ما که در حال مرگ بر روی بخار هستیم ، بارگیری می کنیم ، گلادیاتور – بازی ها – دیجیتال

من ، گلادیاتور

“این بازی با بیشترین ویژگی های اصلی اصلی اجرا شده و یک تجربه کاملاً قابل پخش با رشد و پیشرفت شخصیت و همچنین محتوای کافی برای تازه نگه داشتن بازی ، دسترسی اولیه را وارد می کند.

بازی دسترسی زود هنگام

اکنون شروع به بازی کنید و در طول توسعه آن درگیر شوید.

توجه: این بازی با دسترسی زودهنگام می تواند تغییر کند یا تغییر نکند. اگر این یکی شما را به وضعیت فعلی خود علاقه نداشته باشد ، ممکن است منتظر آن باشید تا بیشتر توسعه یابد. بیشتر بدانید

آنچه تیم توسعه می گوید:

چرا دسترسی زودهنگام را انتخاب کنید ?

“من به عنوان یک انفرادی Dev کاملاً به بازخورد با کیفیت و زمان برای اصلاح بازی پس از قرار دادن آن در دست شما نیاز دارم! بازخورد عالی فقط می تواند در هنگام بازی اتفاق بیفتد.»

این بازی چقدر در دسترس خواهد بود ?

“تخمین سرعت پیشرفت به عنوان یک توسعه دهنده واحد بسیار سخت است. من حداقل 8-12 ماه انتظار دارم. عشق من ارائه یک بازی عالی است – این می تواند زمان ببرد. با یک فرآیند توسعه کاملاً شفاف ، به روزرسانی های مکرر معنی دار انتظار دارید.»

چگونه نسخه نهایی با دسترسی اولیه با نسخه متفاوت خواهد بود ?

“این بازی با بیشترین ویژگی های اصلی اصلی اجرا شده و یک تجربه کاملاً قابل پخش با رشد و پیشرفت شخصیت و همچنین محتوای کافی برای تازه نگه داشتن بازی ، دسترسی اولیه را وارد می کند.

بازی از دسترسی زودرس خارج خواهد شد (v 1.0) با محتوای بسیار بیشتر و ویژگی های دوم جدید. همچنین شامل تکرار در سیستم جنگی و تغییر متعادل مریم خواهد بود. محتوای جدید شامل صفات ، موارد ، عرصه ها ، پشت پرده ها ، رویدادها و موارد دیگر است. ویژگی های جدید شامل پشتیبانی از کنترلر ، مکان ها ، حالت های بازی جدید و موارد دیگر است. یک لیست کامل و نقشه راه می تواند کانال رسمی Discord باشد.»

وضعیت فعلی نسخه اولیه دسترسی چیست؟ ?

“همه ویژگی های اصلی اصلی مکمل هستند و عشق قابل توجهی به محتوا کامل و در بازی است. مبارزه با فیزیک پیچیده ، یک تجربه roguelite با پیشرفت و ویژگی های RPG مانند مهارت و تجهیزات قابل تنظیم. تمام ویژگی های ذکر شده در بخش “Abour” در حال حاضر مشخص شده اند. هدف من این بود که با یک بازی کاملاً قابل پخش که می توانست به طور کامل منتشر شود ، دسترسی زود هنگام را به درستی وارد کنم.
متعادل کردن صدور و اشکالات ممکن است (اراده) نژاد وجود داشته باشد و با گذشت زمان اتو می شود.»

آیا قیمت بازی در طول و بعد از دسترسی زودرس متفاوت خواهد بود ?

“احتمالاً قیمت همچنان در انتشار کامل خواهد بود.»

چگونه قصد دارید جامعه را در فرایند توسعه درگیر کنید ?

“من شخصاً تقریباً همه بازخورد را خوانده ام و واقعاً پیشنهادات را به قلب می دهم – فقط از جامعه Discord بپرسید! احساس می کنم بازی را تا آنجا که می توانم به تنهایی انجام داده ام ، اکنون – همراه با جامعه Steam و Discord – امیدوارم که به وضعیت نهایی آن شکل بگیرم.»

فرانسوی موجود نیست
این محصول به زبان شما در دسترس نیست. لطفاً قبل از خرید لیست زبانهای موجود در زیر را ببینید.

من ، گلادیاتور

من ، گلادیاتور یک بازی جنگی چند بازی در یک تنظیم شایسته یک فیلم است.

شرح

من ، گلادیاتور یک بازی جنگی چند بازی در یک تنظیم شایسته یک فیلم است.

این شکل از مبارزه باستانی به دوران رومی ها باز می گردد ، جایی که بهترین مبارزان برای سرگرمی ثروتمندان آمدند و سعی کردند از خدایان در دعوا هایی که تا به حال مرگ می روند ، بایستند.

این بازی برای تجسم یک گلادیاتور و با مخالفان از سراسر جهان در عرصه ای که فضای آن زمان را بازتولید می کند ، پیشنهاد می کند.

در من ، گلادیاتور هر ضربات مجاز است و از نابودی گلادیاتور دیگر با تمام وسایل ممکن مانند ترکیبات ضربات ، اشکهای عضو یا حتی با استفاده از آن دریغ نمی شود.

علاوه بر دوئل های شدید ، می توان با چندین مخالف هر دو یا علیه شیرها مبارزه کرد. برای انجام این کار ، شما باید بدانید که چگونه به صورت استراتژیک بازی کنید و محافظت های خود و همچنین سلاح های خود را در کارگاه انتخاب کنید.

هرچه بیشتر نمایش را انجام دهید ، بیشتر به مردم اشاره خواهید کرد که به شما پول می دهند.

مجموعه های من ، گلادیاتور بسیار واقع بینانه هستند ، تمام حرکات شخصیت ها در واقع سه بعدی هستند و موسیقی و صداها برای بازی بسیار مناسب هستند.