نحوه شروع بازی های ویدیویی | وحدت ، ساخته شده با وحدت | وحدت

ساخته شده با وحدت

Contents

در Unite 2023 ، برای بحث و گفتگوهای پویا در مورد همه چیز در مورد ایجاد ، راه اندازی و رشد بازی ها به جامعه وحدت بپیوندید. شما در مورد آخرین ابزارها ، فناوری ها و بینش بازار از استودیوهای پیشرو و همچنین کارشناسان وحدت خواهید شنید.

یک بازی ویدیویی در وحدت ایجاد کنید

هر آنچه برای ایجاد دنیای جدید نیاز دارید یک رویا است. وحدت ابزارهای لازم را برای تحقق این رویا در اختیار شما قرار می دهد. در اینجا تمام توصیه هایی را که برای ایجاد اولین بازی خود نیاز دارید پیدا خواهید کرد. تجربه یا مهارت های شما چه چیزی مهم است: آنچه اهمیت شما برای ایجاد است !

یک بازی را در یک بازی ایجاد کنید

شروع به ایجاد با یک میکروگام وحدت آماده -استفاده کنید. هر یک از آنها با مجموعه خود از حالت های خاص خود تهیه می شود. شخصی سازی ساده و آسان ، آنها به شما امکان می دهند خود را با منطق ، گرافیک ، طراحی بازی و موارد دیگر آشنا کنید.

میکروگام وحدت لگو

میکروگام لگو

در آخرین میکروگام ما بازی با آجرهای مجازی Legoⓡ را شروع کنید !

میکروگام FPS

کوکی ها را منفجر کنید ، دشمنان رباتیک شایان ستایش اما خطرناک را اضافه کنید و سیاه چال خود را تزئین کنید. مناسب این میکروگام FPS.

میکروگام پلتفرم 2D

دنیای کنفت را آب کنید ، این جهان فوق العاده را کاوش کنید و در این بازی پلت فرم جذاب ، رویکرد پویا به شخصیت 2D خود ارائه دهید.

میکروگام 3D Karting

در توله های ژلاتین تیره شوید ، به وسیله نقلیه خود اضافه کنید و به این بازی فوق العاده در حال اجرا پرواز کنید.

اولین بازی بازی شما با وحدت

اولین بازی بازی شما با وحدت

هر خالق جدید به یک جامعه احتیاج دارد

جامعه جهانی وحدت به سازندگان این امکان را می دهد تا از چند طریق ارتباط برقرار کنند. برای مبتدیان ، ما مربا بازی ، چالش ها و گروه های سازندگان (یکی برای هر میکروگام) را ارائه می دهیم که به شما کمک می کند تا خود را به خود اختصاص دهید و اولین خلاقیت های خود را به اشتراک بگذارید. از همه دعوت شده است تا شرکت کنند !

جزیره نورمن توسط انیمیشن کوهستانی کوچک ، ساخته شده با وحدت

ساخته شده با وحدت – جزیره نورمن توسط انیمیشن کوهستانی کوچک

با وحدت شروع به ایجاد کنید

Unity پرکاربردترین پلتفرم ایجاد بازی در جهان است: 50 ٪ از کل بازی های موبایل با آن ایجاد می شود ، 60 ٪ از محتوا در واقعیت افزوده و واقعیت مجازی از وحدت بهره می برد و موقعیت “توسعه دهنده وحدت” در لیست هفتم است از مشاغل دانستن سریعترین رشد در گزارش اخیر LinkedIn در مورد معاملات نوظهور در ایالات متحده.

سازندگان مبتدی می توانند Unity را به صورت رایگان بارگیری کنند و از میکروگام ها و حالت های آماده برای استفاده استفاده کنند. با تشکر از صدها آموزش ، آموزش ، اصطلاحات و کیت های بازی رایگان با قیمت پایین ، که توسط وحدت یا توسط جامعه باورنکردنی ما تهیه شده است.

الهام بخش ، یاد بگیرید و ایجاد کنید

شوالیه توخالی توسط تیم گیلاس ، ساخته شده با وحدت

یک بازی ویدیویی 2D ایجاد کنید

وحدت برای ایجاد بازی های ویدیویی در 2D و 3D پلت فرم N ° 1 است. اگر برای 2D سقوط کنید ، می توانید اطلاعاتی در مورد آن در اینجا دریافت کنید.

Unity Kit Creator: برنامه نویسی

یک بازی ویدیویی را در وحدت برنامه ریزی کنید

برنامه نویسی شما را فریب می دهد ? ما منابع زیادی را ارائه می دهیم که اصول اولیه برنامه نویسی را در C# در مورد وحدت به شما آموزش می دهد.

یک بازی سه بعدی در وحدت ایجاد کنید

Unity مجموعه ای از ابزارها را برای کمک به شما در ایجاد اولین بازی سه بعدی خود ارائه می دهد. شما در مکان مناسبی برای شروع ایجاد دنیای همهجانبه بعدی هستید که بازیکنان دوست دارند کشف کنند.

Sykoo Sam: در ایجاد بازی ها شروع کنید

Sykoo Sam یک مشاور وحدت است که در بسیاری از مشترکان زنجیره توسعه بازی خود را نیز دارد. در اینجا توصیه ای که وی به سازندگان جدید ارائه می دهد آورده شده است.

توماس براش: قبل از ورود به اولین بازی خود تماشا کنید

توماس براش بیش از 10 سال است که بازی می کند: بنابراین او توده های دانش برای به اشتراک گذاشتن با مبتدیان و همچنین با جانبازان دارد.

دنی: توسعه دهنده و دانشجو

Dani YouTubeur از زندگی خود به عنوان دانش آموز در توسعه بازی و همچنین نکاتی برای ایجاد با وحدت به اشتراک می گذارد.

Blackthornprod: “من یک هفته با وحدت یک بازی ایجاد کردم. »»

در این ویدیو ، Blackthornprod چگونه او را در یک هفته با وحدت ایجاد کرد.

Brackeys: نحوه ایجاد یک بازی ویدیویی

این سری از فیلم ها را از کانال بسیار مشهور YouTube Brackeys تماشا کنید ، که به تفصیل مراحل اساسی در ایجاد یک بازی خواهد بود.

مخلوط و مربا: نحوه بازآفرینی جالب ترین موارد بازی های موجود

مخلوط و جم از عناصر بازی های مورد علاقه خود استفاده می کند و به شما نشان می دهد که چگونه آنها را در وحدت بازآفرینی کنید.

ابزارهای توسعه بازی

ما برخی از ابزارهای اساسی را برای پیشنهاد به شما پیشنهاد می کنیم تا سفر خود را در توسعه بازی ها شروع کنید.

تبدیل به یک توسعه دهنده بازی موفق شوید

یک ذهنیت خاص ، مهارت های اساسی و برخی از منابع عالی برای شروع ایجاد اعتبار خود به عنوان یک توسعه دهنده بازی وجود دارد.

کتیبه های بزرگتر: تیغه ها ، سطح جنگل

مشاوره مربوط به طراحی سطوح

طراحی سطح بازی بالا به این معنی است که شما به جزئیات توجه زیادی می کنید و با مفاهیم مهم خاصی آشنا هستید.

مردانی که در طول یک رویداد یک بازی ویدیویی بازی می کنند

صنعت بازی را ادغام کنید

موانع ادغام صنعت بازی ممکن است به همان اندازه که فکر می کنید نباشد. در اینجا چند نکته برای رفتن به آنجا آورده شده است.

ایجاد جهان 2D با TileMap ، وحدت یاد می گیرد

پلت فرم وحدت برای توسعه در 2D مناسب است ?

بیایید در مورد آنچه باعث می شود توسعه بازی های 2D غنی از عملکرد ، شهودی و سرگرم کننده در وحدت باشد صحبت کنیم.

ابزارهای قدرتمند جدید برای جعبه ابزار شما

از مخلوط کن و مایا با وحدت استفاده کنید

Blender و Maya دو نرم افزار انیمیشن بسیار محبوب هستند. در اینجا نحوه استفاده از آنها با وحدت آورده شده است.

5 آموزش وحدت برای توسعه دهندگان جدید

برخی از با استعدادترین سازندگان محتوای ما به شما نشان می دهند که چگونه می توانید بازی هایی را با وحدت شروع کنید.

اصطلاحات بازی ویدیویی

ما یک لیست جامع از اصطلاحات مربوط به توسعه بازی ها ، وحدت و دنیای بازی ایجاد کرده ایم تا به شما در تبدیل شدن به یک حرفه ای واقعی کمک کنیم.

5 خطای رایج توسط توسعه دهندگان جدید

تبدیل شدن به یک توسعه دهنده بازی هم هیجان انگیز و هم با ارزش است. از ابتدا به درستی ادامه می یابد و از بسیاری از مشکلات طولانی مدت جلوگیری می کند.

10 نکته طراحی بازی برای توسعه دهندگان جدید

نکاتی برای همه توسعه دهندگان جدید که شروع به طراحی بازی می کنند.

پنج نوع قانع کننده از شخصیت های بازی ویدیویی

ما در مورد آنچه باعث می شود شخصیت های بازی های ویدیویی به اندازه کافی متقاعد کننده باشند برای بازیکنان به آن صحبت خواهیم کرد.

ساخته شده با وحدت

ایجاد با وحدت? این موارد را با موفقیت های وحدت-چراغهای برجسته در Twitch ، نمایشگاه های رویداد و مطالعات عمیق مورد بررسی بررسی کنید و پروژه خود را برای ارائه شانس ارائه دهید.

واحد کوچک 2023 تصویر کوچک

ما در Unite 2023

در Unite 2023 ، برای بحث و گفتگوهای پویا در مورد همه چیز در مورد ایجاد ، راه اندازی و رشد بازی ها به جامعه وحدت بپیوندید. شما در مورد آخرین ابزارها ، فناوری ها و بینش بازار از استودیوهای پیشرو و همچنین کارشناسان وحدت خواهید شنید.

جریان های Twitch ما بازی های نوآورانه و الهام بخش ساخته شده با وحدت را نشان می دهند و شما را با تیم ها و فناوری هایی که آنها را زنده می کند پشت صحنه می برد.

MWU Creator Spotlight Thumbnail

تصویر کوچک جریان Wilds Wilds

وحشی بیرونی

با کشف سیستم های خورشیدی از Unity و Mobius Digital بپیوندید وحشی بیرونی, یک سیاره در یک زمان ، و ویژگی های اصلی هر جهان – از ستون های ماسه ای غول پیکر گرفته تا اقیانوس های کروی و ابرنواخترهای مخرب.

انگشت شست کانون توجه

تنیس

اندرو متریس توسعه دهنده اصلی به حسن ال سلمان یونیتی و جویس پلوکر (امینزارت) خودی یونیتی در Twitch می پیوندد تا پرده را به عقب برگرداند تنیس, پروژه ای که او از سال 2015 روی آن کار می کند.

کارت کانون توجه Rollerdrome

غلتک

تیم در Roll7 ما را از طریق نحوه سبک نمادین نمادین قدم می زند غلتک. ما طیف گسترده ای از مباحث ، از جمله طراحی سطح ، سایه بان ها ، دشمنان رویه ای و چارچوب آزمایش را پوشش می دهیم.

ما همیشه به دنبال بازی های جدید هیجان انگیز برای برجسته کردن جریان های Twitch هستیم ، در مطالعات موردی ، از طریق کانال های اجتماعی ما ، در رویدادها و هر چیز دیگری که مردم در مورد توسعه بازی صحبت می کنند. این فرم را پر کنید تا پروژه خود را برای در نظر گرفتن برنامه Made with Unity ارسال کنید.

تصویر کوچک GDC 2023

در تمام سیستم عامل ها ، ژانرها و سبک ها ، تیم هایی در سراسر جهان از وحدت برای ایجاد تجربیات نفس گیر استفاده می کنند. برای دیدن برخی از معکوس های باورنکردنی جدید و آینده که با وحدت ساخته شده است ، از GDC Sizzle امسال دیدن کنید.

سازندگان برجسته

از برنامه نویسان پشت بازی های شگفت انگیز بشنوید و در مورد چگونگی بروز دیدگاه خود به زندگی با وحدت بیشتر بدانید.

کارت وبلاگ Snap Marvel

اسنپ ​​مارول

همانطور که تیم شام دوم لمس های نهایی را به دست می آورد اسنپ ​​مارولحالت رقابتی کاملاً جدید ، مدیر طراحی همکار استودیو کنت-اریک هاگمن فقط بینش های عمیق تری در مورد تغییرات به اشتراک می گذارد.

کارت مطالعه مورد شن و ماسه

شن

با تبدیل محدودیت های خود به نقاط قوت ، ریخته گری از یک رویکرد طراحی مدولار برای ایجاد کارآمد یک ماجراجویی صمیمانه و تحقق یک دیدگاه هنری منحصر به فرد برای شن با یک تیم کوچک.

فرقه بره

فرقه بره

Dungeon-Crawling ، Base-Building ، Rogue-Lite Hybrid عظیم شما را در نقش یک بره درشت و فرقه در این موفقیت برکنار که بیش از یک میلیون نسخه در هفته اول خود به فروش می رساند ، می کند.

Navegant Card و Roll7

Navegante و Roll7

ما با اعضای کلیدی تیم های Navegante و Roll7 نشستیم تا نگاهی به پشت صحنه به تجربیات خود در ایجاد بپردازیم Greak: خاطرات آزور وت غلتک.

مطالعه موردی Trailmix

خط دنباله دار

Trailmix با بازی خود تجربیات میان وعده ای ایجاد می کند عشق و کیک. بیاموزید که چگونه کمپین های عملکردی به آنها کمک می کند تا بازیکنان را برای بازگشت بیشتر – با 20 ٪ چشمگیر با نرخ D30 بازگردانند.

اعتقاد به خلقت آنها

شمع

Candivore یک بازی را انجام داد که هیچ کس در A Multipleyer Match-Match-3 به آن اعتقاد نداشت-و با استفاده از صدا ، آن را به یک موفقیت جهانی تبدیل کرد.

در حال توسعه برای موبایل?

کارشناسی ارشد رشد چراغی را به جامعه بازاریابان تلفن همراه که خستگی ناپذیر در حال رشد برنامه های خود هستند می درخشد. این مصاحبه ها تخصص ، مسیرهای شغلی ، چالش ها و چشم اندازهای آینده را به نمایش می گذارد.

کپی رایت © 2023 Unity Technologies

  • مجاز
  • سیاست حفظ حریم خصوصی
  • بیسکویت ها
  • اطلاعات شخصی من را بفروشید یا به اشتراک نگذارید
  • تنظیمات کوکی

“وحدت” ، آرم ها و مارک های دیگر آن علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده فن آوری های وحدت یا شرکت های تابعه آن در ایالات متحده و سایر کشورها هستند (اطلاعات بیشتر در اینجا). نام های دیگر یا مارک های ذکر شده علائم تجاری صاحبان مربوطه آنها هستند.

این سایت از کوکی ها استفاده می کند تا بهترین تجربه ممکن را به شما ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با سیاست کوکی ما مشورت کنید.