این کارت به شما کمک می کند بهترین اپراتور اینترنتی موجود در آدرس خود را پیدا کنید ، بهترین تأمین کننده اینترنت در هر شهر: بدهی اینترنت توسط آدرس

بهترین تأمین کننده اینترنت توسط شهر: بدهی اینترنت توسط آدرس

Contents

این دو عنصر به اپراتورها اجازه می دهد تا به سرعت تست را روی ابزارهای خود انجام دهند. بسته به نتایج به دست آمده ، اپراتورهای اینترنتی پیشنهادات سازگار با صلاحیت و نیازهای شما را به شما ارائه می دهند.

این کارت به شما کمک می کند بهترین اپراتور اینترنتی موجود در آدرس خود را پیدا کنید

جعبه فیبر

ARCEP به طور مرتب کارت تعاملی خود را به روز می کند تا بهترین اپراتور اینترنت را با توجه به آدرس شما پیدا کند. یک ابزار بسیار کاربردی و همچنین می داند که آیا فیبر در شهر یا دهکده شما موجود است و به ویژه در خانه.

مرجع نظارتی برای ارتباطات الکترونیکی (ARCEP) می خواهد با تهیه کارت تعاملی بهترین اپراتور اینترنت را در آدرس خود پیدا کنید. دومی در سایت است اتصال اینترنتی من چه کسی “تمام اطلاعات مربوط به جریان های ارائه شده توسط اپراتورها را برای همه فن آوری های اینترنتی ثابت ، در سرزمین اصلی فرانسه و خارج از کشور جمع می کند. ” ارائه.

بهترین اپراتور اینترنتی ثابت را در خانه پیدا کنید

روزهایی که می خواهید با صلاحیت آدرس پستی خود در سایت های هر اپراتور مشورت کنید. به طور رسمی در تاریخ 8 آوریل 2021 پس از یک سال بتا راه اندازی شد ، سرویس ARCEP قصد دارد بدون در نظر گرفتن ارائه دهنده خدمات اینترنت ، تمام اطلاعات مفید در مورد بهترین جریان های اینترنتی ثابت موجود در خانه را متمرکز کند.

در طول به روزرسانی ها ، رابط سایت تصفیه شده است و باعث می شود جستجوی و نمایش اطلاعات بسیار واضح تر باشد. برای استفاده از آن ، به سادگی به سایت اتصال اینترنت من بروید. در قسمت جستجو در سمت چپ بالا ، نام شهر خود را وارد کنید. پس از پیدا کردن دومی ، می توانید آدرس خود را وارد کنید.

اتصال اینترنتی من

سپس اپراتورهای موجود در آدرس شما نمایش داده می شوند ، اما همچنین حداقل و حداکثر جریان نظری در پذیرش و انتشار. فن آوری های مختلف دسترسی نیز ذکر شده است: فیبر ، DSL ، 4G ثابت و ماهواره. یک مرور کلی که می تواند به شما در انتخاب اپراتور یا محل اقامت بعدی خود کمک کند.

یک کارت برای پیروی از پیشرفت استقرار فیبر

کارت بسیار مفید دیگر که توسط ARCEP در دسترس است ، مربوط به استقرار FTTH است تا دریابید که فیبر نوری در شهر یا ساختمان شما در دسترس است یا خیر. برای بررسی آن ، به اینجا بروید تا دوباره آدرس خود را تایپ کنید. یک افسانه به شما می گوید که آیا ساختمان شما مستقر شده است (قابل اتصال) ، در صورت درخواست ، قابل اتصال در صورت درخواست ، برنامه ریزی شده یا مطالعات انجام شده است.

استقرار فیبر آدرس من

اکنون می توانید کلیه ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت و فن آوری های اتصال موجود در یک آدرس پستی را بدانید. ARCEP به تازگی یک نسخه بتا از سرویس آنلاین اختصاصی خود ، اتصال به اینترنت من را به صورت آنلاین قرار داده است ، که به شما امکان می دهد به سرعت یک نمای کلی از اپراتورها و فن آوری های اتصال موجود برای یک آدرس معین داشته باشید.

مرجع نظارتی برای ارتباطات الکترونیکی کارهایی را انجام داده است تا آنجا که ممکن است ، یک بار در آدرس شما ، روی پیوند کلیک کنید تا مستقیماً به سرعت جریان های ارائه شده در بالا دسترسی پیدا کند.

میزان صلاحیت جریان بسیار بالا

ARCEP از این فرصت استفاده می کند تا به یاد بیاورد که در تاریخ 30 ژوئن 2022 ، 81.6 ٪ از فرانسوی ها واجد شرایط سرعت بسیار بالایی هستند (بیش از 30 مگابیت در ثانیه). در میان آنها ، 72.3 ٪ واجد شرایط فیبر ، 5.4 ٪ در مس THD ، 2.2 ٪ در رادیو و 1.8 ٪ کابل هستند. فرانسوی ها که می توانند از پوشش اینترنتی ثابت با سرعت بالا (8 تا 30 مگابیت در ثانیه) بهره مند شوند 18.2 ٪ هستند. در میان آنها ، 10.2 ٪ واجد شرایط مس ، 8 ٪ تا 4G ثابت هستند. 0.2 ٪ از قلمرو فرانسه واجد شرایط نیست.

بهترین تأمین کننده اینترنت توسط شهر: بدهی اینترنت توسط آدرس

شما می خواهید در حالی که از بهترین سرعت ممکن لذت می برید ، یک اشتراک اینترنتی را بیرون بیاورید ? دریابید که چگونه می توانید بهترین اپراتور را بر اساس شهری که در آن زندگی می کنید و پیشنهادات موجود با توجه به موقعیت مکانی خود تعیین کنید: بهترین کیفیت خدمات ، بهترین قیمت ، بهترین واجد شرایط بودن فیبر ، ما در این راهنما در مورد آن با جزئیات صحبت می کنیم.

تماس رایگان

شما به دنبال یک پیشنهاد فیبر هستید ?

با ما تماس بگیرید: یک مشاور خبره شما را با توجه به واجد شرایط بودن شما به ارائه دهنده خدمات مناسب ترین نیازهای شما ارجاع می دهد.(سرویس Selectra رایگان)

 • ضروری
 • فیبر به لطف این طرح به خوبی در قلمرو فرانسه نصب شده است فرانسه سرعت بسیار بالایی, از بیش از 80 ٪ کشور.
 • برای اینکه دریابید که شهر یا خانه شما واجد شرایط فیبر است ، می توانید سریع کار کنید تست صلاحیت بصورت آنلاین یا از طریق تلفن با تماس با SELECTRA.
 • با تشکر از جزئیات استقرار فیبر توسط منطقه و شهرداری ، می توانید به سادگی بهترین تأمین کننده اینترنت را توسط شهر شناسایی کنید.
 • شما همچنین می توانید یک تست بدهی فقط در چند ثانیه برای یافتن وضعیت اتصال به اینترنت و دیدن اینکه آیا برای بهره وری بهتر باید بهبود یابد.

کلانشهرهای بزرگ فرانسه: کدام اپراتور اینترنت را مطابق آدرس خود انتخاب می کند ?

شهر

اگر هنوز تعجب می کنید “کدام اپراتور اینترنت را در شهر من انتخاب می کند ?”، ما نکاتی را برای یافتن به شما ارائه می دهیم بهترین اپراتور بر اساس محل زندگی شما. در لیست زیر ، ما بهترین تأمین کننده اینترنت را از طریق شهر به شما ارتباط می دهیم.

بهترین اپراتور اینترنت در پاریس

در پایتخت ، شبکه فیبر نوری بسیار خوب توسعه یافته است ، هم برای افراد بلکه برای بسیاری از شرکت های حاضر در این شهر. همچنین ، میزان فیبر نوری از 97 ٪ بیشتر است و بنابراین تقریباً در سراسر شهر موجود است. اپراتور موجود در پایتخت نارنجی است ، حتی اگر SFR ، Bouygues و Free نیز در پاریس و تاج کوچک آن به خوبی تثبیت شده باشند.

بهترین اپراتور اینترنت در لیون

مانند سایر شهرهای بزرگ فرانسه ، فیبر از آن زمان به خوبی تثبیت شده است 96 ٪ از شهر مجهز به فیبر نوری است. اگر می خواهید از اتصال فیبر با سرعت بالا در لیون استفاده کنید, می توانید به نارنجی روی آورید که پوشش در سراسر شهر را ارائه می دهد. اگر ترجیح می دهید به یک اپراتور دیگر مراجعه کنید: Bouygues ، Free و SFR نیز در قلمرو Lyonnais وجود دارند.

بهترین اپراتور اینترنت در مارسی

طبق گفته ARCEP ، پوشش فیبر در شهر مارسی 79 ٪ است. این نرخ توسط منطقه بسیار قابل درک از شهر, بنابراین انجام یک آزمایش قبل از گرفتن اشتراک با یک اپراتور ، بسته به آدرس محل اقامت یا محل کار شما ضروری است. برای عضویت در اشتراک فیبر در مارسی ، از چرخش دریغ نکنید به رایگان پیشنهادات فیبر. توجه به این نکته حائز اهمیت است که اپراتورهای Bouygues ، Orange و SFR نیز در شهر مارسی بسیار حضور دارند.

بهترین اپراتور اینترنت در بوردو

پوشش فیبر در بوردو 90 ٪ است ، بنابراین در بخش بزرگی از شهر موجود است. بسته به آدرس و محل زندگی خود ، بنابراین می توانید از یک پیشنهاد فیبر لذت ببرید از جمله اپراتورهای تاریخی. SFR بسیار موجود است در شهر اما شما همچنین می توانید به یک اپراتور تاریخی دیگر مانند Bouygues ، رایگان یا نارنجی نزدیک شوید.

بهترین اپراتور اینترنت در لیل

فیبر هنوز در شهر مستقر شده است. با توجه به اطلاعات ARCEP ، میزان پوشش حدود 82 ٪ است, که کمی کلانشهرهای مهم دیگر را قرار می دهد. بنابراین مهم است که قبل از اشتراک دریابید که آیا فیبر در محله شما موجود است. اپراتور با پیشنهاد فیبر نارنجی ، پوشش می دهد شبکه فیبر 100 ٪ لیل اما Bouygues ، Free و SFR نیز به خوبی در شهر تثبیت شده اند.

بهترین اپراتور اینترنت در تولوز

پوشش فیبر نوری بیش از 89 ٪ در شهر صورتی است ، بنابراین یک فرصت بسیار خوب وجود دارد که می توانید هنگام اشتراک در اشتراک اینترنتی از یک اتصال اینترنتی با سرعت بسیار بالا بهره مند شوید. در تولوز اینترنت کاملاً است نارنجی پوشانده شده, به خصوص در مورد فیبر. با این حال ، SFR ، Bouygues و اپراتورهای رایگان نیز در شهر بسیار حضور دارند و پیشنهادات جذاب ارائه می دهند.

بهترین اپراتور اینترنت در رنز

در این شهر ، فیبر از آن زمان به خوبی در سراسر قلمرو توسعه یافته است پوشش بیش از 80 ٪ است که به همه امکان می دهد از یک اتصال اینترنتی با کیفیت استفاده کنند. SFR تقریباً 80 ٪ در قلمرو فرانسه پوشش فیبر نوری دارد و در رن بسیار خوب است. با این حال ، سایر اپراتورهای تاریخی نیز در شهر حضور دارند و به شما امکان می دهند از یک ارتباط با کیفیت بهره مند شوید.

با تشکر از همه این اطلاعات ، شما به سادگی می توانید بهترین اپراتور اینترنت را توسط شهر شناسایی کنید. بنابراین شما تمام کلیدهای موجود در دست را خواهید داشت تا اشتراک اینترنتی اقتباسی با یافتن بهترین اپراتور اینترنتی مطابق آدرس ، به نیازهای ارتباطی و ارتباط خود نیاز دارید.

بهترین تأمین کننده اینترنت توسط شهر: چگونه واجد شرایط بودن او را آزمایش کنیم ?

تست واجد شرایط بودن با SELECTRA

با تشکر از Selectra ، شما به سادگی می توانید واجد شرایط بودن به صورت رایگان به فیبر خانه خود با تماس با یک مشاور از طریق تلفن که به شما امکان می دهد تست واجد شرایط بودن از راه دور خود را انجام دهید و در مورد بهترین پیشنهادات اینترنتی موجود با توجه به نیازهای خود به شما توصیه می کند. برای انجام این کار ، هیچ چیز ساده تر نیست: با آوردن آدرس کامل خود با سرویس Selectra تماس بگیرید تا تمام اطلاعات لازم برای اجرای صاف تست را ارائه دهید.

تماس رایگان

تست واجد شرایط بودن – فیبر

یک مشاور به شما کمک می کند تا شریک زندگی مناسب ترین خانه خود را پیدا کنید (سرویس Selectra رایگان).

تست واجد شرایط بودن فیبر از طریق ARCEP

اگر می خواهید واجد شرایط بودن شهر خود را در فیبر آزمایش کنید ، بدانید که می توان وضعیت استقرار فیبر نوری را از طریق سایت سایت دنبال کردباسن (مرجع نظارتی برای ارتباطات الکترونیکی ، پست ها و توزیع مطبوعات). با تشکر از کارت واجد شرایط بودن فیبر موجود در زیر ، شما می توانید وضعیت فیبر محل اقامت خود یا تاریخ استقرار را مشاهده کنید که اگر فیبر هنوز در مکان شما موجود نیست.

با تشکر از این ابزار ، شما همچنین می توانید با استفاده از جدیدترین داده ها در ARCEP ، واجد شرایط بودن فیبر خود را تخمین بزنید ، این اطلاعات به طور مرتب به روز می شود. اگر نتیجه شهر شما باشد 80 ٪ یا بیشتر, بسیار محتمل است که محل اقامت شما واجد شرایط برای پیشنهادات فیبر باشد و از این رو از یک اتصال اینترنتی فوق العاده سریع و کارآمد بهره می برد.

برای انجام آزمون واجد شرایط بودن ، تکمیل نام که در آن کد پستی از شما شهر در قسمت زیر ، آن را از لیست برای تأیید شهر خود انتخاب کنید ، سپس بر روی دکمه “شروع تست” کلیک کنید.

واجد شرایط بودن فیبر شهرداری خود را آزمایش کنید !

نام شهر یا کد پستی شما *

 • 01000 بورگ-آن برسی
 • 01100 – Apremont
 • 01100 – Arbent
 • 01100 – Bellignat
 • 01110 – aranc

تست بارگیری را راه اندازی کنید

نتایج به دست آمده فقط در چند ثانیه اطلاعاتی در مورد اپراتورهای موجود در شهرداری شما و بدهی ارائه شده توسط اپراتورهای بازار مانند رایگان ، نارنجی یا SFR به شما می دهد. این کارت تعاملی به شما امکان می دهد تعیین کننده بهترین تأمین کننده اینترنت توسط شهر.

تست واجد شرایط بودن از طریق اپراتورها

علاوه بر این تست واجد شرایط بودن آنلاین با ARCEP ، اپراتورها خدمات خود را برای یافتن صلاحیت محل اقامت شما ارائه می دهند. این آزمایشات را می توان انجام داد: تلفنی با اپراتور, برخط در وب سایت آنها یا مستقیماً در فروشگاه. برای انجام این آزمون به اطلاعات زیر نیاز خواهید داشت:

 • شما کوردهای پستی کامل (شماره ، خیابان یا خیابان ، شهر ، کد پستی).
 • شما شماره تلفن خانگی.

این دو عنصر به اپراتورها اجازه می دهد تا به سرعت تست را روی ابزارهای خود انجام دهند. بسته به نتایج به دست آمده ، اپراتورهای اینترنتی پیشنهادات سازگار با صلاحیت و نیازهای شما را به شما ارائه می دهند.

توصیه ما: اگر فیبر در خانه در دسترس نیست ، توصیه می شود خود را به سمت اتصال سوق دهید ADSL. اگر جریان کمی کندتر از فیبر باشد ، ADSL برای همه اپراتورها قابل دسترسی است و هنوز هم می تواند برود تا 15 مگابایت در ثانیه.

نحوه اندازه گیری بدهی اینترنت توسط شهر ?

در آدرس خود یک تست بدهی اینترنتی انجام دهید

فراتر از واجد شرایط بودن محل اقامت فیبر ، ممکن است آزمایش شما جالب باشد سرعت اینترنت برای دانستن عملکرد آن و بدانید که آیا بهینه سازی ها می تواند تنظیم شود تا سرعت شما افزایش یابد و بنابراین قدرت اتصال به اینترنت شما. تست بدهی به شما امکان می دهد تشخیص جهانی اتصال به اینترنت شما ، صرف نظر از نوع اتصال مورد استفاده: 4G ، فیبر نوری ، ADSL.

برای شروع آدرس آدرس اینترنتی خود ، هیچ چیز ساده تر نیست: برای پذیرش شرایط استفاده از سرویس ، روی “ادامه” کلیک کنید و سپس روی آن کلیک کنید “تست را راه اندازی کنید” و ابزار اتصال شما را در کمتر از یک دقیقه تشخیص می دهد.

در اینجا چند روش خوب برای تنظیم آدرس تست بدهی اینترنت در بهترین شرایط وجود دارد:

 • خود را به حداقل برسانید تعداد برگه های باز.
 • بدنیا آمدن بدون بارگیری یا جریان فعلی (صوتی یا فیلم).
 • بستن به رایانه خود باز کنید (مثال: کلمه ، پاورپوینت. ).

یعنی: آزمایش بدهی با تمام اپراتورهای اینترنتی سازگار است و می تواند به شما امکان دهد بهترین تأمین کننده اینترنت را توسط شهر کشف کنید.

نتایج آزمون جریان را درک و تفسیر کنید

تست جریان کامپیوتر

پس از آزمون ، اطلاعات متفاوتی را برای اندازه گیری دریافت خواهید کرد سرعت و قدرت از اتصال شما. در میان این نتایج ، وجود دارد:

 • آنجا پذیرایی که مربوط به جریان داده هایی است که توسط مشترک دریافت می شود.
 • در حال ارسال که مطابق با جریان داده هایی است که توسط کاربر ارسال می شود و بر سرعت بارگذاری برای ارسال ایمیل با یک سند پیوست یا به اشتراک گذاشتن عکس ها در شبکه های اجتماعی وی به عنوان مثال تأثیر می گذارد.
 • آنجا تاخیر, یا پینگ ، که مطابق با زمان لازم برای مجموعه ای از داده ها است تا بین رایانه و سرور تست بدهی به عقب و جلو برود. هرچه زمان تأخیر بیشتر باشد ، زمان پاسخ مدت طولانی تر خواهد بود. زمان تأخیر رضایت بخش به شما امکان می دهد بدون برش به صورت آنلاین بازی کنید ، تماس های دیدنی ویسیو را انجام دهید یا به سرعت در اینترنت حرکت کنید. ما در نظر داریم که تأخیر خوب است برابر یا کمتر از 60ms برای میلی ثانیه.

پیشنهادات فیبر: از اتصال با سرعت بسیار بالا با قیمت پایین استفاده کنید

ما جالب ترین پیشنهادات را برای اتصال فیبر با سرعت بالا از اپراتورهای تاریخی فرانسه انتخاب کرده ایم. بنابراین 4 پیشنهاد برتر را در زیر با جزئیات مربوط به هر یک از آنها پیدا خواهید کرد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک پیشنهاد را انتخاب کنید و از یک اتصال با کیفیت برای خانه خود استفاده کنید ، می توانید از طریق کار از راه دور یا سری مورد علاقه خود را بدون محدودیت پخش کنید.

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.

یک یادآوری رایگان توسط یک مشاور نارنجی بخواهید:

خدمات برای اشتراک های جدید رزرو شده است. مشتری در حال حاضر ? لطفا با 3900 تماس بگیرید.

یک مشاور نارنجی ظرف 48 ساعت به شما یادآوری می کند

با کلیک بر روی “اعتبارسنجی” ، شما موافقت می کنید که توسط یک مشاور نارنجی فراخوانده شوید. شماره شما فقط برای این درخواست فراخوان استفاده می شود و به اشخاص ثالث ارسال نمی شود.