موبایل بعدی: برای سالگرد متخصص اجاره ، آیفون شما با قیمتی بسیار سودمند – اجاره گوشی های هوشمند و هوشمند جالب تر از خرید است? پیشنهاد موبایل بعدی همه جانبه را کشف کنید

آیا اجاره تلفن های هوشمند جالب تر از خرید است ? پیشنهاد موبایل بعدی همه جانبه را کشف کنید

اما این ایده حتی بیشتر پیش می رود: شما هیچ علاقه ای به نگه داشتن تلفن قدیمی یک بار دوازده ماه ندارید ، زیرا این اجاره بها است که روزی که قرارداد متوقف شود ، چیزی را حفظ نخواهید کرد. بنابراین بیایید برخی از تست ها را انجام دهیم تا علاقه مالی مانور را ببینیم.

موبایل بعدی: برای سالگرد متخصص اجاره ، آیفون شما با قیمت بسیار سودمند

و اگر با تمجید از آن برای چند یورو در ماه از آخرین آیفون نسل استفاده می کنید ? به منظور تجلیل از سه سال وجود خود با عزت ، این همان چیزی است که موبایل بعدی با پیشنهادات غیر اتصال خود ، با قیمت های بی نظیر ارائه می دهد.

به مناسبت تولد او, موبایل بعدی پیشنهادات استثنایی را ارائه می دهد که تحت هر شرایطی از دست می روند. به عنوان یک پیشگام واقعی در اجاره تلفن های هوشمند جدید یا بازپرداخت شده ، این راه اندازی فرانسوی از یک مشاهده ساده شروع شد. هزینه های موبایل ، امروزه ، بسیار گران قیمت برای خرید است ، به خصوص هنگامی که یک دستگاه بالا مانند آیفون است. و این بدون شمارش است که گاهی اوقات باید در صورت سرقت یا شکستگی زودرس جایگزین شود.

بنابراین موبایل های بعدی یک سرویس اجاره ای غیر اتصال را تنظیم کرده اند که به مصرف کننده اجازه می دهد تا به آخرین مدل های تلفن های هوشمند اپل دسترسی داشته باشد ، اما همچنین از سامسونگ یا شیائومی ، محبوب ترین مارک های فرانسوی. مبلغ اجاره ، بسیار معقول ، شامل شکستگی و بیمه پرواز است. یک سرویس کمک واحد حتی در 48 ساعت تعویض یا تعمیر موبایل گرانبهای شما را تضمین می کند.

می خواهید ضمن لذت بردن از آخرین فن آوری های Vogue ، بودجه خود را کنترل کنید ? موبایل بعدی با احتمال تغییر تلفن های هوشمند هر 3 ماه یک بار انتظارات همه را برآورده می کند. با این وجود بهتر است ، هر مشتری می تواند پس از 12 ماه اشتراک ، آخرین مدل را به صورت رایگان و بدون افزایش پرداخت ماهانه بدست آورد !

شما متقاعد شده اید ? بنابراین ، از بهترین پیشنهادهایی که Mobiles Next برای شما برای روز تولد برای شما در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید ، با یک تازگی عالی در کاتالوگ خود ، اجاره MacBook.

آیفون 13 شما با کمتر از 30 € در ماه

بسیاری از مصرف کنندگان باهوش وجود دارند که به جای اینکه به آژیرهای جدیدترین آیفون که توسط اپل راه اندازی شده است ، ترجیح می دهند به مدل قبلی مراجعه کنند ، ارزان تر ، اما به همان اندازه جذاب. پس از افت قیمت قابل توجه ، آیفون 13 یک ستاره تلفنی است. مجهز به صفحه نمایش 6.1 اینچی روشن ، به دلیل عملکرد جامد آن مشهور است. موبایل بعدی این را به عنوان بخشی از یک پیشنهاد نسبتاً مقاومت ناپذیر ارائه می دهد. آیفون 13 در حال حاضر برای شش ماه اول 29.90 یورو در هر ماه هزینه خواهد داشت, قبل از رفتن به 39.90 یورو به جای معمول 42.90 یورو.

این در حال حاضر یکی از بهترین پیشنهادات موجود در کاتالوگ موبایل های بعدی است ، با ارزش بی نظیر برای پول. البته مانند همه اشتراک های ارائه شده توسط شرکت ، این پیشنهاد بدون تعهد است و به شما امکان می دهد در 12 ماه به آیفون 14 بروید بدون هیچ هزینه اضافی و بدون افزایش هزینه پرداخت ماهانه خود.

محدوده آیفون 14 با قیمت بسیار پایین

با پیشنهاد سالگرد موبایل بعدی ، بیشتر محدوده آیفون 14 موضوع قیمت های غیرقابل مقاومت است که آخرین نوآوری های اپل را در دسترس همه بودجه ها قرار می دهد. علاوه بر اینکه بدون تعهد و شامل یک سرویس کمک انحصاری است که دستگاه شما را جایگزین یا تعمیر می کند 48 ساعت, این پیشنهادات شما را به طور کامل در انتخاب اشتراک تلفن همراه خود از اپراتور مورد نظر خود رها می کند. با انتخاب بسته قیمت پایین می توانید صورتحساب را به شدت کاهش دهید.

در طی این دوره جشن ، موبایل بعدی آیفون 14 را در برابر 36.90 یورو در ماه برای شش ماه اول و سپس 44.90 یورو از ماه 7 در اختیار شما قرار می دهد. آیفون 14 Pro را می توان 49.90 یورو به مدت شش ماه و 57.90 یورو در هر ماه اجاره داد. سرانجام ، آیفون Pro Max در هر ماه 59.90 یورو ارائه می شود ، هنوز شش ماه اول ، سپس 62.90 یورو در ماه به جای 64.90 یورو.

و البته ، پس از 12 ماه اجاره ، می توانید از محدوده آیفون 15 استفاده کنید که باید در آغاز سال تحصیلی بعدی توسط اپل اعلام شود. این تغییر رایگان است و شما همان پرداخت های ماهانه را با آیفون 14 نگه دارید.

به لطف موبایل بعدی ، مک بوک خود را اجاره کنید

این تازگی بزرگ این بهار است که توسط موبایل های بعدی راه اندازی شده است. اجاره تلفن های هوشمند به لپ تاپ ها گسترش یافته است. و نه فقط از آنجا که در ابتدا خدماتی است که به رول تحرک ، مک بوک اپل اختصاص داده شده است.

به عنوان بخشی از این پیشنهاد همیشه بدون تعهد ، MacBook Air را می توان با مبلغ 49.90 یورو در ماه اجاره کرد و MacBook Pro را با قیمت 69.90 یورو در ماه اجاره داد. انتقال به مدل های جدید بدون هیچ هزینه ای و با همان پرداخت ماهانه ، پس از 24 ماه حفظ می شود.

آیفون 14 ، در کانون توجه قرار گرفت

به عنوان یک تجارت با محیط زیست ، موبایل بعدی اجاره محصولات بازپرداخت شده را ارائه می دهد. فرصتی برای استفاده از جدیدترین نوآوری های موبایل ضمن حفظ سیاره. علاوه بر این ، هنگامی که به مدل بالا می روید ، شرکت دستگاه قدیمی خود را در فرانسه بازپرداخت می کند ، بنابراین مدارهای کوتاه را طرفدار می کند.

اجاره یک تلفن هوشمند بازپرداخت شده نیز باعث صرفه جویی قابل توجهی می شود. برای تولد وی ، موبایل بعدی کاهش اضافی به شما ارائه می دهد. با پاداش آیفون 14 ، شما از آخرین Technos Apple در برابر تنها 36.90 یورو در ماه برای شش ماه اول بهره مند می شوید ، سپس در ماه های بعد 39.90 یورو. این پیشنهاد “سبز” البته بدون هیچ تعهدی باقی مانده است و همچنین از بیمه شکستگی و سرقت نیز بهره می برد. اگر لوکس نیست !

اجاره تلفن های هوشمند جالب تر از خرید است ? پیشنهاد موبایل بعدی همه جانبه را کشف کنید

اجاره تلفن های هوشمند جالب تر از

پول نقد ، اعتبار ، خرید اجاره … بهترین راه حل برای استفاده از تلفن های هوشمند اخیر بدون شکستن بانک چیست ? بگذارید ما به موبایل های بعدی ، یک استارتاپ جوان پاریسی علاقه مند شویم ، که به لطف یک سرویس منحصر به فرد در فرانسه و بدون تعهد ، جایگزین واقعی برای خرید ارائه می دهد.

موبایل بعدی توسط 3 کارشناس تلفن همراه تأسیس شد: آلن زاگوری ، فردریک جیان ، مدیر فروش سابق سامسونگ و فدل بنوننا ، که چندین سال را در Bouygues Telecom گذراند.

آیفون 14: موبایل های بعدی اثرات تورم جهانی را محدود می کند

تورم ماههای گذشته به طور قابل توجهی بر قدرت خرید ما تأثیر می گذارد و آخرین تلفن های هوشمند از آن فرار نمی کنند. به عنوان مثال آخرین آیفون 14 Pro Max توسط اپل با قیمت 1،479 یورو و حداکثر 2،129 یورو برای حداکثر ظرفیت ذخیره سازی فروخته می شود ! خرید یک تلفن هوشمند اخیر امروز تقریباً غیرممکن شده است و احتمالاً به زودی اوضاع بهبود نمی یابد.

آگاه از زمینه اقتصادی فعلی ، و از آنجا که لازم است برای حفظ قدرت خرید فرانسوی ها نوآوری کنید ، موبایل های بعدی یک سرویس کامل و فراگیر را تنظیم کرده است ، که به شما امکان می دهد بدون شکستن بانک از جدیدترین تلفن های هوشمند لذت ببرید. این شرکت جوان فرانسوی پیشنهادی را تصور کرده است که به شما امکان می دهد از تلفن های هوشمند جدید یا بازپرداخت شده ، از اپل ، سامسونگ ، شیائومی ، Oppo ، یک به علاوه … با بهترین قیمت و با مجموعه ای از مزایای منحصر به فرد در فرانسه استفاده کنید:

  • تلفن های هوشمند جدید در دسترس از 15.90 یورو در هر ماه
  • یک پوسته محافظ و محافظ صفحه نمایشتوهین کردن هنگام سفارش ، اما همچنین می توان در هر زمان و در هر زمان درخواست جدید کرد !
  • شکست ، اکسیداسیون و بیمه سرقت شامل در پرداخت ماهانه.
  • امکان تغییر هر 12 ماه برای مدل جدیدتر بدون هزینه و نگه داشتن همان پرداخت ماهانه. در زمینه فعلی ، اعتقاد به آن تقریباً دشوار است. به عنوان مثال ، اگر 1 سال پیش در آیفون 13 با 39.90 €/ماه مشترک مشترک شده اید ، می توانید امروز برای آیفون 14 بدون هیچ هزینه ای تغییر دهید و همان قیمت را در ماه 39.90 یورو نگه دارید.

بیمه شامل این است که به مشتریان اهمیتی نمی دهد: 100 ٪ مطالبات پشتیبانی می شوند

همانطور که قبلاً مشخص شد, لغو ، اکسیداسیون و بیمه سرقت در قیمت گنجانده شده است. این استدلالی است که نباید آن را بی تفاوت بگذارد: دست و پا چلفتی ترین کاربران و قربانیان سرقت می توانند آرامش خاطر داشته باشند. با تشکر از این سرویس آنجا مدیریت در صورت ادعای فوری و منظم است. موبایل های بعدی جایگزین تلفن می شوند جدید توسط یک تلفن جدید ، و یکی در 24 ساعت تا 48 ساعت توسط دیگری بازگردانده شد. “بدون ستاره در قرارداد: پیشنهاد بدون تعهد ، با شکستگی ، سرقت و اکسیداسیون گنجانده شده است” ، فریدریک جیان را مشخص می کند.

“اکنون 2 سال است که ما از 100 ٪ اعلامیه مطالبات مراقبت کرده ایم. مشتریان ما تلفن مبادله ای دریافت کردند که در صورتی که مشتری این گزینه را ترجیح می داد ، آن را بدون هزینه یا کسر آن تعمیر کردیم “.

یک پوسته و محافظ صفحه نمایش رایگان و نامحدود است !

و به این ترتیب تلفن هوشمند شما باشد همیشه محافظت می شود, موبایل بعدی پیشنهاد انحصاری را به مشتریان خود ارائه می دهد. اگر سن پوسته شما یا محافظ صفحه نمایش شما آسیب دیده است ، می توانید از آنها بخواهید لوازم جانبی جدید به صورت رایگان ، و هنگامی که می خواهید !

خدمات مشتری که در کمتر از 2 دقیقه ، 6/7 پاسخ می دهد

اگر ممکن است این سرویس خیلی زیبا به نظر برسد ، با این وجود واقعی است. روابط مشتری در موبایل های بعدی طبق گفته بنیانگذاران ضروری است. خدمات مشتری بعدی تلفن همراه در کمتر از 2 دقیقه در هر به راحتی قابل دسترسی است گربه ، ایمیل ، تلفن (به طور فزاینده ای نادر) و در شبکه های اجتماعی. این گزینه ها از زمان پرداخت می شوند میزان رضایت مشتری نرخ موبایل بعدی مبلغ بعدی 9.8/10[1]

پیدا کردن خطای این پیشنهاد نسبتاً استثنایی در بازار فرانسه دشوار است ، به جز اینکه نگه داشتن تلفن در پایان قرارداد امکان پذیر نیست. این ملک ، که قبل از اجبار بود ، فضای بیشتری را برای دسترسی و استفاده می گذارد. اگر تلفن های هوشمند را هر 12 ، 18 یا 24 ماه تغییر دهید ، این پیشنهاد برای شما ارائه می شود. از طرف دیگر ، اگر تلفن های هوشمند خود را 4 سال ، 5 سال یا بیشتر نگه دارید ، توصیه می کنیم پیشنهادات اعتباری را مطالعه کنید یا ذخیره کنید تا زمانی که بتوانید تلفن هوشمند رویاهای خود را به شما ارائه دهید !

[1] داده های جمع آوری شده از طریق سازمان اخطار معتبر مستقل, اعلامیه تأیید شده.کم

در مقابل خرید ، اجاره تلفن های هوشمند جالب است ? ما چندین مدل را مقایسه کردیم

ما به موبایل های بعدی که تلفن های هوشمند اجاره ای ارائه می دهند به ما نزدیک شده اند. فرصتی برای تعجب که آیا پیشنهاد آنها با توجه به تلفن هوشمند مورد علاقه شما جالب است.

چه از آیفون 14 ، Xiaomi 12T Pro یا آینده Galaxy S23 Ultra ، چه چیزی برای خرید یک دستگاه کاملاً جدید در سال انتشار خود ، طبیعی است. هزینه ای که این را نشان می دهد ، با خطر از دست دادن یا شکستگی در بیش از یک دلسرد شده است. بنابراین وقتی موبایل های بعدی با ما تماس گرفتند تا در مورد پیشنهاد اجاره تلفنی آنها به ما بگویند ، ما یک چشم علاقه مند را باز کردیم.

این شرکت که سه سال پیش راه اندازی شده است کاملاً در حال گشت و گذار در اقتصاد اشتراک است. ناگفته نماند ” تلفن هوشمند نتفلیکس “، به یاد داشته باشید که توسط پلت فرم معروف SVOD در میان دیگران حمل شده است ، بازار اشتراک جهانی با سرعت کامل در حال پیشرفت است. اگر امروز 200 میلیارد وزن داشته باشد ، براساس گزارش زیرزمینی سال 2021 ، باید 500 میلیارد دلار تنها در سال 2025 تکامل یابد (از طريق دیجیتالی). در این زمینه ، جای تعجب آور نیست که برخی سعی می کنند اشتراک ها را برای استفاده از تلفن هوشمند بفروشند. اما آیا این یک برنامه خوب است ? از آنچه دیدیم ، پیشنهاد صادقانه به نظر می رسد.

با اشتراک ، من حق دارم که چه چیزی ?

بگذارید سریع فرمول پیشنهادی موبایل های بعدی را توضیح دهیم. برای قیمت اشتراک ، بدیهی است که شما حق استفاده از تلفن انتخابی را دارید ، بدون گفتن است. علاوه بر آن ، تلفن تحت پوشش پرواز و شکستن بیمه است.

“خیلی زود ، ما فکر می کردیم که اگر ما یک پیشنهاد اجاره ای ارائه می دهیم ، می خواستیم مشتریان کاملاً 100 ٪ ساکت باشند. بنابراین ما از همه چیز مراقبت می کنیم: تجزیه ، اکسیداسیون ، شکستگی ، چه در یک تلفن هوشمند جدید و چه در بازپرداخت “, Fadel Bennouna ، بنیانگذار این شرکت را به دست می آورد ، که می گوید در دو سال در بازار ، این شرکت 100 ٪ موارد را مراقبت کرده است.

باتری سه تلفن هوشمند

در صورت بروز مشکل ، همه چیز از منطقه مشتری عبور می کند که فقط قبل از یادآوری باید مشکل را توصیف کنید. البته در صورت سرقت ، همچنین پشتیبانی می شود ، شما باید شکایتی ارائه دهید. در مورد شکستگی و اکسیداسیون کسر وجود ندارد ، اما در سرقت نیست ، که طبق مدل نیاز به کسر دارد ، در هنگام امضای قرارداد قابل مشاهده است.

در صورت شکستن یا خرابی ، روش ساده است: یک مرد تحویل با تلفن جدید همراه است و قبل از عزیمت قدیمی را می گیرد. تلفن بازیابی شده ، اگر هنوز در شرایط خوبی باشد ، این بار در بازپرداخت اجاره می شود. اگر قبلاً بازپرداخت شده بود ، در بازپرداخت فروخته می شود.

آیا از نظر مالی جالب است ?

جذاب ترین قول موبایل های بعدی به شرح زیر است: هر 12 ماه می توانید تلفن خود را تغییر دهید تا مدل جدیدتر از همان محدوده را بگیرید ، در حالی که همان قیمت را پرداخت می کنید. چیزی که تا حد زیادی مشتریان خود را حفظ کرده و ترکیب را جالب تر می کند.

اما این ایده حتی بیشتر پیش می رود: شما هیچ علاقه ای به نگه داشتن تلفن قدیمی یک بار دوازده ماه ندارید ، زیرا این اجاره بها است که روزی که قرارداد متوقف شود ، چیزی را حفظ نخواهید کرد. بنابراین بیایید برخی از تست ها را انجام دهیم تا علاقه مالی مانور را ببینیم.

Samsung Galaxy S22 برای تصویرگری

به استثنای ارتقاء ، 34.90 یورو در هر ماه با سهم 80 یورو برای یک Galaxy S22 جدید حساب کنید. این مبلغ سرمایه گذاری 500 یورو در سال اول ، سپس 418.80 یورو در ثانیه است. اگر آن را دو سال نگه داریم ، لزوماً جالب ترین نیست. با صرف 918.80 یورو ، ما فراتر از 809 یورو اساسی برای داشتن یک گلکسی S22 هستیم.

از طرف دیگر ، جایی که فرمول می تواند به چشم گاو نر برسد ، این است که 12 ماه می توانید تلفن هوشمند جدید این برند را با همان قیمت انتخاب کنید و هیچ هزینه ای تغییر نمی کند. واضح است ، اگر شما استفاده از گلکسی S22 را شروع کرده اید ، پس از 12 ماه ، می توانید یک گلکسی S23 را برای 34.90 در ماه ، بدون کمک ، یا 418.80 یورو در سال مصرف کنید.

این یک بودجه کوچک است ، اما اگر نزدیکتر باشیم ، برای 918.80 یورو ، شما از هر دو دستگاه حدود 800 یورو استفاده کرده اید. مسلماً ، اگر اشتراک خود را قطع کنید ، هیچ چیز باقی نمانده است ، اما برای همه طرفداران تلفن که نمی خواهند کیف پول خود را بریزند ، ممکن است ما در یک ایده خوب واقعی باشیم.

ما همچنین می توانیم از ایجاد نسبت بین سال هزینه و هزینه تلفن در هر مارک لذت ببریم و هر اتفاقی بیفتد ، اگر قصد دارید تلفن خود را قبل از اینکه دو سال بیان نکنید ، به طور کلی جالب باشد.

مدل مدت زمان
کهکشان S22 23 ماه
Galaxy S22 Plus 25 ماه
Galaxy S22 Plus 23 ماه
Galaxy Z Flip 4 22 ماه
Galaxy Z Fold 4 21 ماه
کهکشان A53 28 ماه
شیائومی 12t 24 ماه
Xiaomi 12t Pro 26 ماه
شیائومی 12 28 ماه
آیفون 14 23 ماه
آیفون 14 پلاس 26 ماه
iPhone 14 Pro Max 22 ماه
آیفون 13 24 ماه

در اینجا یک جدول خلاصه هزینه مدل های اصلی پس از دو سال پیدا خواهید کرد. این مبلغ مشخصی را نشان می دهد.

مدل هزینه بعد از دو سال
کهکشان S22 737.8
Galaxy S22 Plus 923.8
Galaxy S22 Plus 1173.8
Galaxy Z Flip 4 1107.8
Galaxy Z Fold 4 1937.8
کهکشان A53 379.8
شیائومی 12t 668.7
Xiaomi 12t Pro 747.7
شیائومی 12 767.7
آیفون 14 1066.7
آیفون 14 پلاس 1122.7
iPhone 14 Pro Max 1612.7
آیفون 13 928.7

سبز است ?

از لحظه ای که چندین بار در این مدل از تلفن ها استفاده می شود (حداکثر 3 بار بیش از 36 ماه) ، می توان به طور مشروعیت فکر کرد که این عمل سبز است. سعی نکنید خود را متقاعد کنید که از طریق این نوع خدمات اقدام خوبی برای محیط زیست انجام می دهید ، زیرا همانطور که در بالا نشان داده ایم ، مگر اینکه دوست دارید پول را از طریق ویندوز پرتاب کنید ، این فرمی شما را ترغیب می کند که موبایل خود را مرتباً تغییر دهید. با این حال ، بهترین راه برای آلاینده هنوز مصرف محصولات جدید نیست ، بنابراین برای خرید یک مدل خوب که ما تا حد ممکن زمان را حفظ خواهیم کرد (همانطور که به نظر می رسد قبلاً انجام می دهید)).

در مورد این موضوع ، فاضل بنوننا با پیشبرد این که به تلفن های هوشمند که خریداری می کنند اجازه می دهد تا سه زندگی بدانند ، از مدل خود دفاع می کند. اولین بار در اجاره جدید ، دوم اجاره بازپرداخت شده و یک سوم ، اگر در شرایط خوبی باشد ، پس از 36 ماه برای فروش در بازار بازپرداخت شده.

همه آزاد هستند که در همه اینها تعادل خود را پیدا کنند. مسلماً ، این مدل به تلفن ها اجازه می دهد تا چندین زندگی را در یک زندگی زندگی کنند ، اما ما همچنین می توانیم تأکید کنیم که این امر به تجدید سریع تلفن خود فشار می آورد ، در زمانی که دقیقاً ، میزان تجدید تمایل به کند شدن است.

بگذارید اضافه کنیم که این شرکت با هدف درجه بندی شده در “بسیار نزدیک به جدید” هدف قرار گرفته و خود تلفن ها را نیز آزمایش می کند. باتری ها تقریباً به طور سیستماتیک تغییر می کنند. همه اینها می تواند صورتحساب انرژی را کمی افزایش داده و علاقه به چنین مدلی را کاهش دهد اگر به دنبال کاهش تأثیر کربن خود هستید.

چه مارک هایی در دسترس هستند ?

این سیستم عامل فقط تلفن های هوشمند سامسونگ ، اپل و شیائومی را ارائه می دهد. اما فاضل بنوننا به ما اطمینان می دهد که پیکسل Google باید از سه ماهه اول 2023 وارد شود.

به طور کلی ، این مدلی است که به حداکثر دو یا سه سال باز می گردد. موبایل بعدی البته تحت تأثیر مشکلات کمبود است. بنابراین پیدا کردن آخرین آیفون Pro بین سپتامبر و دسامبر پیچیده تر است.

این پلتفرم البته با ارائه ساعت ، تبلت یا رایانه شخصی در دراز مدت ، دامنه خود را بیشتر می کند ، اما این ایده هنوز فقط در وضعیت پروژه است.

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.