه مورد نیاز برای تضمین سرعت اتصال وعده داده شده. اگر پیشنهادات OUISAT را با سایر اپراتورها مقایسه کنیم ، آنها بسیار کمتر جذاب هستند ، تقصیر با قیمت های بالا و به ویژه محدودیت حجم داده با توجه به بسته آن.

بنابراین ، اینترنت توسط ماهواره ، توصیه می کنیم ?

شکی نیست که فن آوری های شبکه ماهواره ای حاشیه گسترده ای از تکامل دارند و این نوع راه حل در نهایت می تواند با اتصالات معمولی تر رقابت کند ، Starlink که تا حد زیادی راه را باز کرده است. با این حال ، باید فهمید که برای لحظه ای ، این نوع پیشنهاد بالاتر از همه در نظر گرفته شده برای افرادی که در آن مکان به شما امکان نمی دهد تجربه مطلوب را از طریق زیرساخت های زمین بدست آورید (فیبر ، ADSL ، 4G یا 5G Mobile Network)). ما به ویژه به افرادی که در خانه سفید یا متحرک زندگی می کنند فکر می کنیم (موتور خانه ، قایق و غیره.).

ما همچنین باید درک کنیم که تسخیر بازار فرانسه هنوز دشوار است. زیرساخت های شبکه در فرانسه در حال حاضر به خوبی با پوشش کلی بسیار بهینه تر از همسایگان اروپایی ما اجرا شده است ، به عنوان مثال ، جایی که مناطق سفید بسیار بیشتر هستند. در مقایسه ، بازار آمریکا به دلیل توپوگرافی و پیشنهاد شبکه کمتر در دسترس ، بسیار بیشتر از این نوع راه حل باز است.

در صورت علاقه ، انتظار نداشته باشید در هر شرایطی تجربه مطلوب را بدست آورید. با وجود پیشرفت های فن آوری ، یک شبکه ماهواره ای با تأخیر زیاد ناپایدار است: بنابراین انتظار ندارید که بتوانید یک بازی بازی را در شرایط عالی در وسط اقیانوس آرام راه اندازی کنید.

همچنین لازم است روی نرخ هایی که هنوز هم در مقایسه با پیشنهادهای معمولی تر کمی بالا هستند ، بخصوص در مورد اپراتورهایی که اشتراک های محدود دارند ، حساب کنید. نصب و سرمایه گذاری در تجهیزات خاص نیز می تواند برای بسیاری از آنها ترمز باشد.

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.