برای تماس با خدمات مشتری یا دسترسی ناشنوا و سخت شنوایی ، خرابی اینترنت و مشکلات شبکه امروز در فرانسه به دنبال یک شماره غیرقانونی باشید

تجزیه اینترنت و مشکلات شبکه گزارش شده امروز

Contents

پوشیدن در فیبر برای جلوگیری از مشکلات شبکه در خانه کافی نیست. همچنین انتخاب اشتراک که تمام نیازهای شما را برآورده می کند (قیمت ، گزینه تلویزیون ، بدون تعهد و غیره ، ضروری است.). از Fiber Box مقایسه کننده ، پیشنهادات را مرتب کرده و بهترین جعبه را پیدا کنید.

با خدمات مشتری تماس بگیرید

بیش از حد.COM به شما کمک می کند تا با خدمات مشتری تماس بگیرید:
– بیش از 150،000 شماره تلفن رایگان توسط تیم یافت و تأیید شده است
– ایمیل ، فرم های پستی و آدرس شبکه های اجتماعی
– شکایت و خاتمه ورق های عملی

ما یک شماره غیرقانونی پیدا نکردیم “Lebara-Mobile” در پایه. در صورت بروز خطای اعتصاب ، جستجوی دیگری را در بالا انجام دهید !

اگر اشتباه نکرده اید و ما اساساً این شرکت را نداریم ، ما به دنبال شماره غیرقانونی آن خواهیم بود. ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا به محض اضافه شدن هشدار داده شود:

دسترسی

ناشنوا و سخت شنوایی را فعال کنید

بیش از حد.com ، دایرکتوری اول شامل ناشنوا و سخت شنوایی ، به شما امکان می دهد خدمات را در LSF ، LPC ، خدمات مشتری خود به عنوان اولویت نمایش دهید.
بیشتر بدانید

ویژه Covid
یک مرکز غربالگری Covive یک مرکز واکسیناسیون Covviv در نزدیکی آدرس خود پیدا کنید و به شماره و اطلاعات رایگان آنها برای قرار ملاقات دسترسی پیدا کنید.

    تماس رایگان

مکاتبات بین یک عدد اضافی را با شروع 0899 ، 0892 پیدا کنید .. و شماره “GeoCodé” آن که با 01 ، 02 ، 03 ، 04 ، 05 یا 09 آغاز می شود !

صرفه جویی در وقت ! با زمان گمشده با پاسخ دهندگان اتوماتیک متوقف شوید! بیش از حد.com یک مرور کلی از منوی صوتی به شما می دهد تا قبل از برقراری تماس ، کدام کلیدها را فشار دهید.

شما یک شماره رایگان پیدا کرده اید که در پایگاه داده ما نیست ? یا یک شماره جایگزین برای رسیدن به شرکتی که جواب نمی دهد ? آن را به اشتراک بگذارید تا کل جامعه از آن لذت ببرد !

    ما را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید

برای پیدا کردن ما به راحتی ، فراموش نکنید که با فشار دادن به موارد دلخواه یا نشانک های خود اضافه کنید:
Ctrl+D در رایانه شخصی یا CMD+D در Mac

این سایت می تواند از کوکی ها برای تبلیغات ، شبکه های اجتماعی و ابزارهای تجزیه و تحلیل استفاده کند

© 2011-2022 کلیه حقوق محفوظ است

تجزیه اینترنت و مشکلات شبکه گزارش شده امروز

290 شکست موبایل و 2307 شکست ثابت امروز در Orange ، SFR ، Free و Bouygues گزارش شده است.

دسک تاپ MEAپرچم موبایل MEA

شکست های اطراف خود را پیدا کنید

نقشه بارومتر فرانسه

برای بارگیری کارت کلیک کنید

پوشیدن در فیبر برای جلوگیری از مشکلات شبکه در خانه کافی نیست. همچنین انتخاب اشتراک که تمام نیازهای شما را برآورده می کند (قیمت ، گزینه تلویزیون ، بدون تعهد و غیره ، ضروری است.). از Fiber Box مقایسه کننده ، پیشنهادات را مرتب کرده و بهترین جعبه را پیدا کنید.

فیبر سری ویژه Bouygues سری ویژه Bbox

تجزیه اینترنت و مشکلات شبکه

در 24 ساعت گذشته ، 2597 خرابی در فرانسه گزارش شده است ، همه اپراتورهای ترکیبی (نارنجی ، بوویگ ، SFR و رایگان). 290 عدم موفقیت موبایل و نگرانی ها و پیامک یا پیام کوتاه یا اینترنت موبایل است. 2307 خرابی ثابت هستند و بر روی فیبر یا شبکه ADSL اپراتورها تأثیر می گذارند.

تجزیه اینترنت توسط اپراتور

موبایل رایگان اپراتوری است که بیشترین شکست ، ثابت و موبایل را دارد ، امروز در فرانسه (2059). برعکس ، نارنجی کمترین شکست را دارد (75). شما در حال حاضر با مشکلات اتصال در شبکه ثابت و/ یا موبایل اپراتور خود روبرو هستید ? برای گزارش خرابی روی دکمه زیر کلیک کنید.

213 شکست

در شبکه تلفن همراه

1846 شکست

در شبکه ثابت

31 شکست

در شبکه تلفن همراه

275 شکست

در شبکه ثابت

27 شکست

در شبکه تلفن همراه

130 شکست

در شبکه ثابت

19 شکست

در شبکه تلفن همراه

56 شکست

در شبکه ثابت

خرابی های موبایل و ثابت شبکه را در شهر خود کشف کنید

مشکلات شبکه تلفن همراه

شکست موبایل فعلی

در حال حاضر 290 شکست موبایل در سراسر فرانسه وجود دارد ، همه اپراتورها با هم ترکیب شده اند.

290 شکست

خرابی موبایل طی 15 روز گذشته

در طی 15 روز گذشته برای هر اپراتور از تکامل در خرابی ها پیروی کنید.

در صورت خرابی ، چگونه می توان نرخ موبایل 4G یا 5G خود را افزایش داد ?

شما در حال حاضر از تلفن هوشمند خود مشکل شبکه دارید ? مطمئناً باید سرعت اتصال تلفن همراه شما را تغییر دهد. انجام تست جریان موبایل به شما امکان می دهد آن را بررسی کنید. ما همچنین برای بهبود بدهی اینترنت خود به شما توصیه خواهیم کرد.

82.44 بارگیری MB/s
15.76 MB/S بارگذاری
جریان موبایل در فرانسه در سال 2022
و شما ، جریان شما چیست ? تست جریان موبایل را انجام دهید. بدهی

کدام اپراتور بهترین آدرس شما را پوشش می دهد ?

اگر اغلب با آن روبرو هستید مشکلات اتصال, توصیه می شود اپراتور را تغییر دهید. برای حتما از بارگیری خوب و بارگذاری عملکرد از تلفن خود استفاده کنید ، یک تست شبکه تلفن همراه را انجام دهید تا دریابید که چه کسی به SFR ، Bouygues Telecom ، نارنجی یا موبایل رایگان آدرس 4G و 5G شما را پوشش می دهد.

92 ٪ پوشش تلفن همراه در فرانسه
چه کسی بهترین اپراتور تلفن همراه در خانه است ?

پوشش موبایل 4G و 5G را در محل خود بررسی کنید

آگاه باشید که خرابی شبکه های تلفن همراه تنها و تنها دلیل مشکلات اتصال نیست. این ممکن است به سادگی به این دلیل باشد که اپراتور فعلی شما به اندازه کافی خوب ندارد پوشش موبایل در محل شما. از کارت پوشش 4G و 5G ما ، جزئیات پوشش موبایل را در شهر خود کشف کنید.

نقشه ویجت فرانسه

پوشش موبایل در شهر شما چیست ?

بسته خود را تغییر دهید تا از مشکلات شبکه جلوگیری شود

اگر این اولین بار نیست که شما در حال انجام شبکه موبایل هستید ، زمان آن رسیده است که متوقف شود. توصیه می کنیم برنامه خود را برای یک اپراتور تلفن همراه دیگر تغییر دهید. مقایسه کننده بسته ما را پیدا کنید و یکی از مواردی را پیدا کنید که نیازهای شما را برآورده کند (ارزان ، بدون مدت ، بسته مسدود شده و غیره.).

Lyca Mobile 5G 80 GB
پست موبایل 120 گیگابایتی
سری 120 گیگابایتی موبایل رایگان

چگونه می توان دانست که آیا امروزه شکست در شبکه تلفن همراه گزارش شده است ?

با تشکر از صفحه ما که به خرابی های موبایل گزارش شده امروز توسط اپراتورها اختصاص داده شده است ، شما در زمان واقعی از همه خرابی هایی که بر شبکه تلفن همراه در فرانسه تأثیر می گذارد ، مطلع می شوید. کلیه اپراتورها (نارنجی ، SFR ، Bouygues Telecom ، تلفن همراه رایگان) در ابزار ما گنجانده شده اند. هیچ خرابی فرار نخواهد کرد. شما فقط باید آدرس مورد نظر خود را وارد کنید و دکمه “See Breakdowns” را فشار دهید تا جستجو را راه اندازی کنید. شما می توانید لیست آنتن های رله موبایل لمس شده را در آنتن های تعاملی ما مشاهده کنید ، به تاریخ مراجعه کنید ، به توزیع خرابی ها بر اساس دسته (اینترنت ، تماس ، پیام کوتاه) دسترسی پیدا کنید.

تلفن من دیگر شبکه تلفن همراه را ضبط نمی کند ، چه کاری باید انجام شود ?

شما به طور مرتب یا گاهی اوقات با مشکلات شبکه تلفن همراه از طریق تلفن خود روبرو می شوید ، چه به اینترنت بروید ، تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید ? برای حل این مشکل اتصال ، چندین عنصر تأیید می شوند. با تشکر از راهنمای ما که به راه حل هایی برای حل مشکلات شبکه تلفن همراه اختصاص داده شده است ، می دانید چه کاری انجام دهید. بسیاری از نکات در نظر گرفته می شود: بررسی کنید که آیا اپراتور شما در نزدیکی شما گزارش شده است ، پوشش تلفن همراه را در آدرس آزمایش کنید ، تلفن خود را پیکربندی کنید ، مطمئن شوید که سیم کارت شما کار می کند و غیره.

خرابی شبکه موبایل چیست ?

تجزیه شبکه های تلفن همراه می تواند به دلیل یک حادثه ملی باشد که همزمان بر همه اپراتورها ، نارنجی ، SFR ، Bouygues Telecom و موبایل رایگان تأثیر می گذارد ، مانند هوای بد شدید که باعث آسیب رساندن به آنتن های شبکه ، باران ، طوفان برفی یا هوای گرم می شود. اقدامات خرابکاری مانند کاهش کابل یا سرقت تجهیزات ، همچنین می تواند وجود تجزیه شبکه های تلفن همراه را توضیح دهد. سرانجام ، این اتفاق می افتد که کار در شهرداری ها انجام می شود ، که متأسفانه می تواند باعث خرابی موقت شبکه در این بخش شود.

در صورت خرابی طولانی مدت شبکه تلفن همراه ، آیا می توانم جبران خسارت دریافت کنم ?

اگر قربانی یک شبکه اینترنتی ، تماس یا پیامک هستید ، گسترده باشید ، بدون شک اپراتور شما جبران خسارت یا جبران خسارت را به شما پیشنهاد می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، ما به شما توصیه می کنیم که به خدمات مشتری اپراتور تلفن همراه خود برسید و در این زمینه با وی مبادله کنید. میزان جبران خسارت و همچنین دوره عمل اپراتور به هر یک از آنها بستگی دارد. طبق ماده L 121-20-3 از کد مصرف کننده ، “اپراتورها تعهد نتیجه دارند و پس از آن باید مشترکان خود را برای خسارت وارده به آنها جبران کنند که این شکست باعث ایجاد آنها شده است.”اپراتورها به طور کلی شکایتی را در سایت خود در سایت خود تنظیم کردند.

حوادث اینترنتی ADSL و فیبر

تجزیه فیبر و ADSL در حال انجام است

در حال حاضر 2307 خرابی اینترنت در سراسر فرانسه وجود دارد ، همه اپراتورها با هم ترکیب می شوند.