راهنما – پیشنهاد آزادی چیست و چه چیزی را درک می کند? بانک – پیشنهاد جوان – بورسوراما ، آزادی بورسوراما بانکی

Boursorama Banque Lance آزادی جایگزین کادور

آزادی محصولی در نظر گرفته شده برای نوجوانان در زیر است کنترل والدین آنها. دومی باید در حال حاضر یک حساب کاربری Boursorama داشته باشد تا بتواند فرزند خود را از فضای شخصی خود ثبت کند. آنها سپس امکان مشاوره با حساب های فرزندان خود را از رابط ایمن خود حفظ می کنند.

پیشنهاد آزادی چیست و چه چیزی را درک می کند ?

پیشنهاد آزادی برای هر خردسال 12 تا 17 و نیم در دسترس است ، که حداقل یکی از این دو والدین مشتری Boursorama Banque است. این پیشنهاد کاملاً رایگان است و از عناصر زیر ساخته شده است:

 • یک حساب بانکی و دنده ای که امکان دریافت نقل و انتقالات را فراهم می کند
 • یک کارت بانکی که می توانید سقف ها را اصلاح کنید
 • یک برنامه تلفن همراه به طوری که نوجوان شما بتواند حساب خود را دنبال کند

در کاربرد خود ، نوجوان شما به چندین سرویس مانند امکان استفاده از شما برای پول در صورت لزوم دسترسی خواهد داشت. همچنین می تواند با پیام کوتاه نقل و انتقالات انجام دهد (خدماتی که می توانید در هر زمان در منطقه مشتری خود غیرفعال کنید)

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشترک شدن ، به بخش “محصولات” و “آزادی” بروید.

سوالات مشابه

 • چگونه در مورد برنامه آزادی خود با دنده خود مشورت کنم?
 • نحوه تماس با خدمات مشتری برای حساب آزادی من ?
 • نحوه به روزرسانی اطلاعات تماس خود در مورد برنامه آزادی من ?
 • چگونه می توان رمز ورود خود را در برنامه آزادی من تغییر داد ?
 • چگونه می توان شناسه حساب آزادی فرزندم را بازیابی کرد ?
 • نحوه استفاده از سرویس “انتقال پیام کوتاه” در برنامه آزادی من ?
 • آیا می توانم با سن بودن از یک کتابچه جوان از حساب کاربری بهره مند شوم ?
 • آیا فرزند من می تواند به عنوان بخشی از پیشنهاد آزادی ، یک دفترچه چک داشته باشد ?
 • آیا فرزند من می تواند با حساب های خود مشورت کند ?
 • فرزند من آرزو می کند به حساب پس انداز خود دسترسی داشته باشد ، چه کاری باید انجام دهم ?
 • آیا می توانیم از یک حساب جزئی استفاده کنیم ?
 • چه می شود اگر شناسه خود را فراموش کنم یا از دست بدهم (آزادی) ?
 • چه نوع حساب می توانم برای فرزندم باز کنم ?

Boursorama Banque Lance آزادی جایگزین کادور

بورسوراما آزادی

خیلی جوان و قدیمی -مد ? تنها چهار سال پس از تولد وی ، کادور ، Boursorama Banque که برای بچه های 12-17 ساله محفوظ است ، آزادی می یابد. در پشت این نام تغییر سرویس های اضافی و یک برنامه طراحی مجدد را پنهان کنید.

یک پیشنهاد جزئی که در مورد بزرگسالان الگوبرداری شده است

استدلال مطرح شده توسط Boursorama Banque برای توضیح مولک کادور در آزادی ? پیشنهادات 12-17 ساله را به سایر پیشنهادات در محدوده نزدیک کنید. نوجوانان اکنون به کارت ویزای بنفش در پی وی سی بازیافت شده که طراحی آن از استقبال و اولتیمت استفاده می کند. این شامل بیمه هایی است که معمولاً توسط ویزا (کمک های پزشکی در صورت آسیب یا بیماری به ویژه) ارائه می شود).

آزادی شامل می شود ویژگی هایی با الهام از موارد موجود برای بزرگسالان. افراد زیر سن قانونی اکنون می توانند با پیامک به عزیزان خود پول ارسال کنند. آنها همچنین می توانند هنگام خرید یا دریافت انتقال موبایل (Apple Pay ، Google Pay ، Samsung Pay ، Fitbit Pay و Garmin Pay) ، اعلان های فشار را دریافت کنند. این نیز قبل از اعتبار وی ، پس از اعتبار ثبت نام ، در دسترس است. و مانند والدینشان ، نوجوانان به زودی قادر خواهند بود از دوستان خود حمایت مالی کنند و با هر اشتراک جدید پاداش بگیرند.

قابل مشاهده ترین نگرانی های اصلاح برنامه. از شکلک ها خارج شوید و طرحی که بیش از حد کودکانه از کادور تلقی می شود. رابط آزادی منشور گرافیکی و ارگونومی حساب های بزرگسالان را به خود اختصاص می دهد. Boursorama Banque بنابراین امیدوار است که هر سن و سال خود را به همه مشتریان خود ارائه دهد. راهی برای اطمینان از انتقال صاف در هنگام عبور از آزادی به اولتیم ، استقبال یا فلز.

خدمات سازگار با نوجوانان

آزادی محصولی در نظر گرفته شده برای نوجوانان در زیر است کنترل والدین آنها. دومی باید در حال حاضر یک حساب کاربری Boursorama داشته باشد تا بتواند فرزند خود را از فضای شخصی خود ثبت کند. آنها سپس امکان مشاوره با حساب های فرزندان خود را از رابط ایمن خود حفظ می کنند.

برای جلوگیری از هرگونه شگفتی ناخوشایند ، کارت یک است کارت بانکی با مجوز سیستماتیک و اضافه برداشت مجاز نیست. این کار رایگان است ، همانطور که استفاده از آن (برداشت و پرداخت) در منطقه یورو است. سقف ها توسط نمایندگان قانونی تعریف و تعدیل می شوند.

به منظور تأمین هزینه های فوری یا غیر منتظره آنها ، کودکان این امکان را دارند پول بخواهید به والدین خود یا انتقال بیانیه هویت بانکی خود را با پیامک ، واتس اپ و از طریق ایمیل منتقل کنید.

چرا فرمول برنده را تغییر دهید ?

از زمان راه اندازی آن در سال 2017 ، کادور متقاعد شده است 340،000 مشتری و رشد 50 ٪ در طی دوازده ماه گذشته. 12-17 امروز 10 ٪ از کاربران Boursorama Banque و 95 ٪ از آنها پس از جشن هجدهمین سالگرد خود ، به شرکت تابعه Société Générale وفادار هستند.

هنگامی که او شروع کرد ، کادور در مقابل اشتراک های جوان بانک های سنتی پیشگام بود. اما از آنجایی که, بانک های آنلاین و neobancs به بازار 10-18 ساله علاقه مند بودند. نیکل یک حساب کاربری در هر 12-18 سال به مدت 20 یورو در سال ارائه می دهد. کمپانی Junior Revolut Junior از 7 سالگی در دسترس است و Hello Bank در نوامبر 2021 پیشنهاد شده است و پیشنهادی برای کودکان مشتریان خود دارد. Orange Bank تصمیم گرفته است تا با یک بسته خانوادگی با 12.99 یورو در هر ماه شامل 2 کارت بانکی برای بزرگسالان و حداکثر 5 نفر برای افراد 12-17 ساله باشد.

و اگر تا کنون نوجوانان تمایل به انتخاب همان بانک پدر یا مادرشان داشتند ، مصرف کنندگان جوان اکنون موسسات خاص خود را دارند. فینتک Pixpay ، Xalis ، Vybe یا Kard فقط راه حل های پرداخت بازار برای افراد 10-18 ساله محفوظ است. برای کمتر از 5 یورو در ماه و با توافق نمایندگان قانونی آنها ، آنها می توانند از کارت بانکی با مجوز سیستماتیک و یک برنامه برای کمک به آنها در مدیریت بودجه خود بهره مند شوند. آنها همچنین از گزینه هایی مانند چاپ برای صرفه جویی ، برنامه های بازپرداخت یا تصاویر مورد نظر خود استفاده می کنند.

Boursorama Banque با جایگزین کردن کادور با آزادی ، قصد دارد جایگاه خود را به عنوان یک رهبر در بانکداری آنلاین ، از جمله برای نوجوانان ادغام کند. برای انجام این کار ، یک قدم جلوتر از Neobancs است. در خانه ، می توان یک جزوه A را باز کرد ، یک مکان که توسط 55 میلیون فرانسوی از جمله 18 ٪ از افراد زیر سن قانونی برگزار می شود.