میوپل خوش آمدید ، به میوپل خوش آمدید

به میوپل خوش آمدید

از تمام مزایا و ویژگی های میوپل استفاده کنید. موضوعات هیجان انگیز ، خدمات و پیشنهادات شخصی را کشف کنید ، به ویژه با شما و OPEL خود سازگار است.

به میوپل خوش آمدید

از تمام مزایا و ویژگی های میوپل استفاده کنید. موضوعات هیجان انگیز ، خدمات و پیشنهادات شخصی را کشف کنید ، به ویژه با شما و OPEL خود سازگار است.

میوپل ، همیشه با تو

COVID-19: اطلاعات مهم

ویروس کرونا و اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش آن بر فعالیتهای عملیاتی ما تأثیر می گذارد. در این دوره دشوار ، مهم است که ما به سلامتی و رفاه مشتریان و کارمندان خود اولویت داشته باشیم. به دنبال بسته شدن موقت امتیازات خود ، ما بسیار خوشحالیم که توانستیم دوباره درهای خود را باز کنیم. مطمئناً ما این کار را بسیار مراقب خواهیم بود تا بتوانیم امنیت شما و همچنین همه کارمندان خود را تضمین کنیم. برای قرار ملاقات در اینجا اینجا را کلیک کنید.

بیقایی

میوپل فراتر از ماشین است. با اطلاعات اختصاصی در مورد OPEL خود. با جدیدترین نکات و لوله ها برای نگه داشتن Opel در شکل عالی. با تخفیف های جالب یا دعوت به یک رویداد اختصاصی. به طور خلاصه ، از طریق میوپل ، شما به جامعه Opel تعلق دارید و اولین کسی خواهید بود که تمام اطلاعات مربوطه و جالب را بدست می آورید.

شرایط اتاق نشیمن غیر قابل مقاومت ما و 5 سال ضمانت را کشف کنید

1 ضمانت رایگان 5 ساله Opel FlexCare پسوند ضمانت سازنده 2 ساله استاندارد ، بر اساس 15،000 کیلومتر در سال است. شرایط مفصل را در Opel بخواهید.بودن. پیشنهاد برای مشتریان خصوصی برای خرید یک وسیله نقلیه خصوصی جدید Opel ، معتبر از 12/20/2022 تا 31/01/2023.

به میوپل خوش آمدید

از تمام مزایا و کارکردهای میوپل استفاده کنید. بخش ها ، پیشنهادات و خدمات شخصی هیجان انگیز را که مخصوص شما و OPEL طراحی شده است ، کشف کنید.

كشف كردن

OpelConnect – راه جدید ماندن و ایمن ماندن در جاده

یک روش جدید برای احساس امنیت و ارتباط در همه زمان ها را کشف کنید. فن آوری های هوشمند و خدمات مرتبط ، در همه زمان ها و همه جا ، امنیت و نوآوری های بیشتری را ارائه می دهند. اکنون طیف وسیعی از خدمات هوشمند را برای OPEL خود کشف کنید.

برنامه میوپل – تمام ویژگی های جیب شما

میوپل برنامه رسمی برای صاحبان Opel است. برای بهبود تجربه رانندگی و مالکیت OPEL خود طراحی شده است. تعداد زیادی از اطلاعات مفید در دست ، بدون اینکه لازم باشد به هم وصل شود. این ویژگی ها در اکثر مدل های Opel موجود است: دسترسی سریع به حساب میوپل شما و بسیاری از ویژگی های جالب مانند دسترسی به لیست وسایل نقلیه خود یا پیدا کردن نمایندگی های محلی برای شما و ذخیره فروشنده مورد علاقه خود برای تماس سریع و آسان.

خدمات اصلی

وسیله نقلیه شما توسط تکنسین های آموزش دیده ما نگهداری و تعمیر می شود. علاوه بر این ، ما کتاب تعمیر و نگهداری شما را مهر خواهیم کرد تا به شما در حفظ ارزش فروش مجدد وسیله نقلیه خود کمک کنیم. تمام به روزرسانی های نرم افزاری به صورت رایگان و در هر مداخله انجام می شود.

قمار

نماد میوپل

پشتیبانی و پیشرفت های جدید ارتباطی برای ارتباط بهتر بین خودرو و برنامه برای اطمینان از ضبط سفرها و عملکردهای از راه دور چیست.

هنوز هیچ نظری یا ارزیابی وجود ندارد ! برای اولین بار ، لطفا

کاربرد فوق العاده تضمین شده این برنامه با موفقیت امنیت در برابر ویروس ها ، بدافزار و حملات دیگر را آزمایش کرده و هیچ تهدیدی ندارد.

میوپل – اطلاعات APK

نسخه APK: 1.40.3 بسته: کم.PSA.میمون.قمار سازگاری اندرویدی: 8.1.0+ (Oreo) توسعه دهنده: GMBH OPEL OPEL سیاست حفظ حریم خصوصی :https: // من.عکسبرداری.از/حریم خصوصی مجوزها:61

نام : قمار اندازه : 77 مگابایت بارگیری ها: 727 نسخه: 1.40.3 تاریخ انتشار : 2023-09-18 21:28:45 مینی صفحه: کم اهمیت CPU پشتیبانی کرد:

شناسه بسته: کم.PSA.میمون.قمار امضای SHA1: F3: C2: F7: E5: 2B: C6: C0: F1: DA: 0D: 20: 19: 10: AE: C0: 3A: 3C: 13: 34: F4 توسعه دهنده (CN): اندروید سازمان (O): شرکت گوگل. مکان (L): منظره کوهستانی کشور (ج): ما ایالت/شهر (خیابان): کالیفرنیایی