حالت ناشناس و ناوبری خصوصی چیست؟?, حالت ناشناس چیست و ایمن است ? | حیاط

حالت ناشناس چیست ? ایمن است 

می توانید تعیین کنید که آیا از ناوبری خصوصی استفاده می کنید اگر نوار URL/جستجو با یک موضوع تاریک به جای استاندارد ویندوز خاکستری نمایش داده شده است.

ناشناس و حالت ناوبری خصوصی: چیست و چگونه از آن استفاده کنید ?

حالت ناشناس چیست و ناوبری خصوصی چیست ? در این نمای کلی ، ما توضیح می دهیم که چه کاری انجام می شود و حالت ناشناس را انجام نمی دهد ، نحوه قایقرانی به صورت خصوصی و نحوه استفاده از یک مرورگر ایمن از حریم شخصی شما بصورت آنلاین تر از حالت خصوصی محافظت می کند.

اول از همه ، حالت ناشناس چیست ?

حالت ناشناس پارامتر مرورگر وب شما است که به شما امکان می دهد هنگام مرور اینترنت پنهان شوید. حالت ناشناس با حذف داده های محلی از جلسات مرور اینترنت شما کار می کند. این بدان معنی است که هیچ ناوبری در تاریخ تحقیقات محلی شما ذخیره نمی شود. تمام کوکی هایی که یک وب سایت سعی در بارگیری در رایانه شما دارد حذف یا مسدود شده است. سایر ردیاب ها ، پرونده های موقت و نوار ابزار شخص ثالث نیز غیرفعال هستند.

حالت ناشناس چه کاری انجام می دهد ?

هنگامی که از حالت ناشناس استفاده نمی کنید ، مرورگرهای وب URL هر صفحه وب را که بازدید می کنید ذخیره می کنند و حتی پس از جلسه ناوبری خود این اطلاعات را نگه می دارند. این امکان دسترسی آسان به همان صفحات پس از آن را فراهم می کند. این مرورگر همچنین کوکی ها را ذخیره می کند ، که پرونده های متنی کوچک هستند که امکان ذخیره داده های اتصال به سایت را ذخیره می کنند ، برای جمع آوری اطلاعات در صفحاتی که بازدید می کنید ، و ایجاد صفحات وب و تبلیغات شخصی با توجه به رفتار خود به صورت آنلاین.

با این حال ، هنگامی که از حالت ناشناس استفاده می کنید:

 • تاریخچه ناوبری شما محروم خواهد شد زیرا ذخیره نمی شود.
 • کوکی ها حذف می شوند ، که به حفظ محرمانه بودن ترجیحات شخصی شما کمک می کند.
 • می توانید همزمان به چندین حساب متصل شوید. به عنوان مثال ، می توانید در حالی که از طریق یک پنجره عادی به حساب شخصی خود در همان سایت وصل می شوید ، در یک پنجره ناوبری خصوصی به یک حساب کاربری حرفه ای وصل شوید.

هنگام استفاده از یک برگه ناوبری خصوصی ، جلسه مرور وب شما بسیار خصوصی تر است (از این رو نام ناوبری خصوصی آن). مردم تمایل به استفاده از ناوبری خصوصی برای محافظت از داده های شخصی یا فعالیت ناوبری خود از سایر کاربران دستگاه های خود دارند. ناوبری خصوصی همچنین راهی آسان برای جدا کردن وب سایت ها هنگام استفاده از دستگاه شخص دیگر است – به شرط بستن پنجره مرورگر در پایان جلسه ناوبری خود.

از آنجا که جلسات ناوبری خصوصی کوکی های خود را پس از بستن پنجره ناوبری خصوصی خود ذخیره نمی کند ، کمتر احتمال دارد تبلیغات آنلاین مربوط به وب سایت هایی را که هنگام استفاده از حالت ناشناس از آنها بازدید کرده اید ، مشاهده کنید (خوب است که این احتمال عدم مشاهده تبلیغات نسبتاً کم است ، زیرا آدرس IP شما همیشه ردیابی می شود). علاوه بر این ، برخی خاطرنشان کرده اند که شما می توانید با جستجو در حالت ناشناس ، قیمت های بهتری را برای هتل ها و بلیط های هواپیما بدست آورید. در واقع ، برخی از سایت های مسافرتی بسته به جغرافیایی شما می توانند قیمت های بالاتری را نشان دهند یا اگر چندین بار به سایت بازگشتید تا هزینه را بررسی کنید.

اگر به حساب Google خود وصل نشده باشید ، تحقیقاتی که انجام می دهید در تاریخچه حساب Google خود ظاهر نمی شود و بر نتایج آینده جستجوی Google تأثیر نمی گذارد. به همین ترتیب ، اگر ویدئویی را در YouTube یا سرویس دیگری در حالت ناوبری خصوصی مشاهده می کنید ، مشروط بر اینکه به این سرویس متصل نباشید ، فعالیت شما هیچ تاثیری در توصیه هایی که در حالت ناوبری عادی دریافت می کنید ندارد.

آیا حالت ناشناس واقعاً ناشناخته است ?

این مهم است که از محدودیت های حالت ناشناس آگاه باشید ، زیرا اصطلاح “ناوبری خصوصی” می تواند مردم را به این فکر کند که حالت ناشناس محرمانه تر از آنچه اجازه می دهد ارائه می دهد. اگرچه داده های ذخیره شده در رایانه شما را پاک می کند ، آدرس IP شما برای دیگران قابل مشاهده است. این بدان معناست که ارائه دهنده خدمات اینترنتی شما ، وب سایت هایی که از آنها بازدید کرده اید ، مدرسه ، کارفرمای یا سازمان های دولتی شما همیشه می توانند فعالیت ناوبری شما را دنبال کنند. برای جلوگیری از این امر ، شما باید از ابزارهای پیچیده تری استفاده کنید که از رمزگذاری استفاده می کنند ، مانند شبکه های خصوصی مجازی یا VPN.

علاوه بر این ، حالت ناشناس شما را از حملات سایبری مانند فیشینگ ، برنامه های مخرب یا ویروس محافظت نمی کند. اگر نرم افزار جاسوسی از قبل روی دستگاه شما نصب شده است ، همیشه می تواند فعالیت شما را دنبال کند و اطلاعات حساس را سرقت کند ، حتی اگر از حالت ناشناس استفاده می کنید. Mozilla یک صفحه مفید را در مورد برخی از ایده های مشترک کاذب مربوط به ناوبری خصوصی گردآوری کرده است.

ناوبری خصوصی با هدف از بین بردن آثار محلی وب سایتهایی که بازدید کرده اید ، تحقیقاتی که انجام داده اید ، فرم های آنلاین که ارسال کرده اید و غیره. این در نظر گرفته شده است که فعالیت شما را با دسترسی به رایانه شخصی در اختیار افراد دیگر قرار دهد. این تنها کاری است که او انجام می دهد.

سعادت

نحوه استفاده از ناوبری خصوصی ?

بنابراین نحوه استفاده از حالت ناشناس ? مرورگرهای مختلف نام های مختلفی برای ناوبری خصوصی دارند. به عنوان مثال ، Mozilla Firefox ، Opera و Apple Safari در مورد “ناوبری خصوصی” صحبت می کنند ، در حالی که Google Chrome آن را “ناشناخته” و مایکروسافت Edge “Inprivate” می نامد. در اینجا چگونه می توانید ناوبری خصوصی را در مرورگرهای اصلی فعال کنید:

ناوبری خصوصی در کروم

حالت ناشناس Google Chrome سابقه ناوبری ، کوکی ها ، داده های سایت و اطلاعاتی را که در فرم ها وارد می کنید ثبت نمی کند. این پرونده هایی را که بارگیری می کنید و همچنین موارد دلخواه خود را حفظ می کند.

برای فعال کردن حالت ناشناس در رایانه ، اندروید ، آیفون یا آی پد ، به شرح زیر ادامه دهید:

 1. کروم باز.
 2. روی منوی Tools (سه نقطه عمودی در مک و ویندوز) در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.
 3. برای باز کردن یک پنجره جدید ناوبری خصوصی “پنجره جدید ناوبری خصوصی” را انتخاب کنید.

همچنین می توانید با فشار دادن از میانبر صفحه کلید استفاده کنید ctrl+maj+n برای باز کردن یک پنجره ناوبری خصوصی جدید. می توانید پنجره جدید ناوبری خصوصی را در پس زمینه تاریک آن و یک نماد جاسوسی تلطیف شده در سمت چپ منوی سه نقطه تشخیص دهید. Chrome همچنین به کاربران یادآوری می کند که حالت ناشناس چه کاری انجام می دهد و هر بار که یک پنجره جدید باز است انجام نمی دهد.

ناوبری خصوصی در سافاری

حالت ناوبری خصوصی Safari پرونده های موقت (تاریخ ناوبری ، داده ها و کوکی ها) را به طور پیش فرض در هنگام بسته شدن پنجره حذف می کند.

برای فعال کردن ناوبری خصوصی در MAC ، به شرح زیر ادامه دهید:

 1. سافاری باز.
 2. در نوار منو حرکت کنید و “پرونده” را انتخاب کنید.
 3. برای باز کردن یک پنجره خصوصی روی گزینه “پنجره خصوصی جدید” کلیک کنید.

برای استفاده از میانبر صفحه کلید ، فشار دهید Maj+Command+N برای باز کردن یک پنجره ناوبری خصوصی در سافاری.

ناوبری خصوصی در فایرفاکس

حالت ناوبری خصوصی Mozilla Firefox عملکرد دیگری را در قالب ردیابی در برابر ردیابی ارائه می دهد. با تشکر از این قابلیت ، موزیلا به جلوگیری از جمع آوری تاریخچه ناوبری شما توسط اشخاص ثالث کمک می کند.

برای دسترسی به ناوبری خصوصی در Firefox ، به شرح زیر ادامه دهید:

 1. فایرفاکس را باز کنید.
 2. به منو در گوشه سمت راست بالا (سه خط افقی) دسترسی پیدا کنید و روی “پنجره جدید ناوبری خصوصی” کلیک کنید.
 3. یک پنجره جدید ناوبری خصوصی با یک نماد ماسک بنفش در سمت راست بالای پنجره Firefox ظاهر می شود.
 4. همچنین می توانید از میانبرهای صفحه کلید زیر استفاده کنید: ctrl+maj+n در زیر ویندوز یا فرمان+maj+n در یک مک.
 5. پنجره ناوبری خصوصی Firefox شما توسط یک نوار بنفش عبور می کند. از آنجا ، می توانید ردیابی اضافی را در زمینه محافظت از ردیابی فعال کنید.

ناوبری Inprivate در Microsoft Edge

Microsoft Edge صفحاتی را که بازدید می کنید ، اشکال فرم و نه تحقیق در وب ثبت نمی کند. با این حال ، پرونده های بارگیری شده و موارد دلخواه شما پس از بستن پنجره Inprivate در رایانه شما باقی می مانند. هنگامی که پنجره Inprivate خود را می بندید ، مرورگرهای مایکروسافت همچنین میله های حزبی سوم را که نصب شده اند و همچنین پسوندها غیرفعال می کنند.

برای دسترسی به ناوبری که در Microsoft Edge وجود دارد ، به شرح زیر ادامه دهید:

 1. لبه مایکروسافت را باز کنید.
 2. راست را روی آرم Microsoft Edge در نوار وظیفه کلیک کرده و “پنجره جدید Inprivate” را انتخاب کنید.
 3. در Microsoft Edge ، “تنظیمات و به علاوه> پنجره Inprivate جدید” را انتخاب کنید.

مرورگر مایکروسافت نشان دهنده Inprivate است که حالت کار می کند: یک حلقه بیضی از رنگ آبی که دارای “Inprivate” است که در سمت راست نوار آدرس وجود دارد با یک صفحه نمایش کاملاً سیاه دو برابر می شود تا کاربران بدانند که از مرورگر خصوصی استفاده می کنند.

همچنین می توانید یک جلسه Inprivate را با کلیک راست بر روی یک لینک در لبه و انتخاب راه اندازی کنید در یک پنجره inprivate باز کنید. این گزینه هنگامی که در یک جلسه ناوبری خصوصی هستید ، خاکستری می شود اما استفاده از گزینه پیوند را در یک برگه جدید باز کنید در صورت استفاده از حالت Inprivate به شما امکان می دهد تا به آن دست یابید.

ناوبری خصوصی در اپرا

حالت ناوبری خصوصی اپرا همان محرمانه بودن داده های موقت را با دیگران ارائه می دهد. علاوه بر این ، این عملکردی دارد که به شما امکان می دهد اتصال VPN خود را فعال کنید ، که می تواند بیشتر از فعالیت های ناوبری شما محافظت کند.

برای فعال کردن حالت ناشناس اپرا ، به شرح زیر ادامه دهید:

 1. مرورگر اپرا را باز کنید.
 2. روی منو در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید.
 3. “پنجره خصوصی جدید” را برای باز کردن یک پنجره ناوبری خصوصی انتخاب کنید.

نحوه رفتن به حالت ناشناس در تلفن خود ?

حالت ناشناس در Android:

 1. در دستگاه Android خود ، Chrome را باز کنید و دکمه منوی سه نقطه را در نوار آدرس فشار دهید.
 2. یک پنجره Drop -down با چندین عمل در دسترس نمایش داده می شود ، مانند شروع صفحه یا باز کردن یک پنجره جدید.
 3. یکی از گزینه ها “برگه جدید NAV است. خصوصی “. آن را فشار دهید ، و Chrome یک برگه خصوصی جدید باز می کند.
 4. یک نماد جاسوسی با فدورا و عینک و همچنین تأیید اینکه “شما در حالت ناوبری خصوصی گذشت” خواهید دید.
 5. با فشار دادن ابزار TAB در نوار آدرس می توانید بین زبانه های ناوبری خصوصی و زبانه های عادی جابجا شوید. شما فقط در هنگام استفاده از یک برگه ناوبری خصوصی فقط در حالت ناوبری خصوصی مرور خواهید کرد.

ناوبری خصوصی در آیفون و آی پد:

با iOS 14:

 1. سافاری را باز کنید و دو آیکون مربع را در پایین صفحه خود فشار دهید (اگر نماد را نمی بینید ، در نزدیکی پایین صفحه فشار دهید).
 2. فشار دهید “” خصوصی “.
 3. اکنون برای باز کردن یک سایت جدید در یک پنجره خصوصی ، نماد + را فشار دهید (همچنین تمام ویندوزهای Safari موجود را در ناوبری خصوصی مشاهده خواهید کرد).
 4. هنگامی که می خواهید از یک پنجره استاندارد استفاده کنید ، به مدیر صفحات سافاری (دو نماد مربع) برگردید و دوباره “خصوصی” را لمس کنید تا آن را غیرفعال کنید ، سپس “تمام شده” را لمس کنید.

می توانید تعیین کنید که آیا از ناوبری خصوصی استفاده می کنید اگر نوار URL/جستجو با یک موضوع تاریک به جای استاندارد ویندوز خاکستری نمایش داده شده است.

با iOS 15:

 1. در iOS 15 ، سافاری را باز کنید.
 2. دو نماد مربع را در گوشه پایین سمت راست (گوشه بالا سمت راست اگر از منظره چشم انداز استفاده می کنید) فشار دهید.
 3. دکمه “1 برگه” را فشار دهید (یا “زبانه های X”).
 4. “خصوصی” را انتخاب کنید.
 5. نماد + را در گوشه پایین فشار دهید.
 6. در صورت تاریک شدن آدرس/جستجو می توانید تعیین کنید که از ناوبری خصوصی استفاده می کنید.
 7. همان مراحل را دنبال کنید و دوباره “خصوصی” را فشار دهید تا دیگر از این عملکرد استفاده نکنید.

چگونه می توانم اینترنت را به صورت خصوصی مرور کنم ?

یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) گزینه خصوصی تر از حالت ناشناس یا حالت ناوبری خصوصی یک مرورگر است. یک VPN آدرس IP شما را پنهان می کند ، که شناسه منحصر به فرد است که به رایانه ، تلفن یا رایانه لوحی شما در اینترنت منتسب است. VPN ها با رمزگذاری داده هایی که در اینترنت ارسال و دریافت می کنید کار می کنند و آنها را برای هر کسی که کلید رمزگشایی ندارد ، غیرقانونی می کند.

Kaspersky Secure Connection راهی مطمئن برای لذت بردن از اینترنت بدون به خطر انداختن سرعت ارائه می دهد.

مقالات مرتبط :

 • چگونه می توان از حریم خصوصی خود به صورت آنلاین محافظت کرد در زمانی که استفاده حرفه ای و شخصی همگرا می شود ?
 • عادت های خوب سایبری برای محافظت آنلاین
 • چگونه آدرس IP خود را مخفی کنیم ?
 • اثر دیجیتالی چیست ?
 • ایمنی اینترنت چیست ?

ناشناس و حالت ناوبری خصوصی: چیست و چگونه از آن استفاده کنید ?

حالت ناشناس به شما امکان می دهد به صورت خصوصی قایقرانی کنید. دریابید که چگونه حالت ناشناس کار می کند و نحوه استفاده از حالت ناوبری خصوصی در دستگاه ها و مرورگرهای مختلف.

حالت ناشناس چیست ? ایمن است ?

همه مرورگرهای مدرن حالت ناشناس را برای ناوبری خصوصی ارائه می دهند. اما این که آیا شما به حالت ناشناس در Chrome ، Safari ، Firefox یا هر مرورگر دیگر می روید ، حتی با داشتن کلاه و عینک تیره برای اختیار بیشتر ، این حالت همانطور که فکر می کنید آثار شما را نقاب نمی کند. خواندن را ادامه دهید تا دریابید که حالت ناشناس به چه معنی است ، چگونه می توانید همیشه در حالت ناشناس ردیابی کنید و چرا بهتر است از یک مرورگر ایمن استفاده کنید.

همچنین در Android ، iOS ، Mac موجود است

همچنین در iOS ، Android ، PC موجود است

همچنین در رایانه شخصی ، Mac ، iOS موجود است

همچنین در Mac ، PC ، Android موجود است

What_is_incognito_mode_and_is_it_really_safe -hero

لینک مقاله را کپی کنید
نوشته شده توسط الی فاریر
ارسال شده در 14 ژانویه 2021
نوشته شده توسط ساندر ون هزیک

حالت ناشناس چیست ?

حالت ناشناس یک پنجره خصوصی در مرورگر وب شماست: به شما امکان می دهد بدون اینکه سابقه خود در دستگاه خود ذخیره شود ، وب را مرور کنید. هنگامی که جلسه ناوبری خصوصی شما در حالت ناشناس ، هیچ کوکی یا اثری دیگر از جلسه شما در مرورگر شما به پایان نرسد.

این مقاله شامل:

این مقاله شامل:

نماد منوی هامبورگور

این مقاله شامل:

استفاده از حالت ناشناس مانع از داده های مرورگر یا سابقه ناوبری مرتبط با یک جلسه ناوبری خاص در دستگاه شما می شود. این بدان معنی است که هر شخص دیگری که از دستگاه شما استفاده می کند قادر به دیدن وب سایت هایی که مشاهده کرده اید یا آنچه را که در Google به دنبال آن بوده اید نخواهد بود.

اما اگر فعالیت آنلاین شما در دستگاه شما ثبت نشده است ، وب سایت هایی که با آنها مشورت می کنید ، ارائه دهنده دسترسی به اینترنت ، موتورهای جستجو و سایر شرکت ها همیشه می توانند هنگام مرور در حالت ناشناس ، رفتار شما را دنبال کنند.

کلمه ناشناس به چه معنی است ?

ناشناس به معنای پنهان کردن هویت شما است. آنلاین ، حالت ناشناس (که به آن ناوبری خصوصی نیز گفته می شود) این است که هویت خود را در دستگاه مورد استفاده خود پنهان کنید ، حتی اگر آدرس IP و رفتار ناوبری شما برای اشخاص ثالث قابل مشاهده باشد.

به عبارت دیگر ، ناشناس نانوایی به شما امکان می دهد فعالیت خود را بصورت آنلاین از هر شخص دیگری که از دستگاه شما استفاده می کند ، مانند خانواده و دوستان خود مخفی کنید.

حالت ناشناس چیست ?

حالت ناشناس به شما امکان می دهد تا در وب گشت و گذار کنید که گویی برای هر سایتی که با آنها مشورت می کنید یک بازدید کننده جدید هستید. وقتی از حالت ناشناس استفاده می کنید ، هر وب سایت که با شما مشورت می کنید فکر می کند که قبلاً هرگز به سایت نرسیده اید. این بدان معنی است که هیچ کوکی ثبت نشده است ، که هیچ اطلاعات اتصال نگهداری نشده است و هیچ شکلی برای شما پر نشده است.

حالت ناشناس به این معنی است که شما با توجه به عادات ناوبری خود از یک تجربه وب شخصی بهره نمی برید ، به طوری که قیمت بلیط هواپیما ، به عنوان مثال یا سایر موارد عزیز ، از نظر تحقیقات شما افزایش نمی یابد.

با این حال ، اگر در حالت ناشناس به حساب های شخصی خود وارد شوید ، داده های شما در طول جلسه ذخیره می شود. آنها به محض ترک سایت حذف می شوند ، اما می توانند به وب سایت ها و تبلیغ کنندگان کمک کنند تا هنگام اتصال ، داده های شناسایی را جمع آوری کنند.

حالت ناشناس برای چیست؟

اگر یک پنجره مرورگر را در حالت ناشناس در Chrome باز کرده اید اما هنوز شروع به پیمایش نکرده اید ، می توانید کوکی های شخص سوم را فعال کنید ، که اگر نه ، به طور پیش فرض مسدود شده است. با اجازه دادن به Chrome برای مسدود کردن این کوکی ها در حالت ناشناس ، تبلیغات کمتری را مشاهده خواهید کرد ، اما این می تواند بر عملکرد سایتهایی که با آنها مشورت می کنید تأثیر بگذارد.

بسته به پارامترهای محرمانه بودن مرورگر شما ، باز کردن یک پنجره جدید ناشناس در حالی که پنجره دیگری در حال حاضر باز است می تواند از شروع جلسه دوم جلوگیری کند. سافاری با هر پنجره خصوصی و هر برگه خصوصی مانند یک جلسه جدید رفتار می کند ، اما تمام ویندوزهای ناشناس که در Chrome باز می شوند متعلق به همان جلسه هستند. این جلسه زمانی به پایان می رسد که تمام پنجره های ناشناس باز بسته است یا وقتی حالت ناشناس را در یکی از ویندوزهای باز ترک می کنید.

برای پیروی بهتر از همه ویندوزهای ناشناس ، تعداد ویندوزهای باز در گوشه بالا سمت راست هر یک از آنها نمایش داده می شود.

حالت ناشناس در Google Chrome

برگه جدید ناشناس در Google Chrome.

نحوه حرکت در حالت ناشناس

امروزه بیشتر مرورگرهای وب شامل یک حالت ناشناخته یا ناوبری خصوصی هستند. با باز کردن مرورگر شروع کنید. سپس یک پنجره خصوصی باز کنید. هر چه مرورگر پیش فرض شما باشد ، می توانید در حالت خصوصی قایقرانی کنید:

 • کروم: راهنمای کامل ما را در مورد حالت ناشناس در Chrome کشف کنید.
 • سافاری: نحوه استفاده از حالت ناوبری خصوصی در سافاری را پیدا کنید.
 • Firefox: راهنمای ما را برای یادگیری حرکت در حالت خصوصی در Firefox کشف کنید.
 • اینترنت اکسپلورر: حالت ناشناس اینترنت اکسپلورر “ناوبری Inprivate” نامیده می شود. می توانید با رفتن به تنظیمات (نماد به شکل چرخ دندانه دار) در بالا سمت راست ، حالت ناوبری را پیدا کنید تا کاوش کنید. سپس انتخاب کنید امنیت, سپس ناوبری.
 • حاشیه، غیرمتمرکز: حالت ناشناس مایکروسافت Edge نامیده می شود به طور خصوصی. در لبه ، فشار دهید ctrl+maj+n برای راه اندازی یک پنجره ناوبری خصوصی با پس زمینه سیاه.

نحوه حرکت در حالت ناشناس در تلفن خود

مرورگرهای موبایل همچنین حالت های ناوبری خصوصی را شامل می شوند که به شما امکان می دهد در Android و iOS در حالت ناشناس باشید. در اینجا همانطور که ادامه دارد:

نحوه حرکت در حالت خصوصی در Android

 1. Google Chrome را باز کنید و فشار دهید سه نقطه عمودی بالا سمت راست. برای حرکت در حالت Android خصوصی ، برنامه Google Chrome را باز کنید
 2. سپس انتخاب کنید برگه جدید ناشناس. برگه جدید ناشناس را در Google Chrome در Android پیدا کنید
 3. شما اکنون در حالت خصوصی مرور می کنید و تاریخچه جستجوی ناشناس شما ذخیره نمی شود.

نحوه حرکت در حالت ناشناس در آیفون

 1. برنامه مرورگر Chrome را باز کنید و نماد را فشار دهید صفحات بالا سمت راست. برای حرکت در حالت ناشناس در آیفون خود ، برنامه Safari را باز کنید
 2. دکمه را فشار دهید زبانه و انتخاب کنید خصوصی. برای حرکت در حالت ناشناس در آیفون خود به پارامتر خصوصی در Safari بروید
 3. فشار دهید تمام شده ورود حالت ناوبری خصوصی. حالت ناوبری خصوصی را در سافاری در آیفون وارد کنید

حالت ناشناس تا چه حد خصوصی است ?

در حالت ناشناس ، سابقه ناوبری شما ، سابقه جستجوی شما و کوکی های شما در دستگاه شما ذخیره نمی شوند. اما اگر مورد علاقه یک سایت را ایجاد کنید یا فایل را در اینترنت بارگیری کنید ، این مورد برای سایر کاربرانی که پس از پایان جلسه به رایانه شما دسترسی دارند ، قابل مشاهده خواهد بود.

از طرف دیگر ، اگر به طور معمول تمام تاریخچه مرور خود را مرور می کنید ، تاریخچه جستجوی و کوکی های شما ذخیره می شود تا زمانی که آنها را به صورت دستی حذف کنید یا تا زمانی که از یک برنامه تمیز کردن مرورگر استفاده کنید که تاریخ ناوبری شما را به طور خودکار پاک کند.

و روش های دیگری برای محافظت از فعالیت های شما به صورت آنلاین وجود دارد تا آنها با دستگاه شما یا خودتان همراه نباشند. با VPN که اتصال اینترنت شما را کاملاً مشخص می کند ، مطمئن هستید که از جزئیات بانکی و رمزهای عبور شما محافظت می شود.

اتصال رمزگذاری شده که از یک VPN بهره مند می شوید ، به عنوان مثال Avast Secureline VPN ، همچنین هویت دستگاه شما را قبل از اتصال به شبکه ماسک می کند ، این بدان معنی است که شرکت ها ، دولت ها و سایر کاربران کنجکاو حتی در هک کردن دستگاه شما مشکل بیشتری خواهند داشت.

همچنین در Android ، iOS ، Mac موجود است