قابل اطمینان ترین آیفون ها چیست?, تلفن های هوشمند: قابل اطمینان ترین و بادوام ترین مارک ها چیست?

تلفن های هوشمند: قابل اطمینان ترین و بادوام ترین مارک ها چیست 

مانند آیفون 12 ، محدوده آیفون 11 اپل هنوز نسبتاً جدید است. این بدان معناست که اگر یکی از مدل های آیفون 11 را در سال 2021 یا 2022 خریداری کرده باشید ، احتمالاً تا اواخر دهه 2020 از پشتیبانی iOS بهره خواهید برد ، احتمالاً در حدود سال 2027 یا 2028.

قابل اطمینان ترین آیفون ها چیست ?

برای پایدارترین مارک ها ، مقام اول در اینجا به اپل نسبت داده می شود ، که صدرنشین رتبه بندی را بر عهده دارد ، به ویژه به لطف قطعات یدکی آن که تقریباً 5 سال برای آیفون 13 در دسترس است به عنوان مثال.

آیفون قابل اعتماد چیست ?

و در خانواده آیفون ، آیفون 6 با بیشترین میزان خرابی با 22 ٪ است و در موقعیت دوم توسط آیفون 6s با 16 ٪ قرار دارد.

آیفون با بهترین کیفیت چیست ?

iPhone 14 Pro در حال حاضر بهترین تلفن اپل است. با استفاده از سری 14 ، دوباره با ارائه آیفون 14 Pro با پانچ و عملکرد جزیره پویا که واقعاً ارزش افزوده ای را ارائه می دهد ، دوباره تفاوت واقعی بین مدل های Pro و Non -Pro وجود دارد.

دوام ترین آیفون چیست ?

iPhone 11 Pro بخشی از محدوده Pro برای آیفون است که عملکرد بی نظیری را ارائه می دهد. این قابل اطمینان ترین آیفون موجود در بازار است.

مقاوم ترین آیفون از همه چیست ?

آیفون SE 3 از “جامد ترین شیشه در تلفن های هوشمند” ، Boans Apple ، جلو و عقب بهره می برد. این سپر سرامیکی نیست ، بدیهی است که برای صفحه نمایش آیفون 12 و 13 رزرو شده است.

چه آیفون را در سال 2022 خریداری کنید ?

19 سوال مرتبط یافت

چه آیفون را در سال 2022 گرفت ?

انتخاب بهترین آیفون ها در سال 2022

  • اپل آیفون 13 128 گیگابایت: انتخاب مناسب.
  • Apple iPhone 13 Pro 256 GB: یک حالت قدرتمند شب.
  • اپل آیفون 13 مینی 128 گیگابایت: کوچک و قدرتمند.
  • اپل آیفون 12 مینی 64 گیگابایت: یک مدل جمع و جور.
  • Apple iPhone SE 64 GB: Entry -level.
  • Apple iPhone 14 128 GB: نسل جدید.

کدام مدل آیفون را انتخاب کنید ?

در خارج از صفحه نمایش کمی کمتر روشن ، آیفون 13 بخشی است ، با آیفون 13 Pro از بهترین آیفون برتر 2022. با این حال ، آیفون 13 بسیار مقرون به صرفه تر از آیفون 13 Pro است. از 909 یورو در نسخه 128 گیگابایتی ، 1029 یورو با 256 گیگابایت و 1259 یورو با 512 گیگابایتی عرضه می شود.

آنچه آیفون دیگر به روز نشده است ?

لیست آیفون که نمی تواند در iOS 15 به روز شود: iPhone 6 (iOS 12) iPhone 6 Plus (iOS 12) iPhone 5S (iOS 12)

وقتی آیفون 11 منسوخ شود ?

مانند آیفون 12 ، محدوده آیفون 11 اپل هنوز نسبتاً جدید است. این بدان معناست که اگر یکی از مدل های آیفون 11 را در سال 2021 یا 2022 خریداری کرده باشید ، احتمالاً تا اواخر دهه 2020 از پشتیبانی iOS بهره خواهید برد ، احتمالاً در حدود سال 2027 یا 2028.

وقتی آیفون 7 منسوخ است ?

اپل می تواند تصمیم بگیرد که سوکت را در سال 2020 قطع کند ، اما اگر پشتیبانی 5 ساله آنها هنوز در دست باشد ، پشتیبانی از آیفون 7 در سال 2021 به پایان می رسد. از سال 2022 است که کاربران آیفون 7 تنها خواهند بود. آیفون 6 چه زمانی منسوخ خواهد شد ? از 31 دسامبر 2021 ، آیفون 6 پلاس منسوخ خواهد شد.

آنچه آیفون دیگر کار نمی کند ?

صاحبان iPhone 4s ، iPhone 5 یا برخی از iPad باید به آخرین نسخه iOS سازگار ، 10 بروند.3.4 یا 9.3.6. فقط پنج روز برای صاحبان آیفون 4S ، آیفون 5 ، آیپد 2 ، مینی ، 3 و 4 باقی مانده است قبل از اینکه دستگاه آنها منسوخ شود.

تلفن های هوشمند: قابل اطمینان ترین و بادوام ترین مارک ها چیست ?

گوشی های هوشمند

میخانه سامسونگ

پایداری محصولات ارائه شده توسط یک مارک تلفن هوشمند ، معیار مهمی است که باید قبل از انتخاب یک مدل مورد توجه قرار گیرد. ما قابل اطمینان ترین تولید کنندگان این منطقه را در اختیار ما قرار می دهیم.

ما اغلب تلفن هوشمند شما را با توجه به قیمت و ویژگی های فنی آن انتخاب می کنیم ، اما بندرت با توجه به قابلیت اطمینان و دوام آن ، گاهی اوقات به دلیل عدم اطلاعات در مورد این موضوعات. ما اکنون عناصر کمی عینی تر برای تجزیه و تحلیل به لطف نسخه 5 (2022) سرویس پس از فروش منتشر شده توسط گروه Darty FNAC داریم.

دو معیار برای تعیین پایداری محصولات

FNAC Darty برای تعیین پایدارترین مارک های خود ، دو معیار اصلی را تعریف کرده است: قابلیت اطمینان و جبران پذیری. قابلیت اطمینان یک محصول به عنوان توانایی آن در عملکرد عادی و بدون تجزیه مشخص می شود. این “نرخ تجزیه” از 2.5 میلیون مداخله انجام می شود که هر سال توسط SAV FNAC Darty انجام می شود ، تمام محصولات ترکیبی.

با توجه به قابلیت ترمیم ، این امر بر اساس سهولت تعمیر محصولی است که تجزیه می شود ، نه اینکه جایگزین آن شود. “نرخ تعمیر” با در دسترس بودن قطعات یدکی و قیمت آنها تعیین می شود. معیارهای نزدیک به مواردی که برای محاسبه شاخص ترمیم شده که دارای مخزن های آن است استفاده می شود.

پایدار ترین تلفن ها

در صدر ثبات ترین رتبه بندی تلفن های هوشمند ، اپل را با نمره جهانی 142 امتیاز می یابیم. با جزئیات ، نمره قابلیت اطمینان 147 ، نمره قابل ترمیم 137 و در دسترس بودن قطعات یدکی به مدت 7 سال وجود دارد. سرانجام ، میانگین هزینه برای هر قسمت یدکی از 3 ٪ محصول تجاوز نمی کند.

هواوی امسال با نتیجه کلی 131 امتیاز در رده بندی دوم قرار دارد. شاخص قابلیت اطمینان 154 ، بالاتر از اپل است ، اما برند چینی با نمره ترمیم 107 و در دسترس بودن قطعات یدکی تنها 2 سال مجازات می شود. متوسط ​​هزینه در هر قسمت از 3 ٪ قیمت محصول تجاوز نمی کند.

مارک های تلفن های هوشمند پایدار

مقام سوم در تریبون توسط سامسونگ با 128 امتیاز اشغال شده است. با جزئیات ، نمره 116 امتیاز برای قابلیت اطمینان ، 139 برای قابلیت تعمیر ، 7 سال در دسترس بودن برای قطعات یدکی و متوسط ​​هزینه در هر قسمت وجود دارد که 4 ٪ از محصول قیمت را نشان می دهد. Oppo ، Xiaomi ، Wiko ، Doro ، Nokia و Logicom را که راه رفتن را می بندد ، دنبال کنید.

بنابراین دو مارک تلفن های هوشمند قابل اعتماد و بادوام در این رتبه بندی از این رو اپل و هواوی هستند. با این حال ، مارک با بهترین نمره ترمیم سامسونگ است که از نزدیک توسط اپل دنبال می شود.

از طرف دیگر ، هیچ اشاره ای به خط مشی به روزرسانی نرم افزار تولید کنندگان نشده است که همچنین در جایگزینی یک تلفن هوشمند نقش دارد. در این بازی کوچک ، اپل با دست بالا با حداقل 6 سال به روزرسانی های اصلی iOS ، در برابر چهار سال برای مدلهای بالا سامسونگ غالب است. به نوبه خود ، آلمان 7 سال به روزرسانی را برای تلفن های هوشمند ما ادعا می کند.

سازمان نظارتی ارتباطات الکترونیکی (ARCEP) به تجدید بیش از حد تلفن های هوشمند ما هشدار می دهد. در فرانسه ، حدود 63 ٪ تلفن های هوشمند مورد استفاده کمتر از دو سال و 83 ٪ از کاربران ادعا می کنند که تلفن خود را کمتر از سه سال دارند. نگه داشتن تلفن هوشمند خود تا آنجا که ممکن است امروز یک مسئله مهم زیست محیطی است که می تواند پس انداز خوبی نیز انجام دهد.