نحوه تماس با سلام بانک? تلفن و مخاطبین خدمات مشتری ، سلام بانک! تماس با: خدمات مشتری ، تلفن ، آدرس

سلام بانک! تماس با: خدمات مشتری ، تلفن ، آدرس

Contents

یک شماره سلام بانک! ویژه برای مشتریانی که هنوز مشتری نیستند در نظر گرفته شده است ، اما به طور بالقوه به Hello One یا Hello Prime علاقه مند هستند.

نحوه تماس با سلام بانک! ? تماس تلفنی و خدمات مشتری

با سلام بانک تماس بگیرید

سوالی در مورد عرضه یا درخواست ویژه شما ? سلام بانک! مجموعه ای از وسایل را برای برقراری ارتباط با تیم های خود به شما ارائه می دهد. سلام بانک! قصاب های مضاعف را از نظر تماس با مشتری و پیشنهاد دستگاه های نوآورانه و سازگار قرار می دهد. برای ارسال درخواست های خود به تیم های Hello Bank تمام وسایل تماس را پیدا کنید!, این که آیا شما در حال حاضر مشتری هستید یا نه.

سلام بانک! : از 180 € با Hello Prime و Hello One استفاده کنید !

در اینجا جزئیات ارائه شده است:

پیشنهاد خوش آمدید سلام نخست

 • ONE: 80 یورو برای هر حساب اول افتتاحیه + 100 یورو در کوپن (برای هر تحرک بانکی با Hello Start +) ارائه می شود
 • حق بیمه: 80 € برای همه باز کردن حساب اول + 100 یورو در کوپن (برای هر تحرک بانکی با سلام شروع +) + 1 یورو در هر ماه به مدت 6 ماه ارائه می شود

از 17 اوت تا 9 اکتبر 2023 از این پیشنهاد استفاده کنید

هنوز یک مشتری سلام بانک نیست! ?

نحوه تماس با سلام بانک! ?

سلام بانک! یک کانال ازابزاری برای تماس با آنها : ما پیدا خواهیم کرد پیام رسانی فوری و سرویس تلفنی, بلکه یک چت بابات Helloïz و سؤالات متداول بسیار کامل برای موضوعات معمول است.

 • در برنامه Hello Bank موجود است
 • در وب سایت Hello Bank موجود است
 • فیس بوک
 • توییتر
 • وابسته به لینکدین

داده های به روز شده در سپتامبر 2023

سلام تلفن بانکی! : چگونه به Hello Bank بپیوندیم! تلفنی ?

باید با یک مشاور سلام بانک صحبت کنید! ? برای به خدمات مشتری Hello Bank بپیوندید! تلفنی, یک شماره رایگان برای مشتریان Hello Bank در دسترس است! : ☎ 0800 848 400. در سلام خدمات مشتری تلفن بانک! دوشنبه تا جمعه 9 صبح تا 7 بعد از ظهر در دسترس است.

با سلام بانک تماس بگیرید! در صورت اضطراری

�� پرواز یا از دست دادن کارت بانکی خود: با مخالفان CB تماس بگیرید

اگر کارت اعتباری Hello Bank خود را از دست داده اید!, مخالفت در اسرع وقت ضروری است.

3 گزینه برای شما در دسترس است:

 • از آنجا که برنامه Hello Bank! در بخش “تماس”> “اضطراری”> “با کارت من مخالف باشید”
 • با تماس با تیم سلام
 • با تماس با مرکز ملی مخالفان همه بانک ها در 0 892 705 705 (سرور آواز: خدمات 0.34 یورو شامل مالیات /دقیقه + قیمت تماس. اگر ضرر در خارج از فرانسه رخ داد ، +33 44 26 05 303 را تشکیل دهید.

✍ از دست دادن یا سرقت یک چک

در صورت درخواست در مورد از دست دادن دفترچه چک ، یک ادعا یا در صورت نیاز به کمک, ☎ 01 43 63 15 15به شما امکان می دهد وارد تیم Hello Bank شوید!. به یاد بیاورید که این تماس از آنجا غافلگیر نشده و مشاوران را می توان از 9 صبح تا 9 بعد از ظهر در روزهای هفته (به استثنای تعطیلات) به دست آورد.

توجه داشته باشید که در صورت بروز خطایی در مورد میزان چک صادر شده از حساب شخصی شما یا حساب مشترک Hello Bank!, شما می توانید با کلیک بر روی “مخالفت” در منطقه مشتری خود مخالفت کنید.

با Hello Bank Service با Hello Bank تماس بگیرید! از برنامه

با سلام بانک تماس بگیرید! از برنامه تلفن همراه شما: پیام رسانی فوری در دسترس شما است. این یکی با یک گربه دوم شده است: الف Helloïz مشاور مجازی 24/7 می تواند به سوالات شما پاسخ دهد. و در صورت لزوم ، الف مشاور متخصص در اسرع وقت شما را به دست خواهد گرفت یا با شما تماس خواهد گرفت.

سؤالات متداول بانک سلام! در وب سایت Hello Bank موجود است!, سؤالات متداول بانک سلام! با اکتشاف آن متمایز است. از مشورت با آن در مورد Hello Bank دریغ نکنید!, و غیره.

با Hello Bank Service با Hello Bank تماس بگیرید! از طریق شبکه های اجتماعی

همچنین ممکن است با سلام بانک تماس بگیرید! از طریق شبکه های اجتماعی خود ::

 • در فیسبوک
 • در توییتر
 • در LinkedIn

علاقه مند به پیشنهاد از بانک آنلاین سلام بانک! ?

چگونه چک را در Hello Bank قرار دهیم! ?

Hello Bank Check را قرار دهید!

سه گزینه برای ساخت سپرده را در Hello Bank بررسی کنید!::

 1. به یک توزیع کننده اتوماتیک BNP Paribas بروید. کارت اعتباری خود را وارد کرده و سپس دستورالعمل هایی را که روی صفحه نمایش داده می شود با دقت دنبال کنید
 2. با واریز خود در یک آژانس BNP Paribas ادامه دهید. چک خود را با یک لغزش تخفیف به درستی همراه کنید و سپس به پیشخوان بروید یا چک خود را در صندوق پستی ارائه شده برای این منظور قرار دهید.
 3. چک خود را از طریق پست به آدرس زیر ارسال کنید

سلام بانک!
پاسخ رایگان 89759
75443 پاریس Cedex 09

به نامه خود به یک لغزش بپیوندید. توجه داشته باشید که می توانید از آژانس های BNP Paribas لغزش تخفیف دریافت کنید یا از آنها بخواهید سلام تیم برای ارسال یک جزوه تحویل به خانه خود. این نوع درخواست نیز می تواند از طریق تلفن از طریق گربه ، در زمان های ذکر شده انجام شود.

نحوه تماس با واسطه بانکی Hello Bank! ?

در صورت بروز اختلافات ، توصیه می شود روشهای تماس را که قبلاً ذکر شد ، طی کنید. واسطه بانکی فقط باید مداخله کندبه عنوان آخرین راه حل ، یعنی وقتی که هیچ اجماعی بین مشتری و سلام بانک نمی توان برقرار کرد!. واسطه موظف است ظرف دو ماه از درخواست وی پاسخ خود را برقرار کند. ارجاع قابل قبول لزوماً از طریق نامه ارسال شده به:

BNP Paribas
واسطه با BNP Paribas
مشتری های افراد
TSA 52177
75318 پاریس Cedex 09

 • Boursorama Banque یا Hello Bank! : چه چیزی را انتخاب کنیم ?
 • سلام جایزه حمایت مالی بانک! برای مشتریان جدید
 • سلام بانک ارزش چیست! ? بررسی مشتریان بانکی آنلاین را کشف کنید
 • سلام قیمت بانکی بانک! الک کردن

سلام بانک! تماس با: خدمات مشتری ، تلفن ، آدرس

با بانک سلام با بانک تماس بگیرید

شما مایل به تماس با بانک آنلاین سلام بانک هستید! اما وسایل تماس بسیاری وجود دارد و برای شما کاملاً واضح نیست. روش کلاسیک ، تلفن ، یا برای بیشترین تکنوفیل ، chatbot ، همه معنی برای رسیدن به سلام بانک خوب است. این راهنما به شما امکان می دهد واضح تر ببینید و وسایل لازم را برای تماس با Hello Bank با توجه به درخواست های خود ، مشتریان یا مشتریان پیدا کنید.

از 17/08 تا 09/10: حداکثر 180 € از مزایای ارائه شده در سلام One و سلام Prime + 1 €/ماه به مدت 6 ماه در Hello Prime
در اینجا جزئیات ارائه شده است:

 • یک: 80 یورو برای همه 1 باز کردن حساب + 100 یورو در کوپن (برای هر تحرک بانکی با سلام شروع +) ارائه شده است
 • حق بیمه: 80 € برای همه باز کردن حساب اول + 100 یورو در کوپن (برای هر تحرک بانکی با سلام شروع +) + 1 یورو در هر ماه به مدت 6 ماه ارائه می شود

�� حساب بانکی سلام خود را باز می کنم

 • در برنامه Hello Bank موجود است
 • در وب سایت Hello Bank موجود است
 • فیس بوک
 • توییتر
 • وابسته به لینکدین

داده های به روز شده در سپتامبر 2023

☎ با سلام بانک تماس بگیرید! وقتی مشتری هستید

برای افرادی که در حال حاضر در Hello Bank مشتری هستند!, امکان تماس با مشاوران خود توسط تماس تلفنی.

این که آیا این یک درخواست در مورد اصلاح داده های شخصی وی ، یک سؤال در مورد یک پیشنهاد یا برای اطلاعات بیشتر است ، سلام تیم در ☎ موجود است 01 43 63 15 15 – هزینه عادی یک تماس در فرانسه با توجه به قیمت اپراتور.

خدمات تلفنی Hello Bank از 8 صبح تا 10 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه و از 8 صبح تا 6 بعد از ظهر شنبه در دسترس است.

��pas هنوز مشتری ، چگونه با Hello Bank تماس بگیریم! ?

سلام شماره تلفن

یک شماره سلام بانک! ویژه برای مشتریانی که هنوز مشتری نیستند در نظر گرفته شده است ، اما به طور بالقوه به Hello One یا Hello Prime علاقه مند هستند.

سلام مشاوران بانک! پاسخ تلفن تنی تلفن ☎ 0 800 84 84 00 – خدمات و تماس های رایگان.

این شماره همچنین برای یک پرونده فعلی دنبال شده است -به Hello Bank!.

�� سلام بانک ، شماره در صورت از دست دادن کارت بانکی یا دفترچه چک

در مورد a سلام از دست دادن بانکی کارت بانکی!, واکنش پذیری مهم است. بنابراین لازم است که در اسرع وقت مخالفت را انجام دهیم. بسیاری از راه حل ها:

 • تماس با سلام تیم از طریق تلفن در ☎ 01 43 63 15 15 به منظور شروع مراحل ؛
 • به برنامه Hello Bank Mobile متصل شوید! و به بخش “تماس” بروید ، سپس “اضطراری” و در آخر ، “با کارت من مخالفت کنید” ؛
 • مستقیماً از مرکز ملی مخالف برای همه بانک ها تماس بگیرید 0 892 705 705 برای ضرر در قلمرو فرانسه ، یا در ☎ +33 44 26 05 303 خارج از فرانسه.

سرانجام ، برای تماس با Hello Bank! مربوط به از دست دادن دفترچه چک, شماره تلفن همانند از دست دادن کارت بانکی است. همچنین می توان با یک چک مستقیم از طریق برنامه تلفن همراه ، در بخش “مخالف” مخالفت کرد.

با سلام بانک تماس بگیرید!, مراقب تماس های کلاهبرداری برای هرگونه تماس از طریق تلفن به نام Hello Bank باشید! از مشتری درخواست انجام عملیات آنلاین ، مهم است که دومی بلافاصله آویزان شود و با آنها تماس بگیرد سلام تیم برای آگاهی از اوضاع.

همچنین بخوانید: نظر دقیق ما در مورد Hello Bank.

�� شبکه های اجتماعی ، کمک مجازی Helloïz و Hello Bank Forum!

در تماس با Hello Bank امکان پذیر است! از طریق وسایل دیجیتالی در دسترس است:

 • با کمک مجازی : سلام ، او دستیار مجازی از Hello Bank است!, از وب سایت ، برنامه تلفن همراه و شبکه های اجتماعی قابل دسترسی است – پیام رسان فیس بوک و توییتر. و از آنجا که Helloïz یک دستیار هوشمند است ، او همچنین به لطف دستیار Google ، هوش مصنوعی مجهز به دستیاران صوتی شرکت Mountain View ، به تمام سؤالات مصرف کننده پاسخ می دهد.
 • توسط گربه : اگر یک مصرف کننده ترجیح می دهد با یک مشاور Hello Bank ارتباط برقرار کند!, او می تواند درخواست کند که توسط Helloïz در گربه هدایت شود
 • در شبکه های اجتماعی : مشاوران بانک آنلاین BNP Paribas بدیهی است که در شبکه های اجتماعی در دسترس هستند. از طریق فیس بوک ، توییتر یا حتی اینستاگرام می توان با آنها تماس گرفت. علاوه بر این ، از طریق صفحات رسمی Hello Bank!, از عضویت در آن دریغ نکنید. اینها فقط فضاهای ممتازی برای تماس با Hello Bank نیستند!, بلکه برای پیروی از فعالیت خود برای آگاهی از همه ویژگی های جدید ، اخبار و تبلیغات
 • در انجمن : علاوه بر شبکه های اجتماعی ، سلام تیم همچنین به سؤالات مصرف کننده در انجمن خود پاسخ می دهد
 • با پیام رسانی ایمن : برای مشتریان ، پیام رسانی ایمن از فضای شخصی آنها ، در سایت و برنامه Hello Bank Mobile در دسترس است!, با رفتن به بخش “تماس” ، سپس “پیام رسانی” ؛
 • توسط سؤالات متداول : بخش سؤالات متداول وب سایت رسمی سلام بانک! روش خوبی برای یافتن پاسخ های واضح به سؤالات متداول در مورد پیشنهاد آن ، بدون تماس مستقیم با تیم سلام است.

✉ سلام آدرس بانک! : اطلاعات ، شکایات و چک سپرده ها

تلفن ، ایمیل ، گربه یا انجمن راه های سریع برای به دست آوردن اطلاعات از تیم سلام است. با این حال ، غالباً برای عبور از مسیر پستی ، چه برای قانون اساسی پرونده ، ارسال اسناد پشتیبانی یا حتی درخواست خاتمه ضروری است. برای ارسال نامه به دفتر مرکزی Hello Bank! ::

سلام بانک!
16 بلوار des italiens
75009 پاریس

سلام بانک! : چه آدرس برای خدمات به مشتری ?

اگر یک مصرف کننده بخواهد اطلاعات مربوط به پیشنهادات را از Hello Bank به دست آورد ، یا او مایل است با تیم های خدمات مشتری شکایت کند زیرا او از مبادلات اولیه ای که با تیم سلام داشت راضی نیست ، می تواند با پست بروید و نامه ای به آدرس زیر ارسال کنید:

سلام بانک!
TSA 80 011
75318 پاریس Cedex 09

توجه داشته باشید که در مورد اختلافاتی که با وجود مبادلات با Hello Bank قادر به حل و فصل نیست!, آخرین مراجعه به مشتری ، واسطه بانکی خواهد بود که باید از طریق نامه های ثبت شده توقیف شود. آدرس پستی یکسان نیست ، و همچنین مطابق با موضوع درخواست تغییر می کند ، در صورتی که مربوط به حوزه بانک یا بیمه باشد.

واسطه برای بانک واسطه برای بیمه
واسطه فدراسیون بانکی فرانسه
مشتری های افراد
CS151
75422 پاریس Cedex 09
واسطه بیمه
TSA 50110
75441 پاریس Cedex 09

سلام بانک! متعهد شده است که در طی ده روز کاری پس از دریافت نامه ، مراقبت از شکایات را تأیید کند. برای پاسخ نهایی حداکثر دو ماه طول می کشد. با توجه به شکایتی که به یک سرویس پرداخت مرتبط است ، مهلت ها به طور قابل توجهی تغییر می کنند: پانزده روز کاری دریافت شکایت توسط Hello Bank!, حتی سی و پنج روز برای موقعیت های استثنایی.

سلام بانک!, مورد خاص سپرده های چک

سپرده چک Hellobank

سلام بانک! مزایای مزایای شبکه ملی آژانس BNP Paribas. بنابراین این به او اجازه می دهد تا به مشتریان خود کاهش بررسی صورت -به صورت -فاش را ارائه دهد. با این وجود ، مدل سلام بانک! برای پیشنهادات آن اساساً مبتنی بر دیجیتالی شدن آنها است. بنابراین ، به عنوان مشتری بانک آنلاین ، روش های مختلفی برای واریز چک وجود دارد ، از جمله دو کلاس بسیار کلاسیک:

 • استفاده از یک اتوماتیک خود خدمات در آژانس BNP Paribas ؛
 • با مراجعه به آژانس برای واریز چک در یک اورن ، همراه با یک لغزش کلاسیک.

اما در سلام بانک!, همچنین ممکن است چک خود را از طریق برنامه تلفن همراه حذف کنید. سپس کافی است که چک را اسکن کنید (به عنوان مثال با تلفن هوشمند خود) و آن را به صورت دیجیتالی در برگه “Checks” بخش “دنده ، چک و اسناد” قرار دهید. سپس برای تأیید رویکرد ضروری خواهد بود با ارسال چک به آدرس Hello Bank! اختصاص داده شده ، و با همراهی آن با لغزش در یک پاکت بی سابقه:

سلام بانک!
پاسخ رایگان 89759
75443 پاریس Cedex 09

برای به دست آوردن لغزش ، به سادگی به یک آژانس بروید یا با Hello Bank تماس بگیرید! به منظور دریافت نوت بوک.