دریافت پیامک بصورت آنلاین و رایگان – بدون تلفن یا اشتراک ، شماره تلفن های موقت رایگان برای دریافت پیامک بصورت آنلاین

انتشار پیام کوتاه با شماره موقت

Contents

چگونه کار می کند?

پیامک خود را بصورت آنلاین دریافت کنید

خط پیام کوتاه.CO یک سرویس رایگان است که به شما امکان می دهد پیام کوتاه را بصورت آنلاین دریافت کنید. شما نه به اشتراک و نه تلفن نیاز دارید. به سادگی یکی از شماره های ذکر شده در زیر را انتخاب کنید. به عنوان مثال می توانید از این سرویس برای دریافت پیام از Facebook ، Telegram ، WeChat ، VK ، PayPal ، Alipay و موارد دیگر استفاده کنید.

+1 201-857-7757

ایالات متحده

+1،787-337-5275

پورتو ریکو

+60 11-1700 0917

مالزی

+44 7520 635797

انگلستان

+46 76 943 62 66

سوئد

ما را دنبال کنید ، رایگان است!

به محض اضافه کردن شماره جدید ، یک اعلان دریافت کنید.

در باره

ما بهترین سرویس پذیرش پیام کوتاه را بصورت آنلاین در اینترنت ارائه می دهیم. ما شماره تلفن های مجازی و واقعی را ارائه می دهیم. هر شماره از سراسر جهان در دسترس عموم است و در دسترس است.

سریع

پیام های دریافت شده بلافاصله و بدون تأخیر نمایش داده می شوند.

اعداد جدید

ما به طور مرتب نمونه کارها از شماره های بین المللی خود را به روز می کنیم.

صلاحیت

ناشناس بمانید و از هرزنامه خودداری کنید.

ویژگی های حق بیمه به صورت رایگان

خدمات ما همچنین از زبانهای بین المللی و ایموجی ها پشتیبانی می کند. از رمزگذاری یا زبان استفاده کنید. همه چیز در حال کار است.

پرسش

شروع به تایپ سوال خود کنید. اگر ما در سؤالات متداول ما جواب سوال شما را نداریم ، لطفاً در صفحه تماس برای ما پیام بگذارید.

پیامک-آنلاین چیست.هم ?

خط پیام کوتاه.CO وب سایتی است که شماره تلفن رایگان را برای دریافت پیامک اس ام اس فراهم می کند.

چرا پیام کوتاه را انتخاب کنید.هم?

خط پیام کوتاه.CO بهترین سرویس پذیرش پیامکی بصورت آنلاین در اینترنت است. ما واقعاً سریع هستیم و به طور مرتب شماره های خود را به روز می کنیم.

توابع پیامک-آنلاین چیست؟.هم?

خط پیام کوتاه.CO لیست طولانی از کارکردها را ارائه می دهد ، و از آنجا که این لیست به طور مداوم در حال تحول است ، عملکردهای سایت به سرعت توسعه می یابد. اما عملکرد اصلی ما همچنان پذیرایی از پیامک است.

شماره های شما برای کدام کشورها معتبر است?

تا به امروز ، ما بسیاری از کشورها مانند: ایالات متحده ، آلمان ، اسپانیا ، رومانی ، انگلستان ، فرانسه ، روسیه ، ایتالیا ، چین ، ژاپن را پوشش می دهیم و به ما اجازه می دهیم به لیست خود اضافه کنیم.

انتشار پیام کوتاه با شماره موقت

IMG IMG IMG IMG

دریافت پیام کوتاه آنلاین به شماره مجازی برای ثبت نام خصوصی با وب سایت ها ، خدمات و برنامه های مختلف.

شماره تلفن موقت ایده آل است:

در سایت ها ، خدمات و برنامه های مختلف ثبت نام کنید

شماره موقت به عنوان جایگزینی برای شماره واقعی شما.

حریم خصوصی خود را با شماره پیامک های دروغین حفظ کنید.

شماره تلفن مجازی برای دریافت پیامک چیست ?

هر بازدید کننده این وب سایت می تواند به لطف در دسترس بودن تعداد زیادی از سیم کارتهای واقعی از اپراتورهای تلفن همراه در حال کار ، یک شماره تلفن مجازی برای دریافت پیام کوتاه دریافت کند. اصطلاح “مجازی” فقط در این نام ظاهر می شود زیرا این شماره ها با دسترسی به صفحه با لیست پیام ها ، به طور انحصاری به صورت آنلاین در دسترس هستند -. و اصطلاح “یکبار مصرف” به طور کلی برای تعیین این واقعیت که شماره سیم کارت آنلاین توسط شما اجاره یا نگهداری نمی شود ، استفاده می شود ، این تعداد در نهایت حذف و حذف می شود.

نحوه دریافت پیام کوتاه به صورت آنلاین ?

کشور خودتان را از فهرست زیر انتخاب کنید

یک شماره را بدون هزینه انتخاب کنید و آن را بصورت آنلاین وارد کنید

پیام کوتاه جدید برای شماره انتخاب شده بصورت آنلاین ظاهر می شود

کشورتان را انتخاب کنید

شماره های مجازی رایگان ما را امتحان کنید

79963425267

3 دقیقه وجود دارد

3942 – kod podtverzhdeniya dlya dostupa v lichnyy kabinet letual ‘

از کد پیام کوتاه: 3942

21 دقیقه پیش

از کد پیام کوتاه:

21 دقیقه پیش

از کد پیام کوتاه:

26 دقیقه پیش

از کد پیام کوتاه: 7155

32 دقیقه پیش

Kod Dlya Avtorizacii: 8972

از کد پیام کوتاه: 8972

42 دقیقه پیش

kod podtverzhdeniya aptekiplus 8684

از کد پیام کوتاه: 8684

55 دقیقه پیش

Vash Kod Podtverzhdeniya: 68390 prosim ne sobschat ‘etot kod nikomu

از کد پیام کوتاه: 68390

Kod dlya verifikacii nomera telefona: 8730

از کد پیام کوتاه: 8730

726873 کد H29Q+FSN4SR است

از کد پیام کوتاه: 726873

Kod podtverzhdeniya dlya vhoda v lk: 7263 cdek.مثل

از کد پیام کوتاه: 7263

ispol’zuyte kod 397175 dlya vosstanovleniya akkaka kaznexpress

از کد پیام کوتاه: 397175

از کد پیام کوتاه:

سؤال و پاسخ در مورد پذیرش پیام کوتاه

هیچ پیامی در شماره تلفن مشخص شده دریافت نمی شود.

دلایل مختلفی برای این وجود دارد. اول ، این می تواند ناسازگاری بی حسی باشد ، به همین دلیل اپراتور خصوصی و منبعی که می خواهید برای ثبت نام یا درخواست پیام برگشت درخواست کنید ، نمی تواند به آدرس مشخص شده برسد. دوم ، سایت می تواند در لیست سیاه ما باشد. این شامل بانک ها ، سازمان های خرد ، وب سایت هایی با اشتراک های پرداخت شده و سایر پروژه های ناخواسته است. با توجه به تعداد زیادی از موارد کلاهبرداری در این سرویس و خدمات مشابه ، استفاده از شماره های مجازی به صورت رایگان به منظور ثبت نام یا دسترسی به اعتبار و منابع مالی ممنوع است. شما به سادگی قادر به دریافت پیامک از منابع خاص نخواهید بود ، زیرا آنها به طور پیش فرض در لیست سیاه ما ظاهر می شوند. این همچنین به دلیل ناسازگاری بین منابع خاص و اپراتورهای شبکه تلفن همراه یا مشکلات شبکه این اپراتورها است. این مشکل را می توان با تغییر یک شماره برای دیگری حل کرد (سعی کنید ارائه دهنده خدمات را در همان منطقه به عنوان منبعی که ثبت می کنید انتخاب کنید). به عنوان مثال ، بهترین شماره مجازی رایگان برای VK یک اپراتور روسی ، بلاروس ، اوکراینی یا سایر اپراتور CEI است.

آیا محدودیت هایی برای خدمات رایگان وجود دارد ?

نه ، شماره مجازی پیام کوتاه رایگان می تواند تعداد نامحدودی از پیام ها را دریافت کند ، و کاربر اگر ناگهان از برآورده کردن نیازهای خود متوقف شود ، می تواند تلفن را تغییر دهد. به عنوان مثال ، هنگام دریافت پیامک مجازی به دلیل ضبط که قبلاً از طریق سرویس توسط کاربر دیگری انجام شده است امکان پذیر نیست.

نحوه خرید شماره تلفن مجازی برای پیامک ?

در حال حاضر ، خرید سیم کارت و استفاده از آن از راه دور امکان پذیر نیست اما می توانید آن را برای یک دوره ثابت اجاره کنید (از چند ساعت تا چند هفته تا چند ماه). سیاست تعرفه دموکراتیک ما مبتنی بر این واقعیت است که هرچه بیشتر قصد استفاده از تلفن را برای دریافت پیامک برای مدت طولانی داشته باشید ، کمتر هزینه آن را برای هر بار اعتبار این سرویس پرداخت می کنید. این به شما امکان می دهد تا برای مدت طولانی تر از شماره های خود به روش تولیدی استفاده کنید.

چگونه کار می کند?

ما بیش از 20 شماره پذیرش پیام کوتاه رایگان ارائه می دهیم. ما سعی می کنیم هر روز بیشتر این شماره ها را تغییر دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که تلفن شما توسط کاربر دیگری در همان سرویس وب تأیید نشده است. در بیشتر موارد ، ما از سیم کارتهای واقعی استفاده می کنیم ، بنابراین مطمئناً از هر فرستنده پیامکی دریافت می کنید. زمان دریافت پیام کوتاه جدید به اپراتور بستگی دارد ، اما در بیشتر موارد پیامک شما باید در حدود یک ساعت ظاهر شود. پیام های تقسیم شده فقط هنگام دریافت قسمت آخر در وب سایت ظاهر می شوند.

او می گوید این شماره قبلاً استفاده شده است. برای چی?

واقعیت این است که تلفنهای موجود به صورت رایگان توسط صدها نفر استفاده می شوند (حتی می توانید یک پیشخوان پیامکی دریافت شده برای هر یک را ببینید ، آنها اغلب توسط هزاران نفر حساب می شوند). سایت های بزرگی مانند Vkontakte به طور کلی بسیار محبوب هستند ، بنابراین یافتن یک شماره موجود دشوار است. تنها گزینه سریع خرید یک شماره برای دریافت پیامک است.

آیا به مدت 10 دقیقه شماره تلفن آنلاین دارید؟?

واقعیت این است که تلفن های موجود به صورت رایگان توسط صدها نفر استفاده می شود (حتی می توانیم تعداد پیامک های دریافت شده برای هر یک را ببینیم ، آنها اغلب در هزاران نفر حساب می شوند). سایت های بزرگی مانند Vkontakte به طور کلی بسیار محبوب هستند ، بنابراین یافتن یک شماره موجود دشوار است. تنها گزینه سریع خرید یک شماره برای دریافت پیامک است.

آیا می توانم یک شماره مجازی ایجاد کنم ?

نه نمی توانی. این سرویس مبتنی بر سیم کارتهای واقعی اپراتورهای تلفن همراه از کشورها و مناطق مختلف است. بنابراین با انتخاب آن از لیست ما می توانید یک شماره مجازی را به صورت رایگان یا در برابر پرداخت دریافت کنید. لیست طولانی است و می توانید هر آنچه را که دوست دارید پیدا کنید.

آیا می توان پیامک های تقسیم شده را دریافت کرد ?

آیا می توانم پیام های تقسیم بندی شده رایگان را در شماره تلفن همراه خود دریافت کنم ? – بله ، سرویس ما ویژگی های بسیار خوبی را برای پیامک های تقسیم شده ارائه می دهد. برای اطمینان از اینکه قطعات متن ارسال شده بین پیام های سایر کاربران از بین نرود ، آنها را به یک پیام کوتاه حجیم که فقط در هنگام تحویل آخرین قطعه نمایش داده می شود ، گروه بندی می شوند. و اگر نگران اطلاعات هستید ، همیشه می توانید یک شماره مجازی برای VK و سایر فعالیت ها خریداری کنید. پیام های این شماره در نمایه شما قرار می گیرد و به صورت عمومی نمایش داده نمی شود.

اگر آنها مناسب من نباشند ، می توانم شماره های مجازی پرداخت شده آنلاین را جایگزین کنم ?

مدیریت پروژه ما از اعتبار آن ارزش قائل است ، به طوری که مصرف کنندگان خدمات پولی نیازی به نگرانی در مورد کیفیت آنها ندارند. در صورت بروز یک مشکل فنی یا عدم تمایل با عملکرد اعلام شده ، مشکل به نفع مشتری حل می شود. و یکی از گزینه ها جایگزینی شماره صادر شده توسط دیگری ، قادر به پاسخگویی به درخواست های مشتری است.

آیا می توانم از شماره تلفن مجازی به صورت رایگان در FB و سایر شبکه های اجتماعی استفاده کنم ?

بله ، شما می توانید یک صفحه را برای خودتان ذخیره کنید بدون اینکه سیم کارت خود را مرتبط کنید و بدون اینکه حریم شخصی خود را به خطر بیاندازد. اما به دلیل تعداد زیادی از افراد مانند آن ، استفاده از یک تلفن خاص گاهی اوقات می تواند مشکل ساز باشد. او ممکن است قبلاً مشغول باشد. اگر می خواهید یک ایجاد سریع برای یک پروفایل جدید تضمین شده باشد ، توصیه می شود یک شماره تلفن مجازی برای FB را بر اساس اشتراک برای حداقل یک دوره خریداری کنید و از آن برای ایجاد صفحات در منابعی که بازدید می کنید استفاده کنید.

شماره تلفن موقت 24/7

سرویس دهی فعال.com یک سرویس آنلاین و یک شرکت تلفنی برای دریافت پیامک در سیم کارت مجازی است. تأیید پیامک برای اکثر شبکه های اجتماعی و خدمات آنلاین در دنیای امروز اجباری است. یک کد تأیید هنگام ثبت نام برای کاربر ارسال می شود. این صحت درخواست را برای تکمیل ضبط بررسی می کند. استفاده از یک عدد ثابت همیشه امکان پذیر نیست. شماره تلفن موقت جایگزین خوبی است.

هدف اصلی ما ارائه جایگزینی برای سیم کارتهای فیزیکی برای هر کاربر است. هرکسی می تواند پیامک را به صورت آنلاین در وب سایت دریافت کند. این مزیت اصلی است.

شما دیگر نیازی به سیم کارت واقعی ندارید ! شماره مجازی رایگان برای ثبت نام در سایت ها مناسب است. VK ، Yandex ، Google ، Snapchat ، Tinder ، QQ ، Facebook ، Aliexpress ، Apple ، Instagram ، Telegram ، Uber ، Microsoft ، Discord ، Viber ، Amazon ، Yahoo ، Line ، Kakaotalk ، Netflix ، YouTube ، Okcupid ، Imo ، Wechat ، TextNow ، ، Skype ، Craigslist ، Outlook ، Lyft ، Coinbase ، eBay ، Signal ، Robinhood ، Twilio ، TrueCaller ، Yandex ، Taobao ، Roblox ، Vkcom ، Naver ، Sweattcoin ، Steam ، Nike ، Mailru ، Grab ، Baidu ، Michatu. پیام ها همیشه در دسترس هستند. در اینجا ، کاربران می توانند در بیش از 20 کشور به تلفن ها دسترسی پیدا کنند. سایت ما از پیام های مجازی برای اکثر وب سایت ها پشتیبانی می کند. این شامل یک سرویس پیام کوتاه منحصر به فرد برای ثبت نام در هر شبکه اجتماعی و موارد دیگر است.

شرکت ما به خوبی تثبیت شده است و در تمام دسته های کاربر هدف قرار گرفته است. ما بزرگترین بانکهای اطلاعاتی از شماره های اختصاصی و ظرفیت پوشش محبوب ترین خدمات ثبت نام را داریم. آن را به عنوان یک سایت ضبط پیام کوتاه در نظر بگیرید.

 • درباره سایت
 • API
 • سوالات متداول
 • ممنوعیت ها و محدودیت ها
 • کاربران
 • ادغام با سرویس پیام کوتاه
 • چگونه فعال کننده کار می کند
 • فروشندگان
 • همکاری
 • برنامه حمایت مالی
 • قوانین استفاده