جعبه های اینترنتی با سریعترین جریان چیست؟?, کدام اپراتور بهترین سرعت اینترنت ثابت و موبایل را ارائه می دهد?

کدام اپراتور بهترین سرعت اینترنت ثابت و موبایل را دارد

Contents

میانگین نرخ نزولی در 4G توسط اپراتور

جعبه های اینترنتی با سریعترین جریان چیست؟ ?

با تشکر از فیبر نوری ، سرعت اتصال شما به عملکرد رکورد می رسد. اما کدام فیبر برای انتخاب بهترین سرعت پیشنهاد می کند ?

این جعبه های اینترنتی یک اتصال فوق العاده سریع با سرعت جریان تا 8 گیگابایت در ثانیه ارائه می دهند

کارمندان تحریریه ARIASE – منتشر شده در 24/11/2022 در ساعت 6:51 بعد از ظهر

فیبر SFR Premium جعبه سریعتر است

حق بیمه فیبر SFR بسته اینترنتی است که بهترین سرعت را در بازار نشان می دهد. با تشکر از فناوری XGS-PON که SFR از ابتدای سال 2022 شروع به استقرار کرد ، اپراتور نوید سرعت را می دهد حداکثر 8 گیگ بر ثانیه برای بارگیری و حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه در انتقال.

جعبه حق بیمه به طور مناسب نامگذاری شده و از قدرت آن بهره مند می شود ، لازم است بیشتر از جعبه های ارزان قیمت که جریان آنها از 500 مگابایت در ثانیه در سطح ورودی تجاوز نمی کند ، بپردازید. علاوه بر عملکرد آن ، جعبه حق بیمه SFR شامل بسیاری از خدمات است:

 • 200 کانال تلویزیونی (از جمله دسته خانواده)
 • نتفلیکس و دیزنی+ به مدت 6 ماه ارائه دادند
 • یک جعبه 4G با 30 گیگابایت اینترنت در هر ماه
 • یک رمزگذار 4K با بلندگو متصل

Delta Freebox: 8 گیگابایت در ثانیه و پر از خدمات گنجانده شده

مانند SFR ، رایگان همچنین یک پیشنهاد فیبر با حداکثر سرعت نظری 8 گیگ بر ثانیه ارائه می دهد. پیشنهاد دلتا Freebox با این حال کمتر از حق بیمه SFR در مبلغ (700 مگابایت در ثانیه) کمتر است اما این در واقع تأثیر روزانه ندارد ! علاوه بر اینکه سریعترین جعبه های ارائه شده توسط رایگان است ، Delta Freebox نیز از نظر خدمات کامل ترین است.

این پیشنهاد فیبر برای خانواده هایی است که به دنبال اشتراک “همه در یک” هستند:

 • ششم مودم سازگار با Wi-Fi با تمرین شامل
 • 240 کانال گنجانده شده با تلویزیون توسط دسته گل کانال
 • Netflix و Amazon Prime Video گنجانده شده است (سریال کانال+ ارائه شده به مدت 1 سال)
 • رمزگذار تلویزیون اندرویدی
 • Ligue 1 و Cafeyn رایگان
 • مرکز اتوماسیون خانگی

توجه داشته باشید که رایگان به مشترکان دلتا خود اجازه می دهد تا با کدام رمزگذار تلویزیون می خواهند خود را تجهیز کنند: پخش کننده پیش فرض پاپ ، رمزگذار دلتا با بلندگو Divialet متصل یا Apple TV 4K.

Freebox Pop: 5 گیگابایت در ثانیه و بهترین ارزش برای پول در بازار

با داشتن جریان کمی پایین تر از دلتا ، Freebox Pop یکی از بهترین پیشنهادات فیبر در گروه خود است. برای بارگیری می توانید با سرعت 5 گیگ بر ثانیه و 700 مگابایت در ثانیه در ارسال پرونده ها حساب کنید. اما مهمتر از همه ، Freebox POP با قیمت خود در سال اول ارزش خوبی را برای پول نشان می دهد ، سرویس های ویدئویی پخش شده برای 1 سال ، رمزگذار پاپ Android Player و بسته 5G رایگان فقط در 9.99 € در ماه.

Bbox Ultym: 2 گیگابایت در ثانیه و Wi-Fi برتر

اگر Bouygues Telecom مطمئناً سرعت کندتر روی کاغذ نسبت به رقبای خود SFR و رایگان نشان می دهد ، تلاش های خود را بر روی تجربه مشتری و به ویژه بر کیفیت شبکه Wi-Fi از جعبه خود متمرکز می کند. Bbox Ultym با جریان 2 گیگابایت در ثانیه در بارگیری و 900 مگابایت بر ثانیه در بارگذاری ، اتصال اینترنتی بسیار سریع با چندین قدرت ارائه می دهد:

 • یک مودم سازگار با Wi-Fi ششم
 • حداکثر دو تکرار کننده Wi-Fi اضافی شامل
 • رمزگذار تلویزیون Bbox 4K HDR
 • دیزنی+ و SALTO به مدت 6 ماه ارائه دادند
 • یک جعبه مینی 4G با 50 گیگا هر ماه

به یاد بیاورید که تمام این پیشنهادات اینترنتی هنوز در همه جای فرانسه در دسترس نیست. برای استفاده از آن ، خانه شما باید به فیبر نوری متصل یا متصل شود. به تست واجد شرایط بودن ما بروید تا به سرعت بررسی کنید که جعبه ها و جریان های موجود در آدرس شما چیست.

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

تمام اخبار Ariase را در Google News دنبال کنید.

کدام اپراتور بهترین سرعت اینترنت ثابت و موبایل را دارد ?

همه ما به دنبال بهترین سرعت فیبر یا ADSL یا بهترین سرعت 4G یا 5G هستیم. اما کدام اپراتور بهترین سرعت اتصال به اینترنت را نشان می دهد ?

 • مشاوره برای شروع: به حداکثر جریان نظری اعتماد نکنید
 • چه ارائه دهنده دسترسی بهترین نرخ جریان اینترنت را دارد ?
 • کدام اپراتور بهترین جریان فیبر را ارائه می دهد ?
 • چه ISP بهترین سرعت اتصال را در Wi-Fi دارد ?
 • آنچه FAI بهترین هزینه در ADSL را دارد ?
 • نارنجی ، رایگان ، SFR ، Bouygues Telecom: چه کسی بهترین سرعت 5G را دارد ?
 • بهترین سرعت 4G: طبقه بندی اپراتورها چیست ?
 • بهترین نرخ در 4G/5G: طبقه بندی اپراتورها چیست ?
 • اینترنت موبایل: چه کسی بهترین اپراتور است ?

اینترنت ، ثابت یا موبایل ، مکانی برتر در زندگی ما را اشغال می کند. داشتن یک اتصال اینترنتی خوب ضروری شده است. از آن به بعد ، هنگامی که یک جعبه اینترنت یا یک بسته موبایل را انتخاب می کنید ، لزوماً می خواهید بدانید بهترین اپراتور اینترنت ثابت یا موبایل کیست. و ، ما همواره از خودمان این نوع سؤالات را می پرسیم: این سریعترین اپراتور اینترنت است ? ؛ کدام اپراتور با من بهتر می شود ? به این دلیل ساده که همه ما هستیم به دنبال بهترین سرعت جریان فیبر یا ADSL ، بهترین سرعت در 4G یا 5G است.

degrouptest برخی از پاسخ ها را برای شما به ارمغان می آورد. ما واقعاً می توانیم برای شما فاش کنیم که کدام اپراتور بهترین سرعت اینترنت ثابت و موبایل را ارائه می دهد.

مشاوره برای شروع: به حداکثر جریان نظری اعتماد نکنید

در زندگی ، چیزهایی وجود دارد که ما دوست داریم داشته باشیم ، که از نظم خیالی است و چیزهایی که واقعاً داریم. از نظر اینترنت ثابت و موبایل ، یکسان است: حداکثر سرعت نظری وجود دارد که توسط اپراتورها نمایش داده می شود و جریان های واقعی ، که توسط جعبه یا تلفن هوشمند ما تحویل داده می شوند.

به عنوان مثال ، در ADSL ، اپراتورها با بیان اینکه می توان تا 20 مگابایت در ثانیه ، حداکثر 50 مگابایت در ثانیه در VDSL و حداکثر 95 مگابایت در ثانیه دسترسی پیدا کرد. برای فیبر نوری ، همان ، ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت ، می گویند که امکان داشتن فیبر تا 300 مگابایت در ثانیه ، 1 گیگابایت بر ثانیه ، 2 گیگابایت بر ثانیه ، 5 گیگابایت بر ثانیه یا حتی 8 گیگابایت در ثانیه امکان پذیر است. در پیشنهادات. از نظر اینترنت موبایل ، همین موضوع است. 4G/4G+ به شما امکان می دهد تا حداکثر 150 یا 250 مگابایت در ثانیه جریان داشته باشید. در مورد 5G ، اپراتورهای تلفن همراه نشان می دهند که این امکان را به جریان 615 مگابایت بر ثانیه در باند 2.1 گیگاهرتز و 2.1 گیگابایت بر ثانیه در باندهای 3.5 گیگاهرتز اجازه می دهد.

اما ، بیایید روشن باشیم و اشتباه نکنیم. این جریان های نظری است. آنها بودند به دست آمده در آزمایشگاه, با قرار دادن فناوری یا شبکه برای آزمایش در شرایط بهینه. به دور از شرایط واقعی که هنگام اینترنت از طریق رایانه یا تلفن هوشمند خود در اینترنت دارید. به جز اینکه اپراتورها علاقه ای به برقراری ارتباط با سود احتمالی و نه سود واقعی دارند. این بیشتر فروشنده است. جریان یک استدلال تجاری است و فقط یک مورد دارد ارزش نشانگر.

زیرا ، در زندگی واقعی ، این است داشتن حداکثر سرعت نظری توسط اپراتورها بسیار دشوار است. با این حال ، در دفاع از آنها ، پیشبرد چهره هایی که وضعیت واقعی هر کاربر را برآورده می کنند ، غیرممکن است. در واقع پارامترهای زیادی وجود دارد که می تواند بر کیفیت اتصال اینترنت تأثیر بگذارد. بی اعتمادی ، بنابراین ، هنگامی که در یک جعبه اینترنت یا یک بسته موبایل مشترک می شوید ، انتظار دارید که جریان کمتری یا حتی بسیار پایین تر داشته باشید تا بتوانید ادعا کنید. فقط یک آزمایش بدهی انجام دهید تا آن را تحقق بخشید.

مثال D

چه ارائه دهنده دسترسی بهترین نرخ جریان اینترنت را دارد ?

از نظر اینترنت ثابت ، سرعت متوسط ​​، تمام فناوری های ترکیبی ، است 297 مگابایت در ثانیه در ژوئیه 2023, با توجه به فشار سنج هزینه درجه (+28 ٪ بیش از یک سال). از طرف خود ، شریک زندگی ما NPERF ، در فشارسنج اتصالات اینترنتی ثابت در سرزمین اصلی فرانسه ، تخمین می زند که در نیمه اول سال 2023 ، میانگین جریان با اتصال اینترنتی ثابت 271 مگابایت در ثانیه است ، در برابر 225 مگابایت در ثانیه در سال 2021 ، افزایش 20 ٪ در یک سال.

زمان بیشتری می گذرد ، و این با رشد فیبر نوری و تغییر در استانداردهای Wi-Fi ، به علاوه طبیعی است فرانسوی ها سرعت بهتری دارند. با این وجود ، این رقم به خودی خود معنی چندانی ندارد. این فقط بدان معنی است که ، از سال به سال ، فرانسوی ها ، در سطح ملی ، از a بهترین اتصال به اینترنت.

اما ، برای اینکه واقعاً مرتبط باشد ، لازم است تفاوت بین هزینه های واقعی در ADSL و فیبر نوری ایجاد شود. حتی بهتر ، برای هر یک از فناوری ها ، ما می توانیم به شما بگوییم کدام اپراتور بهترین سرعت را ارائه می دهد.

کدام اپراتور بهترین جریان فیبر را ارائه می دهد ?

اگر واجد شرایط فیبر نوری هستید ، این انتخاب را دارید که بتوانید خود را به فناوری تجهیز کنید که به بهترین سرعت اینترنت اجازه می دهد. و ، از دور. اپراتورها ، طبق پیشنهادات ، جریان نظری 300 مگابایت در ثانیه را تا 8 گیگ بر ثانیه ارائه می دهند. گفتیم ، اینها جریان نظری هستند. زیرا ، در واقعیت ، حتی اگر میانگین جریان فیبر بسیار زیاد باشد ، از جریان نظری پایین تر است.

بنابراین کدام اپراتور بهترین سرعت اتصال به اینترنت فیبر را ارائه می دهد ? با میانگین سرعت نزولی 590 مگابایت در ثانیه (Degreptest ژوئیه 2023) یا 597 مگابایت در ثانیه (NPERF 2 ترم 2022) ، اول رایگان است. این به طور گسترده ای از سه اپراتور دیگر جلوتر است. یک نتیجه تقریبا منطقی ، در واقع. رایگان در واقع تنها اپراتوری است که حداقل سرعت 1 گیگابایت در ثانیه را به همه مشتریان فیبر خود ارائه می دهد. رایگان جلوتر از Bouygues Telecom (508 مگابایت در ثانیه طبق گفته Degrouptest ، 479 MB/s طبق NPERF) ، نارنجی (457 مگابایت در ثانیه مطابق با Degrouptest ، 445 Mb/s مطابق با NPERF) و SFR (450 MB/s مطابق مطابق به degroupttest ، 450 مگابایت در ثانیه مطابق با NPERF).

اپراتور جریان پذیرش (degrouptest سپتامبر 2023) جریان پذیرش (NPERF 2 ترم 2022)
نارنجی 451 مگابایت در ثانیه 445 مگابایت در ثانیه
SFR 444 مگابایت در ثانیه 450 مگابایت در ثانیه
رایگان 575 مگابایت در ثانیه 597 مگابایت در ثانیه
از راه دور Bouygues 508 مگابایت در ثانیه 481 مگابایت در ثانیه
اپراتور جریان (degrouptest سپتامبر 2023) جریان (NPERF 2 ترم 2022)
نارنجی 356 مگابایت در ثانیه 370 مگابایت در ثانیه
SFR 335 مگابایت در ثانیه 343 مگابایت در ثانیه
رایگان 372 مگابایت در ثانیه 407 مگابایت در ثانیه
از راه دور Bouygues 411 مگابایت در ثانیه 367 مگابایت در ثانیه

کدام اپراتور بهترین عملکرد را در Wi-Fi دارد ?

هر شش ماه ، NPERF همچنین فشار سنج Wi-Fi از اتصالات اینترنتی در سرزمین اصلی فرانسه را منتشر می کند. در نیمه اول سال 2023, Bouygues Telecom (هنوز) تا حد زیادی در صدر جدول قرار می گیرد. “یک عملکرد قابل توجه” ، همچنین NPERF را تأکید می کند. و به خصوص از نظر جریان بارگیری. در واقع ، با میانگین سرعت نزولی در Wi-Fi 287 Mb/s ، Bouygues Telecom از راه دور رقبای خود. واقعاً است سرعت تقریبا 40 ٪ بیشتر از همه رقبای خود : 215 مگابایت در ثانیه به صورت رایگان ، 202 مگابایت در ثانیه برای نارنجی و 199 مگابایت در ثانیه برای SFR.

متوسط ​​سرعت نزولی در Wi-Fi توسط اپراتور

اپراتور جریان پذیرش (nperf)
نارنجی 202 مگابایت در ثانیه
SFR 199 مگابایت در ثانیه
رایگان 215 مگابایت در ثانیه
از راه دور Bouygues 287 مگابایت در ثانیه

از نظر عملکرد Wi-Fi ، Bouygues Telecom از ارائه بهترین سرعت کشویی متوسط ​​نیست. این او است که همچنین بهترین قائم ها را به ضعیف ترین تأخیر ، بهترین مرور وب و بهترین پخش ویدیو ارائه می دهد.

آنچه FAI بهترین هزینه در ADSL را دارد ?

ADSL با سرعت بالایی با سرعت جریان تا 15 مگابایت در ثانیه است. یک چهره نظری ، حتی بیشتر از فیبر. در واقع ، با ADSL ، اتصال به اینترنت فاقد ثبات است زیرا به اختلالات الکترومغناطیسی حساس است و از دست دادن قابل توجهی جریان های مرتبط با دور بودن جعبه در مقایسه با تلفن مرکزی وجود دارد. ناگفته نماند که تمام دلایل دیگری که احتمالاً مخزن جریان دارند ، مانند احتقان شبکه. در نتیجه ، حداکثر جریان نظری 15 مگابایت در ثانیه در ADSL یک گریل غیرقابل دسترسی با این فناوری است. به نوبه خود ، دولت تنظیم کرده است آستانه “باند پهن خوب” در 8 مگابایت در ثانیه, که او در پایان سال 2020 به همه قول داده بود.

بنابراین ، مطابق با قول دولت ، همه مشترکین فرانسوی در ADSL “باند پهن خوبی” دارند ? و کدام اپراتور بهترین نرخ را در ADSL ارائه می دهد ? در سوال اول ، جواب نه. در ثانیه ، پاسخ Bouygues Telecom است. در واقع ، با توجه به فشارسنج NPERF نیمه اول سال 2023, Bouygues Telecom بهترین جریان ADSL را با 8.54 مگابایت در ثانیه ارائه می دهد. یک اپراتور دیگر بالاتر از آستانه تعیین شده توسط دولت: رایگان ، با 8.478 مگابایت در ثانیه.

با میانگین جریان ADSL 7.70 مگابایت بر ثانیه و 7.39 مگابایت در ثانیه ، بنابراین نارنجی و SFR زیر آستانه تعیین شده توسط دولت هستند. برای توضیح کم تحرک نارنجی, NPERF توضیح می دهد که اپراتور تاریخی گاهی اوقات تنها اپراتور است که به مناطق بسیار دور با جریان کمی خدمت می کند.

در مورد فشار سنج degrouptest (ژوئیه 2023) ، این جریان برای هر اپراتور در ADSL/VDSL نشان می دهد. و ، یک بار دیگر ، رایگان با 22 مگابایت در ثانیه ، جلوی نارنجی (20 مگابایت در ثانیه) ، SFR (20 مگابایت در ثانیه) و Bouygues Telecom (18 مگابایت در ثانیه) می آید.

میانگین سرعت نزولی در ADSL توسط اپراتور

اپراتور جریان ADSL/VDSL در هنگام پذیرش (degrouptest سپتامبر 2023) جریان ADSL در پذیرش (NPERF 1 ترم 2023)
نارنجی 20 مگابایت در ثانیه 7.70 مگابایت در ثانیه
SFR 20 مگابایت در ثانیه 7.39 مگابایت در ثانیه
رایگان 22 مگابایت در ثانیه 8.47 مگابایت در ثانیه
از راه دور Bouygues 18 مگابایت در ثانیه 8.54 مگابایت در ثانیه

جریان متوسط ​​مقدار ADSL توسط اپراتور

اپراتور جریان ADSL/VDSL با ارسال (degrouptest سپتامبر 2023) جریان ADSL با ارسال (NPERF 1 ترم 2023)
نارنجی 8 مگابایت در ثانیه 0.59 مگابایت در ثانیه
SFR 9 مگابایت در ثانیه 0.54 مگابایت در ثانیه
رایگان 10 مگابایت در ثانیه 0.64 مگابایت در ثانیه
از راه دور Bouygues 9 مگابایت در ثانیه 0.46 مگابایت در ثانیه

نارنجی ، رایگان ، SFR ، Bouygues Telecom: چه کسی بهترین سرعت 5G را دارد ?

در فشارسنج اتصالات اینترنتی موبایل در سرزمین اصلی فرانسه در سه ماهه اول سال 2023 ، شریک زندگی ما NPERF نشان می دهد که نارنجی و SFR دو اپراتور هستند که به ترتیب با 366 مگابایت در ثانیه و 276 مگابایت در ثانیه بهترین سرعت نزولی را ارائه می دهند. ، بسیار جلوتر از Bouygues Telecom (187 MB/S) و رایگان (174 MB/S).

برای اطلاعات ، هدف از آزمون جریان NPERF حداکثر ظرفیت اتصال اندازه گیری می شود. بنابراین فشارسنج آن نماینده کمتری از تجربه ای است که توسط کاربران احساس می شود و بیشتر به پتانسیل اپراتورها شهادت می دهد. علاوه بر این ، خواهیم دید که بیشتر مؤسسات برای اندازه گیری جریان های تحویل داده شده در 4G/5G تلاش می کنند. از آنجا که بسته های 5G سازگار با 4G هستند و مشترکان اغلب از یک شبکه به شبکه دیگر تغییر می کنند.

میانگین سرعت نزولی در 5 گرم در هر اپراتور

اپراتور جریان پذیرش (nperf)
نارنجی 366 مگابایت در ثانیه
SFR 276 مگابایت در ثانیه
رایگان 174 مگابایت در ثانیه
از راه دور Bouygues 187 مگابایت در ثانیه

بهترین سرعت 4G: طبقه بندی اپراتورها چیست ?

با توجه به فشارسنج NPERF ، در سه ماهه اول سال 2023 ، نارنجی است که با سرعت اتصال 64 مگابایت در ثانیه ، بهترین سرعت جریان را در 4G ارائه می دهد. کاملاً جلوتر از رایگان (53 مگابایت در ثانیه) ، که در طبقه بندی اپراتورها در مرحله دوم مستقر می شود. صعود SFR (50 مگابایت در ثانیه) در مرحله سوم تریبون صعود می کند. با (تنها) 42 مگابایت در ثانیه جریان متوسط ​​4G ، Bouygues Telecom آخرین است.

میانگین نرخ نزولی در 4G توسط اپراتور

اپراتور جریان پذیرش (nperf)
نارنجی 64 مگابایت در ثانیه
SFR 50 مگابایت در ثانیه
رایگان 53 مگابایت در ثانیه
از راه دور Bouygues 42 مگابایت در ثانیه

بهترین نرخ در 4G/5G: طبقه بندی اپراتورها چیست ?

بر خلاف NPERF ، Degrouptest طبقه بندی متوسط ​​جریان در 4G و یک برای جریان متوسط ​​در 5G را نمی دهد ، اما فقط یک طبقه بندی با جریان متوسط ​​4G و 5G ترکیب می شود. روش دیگری برای انجام کارها ، که همانطور که دیدیم ، به همان اندازه جالب یا حتی بیشتر است ، زیرا بیشتر تجربه ای از تجربه مشترکان تلفن همراه را نشان می دهد.

با این حال ، طبق فشارسنج ما ، در ژوئیه 2023 ، نارنجی است که بهترین نرخ متوسط ​​را در 4G/5G با 101 مگابایت در ثانیه ، در مقابل Bouygues Telecom (80 Mb/s) ، رایگان (70 Mb/s) و ارائه می دهد. SFR (69 مگابایت در ثانیه).

از طرف خود ، ARCEP نیز از همان روش استفاده می کند. در رصدخانه خود از کیفیت خدمات تلفن همراه 2022) ، به نظر می رسد که نارنجی بهترین نرخ جریان را در 5G (143 مگابایت در ثانیه در کل فرانسه و 217 مگابایت در ثانیه در منطقه متراکم) ارائه می دهد ، پیش از Bouygues Telecom (84 MB/s در فرانسه و 167 مگابایت در ثانیه در منطقه متراکم) ، SFR (84 مگابایت در ثانیه در فرانسه و 163 مگابایت در ثانیه در منطقه متراکم) و در نهایت رایگان (64 مگابایت در ثانیه در فرانسه و 80 مگابایت در ثانیه در منطقه متراکم ).

میانگین جریان جریان در 4G و 5G با توجه به

سرانجام ، با توجه به فشارسنج جریان 5Gmark ، یک موسسه اندازه گیری سوم ، که از همان روش نیز استفاده می کند ، نارنجی است که بهترین سرعت 4G/5G را با میانگین 109.9 مگابایت در ثانیه قبل از SFR (81.2 مگابایت در ثانیه) ارائه می دهد. ، Bouygues Telecom (75.9 MB/S) و رایگان (61.6 MB/S).

میانگین نرخ نزولی در 4G/5G توسط اپراتور

اپراتور جریان پذیرش (degrouptest سپتامبر 2023) جریان پذیرش (ARCEP 2022) جریان پذیرش (5Gmark 2022)
نارنجی 64 مگابایت در ثانیه 143 مگابایت در ثانیه 109.9 مگابایت در ثانیه
SFR 62 مگابایت در ثانیه 84 مگابایت در ثانیه 81.20 مگابایت در ثانیه
رایگان 66 مگابایت در ثانیه 64 مگابایت در ثانیه 61.60 مگابایت در ثانیه
از راه دور Bouygues 77 مگابایت در ثانیه 84 مگابایت در ثانیه 75.90 مگابایت در ثانیه

اینترنت موبایل: چه کسی بهترین اپراتور است ?

از نظر اینترنت موبایل ، کیفیت اتصال به اینترنت نه تنها با بدهی بارگیری تعیین می شود. NPERF و ARCEP همچنین میزان سرعت ، تأخیر ، کیفیت ناوبری وب یا کیفیت مشاهده یک فیلم را در نظر بگیرید.

همه معیارها با هم ترکیب شده اند ، با وجود همه چیز نارنجی که به طور گسترده ای در صدر قرار دارد. Bouygues Telecom و SFR از پشت سر هم پیروی می کنند و در یک دستمال جیب با عملکرد کلی اینترنت موبایل هستند که به طور قابل توجهی یکسان هستند ، در حالی که موبایل رایگان هنوز کمی عقب تر است .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همین موضوع:

 • جریان خوب چیست و چگونه آن را بدانید ?
 • چگونه می توان اتصال خود را در صورت سرعت بد بهبود بخشید ?
 • به چه سرعت اینترنت نیاز دارید ?

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

تمام اخبار Degrouptest را در Google News دنبال کنید.

Degrouptest محتوای خود را به طور مستقل می نویسد. محصولات و خدمات خاصی را می توان با پیوندهای وابستگی که به الگوی اقتصادی ما کمک می کند ، ارجاع شود (یافتن+).

در همان بخش

با استفاده از جعبه حق بیمه SFR ، از نظر تجهیزات از بالای قسمت بالایی برخوردار هستید

با استفاده از جعبه حق بیمه SFR ، از نظر تجهیزات از بالای قسمت بالایی برخوردار هستید

چگونه می توان Wi-Fi 6 را با پیشنهاد Orange LiveBox Up Orange داشت؟

چگونه می توان Wi-Fi 6 را با پیشنهاد Orange LiveBox UP دریافت کرد ?

چگونه دستیار Google در Bbox Bouygues Telecom شما کار می کند؟

دستیار Google چگونه در Box Boouygues Telecom شما کار می کند ?

خبر بد برای مشترکین Freebox؟ این سرویس به زودی می تواند ناپدید شود

خبر بد برای مشترکین Freebox ? این سرویس به زودی می تواند ناپدید شود.

آیا می دانید؟ Bouygues Telecom تنها اپراتوری است که یک جعبه 5G را ارائه می دهد

آیا می دانید ? Bouygues Telecom تنها اپراتوری است که یک جعبه 5G را ارائه می دهد

این اپراتور تنها کسی است که Wi-Fi 6 را در جعبه اینترنت خود ارائه نمی دهد. پس کی است؟

این اپراتور تنها کسی است که Wi-Fi 6 را در جعبه اینترنت خود ارائه نمی دهد. پس کی است ?

جدیدترین مقالات

SOSH با بسته جدید 40 گیگابایتی خود ، با نبرد بین Red و B & Y شما مخلوط می شود

SOSH با بسته جدید 40 گیگابایتی خود ، با نبرد بین Red و B & Y شما مخلوط می شود

با استفاده از جعبه حق بیمه SFR ، از نظر تجهیزات از بالای قسمت بالایی برخوردار هستید

با استفاده از جعبه حق بیمه SFR ، از نظر تجهیزات از بالای قسمت بالایی برخوردار هستید

اگر در این اپراتور مشتری جعبه هستید ، هر دلیلی برای تهیه این بسته دارید

اگر در این اپراتور مشتری جعبه هستید ، هر دلیلی برای تهیه این بسته دارید

چگونه می توان Wi-Fi 6 را با پیشنهاد Orange LiveBox Up Orange داشت؟

چگونه می توان Wi-Fi 6 را با پیشنهاد Orange LiveBox UP دریافت کرد ?

VPN: بهترین تبلیغات را در ابتدای سال تحصیلی کشف کنید

VPN: بهترین تبلیغات را در ابتدای سال تحصیلی کشف کنید

بهترین بسته های ارزان قیمت

بهترین بسته های ارزان قیمت