جلسه رایگان – با ما تماس بگیرید ، خدمات مشتری رایگان: کمکهای رایگان و موبایل

خدمات مشتری رایگان: تماس و کمک رایگان و موبایل

Contents

اگر هیچ یک از راه حل های ذکر شده در بالا برای شما مناسب نیست ، شما هنوز هم فرصتی برای رفتن به مغازه رایگان نزدیکترین به شما. رایگان دارای شبکه ای از مغازه ها به نام “مرکز رایگان” است که گزینه کمکهای جایگزین برای مشترکین موبایل یا Freebox رایگان خود را ارائه می دهد.

شماره خدمات مشتری رایگان

پیشنهادات در تاریخ 08/22/2023 با توجه به شرایط ، معتبر در اتحاد با توجه به پوشش شبکه و با یک موبایل سازگار. ارائه شده برای مشترکان ساکن در اتحاد مجدد یا توجیه پیوند پایدار با اتحاد مجدد ، منوط به استفاده معقول از خدمات (به بروشور تعرفه مراجعه کنید). سیم: 10 €.

تماس ها ، پیامک ها ، MMS نامحدود به استثنای شماره های کوتاه ، ویژه ، اضافی و پیام کوتاه/MMS. MMS نامحدود مگر اینکه غیرممکن فنی باشد. استفاده نامحدود خصوصی بین دو فرد. فراتر از 35 گیگابایت در ماه در 4G برای بسته بندی مجدد 5G و 25 گیگابایت در ماه در 4G برای Réunion 4G رایگان: 0.0019 €/MB بسته از کلانشهر ، اروپا ، DOM و صورتحساب با نرخ لازم (به بروشور TACIFF مراجعه کنید) از آنجا سایر مقصد ها. ارتباطات از خارج از کشور ، کلانشهرها و DOM در محدوده مناطقی که توسط شبکه اپراتورهای شریک رومینگ و با موبایل سازگار قرار دارند.

5G معتبر در مجدداً در محدوده مناطق تحت پوشش شبکه Telco OI و با پیشنهاد و سازگار با تلفن همراه. پوشش دقیق در https: // موبایل.رایگان.پوشش شبکه RE/5G در استقرار (3.5 گیگاهرتز و 700 مگاهرتز).

4G/4G+ معتبر در اتحاد و خارج از کشور در محدوده مناطقی که توسط شبکه Telco OI یا اپراتورهای شریک رومینگ تحت پوشش قرار می گیرند ، مشمول پوشش 4G/4G+ و با پیشنهاد و سازگار با تلفن همراه. شبکه 4G/4G+ در طول استقرار.

5G li آنجا = 5G آنجاست

بسته جلسه 4G رایگان:
تماس از جلسه به موبایل ثابت و موبایل اتحاد ، کلانشهر ، DOM و ثابت های اروپا ، سوئیس و آندورا. اس ام اس از ملاقات به موبایل Reunion ، Métropole و Dom. MMS از جلسه تا موبایل اتحاد. 120 گیگابایت در 4G/4G+ در Reunion (کاهش جریان فراتر از آن). تماس ها ، پیامک ها ، MMS از کلانشهر ، اروپا و DOM به ثابت و موبایل کلانشهر ، اروپا ، DOM و جلسه. 25 گیگابایت در 4G از کلانشهر ، اروپا و DOM (فراتر از 25 گیگابایت: 0.0019 €/MB).

بسته بندی رایگان Réunion 5G:
تماس از این جلسه به موبایل ثابت و موبایل اتحاد ، کلانشهر ، DOM و موبایل ایالات متحده ، کانادا چین و ثابت 100 مقصد. اس ام اس از ملاقات به موبایل Reunion ، Métropole و Dom. MMS از جلسه تا موبایل اتحاد. 210 گیگابایت در 4G+/5G در اتحاد (کاهش جریان فراتر از آن). تماس ها ، پیامک ها ، MMS از کلانشهر ، اروپا و DOM به ثابت و موبایل کلانشهر ، اروپا ، DOM و جلسه. 35 گیگابایت در 4 گرم از زمان کلانشهرها ، اروپا ، DOM ، آفریقای جنوبی ، الجزایر ، آرژانتین ، ارمنستان ، استرالیا ، بنگلادش ، بلاروس ، برزیل ، کانادا ، چین (به استثنای تایوان ، هنگ کنگ ، ماکائو) ، قبرس شمالی ، کلمبیا ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس ، کاموروس. کاستاریکا ، امارات متحده عربی ، ایالات متحده (از جمله آلاسکا و هاوایی) ، فارو (جزایر) ، جورجیا ، گورنسی ، مرد ، جزایر ویرجین آمریکایی ، هند ، اسرائیل ، جرسی ، قزاقستان ، مقدونیه ، ماداگکار ، مالزی ، مکزیک ، موناکو ، مونته نگرو ، مونته نگرو ، نیوزیلند ، ازبکستان ، پاکستان ، پورتوریکو ، روسیه ، سنگال ، صربستان ، سریلانکا ، سوئیس ، تایلند ، تونس ، ترکیه ، اوکراین و ؛ فراتر از 35 گیگابایت: 0.0019 €/مگابایت از کلانشهر ، اروپا ، DOM و صورتحساب با نرخ مورد نظر از سایر مقصد ها.

مقصد برطرف می شود ، مواردی را برطرف می کند. Caymans ، کانادا ، جزایر قناری ، شیلی ، چین ، قبرس ، کلمبیا ، کره جنوبی ، Corfu ، کاستاریکا ، کرایت ، کرواسی ، سیکلادها ، دانمارک ، اسکاتلند ، اسپانیا ، استونی ، ایالات متحده ، فارویایی ، فنلاند ، جبل الطارق ، گرینس ، گوادلوپ ، گادلوپ ، گادلوپ ، گادلوپ ، گادلوپ ، گادلوپ ، گادلوپ ، گادلوپ ، گادلوپ ، گادلوپ ، گادلوپ ، گادلوپ ، گادلوپ ، گادلوپ ، گادلوپ ، گادلوپ ، گادلوس ، گادلوس ، گادلوس ، گادلوس ، گودلی ، گودلی ، گادلانتار ، جبل الطار گوام ، گورنسی ، فرانسوی گویان ، هاوایی ، هنگ کنگ ، مجارستان ، جزایر ویرجین آمریکایی ، هند ، ایرلند ، شمالی ، ایسلند ، اسرائیل ، ایتالیا ، ایتالیا ، اردن ، لتونی ، لیختن اشتاین ، لیتوانیا ، لوکزامبورگ ، ماکائو ، مادیرا ، مالزی ، مالتا ، مالتا ، مالتا ، جزیره انسان ، جزایر ماریاننس شمالی ، مارتینیک ، مایوت ، کلانشهر (فرانسه) ، موناکو ، نروژ ، نیوزیلند ، پاناما ، عید پاک ایل ، پاراگوئه ، پرداخت می کند د گال ، هلند ، پروPoland, Porto Rico, Portugal, Czech Republic, Romania, Russia, Saint-Barthélemy, Saint-Martin (FR), Saint-Martin (NL), Samoa (US), San-Marin, Sardinia, Sicily, Singapore, Slovakia, Slovenia ، سوئد ، سوئیس ، تایوان ، تایلند ، ترینیتی و توباگو ، واتیکان ، ونزوئلا.

دام: گوادلوپ ، گویان فرانسوی ، مارتینیک ، مایوت + سنت-برتیلمی ، سنت مارتین ، سنت پیر و میکلون فقط در رومینگ (به جز اینترنت ، در دسترس نیست).

اروپا: آلمان ، اتریش ، بلژیک ، بلغارستان ، قبرس ، کرواسی ، دانمارک ، اسپانیا ، استونی ، فنلاند ، جبل الطارق ، یونان ، مجارستان ، ایرلند ، ایسلند ، ایتالیا ، لتونی ، لیختن اشتاین ، لیتوانیا ، لوکزامبورگ ، مالت ، نروژ ، نترلند ، پولاند ، لهستان ، لهستان ، پرتغال ، جمهوری چک ، رومانی ، انگلستان ، اسلواکی ، اسلوونی و سوئد.

دستهای توصیه شده -کیت رایگان

خدمات مشتری رایگان: تماس و کمک رایگان و موبایل

ادم مانوئل

خدمات مشتری رایگان

شما در مورد اشتراک رایگان خود سؤالی دارید یا مایل به ارائه پیشنهاد از اپراتور هستید ? جعبه آزاد شما شکسته است و شما نمی دانید چه کاری انجام دهید ? تمام این رویه ها را می توان با خدمات رایگان مشتری ، از طریق تلفن ، بصورت آنلاین یا از طریق پست انجام داد ! خلاصه خدمات مختلف کمک رایگان در راهنمای ما.

خدمات مشتری رایگان: خلاصه

شماره تلفن خدمات مشتری 3244
اشتراک، ابونمان از طریق تلفن یا آنلاین
خارج از کشور +33 1 78 56 95 60
خدمات تجاری رایگان 1044

اطلاعات ذکر شده در تاریخ 06/14/2023

نحوه تماس رایگان از طریق تلفن ?

با خدمات رایگان مشتری تماس بگیرید

با خدمات رایگان مشتری تماس بگیرید از طریق تلفن بدون شک ساده ترین و سریعترین راه برای پاسخ به سؤالات شما و حل مشکل ممکن در اسرع وقت است.

این مهم است که بدانید شماره رایگان برای تماس با توجه به اینکه مشتری هستید یا نه ، یکسان نیست و آیا در خارج از کشور هستید یا نه.

 • 3244: در صورت وجود شماره تلفن برای تماس با شما مشتری رایگان.
 • 1044 : شماره تلفن برای تماس با شما اگر هستید هنوز مشتری رایگان نیست و اینکه می خواهید مشترک شوید.

شما در حال حاضر مشتری رایگان هستید ? با 3244 تماس بگیرید

در خدمات کمک رایگان می توان به 3244 ::

 • اگر می خواهید اطلاعاتی در مورد خود داشته باشید مصرف تلفنی.
 • فراخوانی کمک فنی رایگان.
 • برای به دست آوردن کمک رایگان یا موبایل رایگان.
 • برای تبادل تجهیزات خود در صورت وجود شکست.
 • اگر می خواهید اشتراک رایگان خود را خاتمه دهید.
 • در صورت بروز مشکل مربوط به شما پیام رسانی رایگان.

این شماره رایگان در دسترس است 7 روز در هفته ، از 7 صبح تا نیمه شب. از طرف دیگر ، این سرویس از 24 دسامبر (6 بعد از ظهر) تا 26 دسامبر (7 بامداد) و از 31 دسامبر (6 بعد از ظهر) تا 2 ژانویه (7 بامداد) بسته شده است.

با شماره رایگان تماس بگیرید ? یک تماس به خط تلفن رایگان در 3244 از خط Freebox قیمت یک تماس محلی صورتحساب شده است ، بنابراین در بسته Freebox شما گنجانده شده است (این یک است شماره خدمات رایگان مشتری رایگان). از طرف دیگر ، اگر از خط اپراتور دیگر تماس بگیرید ، به یاد داشته باشید که برای دانستن قیمت یک تماس محلی با شبکه قیمت گذاری دوم مشورت کنید. زمان انتظار از هر اپراتور عاری است.

چه ساعتی از طریق تلفن با سرویس مشتری رایگان تماس بگیرید ?

در 3244, شماره تلفن خدمات مشتری رایگان ، می توانید توسط 7 صبح تا نیمه شب ، هر روز به جز در کریسمس و روز سال نو. اگرچه بیشتر اوقات می توان به این تعداد رسید ، اما در صورت بهترین تماس با آنها اسلات زمانی وجود دارد مدت طولانی صبر کنید وت ارزان تر پرداخت کردن قیمت تماس با این موضوع.

در طول ساعتهای خاموش زمان انتظار شما بسیار کوتاه تر خواهد بود و فقط ارتباطات خود را پرداخت خواهید کرد 0.078 یورو سپس 0.014 یورو در هر دقیقه. اگر در طول تماس بگیرید ساعات کامل, قیمت تماس تلفنی شما روشن خواهد شد 0.078 یورو سپس 0.028 € در هر دقیقه و ممکن است مجبور شوید بیشتر صبر کنید. توجه داشته باشید که این قیمت ها فقط در مورد غیر مشتری های رایگان اعمال می شود: مشترکین اپراتور می توانند خدمات رایگان مشتری را به صورت رایگان فراخوانی کنند. اینجاست چه موقع تماس بگیرید خدمات مشتری رایگان از طریق تلفن:

 • ساعتهای خاموش : بین 8 صبح و 7 بعد از ظهر ، دوشنبه تا جمعه.
 • ساعات کامل : از 7 صبح تا 8 صبح و از 7 بعد از ظهر تا نیمه شب روزهای هفته و شنبه و یکشنبه تمام روز.

با خدمات رایگان مشتری در ساعت های خاموش تماس بگیرید تا دقایقی طولانی را صرف انتظار برای تماس با شما کنید ? لطف ساعتهای خاموش برای تماس با خدمات مشتری رایگان. با تماس بین 8 صبح و 7 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه, شما زمان انتظار به طور قابل توجهی خواهد بود کاهش و شما فقط پرداخت خواهید کرد 0.014 یورو در دقیقه (در برابر 0.028 € در ساعات کامل).

شما هنوز به صورت رایگان مشترک نشده اید ? مشترک در 1044

شما می خواهید یک پیشنهاد رایگان ارائه دهید یا اطلاعاتی را در مورد اپراتور بدست آورید ? آهنگسازی 1044 , که است شماره خدمات رایگان مشتری رایگان, برای رسیدن به بخش فروش. این شماره رایگان می تواند 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته باشد. این خط تلفن رایگان در طول تعطیلات و تعطیلات باز است.

تماس به بخش فروش ، قیمت یک تماس محلی از یک خط رایگان صورتحساب می شود ، یعنی می گویند که در بسته (شماره رایگان رایگان) گنجانده شده است. اگر از خط اپراتور دیگر تماس بگیرید ، ممکن است قیمت یک تماس محلی متفاوت باشد. دوباره برای بررسی شبکه قیمت اپراتور مورد نظر.

قابلیت حمل رایگان اگر می خواهید اپراتور را بدون تغییر شماره تلفن تغییر دهید ، نیازی به فسخ اشتراک فعلی خود نیست ! به سادگی کد ریو خود را از طریق تلفن در ساعت 3179 دریافت کنید و آن را به صورت رایگان ارسال کنید که پس از آن از مراحل خاتمه با اپراتور سابق خود مراقبت خواهد کرد. با تشکر از قابلیت حمل رایگان از خط خود می توانید شماره خود را نگه دارید.

از طریق تلفن از طریق تلفن به صورت رایگان تماس بگیرید

تماس رایگان به L

شما در حال حاضر در خارج از کشور هستید و تعجب می کنید که چگونه تماس رایگان خدمات مشتری از طریق تلفن ? شماره های ویژه ذکر شده در بالا (3244 و 1044) متأسفانه از خارج از کشور در دسترس نیست.

برای تماس با خط تلفن رایگان از خارج از کشور و به خدمات مشتری رایگان, پس از آن شما باید آهنگسازی کنید +33 1 78 56 95 60, با هزینه یک تماس کلاسیک به فرانسه.

پس از خاتمه با تماس رایگان تماس بگیرید

بعد از یک خاتمه آزاد, شما دیگر به عنوان مشتری رایگان در نظر گرفته نمی شوید. بنابراین دیگر نمی توانید شماره خدمات مشتری رایگان را به 3244. در این حالت ، امکان پیوستن به 08 92 13 51 61. با این حال ، این موضوع به دلیل شهرت بدی دارد زمان انتظار بالا که با آن همراه است ، و همچنین قیمت تماس این که 0.34 € در هر دقیقه. توجه داشته باشید که وقتی با این شماره تماس می گیرید ، در زمان انتظار خود نیز پرداخت می کنید. از آنجا که شما دیگر مشتری رایگان نیستید ، می توانید با تماس با شماره تلفن رزرو شده برای کلاس های رایگان به آنها دسترسی پیدا کنید 1044 با هزینه یک تماس محلی.

با خدمات آنلاین مشتری آنلاین تماس بگیرید

شما پیرو وب هستید و ترجیح می دهید تماس بگیرید خدمات مشتری رایگان از طریق اینترنت از طریق منطقه مشتری رایگان خود ? برای انجام این کار ، چندین فرصت در دسترس شما است.

کمک رایگان آنلاین

اپراتور سایتی ازکمک رایگان که به شما امکان می دهد با خدمات مشتری رایگان به صورت آنلاین از طریق یک گربه برای پاسخ به تمام سوالات شما ، خواه آنها مربوط به اشتراک تلفن همراه رایگان شما باشد یاکمک رایگان.

برای دسترسی به کمک های آنلاین رایگان ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به وب سایت رایگان بروید.
 2. بخش را انتخاب کنید معاونت.
 3. سپس انتخاب کنید برگه عملی مرتبط با مشکل شما و پیدا کردن – احتمالاً – راه حل.

چهره به رایگان: خدمات مشتری در Visio

صورت به صورت“یک سرویس نوآورانه است که به شما امکان می دهد از طریق یک مکالمه بصری و صوتی در زمان واقعی در زمان واقعی با یک مشاور خدمات مشتری رایگان تماس بگیرید !

انتهای صورت به صورت رایگان صورت به صورت اکنون است در دسترس نیست. تا شما را با یک مشاور رایگان, می توانید آن را صدا کنید 3244, رفتن به نقطه فروش رایگان یا از طریق خود با اپراتور خود تماس بگیرید منطقه مشتری رایگان یا در شبکه های اجتماعی فیس بوک و توییتر.

با وجود بسته شدن چهره خود به خدمات رایگان ، اپراتور مستقر می کند پروکسی رایگان از سال 2019 ، الف خدمات مجاورت مشتری.

مجاورت خدمات مشتری PROXIS رایگان

از سال 2019 ، رایگان اجرای جدیدی را اجرا کرده است خدمات مجاورت مشتری فراخوانی پروکسی رایگان. هدف ارائه یک خدمات شخصی مشتری و با داشتن همان مشاور که از مشکل تماس تلفنی به مداخله در سایت مراقبت می کند ، با مشترکین رایگان سازگار است. بنابراین اگر تماس بگیرید 3244 یا اگر شما ارسال کنید پیام چت آنلاین از منطقه مشتری رایگان از منطقه تحت پوشش مجاورت رایگان, یکی از اعضای یک تیم محلی از تماس شما پشتیبانی می کند و سپس از مداخله در خانه شما مراقبت می کند تا در صورت لزوم مشکل شما را حل کند.

منطقه مشتری رایگان

همچنین می توانید مشکل خود را از طریق “گزارش دهید”حساب رایگان من“درفضای مشتری رایگان برخط. شما باید شماره تلفن و رمز عبور خود را بیاورید و سپس به بخش “با ما” بروید.

خدمات مشتری رایگان در شبکه های اجتماعی

کمک های فنی رایگان نیز در شبکه های اجتماعی ، در صفحه فیس بوک و توییتر خود به شما گوش می دهد. مشاوران رایگان به پیام های شما پاسخ می دهند 8 صبح تا 10 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه و 9 صبح تا 6 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه.

از دست دادن یا سرقت تلفن شما ? به یاد داشته باشید که سیم کارت خود را از منطقه مشتری رایگان خود در “حساب رایگان من” غیرفعال کنید. سپس یک سیم کارت جدید برای شما به خانه شما ارسال می شود. هزینه های مربوط به این درخواست 10 یورو است و از فاکتور رایگان بعدی شما کسر می شود.

از طریق پست با خدمات رایگان مشتری تماس بگیرید

اگر می خواهید شکایت کنید ، خاتمه دهید تلفن همراه رایگان یا اطلاع دهید شکست, همچنین می توانید از طریق نامه به صورت رایگان با نام آدرس به دنبال آدرس تماس بگیرید ، به شرح زیر:

رایگان

شکایت خدمات / خدمات ملی مصرف کننده / خدمات تجاری

75371 پاریس Cedex 08

همچنین می توانید خاتمه موبایل رایگان خود را انجام دهید یا شکست Freebox خود را با فکس به شماره زیر گزارش دهید: 0899 90 5000 (قیمت تماس + 0.80 €/دقیقه).

اگر هیچ یک از راه حل های ذکر شده در بالا برای شما مناسب نیست ، شما هنوز هم فرصتی برای رفتن به مغازه رایگان نزدیکترین به شما. رایگان دارای شبکه ای از مغازه ها به نام “مرکز رایگان” است که گزینه کمکهای جایگزین برای مشترکین موبایل یا Freebox رایگان خود را ارائه می دهد.

آیا می توانیم برای شکایت از طریق ایمیل به صورت رایگان تماس بگیریم ?

رایگان ندارد بدون آدرس ایمیل برای شکایت. اپراتور مشترکان خود را تشویق می کند تا مستقیماً از طریق تلفن با وی تماس بگیرند و مشکل خود را در معرض مشاور قرار دهند.

کیفیت خدمات مشتری رایگان

این ARCEP (سازمان نظارتی برای ارتباطات و پست های الکترونیکی) است که به طور منظم بررسی کیفیت خدمات مشتری از اپراتورهای مختلف تلفن در فرانسه را بر عهده دارد. کیفیت خدمات مشتری یک اپراتور از طریق دو شاخص که عبارتند از: میانگین مدت انتظار و نرخ تماس گمشده قبل از برقراری ارتباط با یک مشاور.

در زیر ، ما می توانیم از نظر زمان انتظار و درصد تماس های از دست رفته قبل از ارتباط با یک مشاور ، یک جدول مقایسه ای قدیمی از کیفیت خدمات مشتری را با توجه به اپراتورها مشاهده کنیم.

متوسط ​​زمان انتظار و درصد تماس های از دست رفته طبق گفته اپراتورها

اپراتور میانگین زمان انتظار درصد تماس های از دست رفته
1 دقیقه 5 ثانیه 35 ٪
3 دقیقه 38 ثانیه 17 ٪
54 ثانیه 13.3 ٪
3 دقیقه 4 ثانیه 8 ٪

اطلاعات ذکر شده در 02/01/2023

در حال حاضرباسن دیگر این دو شاخص مرتبط با آن را در نظر نمی گیرد زمان پاسخ وت تماس های از دست رفته در پرونده سالانه خود در مورد اپراتورها. در واقع ، این شاخص ها که قرار بود به طور عینی منعکس کننده عملکرد خدمات به مشتری و کمک های فنی باشند ، مبتنی بر وابستگی زیاد به سیستم های اطلاعاتی هر اپراتور بودند.

با این حال ، با جمع آوری اطلاعات ، می توانیم این را بگوییم خدمات مشتری رایگان پاسخ سریع به مشتریان خود ارائه می دهد و به لطف آن اطلاعات زیادی را ارائه می دهد فضای کمک آنلاین. در خانه نارنجی, خدمات مشتری یکی از بهترین ها در بین بسیاری از اپراتورهای موجود در بازار است. مربوط به از راه دور Bouygues وت SFR, آنها از نظر کیفیت خدمات مشتری فقط پشت نارنجی و رایگان خواهند بود. در واقع ، به نظر می رسد که زمان انتظار برای داشتن یک مشاور تلفن طولانی تر از رایگان است.

حتی اگر Free از نظر کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه در مقابل سایر اپراتورها نتواند به دست آورد ، با توجه به میانگین زمان انتظار قبل از اتصال با یک مشاور ، از اکثر رقبای خود فراتر می رود.

علاوه بر این ، بر خلاف رقبای کم هزینه خود ، مشترکان ارائه دهنده پیشنهاد موبایل رایگان ، امکان بهره گیری از یک رایگان را ارائه می دهد خدمات مشتری رایگان تلفن همراه پاسخگو ، جایی که قرمز و SOSH فقط یک سرویس کمک به گربه ارائه می دهند.

رایگان نیز به دست آورد گواهینامه NF که تضمین می کند:

 • خانه
 • انطباق اطلاعات ارائه شده به مشتری
 • پردازش فرآیند
 • احترام به تعهدات قراردادی
 • صلاحیت و آموزش کارمندان
 • شکایات
 • با در نظر گرفتن رضایت مشتری

سوالات مکرر در مورد خدمات رایگان مشتری

نحوه تماس با خدمات رایگان مشتری ?

برای تماس با خدمات مشتری رایگان در تلفن, تعداد مختلفی بسته به شرایط وجود دارد. اگر شما مشتری رایگان, می توانید تماس بگیرید رایگان در 3244. اگر تو نیستی مشترک رایگان نیست, شماره ای که برای آهنگسازی وجود دارد 1044 (هزینه تماس 0.078 € و 0.014 € در دقیقه در ساعت خاموش از ساعت دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 7 بعد از ظهر یا 0.028 € در دقیقه بقیه زمان). از خارج از کشور, شما باید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید: +33 1 78 56 95 60 (قیمت تماس با فرانسه). خدمات رایگان مشتری به خواست شما پاسخ می دهد 7 صبح تا نیمه شب ، هر روز.

تماس تلفنی تنها گزینه نیست ، همچنین می توانید از طریق اینترنت بروید تا با خدمات رایگان مشتری از جمله خود تماس بگیرید منطقه مشتری رایگان (بخش “حساب رایگان من”). همچنین می توانید به لطف با اپراتور خود تماس بگیرید شبکه های اجتماعی توییتر و فیس بوک : یک مشاور رایگان به شما پاسخ خواهد داد پیام خصوصی از 8 صبح تا 10 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه و از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر در آخر هفته.

شماره تلفن خدمات مشتری رایگان چیست ?

در 3244 آیا شماره تلفن برای آن محفوظ است مشتریان رایگان. در 1044 هست سرویس تجاری از رایگان و به شما امکان می دهد تا در پیشنهادات اپراتور مشترک شوید. تماس است عاری از یک خط آزاد و هزینه ها 0.078 € + 0.014 €/دقیقه در ساعت های خاموش (از 8 صبح تا 7 بعد از ظهر در هفته) یا 0.078 € + 0.028 €/دقیقه در ساعت های کامل. تماس گرفتن از خارج از کشور, آهنگسازی +33 1 78 56 95 60.

چه زمانی با خدمات مشتری رایگان تماس بگیرید ?

خدمات مشتری رایگان هر روز از ساعت 7 صبح تا نیمه شب می توان به دست آورد. بهتر است در طول تماس بگیرید ساعتهای خاموش, که این است که بگوییم 8 صبح تا 7 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه. اگر می خواهید زمان انتظار خود را کوتاه کنید ، از یک تماس استفاده کنید بعد از ظهر روزهای هفته بین 2 بعد از ظهر و 5 بعد از ظهر.

آدرس ایمیل خدمات رایگان مشتری چیست ?

آن وجود ندارد بدون آدرس ایمیل برای رسیدن به خدمات مشتری رایگان. بنابراین شما نمی توانید از طریق ایمیل به اپراتور خود شکایت کنید. برای تماس با اپراتور خود ، می توانید شماره خدمات مشتری رایگان را تهیه کنید 3244 (از 7 صبح تا نیمه شب هر روز) ، از بخش “استفاده کنیدحساب رایگان من“از شما منطقه مشتری رایگان یا طی کنید شبکه های اجتماعی از اپراتور خود (یک مشاور از ساعت 8 صبح تا 10 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه و از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر در آخر هفته به شما پاسخ می دهد).

معاملات خوب لحظه ای: Freebox Pop vs Fiber Power SFR

رایگان SFR
پیشنهاد را ببینید پیشنهاد را ببینید
مزیت – فایده – سود – منفعت سری Premium+ Premium+ ارائه شده دسته گل خانواده و نتفلیکس ارائه دادند
قیمت ماهانه 29.99 یورو به مدت 12 ماه
سپس 39.99 یورو
26 € برای 12 ماه
سپس 43 €
جریان فیبر فرزندان: 5Gbit/s
مقدار: 700 مگابیت در ثانیه
فرزندان: 2Gbit/s
مقدار: 700 مگابیت در ثانیه
Wifi 6 مشمول مشمول
شبکه رایگان SFR
تلفن منزل نامحدود به ثابت و موبایل در فرانسه (+ 100 بین المللی ثابت) نامحدود به ثابت و موبایل در فرانسه (+ 100 بین المللی ثابت)
تلویزیون 220 کانال 200 کانال
گزینه های تلویزیون شامل می شود حق بیمه ویدیو (6 ماه)
سریال کانال+ (12 ماه)
دسته خانواده (6 ماه)
نتفلیکس یا دیزنی+ (6 ماه)
تجهیزات سرور و پخش کننده پاپ SFR Box 8 و Android TV را به هم وصل کنید
تعهد بدون درگیری 12 ماه
پیشنهاد را ببینید پیشنهاد را ببینید

اطلاعات معتبر در 28 نوامبر 2022

تلفن همراه خوب

10 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

100 گیگابایت 16.99 یورو دیدن

20 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

تلفن همراه خوب

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

2.99 یورو پیشنهاد را ببینید

بهترین پیشنهاد لحظه را پیدا کنید !

امروز: 09/22/2023 15:01 – 1695387692

اشتراک اینترنت و موبایل

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

بهترین پیشنهادات را از تأمین کنندگان شریک ما کشف کنید

تماس رایگان

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

مرکز تماس ما در حال حاضر بسته است. یک یادآوری رایگان بخواهید.

بنابراین ما این کار را با هم انجام می دهیم ? 1.6 میلیون فرانسوی قبلاً به ما اعتماد کرده اند

مشاور خدمات شما

از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.