چگونه می توان از یک شماره تلفن مجازی رایگان بهره مند شد?, چگونه یک شماره مجازی رایگان داشته باشیم? حساب طرفدار

چگونه یک شماره مجازی رایگان داشته باشیم

Contents

تماس های موجودی که به شماره مجازی ثابت شما انجام می شود مستقیماً از خط تلفن همراه شما وارد می شوند. اگر می خواهید تماس برقرار کنید ، نیاز خواهید داشت برنامه CALLPAD را بارگیری کنید و قبل از تماس با خبرنگار خود شماره مورد نظر خود را انتخاب کنید. سرانجام ، باید بدانید که Keyyo به شما پیشنهاد می دهد اعداد ثابت جغرافیایی (با نشانگر 01 ، 02 ، 03 ، 04 یا 05) یا اعداد غیر جغرافیایی.

چگونه می توان از یک شماره مجازی بهره مند شد ?

شما می خواهید چندین شماره تلفن در تلفن هوشمند خود داشته باشید ? تماس با هر کشوری ? ارتباطات خود را با هزینه یک تماس محلی پرداخت کنید ? یا فقط با به اشتراک گذاشتن شماره حرفه ای خود ، حریم خصوصی خود را حفظ کنید ? اگر بله ، می توانید از شماره مجازی تلفن همراه یا ثابت استفاده کنید. در این مقاله کشف کنید که چگونه شماره مجازی در فرانسه کار می کند.

شما به دنبال یک پیشنهاد موبایل هستید ? با یکی از مشاوران SELECTRA ما به صورت رایگان تماس بگیرید تا به شما کمک کند بسته به بودجه و نیازهای خود ، پیشنهادی را پیدا کنید که متناسب با نیاز شما باشد.

 • ضروری
 • آ شماره مجازی است به یک خط تلفن مرتبط نیست کلاسیک و بنابراین می تواند از هر تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه متصل به اینترنت استفاده شود.
 • از سه فناوری استفاده می شود: شبکه های تلفن همراه (GSM) ، اعداد ابر و روتوی.
 • برای به دست آوردن شماره مجازی ، می توانید اشتراک در یک شماره DID (ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات) یا به یک برنامه شماره مجازی.
 • Keyyo ، OVH ، Kavkom و Onoff چهار سیستم عامل هستند که می توانند به شما امکان دهند شماره مجازی آنلاین.

شماره مجازی چیست ?

شماره تلفن مجازی به یک خط تلفن مرتبط نیست.

می توانید از طریق شماره های مجازی تماس بگیرید و تماس بگیرید, از تلفن هوشمند ، رایانه یا رایانه لوحی خود از آنجا که هر شیء متصل به اینترنت قادر به برقراری تماس با استفاده از یک شماره مجازی است.

شماره تلفن مجازی برای چیست ?

اگر در اینجا در مورد شماره مجازی صحبت کنیم ، به این دلیل است که استفاده از آن برای مصرف کنندگان عملی است. در واقع ، به لطف یک شماره مجازی, شما از خرید تلفن هوشمند دوم خودداری می کنید وت دو شماره تلفن مختلف را در همان تلفن هوشمند متمرکز کنید و فقط یک سیم کارت.

علاوه بر این ، به ویژه برای آن مفید است با هزینه کمتری در خارج از کشور تماس بگیرید. با عبور سنتی از طریق شماره تلفن کلاسیک خود ، هزینه های اضافی را در طول ارتباطات بین المللی شروع می کنید. با شماره مجازی ، از هزینه های قابل توجهی خودداری می کنید و از تماس و پیام کوتاه برای ارتباطات محلی بهره مند می شوید.

نکته بسیار جالب دیگر با این شماره جدید: حفاظت از حریم خصوصی شما. در واقع ، به لطف این مسئله مجازی ، دیگر مجبور نخواهید شد شماره شخصی خود را برقصید.

سرانجام ، داشتن یک شماره مجازی می تواند از یک شماره حرفه ای استفاده کنید و از به اشتراک گذاشتن شماره شخصی خود در کل حوزه حرفه ای خودداری می کنید.

آیا شما یک حرفه ای هستید ?

Onoff همچنین با پیشنهاد خود راه حل هایی را برای متخصصان ارائه می دهد تجارت ONOFF.

فن آوری های مورد استفاده برای اعداد مجازی

شبکه های تلفن همراه

اول از همه ، یک شماره مجازی از شبکه تلفن همراه نیز استفاده می کند کلوب جی اس ام (سیستم جهانی برای ارتباطات تلفن همراه) برای اتصال به یک شماره کلاسیک در a سیم کارت. در داخل آن یک تراشه کوچک حاوی a عدد ایمو (هویت مشترک مشترک موبایل). این شماره imso است که اجازه می دهد شماره تلفن مجازی را پیدا کنید و به شبکه GSM متصل شوید. به محض فعال شدن ، از بسته موبایل و گزینه هایی که در آن مشترک شده اید بهره مند می شوید.

فناوری شماره های ابر برای شماره مجازی

اعداد ابر

اگر از چندین شماره در همان تلفن هوشمند بهره مند شوید ، به این دلیل است که یک شماره مجازی است ابر میزبان. سپس در مورد آن صحبت می کنیم شماره ابر. این فناوری است توسط اپراتور Openoff اختراع و ثبت اختراع شده است, که با آن شماره تلفن آنلاین دریافت می کنید. به طور واضح ، اعداد موجود در ابر شبیه به موارد ارائه شده توسط اپراتورهای معمولی هستند ، تنها تفاوت آن سیم کارت جدا شده است تا در ابر قرار گیرد.

روتوی

سرانجام ، برای یک شماره مجازی کار ، فناوری VoIP (پروتکل صدا از طریق اینترنت) یا Voice on IP استفاده می شود. در حقیقت ، فناوری VoIP داده ها (مانند صدا) را به سیگنال دیجیتال تبدیل می کند و سیگنال به دست آمده را به چندین داده دیجیتال تبدیل می کند از طریق اینترنت موجود است.

یادداشت برای از VoIP استفاده کنید, شما عمدتا عبور خواهید کرد توسط برنامه های موبایل. با این حال ، با برخی از تلفن های هوشمند, می توانید خرج کنید تماس از طریق شبکه Wi-Fi بدون نیاز به نصب برنامه.

چگونه می توانیم در فرانسه یک شماره مجازی بدست آوریم ?

اشتراک در یک شماره DID با یک ارائه دهنده خدمات

در شماره (یا شماره) به شما امکان می دهد یک یا چند شماره موجود را که تماس های شما به آنها منتقل می شود تعیین کنید. برای بهره مندی از آن ، شما باید اشتراک مشترک در ارائه دهنده خدمات که به بهترین وجه متناسب با نیازها و انتظارات شما خواهد بود.

مشترک شدن در یک شماره مجازی

مشترک در یک برنامه شماره مجازی

بدون شک بهترین برنامه شماره مجازی باقی مانده است روشن خاموش. ایجاد شده توسط قهرمان سه گانه جهان از غلتک های Taïg Kris ، با او ، چندین شماره تلفن دارید بدون اینکه حتی مجبور به تغییر سیم کارت خود شوید. شما اپراتور و بسته فعلی موبایل خود را نگه دارید. سپس شما برنامه را بارگیری کنید وت می تواند شماره تلفن جدیدی را انتخاب کند, فرانسوی یا خارجی ، و همچنین بسته ای که با نیازهای شما سازگار است.

شماره مجازی رایگان: چگونه می توان از آن بهره مند شد ?

راه حل نهایی ممکن است رفتن به سیستم عامل های اینترنتی باشد که در آن شماره تلفن مجازی رایگان (یا حتی چندین) نشان داده شده است. این گزینه در صورت تمایل می تواند استفاده شود در زمان ثبت نام چک ها را دور بزنید در برنامه ها یا وب سایت ها و در نتیجه شماره لپ تاپ واقعی خود را با هم ارتباط برقرار نکنید. شماره تلفن اغلب به منظور ارسال کد تأیید برای شما درخواست می شود و بنابراین به شما امکان می دهد ثبت نام یا اقدام خاصی را تأیید کنید. با این حال ، این مرحله تأیید برای تأیید هویت شما ضروری است.

سپس راه حل برای ارائه شماره مجازی باقی مانده است. به طور واضح ، شما به یک سکوی اختصاص داده شده به شماره های مجازی رایگان می روید ، شما یکی از اعداد را انتخاب کنید پیشنهاد شده, شماره را کپی کنید وت یک کد دریافت کنید دسترسی رایگان (و بنابراین توسط همه آنلاین قابل مشاهده است).

اعداد مجازی رایگان هستند توسط هزاران نفر استفاده می شود, بنابراین شما دارید بدون شماره تمیز. علاوه بر این ، استفاده از چنین عددی ممکن است برای انجام تمام رویه های شما کار نکند ، و این اعداد همیشه ایمن نیستند. بنابراین این عمل است تا حد امکان خودداری کنید . همچنین به یاد داشته باشیم که استفاده از شماره تلفن مجازی رایگان فقط در اهداف قانونی انجام می شود.

مزایای شماره مجازی چیست ?

چندین شماره را در یک تلفن هوشمند و یک سیم کارت واحد دریافت کنید

سیم کارت

مزیت اصلی اعداد مجازی بدون شک است کسب چندین شماره در یک تلفن هوشمند واحد بلکه در همان سیم کارت یکسان است. بنابراین استفاده از چندین عدد در همان پشتیبانی از آنجا که می توانید بسیار کاربردی است فوراً سوئیچ کنید. وقتی می خواهید با یک شخص خاص تماس بگیرید ، به شما بستگی دارد که از کدام شماره (اصلی یا مجازی) تماس شما برقرار خواهد شد.

شماره تلفن خود را به راحتی فعال کنید

فعال سازی شماره تلفن دوم شما یک است روند ساده و سریع. اگر برنامه های اپراتورهای مجازی را انتخاب کنید ، فعال سازی با چند کلیک انجام می شود.

از هرجای دیگر تماس بگیرید

صرف نظر از کشوری که در آن هستید ، می توانید با خارج از کشور و به مقصد مورد نظر خود تماس بگیرید (در محدوده کشورهای موجود ارائه شده توسط ارائه دهنده یا برنامه) با شماره مجازی بین المللی. بنابراین اگر هنگام ماندن در فرانسه به آلمان تماس بگیرید و شماره مجازی آلمانی داشته باشید, همکار شما مکان واقعی شما را نمی داند.

قیمت یک تماس محلی

از قیمت یک تماس محلی بهره مند شوید

اگر از شماره مجازی بین المللی استفاده می کنید ، از شماره گیری دو چهره که معمولاً برای کشوری که مایل به آن هستید اما مهمتر از همه استفاده می شود ، خودداری خواهید کرد شما از پرداخت هزینه های قابل توجهی خودداری خواهید کرد. در واقع ، به لطف شماره های مجازی ، شما با قیمت یک تماس محلی ارتباط برقرار می کنید و با هزینه کمتری پرداخت می کنید ، که ناچیز نیست.

حریم خصوصی خود را حفظ کنید

استفاده از یک شماره مجازی به طور خاص می تواند شما باشد به عنوان یک شماره حرفه ای خدمت کنید. بنابراین ، دیگر مجبور نخواهید شد شماره شخصی خود را به همه ارتباط دهید و قادر خواهید بود حریم شخصی خود را به راحتی از زندگی حرفه ای خود جدا کنید.

آیا شما یک حرفه ای هستید ?

Onoff همچنین با پیشنهاد خود راه حل هایی را برای متخصصان ارائه می دهد تجارت ONOFF.

برای الهام بخشیدن به اعتماد

برای کارگران خود شاغل ، تعداد ثابت مجازی باقی مانده است یک مزیت برای گرفتن تصویر خوب از مشتریان خود. اما الهام بخش اعتماد به نفس برای افراد مهم است. در واقع ، اگر می خواهید با شخصی که در یک کشور خارجی زندگی می کند تماس بگیرید, یک شماره بین المللی به آن اطمینان می دهد و آن را تشویق می کند تا پاسخ دهد.

تماس های با کیفیت خوبی را به همبستگی خود ارائه دهید

با یک اتصال خوب اینترنت و یکی تجهیزات صوتی کافی, شما از یک با کیفیت HD تماس بگیرید (باند پهن) و کیفیت مطلوب تماس را برای متقابل مختلف خود ارائه دهید.

پیشنهادات ارائه شده برای بهره مندی از یک شماره مجازی آنلاین

دو نفر بروید تا از یک شماره مجازی بهره مند شوید

Keyyo: یک تهیه کننده تلفن ثابت و تلفن همراه برای متخصصان

بیا شروع کنیم با ارتباطات Keyyo ، ارائه دهنده اینترنت ثابت و موبایل و پر سرعت, که به طور کامل به متخصصان خطاب می شود ، اما هیچ چیز مانع استفاده شما نمی شود. علاوه بر این ، برای بهره مندی از یک شماره مجازی ، به شما نیاز خواهید داشت خط اصلی اصلی یا موبایل خود را با گزینه شماره مجازی تکمیل کنید. بدون نیاز به ایجاد خطوط جدید ، از 1 تا 100 شماره دسترسی خواهید داشت.

تماس های موجودی که به شماره مجازی ثابت شما انجام می شود مستقیماً از خط تلفن همراه شما وارد می شوند. اگر می خواهید تماس برقرار کنید ، نیاز خواهید داشت برنامه CALLPAD را بارگیری کنید و قبل از تماس با خبرنگار خود شماره مورد نظر خود را انتخاب کنید. سرانجام ، باید بدانید که Keyyo به شما پیشنهاد می دهد اعداد ثابت جغرافیایی (با نشانگر 01 ، 02 ، 03 ، 04 یا 05) یا اعداد غیر جغرافیایی.

OVH: ارائه دهنده خدمات برای متخصصان

بیایید با یک ارائه دهنده خدمات دیجیتال دیگر برای متخصصان ادامه دهیم: OVH. با عضویت در پیشنهاد شماره مجازی موبایل, تو خواهی توانست شماره تلفن همراه خود را به شماره تلفن ، آدرس ایمیل یا نام دامنه برگردانید. سپس می توانید تلفن همراه خود را در رایانه شخصی خود تغییر دهید تا پیامک خود را از طریق ایمیل دریافت کرده و به آنها پاسخ دهید. با این پیشنهاد ، 100 پیام کوتاه در ماه به شما ارائه می شود.

تو می توانی پیشنهاد شماره مجازی را به صورت رایگان آزمایش کنید موبایل در حالی که از 20 پیام کوتاه ارائه شده است.

Kavkom: یک اپراتور مبتنی بر VoIP

سپس ما ادامه می دهیم Kavkom: یک اپراتور مبتنی بر فناوری VoIP. این یکی ارائه می دهد شماره جغرافیایی از 10 €/ماه در هر شماره. با تشکر از شماره جغرافیایی ، یعنی در شماره خارجی ، می توانید با کسی که می خواهید تماس بگیرید و با قیمت یک تماس محلی با آنها تماس بگیرید. بنابراین ، اگر می خواهید به یک همکار که در یک کشور خاص زندگی می کند برسید ، با یک شماره محلی ، سطح اعتماد به نفس او را نسبت به خود افزایش می دهید.

شما به دنبال یک پیشنهاد موبایل متناسب با نیازهای خود هستید ?

Onoff: یک برنامه تلفن همراه برای شماره مجازی

ما ارائه شماره های مجازی خود را با Onoff ، یک اپراتور مجازی ، در منشاء فناوری Cloud Number. با تشکر از برنامه Onoff ، می توانید:

 • شماره را انتخاب کنید که شما می خواهید (فرانسوی یا بین المللی)
 • نصب شماره دوم شما
 • یک لیست مخاطب دریافت کنید و یک شماره از شماره تلفن معمول ما جدا شده است
 • صرفه جویی دو تبلیغات پیام رسانی برای هر یک از شماره های شما (شماره کلاسیک و شماره مجازی)
 • از شماره های خود محافظت کنید با تشکر از رمز عبور
 • اس ام اس برنامه برای یک محموله تأخیر
 • تماس ها و پیامک های خود را روشن یا خاموش کنید
 • اعزام عکس ها و فیلم ها

شماره مجازی تولید شده به لطف Onoff از طریق قابل دسترسی است همه دستگاه ها خواه یک موبایل دیگر ، رایانه لوحی یا رایانه باشد.

یعنی این را بدانید اعضای برنامه Onoff, همه شما مبادلات رایگان است در برنامه Onoff.

جدول مقایسه ای از پیشنهادات برای عضویت در یک شماره مجازی

 • انتخاب شماره برای ارائه
 • مدیریت شماره از برنامه CALLPAD
 • چندین شماره ممکن برای این بسته
 • اعداد مجازی ثابت
 • شماره مجازی mnemotechnical (اختیاری)
 • شماره مجازی موبایل در 06 یا 07
 • 100 اس ام اس در ماه
 • دریافت ایمیل از طریق ایمیل یا پیام کوتاه
 • مرجع تماس ها
 • پست صوتی
 • شماره تماس بین المللی
 • ثبت نام تماس رایگان
 • تماس در اروپا
 • پیام کوتاه/MMS در فرانسه
 • پیام صوتی
 • همگام سازی تماس
 • حالت روشن / خاموش
 • برنامه تلفن همراه و وب
 • ادغام تیم های مایکروسافت

سوالات متداول

نحوه داشتن یا دریافت شماره تلفن مجازی ثابت ?

برای به دست آوردن شماره تلفن مجازی ثابت, می توان از طریق خدماتی مانند یدک. بنابراین ، ما وقتی می توانید بسیار عشایری باشید و از طریق تلفن همراه خود ارتباطات دریافت کنید ، با شما در یک موقعیت ثابت تماس می گیریم. این می تواند یک نکته مفید و آرامش بخش از نظر تصویر برای مشتریان باشد.

چگونه می توان یک شماره مجازی رایگان برای WhatsApp دریافت کرد ?

برای بهره مندی از یک شماره مجازی از طریق WhatsApp امکان استفاده از خدمات مانند هوس دار.

به روز شده در 07/31/2023

Virginie Fauré یک ویرایشگر مستقل است که به ویژه از تیم Selectra در موضوعات تلویزیونی پشتیبانی می کند.

چگونه یک شماره مجازی رایگان داشته باشیم ?

چگونه یک شماره مجازی رایگان داشته باشیم

فناوری و به ویژه اینترنت ، بخش تلفن را متحول کرده است. از این پس امکان برقراری تماس ، ارسال یا دریافت پیام بدون عبور از خط ثابت امکان پذیر است. این نوآوری برای شرکت ها سودمند است. در واقع ، به شما امکان می دهد یک شماره تلفن مجازی رایگان داشته باشید هر جای دنیا. که ضمن بهینه سازی پشتیبانی تلفنی ، هزینه های ارتباطی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. اما چگونه می توان یک شماره مجازی رایگان دریافت کرد ? راه حل های موجود در این راهنما را کشف کنید !

بانکهای جوان را مقایسه کنید

شماره مجازی چیست ?

یک شماره مجازی یک است شماره تلفنی که از طریق اینترنت کار می کند. او در ابر میزبان است و بنابراین از خط تلفن فیزیکی یا سیم کارت استفاده نمی کند. به طور واضح ، به لطف فناوری VoIP (Voice on Internet) که صدا را به سیگنال های دیجیتال تبدیل می کند به منظور انتقال آن در اینترنت در قالب داده های دیجیتال کار می کند.

شماره مجازی است از هر ترمینال قابل دسترسی است, خواه یک تلفن ثابت ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه باشد. با تشکر از این راه حل تلفنی ، شرکت ها امکان متمرکز کردن تماس های خود را دارند. در واقع ، کسانی که از یک شماره مجازی عبور کرده اند می توانند به شماره های موجود دیگر هدایت شوند. بنابراین همه بخش های شرکت می توانند با یک شماره واحد قابل دسترسی باشند.

چرا از شماره تلفن مجازی استفاده کنید ?

شرکت ها از شماره های مجازی حمایت می کنند زیرا تعداد خوبی از دارایی ها را ارائه می دهند. اول ، فناوری SoftPhone امکان این امکان را فراهم می کند در هر کشوری در جهان شماره هایی داشته باشید. برای شرکتی که در بازار بین المللی فعال می شود ، به نظر می رسد راهی عالی برای نشان دادن حضور خود در یک کشور هدف بدون نیاز به اشتراک گذاری ارتباط از راه دور است.

سپس ، برای یک کارگر خود شاغل ، داشتن یک شماره مجازی خود را به عنوان یک ارائه می دهد جایگزین مناسب برای افشای شماره شخصی خود به عنوان بخشی از یک فعالیت حرفه ای. این به ویژه برای کاربرانی که مایل به حفظ شماره خصوصی خود در تجارت WhatsApp یا برنامه های دیگر هستند مفید است. در واقع ، این فناوری امکان ارتباط دو خط با یک تلفن واحد را دارد. به این ترتیب ، حرفه ای لازم نیست شماره شخصی خود را وارد کند تا WhatsApp را در تلفن هوشمند خود فعال کند. به همین ترتیب ، او برای مدیریت تماس های حرفه ای خود موظف به خرید یک دستگاه دوم یا سیم کارت دیگر نیست. علاوه بر این ، استفاده از یک شماره مجازی تصویری حرفه ای تر و معتبرتر می دهد. این هم برای کارآفرینان فردی و هم برای شرکتهای بزرگ معتبر است.

غیر از این ، شماره مجازی خود را به عنوان یک اهرم بازاریابی واقعی معرفی می کند. این یک پشتیبانی انتخاب برای انجام کمپین های پیامک بازاریابی.

علاوه بر این ، این راه حل تلفنی با تسهیل در دریافت جریان تماس ، کیفیت خدمات مشتری را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد. با تشکر از آن ، برقراری ارتباط با چشم انداز و مشتریان روان تر است. که باعث می شود مشتری ها و حفظ آنها را برآورده سازید.

سرانجام ، شماره مجازی است اقتصادی تر برای برقراری تماس در خارج از کشور. در واقع ، هزینه های ارتباطی با تعداد ابر پایین تر از تعداد اعداد فیزیکی است.

نحوه دریافت شماره تلفن مجازی رایگان ?

پس از یادگیری در مورد مزایای داده شده توسط شماره تلفن مجازی ، احتمالاً می خواهید یک. برنامه های مختلفی برای داشتن شماره مجازی رایگان وجود دارد. بدون شک یکی از معروف ترین آنهاست صدای گوگل که می تواند با iOS ، تلفن هوشمند اندرویدی یا حتی در نسخه وب استفاده شود.

این برنامه در مارس 2009 توسط غول موتورهای جستجو راه اندازی شد ، این برنامه به شما امکان می دهد یک شماره مجازی را به صورت رایگان ایجاد کنید. این راه حل تلفنی تعداد منحصر به فردی را در اختیار شرکت ها و افراد قرار می دهد به شما امکان دریافت یا برقراری تماس VoIP را می دهد و همچنین پیام های صوتی و متنی در سراسر جهان.

برای تولید یک خط تلفن مجازی ، البته باید برنامه Google Voice را بارگیری کنید ، اما همچنین یک شماره ثابت یا موبایل در ایالات متحده و یک حساب Google دارید. اگر این مورد باشد ، برای ایجاد شماره خود ، مراحل زیر را دنبال می کند:

 • به وب سایت Google Voice بروید و با یک حساب Google ارتباط برقرار کنید
 • یک مکان (نام شهر یا کد پستی) را وارد کنید
 • شماره تلفن را از لیست پیشنهادی انتخاب کنید
 • برای هدایت تماس ها و پیام ها ، شماره تلفن انتقال را وارد کنید
 • کد تأیید دریافت شده توسط پیام کوتاه را از Google وارد کنید
 • برای پیوند شماره انتقال به حساب Google Voice روی “درخواست” کلیک کنید.

توجه داشته باشید که تماس ها در ایالات متحده رایگان است ، در حالی که تماس های بین المللی از نرخ کاهش یافته بهره می برد. علاوه بر این ، بیشتر ویژگی ها رایگان هستند. این مورد فیلتر تماس ، مسدود کردن تماس ها ، پیام کوتاه ، مخابرات مخابراتی ، رونویسی و غیره است. برخی از آنها پیشرفته تر پرداخت می شوند.

علاوه بر Google Voice ، مجموعه ای از برنامه های شماره مجازی را می توان به صورت رایگان در فروشگاه Play و App Store بارگیری کرد. ما می توانیم در میان دیگران استناد کنیم:

 • شماره تلفن همراه رایگان Telos ؛
 • esim
 • تلفن.com ؛
 • تماس قدرتمند ؛
 • روشن خاموش؛
 • و غیره.

چگونه تأمین کننده شماره مجازی خود را انتخاب کنیم ?

تلفن مجازی در بازار بسیار زیاد است تا جایی که انتخاب انتخاب دشوار است. اگر شماره رایگان موجود در دسترس معیاری باشد که توسط کاربران مورد استقبال قرار می گیرد ، برای آن ضروری است هنگام انتخاب یک تأمین کننده VOIP ، عوامل خاصی را در نظر بگیرید. بنابراین قانون اطمینان از بهره مندی از یک سرویس با کیفیت را می دهد. در اینجا برخی از عناصر که باید در نظر بگیرید:

 • کیفیت و قابلیت اطمینان شبکه ؛
 • ویژگی های پیشنهادی ؛
 • مقیاس پذیری خدمات ؛
 • سادگی استفاده ؛
 • پشتیبانی فنی؛
 • سرویس پشتیبانی ارائه شده است.

شماره مجازی رایگان: اطلاعات شخصی خود را ایمن کنید ?

قرار دادن تماس و پیام از طریق ابر مطمئناً مزایای زیادی را به شما می دهد. با این حال ، این جایگزین خطرات ، به ویژه از نظر محرمانه بودن و امنیت داده ها را نشان می دهد. بنابراین ، توصیه می شود از ارتباط در برابر هرگونه تلاش هک محافظت کنید قبل از استفاده از اعداد مجازی. برای تأمین استاندارد تلفن مجازی خود ، توصیه می شود:

 • رمزگذاری ارتباطات ؛
 • رمزهای عبور را رمزگذاری کنید و از تأیید هویت چند عاملی استفاده کنید
 • یک ابزار نظارت برای تشخیص رفتار غیرمعمول تنظیم کنید.

دیپلم تسلط بر حسابداری و علوم فنی مالی (MSTCF) در IAE CAEN (14) و مطالعات حسابداری و مالی بالاتر (DESCF). ماتیو از بسیاری از کارآفرینان پشتیبانی می کند.

شماره تلفن مجازی رایگان

در این مقاله ، نحوه دریافت شماره تلفن مجازی رایگان خود را توضیح خواهیم داد.

شماره مجازی یک شماره تلفن واقعی است

شماره تلفن مجازی یک شماره محلی معمولی است که از طرف اپراتور تلفن به هیچ تلفن فیزیکی یا سیم کارت مرتبط نیست.

اگر شماره مجازی دارید ، می توانید با یک برنامه اینترنتی به تماس های ورودی پاسخ دهید. همچنین می توانید تماس های دریافتی را به شماره تلفن همراه یا شماره تلفن ثابت انتخاب خود در سراسر جهان ارسال کنید.

تماس های شماره تلفن های مجازی را می توان از هر جای دنیا انجام داد.

در این مقاله درباره شماره های مجازی بیشتر بدانید.

DSCF7255-EDITE-EDIT

نحوه دریافت شماره تلفن مجازی رایگان

برای یک شماره تلفن مجازی رایگان – که همیشه باقی خواهد ماند – مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. یک شماره را انتخاب کنید
  شماره “وب سایت رایگان” را در یک کشور مورد نظر خود در ثبت نام Sonetel انتخاب کنید.
 2. ثبت
  برای یک حساب رایگان ثبت نام کنید.
 3. چت رایگان به سایت خود اضافه کنید
  پیام رسان تجاری Sonetel را به صورت رایگان به سایت خود اضافه کنید تا بازدید کنندگان بتوانند از تیم شما سؤال کنند. می توانید با استفاده از افزونه وردپرس یا با اضافه کردن کد قطعه قطعه ، این کار را به صورت رایگان انجام دهید.

شماره تلفن اکنون به صورت رایگان مال شما است و تا زمانی که از عملکرد گربه رایگان در سایت خود استفاده کنید ، باقی خواهد ماند.

شما می توانید با برنامه های رایگان به صورت رایگان پاسخ دهید.

شما می توانید به عنوان یک گزینه ، تماس ها را به شماره تلفن تلفن همراه یا ثابت در سراسر جهان منتقل کنید.با این حال ، این گزینه رایگان نیست ، قیمت یک تماس محلی را هزینه می کند.

Dane-deaner-ij1lw8iniy8-unsplash

آیا محدودیت هایی وجود دارد ?

بله ، شماره تلفن های مجازی Sonetel رایگان محدودیت های خاصی دارند:

 • شما همچنین باید از گپ رایگان استفاده کنید
  شماره رایگان فقط در صورت استفاده از عملکرد رایگان چت مشتری در سایت خود باقی خواهد ماند.
 • متقاضیان پیام تبلیغاتی می شنوند
  افرادی که شماره مجازی رایگان شما را صدا می کنند به معنای پیامی هستند که نشان می دهد Sonetel تماس را به هم وصل می کند.
 • بدون تماس خروجی
  شماره رایگان در حین تماس نمایش داده نمی شود.
 • بدون پیام کوتاه
  ارسال یا دریافت پیامک با شماره رایگان امکان پذیر نیست

درباره اینجا بیشتر بدانید.

می توانید با تبدیل شماره به یک شماره پرداخت شده عادی (از 1.79 دلار در هر ماه) آنها را در هر زمان حذف کنید.

siavash-ghanbari-a8ufuz9hr1q-unsplash

چگونه می تواند رایگان باشد ?

بسیاری از “شماره تلفن های رایگان” که توسط شرکت های دیگر ارائه می شود ، در واقع فقط آزمایش های کوتاه مدت رایگان یا شماره هایی هستند که فقط در صورت خرید یک بسته پولی نیز قابل استفاده هستند.

Sonetel راه حلی از پایان کیفیت حرفه ای که می توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید – به طور نامحدود ارائه می دهد.

چطور ممکنه ?

 • بخشی از کاربران به مشتری پرداخت می شوند
  ما انتظار داریم بعداً برخی از کاربران شماره تلفن های مجازی رایگان به مشتری پرداخت شوند. یا با انتقال تماس های خود به تلفن های موبایل و ثابت ، یا با تبدیل شدن به مشتریان حق بیمه..
 • ما بازاریابی رایگان داریم
  عملکرد گربه سایت شما آرم ما را به روشی احتیاط نشان می دهد. مشتریان شما همچنین می دانند که Sonetel تماس را به هم وصل می کند. در عمل ، شما به ما کمک می کنید تا هم شماره تلفن و هم خدمات چت را ارتقا دهیم.
 • اشعار AI
  با اطمینان از اینکه تعداد بیشتری از افراد از عملکرد چت رایگان ما استفاده می کنند ، ما داده های بیشتری را برای بهبود راه حل هوش مصنوعی خود دریافت می کنیم ، که به ما امکان می دهد خدمات بهتری ارائه دهیم.

بنابراین ما بیش از این خوشحالیم که شما را به طور دائم در بین مشتریان رایگان خود حساب کنیم.