مینی موک برقی: باتری ، استقلال ، شارژ ، عملکرد ، این ماشین کوچک ساحلی برقی نیز سلب می شود

این ماشین کوچک ساحلی برقی نیز از آن سلب شده است

تولید کننده فرانسوی Nosmoke ، که یک تفسیر برقی از مینی موک ایجاد کرد ، دست ها را تغییر می دهد. از این پس ، این برند نام کیت را می گیرد و جاه طلبی های بزرگی را به نمایش می گذارد: می خواهد از تولید 200 اتومبیل در سال به 200 نفر در روز برود ! تولید همیشه در Cerizay ، پیش از این از هولیز تضمین می شود.

مسخره برقی

مسخره برقی

وسیله نقلیه برقی خود را پیکربندی کنید یا یک آزمایش رایگان بخواهید.

Moke Electric Moke توسط Moke International تولید شده است و تفسیر مدرن از ماشین معروف ساحلی از دهه 60 – 90 است.

ابعاد موک برقی

ماک برقی 3،325 میلی متر طول ، 1660 میلی متر عرض و 1،550 میلی متر ارتفاع با یک چرخ چرخ دارد که بیش از 2،255 میلی متر امتداد دارد. این می تواند حداکثر جرم 680 کیلوگرم را در محور جلو و 565 کیلوگرم در محور عقب پشتیبانی کند. بدنه فولادی به استحکام موک برقی می افزاید. این خودرو مجهز به سیستم تعلیق بهاری مارپیچ در جلو و عقب و ترمزهای دیسک در جلو و ترمزهای طبل در عقب است.

موتوری موک برقی

موک برقی می تواند به حداکثر سرعت 80 کیلومتر در ساعت برسد. موتور آن حداکثر قدرت 33 کیلو وات (تقریباً 45 اسب بخار) دارد و می تواند حداکثر گشتاور 130 نانومتر را تولید کند. انتقال وسیله نقلیه توسط چرخ های عقب تضمین می شود.

باتری و استقلال

Moke International هنوز تمام خصوصیات فنی ماشین خود را فاش نکرده است. با این حال ، ما می دانیم که از یک باتری از نوع لیتیوم استفاده می شود و یک شارژر نوع 2 با وسیله نقلیه تأمین می شود. باتری 77 کیلوگرم وزن دارد و ابعاد 912 میلی متر عرض ، 304 میلی متر از ارتفاع و عمق 564 میلی متر دارد.

بازاریابی و قیمت ها

موک برقی با قیمت پایه 29 150 پوند ارائه می شود. به این مقدار مالیات بر ارزش افزوده انگلیس 20 ٪ اضافه شده است ، که مبلغ 5،830 پوند است. اولین هزینه های ثبت نام با 55 پوند استرلینگ تعیین شده است. علاوه بر این ، تحویل و مالیات بر ارزش افزوده انگلستان (انگلستان IVA) 960 پوند هزینه دارد. در کل حدود 42000 یورو.

این ماشین کوچک ساحلی برقی نیز از آن سلب شده است

از 23990 یورو که پاداش اکولوژیکی استنباط شده است ، در واقع موک برقی جدید داده نمی شود. حتی بیشتر از بهار داسیا هزینه دارد !

در سال 1964 به منظور خدمت در ارتش انگلیس ایجاد شددر مینی موک به سرعت به یک ماشین افسانه ای تبدیل شد ، به خصوص به عنوان یک ماشین ساحلی به همان روش Mehari استفاده می شود. و مانند رقیب فرانسوی خود ، با حضور سابق Citroën E-Méhari که دیگر تولید نشده است ، به لطف شرکت بین المللی موک که در سال 2018 تأسیس شده است ، زن انگلیسی کوچک نیز به جذابیت های برق فروخته است. در ابتدا با موتور بنزینی فروخته می شود ، اکنون ماشین کوچک در نهایت تصمیم گرفته است که در اوایل سال بدون موتور حرارتی انجام دهد.

فقط یک نسخه ، 100 ٪ برقی

بنابراین ماشین کوچک ساحلی برقی در یک نسخه واحد با موتور الکتریکی 10.8 کیلو وات یا حدود 14.6 اسب بخار موجود است, این امر به آن اجازه می دهد تا در 4.3 ثانیه برای حداکثر سرعت 80 کیلومتر در ساعت به 0 تا 55 کیلومتر در ساعت برسد ، همانطور که توسط مارک تجاری گزارش شده است. این یک باتری لیتیوم یون 77 کیلوگرم است که فقط در چهار ساعت در یک سوکت کلاسیک قابل شارژ است و به آن اجازه می دهد طبق چرخه WLTP تقریباً 120 کیلومتر حرکت کند.

از نظر منطقی ، مقایسه این نسل جدید با مدلهای خاص مانند بهار Dacia وسوسه انگیز است. و به دلایل خوب ، اتومبیل برقی کم هزینه یک موقعیت نسبتاً مشابه را به نمایش می گذارد ، با وجود برخی تفاوت ها ، با شروع استقلال بهتر ، در 230 کیلومتر WLTP به نمایش گذاشته می شود. ابعاد نیز بزرگتر است ، با طول 3.33 متر برای موک در برابر 3.73 متر برای ستاره برند رومانی.

یک قیمت شور

هنوز, ماشین الکتریکی ساحل قیمت بالاتری نسبت به رقیب خود نشان می دهد که با 29990 یورو یا 23.990 یورو به نمایش گذاشته می شود هنگامی که پاداش زیست محیطی 6000 یورو استنباط شد. برای مقایسه ، بهار داسیا از 19800 یورو آغاز می شود ، پاداش 5،346 یورو کسر نمی شود. جهنمی از شکاف ، در حالی که دومی بهترین عملکرد را از بالای 44 اسب بخار آن ارائه می دهد.

به خصوص از آنجا که موقوفه موک ها نسبتاً اسپارتان است ، زیرا فقط با رادیو بلوتوث و شیشه جلو اتومبیل گرمی لازم است. توجه داشته باشید که برخلاف یک سیتروئن امی یا رنو Twizy, موک یک ماشین دسته M1 واقعی محسوب می شود, و از این رو گواهینامه رانندگی اجباری است که بتواند آن را رانندگی کند.

مسخره برقی

مسخره برقی

مسخره برقی

با نگاهی به تنظیم کننده ، لازم به ذکر است که انتخاب سایه های بدن ، فقط یک گزینه در دسترس است. این هود کامل است ، مجهز به درهای زیپ. قیمت دقیق این لوازم جانبی هنوز مشخص نیست. و به دلایل خوب, فقط پیش از سفارشات در حال حاضر باز است و به یک سپرده 990 یورو یکسان است.

اگر تاریخ اولین زایمان ها هنوز ابلاغ نشده است ، آگاه باشید که می توان این موک برقی جدید را به صورت واقعی در Casa Moke of Saint-Tropez و همچنین در بازار خوب Rive Gauche در پاریس مشاهده کرد ، تا اکتبر آینده 16 در فروشگاه پاپ آپ برند.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، همکاران ما به شما احتیاج دارند. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات آنها پاسخ دهید

تولید کننده فرانسوی Nosmoke دست را تغییر می دهد و کیت می شود

تولید کننده فرانسوی Nosmoke ، که یک تفسیر برقی از مینی موک ایجاد کرد ، دست ها را تغییر می دهد. از این پس ، این برند نام کیت را می گیرد و جاه طلبی های بزرگی را به نمایش می گذارد: می خواهد از تولید 200 اتومبیل در سال به 200 نفر در روز برود ! تولید همیشه در Cerizay ، پیش از این از هولیز تضمین می شود.

ماسک

nosmoke نام خود را تغییر می دهد و به کیت اصلی تبدیل می شود. این موتور الکتریکی چینی خود را در برابر موتور جدیدی که توسط Valeo تهیه شده است ، تعویض می کند.

به غیر از گروه های بزرگی که Stellantis و Renault هستند ، هنوز هم برخی از تولید کنندگان کوچک در فرانسه وجود دارند ، تقریباً از ابعاد هنری. این مورد در مورد موک ما است. برای ده سال گذشته ، در حال تلاش برای ارائه اتومبیل های برقی کوچک است. این شرکت پس از عدم موفقیت در مدل اول خود ، “اسم ، یک ماشین بدون مجوز ، بر تفسیر مجدد از مینی موک ، یک ماشین معروف ساحلی که ابد با Brigitte Bardot و Saint-Tropez در ارتباط بود ، متمرکز شد. این خودرو برای اولین بار از چین ، تولید خود را در فرانسه به دنبال مشکلات بسیار با کیفیت در فرانسه بازگرداند. برش جعبه ها توسط Cartol ، یک پیمانکار متخصص در ورق ورق صنعتی ، متولد شده از Ash Heuliez Coy Body تهیه شده است. مونتاژ نهایی خودروها چند صد متری دورتر ، در سریزای انجام شده است ، که این شهر را تجدید نظر کرده است که فعالیت صنعتی خودروش تاریخی است.

امروز دست ما در حال تغییر است. از یک طرف به دلیل اینکه بنیانگذار آن لوک جاگوئلین به سن بازنشستگی رسیده است ، اما همچنین به این دلیل که سرمایه گذاران پروژه های بلندپروازانه ای برای برند کوچک دارند. “ماک ما امروز در سال حدود 200 اتومبیل تولید می کند ، ما می خواهیم به 200 اتومبیل در روز یا 40 برویم.000 واحد سالانه “، ماتیاس گلدنبرگ ، مدیر عامل کیت ، که بخشی از سه گانه خریداران ماک ما با تیبود الزی و پیر انسیوت است.

برای تغذیه این جاه طلبی های مهم ، استراحت روی تنها موک ما ، که شبیه به یک وسیله نقلیه طاقچه است غیرممکن است. “ما سفارشات و مارک های مورد علاقه کافی برای افزایش تولید این مدل داریم ، اما به نظر می رسد امید به فراتر از هزار نسخه سالانه دشوار است”. در ابتدا ، با این حال ، تلاش ها روی این مدل متمرکز خواهد شد که نام آن را تغییر می دهد.

موک ما به نفع کیت ناپدید می شود

خریداران قصد دارند با ایجاد نام موک ما ، یک جارو تمیز از گذشته ایجاد کنند: مدل تاریخی اکنون Kate Original نامیده می شود و از نظر فنی تجدید نظر می شود. موتور الکتریکی چینی با استفاده از سیتروئن امی جایگزین می شود که توسط والهو تهیه شده است. باتری های لیتیوم در فرانسه جدید و مونتاژ خواهند شد. نسخه های سطح ورودی دارای سلول های NMC هستند که در زیر پوشش جلویی قرار می گیرند و دیگر در پهلوها نیستند. این همیشه در مدل سطح بالا ، که دارای موتورهایی در چرخ های عقب خواهد بود ، وجود خواهد داشت و این باعث می شود آن را به یک پیشران تبدیل کند. پروژه ابزار کامیون ، که قرار بود به بازار عرضه شود ، توسط مدیریت جدید رها شده است.

اما پیشرو واقعی کیت K1 خواهد بود. ارائه شده در تابستان سال 2023 و یک سال بعد به بازار عرضه شد ، این تغییر نام شرکت را که می خواهد از “اتومبیل های کی” ، این اتومبیل های شهری سبک ژاپنی ، بسیار قدرتمند و مقرون به صرفه ، توجیه می کند ، توجیه می کند. “ماشین فردا ، سفرهای روزمره ، سبک ، تمیز و هوشیار خواهد بود. ماتیاس گلدنبرگ توضیح می دهد: این یک راه حل برای دفع کربن صنعت خودرو است اما چه چیزی موفقیت آن را به وجود خواهد آورد ، در درجه اول و مهمتر از همه این است که تولید ، استفاده و نگهداری از یک ماشین سنتی ارزان تر خواهد بود. “.

اعتبار کیت K1: کیت

Kate K1 واقعاً ماشین نخواهد بود ، زیرا به عنوان یک کوادریکسیل سنگین تأیید می شود. این بدان معنی است که طول باید کمتر از 3.70 متر باشد ، عرض از 1.50 متر تجاوز نخواهد کرد ، قدرت از 20 HP نخواهد بود ، در حالی که حداکثر سرعت در 90 کیلومتر در ساعت پلیده می شود. در مورد وزن ، به استثنای باتری به 450 کیلوگرم محدود می شود. “این بیش از حد کافی برای سفرهای روزمره است … و نه چندان دور از آنچه که یک بهار Dacia ارائه می دهد ، غیر ضروری برای سلیقه ما سنگین است” ، ماتیاس گلدنبرگ را توجیه می کند. در واقع ، این خصوصیات ممکن است برای بسیاری از کاربردهای روزمره مناسب باشد. اما دو نفر دیگر نیز مشکل ساز هستند. اولین مورد ممنوعیت چهارگوشهای سنگین از گردش در بزرگراه های سریع و شهری است که لزوماً مشتریان را محدود می کند. دیگر مربوط به پاداش زیست محیطی است ، محدود به 900 یورو در برابر 5.000 € برای اتومبیل های برقی سنتی. یک مشکل دروغین طبق گفته ماتیاس گلدنبرگ: “از این وسایل کمکی خواسته می شود که کاهش یابد یا حتی ناپدید شوند. ما می توانیم تخمین بزنیم که وقتی وارد بازار می شویم ، مالیات دیگر معلولیت نخواهد بود. ما حتی با قیمت 15 یک مزیت تعیین کننده خواهیم داشت.000 € به استثنای کمک ، با تجهیزات صحیح ، پنج ستاره در تست تصادف EuronCap (quadricycles) و یک ویژگی شایسته نام: پنج درب و چهار مکان.””

یک راه حل تحرک اقتصادی تر از ماشین بنزین

کیت می خواهد با محدودترین هزینه استفاده یک ماشین ارائه دهد. “در سریزای ، کارمندان ما به طور متوسط ​​بین 200 تا 400 یورو سوخت و نه ماه هزینه می کنند. هزینه برق برای K1 بسیار پایین خواهد بود. و ما پیشنهادات لیزینگ را با قیمت 100 یورو در هر ماه ارائه می دهیم. بنابراین ، ما قصد داریم هزینه تحرک را کاهش دهیم ، که به طور مداوم در حال افزایش است. ما یک راه حل اقتصادی و قابل دوام ارائه می دهیم ، به خصوص در کمپین ، جایی که تحمل هزینه سوخت دشوار می شود. K1 قادر خواهد بود سفرهای روزمره را در کنار وسیله نقلیه حرارتی مورد استفاده برای چند سفر طولانی در سال ، یک استفاده دقیق که مربوط به یک هزینه قابل قبول سوخت است ، تضمین کند.””

کیت جاه طلبی های بزرگی برای ماشین سبک خود دارد که در یک محدوده کامل در دسترس خواهد بود و با یک نسخه ابزار شروع می شود. اما اگر تولید کننده جوان به سطح تولیدی که امیدوار است برسد ، این یک رویداد تاریخی خواهد بود. به طور سنتی ، دسته کوادریکسیل های سنگین همیشه یک طاقچه بازار محدود به صد نسخه سالانه بوده است ، دقیقاً به دلیل محدودیت های ذکر شده در بالا. حتی رنو با دوقلوی خود نتوانست خطوط را جابجا کند. مطمئناً با راه اندازی Eon Wez و Microlino ، شوق در اطراف این گروه وجود دارد ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که مشتریان در Rendezvous باشند.

با این وجود ، تصور کیت K1 حول این اهداف بلندپروازانه می چرخد. از آنجا که مزایای هدفمند به یک پلتفرم در یک ورق ورق مهر نیاز دارد ، که به زیرساخت های صنعتی سنگین نیاز دارد. قسمت بالای شاسی لوله ای خواهد بود تا بتوانید راحت تر چندین بدن مختلف را ارائه دهیم. ماتیاس گلدنبرگ می گوید: “ما به یک ماشین کوچک نزدیک خواهیم بود تا یک ماشین بزرگ و بدون مجوز.”. شرط بندی که به میکرولینو ، یک ماشین کوچک با الهام از Itetta و توسط متخصص اسکوتر سوئیس ، میکروفون ، به آن می پیوندد. برای انجام تولید K1 ، کیت باید حرکت کند ، محل 800 متر مربع موک ما اجازه چنین نرخ تولید را نمی دهد. در حال حاضر ، مدیریت جدید با احتیاط در مورد این موضوع باقی می ماند اما تضمین می کند که کارخانه آینده “کمتر از 10 کیلومتر از فعلی فعلی ، قرار خواهد گرفت ، دانش مهم در منطقه مهم است”. و اجرای این ابزار به چندین جمع آوری کمک مالی نیاز دارد.

  • جایزه زیست محیطی: این بی عدالتی که مارک های کوچک فرانسوی را کاهش می دهد
  • Dacia Spring and Leapmotor T03: برقی ، کم هزینه ، اما هنوز هم بسیار گران است!
  • لیتیوم ما: موک برقی ساخته شده در فرانسه
  • 10 سال پس از هاولیز ، تولد دوباره صنعت خودرو در سریزای