لیست اپراتورهای تلفن همراه در فرانسه | ، اپراتور موبایل و اینترنت: لیست تأمین کنندگان در فرانسه

اپراتور تلفن همراه و اینترنت: لیست تأمین کنندگان در فرانسه

Jechange آهنگ های تحقیق را از طریق پیشنهادات به شما می دهد: قیمت ، اتصال ، بدهی ، خدمات مشتری … هر آنچه را که باید مقایسه کنید برای رفتن گزارش قیمت بهترین کیفیت بسته به صلاحیت یا پوشش شما. در آنجا نیز ، دریغ نکنید ، آزمون را انجام دهید.

اپراتورهای متحرک

Auchan Telecom یک اپراتور مخابراتی از نوع MVNO است که متعلق به گروه مخابراتی Euro-Information است (1.7 میلیون مشتری در کل). Auchan Telecom مزیت رقابتی در ایجاد مشارکت با سه اپراتور کلاسیک دارد: SFR ، Bouygues Telecom و Orange. این به او اجازه می دهد تا در این پیشنهادات با تعهد یا بدون تعهد انعطاف پذیری بیشتری داشته باشد. می توانید در فروشگاه های Auchan یا بصورت آنلاین مشترک شوید.

Bouygues Telecom یکی از اپراتورهای تاریخی شبکه مخابراتی در فرانسه است. این پیشنهادات زیادی را برای دسترسی به موبایل و اینترنت از طریق ADSL یا فیبر ارائه می دهد. پیشنهادات B & You و همچنین Sensation نیزه های پیشنهاد تلفنی Telecom Bouygues هستند. دسترسی به اینترنت با توجه به چندین بسته موجود است که به شما امکان می دهد با نیازهای هر یک سازگار شوید.

Cdiscount Mobile یک اپراتور موبایل از نوع MVNO است که در سال 2011 تأسیس شده است. او در ابتدا از فرکانس ها و زیرساخت های SFR استفاده کرد ، سپس پس از آن با نارنجی و Bouygues از راه دور استفاده کرد. همه پیشنهادات بدون تعهد با قیمت های دور است: 2 یورو در ماه ، 9 یورو در ماه یا 15 یورو در ماه (کلیه نامحدود + 40 گیگابایت داده).

Coriolis Telecom در سال 1989 تأسیس شده است. این MVNO با SFR ، Bouygues Télécom و Orange همکاری کرده است و برنامه های موبایل و دسترسی به اینترنت را با فیبر یا ADSL ارائه می دهد. اپراتور به ویژه در بین متخصصان با ارائه خدماتی مانند مدیریت ناوگان چند اپراتور یا صورتحساب اختصاصی بسیار حضور دارد.

رایگان یکی از 4 اپراتور با شبکه آنتن خود است. رایگان همیشه با ارائه خدمات بیشتر برای ارزان تر ، مشکل دسترسی به اینترنت و تلفن همراه بوده است. رایگان امروز به لطف بسته های مؤثر و دسترسی به اینترنت امروز ADSL و فیبر خود را به عنوان یک شرط امن تأسیس کرده است.

La Poste Mobile پیشنهاد تلفن همراه است که توسط La Poste و با استفاده از شبکه SFR ارائه شده است. این امکان دسترسی به پیشنهادات موبایل را بدون تعهد و همچنین اینترنت توسط ADSL فراهم می کند. La Poste بر اساس شبکه بزرگ آژانس پستی خود است تا بتواند یک سرویس محلی را ارائه دهد ، به ویژه برای افتتاح یک خط جدید یا دسترسی به اینترنت جدید.

NRJ Mobile یک MVNO است که توسط EI Telecom برگزار می شود. این طیف گسترده ای از پیشنهادات تلفن همراه کم هزینه را ارائه می دهد. این اپراتور بسته های غیر اتصال به تنهایی سیم کارت و همچنین ارائه دهنده پیشنهادات با تلفن هوشمند و تعهد را ارائه می دهد. اگرچه اشتراک های موبایل NRJ به جای مخاطبان جوان را هدف قرار می دهد ، اما برخی از بسته های آن برای متخصصان در نظر گرفته شده است.

اپراتور نارنجی اولین اپراتور فرانسوی در تعداد مشترکین است ، زیرا قبلاً از راه دور فرانسه است. این اپراتور طیف گسترده ای از پیشنهادات را برای همه نیازها و کلیه بودجه ها هم در زمینه تلفن همراه و هم در دسترسی به اینترنت ، به ویژه توسط فیبر ارائه می دهد. نارنجی همچنین بسته های کم هزینه ای را برای دسترسی ساده ارائه می دهد.

prixtel ، که توسط Altice (SFR) در تابستان سال 2021 خریداری شده است ، انتخاب نسبتاً نادر از بسته هایی را ارائه می دهد که فاکتور آنها با مصرف شما سازگار است. با تکیه بر شبکه SFR ، بسته های اپراتور به شما امکان می دهد بسته به ماه ، با هزینه کم ، مصرف داده ها متفاوت باشد. این یک ترکیب خوب بین قیمت پایین و سازگاری است. علاوه بر این ، Prixtel متعهد می شود با کاشت درختان ، برنامه های تلفن همراه را با ردپای کربن خنثی ارائه دهد تا همه انتشار CO2 را از بسته های خود جبران کند.

Red by SFR ، برندی است که SFR بسیاری از بسته های دسترسی خود را برای تلفن های موبایل و اینترنتی به بازار عرضه می کند. به مشتری انتخاب گسترده ای از بسته های غیر اتصال داده می شود ، تحت پوشش 4G. گزینه ها به شما امکان می دهد علاوه بر اینکه می توانید داده های خود را انتخاب کنید ، بسته خود را شخصی سازی کنید. همچنین می توان پیشنهاد جعبه خود را شخصی سازی کرد.

Réglo Mobile که قبلاً Afone Mobile بود ، MVNO است که در سال 2009 توسط گروه Leclerc راه اندازی شد. این برند از شبکه SFR برای ارائه بسته های تلفن همراه کم استفاده می کند ، که برخی از آنها برای افرادی که از تلفن همراه خود استفاده می کنند ساخته شده است.

SFR یکی از چهار اپراتور تاریخی در فرانسه است که شبکه آنتن های خاص خود را برای تلفن همراه دارد. این به SFR اجازه می دهد تا طیف گسترده ای از بسته ها را برای تلفن یا دسترسی به اینترنت ارائه دهد. با یا بدون موبایل ، با یا بدون تعهد ، در سطح مختلف قیمت بسته به ویژگی ها ، چیزی برای همه نیازها وجود دارد.

SOSH مارک کم هزینه نارنجی برای دسترسی به تلفن همراه است. اپراتور بسته هایی را با موبایل یا بدون موبایل و با یا بدون تعهد و همچنین دسترسی به اینترنت ارائه می دهد. بسته ها به گزینه های مختلف متعارف برای ارائه دسترسی مؤثر و مقرون به صرفه برای بیشترین تعداد ، ضمن لذت بردن از کیفیت شبکه نارنجی ، کاهش می یابد.

Source Mobile یک اپراتور مجازی است که توسط Bouygues Telecom با یک ایده ساده راه اندازی شده است: ارائه یک اپراتور موبایل مسئول و متحد. اصل ساده است: یک بسته منحصر به فرد ، با یک قیمت واحد ، و تمام گیگای اضافی را می توان به انجمن انتخاب خود ارائه داد. به این ترتیب ، مصرف کننده یک بسته ارزان قیمت دارد که قادر به برآورده کردن اکثر نیازهای خود است و این می تواند به او کمک کند تا از دلیلی که نزدیک قلب اوست ، پشتیبانی کند.

Syma Mobile یک اپراتور تلفن همراه است که یک پیشنهاد کم هزینه به خصوص ساده ارائه می دهد. بنابراین پیشنهاد می کند که 4 بسته از حداقل تا نامحدود در تماس ها ، پیامک ها و داده ها. اپراتور همچنین سیستم شارژ کارت پیش پرداخت را ارائه می دهد. همه بسته ها بدون تعهد به Syma Mobile هستند.

YouPrice یک اپراتور موبایل مجازی (MVNO) است که به تازگی به بازار تلفن همراه برای عموم مردم رسیده است. علامت تجاری آن: بسته های ارزان و غیر اتصال را با امکان تنظیم اشتراک خود در مصرف آن ارائه دهید. این بدان معنی است که هر ماه ، صورتحساب شما با مصرف اینترنت موبایل شما سازگار است. مانند این ، به لطف بسته قابل تنظیم YouPrice ، مطمئناً همیشه قیمت مناسب را پرداخت می کنید.

یک اپراتور تلفن همراه چیست ?

یک اپراتور تلفن همراه خدمات تلفنی موبایل را ارائه می دهد ، از جمله شبکه سازی تلفن مشتری از طریق سیم کارت ، صورتحساب و یک سرویس کمک. چهار اپراتور شبکه در فرانسه وجود دارد: نارنجی ، SFR ، Bouygues Telecom و موبایل رایگان. اپراتورهای شبکه موبایل مجازی به نام MVNO مانند Mobile Post ، NRJ Mobile ، CIC Mobile همچنین با ستایش شبکه های اپراتورهای شبکه خدمات تلفنی ارائه می دهد.

تاریخ اپراتورهای تلفن همراه

در سال 1955 اولین شبکه تلفن همراه مانوئل R150 در پاریس و منطقه پاریس افتتاح شد. در سال 1973 به اتوماسیون خود 500 مشترک وجود دارد. سی سال بعد ، فرانسه از راه دور Radiocom 2000 را ایجاد کرد که تلفن های آنالوگ قابل حمل را که در اتومبیل ها یکپارچه شده است ، بسیج می کند. این شبکه اول (1G) را تشکیل می دهد و به بیش از 60،000 مشترک می رسد. از سال 1987 بود که بازار با ورود اولین اپراتور تلفن همراه خصوصی SFR ، که توسط Compagnie Générale des Eaux ایجاد شده بود ، باز شد. شبکه آن به تدریج با آن از راه دور فرانسه رقابت می کند. اولین “تلفن همراه” بی سیم توسط France Telecom در سال 1991 راه اندازی شد و به نام Bi-Bop نامگذاری شده است. با این حال ، دامنه آن بسیار کم است و بنابراین فقط در مناطق شهری مورد استفاده قرار می گیرد. تا سال 1992 نبود که France Telecom اولین شبکه تلفن همراه دیجیتال فرانسوی را توسعه داد که از فناوری دیجیتالی استفاده از باند فرکانس 900 مگاهرتز استفاده کرد. این دموکراتیک سازی استفاده از تلفن های همراه با رونق مارک های اصلی مانند نوکیا ، آلکاتل یا اریکسون است. SFR چند ماه بعد سریعاً از راه دور فرانسه پیروی کرد ، این دو اپراتور مشغول رقابت بی ادب بودند. عملیات بازاریابی برای اغوا کردن مشتریان در حال ضرب است. در همین راستا ، SFR در سال 1994 یک ساعت ارتباط با همه مشترکین جدید ارائه می دهد. 280،000 در آن زمان وجود دارد.

در سال 1996 ، اولین بسته عمومی عمومی “Déclic” متولد شد ، که توسط فرانسه از راه دور راه اندازی شد. این قیمت 100 فرانک در هر ماه به مشتریان ارائه می دهد که 4 فرانک در دقیقه برای تماس در طول روز و 1 فرانک در ساعات خاموش هزینه می کند. با این حال ، ورود یک اپراتور جدید تلفن همراه در همان سال بازار را ناراحت کرد. در سال 1996 ، Bouygues Télécom “بسته تلفن همراه” خود را ارائه داد ، بسیار کاربردی تر به دلیل در نظر گرفتن دقیقه های ارتباطات به طور مستقیم در بسته. Bouygues Telecom همچنین هدف قرار دادن جوانان را به عنوان استراتژی اتخاذ می کند زیرا آنها قادر به تغییر عادات خود هستند. قیمت تلفن همراه به تدریج در مواجهه با این توسعه رقابت کاهش می یابد. سال 1997 همچنین ظاهر کارتهای پیش پرداخت ارائه شده توسط Nomad de Bouygues Telecom است. آنها به شما امکان می دهند بدون اینکه لزوماً در یک بسته ماهانه مشترک شوید ، از یک سیم کارت بهره مند شوید. دو سال بعد ، همان اپراتور بسته “هزاره” را راه اندازی کرد که به شما امکان می دهد تا آخر هفته نامحدود تلفن کنید. بنابراین ، در سال 1999 ، نزدیک به 20 میلیون مشترک موبایل از جمله 10 در فرانسه از راه دور ، 7 نفر در SFR و 3.5 در Bouygues Telecom وجود داشت.

در راستای استراتژی خود به نفع جوانان ، Bouygues Télécom بسته های جدیدی را در دهه 2000 از جمله بسته “Ultym’up” راه اندازی می کند که به نوجوانان اجازه می دهد تا از یک بسته مسدود شده همراه با خدمات اختصاصی بهره مند شوند. SFR به نوبه خود تضمین های مربع قرمز را برای افزایش وفاداری مشتریان خود ایجاد می کند. در عین حال ، نوکیا اولین تلفن خود را در حال توسعه است که به وب دسترسی می دهد و در همان زمان اولین اشتراک اینترنتی برای تلفن همراه به دنیا می آید.در سال 2001 ، فرانسه Télécom و مارک های آن مانند Itineuris یا Mobicarte با نام تجاری Orange پیوستند. در همان سال ، اولین شبکه GPRS توسط SFR راه اندازی شد. این امکان دسترسی به اینترنت را با اتصال بهتر از GSM فراهم می کند.

نسل سوم (3G) در سال 2004 وارد شد. در واقع ، فقط از امسال است که اینترنت موبایل از طریق SFR و Orange در حال توسعه است که شبکه UMTS خود را راه اندازی می کند (3G). Bouygues Télécom به نوبه خود شبکه Edge خود را ایجاد کرد (2.75 گرم). در همان دوره ، نارنجی به یک شرکت خصوصی تبدیل می شود و اولین MVNO متولد شد. تاریخچه تلفن همراه در فرانسه نیز توسط چندین رسوایی مشخص شده است ، به ویژه درک غیرقانونی در مورد سهم بازار که بین نارنجی ، SFR و Bouygues از راه دور نتیجه گرفته شده است. سه اپراتور در سال 2005 534 میلیون یورو جریمه دریافت کردند. دهه 2000 همچنین از توسعه تلفن های هوشمند با صفحه لمسی است. در سال 2007 ، آیفون برجسته به فرانسه منحصراً در نارنجی وارد شد. Bouygues با ارائه یک بسته نامحدود 24 ساعته در روز به نام NEO 24/24 ، در بازار تلفن همراه متحول می شود.

ورود رایگان در بازار ارائه دهنده دسترسی به اینترنت

با تصمیم ARCEP ، ورود به صورت رایگان در سال 2012 به عنوان چهارمین اپراتور تلفن همراه با افت قابل توجه قیمت ها (-11.4 ٪ از سال اول) ، تعمیم اشتراک ها بدون تعهد و افزایش قابل توجه در تعداد ، بازار را به شدت متزلزل کرده است. از مشتریان. تاریخ تاریخ به پایان سال 2009 باز می گردد ، هنگامی که موبایل رایگان در تماس با ARCEP برای مناقصه برای یک شبکه موبایل چهارم پیروز شد.

موفقیت رایگان براساس پیشنهاد پیشنهادات بسیار ارزان تر از رقبای خود است. این موفقیت به طور خاص می تواند توسط توافق نامه ملی رومینگ که بین اپراتور چهارم و نارنجی در مارس 2011 امضا شده است توضیح داده شود که به مشترکین شبکه رایگان اجازه می دهد تا بتوانند از طریق شبکه نارنجی اطلاعات تلفنی و تبادل داده ها داشته باشند. علاوه بر این ، اپراتور دو پیشنهاد انقلابی 3G را برای زمان ارائه می دهد: از یک طرف ، از طرف دیگر نامحدود قیمت 20 یورو ، از طرف دیگر ، از یک ساعت تماس و 60 پیام کوتاه برای 2 یورو بهره مند می شود.

در نتیجه ، بسیاری از مارک های کم هزینه در مواجهه با رقابت سخت از اپراتور جدید ،. B & You ، SOSH یا سری قرمز SFR با هم مشترک پیشنهاد مناقصه ها بدون تعهد به مدت زمان.

توسعه 4G

3G ، 4G و 5G نسل های پی در پی شبکه تلفن همراه ، فناوری های اتصال به اینترنت بی سیم هستند. اگر 3G در سال 2004 از طریق اپراتورهای SFR و نارنجی در فرانسه توسعه یابد ، 4G تا سال 2012 در سال 2012 ظاهر نمی شود. شبکه های LTE (4G) توسط سه اپراتور تاریخی Bouygues Télécom ، SFR و Orange راه اندازی شده اند و در همه جا در فرانسه مستقر شده اند و در سال 2013 به خدمت می آیند. در سال 2015 ، بیش از 20،000 شعبه 4G وجود دارد.

جدول مقایسه ای از اپراتورهای تلفن همراه (به استثنای بسته های 5G)

با توجه به بهترین رضایت مشتری

رتبه بندی اپراتور توجه داشته باشید
1 سد خیلی خوب
2 تلفن همراه رایگان خیلی خوب
3 نارنجی خوب
4 قرمز توسط SFR خوب
5 پست موبایل خوب
6 از راه دور Bouygues خوب
7 از راه دور است خوب
8 SFR خوب

بررسی آنلاین که 13 تا 31 اکتبر 2020 را انتخاب می کند

با توجه به بهترین پوشش اینترنتی موبایل شبیه سازی شده

بسته های 5G با جریان محدود

طبق گفته سازمان تنظیم مقررات مخابرات (ARCEP) ، مشترکان معدودی واقعاً از بهبود جریان خود با اشتراک 5G بهره مند می شوند. 5 گرم موبایل رایگان حتی از 4G کندتر خواهد بود. در واقع ، برخی از اپراتورهای تلفن همراه قول می دهند “تا 3 برابر سریعتر از 4G”. با این حال ، طبق ARCEP ، جریان در بهترین موارد فقط 50 ٪ افزایش می یابد. با این حال ، نتایج با توجه به مکان های جغرافیایی متفاوت است. بنابراین ، اگر در مناطق روستایی زندگی می کنید ، تفاوت بین 4G و 5G صرف نظر از اپراتور وجود ندارد. از طرف دیگر ، در شهرها و مناطق توریستی ، در واقع افزایش جریان وجود دارد.

کدام اپراتور بهترین نرخ را در 5G ارائه می دهد ?

با توجه به بهترین اپراتورهایی که مطابق با ARCEP 5G ارائه می دهند ، نارنجی هم برای 4G و هم برای 5G به مقام اول می رسد و پس از آن SFR ، Bouygues و پایان دادن به رایگان. در واقع ، FREE یک استراتژی استقرار 5G را در مورد فرکانس 700 مگاهرتز اتخاذ کرده است که به آن اجازه می دهد تا به سرعت قلمرو را بپوشاند ، به ضرر کیفیت جریان های آن. از نظر فنی ، فرکانس های اپراتور در حال حاضر نمی توانند جریان های بالایی ارائه دهند.

جدول مقایسه پیشنهادات اصلی 5G

اپراتور بسته بندی کردن قیمت پاکت داده تعهد
تلفن همراه رایگان بسته 150 گیگابایتی 19.99 یورو 150 گیگابایت بدون درگیری
SFR بسته 110 گیگابایتی 20 یورو 110 گیگابایت بدون درگیری
SFR بسته 120 گیگابایتی 29 یورو (12 ماه) و سپس 44 € 120 گیگابایت 24 ماه
SFR بسته 160 گیگابایتی 49 € (12 ماه) سپس 64 € 160 گیگابایت 24 ماه
SFR بسته نامحدود 60 € (12 ماه) سپس 75 € نامحدود 24 ماه
قرمز توسط SFR بسته 130 گیگابایتی 24 € 130 گیگابایت بدون درگیری
از راه دور Bouygues B و شما 24.99 یورو 130 گیگابایت بدون درگیری
از راه دور Bouygues احساس 16.99 یورو (12 ماه) سپس 31.99 یورو 70 گیگابایت 24 ماه
از راه دور Bouygues احساس 19.99 یورو (12 ماه) و سپس 39.99 یورو 90 گیگابایت 24 ماه
از راه دور Bouygues احساس 28.99 یورو (12 ماه) سپس 48.99 یورو 120 گیگابایت 24 ماه
از راه دور Bouygues احساس 39.99 یورو (12 ماه) سپس 54.99 یورو 150 گیگابایت 24 ماه
از راه دور Bouygues احساس 54.99 یورو (12 ماه) و سپس 69.99 یورو 200 گیگابایت 24 ماه
نارنجی بسته 120 گیگابایتی 20.99 یورو (12 ماه) سپس 32.99 یورو 120 گیگابایت بدون درگیری
نارنجی بسته 130 گیگابایتی 29.99 یورو (12 ماه) سپس 44.99 یورو 130 گیگابایت بدون درگیری
نارنجی بسته 200 گیگابایتی 49.99 یورو (12 ماه) سپس 64.99 یورو 200 گیگابایت بدون درگیری
NRJ تلفن همراه بسته Woot 5G 24.99 یورو 130 گیگابایت بدون درگیری

جدول ساخته شده بر اساس پیشنهادات آنلاین در دسامبر 2021

جدول مقایسه ای از اقتصادی ترین بسته های موبایل

اپراتور قیمت در هر ماه
(قیمت اگر مشتری اپراتور)
تماس ، پیام کوتاه و MMS پاکت داده تعهد
رایگان 2 € (0 €) 2 ساعت اس ام اس و MMS نامحدود 50 مگابایت 4G+ بدون درگیری
نارنجی 2.99 یورو به مدت 12 ماه و سپس 7.99 یورو (0 یورو برای 12 ماه و سپس 4.99 یورو) 2 ساعت (مسدود شده یا نه) اس ام اس و MMS نامحدود 100 مگابایت بدون درگیری
SFR 3 € برای 12 ماه و سپس 8 € (0 € برای 12 ماه و سپس 5 €) 2 ساعت اس ام اس و MMS نامحدود 100 مگابایت بدون درگیری
سد 4.99 یورو 2 ساعت (مسدود شده یا نه) اس ام اس و MMS نامحدود 100 مگابایت بدون درگیری
قرمز توسط SFR 5 یورو تماس های نامحدود و نامحدود SMS و MMS 200 مگابایت بدون درگیری
از راه دور Bouygues 3 € برای 12 ماه و سپس 7.99
€ (0 € برای 12 ماه و سپس 4.99 €)
2 ساعت (مسدود شده یا نه) اس ام اس و MMS نامحدود 100 مگابایت بدون درگیری

جدول مقایسه ای از بسته های موبایل حق بیمه

اپراتور قیمت در هر ماه (قیمت اگر مشتری اپراتور) پاکت داده داده های رومینگ 5 گرم موبایل تماس ، پیام کوتاه و MMS تعهد
SFR 60 € به مدت 12 ماه و سپس 75 € (45 € برای 12 ماه از 60 €) 5 گرم نامحدود 100 گیگابایت آره ممکن نامحدود بدون تعهد ، 24 ماه با موبایل گنجانده شده است
SFR 49 € برای 12 ماه و سپس 64 € (34 € برای 12 ماه و سپس 49 €) 160 گیگابایت 5 گرم 100 گیگابایت آره ممکن نامحدود بدون تعهد ، 24 ماه با موبایل گنجانده شده است
نارنجی 49.99 یورو به مدت 12 ماه و سپس 64.99 یورو (34.99 یورو به مدت 12 ماه و سپس 49.99 یورو) 200 گیگابایت 100 گیگابایت آره ممکن نامحدود بدون تعهد ، 24 ماه با موبایل گنجانده شده است
از راه دور Bouygues 54.99 یورو به مدت 12 ماه و سپس 69.99 یورو (48.99 یورو به مدت 12 ماه و سپس 63.99 یورو) 200 گیگابایت 130 گیگابایت آره ممکن نامحدود نامزدی 12 ماه ، 24 ماه با موبایل شامل
  • در مورد انتخاب.کم
  • اطلاع قانونی
  • منشور برای محافظت از داده های شخصی
  • با ما تماس بگیرید
  • اعلامیه را انتخاب کنید.کم
  • نویسندگان

اپراتور تلفن همراه و اینترنت: لیست تأمین کنندگان در فرانسه

اپراتورهای تلفن را برای یافتن بسته مناسب مقایسه کنید

☎ با یک مشاور تماس بگیرید

همه اپراتورها

اهمیت سفارش الفبایی

از زمان ایجاد آن در سال 1994 ، Bouygues Telecom یکی از اپراتورهای اصلی تلفن ، اینترنت و تلویزیون بوده است. این اپراتور تاریخی به دلیل پیشنهادات اینترنتی و موبایل با قیمت های بسیار رقابتی ، بدون آنکه خدمات مشتری را قربانی کند ، شناخته شده است.

شرکت تابعه گروه ایلیاد ، رایگان یکی از 4 اپراتور اصلی شبکه فرانسوی است. این برند با یک سیاست پایین قیمت مشخص می شود.

SFR یکی از اپراتورهای تاریخی در بازار ارتباطات در فرانسه است. این طیف گسترده ای از پیشنهادات کامل اینترنت و بسته های تلفن همراه را در شبکه خود به طور گسترده در فرانسه مستقر می کند.

Afone Mobile یک اپراتور نسبتاً با احتیاط است ، که کمی برای عموم مردم شناخته شده است ، و دومی با ارائه تنها یک پیشنهاد موبایل برای افراد ، برجسته است. برای متخصصان ، دو پیشنهاد در دسترس است.

اوچان در اکتبر 2006 با ایجاد برند A-Mobile به یک اپراتور MVNO تبدیل شد و امروز بسته های موبایل را بدون تعهد ارائه می دهد.

کانال+ اولین کانال تلویزیونی رمزگذاری شده و پرداخت شده فرانسوی متعلق به گروه کانال+ ، یک شرکت تابعه گروه Vivendi است. این گروه دسته های تلویزیونی موضوعی و کاملی را برای طرفداران ورزش ، سریال و فیلم ارائه می دهد.

cdiscount ، رهبر توزیع کم هزینه ، بسته های موبایل کم هزینه برای همه سلیقه ها.

Coriolis ، که بیشتر به عنوان Coriolis Telecom شناخته می شود از 21 سال تجربه در زمینه ارتباط از راه دور بهره می برد و طیف گسترده ای از برنامه های تلفن همراه را ارائه می دهد.

La Poste Mobile بسته های موبایل را با و بدون خرید تلفن هوشمند ، در شبکه SFR موبایل ارائه می دهد.

Lebara Mobile که به دلیل پیشنهادات پیش پرداخت خود برای بین المللی شناخته شده است ، بسته های کامل موبایل را برای استفاده روزانه در فرانسه ارائه می دهد.

Lycamobile یک اپراتور موبایل مجازی است که به دلیل پیشنهادات اروپایی و بین المللی شناخته شده است. اکنون بسته های کامل موبایل را برای استفاده روزانه ارائه می دهد.

Mint Mobile ، که قبلاً از راه دور بودجه بود ، یک اپراتور تلفن همراه مجازی است که برنامه های غیر سازگاری متحرک را ارائه می دهد.

NRJ Mobile یک اپراتور موبایل مجازی است که به دلیل بسته های ارزان قیمت آن توسط جوانان شناخته شده است. او چندین پیشنهاد غیر اتصال را ارائه می دهد ، و اغلب سریال های محدود را راه اندازی می کند.

Nordnet متخصص در ارائه خدمات اینترنتی ماهواره ای ، پیشنهادات کاملی را در مورد مجموعه ای از فناوری های جایگزین ارائه می دهد. بنابراین Nordnet اشاره ای به لذت بردن از اینترنت در مناطق سفید است.

Onoff یک اپراتور موبایل مجازی است که یک پیشنهاد اشتراک نوآورانه را برای لذت بردن از شماره تلفن 2 به سادگی ارائه می دهد.

Orange اپراتور تاریخی فرانسوی در بازار ارتباطات است. این همیشه طیف گسترده ای از پیشنهادات اینترنتی و بسته های تلفن همراه را ارائه می دهد ، با خدمات به مشتری و شبکه ای که به دلیل کیفیت آنها شناخته شده است.

Prixtel تنها اپراتور تلفن همراه است که بسته های غیر سازگاری با محیط زیست را ارائه می دهد که با توجه به مصرف آنها با همه سازگار است.

شرکت تابعه گروه SFR ، Red یک اپراتور تلفن و ارائه دهنده دسترسی به اینترنت است. پیشنهادات قرمز پیشنهادهای غیر اتصال.

Réglo Mobile اپراتور تلفن همراه گروه Leclerc است. بسته های قیمت بسیار کمی را ارائه می دهد.

SOSH مارک کم هزینه اپراتور تاریخی نارنجی است. جعبه های اینترنتی و بسته های موبایل غیر اتصال را با قیمت کاهش یافته ارائه می دهد.

Syma Mobile یک اپراتور تلفن همراه مجازی است که پیشنهادات غیر اتصال را در شبکه SFR ارائه می دهد. تخصص او ? تماس با بسیاری از مقصد بین المللی.

Transatel Mobile یک اپراتور تلفن همراه است که متخصص در پیشنهادات فراملی است.

YouPrice یک اپراتور موبایل جوان است که بسته های غیر اتصال و کم قیمت را ارائه می دهد. خاصیت آنها ? آنها از طریق سیستم فرود کار می کنند و بین شبکه نارنجی و شبکه SFR انتخاب می کنند.

اینترنت تاریخی و اپراتورهای تلفن همراه

SFR, نارنجی (وارث فرانسه از راه دور), از راه دور Bouygues وت رایگان : این 4 اپراتور اصلی در سرزمین اصلی فرانسه هستند.

همه زیرساخت شبکه (موبایل ، ADSL یا فیبر) موجود در قلمرو تحت مسئولیت و مدیریت این تأمین کنندگان است.

اکثریت قریب به اتفاق اشتراک اینترنت و تلفن همراه بین این 4 اپراتور ، سالها در فرانسه تقسیم می شوند. در میان این چهار ، رایگان آخرین بازار موبایل در سال 2012 بود.

SFR و نارنجی دارای دو مارک کم هزینه هستند, قرمز وت سد, که نهادهای پر از هم هستند و پیشنهادات مختلف اینترنت یا موبایل خانه های مادرشان را ارائه می دهند. از طرف دیگر Bouygues دارد B و شما, اما این تنها یک محدوده کم هزینه از اپراتور است و نه یک برند مستقل.

حضور اپراتورهای تلفن همراه MVNO در بازار

بسیاری از اپراتورهای کوچک ، نامیده می شوند mvno (برای اپراتور شبکه مجازی موبایل) ، از شبکه های تلفن همراه 4 اپراتور تاریخی با توافق و پیشنهاد استفاده کنید مناقصه های تلفن همراه آنها.

وجود دارد اپراتورهای متحرک ارائه اشتراک های بزرگ ، در حالی که دیگران در بخش های ویژه جمعیتی مانند جوان/نوجوان یا سالمندان تخصص دارند.

تأمین کنندگان تلفن بزرگ به شبکه های تلفن همراه خود 2G/3G/4G/5G که توسط چندین اپراتور کوچک استفاده می شود ، مراجعه می کنند ، و در اینجا چند نمونه آورده شده است:

  • نارنجی : Bazile Telecom ، Lebara Mobile ، YouPrice یا Nordnet همه از شبکه موبایل نارنجی ، تا 5G استفاده می کنند.
  • SFR: اپراتورهای تلفنی مانند Coriolis ، Joi Telecom ، La Poste Mobile ، Prixtel ، Ridlo Mobile یا Syma Mobile All از شبکه موبایل SFR برای توزیع بسته های تلفن همراه خود استفاده می کنند.
  • از راه دور Bouygues: در اینجا ، ما می توانیم به اپراتورهای تلفن همراه مانند Auchan Telecom ، Cdiscount Mobile ، CIC Mobile یا NRJ Mobile استناد کنیم.

لیست مفصل کلیه MVNO هایی که در حال حاضر در فرانسه فعال هستند و اپراتورهای میزبان موبایل آنها می توانند در مورد سایت arcep.

برای لحظه ای ، تنها رایگان MVNO را تحت شبکه تلفن همراه خود نگه نمی دارد.

Jecchange ، 100 ٪ مقایسه کننده رایگان برای کاربر اینترنت

ما یک سرویس مقایسه بهینه را به منظور ارائه ارائه می دهیم بهترین پیشنهاد را در اپراتور مناسب برای شما پیدا کنید. خواه این قیمت باشد ، خدمات ارائه شده … ما لزوماً تأمین کننده ای داریم که تمام خواسته ها و نیازهای شما را برآورده می کند. اعتماد به مقایسه این است که خطر پیدا کردن پیشنهاد مناسب را با قیمت مناسب در نظر بگیرید ، دریغ نکنید !

شما بیشتر پرداخت نمی کنید ، زیرا این پاداش توسط خود اپراتورهای تلفن همراه پشتیبانی می شود. آنجا لیست تأمین کنندگان مخابرات در بالا نشان دهنده تمام ارائه دهندگان ارائه شده و در سایت ما است: اکنون می توانید اینترنت یا اپراتور تلفن همراه آینده خود را انتخاب کنید.

Jechange آهنگ های تحقیق را از طریق پیشنهادات به شما می دهد: قیمت ، اتصال ، بدهی ، خدمات مشتری … هر آنچه را که باید مقایسه کنید برای رفتن گزارش قیمت بهترین کیفیت بسته به صلاحیت یا پوشش شما. در آنجا نیز ، دریغ نکنید ، آزمون را انجام دهید.

از طریق Jechange, قراردادها هزینه بیشتری ندارند. پس چگونه پرداخت می شود ? من تغییر می کنم.FR پاداش واسطه ای (وابستگی یا ارائه دهنده تجارت) را که در حاشیه تأمین کننده گرفته می شود ، لمس می کند.