چگونه با کارت اعتباری خود مخالفت کنیم? رویه های بانک ها ، کارت بانک مخالف: شماره در فرانسه و خارج از کشور

مخالفت با کارت بانکی: شماره هایی که باید بدانید

به طور کلی ، مخالفت با کارت بانکی شما در صورت از دست دادن ، سرقت یا استفاده از کلاهبرداری رایگان است. با این حال و به گفته بانک شما ، مخالفت کارت اعتباری می تواند منجر به هزینه های خاصی شود که ماه بعد برای شما فاکتور خواهد بود:

در صورت از دست دادن کارت بانکی خود چه کاری باید انجام دهید ?

به عنوان دارنده حساب بانکی ، موقعیت های خاصی شامل واکنش سریع است ! این موردی است که کارت شما گم شده یا به سرقت رفته است ، یا وقتی قربانی کلاهبرداری در مورد پرداخت خود هستید. در صورت بروز حوادث روی کارت بانکی خود ، روش دنبال کردن چیست؟ ? آیا مهلت هایی برای مخالفت با کارت بانکی خود وجود دارد ? آیا باید نامه مخالف کارت بانکی ارسال کنیم ? راهنما را دنبال کنید ، ما توضیح می دهیم که در صورت از دست دادن یا سرقت کارت بانکی خود چه کاری باید انجام دهید !

چگونه با کارت بانکی خود مخالفت کنیم ?

مرحله 1- آیا با تلفن یا آنلاین ، مرکز مخالفان مخالف هستید کارت شما از شما می خواهد که شماره کارت 16 Digit Bank و همچنین تاریخ انقضا را وارد کنید. اگر آنها را از طریق قلب نمی شناسید یا آنها را ذکر نکرده اید ، مستقیماً با شعبه بانکی خود تماس بگیرید که می تواند این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد. سپس به شما یک مرجع یا یک شماره ضبط که مجبور به نگه داشتن آن هستید ، به شما ابلاغ می شود. همچنین در صورت مشاهده هرگونه مشاهده بعدی ، تاریخ و زمان تماس خود را یادداشت کنید.

 • تلفنی : همه بانکها خدماتی را که کاملاً به مخالفان اختصاص داده شده است ، راه اندازی کرده اند. تعداد دومی را در شرایط کلی خود ، بصورت آنلاین یا در جدول مقایسه ما پیدا خواهید کرد.
 • در اینترنت, اغلب از منطقه مشتری امن خود. همه بانکهای سنتی این سهولت را ارائه نمی دهند ، اما این به طور کلی برای بانک های آنلاین صورت می گیرد. اگر در خارج از کشور هستید ، این معنی را ترجیح می دهید ، ارزان تر از ارتباط تلفنی مهمتر از اتصال وب است.

صحنه 2 – اگر کارت به سرقت رفته و یا برای خریدهای کلاهبرداری استفاده شده است, شما باید شکایت کنید. در واقع ، اعلامیه سرقت به ایستگاه پلیس پلیس یا ژاندارمری انجام می شود. کپی کردن صورتجلسه یا رسید شکایت توسط سازمان بانکی شما درخواست می شود. اگر در خارج از کشور هستید ، با سفارت یا کنسولگری خود تماس بگیرید.

صحنه 3 – سرانجام ، مخالفان ساخته شده از طریق تلفن باید بلافاصله به بانک شما تأیید شوند توسط نامه ای که از طریق نامه ثبت شده با تأیید رسید ارسال شده است: شما ضرر یا سرقت کارت خود را اعلام می کنید. اگر پرواز باشد ، باید به رسید یا کپی دقایقی که به پلیس یا خدمات ژاندارمری داده شده است برسید.

اگر ارسال این نامه همیشه اجباری نباشد ، مسئولیت مربوط به استفاده از کارت خود را به شما می دهد و از هرگونه اختلاف احتمالی جلوگیری می کند. از استفاده از نوع مدل تأیید مخالفت که ما به شما ارائه می دهیم دریغ نکنید !

نامه مخالفت CB

مهلت مخالفت کارت بانکی چیست ?

شما باید در اسرع وقت مخالف باشید, زیرا شما فقط 48 ساعت به طور کلی دارید. در واقع ، بیشتر قراردادهای بانکی این دوره را ارائه می دهند (که حداقل مدت زمان است). مراقب باشید ، اگر در مخالفت به تأخیر می افتید ، بانک شما می تواند شما را به سهل انگاری متهم کند ، که جبران خسارت ارائه شده توسط بدن شما را حذف یا کاهش می دهد.

مخالفت روی کارت شما در زمان درخواست شما عملی می شود از طریق تلفن یا آنلاین: کارت اعتباری فوراً غیرقابل استفاده خواهد شد و دیگر مسئولیت مبالغ گرفته شده در نظر گرفته نمی شود.

اگر قربانی کلاهبرداری در بانک هستید ، توجه داشته باشید که دارید یک دوره اعلامیه 70 روزه (از تاریخ ویرایش بیانیه حساب خود) درخواست بازپرداخت عملیات انجام شده علیه اراده شما. اگر بعداً ذکر شود ، هیچ عملیاتی بازپرداخت نمی شود.

در صورت از دست دادن یا سرقت کارت ، مجبور خواهید بود که درخواست تجدید کارت اعتباری خود را داشته باشید. این فرصتی برای بررسی دوباره به پیشنهادات کارت بانکی مختلف است و چه کسی می داند چگونه می تواند تأسیس را تغییر دهد ! مقایسه ما پیش نمایش واضح و مختصر از بهترین پیشنهادات موجود در بازار به شما می دهد. علاوه بر این ، در صورت تغییر تأسیس ، کارشناسان بانکی از تمام مراحل برای شما مراقبت می کنند.

من را تصویر کنید

بهترین پیشنهاد بانکی با توجه به نیاز و بودجه شما

شیوهی ساختن مخالفت با کارت طبق بانک شما ?

تماس با CB مخالف CB 7 روز در هفته + 24 ساعت در روز هزینه های مخالف کارت بانکی از دست دادن قیمت سالانه یا بیمه پرواز CB
09 69 39 92 91 12.60 یورو 24 €
بانک بانکی 01 77 86 24 24 8 یورو 28.80 یورو
پرونده 09 69 36 39 39 9.30 یورو 18.30 یورو
3639 (انتخاب 2) 13 یورو 23 €
BNP Paribas 08 20 82 00 02 (0.12 € / دقیقه) 12.60 یورو 26.50 یورو
اعتبار متقابل 03 88 40 10 00 + آنلاین 12.50 یورو 26 €
09 69 39 77 77 (0.35 یورو در دقیقه) 16 € 30 €
09 69 32 03 10 (متفاوت برای CB بالاتر) 18.50 یورو 34.80 یورو
01 43 63 15 15 + آنلاین 12.60 یورو 26.50 یورو

یعنی: هزینه های مخالف کارت بانکی با نرخ تمدید کارت بانکی مطابقت دارد. قیمت نشان داده شده با کارت بانکی معمولی مطابقت دارد (به عنوان مثال ممکن است گران تر باشد).

شماره برای مخالفت با کارت بانکی چیست ?

 • همانطور که دیدیم ، ساده ترین راه مخالفت با تلفن این است که مستقیماً سرویس بانک خود را به مخالفان اختصاص دهید. همیشه می توان به 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته رسید. این همچنین ارزان ترین وسیله است ، زیرا در اکثر سازمان های بانکی ، تماس رایگان است.
 • همچنین می توانید با شماره 08 92 70 57 05 تماس بگیرید. این سرور آواز بین بانکی برای همه بانک ها مشترک است. همچنین 24/7 از فرانسه و ادارات خارج از کشور (DOM) در دسترس است. این مرکز مخالف شما را با مرکز مرتبط با کارت خود در ارتباط خواهد داشت (نوع آن از نوع آن یا به عنوان مثال ملی یا بین المللی است). با عبور از این سرور ، سرویس قابل پرداخت است: 0.34 یورو / تماس + قیمت تماس. از خارج از کشور ، این مرکز مخالف را می توان با 333 4 42 60 53 03 به دست آورد.
 • در آخر ، می توانید با 118 400 تماس بگیرید. سرویس مخالف کارت 118400 توسط ARCEP (سازمان نظارتی برای ارتباطات و پست های الکترونیکی) تنظیم شده است. هدف از این پلتفرم ، باز هم ، این است که خود را مستقیماً با خدمات بانک خود در تماس باشید تا درخواست مخالفت شما پردازش شود. شما نیز می توانید به آنها 24/7 برسید ، اما کارت مخالف بانک 118400 گران تر است: 2.99 یورو / تماس + 2.99 یورو / دقیقه.

فقط چند موسسه با این مراکز بین بانکی مخالف ارتباط ندارند. اگر این وضعیت شما را ملزم به جستجو و استفاده از شماره تلفن ارائه شده توسط بانک خود کند ، مزیت این است که ارتباطات اغلب با انجام خدمات آنها ارزان تر خواهد بود.

در چه مواردی باید با کارت بانکی مخالفت کنید ?

فقط 3 موقعیت وجود دارد که دارنده کارت باید در اسرع وقت با کارت وی و این مخالف باشد:

 1. در صورت از دست دادن کارت اعتباری.
 2. در صورت سرقت کارت بانکی.
 3. در صورت استفاده کلاهبرداری از کارت اعتباری (خرید اینترنتی که شما به دنبال استفاده از شماره CB خود یا به لطف یک کپی از آهنگ مغناطیسی کارت انجام نداده اید ، به عنوان مثال.

آیا می توانیم با پرداخت کارت بانکی مخالفت کنیم ? مراقب باشید ، مخالفت با کارت اعتباری خود یک عمل بی اهمیت نیست. به هر حال نمی توانید استفاده کلی از CB خود را به دلیل درگیری با یک بازرگان در مورد پرداخت ، لغو کنید. به همین ترتیب ، مخالفت با کارت بانکی خود برای بدهی مستقیم که می خواهید لغو کنید واجد شرایط نیست: شما باید از یک بدهی مستقیم یا پرداخت مستقیم بانکی یا پرداخت کارت ، امتناع کنید یا نبینید ، با مشاور بانکی خود تماس بگیرید که رویه را دنبال می کنید.

آنچه مخالف کارت بانکی است ?

به طور کلی ، مخالفت با کارت بانکی شما در صورت از دست دادن ، سرقت یا استفاده از کلاهبرداری رایگان است. با این حال و به گفته بانک شما ، مخالفت کارت اعتباری می تواند منجر به هزینه های خاصی شود که ماه بعد برای شما فاکتور خواهد بود:

 • اگر یک سکو را پشت سر گذاشتید یا یک مرکز مخالف یا اگر تعداد خدمات مخالف بانک شما در حال پرداخت است ، پس شما مسئولیت این مبالغ را خواهید داشت.
 • قیمت تجدید کارت بانکی (یعنی ساخت کارت جدید ، تهیه کد مخفی جدید و ارسال این موارد از طریق پست). اغلب بین 8 تا 22 یورو درج می شود.
 • سرانجام ، برخی از سازمان ها ممکن است اعمال شوند هزینه هایی به نام مخالف یا پرونده ، اغلب بین 7 تا 20 یورو. در صورت سرقت کارت اعتباری خود ، دقیقه های داده شده توسط پلیس را برای معاف از این هزینه ها منتقل کنید !

تمام این مبالغ و وجود آنها باید در شرایط عمومی قرارداد بانکی شما ، در فصل “نرخ خدمات” مشخص شود.

چه بازپرداخت کارت بانکی شما پس از مخالفت ?

بازپرداخت عملیات انجام شده قبل از درخواست مخالفت شما:

 • اگر از کد مخفی شما استفاده شده است: یک حق رای دادن 50 یورو وجود دارد ، یعنی مبلغی که در هزینه شما باقی خواهد ماند. بقیه بازپرداخت می شوند. به عبارت دیگر ، بانک شما باید به محض اینکه مبلغ بیش از سقف 50 یورو باشد ، تمام عملیات کلاهبرداری را به حساب شما اعتبار دهد.
 • اگر از کد مخفی شما استفاده نشده است: بازپرداخت بانک پر است ، هرچه مبالغی که به طرز کلاهبرداری صرف شده است ، حتی اگر کارت شما تقلبی باشد یا منحرف شده باشد.

از طرف دیگر ، مسئولیت شما می تواند در موارد خاص درگیر شود. این بدان معنی است که در صورت اثبات بانک شما لازم نیست که شما را بازپرداخت کند:

 • که شما یک تقصیر جدی یا سهل انگاری نشان داده اید (اگر اطلاعات بانکی خود را ابلاغ کرده اید یا به عنوان مثال کد محرمانه خود را در کارت خود ذکر کرده اید).
 • که سعی کردید جعل کنید, به عنوان مثال اعلامیه دروغین از دست دادن یا سرقت کارت خود را به منظور جبران هزینه ها به روشی نامشخص جبران کنید.

بازپرداخت عملیات انجام شده پس از اعلام مخالفت شما:
تمام عملیات کلاهبرداری انجام شده با CB شما پس از ضبط مخالفان توسط سازمان بانکی شما مراقبت می شود.

در صورت از دست دادن کارت بانکی چه باید کرد ?

روش در صورت از دست دادن کارت بانکی شما نسبتاً ساده است:

 1. شما باید با کارت بانکی خود مخالفت کنید, در اسرع وقت ، آنلاین یا از طریق تلفن (همانطور که در بالا دیدیم ، یا مستقیماً از خدمات تخصصی بانک شما ، یا از طریق یک مرکز یا یک سکوی مخالف). شماره ضبط را که با دقت به شما داده می شود نگه دارید و برای جلوگیری از هرگونه اختلاف ، تاریخ و زمان تماس خود را یادداشت کنید.
 1. شما باید رویکرد مخالفت خود را تأیید کنید با ارسال نامه ثبت شده با رسید به بانکدار خود. در میان برخی سازمان ها ، این یک تعهد است. از استفاده از نامه استاندارد ما دریغ نکنید ، رایگان و به راحتی قابل اصلاح است.

شرایط بازپرداخت توسط بانک در صورت از دست دادن کارت بانکی مشابه مواردی است که برای پرواز کارت اعتباری وجود دارد: آنها به این بستگی دارند که آیا از کد مخفی شما و مبلغ پرداخت شده استفاده می کنند یا خیر. مانند پرواز کارت ، در صورت تقصیر ، سهل انگاری یا کلاهبرداری از طرف شما ، هیچ بازپرداختی از بانک شما انجام نمی شود. بدانید که در این موارد آخر ، این بانک وظیفه دارد اظهارات خود را اثبات کند.

اگر از دست دادن کارت شما به دلیل خطایی از طرف یک نماینده یا مشاور بانکی است ، بانک شما باید شما را به طور کامل بازپرداخت کند.

نحوه لغو مخالفت با کارت بانکی ?

پس از ضبط مخالفت شما, این بدان معناست که وقتی به شما یک معیار یا شماره ضبط مخالف به شما ابلاغ شده است ، کارت گمشده ، سرقت شده یا منحرف شما غیرقابل استفاده می شود. در واقع ، هیچ هزینه ای ، نقل و انتقالات بانکی یا برداشت از طریق این کارت نمی تواند انجام شود. این رویکرد برگشت ناپذیر است و بنابراین تاریخ اعتبار کارت اعتباری را لغو می کند. به عبارت دیگر ، حذف مخالفت با کارت بانکی غیرممکن است ، بنابراین درخواست لغو مخالفان.

اگر کارت خود را پس از اعتقاد از دست دادن پیدا کردید یا اگر یک شهروند صادق کارت دزدیده شده خود را ایجاد کند ، دیگر قادر به استفاده از آن نخواهید بود. در این حالت ، شما باید آن را به تأسیس وام خود برگردانید ، که آن را در آژانس نابود می کند. اگر سعی کنید با وارد کردن آن در یک توزیع کننده اتوماتیک ، آن را به خدمت بگیرید ، آن را توسط دستگاه نگه می دارد و سپس برای تخریب به شرکت بانکی خود ارسال می شود.

فراموش نکنید که اگر برخی از معاملات شما در چندین مهلت هنوز تعیین نشده است ، پرداخت های خود را از طریق کارت بانکی برنامه ریزی مجدد کنید. در واقع ، پس از مخالفت ، هیچ دستور پرداخت نمی تواند از طریق کارت بانکی مربوطه نگهداری یا ارائه شود.

مخالفت با کارت بانکی: و بعد از آن ? 3 نکته ما

 1. سفارش یک کارت بانکی جدید: بسته به بانک ها ، یا کارت بانکی جدید به طور خودکار مجدداً مورد استفاده قرار می گیرد ، یا باید خودتان آن را سفارش دهید. همچنین یک کد محرمانه جدید دریافت خواهید کرد. با تماس با مشاور خود صبر نکنید و رهبری کنید تا در اسرع وقت CB جدید خود را دریافت کنید !
 2. مزایا و عیب یابی در سازمان های خاص : برخی از بانک ها ، اغلب به صورت آنلاین ، کارت موقت را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند یا نقدی را ارائه می دهند. این راه حل ها به شما امکان می دهد با آرامش منتظر برنامه باشید و کارت بانکی جدید خود را ارسال کنید.
 3. ثبت نام احتمالی در پرونده Banque de France : بسته به مبلغ بدهی در حساب شما ، ما به شما توصیه می کنیم به این واقعیت توجه کنید که این حرکات انجام شده بدون دانش شما منجر به ثبت نام شما در پایگاه داده Banque de France نشده است. اگر متأسفانه اینگونه است ، برای شروع مراحل مناسب ، با خدمات حقوقی بانک خود تماس بگیرید ، یا در صورت داشتن ، با بیمه حمایت قانونی خود تماس بگیرید.

مخالفت با کارت بانکی: شماره هایی که باید بدانید

چند ماهه

بانک توسط بانک ، در زیر لیست را پیدا کنید تمام شماره های تماس برای مخالفت با پرواز یا از دست دادن کارت بانکی / کارت اعتباری شما.

پس از تماس شما ، مخالف کارت بانکی شما خواهد بود فوری. سپس به این فکر کنید:

 • سپرده شکایتی در ایستگاه پلیس یا ژاندارمری.
 • مخالفت را تأیید کنید توسط نامه ثبت شده به بانک خود با ضمیمه گواهی شکایت.

اگر نمی توانید با یکی از شماره های فوق به بانک خود برسید ، می توانید با آن تماس بگیرید سرویس بین بانکی مخالفت در 0 892 705 705 (0.34 € TTC/min). این همچنین به شما امکان می دهد تا مخالفت کنید 24 ساعت شبانه روز وت 7J/7 به دنبال ضرر یا سرقت کارت بانکی خود.

مقاله به روز شده 18 اکتبر 2019 • • •

این صفحه را به اشتراک بگذار !

فیس بوک توییتر وابسته به لینکدین

این مقالات همچنین می توانند به شما علاقه مند شوند.