جعبه هوشمند جعبه: کدام یک از تلویزیون را برای انتخاب ارائه می دهد?, جعبه اینترنت با صفحه تلویزیون شامل (تلویزیون هوشمند): که انتخاب می کنند?

جعبه اینترنت با صفحه تلویزیون شامل (تلویزیون هوشمند): کدام پیشنهاد را انتخاب می کند

Contents

شما می خواهید یک تلویزیون هوشمند در آمازون بخرید ?

جعبه هوشمند جعبه: کدام یک از تلویزیون را برای انتخاب ارائه می دهد ?

جعبه با تلویزیون هوشمند

یک روند جدید با اپراتورها وارد می شود: پیشنهاد اینترنت را با یک تلویزیون هوشمند ارائه دهید. در حال حاضر ، فقط دو اپراتور وجود دارند که یک جعبه تلویزیون هوشمند ارائه می دهند: Bouygues و SFR. آیا این پیشنهادات ارزش آن را دارند ? مزایای این نوع اشتراک و مقایسه پیشنهادات تلویزیون Smart Box را که در حال حاضر در بازار موجود است ، کشف کنید.

 • ضروری
 • یک تلویزیون هوشمند یک تلویزیون است که امکان اتصال به اینترنت را فراهم می کند.
 • پیشنهاد جعبه تلویزیون هوشمند در حال حاضر در دو اپراتور موجود است: Bouygues و SFR.
 • دو اپراتور ارائه می دهند اندازه های مختلف تلویزیون هوشمند, همه توسط سامسونگ فروخته می شود.
 • شما می خواهید یک پیشنهاد تلویزیونی باکس هوشمند را بیرون بیاورید ? با Selectra در تماس بگیرید 09 71 07 91 01 برای اینکه یک مشاور با توجه به صلاحیت شما ، شما را در بین رقابتی ترین پیشنهادات شریک هدایت کند.

جعبه تلویزیون هوشمند با Bouygues

از راه دور

جعبه تلویزیون هوشمند Bouygue چه چیزی را ارائه می دهد ?

پیشنهاد جعبه تلویزیون هوشمند Bouygues ، به نام LA “تلویزیون هوشمند Bbox“اولین پیشنهادی بود که در بازار قابل دسترسی بود. این یک پیشنهاد بازی سه گانه است که شامل اینترنت ، تلفن ثابت ، تلویزیون و تلویزیون هوشمند است که توسط سامسونگ فروخته می شود.

با توجه به اینترنت ، این پیشنهاد تلویزیون جعبه هوشمند موجود است فقط فیبر, در شبکه Bouygues ftth. جریان سراشیبی آن می تواند تا 1 گیگابایت در ثانیه برسد و جریان قائم آن می تواند تا 500 مگابیت در ثانیه افزایش یابد.

سرویس تلفنی ثابت شامل تماس های نامحدود برای رفع از فرانسه/دام و به سمت بیش از 110 مقصد بین المللی. علاوه بر این ، مشترک نیز می تواند از آن استفاده کند تماس های نامحدود به موبایل از فرانسه/دام (به استثنای مایوت) ، ایالات متحده ، کانادا ، چین ، سنگاپور و کره جنوبی.

سرویس تلویزیون از یک مدل نسبتاً ابتکاری استفاده می کند زیرا می توان از تلویزیون بهره مند شد بدون رمزگشایی تلویزیون. تلویزیون به لطفبرنامه ب.تلویزیون+, مستقیماً در تلویزیون هوشمند خود ادغام شوید. بنابراین ، به 150 کانال زنده و بسیاری از کانال های پخش مجدد دسترسی می دهد. برنامه های دیگر به طور مستقیم از تلویزیون هوشمند قابل دسترسی هستند: Netflix ، Amazon Prime Video ، Disney+ ETC.

پیشنهاد جعبه تلویزیون هوشمند De Bouygues توسط یک تلویزیون هوشمند که توسط سامسونگ فروخته می شود ، از 49 یورو در دسترس است.

کدام تلویزیون هوشمند را با پیشنهاد Bbox Smart TV انتخاب کنید ?

پیشنهاد Bbox Smart TV به شما امکان می دهد بین اندازه های مختلف تلویزیون 4K و همچنین بین فناوری UHD و QLED انتخاب کنید. علاوه بر این ، این خرید به شما امکان می دهد تا انجام دهید حداکثر 1000 یورو پس انداز.

تلویزیون هوشمند سامسونگ

اندازه تلویزیون هوشمند قیمت
تلویزیون هوشمند سامسونگ UHD 43 ” (108 سانتی متر) 49 یورو به جای 449 یورو ( 400 € پس انداز ساخته شده)
تلویزیون هوشمند سامسونگ 50 ” (125 سانتی متر) 159 € به جای 549 یورو ( 390 € پس انداز ساخته شده)
تلویزیون هوشمند سامسونگ UHD 55 ” (138 سانتی متر) 229 € به جای 699 یورو ( 470 € پس انداز ساخته شده)
تلویزیون هوشمند سامسونگ UHD 65 ” (163 سانتی متر) 199 یورو به جای 799 یورو ( 600 € پس انداز ساخته شده)
تلویزیون هوشمند سامسونگ qled 43 ” (108 سانتی متر) 299 € به جای 899 یورو ( 600 € پس انداز ساخته شده)
سامسونگ Smart TV Qled 50 ” (125 سانتی متر) 349 € به جای 1099 یورو ( 750 € پس انداز ساخته شده)
سامسونگ Smart TV Qled 55 ” (138 سانتی متر) 399 € به جای 1199 یورو ( 800 € پس انداز ساخته شده)
تلویزیون هوشمند سامسونگ 65 ” (163 سانتی متر) 399 € به جای 1399 یورو ( 1000 € پس انداز ساخته شده)
سامسونگ پروژکتور ویدیویی آزاد 399 € به جای 999 یورو ( 600 € پس انداز ساخته شده)

انتخاب پیشنهادهایی که به صورت رایگان ارجاع شده و براساس قیمت طبقه بندی می شوند.

چه مدت تعامل با جعبه تلویزیون هوشمند Bouygues ?

یکی دیگر از ویژگی های پیشنهاد تلویزیون هوشمند Bbox ، تعهد است. مشترک می تواند بین دو گزینه را انتخاب کند:

 • تعهد 24 ماهه : انتخاب تلویزیون Smart Bbox با تعهد 24 ماهه به شما امکان می دهد در خرید یک تلویزیون هوشمند که تا 700 یورو ، که در بالا ذکر شد ، به تحویل دسترسی داشته باشید.
 • تعهد 12 ماهه : این گزینه به شما امکان نمی دهد تا با خرید تلویزیون هوشمند سامسونگ و موارد دیگر به تحویل دسترسی داشته باشید ، فقط از طریق تلفن در دسترس است 3106.

شما به دنبال یک جعبه Bouygues هستید ? با یکی از مشاوران Selectra ما به صورت رایگان تماس بگیرید تا به شما کمک کند بسته به آدرس و صلاحیت خود ، پیشنهادی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

ارائه اینترنت با تلویزیون در SFR

جعبه تلویزیون SFR SFR چه چیزی را ارائه می دهد ?

پیشنهاد جعبه تلویزیون هوشمند SFR “جعبه SFR + تلویزیون“(اما همچنین PS5 و رایانه شخصی ، طبق دلخواه) نیز یک پیشنهاد بازی سه گانه (اینترنت + تلفن ثابت + سرویس تلویزیون) است. قیمت این پیشنهاد به اشتراک اینترنت SFR انتخاب شده و تلویزیون هوشمند سامسونگ مورد نظر بستگی دارد.

پیشنهاد جعبه تلویزیون هوشمند SFR واجد شرایط برای همه اشتراک های اینترنتی است: در ADSL, که در فیبر نوری و در قصبه. در اینجا ، ما با جزئیات پیشنهادات فیبر SFR را به شما ارائه می دهیم.

تلویزیون هوشمند

دامنه جعبه های SFR انتخاب شده خدمات موجود در تلفن ثابت (تماس های نامحدود به ثابت یا موبایل و مقصد) و تلویزیون (از 160 تا 200 کانال تلویزیونی) را تعیین می کند.

بر خلاف Bouygues ، سرویس تلویزیون SFR به یک ضبط کننده تلویزیون. با این حال ، گزینه Multi TV در صورت درخواست ، و همچنین در دسترس است 300 ساعت ضبط با تشکر از هارد دیجیتال.

تلویزیون Smart Box با SFR چقدر است ?

SFR امکان تأمین مالی خرید تلویزیون هوشمند سامسونگ را از دو طریق به مشترکان خود می دهد:

 • یکباره خرید,
 • خرید در 24 بار (نرخ کل از قیمت مورد نیاز برای خرید + 24 پرداخت ماهانه ساخته شده است).

در هر دو مورد ، این تعهد 24 ماه است.

جعبه تلویزیون هوشمند: مقایسه پیشنهادات

پیشنهاد جعبه تلویزیون هوشمند بدون شک یک پیشنهاد استثنایی است که در ابتدا به شما امکان می دهد از یک تلویزیون هوشمند در آن بهره مند شوید قیمت رقابتی. با این حال ، همانطور که ممکن است دیدید ، Smart Box TV ارائه می دهد مزایای دیگری نیز برای هر اپراتور ارائه می دهد.

بیایید با هم ببینیم نکات مشترک و تفاوت بین Bouygues و SFR Smart Box TV چیست.

تلویزیون هوشمند Hisense ، 3 اندازه:

انتخاب پیشنهادهایی که به صورت رایگان ارجاع شده و براساس قیمت طبقه بندی می شوند.

 • اینترنت : پیشنهاد تلویزیون Smart Box در Bouygues در دسترس است فقط فیبر نوری. در SFR می توان بین پیشنهاد اینترنت ADSL ، THD یا فیبر انتخاب کرد.
 • انواع پیشنهادات : در Bouygues ، تنها یک پیشنهاد شامل یک تلویزیون هوشمند است ، در حالی که در SFR ، انتخاب بین سه پیشنهاد از محدوده های مختلف امکان پذیر است.
 • تلویزیون : Bouygues پیشنهاد جعبه تلویزیون هوشمند را با یک ارائه می دهد برنامه ب.تلویزیون+ دسترسی به 150 کانال. این مستقیماً در تلویزیون هوشمند ادغام شده است که به شما امکان می دهد از سیالیت بیشتری بهره مند شوید و همچنین نصب را تسهیل کنید. علاوه بر این ، مشترک می تواند به لطف برنامه B از تلویزیون در رایانه لوحی ، تلفن هوشمند یا رایانه خود بهره مند شود.تلویزیون. SFR ، از طرف دیگر ، از a استفاده می کند ضبط کننده تلویزیون تعداد کانال های آنها بین 160 تا 200 متفاوت است (بسته به پیشنهاد اینترنت انتخاب شده). سرانجام ، به لطف رمزگذار تلویزیون ، مشترک SFR دارد 300 ساعت ضبط و بنابراین می تواند برنامه های مورد علاقه خود را ذخیره کند.
 • تلویزیون هوشمند : اشکال جعبه تلویزیون هوشمند (صرف نظر از اپراتور) این است که مشترک نمی تواند مدل تلویزیون هوشمند خود را انتخاب کند. در هر دو مورد همان مدل ارائه می شود. با این حال ، ممکن است اندازه تلویزیون را انتخاب کنید. این دو اپراتور تلویزیون هوشمند را در 3 بعد مختلف ارائه می دهند: 44 ” (108 سانتی متر) ، 55 ” (138 سانتی متر) و 65 ‘(163 سانتی متر).
 • تعهد : پیشنهاد جعبه تلویزیون هوشمند فقط با تعهد در دسترس است 24 ماه. در Bouygues ، می توانید با تعهد از طریق پیشنهاد تلویزیون Smart Box مشترک شوید 12 یا 24 ماه. با این حال ، با انتخاب تعهد 12 ماهه ، مشترک امکان استفاده از تحویل در خرید تلویزیون هوشمند را از دست می دهد.
 • روش پرداخت : قیمت پیشنهاد اینترنت تلویزیون هوشمند Bbox De Bouygues از اشتراک ماهانه تشکیل شده است 39.99 یورو در ماه و قیمت خرید یک تلویزیون هوشمند (از 49 یورو) که مشترک در یک زمان پرداخت می کند. با توجه به SFR و پیشنهاد آن جعبه SFR + تلویزیون, مشترک اشتراک ماهانه خود را از 4 پیشنهاد فیبر در حال حاضر در تبلیغات انتخاب می کند از 26 € در ماه. او سپس باید قیمت یک تلویزیون هوشمند انتخاب شده را بپردازد. با این حال ، او می تواند انتخاب کند که آیا می خواهد این مبلغ را یک بار پرداخت کند یا در 24 ماه پرداخت را گسترش دهد.
 • فقط در فیبر نوری موجود است
 • تلویزیون بدون رمزگشایی موجود است
 • برنامه ب.تلویزیون+ (سیالیت ، نصب آسان)
 • برنامه ب.تلویزیون (تلویزیون در پشتیبانی های مختلف)
 • انتخاب مدت زمان نامزدی
 • موجود با: ADSL ، THD ، فیبر نوری
 • دسترسی به کانال های تلویزیونی بیشتر (160-200)
 • تبلیغ در اشتراک اینترنت سال اول
 • ضبط دیجیتال (300 ساعت ضبط)
 • امکان گسترش پرداخت در چندین بار

تماس رایگان

شما می خواهید در رویکرد خود هدایت شوید یا مشاوره بگیرید ?

با SELECTRA تماس بگیرید تا یک مشاور بسته به صلاحیت شما ، شما را در بین رقابتی ترین پیشنهادات شریک هدایت کند

گزینه های دیگری برای پیشنهادات تلویزیونی Smart Box

بدیهی است ، همچنین می توانید یک پیشنهاد اینترنتی را تهیه کنید ویک تلویزیون هوشمند جداگانه بخرید. بنابراین ، مشترک می تواند از بین چندین مدل و اندازه موجود را انتخاب کند. اشکال این است که احتمالاً تلویزیون هوشمند با قیمتی به همان اندازه سودمند ارائه نمی شود.

به عنوان نمونه ، ما یک پیشنهاد را مقایسه خواهیم کرد جعبه تلویزیون هوشمند و یک پیشنهاد اینترنتی ساده با یک تلویزیون هوشمند که در آمازون خریداری شده است. در هر دو مورد (Bouygues و SFR) ، ما اشتراک میانی و یک تلویزیون هوشمند با اندازه متوسط ​​(55 ‘، 138 سانتی متر) را انتخاب می کنیم ، در حال حاضر (دسامبر 2021) با قیمت 749 یورو موجود است.

شما می خواهید یک تلویزیون هوشمند در آمازون بخرید ?

بنابراین ، در مورد Bouygues ، ما مقایسه خواهیم کرد:

 • جعبه تلویزیون هوشمند “Bbox Smart TV” + تلویزیون هوشمند (55 ‘، 138 سانتی متر) با قیمت 259 یورو در Bouygues موجود است,
 • پیشنهاد BBOX باید با تلویزیون هوشمند (55 ” ، 138 سانتی متر) در آمازون خریداری شده است.
بویگ

گزینه ها تلویزیون هوشمند شامل تلویزیون هوشمند از هم جدا شده است
ارائه می دهد تلویزیون هوشمند Bbox Bbox باید + تلویزیون هوشمند خریداری شده در آمازون
قیمت 41.99 یورو/ماه
+ 259 €
24.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 41.99 یورو در ماه
+ 749 €
کل هزینه سال اول 41.99 x 12 + 259 € = 762.88 € 24.99 x 12 + 749.99 € = 1049.87 €
کل هزینه سال دوم 41.99 x 12 = 503.88 € 41.99 x 12 = 503.88 €
هزینه کل بیش از 2 سال 1266.76 یورو 1553.75 یورو
پس انداز 286.99 یورو

بنابراین ، در مورد SFR ، ما مقایسه خواهیم کرد:

 • Box Smart TV Box “SFR Fiber Power 8: SFR Box 8” + Smart TV (55 ‘، 138 سانتی متر) با قیمت 391 یورو در SFR,
 • پیشنهاد SFR فیبر قدرت 8 (SFR جعبه 8) با تلویزیون هوشمند (55 ” ، 138 سانتی متر) در آمازون خریداری شده است.
SFR

گزینه ها تلویزیون هوشمند شامل تلویزیون هوشمند از هم جدا شده است
ارائه می دهد جعبه SFR + تلویزیون فیبر پریمیوم SFR فیبر حق بیمه + تلویزیون هوشمند خریداری شده در آمازون
قیمت 43.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 56.99 یورو در ماه
+ 391 €
33.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه و سپس 46.99 یورو در ماه
+699.99 یورو
کل هزینه سال اول 44 € x 12 + 391 € = 919 € € 34 x 12 + 749 € = 1157 €
کل هزینه سال دوم 60 € x 12 = 720 € 50 € x 12 = 600 €
هزینه کل بیش از 2 سال 1639 € 1757 €
پس انداز 118 €

انتخاب پیشنهادهایی که به صورت رایگان ارجاع شده و براساس قیمت طبقه بندی می شوند.

ما می توانیم ببینیم که در مورد Bouygues ، تهیه یک پیشنهاد اینترنتی با یک تلویزیون هوشمند مفیدتر است. با SFR نیز همین اتفاق می افتد ، اما کاهش کمتر جالب است.

تلفن همراه خوب

10 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

100 گیگابایت 16.99 یورو دیدن

20 گیگابایت 5.99 یورو دیدن

تلفن همراه خوب

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

5.99 یورو پیشنهاد را ببینید

2.99 یورو پیشنهاد را ببینید

بهترین پیشنهاد لحظه را پیدا کنید !

امروز: 09/22/2023 16:32 – 1695393155

اشتراک اینترنت و موبایل

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

بهترین پیشنهادات را از تأمین کنندگان شریک ما کشف کنید

تماس رایگان

اشتراک اینترنت یا تلفن همراه را تغییر دهید ?

مرکز تماس ما در حال حاضر بسته است. یک یادآوری رایگان بخواهید.

راهنماهای مخابراتی که از دست نمی روند

 1. تست بدهی اینترنت: سرعت اتصال فیبر یا ADSL خود را آزمایش کنید
 2. بسته موبایل ارزان: مقایسه پیشنهادات برای کمتر از 10 €
 3. Fusion Canalsat and Canal +: کانال های جدید ?
 4. Apple TV: قیمت ، مسکن ، آن چیست و چگونه کار می کند ?

بنابراین ما این کار را با هم انجام می دهیم ? 1.6 میلیون فرانسوی قبلاً به ما اعتماد کرده اند

مشاور خدمات شما

از دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه 8:30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

جعبه اینترنت با صفحه تلویزیون شامل (تلویزیون هوشمند): کدام پیشنهاد را انتخاب می کند ?

پیشنهاد اینترنت با تلویزیون هوشمند

ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت Bouygues Telecom و SFR اشتراک های اینترنتی را ارائه می دهند که شامل تلویزیون هوشمند است. این تلویزیون های متصل با نرخ ترجیحی نمایش داده می شوند و جعبه های اینترنتی که همراه با آنها هستند ، دسترسی به فیبر نوری را ارائه می دهند. بنابراین با انتخاب این نوع پیشنهاد ، مشتریان می توانند ضمن لذت بردن از اشتراک فیبر نوری ، خود را به یک تلویزیون متصل به اینترنت با هزینه کمتری تجهیز کنند.

به طور خلاصه ، Box با تلویزیون هوشمند ارائه می دهد:

 • با Bbox Must و Ultym of Bouygues Telecom در دسترس هستند.
 • در SFR ، با تمام اشتراک های فیبر نوری خود ارائه می شود.
 • به خرید یک تلویزیون متصل اجازه دهید پول بخرید.
 • یک فیبر + تلفن و اشتراک اینترنتی تلویزیون را ارائه دهید.

لیست اشتراک های اینترنتی با تلویزیون گنجانده شده است

ضوابط جستجو

 • بدون درگیری
 • تعهد 12 ماهه
 • تعهد 24 ماهه
 • از راه دور Bouygues
 • تلفن همراه رایگان
 • شمال غربی
 • NRJ تلفن همراه
 • نارنجی
 • قرمز توسط SFR
 • SFR
 • سد
 • فیبر
 • ADSL
 • ماهواره
 • 4G / 5G
 • تماس با ثابت
 • تماس به Fix + Mobile
 • ضبط کننده تلویزیون
 • تلویزیون اندرویدی
 • چند تلویزیون
 • تکرار کننده وای فای
 • Wifi 6
 • ویدیوی نخست آمازون
 • کانال+
 • دیزنی+
 • نوتفلیکس
 • OC
 • RMC Sport

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 07/13/2023

برخی از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی جعبه های اینترنتی با تلویزیون هوشمند ارائه می دهند که به شما امکان می دهد ضمن لذت بردن از تلویزیون متصل با قیمت پایین ، در اینترنت مشترک شوید. اگر این پیشنهادات نسبتاً سودمند باشد ، تعداد زیادی در بازار وجود ندارد. در واقع ، فقط Bouygues Telecom و SFR این نوع برنامه خوب را ارائه می دهند. برای کمک به مصرف کنندگان پیشنهادی را که مناسب آنهاست ، انتخاب می کند ، در اینجا مقایسه جعبه های مختلف با تلویزیون هوشمند آورده شده است.

جعبه های فیبر با تلویزیون متصل از دو ارائه دهنده دسترسی به اینترنت ارزش دارند ? چه پیشنهادی بیشترین پس انداز را ایجاد می کند ? مزایای بسته های مختلف چیست؟ ? نحوه اشتراک ? چگونه تلویزیون متصل خود را انتخاب کنیم ? در بقیه این مقایسه به همه این سؤالات پاسخ دهید.

جعبه اینترنت با تلویزیون

بهترین جعبه های اینترنتی با تلویزیون هوشمند چیست ?

بهترین جعبه های اینترنتی با تلویزیون هوشمند: Bouygues Telecom یا SFR ?

تلویزیون های هوشمند می توانند برای خانوارها عزیز باشند. عضویت در جعبه با تلویزیون هوشمند ، بنابراین راهی عالی برای کاهش قیمت تلویزیون است. این به ویژه چیزی است که برخی از ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت فرانسوی مانند اپراتورهای تلفن همراه برای خرید تلفن های هوشمند ارائه می دهند. در حال حاضر ، فقط دو مورد از آنها وجود دارد بازاریابی تلویزیون های هوشمند ارزان قیمت : Bouygues Telecom و SFR.

برای این دو تأمین کننده ، عملکرد قرارداد یکسان است. مصرف کنندگان مشترک در یک پیشنهاد اینترنتی شامل یک جعبه و یک تلویزیون هوشمند. دومی می تواند به یکباره پرداخت شود ، یا موضوع اعتبار باشد. در این حالت ، مشتریان به تدریج در حال بازپرداخت تلویزیون متصل خود هستند. انتخاب آنها هر چه باشد ، آنها به مدت دو سال متعهد هستند.

تلویزیون هوشمند Bouygues Telecom و SFR با چندین جعبه اینترنتی کار می کند. آنها مصرف کننده را ترک می کنند انتخاب اشتراک و مدل تلویزیون. این دو مدفوع اندازه های مختلف را با قیمت های کم و بیش سودمند ارائه می دهند. در حال حاضر ، آنها عمدتاً با سازنده سامسونگ همکاری می کنند. این به آنها نرخ های ترجیحی را برای طراحی تبلیغات زیبا جعبه اینترنت با تلویزیون هوشمند اعطا می کند.

چگونه می توان یک تلویزیون هوشمند ارزان قیمت با Bouygues Telecom دریافت کرد ?

Bouygues Telecom تلویزیون های هوشمند ارزان قیمت را برای هر اشتراک در یکی از جعبه های اینترنتی خود ارائه می دهد. قیمت ها از 49 یورو شروع می شود و مشتری پس از آن چیزی برای پرداخت بیشتر ندارد. مدل های موجود در سایت ارائه دهنده خدمات اینترنت یک تلویزیون Smart Smart TV UHD 4K با پردازنده کریستال و یک تلویزیون QLED 4K است.

در Bouygues Telecom ، وجود دارد دو اشتراک اینترنتی سازگار با تلویزیون هوشمند: Bbox باید و Bbox Ultym. این دو جعبه است بازی سه گانه بسیار جالب که به شما امکان می دهد از مزایای جدید لذت ببرید. جدول زیر خدمات موجود در این پیشنهادات اینترنتی را سنتز می کند.

Bouygues Telecom Bbox باید با قیمت های پایین پیشنهاد تلویزیون هوشمند را ارائه دهد

اولین جعبه اینترنت با تلویزیون هوشمند Bouygues Telecom در حدود 40 € در ماه ظاهر می شود. این پیشنهاد اجازه می دهد بین دو مدل تلویزیونی متصل انتخاب کنید از مارک وابسته سامسونگ: یک تلویزیون 4K UHD و یک تلویزیون 4K QLED.

اشتراک جریان کافی برای تضمین a تصویر با کیفیت 4K. به لطف تلویزیون هوشمند ، کاربر همچنین می تواند مستقیماً از بسیاری از برنامه ها به طور مستقیم در تلویزیون خود بهره مند شود. به ویژه می توان به نقل از YouTube ، Netflix ، Disney+یا حتی Prime Video و Twitch اشاره کرد.

Bbox باید فرآیند اشتراک تلویزیون هوشمند ساده باشد ::

 • مصرف کننده در پیشنهاد آنلاین یا فروشگاه مشترک است
 • اگر این مورد هنوز اینگونه نباشد ، خانه وی به فیبر نوری آزاد متصل است
 • سامسونگ با پیوندی برای خرید تلویزیون به مشترک جدید ایمیل ارسال می کند
 • تلویزیون هوشمند به لطف مشارکت توسط سازنده در خانه تحویل داده می شود.

از 41.99 یورو در هر ماه

Bbox باید بسته اینترنتی تلویزیون هوشمند به شما امکان دهد یارانه خرید تلویزیون. با تشکر از این قرارداد ، مشترکین از پرداخت سه بار و بدون هزینه استفاده می کنند. Box Bouygues تبلیغات مخابراتی نیز فرصتی برای لذت بردن از نرخ های انحصاری است. به طور متوسط ​​، تأمین کننده 400 یورو در مدل های سامسونگ کاهش می دهد. سپس آنها راحت تر در دسترس خانواده های متوسط ​​قرار می گیرند.

گزینه های دیگر برای تلویزیون های هوشمند برای اتصال تلویزیون به اینترنت

اگر فردی نتواند یک تلویزیون هوشمند را تحمل کند اما هنوز مایل به اتصال تلویزیون خود به اینترنت است ، می تواند به گزینه های دیگر مراجعه کند. ابتدا جعبه های اینترنتی سازگار با تلویزیون اندرویدی وجود دارد. سپس او همچنین می تواند یک مورد چندرسانه ای مانند Google Chromecast ، Apple TV یا Amazon Fire Stick TV به دست آورد. سرانجام ، ساده ترین راه حل اتصال رایانه به تلویزیون خود از طریق کابل HDMI است.

بهترین خدمات تلویزیون/VOD Bouygues با تلویزیون هوشمند Bbox Ultym

Bbox باید نرخ اشتراک سودمند در حدود 40 € در ماه باشد. با این حال ، برای 9 یورو بیشتر ، مصرف کنندگان می توانند از بهترین خدمات تلویزیونی از Telecom Bouygues بهره مند شوید. تلویزیون هوشمند Bbox Ultym در مقایسه با Bbox باید مزایای دیگری داشته باشد. به عنوان مثال ، گاهی اوقات شامل یک اشتراک رایگان برای چند ماه به خدمات تلویزیون/VOD است.

علاوه بر این ، این bbox اعطا می کند جریان نظری 2 گیگابایت در ثانیه, یا یکی قبلی را دو برابر کنید. با چنین ارتباطی ، کاربران می توانند از وضوح 4K ارائه شده توسط تلویزیون هوشمند ارزان قیمت خود بهره مند شوند. در صورت بروز مشکل ، Bouygues Telecom به دو تکرار کننده Wi-Fi کمک می کند تا سیگنال جعبه خود را با تلویزیون هوشمند افزایش دهد. این مزیت همچنین استفاده از چندین تلویزیون در خانه را آسانتر می کند.

در اینجا قیمت سامسونگ UHD 4K با تلویزیون هوشمند Bbox Ultym آورده شده است:

 • 49 یورو به جای 449 یورو برای صفحه 108 سانتی متر (43 “) ؛
 • 159 € به جای 499 یورو برای یک تلویزیون متصل به 125 سانتی متر (50 “؛
 • فقط 299 یورو برای مدل 55 اینچی یا 138 سانتی متر به جای 549 یورو ؛
 • 399 یورو یا 133 یورو در ماه به مدت 3 ماه ، برای بزرگترین اندازه صفحه نمایش (163 سانتی متر).

از 50.99 یورو در هر ماه

لازم به ذکر است که Bouygues Telecom قیمت ها را با توجه به Bbox انتخاب شده متمایز نمی کند. با این حال ، Bbox Ultym با تلویزیون هوشمند به نظر می رسد یک راه حل منطقی تر برای دستیابی به یک تلویزیون متصل است. مزایای سرویس برتر و تلویزیون/VOD آن باعث می شود اشتراک مناسب تر برای این.

مزیت جعبه Bouygues Telecom’s Box با تلویزیون هوشمند در این واقعیت نهفته استاز مشتریان هیچ اعتباری درخواست نمی شود. اگر آنها بتوانند با تنظیم تلویزیون خود در 3 بار بدون هیچ هزینه ای ، پرداخت خود را تسهیل کنند ، آنها موافقت نمی کنند که چندین سال بپردازند. علاوه بر این ، مشتریان می توانند تلویزیون متصل خود را به طور کامل پرداخت کنند.

پیشنهاد اینترنت Bouygues télécom

همچنین بخوانید Box Internet Bouygues Telecom: مقایسه پیشنهادات Bbox ADSL و فیبر

چه جعبه های اینترنتی با تلویزیون هوشمند SFR ارزش دارند ?

SFR

SFR برای لحظه ای ارائه می دهد دو مدل تلویزیون هوشمند در سه اندازه صفحه موجود است. این تلویزیون های هوشمند سامسونگ UHD 4K و Hisense TV A7GQ ، در 43 “، 55” یا 65 “هستند. مصرف کنندگان علاقه مند می توانند آنها را از 29 یورو برای خرید به طور هم زمان با این FAI بدست آورند. با این حال ، بهتر است در طی دو سال تعهد ، گسترش پرداخت را انتخاب کنید. نرخ خرید پس از آن بسیار مقرون به صرفه تر است.

همانطور که در جدول زیر نشان داده شده است ، SFR دارد سه پیشنهاد جعبه تلویزیون هوشمند. آنها هر یک از قیمت های مختلف را در تلویزیون های مرتبط سامسونگ اعطا می کنند. از جمله موارد دیگر ، این اشتراک ها ویژگی های متمایز دارند. بنابراین مشتریان می توانند جریان ، بسته ثابت و دسته تلویزیونی قرارداد خود را تغییر دهند.

لطفا توجه داشته باشید ، برخی از مدل های تلویزیونی در حال حاضر دیگر در دسترس نیستند.

یک تلویزیون هوشمند با فیبر استارت جعبه SFR با قیمت پایین بخرید

اگر Bouygues Telecom قیمت های جذاب را در تلویزیون هوشمند تضمین می کند ، SFR است انعطاف پذیرتر در پرداخت. جایی که اولین بار حداکثر سه ماه را مجاز می کند ، دوم مشتریان خود را به مدت دو سال ترک می کند. بنابراین به عنوان بهترین گزینه برای خانه های متوسط ​​قرار می گیرد. مصرف کننده هایی که نمی توانند به طور همزمان چند صد یورو بپردازند فقط باید یکی از پیشنهادات آن را انتخاب کنند.

فیبر جعبه SFR به شما امکان می دهد در طول بهترین تبلیغات یک تلویزیون هوشمند ارزان قیمت از 19 یورو بدست آورید. سپس پرداخت های ماهانه توزیع می شود 8 €/ماه به مدت دو سال. این اشتراک های اینترنتی نیز در سال اول ارزان تر از رقیب خود است. جعبه های اینترنتی با تلویزیون هوشمند از تبلیغ در سال اول بهره مند می شوند.

جعبه فیبر فیبر SFR شامل دسته ای از 160 کانال قابل دسترسی از تلویزیون هوشمند است. علاوه بر این ، شامل تلفن نامحدود برای رفع. جریان فیبر نوری 500 مگابایت در ثانیه برای بارگیری و همچنین از راه دور است.

با جعبه استارت Fiber SFR ، تلویزیون Smart Smart Smart UHD 4K دوباره به ::

 • 79 € + 8 €/ماه به مدت 2 سال برای صفحه 43 اینچی ؛
 • 229 یورو + 8 یورو/ماه به مدت 24 ماه برای تلویزیون 55 اینچی ؛
 • 249 یورو + 8 یورو/ماه به مدت دو سال برای تلویزیون هوشمند 65 “.

از 29.99 یورو در هر ماه

آیا می توانیم از یک تلویزیون هوشمند با اشتراک اینترنت ADSL بهره مند شویم ?

متأسفانه ، ADSL جریان زیادی را برای بسیاری از خانه ها فراهم نمی کند. از 512 کیلوبایت در ثانیه شروع می شود و حداکثر 30 مگابایت در ثانیه در VDSL2 می رسد. این سرعت برای تضمین کیفیت تصویر 4K UHD ارائه شده توسط بهترین تلویزیون های متصل کافی نیست. علاوه بر این ، مشکلات اتصال بیش از حد بوجود می آید. بنابراین ، لازم است قبل از عضویت در جعبه تلویزیون هوشمند ، یک تست واجد شرایط با فیبر نوری انجام دهید.

بهترین قیمت ها در یک تلویزیون هوشمند با قدرت SFR Box

اولین جعبه فیبر SFR در حال حاضر تخفیف های زیبایی در تلویزیون هوشمند. با این حال ، محدوده قدرت فیبر ارائه می دهد بهترین قیمت در تلویزیون های سامسونگ و Hisense. این امکان را به شما می دهد تا از 29 یورو صفحه 108 سانتی متر ارائه دهید. بقیه سرمایه گذاری ها در طول دو سال تعهد به پرداخت ماهانه 8 یورو تقسیم می شوند.

علاوه بر قیمت های بسیار جذاب در تلویزیون هوشمند ، اشتراک فیبر دارایی های زیادی را ارائه می دهد. علاوه بر ثابت صد کشور ، تماس های مجاز به موبایل فرانسه را گسترش می دهد. علاوه بر این ، دسته کانال های تلویزیونی با آن غنی شده است 40 کانال اضافی ، همیشه با رمزگشایی TV Connect. با جعبه قدرت فیبر SFR ، مشتریان از سرعت نزولی 2 گیگابایت در ثانیه استفاده می کنند ، بنابراین تجربه مشاهده در شرایط عالی را تضمین می کنند.

برای به دست آوردن یک تلویزیون هوشمند ارزان با جعبه SFR ، باید ::

 • رفتن به وب سایت SFR ، در فروشگاه ها یا تماس با خدمات مشتری ؛
 • واجد شرایط بودن فیبر نوری SFR خود را آزمایش کنید
 • یکی از جعبه های اینترنتی ISP را انتخاب کنید
 • از سه اندازه صفحه نمایش ارائه شده ، یک مدل تلویزیون سامسونگ را انتخاب کنید
 • اعتبار سفارش و تعیین هزینه های فعال سازی 49 یورو ؛
 • به لطف لینک شریک ، تلویزیون متصل را از سامسونگ بخرید.

از 37.99 یورو در هر ماه

با SFR ، مصرف کنندگان از a بهره مند می شوند تحویل حق بیمه تلویزیون هوشمند آنها. می توان آن را به یک رله بسته یا در اتاق مورد نظر خود حمل کرد. تأمین کننده همچنین گزینه چند تلویزیون را در صورت درخواست با این پیشنهادات جعبه ارائه می دهد. مشتریان می توانند تلویزیون فعلی خود را حفظ کنند تا از آن در اتاق دیگری استفاده کنند.

پیشنهاد اینترنت SFR

همچنین بخوانید جعبه اینترنت SFR: مقایسه SFR فیبر جعبه ، ADSL و 4G

یک پیشنهاد جعبه با تلویزیون متصل به بالا در SFR

سرانجام ، SFR پیشنهاد نهایی را به بازار عرضه می کند جعبه اینترنت با تلویزیون متصل. این اشتراک برای بهره مندی از بهترین کاهش قیمت تلویزیون هوشمند است: پیشنهاد فیبر حق بیمه SFR. با تشکر از این جعبه اینترنت بالا ، بنابراین امکان پذیر است از 9 یورو تلویزیون بگیرید, همیشه با 24 پرداخت ماهانه 8 یورو.

این جعبه اینترنت SFR یک پیشنهاد بالا در همه سطوح است. اول ، مشتریان از SFR Box 8X استفاده می کنند ، که به شما امکان می دهد تا حداکثر 8 گیگابایت در ثانیه به اشتراک گذاشته شده برای بارگیری و حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه در Téléversation به جریان برسید. از نظر تلویزیون ، 200 کانال گنجانده شده است که رمزگذار تلویزیون SFR جعبه 8 که شامل یک بلندگو متصل است و همچنین یک دستیار آواز. علاوه بر آن ، تماس با موبایل های اروپایی به تمام مقصد های ذکر شده در بالا می افزاید.

در اینجا قیمت تلویزیون هوشمند سامسونگ با پیشنهاد فیبر حق بیمه SFR:

 • 49 € + 8 €/ماه به مدت 24 ماه برای تلویزیون 108 سانتی متر ؛
 • 199 € + 8 €/ماه به مدت 24 ماه برای صفحه 138 سانتی متر ؛
 • 229 یورو + 8 یورو/ماه به مدت دو سال برای تلویزیون 63 سانتی متر.

از 43.99 یورو در هر ماه

چگونه مدل تلویزیون هوشمند خود را از تلویزیون های پیشنهادی انتخاب کنیم ?

اپراتورهای اینترنتی در حال حاضر روی مشارکت با سامسونگ و Hisense تمرکز می کنند. بنابراین آنها انتخابی از مدل های نسبتاً محدود را می دهند ، اما کافی است. مصرف کنندگان در حال حاضر چیزی برای گسترش سر خود دارند بهترین تلویزیون هوشمند را پیدا کنید با جذاب ترین قیمت. مقایسه زیر برخی از معیارهای انتخاب بین این تلویزیون های متصل را برجسته می کند.

مقایسه شرکای تلویزیونی هوشمند تأمین کنندگان اینترنت
نام مدل تلویزیون هوشمند تلویزیون هوشمند سامسونگ UHD 4K Samsung Smart TV Qled 4k UHD Hisense TV A7 HQ
فناوری نمایش رهبری باکره باکره
اندازه صفحه موجود 108 ، 138 و 163 سانتی متر 138 و 163 سانتی متر 138 ، 127 ، 139 و 164 سانتی متر
وضوح 3.840 x 2،160 3.840 x 2،160 3.840 x 2،160
نوع پردازنده پردازنده کریستال 4K پردازنده کوانتومی lite هسته اصلی
طبقه انرژی و مصرف F یا G (70 تا 135 W در راهپیمایی) F یا G (66 تا 102 W در راهپیمایی) G (130 W en Marche)
قیمت خرید را با یک پیشنهاد جعبه تلویزیون هوشمند خریداری کنید 29 یورو در 249 € 199 € در 349 € € 1 تا 379 €

هنگام خرید تلویزیون هوشمند ، مشتریان باید توجه داشته باشند ::

 • در نرخ دستیابی به مدل ، در کوتاه مدت و بلند مدت ؛
 • برای نمایش فناوری و وضوح ، تعریف کیفیت تصویر ؛
 • معیارهای صوتی ، مانند قدرت صدا یا فناوری انتشار
 • کلاس انرژی و مصرف برق ؛
 • به ویژگی های موجود ، مانند دستیار صدا یا سیستم عامل
 • به اتصال Wi-Fi ، Bluetooth ، AirPlay ، HDMI ، USB و اترنت.

بسته به نیاز خانواده ، معیارهای خاصی از اهمیت بیشتری برخوردار می شوند. اندازه صفحه نمایش به ویژه در مقایسه با یک نکته مهم است مکان موجود در اتاق نشیمن. مشخصات کاربر سلسله مراتب این معیارهای مختلف را تعیین می کند. به عنوان مثال ، کیفیت صدا یا وجود یک دستیار صدا برای همه ارزش یکسانی ندارد. بنابراین ، هر خانوار با توجه به شاخص هایی که خاص خود هستند ، انتخاب خود را انجام می دهد.

چرا به مصرف برق تلویزیون هوشمند خود توجه کنید ?

مصرف الکتریکی دستگاه ها ، حتی در حالت آماده به کار ، اغلب دست کم گرفته می شود. مصرف کنندگان تصور نمی کنند که در هنگام توجه چه چیزی می توانند پس انداز کنند. به طور کلی ، صفحه های فناوری QLED کمتر از موارد دیگر مصرف می کنند. آنها اجازه می دهند کاهش مصرف برق خانگی تقریباً نیمی در مقایسه با صفحه های LCD.

مزایای تلویزیون هوشمند در مقایسه با جعبه ای با رمزگذار تلویزیون

برخی از کاربران اینترنت ممکن است ارتباط رفتن به تلویزیون هوشمند را درک نکنند. اگر آنها یک جعبه اینترنتی با رمزگذار تلویزیون داشته باشند ، مطمئناً از آن راضی هستند. با این حال, بسیاری از تلویزیون های تلویزیونی در مقایسه با جعبه هایی با جعبه وجود دارد:

 • اول ، تلویزیون هوشمند بسیار کاربردی تر است از آنجا که آنها به شما امکان می دهند رمزگشایی تلویزیونی را که همراه با جعبه های بازی سه گانه است ، نادیده بگیرید. این واقعیت که تلویزیون به اینترنت متصل است ، دسترسی به همه برنامه های مورد علاقه خود ، خدمات تلویزیون/VOD و حتی بازی های ویدیویی را از راحتی اتاق نشیمن خود فراهم می کند
 • سپس ، تلویزیون های هوشمند آخرین فن آوری های نسل را شروع می کنند که به کاربران امکان می دهد از یک لذت ببرند کیفیت تصویر و بهینه ؛
 • سرانجام ، این نوع دستگاه به گونه ای طراحی شده است که دارای محیط زیست باشد. این به آن معنا است تلویزیون هوشمند کمتر مصرف می کند, به خصوص اگر آنها در حالت آماده باش قرار بگیرند. علاوه بر این ، ضمانت آنها اغلب چندین سال است.

حذف جعبه اینترنت به صورت رایگان

برای خواندن چه دلایل قانونی برای خاتمه جعبه اینترنت آن به صورت رایگان ?

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

ما یک ده کارمند هستیم. پیوندهای ردیابی شده در محتوای ما می توانند برای همه THEFORFAIT درآمد فراهم کنند.خط. این هزینه بیشتری برای شما ندارد ، به ما امکان می دهد تا به شما محتوای کیفی ارائه دهیم و پروژه های جدیدی را توسعه دهیم. برخی از مطالب حمایت مالی و به همین ترتیب شناسایی می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملیات ، اینجاست.