چه کاربردی از کد بزرگراه را انتخاب کنید?, کدام برنامه را برای تجدید نظر در کد بزرگراه انتخاب کنید

کدام برنامه را برای تجدید نظر در کد بزرگراه انتخاب کنید

شما می خواهید گواهینامه رانندگی را تصویب کنید و نمی دانید از کجا شروع به تجدید نظر در کد بزرگراه کنید ? چرا از یک برنامه آنلاین استفاده نمی کنید ? در اینجا تمام نکات ما را برای انتخاب برنامه تلفن همراه پیدا کنید که به شما امکان می دهد کد بزرگراه را به راحتی دریافت کنید.

برنامه کد بزرگراه ما

کاربرد کد جاده را به صورت رایگان 2023 بارگیری کنید با آزمون رسمی. شما به تمام دوره های کد ، 16 تست رایگان ، کدهای سفید ، سری ویژه و نکات حافظه برای یادگیری و حفظ کد بسیار راحت تر دسترسی خواهید داشت.

برنامه اندرویدی

برنامه iOS

برنامه تلفن همراه کد بزرگراه

بهترین برنامه تلفن همراه برای تجدید نظر در کد چیست ?

در سالهای اخیر ، بسیاری از برنامه های کد بزرگراه تلفن همراه در پرده برنامه ها ظاهر شده اند. اگر به دنبال بهترین برنامه برای عبور کد بزرگراه شما, شما در جای مناسب هستید

در Code in Pocket ما یک برنامه تلفن همراه در Android و iOS ایجاد کرده ایم که به شما امکان می دهد برای معاینه تجدید نظر و آموزش دهید.

کشف a روش یادگیری منحصر به فرد چه کسی می گذرد:

 • • دسترسی رایگان به دوره های کد
 • • 16 سری تست های رایگان
 • • کدهای سفید و سری ویژه
 • • 17 برگه که کد را خلاصه می کند و نکات یادداشت را ارائه می دهد تا به شما در پیشرفت سریع کمک کند
 • • نظارت بر پیشرفت شما

تمام محتوای موجود در برنامه است مطابق با آزمون رسمی. این به شما امکان می دهد تا در شرایط واقعی برای معاینه تمرین کنید.

ما می خواستیم یک برنامه ساده ، زیبا و ارگونومیک برای شما ایجاد کنیم تا بتوانید فقط روی موارد ضروری تمرکز کنید: کد بزرگراه خود را دریافت کنید.

کد برنامه کاربردی موبایل در جیب شما در حال حاضر حساب می شود +500000 کاربر و نمره 4.6 را در فروشگاه Play و فروشگاه App دارد: تست این است که شما را تست کنید !

کدام برنامه را برای تجدید نظر در کد بزرگراه انتخاب کنید ?

شما می خواهید گواهینامه رانندگی را تصویب کنید و نمی دانید از کجا شروع به تجدید نظر در کد بزرگراه کنید ? چرا از یک برنامه آنلاین استفاده نمی کنید ? در اینجا تمام نکات ما را برای انتخاب برنامه تلفن همراه پیدا کنید که به شما امکان می دهد کد بزرگراه را به راحتی دریافت کنید.

کد بزرگراه را بصورت آنلاین تجدید نظر کنید

 • کد بزرگراه را بصورت آنلاین تجدید نظر کنید: چرا ایده بسیار خوبی است ?
 • در مورد برنامه های رایگان ?
 • درایو Wizbii: برنامه مورد نیاز شما !
 • کد بزرگراه را به عنوان نامزد رایگان عبور دهید: چگونه کار می کند ?

کد بزرگراه را بصورت آنلاین تجدید نظر کنید: چرا ایده بسیار خوبی است ?

با سرعت خودش تجدید نظر کنید

کاندیداهای آینده بیشتر و بیشتر برای کد بزرگراه برای تهیه یک مدرسه رانندگی آنلاین برای تهیه امتحان انتخاب می شود. در واقع ، این راه حل انعطاف پذیری بسیار خوبی را ارائه می دهد زیرا به همه اجازه می دهد تا با سرعت خود ، در صورت تمایل ، از رایانه ، رایانه لوحی یا یک برنامه تلفن همراه تجدید نظر کنند. برای شرکت در جلسات تجدید نظر و آموزش گروهی نیازی به چندین بار در هفته به یک مدرسه رانندگی کلاسیک نیست. تجدید نظر مستقیم از طریق یک برنامه تلفن همراه ، بنابراین زمان و تجدید نظر شما را بهینه می کند. سرانجام ، یک برنامه امکان یادگیری کد بزرگراه سرگرم کننده را فراهم می کند.

پس انداز کردن

علاوه بر این که به همه اجازه می دهد با سرعت خود تجدید نظر کنند ، تصمیم می گیرند کد خود را در یک برنامه موبایل تهیه کنند به داوطلبان اجازه می دهد تا پس انداز قابل توجهی را ذخیره کنند. در واقع ، در جایی که یک فاکتورهای کلاسیک مدرسه رانندگی به طور متوسط ​​برای آماده سازی برای کد جاده 300 € و گاهی اوقات خیلی بیشتر بسته به ساختار ، منطقه یا فرمول انتخاب شده ، کد خود را در خط فقط چند ده یورو تهیه می کند. در واقع ، بسته به راه حل انتخاب شده ، بین 10 تا 60 یورو با یک مدرسه رانندگی آنلاین طول می کشد. توجه داشته باشید که یک مدرسه رانندگی سنتی شامل بررسی قیمت کد در بسته آن است. شخصی که خود را به عنوان کاندیدای رایگان معرفی می کند ، در زمان ثبت نام برای معاینه مبلغ 30 یورو باید پرداخت کند.

در مورد برنامه های رایگان ?

یک مجموعه کامل از برنامه های رایگان وجود دارد که به شما امکان می دهد برای کد بزرگراه آماده شوید. “کد بزرگراه” ، “QuizPanneaux” یا “Prepacode” را می توان به صورت رایگان در Apple Store یا Google Play بارگیری کرد. اما مراقب باشید ، اگر خود برنامه رایگان است ، شما به طور کلی باید مبلغ مشخصی را بپردازید تا به تمام مفاهیمی که باید برای آنها رسیدگی کنید تا آزمایش نظری کلی (ANDG) کد کد را تصویب کنید. برخی دیگر به تعداد محدودی از تست های رایگان دسترسی دارند. بنابراین مهم است که اطمینان حاصل شود که برنامه انتخاب شده به کلیه مفاهیم لازم برای به دست آوردن امتحان رسمی دسترسی می یابد ، بلکه همچنین با آخرین نسخه آن مطابقت دارد.

درایو Wizbii: برنامه مورد نیاز شما !

Wizbii Drive دو فرمول را برای تهیه آزمایش نظری کد جاده آنلاین ارائه می دهد:

قوانین راهنمایی و رانندگی

 • یک پیشنهاد 15 روزه که همانطور که از نام آن پیداست ، امتحان را در زمان رکورد با قیمت 9.90 یورو آماده می کند
 • یک پیشنهاد 12 ماهه که به شما امکان می دهد از همه منابع نامحدود برای یک سال با قیمت 24.90 یورو استفاده کنید.

این دو فرمول به ده کد کد در هر موضوعی ، 2،280 سوال ، 57 سری رسمی و 109 سریال موضوعی دسترسی دارند. متقاضیان همچنین می توانند به لطف حالت معاینه سفید که به سری رسمی زمان دسترسی پیدا می کند ، تحت همان شرایط آزمون آموزش ببینند. سرانجام ، به لطف راه حل درایو Wizbii ، داوطلبان آینده برای بررسی نظری نظری کد بزرگراه به نظارت دقیق از پیشرفت خود که برجسته مفاهیم به دست آمده و مواردی که باید عمیق تر شوند ، دسترسی دارند. علاوه بر اجازه آماده سازی امتحان ، Wizbii Drive داوطلبان آینده را برای ثبت نام مستقیم از حساب خود به آزمون کد به لطف همکاری با La Poste ، یکی از سازمان های تصویب شده توسط دولت برای سازماندهی امتحان ارائه می دهد. Wizbii Drive همچنین از افرادی که کد بزرگراه را در تهیه تمرین گواهینامه رانندگی به دست آورده اند ، پشتیبانی می کند.

کد بزرگراه را به عنوان نامزد رایگان عبور دهید: چگونه کار می کند ?

هیچ چیز نمی تواند ساده تر از تصویب کد بزرگراه به عنوان نامزد رایگان باشد. فقط از قبل نفخ خود را بگیرید ، سپس برای یک جلسه با یک سازمان تأیید شده ثبت نام کنید.

شماره ضبط بخشدار هماهنگ خود را دریافت کنید (NEPH)

هرکسی که مایل به داشتن گواهینامه رانندگی باشد ، هرچه که باشد ، و بنابراین کد بزرگراه را از قبل تصویب می کند باید بیش از همه یک شماره ضبط مقدماتی هماهنگ (NEPH) بدست آورد. باید در وب سایت آژانس ملی برای عناوین امن ، L’Ants سؤال شود. بین درخواست و پذیرایی از نفس حدود سه هفته طول می کشد. همچنین ، توصیه می شود از ابتدای تهیه امتحان این رویکرد را انجام دهید. توجه داشته باشید ، NEPH به مدت 6 سال فعال است. پس از این دوره ، شما باید با بخشدار در تماس باشید و درخواست مجدد آن را درخواست کنید.

برای جلسه کد بزرگراه ثبت نام کنید

پس از به دست آوردن NEPH ، نامزد آینده می تواند برای یک یا چند جلسه از آزمون کد بزرگراه ثبت نام کند. او سپس باید از بین سازمان هایی که توسط دولت تصویب شده اند ، انتخابی را که با آن می خواهد آزمون را بگذراند ، انتخاب کند. او سپس باید به وب سایت ارائه دهنده خدمات برود ، یک مرکز امتحان ، تاریخ و یک برنامه را انتخاب کند. نامزد سپس احضار خود را از طریق ایمیل به آزمون دریافت می کند. توجه داشته باشید ، بسته به در دسترس بودن ، می توانید روز قبل را برای روز بعد ثبت کنید ، بلکه مشارکت خود را در این رویداد تا نیمه شب روز گذشته لغو کنید.