چه اندازه صفحه نمایش برای انتخاب?, اندازه صفحه های لپ تاپ

اندازه صفحه های لپ تاپ

در پایان ، به طور کلی لپ تاپ هایی با 13 تا 15 اینچ وجود دارد. در واقع ، در زیر ، ما از وظیفه اصلی اتوماسیون اداری راضی هستیم و در بالا ، ما در یک بعد گیمرها تکرار می کنیم. بنابراین ، 13 و 15 اینچ سازش خوبی دارند.

چه اندازه صفحه نمایش برای انتخاب ?

انتخاب اندازه صفحه رایانه یک تصمیم لزوماً ساده نیست. این به استفاده و تنظیمات برگزیده شما بستگی دارد. به همین دلیل است که شما باید سؤالاتی مانند:

  • آیا یک صفحه بزرگ یا کوچک می خواهید؟ ?
  • آیا یک کامپیوتر به راحتی قابل حمل می خواهید؟ ?
  • آیا شما یک روسازی دیجیتال می خواهید؟ ? در این حالت ، صفحه نمایش حداقل 15 اینچ.

مهمتر از همه ، اگر شما در این موضوع تازه کار هستید و در درک اصل شست مشکل دارید. بدانید که یک انگشت شست برابر با 2 است.54 سانتی متر و اینکه اندازه صفحه نمایش مورب را اندازه می گیریم. بنابراین شما ایده ای از اندازه صفحه نمایش خود در سانتی متر دارید.

تعداد اندازه صفحه نمایش در بازار بسیار زیاد است. هر یک از آنها کم و بیش با استفاده خاص در ارتباط هستند.

لپ تاپ های 11 اینچی (صفحه 28 سانتی متر)

این اندازه صفحه دارای مزایای خاصی است. در واقع لپ تاپ های 11 اینچی سبک هستند و به راحتی در یک کیسه کوچک نگه می دارند. عالی ، برای کسانی که خیلی حرکت می کنند. از نظر استفاده ، برای ناوبری ، بازی های آنلاین و کارآفرینان جوان ایده آل است. علاوه بر این ، حتی اگر برخی از آنها برای استفاده در دفتر طراحی شده باشند ، لپ تاپ های 11 اینچی دیگر قدرتمند هستند. همه چیز به سخت افزار آنها بستگی دارد.

لپ تاپ 13 اینچی (صفحه 33 سانتی متر)

ما بعد دیگری وارد می شویم. در واقع ، ما از دسته صفحه نمایش های کوچک خارج می شویم تا از صفحه های نسبتاً بزرگ عبور کنیم. علاوه بر این ، می توان از آن در یک دفتر ، چندرسانه ای و زمینه هنری استفاده کرد (Photoshop ، Illustrator. ). علاوه بر این ، به راحتی قابل حمل است. علاوه بر این ، لپ تاپ های 13 اینچی یک سازش بودجه متوسط ​​در اواسط است.

لپ تاپ های 14 اینچی (صفحه 35 سانتی متر)

یکی از پراکنده ترین بازار در بازار. صفحه های 14 اینچی راحتی کار را برای اتوماسیون اداری یا ماموریت های پیچیده تر ارائه می دهند. علاوه بر این ، در هر شرایطی قابل حمل است.

لپ تاپ های 15 اینچی (صفحه 38 سانتی متر)

این رایج ترین اندازه صفحه نمایش در بازار است. در واقع ، اندازه صفحه نمایش آن بسیار دلپذیر است و برای استفاده های مختلف مناسب است. از آنجا. بنابراین می توانید از مدیریت ایمیل ساده به بازی های ویدیویی بروید.

لپ تاپ 17 اینچی (صفحه 43 سانتی متر)

این بعد صفحه نمایش توسط گیمرها بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. در واقع ، لپ تاپ های 17 اینچی به راحتی می توانند رایانه های ثابت را جایگزین کنند. علاوه بر این ، رایانه هایی با این اندازه ساخته شده اند تا برای وزن خود روی میز بمانند. در واقع ، این به ترتیب (کیف بزرگتر. ) برای حمل و نقل آن. به عنوان یک امتیاز ، تماشای این فیلم ها و سریال ها خوشایند است.

در پایان ، به طور کلی لپ تاپ هایی با 13 تا 15 اینچ وجود دارد. در واقع ، در زیر ، ما از وظیفه اصلی اتوماسیون اداری راضی هستیم و در بالا ، ما در یک بعد گیمرها تکرار می کنیم. بنابراین ، 13 و 15 اینچ سازش خوبی دارند.

اندازه صفحه های لپ تاپ

بسته به اندازه صفحه نمایش ، لپ تاپ دارای چندین نام است:

  • – نت بوک: آنها با اندازه بسیار کوچک و قدرت بسیار متوسط ​​آنها مشخص می شوند. بیشتر اوقات ، نت بوک ها مجهز به صفحه هایی هستند که بیش از 10 اینچ نیستند (یا 25.5 سانتی متر)
  • – Ultraportables: مورب صفحه نمایش آنها بین 11 تا 14 اینچ (بین 27.5 تا 35 سانتی متر) است. این رایانه ها دارای مؤلفه های “کلاسیک” هستند ، بسیار قدرتمندتر از نوت بوک ها و اگر از دومی بزرگتر باشند
  • – موبایل: این نوع رایج ترین و بهترین نوع فروش است. مورب صفحه نمایش آنها از 15 تا 16 اینچ (از 37 تا 40 سانتی متر) است. دامنه لپ تاپ ها بسیار گسترده است ، و برای هر استفاده یا تقریباً لپ تاپ وجود دارد. از ورود لپ تاپ -سطح برای اتوماسیون اداری تا دستگاه بازی برش برای بازی سخت بازی ، نیاز کمی وجود دارد که توسط یک لپ تاپ نمی توان آن را برآورده کرد. قالب لپ تاپ همچنین به آنها اجازه می دهد گاهی اوقات جابجا شوند ، به خصوص که استقلال آنها در صورت لزوم برای کار در فضای باز کافی است.
  • – حمل و نقل: این نامگذاری رایانه هایی را که مورب صفحه نمایش آن بین 16 تا 18 اینچ است (از 40 تا 45 سانتی متر) پوشش می دهد. ایده آل برای علاقه مندان به چندرسانه ای به لطف مورب صفحه نمایش گسترده ، حجم و وزن زیاد آنها باعث می شود که آنها نسبت به سایر دسته های رایانه ای آسانتر شوند و نام آنها را توضیح می دهند.