انتخاب هدفون های بی سیم بی سیم برای اجرا ، بهترین هدفون برای اجرای

بهترین هدفون برای اجرای

Contents

پاسخ این سؤالات به شما امکان می دهد تا انتخاب خود را راهنمایی کنید.

هدفون برای دویدن و بازی ورزش

ایده آل برای ماندن متمرکز ، گوش دادن به لیست پخش مورد علاقه خود یا آخرین پادکست در حال اجرا ، هدفون های بلوتوث بی سیم این مزیت را از جمع و جور بودن ، احتیاط و نسبتاً خودمختار دارند. بنابراین می توانیم در همه موارد آنها را با شما داشته باشیم. از طرف دیگر ، وقتی صحبت از ورزش می شود ، محدودیت هایی برای در نظر گرفتن وجود دارد. اول ، ثبات هدفون و آب بندی آنها. در اینجا بخش ما به هدفون های ورزشی اختصاص داده شده است.

تعداد زیادی وجود دارد انواع هدفون. آنها اکنون همه پسران بدون پسر هستند. زمانی که لازم بود جک 3.5 میلی متر برای اتصال هدفون شما به پایان رسیده است. از این پس ، این شکل هدفون است که تفاوت را ایجاد می کند. ما به این ترتیب متمایز می کنیم:

 • هدف مقدم (بیشتر محصولات موجود در بازار) با نوک موجود در کانال گوش
 • هدفون با کانتور گوش که پشتیبانی بسیار خوبی دارند و برای ورزش بسیار مناسب هستند ، اما فاقد اختیار کمی هستند
 • هدفون در انتقال استخوان, روزانه بسیار کاربردی ؛
 • احتمالاً هدفون با کاهش سر و صدا؛

در زیر پیدا خواهید کرد تست ساخته شده در Runmag ، و همچنین موضوعات و مقالات مختلف مربوط به هدفون های ورزشی.

[تست] بهترین هدفون برای اجرا

تمام محصولات ، که در این زمینه آزمایش شده و در اینجا ارائه شده اند ، حداقل برای مقاومت در برابر عرق و باران طراحی شده اند. تمام مدلهای هدفون درون گوش با یک بازی از نکاتی با اندازه های مختلف تهیه می شوند. ما این دستگاه ها را با توجه به استفاده از آنها در اجرای ، استقلال آنها بلکه کیفیت بازگرداندن صوتی آنها آزمایش کردیم ، زیرا ما عاشق موسیقی هستیم ! برخی از مدل ها نیز به صورت روزانه ، خارج از جلسات آموزشی عملی هستند. بنابراین انتخاب خود را انجام دهید. و به خودتان اجازه دهید تعجب کنید زیرا معاملات خوبی وجود دارد !

دام

اگر به طور مرتب فعالیت های ورزشی را انجام می دهید ، هر آنچه که هستند ، گوش دادن به موسیقی یا پادکست ها از تلفن هوشمند خود ، هدفون های ارائه شده با موبایل را فراموش کنید. آنها را برای استفاده روزانه نگه دارید و به مدلی که واقعاً برای ورزش در نظر گرفته شده است روی آورید. آنها برای پشتیبانی نه تنها گرد و غبار و باران طراحی شده اند (کم و بیش قوی) بلکه خوردگی عرق. ما 14 هدفون ورزشی و هدست از انواع مختلف و دو کلاه ایمنی را برای مسافرت آزمایش کرده ایم: سیمی ، بی سیم و کاملاً بی سیم (“بی سیم واقعی”). پیشرفت های انجام شده توسط برخی از تولید کنندگان و به ویژه با بی سیم واقعی ، واضح است. بنابراین ، برخی از گسل های ذکر شده در پرونده ما سال گذشته به خوبی اصلاح شده است. و به طور کلی هدفون و کلاه ایمنی انتخاب شده در اینجا صدای خوبی ، یکنواخت و یکنواخت را ارائه می دهند. اجازه دهید موسیقی!

با یا بی سیم

فقدان نقاط اصطکاک و تأثیرات پر سر و صدا نخ روی سینه که در بعضی مواقع آزار دهنده موسیقی او هستند, از جمله مزایای بزرگ هدفون “بی سیم واقعی” هستند. اما نقص عمده آنها هنوز ترس از سقوط یا پایان مسابقه در یک مکان غیرقابل دسترسی ، حتی نابودی آنها است. این اتفاق برای ما افتاد ، در هنگام مسافرت با دوچرخه. intra به زمین افتاده است. پشت ، چرخ یک ماشین آن را خرد کرد. اما اطمینان داشته باشید (کمی): از تجربه ، سقوط یک درون بیشتر هنگام معرفی یا حذف آن از گوش می رسد. به طور کلی ، در طول مسابقه ، اگر از قبل به کار گرفته شود ، خوب است.

با یا بدون کاهش سر و صدا

ما در مورد صحبت می کنیم کاهش فعال ، به صورت الکترونیکی ایجاد شده است تا کم و بیش سر و صدای اطراف را خنثی کند. از آنجا که هر گوشواره و علاوه بر این ، به دلیل انسداد جزئی صداهایی که به مجرای شنوایی نفوذ می کنند ، کاهش منفعل دارد. این کاهش فعال می تواند یک اسباب بازی باشد ، حتی یک خطر: در حالت اول وقتی در یک پارک یا در فضای بیرون از خانه بزرگ می شوید و در حالت دوم وقتی در وسط اتومبیل ، کامیون و دوچرخه در شهر تکامل می یابید. از طرف دیگر ، هنگامی که این هدفون های ورزشی نیز به صورت روزانه یا در یک سفر استفاده می شوند ، می توانند در حمل و نقل عمومی یا در فضای باز کار مفید باشند.

خودمانی

مسئله استقلال با توسعه اخیر بی سیم واقعی ، که فضای آن برای باتری در هر داخل محفوظ است ، بسیار مهمتر شده است. برای هر یک از محصولات بی سیم ، ما استقلال را با حجم تنظیم شده به حداکثر زمان بندی کرده ایم. در عمل ، با گوش دادن به حجم متوسط ​​، بنابراین لذت باید دراز بکشد. با توجه به 100 ٪ بی سیم داخل بی سیم ، ما استقلال یک شارژ کامل را محاسبه کرده ایم ، با دانستن اینکه این پرونده با باتری خاص خود می تواند به طور کلی حداقل دو یا سه بار در داخل بازسازی کند.
مشاوره هنگام انتخاب کلاه ایمنی بی سیم خود: مدل ها را با مصرف USB-C ترجیح دهید. اگر Android اخیر باشد ، می توانید از همان شارژر تلفن هوشمند خود استفاده کنید. و مهمتر از همه ، USB-C اجازه شارژ سریع یا اضطراری را می دهد: فقط به مدت 5 دقیقه وصل می شود ، کلاه ایمنی گاهی اوقات می تواند حداقل برای یک ساعت استفاده برگردد. وقتی متوجه می شوید ، درست قبل از اجرا ، کلاه ایمنی شما باتری ندارد.

سفارش

در حرکت ، به عنوان مثال در یک مسابقه ، ارتباط با هدفون هایی که دشوار است ، با جوش های خیلی کوچک یا یک رابط لمس کننده بازخوانی برای تنظیم حجم یا خلبان خواندن ، آزار دهنده تر است. کارآیی سفارشات باید اولویت داشته باشد و این یک معیار مهم برای ما در طول تست ها بود: ما برای اجرای پیشرو با سفارشات به بیرون نمی رویم. در مورد چیزهایی که ما را آزار می دهد: همه جا در هدفون و کلاه ایمنی یک دکمه فعال سازی بر روی یک دستیار صوتی (دستیار گوگل ، آمازون الکسا یا اپل سیری). چند بار ، به اشتباه ، به عنوان مثال ما یک تماس تلفنی راه اندازی کرده ایم! مزاحم!

Shokz Openrun Pro Mini: اطمینان بخش

Shokz-Optrun-Pro-Mini

برای کسانی که از هدفون های داخل بدن پشتیبانی نمی کنند ، ما این کلاه ایمنی باز Shokz را نیز انتخاب کرده ایم. و شما آن را حدس زده اید ، این یک نسخه اندازه کمتر از کلاه ایمنی دیگر ، OpenRun Pro است که ما سال گذشته در پرونده قبلی در هدفون ارائه داده بودیم. قوس آن کوتاه تر است ، اما زیاد نیست ، تفاوت بیش از 3 سانتی متر نیست. شاید این مدل ، کمی کوچکتر ، در بعضی افراد اولویت داشته باشد. در هر صورت ، پوشیدن آن را بسیار راحت دیدیم. تماس با پوشش آن برای لمس خوشایند است. او در دویدن پشتیبانی بسیار خوبی دارد. این سه دکمه اجازه می دهد تا در کنترل کوتاه مدت ، سریع ، از پیشرفت یک لیست پخش. اگر به عنوان یک مدل در مدل ، کیفیت صوتی کلاه ایمنی Shokz (که قبلاً Aftershokz) بهبود می یابد ، از نظر تولید مثل باس اما حتی در وضوح پایین تر از درون داخل است. اما یکی از مهمترین نقاط کلاه ایمنی Shokz ، از جمله این OpenRun Pro Mini ، بدیهی است انتقال صدا به گوش داخلی از طریق جعبه جمجمه است. این هدایت استخوان است که این مزیت را دارد که گوش ها را به سمت سایر صداهای خارجی باز می کند ، به خصوص آنهایی که در ترافیک هستند. با دویدن در شهر ، شما در حباب نخواهید بود که مانع از شنیدن خطری برای شما شود. چه چیزی برای گفتن بیشتر در مورد این OpenRun Pro Mini ، به جز اینکه می تواند به طور مداوم ، حجم حداکثر ، تقریباً برای 3:50 کار کند.

 • بندر بسیار دلپذیر.
 • لباس عالی در طول مسابقه.
 • توجه به محیط صوتی مجاز است.
 • کارایی کنترل صوتی.

ما کمتر دوست داریم:

 • تنظیم کیفیت برای گوش دادن به موسیقی.

Apple AirPods Pro (نسل دوم): مرجع

Apple-Airpods-Pro

اپل در مورد Airpods Pro یک روشی که بارها با سایر دستگاه های خود استفاده می شود اعمال می شود: بهبود لمس های کوچک محصولی که به سرعت خود را به عنوان رهبر غیرقابل انکار در بازار هدفون های داخل سر وبر تحمیل می کند (بنابراین -همچنین “بی سیم واقعی”). به عنوان مثال ، اکنون می توان سطح حجم را از این نسل 2 AirPods Pro کنترل کرد. که هنوز هم در بیشتر محصولات رقیب مورد نظر بود … چگونه می توان این کار را برای افزایش یا کاهش صدا در Airpods Pro 2 انجام داد: با لمس کردن یا پایین میله راست یا چپ (این پیاده روی با هر دو).
جعبه شارژ همچنین یک بلندگو دارد و در یک انتها با دو سوراخ سوراخ می شود. در صورت از بین رفتن صدا ، صدا را صدا می کند (با استفاده از آیفون که می تواند آخرین موقعیت ضبط شده پرونده را نیز نشان دهد). و از طریق دهانه ها ، می توان آن را به بند (تهیه نشده) وصل کرد ، که باعث می شود حمل و نقل عملی تر شود.

بیش از یک بار ، ما در اینجا به شما گفتیم که ما باید از دویدن با AirPods (کلاسیک) ، اگر نه در مسیر یک استادیوم ، به دلیل پشتیبانی دقیق در گوش ، خودداری کنیم ، اما همیشه می توانید با ترس کمتری به آنجا بروید Airpods Pro ، از جمله این نسل جدید. مسلماً ، اینها بهترین داخل در این منطقه نیستند اما جاده را به درستی نگه می دارند. و آنها همیشه از یک بندر دلپذیر بهره مند می شوند. صدا نیز در گوش دلپذیر است: بازگرداندن صوتی در همه فرکانس ها متعادل است. کاملاً دور است ، ظاهراً اپل می خواست از بز و کلم صرفه جویی کند. این AirPods هنوز هم حداقل برای کاهش نویز مرجع باقی مانده است: اینها جزو بهترین Intras برای ANC هستند (لغو نویز فعال) . این واقعاً مؤثر است. به جز در یک اتاق ورزش ، ما واقعاً توصیه نمی کنیم که از این کاهش سر و صدای فعلی استفاده کنید ، بنابراین در خیابان های یک شهر نیست (حتی اگر عملکرد تطبیقی ​​ANC در این Airpods Pro 2 وجود داشته باشد).

این AirPods Pro 2 ، که به وضوح در برابر پیش بینی عرق و آب مقاوم هستند ، مانند سایر دستگاه های آزمایش شده و ارائه شده در اینجا ، مزایای اصلی دیگری دارند. طراحی آنها ، راحتی استفاده آنها ، ابعاد مورد حمل و نقل آنها (کمترین ضخامت انتخاب) ، استقلال خوب آنها (ما حدود 8 ساعت در هر بار اندازه گیری کردیم ، بدون ANC با حجم تعیین شده به حداکثر و بیش از 37 ساعت با سهم پرونده). و فراتر از جلسات ورزشی ، آنها برای زندگی روزمره بسیار عالی هستند ! این برای پرداخت قیمت باقی مانده است. علاوه بر آیفون ، تنها تلفن هوشمند که AirPods پر از پتانسیل آنها است.

 • اثربخشی کاهش نویز.
 • راحتی بندری.
 • ابعاد پرونده.
 • احیاء صوتی. راحتی سفارشات و استفاده. استقلال خوب.
 • محل احتمالی پرونده.
 • پیوست احتمالی توسط Dragonne.

ما کمتر دوست داریم:

 • قیمت.
 • تقریباً انحصاری برای صاحبان آیفون.

با شرکای ما پیدا شود:
FNAC.کم

Jabra Elite 4 Active: کالیبره شده

Jabra-Elite-4

جعبه شارژ آن یکی از مواردی است که به ابعاد آن از Airpods Pro 2 نزدیک می شود ، حتی اگر ضخیم تر باشد. این جفت هدفون فعال Intras Jabra Elite 4 به صورت مناسب نامگذاری شده است. در محدوده این برند ، این مرجع به طور موثری متعلق به محصولاتی است که برای استفاده “فعال” به ویژه در ورزش در نظر گرفته شده است. در دویدن ، داخل غرفه گوش خوب نگه دارید. جزئیات کوچک ، شکل جنبه های این داخل بدن ، استفاده از هدفون را تسهیل می کند. و این یک جزئیات نیست ، زیرا ، از تجربه ، مطمئناً می دانید که وقتی دقیقاً آنها را با انگشتان خود می گیرید ، داخل ریزش سقوط می کند. همچنین توجه داشته باشید ، روکش بسیار دلپذیر و حتی نسبتاً نرم ، روی سطح این هدفون. این با فشار دادن دکمه واقع در مواجهه با هر داخل است که ما حجم ، مسیر آهنگ های خواندن ، فعال سازی یا عدم کاهش سر و صدا را سفارش می دهیم ، و احتمالاً در صورت یافتن یک ابزار ، راه اندازی دستیار آواز. به طور کلی ، این دستورات مؤثر هستند ، همانطور که در طول آزمون در حال اجرا ذکر شد. یک کلمه در مورد کاهش نویز ، این قدرتمند این نخبگان فعال 4 نیست. از طرف دیگر ، این داخل ، مانند اغلب در جابرا ، به طور کلی از تولید مثل صوتی خوب ، بدون بیش از حد در باس ، و نه قابل توجه یا ضعف در سایر فرکانس ها اطمینان می دهند. استقلال نیز رضایت بخش است. ما بیش از 5:30 صبح پخش صوتی (حجم حداکثر) را برای یک بار واحد از داخل اندازه گیری کردیم. و به طور کلی ، در مورد AirPods Pro ، این intrass فعال Jabra Elite 4 نیز به غیر از آموزش ، در استفاده روزانه عملی هستند. با تمام این خصوصیات ، با این قیمت ، این یک معامله خوب است !

 • طراحی و کیفیت ساخت.
 • دستورات مؤثر.
 • پشتیبانی خوب.
 • کیفیت صدا.
 • فشردگی نسبی پرونده.
 • استقلال خوب.
 • قیمت.

ما کمتر دوست داریم:

 • کاهش سر و صدا.

با شرکای ما پیدا شود:
من میدوم
FNAC.کم

Sennheiser Sport True Wireless: کالیبر بزرگ

ECOUT-SANS-SANS-FIL-TRUE-WIRELE-SENNHEISER

این جملات درون Sennheiser Sport True Wireless خیلی شبیه به نظر نمی رسد. جعبه شارژ آنها ، مهمتر از همه ، به نظر می رسد حداقل یک نسل از تأخیر در زمان شناسی طراحی داشته باشد. و علاوه بر این چه اضافه وزن ! با ضخامت 41 میلی متر ! این تقریباً دو برابر ضخامت محفظه AirPods Pro 2 است. تقریباً صندوقدار است. تسمه ای که به او وصل شده است. که قبلاً برنده شده است. این ملاحظات جسمی از هم جدا ، با داخل گوش در گوش (بعد از پیدا کردن مکان مناسب بدن …) اجرا کنید. این جایی است که این ورزش های بی سیم واقعی ویژگی های متعدد آنها را نشان می دهند. اول از همه پشتیبانی بسیار خوب. در اینجا ، حداقل ، بر خلاف محصول رقیب ، باله ها واقعاً مفید هستند و کمی برای بهبود نگهداری داخل مجرای شنوایی کمک می کنند. ابعاد داخل خود ، گرفتن آنها را تسهیل می کند.

تعجب خوب همچنین از کارآیی بزرگ سفارشات برای کنترل روند خواندن ، همانطور که کنترل صدا است ، و این از طریق روسازی حساس در هر داخل است. واقعاً ، جواب واضح است ، سریع وقتی که با انگشت خود از آنها خواسته می شود. آفرین ! و مهمتر از همه ، کیفیت صدا به آنچه می توان از یک تولید کننده مانند Sennheiser انتظار داشت. باس پاسخ می دهد که بدون اغراق آمیز ، صدا روشن است ، کل پویا است. لذت وقتی به موسیقی توجه می کنید. با رقیب LG خود ، این بهترین ها در سطح صوتی در انتخاب روز ما هستند. علاوه بر این ، استقلال بسیار راحت است: در طول آزمایش خواندن ما با حجم حداکثر ، داخل آن که حدود 8:30 صبح و 9:30 صبح در هر بار برگزار می شود و در کل ، با این پرونده ، حدود 27 ساعت ، بنابراین نزدیک به اعلامیه سازنده. و این Sennheiser Sport True Wireless با قیمتی که نشان می دهد از سرنگونی پادگان ها دور نیست. Adjugated ، آن در جعبه است !

 • کیفیت صوتی بسیار خوب.
 • کارآیی بزرگ سفارشات.
 • پشتیبانی خوب.
 • استقلال خوب.
 • قیمت.

ما کمتر دوست داریم:

 • ضخامت بزرگ مورد.

با شرکای ما پیدا شود:
FNAC.کم

LG Tone Free TF8: زیبایی شناسی

ecouts-insin-aurular-sans-fil-true-wirele-lg-tone-fring-tf8q

ظاهر این LG Intras کاملاً تمسخرآمیز است. Tone Free TF8 ظاهری خوب دارد ، در میان دیگران باله های آنها که شخصیت ورزشی آنها را تقویت می کند. آنها به خوبی برای آموزش ، عرق و حتی عرق زیاد انجام شده اند. در واقع ، اگر تعداد داخل رقابت های رقابتی IPX5 یا IPX6 باشد ، بنابراین در برابر طرح آب مقاوم است ، TF8 بدون Tone LG دارای برچسب IP67 است: بنابراین آنها برای پشتیبانی از گرد و غبار بلکه همچنین غوطه وری در آب ، یک متر طراحی شده اند. می توانید بعد از یک جلسه ورزشی ، این موارد را بشویید. نکته خوب ! از طرف دیگر ، این باله ها اشتباه نمی شوند. ما مفید دیگری از زیبایی شناسی پیدا نکرده ایم. بر خلاف گفتار برند ، آنها در شرکت در نگهداری در گوش مؤثر نیستند. آنها خیلی نرم هستند. Intras بدون کمک آنها به اندازه کافی خود را در مجرای نگه می دارد. معلوم شد که این بندر در هنگام خروج از خانه راحت است. کنترل ها شامل مخاطبین در سطح لمسی هر داخل می شوند. نکته بسیار خوب ، آنها می توانند از طریق برنامه مرتبط شخصی سازی شوند. خوشبختانه ، زیرا ما حالت پیش فرض را برای کنترل حجم پیدا نکرده ایم. یکی از نقاط قوت این LG Tone Free TF8 کیفیت صدا است: فرکانس های کم چاه زیبا ، صدای واضح و پانچ. آنها تقریباً با Sennheiser Intras که در اینجا آزمایش شده است رقابت می کنند.

ال جی لوازم جانبی خود را در داخل خود ارائه می دهد که اگر می خواهید موسیقی را از دستگاه بدون اتصال بلوتوث گوش دهید ، می تواند مفید باشد: یک آداپتور جک استاندارد به شکل یک کابل کوچک. فکر کنید که از تلویزیون یا رادیوهای خاصی استفاده کنید ، یعنی بازوی صندلی هواپیما که در آن هدفون های توزیع شده برای تماشای یک برنامه سرگرمی را به هم وصل می کنیم. این یک ایده خوب است ، زیرا مطمئناً با این Intras LG صدای بهتری خواهید داشت. با توجه به استقلال ، یک بار کامل زمان خواندن را با حداکثر حجم ، گاهی اوقات نزدیک به 8:00 صبح در طول آزمایش ، گاهی اوقات حدود ساعت 8:30 صبح در طول آزمایش دیگر فراهم می کند. درمجموع ، با سهم این پرونده ، همیشه با حجم تعیین شده در بالاترین ، زمان عملیاتی محاسبه شده حدود ساعت 8:20 بعد از ظهر رسیده است. توجه داشته باشید ، در محفظه ، دو LED UV وجود دارد که عملکرد آنها از بین بردن در زمان بارگذاری داخل باکتری ها در انتهای نکات و روی حصار داخلی است. علاوه بر زیبایی شناسی ، بنابراین این داخل بدن بهداشتی خواهد بود.

 • کیفیت صوتی بسیار خوب.
 • دستورات کارآمد و قابل تنظیم.
 • بندر راحت.
 • آداپتور دریافت کننده صوتی جک.
 • فهرست IP67.

ما کمتر دوست داریم:

 • ناکارآمدی باله ها در نگهداری.

با شرکای ما پیدا شود:
FNAC.کم

adidas rpt-02 sol: خورشیدی

adidas rpt-02 sol

این کلاه ایمنی ورزشی adidas مانند یک مدل قبلی ، Adidas RPT-01 ، که در یک پرونده قبلی آزمایش شده است به نظر می رسد. زیبایی شناسی بسیار زیبا با قوس خود که با پارچه پوشیده شده است ، درست مثل دو پد. اینها قابل جابجایی و شستشو هستند. ditto برای نوار که در زیر حلقه قرار گرفته و با جمجمه در تماس است. همانطور که از نام آن پیداست ، Adidas RPT-02 SOL از این واقعیت متمایز است که به لطف سلولهای فتوولتائیک واقع در بالای Arceau ، در آفتاب شارژ می شود (یا هر نور به اندازه کافی شدید). مسلماً ، کلاه ایمنی دارای یک سوکت USB-C است که با استفاده از آن باتری خود را به روشی معمولی نیاز دارد. از طریق کابل که در جای دیگر در جعبه ارائه نشده است. Adidas مانند برخی از تولید کنندگان تلفن های هوشمند که دیگر شارژر را در جعبه خود قرار نمی دهند ، کارت مسئولیت محیط زیست را بازی می کند. مارک ورزشی همچنین نشان می دهد که 51 ٪ از کلاه ایمنی شامل پلاستیک بازیافت شده است.

سرگرم کننده اما همچنین مفید است ، می توان به صورت زنده در برنامه آدیداس ، شدت الکتریکی (در MA) تولید شده توسط نور ، که توسط کلاه ایمنی مصرف می شود و همچنین از دست دادن یا افزایش انرژی حاصل از آن تجسم کنید. بنابراین ، تحت یک نور قوی ، باتری کلاه ایمنی می تواند شارژ شود. به آرامی. ما این فرصت را داشتیم که کلاه ایمنی را برای یک روز آفتابی آزمایش کنیم ، سود بسیار مثبت بود. اما مستقیماً در زیر آفتاب آتشین قرار می گیرد ، می تواند شارژ خود را متوقف کند و جلوی شارژ خود را بگیرد. این همان چیزی است که ما در طول آزمون پیدا کردیم. و با این حال خیلی گرم نبود ، بیش از 40 درجه. سازنده نشان می دهد که لازم است از “قرار گرفتن در معرض آن برای مدت طولانی در دمای بالاتر از 55 درجه سانتیگراد” جلوگیری شود.

در اجرای این Adidas RPT-02 SOL ، مانند کلاه ایمنی قبلی این برند ، در کنترل مسیریابی موسیقی و حجم بسیار مؤثر بود ، به لطف یک جوی استیک کوچک که در سمت راست قرار گرفته است. بدون سردرد ، ما از دستورات لمسی خاصی که گاه فریبنده است ، دور هستیم ، در اینجا کلاه ایمنی از سفارشات پیروی می کند. صدا به طور کلی خوب است ، حتی اگر بتوانیم در کلاه ایمنی انتظار بهتری داشته باشیم. به طور پیش فرض ، فاقد وضوح و سه برابر است. خوشبختانه ، اکولایزر Appi لحن بیشتری به صدا می دهد. برای کار در یک نسخه آینده احتمالی این کلاه ایمنی.

 • دستورات بسیار مؤثر از طریق جوی استیک.
 • نگهداری.
 • شارژ خورشیدی.
 • زیبایی شناسی.
 • قطعات قابل شستشو قابل جابجایی.

5 بهترین هدفون برای دویدن (راهنمای 2023)

دونده با Ecter برای اجرا

توجه: این سایت به لطف پشتیبانی شما وجود دارد. این مقاله حاوی پیوندهای وابسته است و ما هنگام استفاده از آنها برای خرید کمیسیون دریافت می کنیم. این هزینه بیشتری برای شما ندارد و بر تجزیه و تحلیل ما تأثیر نمی گذارد.

ارسال شده در: 05/05/2023
به روز شده در: 10/09/2023

هدفون ورزشی می تواند بهترین متحد شما برای آموزش شما باشد ! گوش دادن به موسیقی خوب یا پادکست ، زمان در واقع می تواند سریعتر بگذراند. این لوازم جانبی همچنین می تواند به شما در حفظ انگیزه و سرعت مسابقه در بالاترین سطح کمک کند.

بنابراین ، ما 5 هدفون بهترین هدفون را برای شما انتخاب کرده ایم. ما مدلهایی را با ویژگی های مختلف انتخاب کرده ایم تا نیازهای اکثر شما را برآورده کنیم. سرانجام ، ما همچنین در پایان مقاله به شما توصیه خواهیم کرد که بهترین جفت را برای شما انتخاب کنید: با آگاهی از تمام معیارهایی که برای تسهیل در انتخاب خود در نظر گرفته می شود !

5 هدفون برتر برای اجرا

دونده آسیایی برای گوش دادن به موسیقی در هنگام دویدن در شهر به موسیقی می پوشید

جدول مقایسه ای

نخبگان 7 JABRA ACTIVE

باز کردن Pro Shokz

PowerBeats Pro Beats

گوشواره های ورزشی بوز

زندگی 300TWS JBL

1. Jabra Elite 7 Active: همه کاره ترین هدفون های بی سیم

Jabra Elite 7 فعال

Elite 7 Active از برند Jabra هدفون های بی سیم واقعی است که مخصوص ورزش طراحی شده است. آنها کاملاً مناسب برای استفاده روزانه هستند.

این یک جفت داخل گوش است ، همراه با سه نکته مختلف از نکته به طوری که می توانید آن را کاملاً با گوش خود سازگار کنید. ارگونومی بسیار خوب است: آنها با وجود شوک های مکرر حرکت نمی کنند. آنها یک گزینه کاهش نویز فعال دارند که در شرایط خاص می تواند بسیار مفید باشد.

یکی از نقاط قوت این جفت استقلال آنهاست. جعبه قابل شارژ 30 ساعت گوش دادن و هدفون فقط 8 ساعت است. این به شما امکان می دهد جلسات طولانی را بدون ترس از خرابی باتری انجام دهید. همچنین می توان از گزینه Mono برای گوش دادن به موسیقی با یک هدست استفاده کرد و اجازه داد دیگر شارژ شود.

Jabra Elite فعال 7 دارای مجوز IP57 است ، بنابراین مقاومت در برابر آب عالی دارند. خواه تعریق شما باشد یا آب باران ، نباید یک مشکل آب بندی را با آنها تجربه کنید.

سرانجام ، بازگرداندن صدا به لطف یک برنامه با طراحی ماهرانه کاملاً قابل تنظیم است. بنابراین می توانید امضای صوتی را با توجه به ترجیحات خود انتخاب کنید.

برای نتیجه گیری ، می توانید از هدفون های در حال اجرا Jabra Elite 7 Active هر دو هنگام اجرای زندگی روزمره خود استفاده کنید. آنها برای پوشیدن ، مقاوم در برابر آب و استقلال کافی برای مسافرتهای معمول شما راحت هستند. ما می توانیم در نظر بگیریم که این یک به روزرسانی خوب از Jabra Elite Active 75T است.

برای

 • ارگونومی کامل و چندین نکته
 • استقلال 30 ساعت با جعبه شارژ
 • مقاومت در برابر آب بسیار خوب: صدور گواهینامه IP57
 • امضای صوتی قابل تنظیم

در برابر

 • کاهش سر و صدای فعال خیلی برجسته نیست
 • دکمه های کنترل کمی بیش از حد حساس

2. Shokz OpenRun Pro: بهترین هدفون با هدایت استخوان

Shokz Openrun Pro

Openco Pro از برند Shokz (قبلاً پس از آن) با استفاده از فناوری هدایت استخوان. بنابراین ، این امکان را به شما می دهد تا از طریق ارتعاشات استخوان های گونه های خود به موسیقی گوش دهید. بنابراین گوش شما برای شنیدن صداهای خارجی آزاد است.

این فناوری یک مزیت غیرقابل انکار برای ورزشکاران دارد: این امکان را به شما می دهد تا در حالی که پذیرای صداهایی است که آنها را احاطه کرده است ، فعالیت بدنی را انجام دهید. این امنیت زیادی را به ارمغان می آورد. برای سلامتی ، این نیز مفید است ، زیرا صدا از طریق گوشواره ها عبور نمی کند. بنابراین در این سطح هیچ آسیبی وجود ندارد.

کاربران از وزن سبک این هدفون قدردانی می کنند. وقتی شروع به دویدن می کنید بسیار کم احساس می کنیم که بسیار خوشایند است. اتصال بسیار ساده در بلوتوث است و درک جوش ها به راحتی قابل درک است.

عمر باتری 10 صبح است که به طور کلی برای انجام یک تمرین در حال اجرا کافی است. اگر متوجه شدید که قبل از عزیمت آنها را بارگذاری کرده اید ، عملکرد “شارژ سریع” به شما امکان می دهد فقط در 15 دقیقه 1 ساعت 30 استقلال را بدست آورید.

سرانجام ، ما می توانیم بر صدور گواهینامه IP55 این جفت هدفون تأکید کنیم: آنها هم در برابر عرق و هم قطره باران مقاوم هستند.

به طور خلاصه ، هدفون Shokz OpenRun Pro برای ورزشکارانی که می خواهند به موسیقی یا پادکست ها گوش دهند بدون اینکه از صداهای خارجی قطع شود ، مناسب است. کیفیت صدا به اندازه مدل های سطح بالا با صدای بالا مهم نیست ، اما بسیار صحیح است.

برای

 • فناوری هدایت استخوان (امنیت)
 • راحت و سبک
 • مقاوم در برابر آب (گواهینامه IP55)
 • استقلال 10 صبح و احتمال بار سریع

در برابر

 • اندازه غیرممکن است که در اطراف گردن تنظیم شود
 • به تنهایی بیرون نروید (خطر خرابی باتری)

3. BeatbeBeats Pro: هدفون های بی سیم با بهترین پشتیبانی

Beats PowerBeats Pro

PowerBeats Probeats Powerbeats از برند Beats بسیار راحت است: آنها به راحتی با اکثر گوش ها سازگار می شوند و با 4 نکته سیلیکون تحویل داده می شوند تا بتوانند اندازه شما را کاملاً در خود جای دهند.

Beats ، که متعلق به اپل است ، به لطف تراشه H1 یک جفت هدفون آسان برای اتصال ارائه می دهد. بنابراین ، جفت شدن برای کاربران اپل بسیار سریع است و می توانید به راحتی Siri را فعال کنید.

کیفیت صوتی بالا ، با صداهای غنی و تمیز و همچنین باس دقیق است. آماتورها از صحت صداهای تحویل داده شده توسط این جفت قدردانی می کنند. استقلال بسیار زیاد است و 9 ساعت گوش دادن ممکن است. یک جعبه شارژ 15 ساعت اضافه کاری را فراهم می کند. با عملکرد بار سریع ، می توانید یک ساعت و نیم استقلال را فقط 5 دقیقه بار داشته باشید. هدفون وقتی آنها را در مکانی می گذارید یا وقتی آنها را در مسکن خود ذخیره می کنید به تنهایی بیرون می روند.

این هدفون برای ورزش بسیار مناسب است ، اما می توانید از آنها در زندگی روزمره نیز استفاده کنید. هنگامی که در جای خود قرار می گیرند ، آنها حرکت نمی کنند و بنابراین می توانند شما را در هر نوع سفر همراهی کنند.

برای

 • سطح بسیار بالایی از راحتی و نگهداری
 • استقلال خوب
 • کیفیت صوتی بالاتر
 • سهولت جفت شدن برای کاربران اپل

در برابر

 • پرونده بسیار حجیم است
 • بدون بار بی سیم
 • قیمت بالا (300 یورو)

4. گوشواره های ورزشی Bose: هدفون های ورزشی با بهترین کیفیت صدا

گوشواره های ورزشی Bose

سبک و با احتیاط ، هدفون Bose Brand Sport کیفیت صدای عالی را ارائه می دهد. استریو بسیار خوب است ، با یک بازگرداندن صوتی قدرتمند و پویایی خوب. ما همچنین توجه می کنیم که کاهش نویز بسیار مؤثر است ، بنابراین برای افرادی که می خواهند از این قابلیت استفاده کنند ایده آل است. برای تماس ، ضعف صداهای اطراف صداها بسیار خوب است ، می توان به راحتی در کیت بدون دست استفاده کرد.

این هدفون ها در گوش پایدار هستند ، آنها پشتیبانی خوبی دارند و سطح راحتی نسبتاً بالایی دارند. آنها برای اکثر مورفولوژی مناسب هستند ، اما برخی ممکن است برخی از مشکلات را در ساختن آنها تجربه کنند.

استقلال آنها تقریباً 5 ساعت است که در گروه خود پایین تر از اکثر مدل ها است. این پرونده می تواند این مدت را در ساعت 3 بعد از ظهر تمدید کند ، که بسیار راحت است.

این جفت دارای مجوز IPX4 است ، بنابراین آنها در برابر تعریق و احتمالاً قطره باران بسیار مقاوم هستند.

این هدفون های داخل گوش بی سیم برای ورزشکارانی که مایل به قربانی کردن کیفیت صدا در هنگام مسافرت خود نیستند ، در نظر گرفته شده است.

برای

 • کیفیت صدا
 • عملکرد کاهش نویز
 • مقاومت در برابر آب خوب
 • دست عالی -کیت رایگان

در برابر

 • استقلال خیلی بالا (5 ساعت)
 • جعبه انباره بزرگ
 • بدون دکمه تنظیم حجم یا بازگشت به آهنگ قبلی در لیست پخش

5. JBL Live 300TWS: هدفون های ورزشی با بهترین ارزش برای پول

JBL 300TW زندگی می کند

Live 300TW از برند JBL هدفون های بی سیم واقعی برای ورزشکاران است. آنها دارای فناوری بلوتوث 5 هستند.0 برای اتصال سریع و پایدار. علاوه بر این ، تلفن های اندرویدی به محض بیرون آمدن از جعبه خود از جفت شدن سریع بهره مند می شوند. تماس یک دستیار آواز (گوگل یا الکسا) نیز تسهیل می شود.

برای راحتی همه ، 3 جفت نکته و 3 جفت تثبیت کننده با هدفون ارائه شده است. همه به راحتی می توانند بسته به مورفولوژی گوش خود این جفت را تنظیم کنند. عایق صحیح است.

ارائه صدا به خصوص پرانرژی است ، با باس عمیق و سه برابر کریستالی. تعادل در راحتی خود در برنامه JBL امکان پذیر است. هدفون عایق منفعل خوبی دارد که به صداهای اطراف آن بیش از حد مختل نمی شود. در صورت لزوم ، حالت شفافیت به شما امکان می دهد آنچه را که در محیط شما اتفاق می افتد بشنوید.

با توجه به باتری ، حدود 6 ساعت است. جعبه بار به شما امکان می دهد 14 ساعت اضافه کنید.

JBL Live 300TW هدفون خوبی برای اجرا است. آنها ویژگی های مورد انتظار را در این نوع محصول ، با قیمت مناسب ارائه می دهند. آنها می توانند متناسب با دونده هایی باشند که می خواهند یک مدل میانی با کیفیت صحیح صدا و پشتیبانی خوب در گوش ها داشته باشند.

برای

 • راحتی خوب و چندین اندازه نوک ارائه شده است
 • جفت شدن سریع و کنترل صوتی آسان برای کاربران Android
 • کیت Handituit کارآمد است
 • مقاوم در برابر آب: دارای مجوز IPX5

در برابر

 • کمبود ظرافت بر روی صداهای خاص
 • از کنترل های لمسی توسط همه قدردانی نمی شود

چگونه هدفون خود را برای اجرا انتخاب کنیم ?

دونده تحمل Jabra Elite 7 Active

ویژگی های هدفون برای ورزش

حتی اگر از نظر تئوری امکان اجرای هر جفت هدفون امکان پذیر باشد ، بهتر است مدلی را انتخاب کنید که برای این منظور طراحی شده است.

در واقع ، عمل دویدن شامل بسیاری از ریباند ها است ، بنابراین مهم است که هدفون شما در جای خود باقی بماند و آنها باعث تحریک نشوند. آنها همچنین باید در برابر تعریق مقاومت کنند. اگر در فضای باز از فضای باز استفاده می کنید ، بهتر است برای امنیت خود بتوانید صداهای محیط خود را بشنوید.

سرانجام ، اگر برخی از افراد با هدفون سیمی ورزش می کنند ، بیشتر دوندگان خجالت می کشند و هدفون های بی سیم را ترجیح می دهند.

انواع مختلف هدفون برای اجرا

دونده با هدفون بی سیم

هدفون در حال اجرا به طور کلی به سه دسته تقسیم می شود.

هدفون داخل گوش

اینها رایج ترین است. آنها نوک دارند که در کانال گوش درج شده و بی سیم هستند. به طور کلی ، این امکان مقاومت خوب را فراهم می کند ، حتی در صورت وجود شوک های مکرر.

هدفون با گوشواره

در این مدل ها نیز یک نکته برای وارد کردن مجرای شنوایی شما وجود دارد. این همراه با یک طرح کلی ، به طور کلی سیلیکون ، بر روی گوش شما قرار می گیرد. بیشتر اوقات ، حفظ هدفون شما را تقویت می کند و بنابراین راحتی دونده را شدت می بخشد. با این حال ، برخی ممکن است توسط مواد مورد استفاده تحریک شوند.

هدفون هدایت استخوان

دونده ای که در جلسات در حال اجرا از هدفون با هدایت استخوان استفاده می کند

نسبتاً اخیر ، فناوری هدایت استخوان مورد توجه دوندگان است. این هدفون در گوش قرار نمی گیرد بلکه در سطح معابد قرار می گیرد. صدا توسط ارتعاشات توسط استخوان های واقع در گونه ها منتقل می شود. اطلاعات به حلزون (گوش داخلی) ارسال می شود و از گوش گوش استفاده می کند.

نکته برجسته هدفون هدایت استخوان این است که آنها به شما امکان می دهند به موسیقی یا پادکست گوش دهید ، بلکه همه صداهای دیگر را در اطراف خود می شنوید. اگر در شهر دویدید ، این تضمین امنیت است ، زیرا به شما امکان می دهد صداها را درک کنید (اتومبیل ، آژیر ، زنگ های دوچرخه و غیره.).

سرانجام ، برخی از ورزشکاران از کلاه ایمنی برای دویدن استفاده می کنند. استفاده از آنها به دلایل مختلف بسیار توصیه نمی شود. اول از همه ، آنها بسیار سنگین هستند ، که راحتی شما را محدود می کند. فوم های واقع در اطراف گوش آن را محصور می کنند ، که به طور کلی باعث ایجاد سریعاً سریع می شود. علاوه بر ناخوشایند بودن ، می تواند زودرس به آنها آسیب برساند. سرانجام ، کلاه ایمنی بیشتر اوقات در برابر آب بسیار مقاوم نیست ، که اگر در طول تلاش خود عرق کنید مشکل ساز است.

دونده پوشیده از Shokz Open Pro

معیارهای لازم برای انتخاب بهترین جفت

اکنون که انواع مختلفی از هدفون های در حال اجرا را که می توانید در بازار پیدا کنید ، می دانید ، در اینجا معیارهایی که باید برای انتخاب خود باید بمانید.

ارگونومی و راحتی

راحتی شما یکی از مهمترین عواملی است که باید هدفون خود را اجرا کنید. در واقع ، اگر ارگونومی مناسب شما نباشد ، می تواند باعث تحریک یا درد شود و خروج شما را ناخوشایند کند. بنابراین جفت شما نباید اسلاید کند.

مقاومت آب

مرد جوان با هدفون در فضای باز فعلی

برای اینکه تعریق یا باران شما تأثیر منفی بر هدفون ورزشی شما نداشته باشد ، مهم است که آنها مقاوم باشند. استاندارد IP به شما امکان می دهد سطح محافظت را نشان دهید. شکل اول نشان دهنده سطح محافظت در برابر گرد و غبار و دوم در برابر مایعات است. بنابراین یک محصول معتبر IP75 دارای سطح محافظت از 7 در برابر گرد و غبار و 5 در برابر آب است. اگر X یک شکل را جایگزین کند ، این است که محصول برای ویژگی مورد نظر مورد آزمایش قرار نگرفته است. به عنوان مثال ، یک مدل معتبر IPX5 دارای محافظت ناشناخته در برابر گرد و غبار و سطح 5 در برابر رطوبت است.

برای اطلاعات ، سطح محافظت از 5 به این معنی است که هدفون در برابر آب و پیش بینی ها مقاوم است. در ساعت 7 ، آنها می توانند حداکثر 30 دقیقه تا یک متر عمق غوطه ور شوند. با 8 محافظت ، عمق غوطه وری حتی می تواند عمیق تر باشد.

کیفیت صدا

دونده تحمل Jabra Elite 7 Active

فقط به این دلیل که یک جفت هدفون به گونه ای طراحی شده است که او مجبور است مقدار صدایی را که ارائه می دهد رها کند ! بسیاری از مارک ها امکان پیوند هر دو را فراهم می کنند.

با تأکید قابل توجه بر صدای باس ، سه برابر یا متعادل می توانید امضاهای مختلف صوتی را پیدا کنید. برخی از مدل ها حتی اجازه می دهند که امضا با توجه به سلیقه های شخصی شما پیکربندی شود.

برخی از هدفون ها عملکرد فعال کاهش نویز را ارائه می دهند. این بدان معنی است که آنها صداهای خارجی را منزوی می کنند. اگر این یک عملکرد بسیار کاربردی برای بهبود کیفیت صوتی است که شما درک می کنید ، اگر در خارج اجرا شوید می تواند خطرناک باشد. در صورتی که ورزش های داخل خانه را انجام دهید ، در محیطی که هیچ خطری نداشته باشد ، باید این ویژگی ممتاز باشد.

Beats PowerBeats Pro Ecoutors

عمر باتری

هدفون برای اجرا اغلب بی سیم است و بنابراین باید مرتباً شارژ شود. استقلال جفت شما می تواند مهم باشد اگر عادت کرده اید که از آنجا استفاده کنید.

مشاوره برای انتخاب خود

س questions الاتی برای پرسیدن

برای انتخاب مدل های مختلف هدفون های ورزشی که می توانید در بازار پیدا کنید ، مهم است که با تعریف نیازهای خود شروع کنید:

 • آیا می خواهید یک جفت منحصراً برای تمرین ورزشی خود داشته باشید یا می خواهید از آن در زندگی روزمره نیز استفاده کنید؟ ?
 • آیا می خواهید از آنها در اتاق ناهار خوری یا خارج از منزل استفاده کنید ?
 • اگر قبلاً انواع خاصی از هدفون را امتحان کرده اید ، که برای مورفولوژی شما مناسب ترین است ?

پاسخ این سؤالات به شما امکان می دهد تا انتخاب خود را راهنمایی کنید.

دونده با هدفون Shokz OpenRun Pro

تعریف بودجه

همچنین تعریف بودجه ای که شما برای تخصیص این خرید آماده هستید نیز ضروری است. اگر طبیعی است که بخواهید مبلغ زیادی به هدفون ورزشی خود بدهید ، لازم است در نظر داشته باشید که کیفیت هزینه دارد. انتخاب یک مدل ماندگار و کاملاً متناسب با نیازهای شما اغلب سودآورتر از خرید یک جفت قیمت اول و تغییر آن در هر سال است.

در آخر ، سعی کنید محصولات و قیمت ها را با هم مقایسه کنید تا بهترین پیشنهاد ممکن را پیدا کنید.

دونده با هدفون JBL 300TW

شما اکنون معیارهای اساسی را برای انتخاب جفت هدفون ورزشی بعدی خود می دانید. انتخاب ما از 5 بهترین هدفون برای اجرا باید به شما کمک کند تا از تمام مدلهایی که در بازار وجود دارد انتخاب خود را انتخاب کنید. فراموش نکنید که نیازها و ایمنی خود را در نظر بگیرید.

یا خرید ?

ما به فروشگاه های شریک زیر خود اعتماد داریم:

 • I-run (از کد تبلیغی اختصاصی ما استفاده کنید chrunning15 و -15 ٪ در محصولات جدید دریافت کنید)
 • Alltricks (از کد تبلیغی اختصاصی ما استفاده کنید chrun15 و -15 ٪ در محصولات جدید دریافت کنید)