اقامتگاه دوم اینترنت: چگونه آن را داشته باشیم?, تبلیغات ارائه شده در اینترنت دومین خانواده

دومین پیشنهاد اینترنت شما با قیمت کاهش یافته

کدام اینترنت را انتخاب کنید ? با یکی از مشاوران Selectra ما به صورت رایگان تماس بگیرید تا به شما کمک کند بسته به آدرس و صلاحیت خود ، پیشنهادی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

چگونه اینترنت را در محل زندگی ثانویه خود داشته باشیم ?

فرانسه در سال 2023 بیش از 3.2 میلیون خانه دوم دارد. همانطور که از نام آنها نشان می دهد ، دومی ، اکثر اوقات ، بدون استفاده. بنابراین نصب یک خط اینترنتی سنتی گران خواهد بود زیرا بیشتر مورد استفاده قرار نمی گیرد. با این حال ، امروز روش های مختلفی برای دسترسی به اینترنت از خانه دوم برای مدت زمان محدود وجود دارد.

 • ضروری
 • از نقاط مهم WiFi و به اشتراک گذاری اتصال برای استفاده گاه به گاه در اینترنت و/یا اقامت کوتاه مدت استفاده کنید.
 • در کلید 3G/4G, به راحتی قابل حمل ، راه حل های ایده آل برای سفر و لذت بردن از اینترنت در طول تعطیلات است.
 • در ADSL ارائه می دهد یا ماهواره جریان های جالبی را برای فرکانس مناسب استفاده ارائه می دهد. آنها نمایانگر یک سرمایه گذاری برجسته تر هستند ، اما در صورت اقامت طولانی در محل اقامت ثانویه جالب هستند.
 • چه برای سؤالات مربوط به مدت زمان/فرکانس اقامت یا راحتی ناوبری (جریان ، فرکانس استفاده و غیره.) ، اشتراک های کانون تلفن همراه سازش خوبی است.

آیا می توانیم اشتراک اینترنتی شما را به حالت تعلیق درآوریم ?

وقتی به زندگی می رویم ، برای مدت کم و بیش طولانی ، در محل زندگی ثانویه ، گاهی اوقات می خواهید بتوانید اشتراک اینترنتی خود را در محل اصلی آن آویزان کنید برای یک دوره مشخص. اگر این عمل در گذشته رایج بود ، امروز دیگر اینگونه نیست. در واقع ، ISP ها دیگر تعلیق اشتراک موقت را انجام نمی دهند.

با این وجود ، برای مشترکین از بسته های غیر اتصال, برای خاتمه خط و بازگرداندن اشتراک در بازگشت از تعطیلات. با این وجود این عمل اغلب منجر به خاتمه FAI می شود. بنابراین این راه حل در صورت غیبت طولانی مدت (چند ماه) خانه اصلی در نظر گرفته می شود. بسته های غیر الزام آور توسط مارک های کم هزینه اپراتورها ارائه می شود. در میان این مارک ها ، به ویژه نمی توانید اشتراک های قرمز توسط SFR ، B & You de Bouygues ، Sosh de Orange را پیدا کنید

از خانه دوم خود به اینترنت وصل شوید

برنامه فیبر SFR خوب::
از یک پیشنهاد کامل استفاده کنید ، فقط 18 €/ماه

چندین امکان برای اتصال به اینترنت از طریق وجود دارد خانه دوم : کانون ها ، ADSL ، ماهواره و غیره. گزینه های متنوعی که با نیازهای مختلف برای جریان اینترنت ، استفاده از استفاده و غیره مطابقت دارد. قبل از انتخاب ، بهتر است تعیین کنیم:

 • اگر می خواهید گاهی یا روزانه وصل شوید.
 • اگر می خواهید در چند سایت ساده حرکت کنید یا بهتر است ساعت ها از محتوای جریان را تماشا کنید.
 • اگر می خواهید به طور خلاصه (چند روز/هفته) در خانه دوم خود ، 1 یا 2 بار در سال ، یا خیلی طولانی تر یا بیشتر بمانید.

شما به دنبال یک پیشنهاد اینترنتی برای خانه دوم خود هستید ? برای بهره مندی از توصیه های شخصی یک مشاور که می تواند بهترین پیشنهادات اینترنتی را در حال حاضر نشان دهد ، با یک مشاور Selectra در شماره 09 71 07 90 60 تماس بگیرید (دوشنبه آنددی 8 صبح تا 9 بعد از ظهر.

اینترنت با نقاط مهم وای فای

یک کانون ، همچنین به نام Wi-Fi Point یا Terminal Wi-Fi ، ماده ای است که یک شبکه Wi-Fi تولید می کند که می تواند به آن متصل شود ، رایگان یا نه ، کاربران ترمینال که Wi-Fi را ضبط می کنند (تبلت ، رایانه ، تلفن های هوشمند).

کانون های رایگان: FreeWifi ، SFR WiFi ، Wifi Orange ، Wifi Bouygues

مدافعان اصلی در فرانسه این امکان را دارند به صورت رایگان به شبکه های Hotspot آنها متصل شوید, منوط به مشترک شدن در آنها. برای انجام این کار ، به سادگی یک سرویس Wi-Fi رایگان را با ترمینال خود ضبط کنید (تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، رایانه).

این سرویس کمتر و کمتر محبوب است ، اپراتورها به تدریج آن را قرار می دهند. بنابراین ، کانون های رایگان ، نارنجی و Bouygues دیگر در دسترس نیستند.

بسته به اپراتور شما ، اتصال به یکی از چهار شبکه زیر ممکن است (یا امکان پذیر باشد):

 • FreeWifi (این سرویس در اوایل سال 2021 متوقف شد)
 • WiFi SFR
 • Wi-Fi Bouygues (این شبکه جامعه به پایان رسیده است)
 • Wifi Orange (این کانون در تاریخ 1 اوت 2021 متوقف شد)

برای اتصال ، لازم است که شناسه های اتصال خود را وارد کنید تا بتوانید از اینترنت لذت ببرید. شناسه های اتصال توسط FAI ارائه شده است. با این حال ، لازم است این واقعیت را در نظر بگیریم که چنین ارتباطی بسیار کندتر از اتصال ADSL است و برای همه مشترکین یک ISP باز است ، بنابراین کمتر ایمن است.

همچنین می توان از طریق نقاط مهم در دسترس در مکانهای مجهز عمومی (کافه ها ، هتل ها ، موزه ها ، دفاتر گردشگری و غیره ، اتصال از طریق نقاط مهم در دسترس قرار داد.). اتصال رایگان است و برای همه در دسترس است ، با این وجود امن نیست. بنابراین توصیه می شود از تجهیزات شخصی از این نوع اتصال اینترنت تا حد امکان استفاده کنید.

نقاط مهم همراه با کلید 3G/4G

نقاط مهم پرداخت شده ، که به آن جعبه های اینترنتی عشایر نیز گفته می شود ، از طریق اینترنت اتصال به اینترنت ارائه می دهند کلیدهای 3G/4G. آنها اجازه می دهند پایانه های تلفن همراه را به Wi-Fi وصل کنند. اگر این پیشنهاد قابل پرداخت باشد و به صورت اشتراک کار کند ، این است ضمانت امنیتی. برای محافظت از داده های شخصی در برابر خانه در تجهیزات مختلف ، ترجیح می شود به جای اینکه خطر اتصال به شبکه های WiFi عمومی را بپردازید ، چند یورو بپردازید.

قبل از عضویت ، لازم است در مورد منطقه تحت پوشش اپراتور سؤال کنید: شبکه Bouygues ، شبکه نارنجی ، شبکه SFR.

بسته کلید Bouygues 4G برای کانون 4G

بیایید به لطف نارنجی 4G Airbox S ، بسته برویم+

 • اینترنت در فرانسه ، اروپا ، دام ، سوئیس و آندورا
 • تلویزیون (70 کانال تلویزیون نارنجی)
 • کانون وای فای نارنجی
 • قیمت بسته: 10 گیگابایت در ماه 14.99 یورو ، 40 گیگابایت با 24.99 یورو در ماه ، 80 گیگابایت با 45.99 یورو در ماه.
 • قیمت جعبه هوایی: از 7.90 یورو در ماه.

4G آماده برای گشت و گذار

بسته اینترنت در همه جا ، با جعبه جیب 4G+ SFR

 • اینترنت نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه
 • 2 گیگابایت در روز در اروپا/دام
 • برنامه تلویزیونی SFR (130 کانال تلویزیونی) + WiFi SFR
 • قیمت بسته: 3 € در روز استفاده می شود
 • قیمت جعبه جیب: 39 €

اگر مشترک از قبل استفاده می کند کلید 3G/4G در محل اصلی خود ، شما فقط باید در هنگام عزیمت به تعطیلات ، دومی را بگیرید تا بتوانید از اینترنت در خانه دوم خود لذت ببرید. این واقعیت که قابل حمل است و می دهد دسترسی به اینترنت در هر نقطه و هر زمان, بدون محدودیت ، مزیت اصلی یک کلید 4G است. در صورتی که کاربر اغلب در خانه دوم خود حضور داشته باشد ، مشترک شوید پیشنهاد غیر اتصال با وجود سرمایه گذاری اساسی می تواند جالب باشد.

اینترنت توسط ADSL در محل اقامت خانه دوم

جعبه اینترنت و بسته موبایل خرید گروهی:
استفاده از یک مذاکره شده با تشکر از نیروی شماره و پس انداز را ذخیره کنید روی بسته های شما. پیش ثبت نام رایگان و بدون تعهد.

جعبه اینترنت و بسته موبایل را خریداری کنید ::
استفاده از یک مذاکره شده با تشکر از نیروی شماره و پس انداز را ذخیره کنید روی بسته های شما. ثبت نام رایگان و بدون تعهد.

اگر اصل کانون رضایت بخش نباشد (اتصال آهسته ، زمان اتصال محدود ، عدم وجود شبکه 3G/4G در منطقه) ، همیشه وسیله ای سنتی تر برای بهره مندی از اینترنت وجود دارد: ADSL. یک جایگزین مناسب تر برای اقامت نسبتاً طولانی (حداقل 2 ماه).

کلیه اشتراک های اینترنتی توسط ADSL

در صورت اقامت طولانی در خانه دوم ، ممکن است جالب باشد که یک اشتراک اینترنتی عادی را بدست آورید: اینترنت به تنهایی یا بازی سه گانه (اینترنت + تلفن + تلویزیون). مشروط بر اینکه واجد شرایط ADSL باشید. اکثر تأمین کنندگان ارائه می دهند بدون عدم پذیرش ، غالباً با قیمت های سودمند. مضرات این راه حل سپس به هزینه های خاتمه (حدود 50 €) و خطوط فعال سازی خط محدود می شود.

کدام اینترنت را انتخاب کنید ? با یکی از مشاوران Selectra ما به صورت رایگان تماس بگیرید تا به شما کمک کند بسته به آدرس و صلاحیت خود ، پیشنهادی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

واجد شرایط بودن خود را آزمایش کنید و پیشنهادات اینترنتی را مقایسه کنید ! برای دانستن واجد شرایط بودن خانه دوم خود و مقایسه پیشنهادات موجود ، به Selectra Internet پیشنهادات مقایسه کننده بروید.

اینترنت به اشتراک گذاشته شده توسط موبایل

بسته اکسیژن 30 گیگابایت داشتن 7.99 یورو/ماه ::
از یک بسته انعطاف پذیر استفاده کنید 30 تا 70 گیگابایت

برخی از تلفن های همراه عملکرد را ارائه می دهند “مودم». این ویژگی به شما امکان می دهد از تلفن همراه خود به عنوان مودم برای اتصال دستگاه دیگری (رایانه لوحی ، لپ تاپ) توسط کابل USB ، توسط Wi-Fi یا توسط بلوتوث استفاده کنید. برای اینکه بتوانید از آن بهره مند شوید ، به سادگی فعال کنید به اشتراک گذاری خط.

هنگامی که اتصال اینترنتی از طریق تلفن همراه برقرار می شود ، زمان اتصال از بسته 3G/4G کسر می شود. در این حالت ، توصیه می شود بسته اینترنت موبایل زیادی داده های تلفن همراه داشته باشید (حداقل 3 گیگابایت) برای جلوگیری از بسته شدن.

انتخاب پیشنهادات موبایل ، طبقه بندی شده با توجه به ترتیب الفبایی اپراتورها. سئو رایگان.

همچنین می توان گزینه Multi Sim را انتخاب کرد که به شما امکان می دهد اینترنت و همچنین خدمات خاصی را به اشتراک بگذارید (تلویزیون ، ابر و غیره.) یک برنامه تلفن همراه با تجهیزات متصل دیگر (تبلت ، مینی PC و غیره.).

اینترنت توسط ماهواره

جعبه اینترنت و بسته موبایل خرید گروهی:
استفاده از یک مذاکره شده با تشکر از نیروی شماره و پس انداز را ذخیره کنید روی بسته های شما. پیش ثبت نام رایگان و بدون تعهد.

جعبه اینترنت و بسته موبایل را خریداری کنید ::
استفاده از یک مذاکره شده با تشکر از نیروی شماره و پس انداز را ذخیره کنید روی بسته های شما. ثبت نام رایگان و بدون تعهد.

ماهواره

مقداری اپراتورهای ماهواره ای ممکن است برای دریافت اینترنت در خانه دوم جالب باشد. آنها پیشنهادات غیر اتصال را با سرعت نسبتاً زیاد ارائه می دهند. خصوصیات جذاب هنگامی که محل اقامت در یک منطقه روستایی است و بنابراین فقط یک سرعت محدود توسط ADSL امکان پذیر است.

با این حال ، شما باید بدانید که a اتصال به اینترنت توسط ماهواره نیاز به یک سرمایه گذاری اساسی خاص دارد. علاوه بر اشتراک ماهانه ، لازم است یک کیت پذیرایی که تشکیل شده است نیز بدست آورید:

 • یک آنتن پارابولیک.
 • از یک سر انتشار / پذیرش.
 • پشتیبانی از آنتن و پیچ های آن.
 • مودم که مستقیماً به رایانه یا روتر متصل می شود (اترنت ، Wi-Fi یا CPL برای به اشتراک گذاشتن اتصال با چندین تجهیزات).

کیت های موجود در اختیار مشترکان با تمام تجهیزات می توانند به ویژه گران باشند. از 99 یورو ، یک کیت ماهواره ای می تواند بیش از 400 یورو باشد. بنابراین این سرمایه گذاری ناچیز نیست. با این حال برخی از اپراتورها این کیت پذیرایی رایگان را به صورت رایگان ارائه می دهند, زیرا در اشتراک آنها گنجانده شده است. مانند پیشنهادات ارائه شده توسط ارائه دهندگان دسترسی به اینترنت (FAI) ADSL ، تعلیق این سرویس توسط اکثر اپراتورهای ماهواره ارائه نمی شود. پس از آن لازم است که قرارداد خاتمه داده و هزینه خاتمه را پرداخت کنید.

اپراتورهای ماهواره ای که پیشنهادات اینترنتی را بدون تعهد ارائه می دهند عبارتند از: Nordnet ، SkyDSL و Viveole.

بهترین پیشنهاد اینترنت در یک اقامتگاه ثانویه چیست ?

بهترین پیشنهاد اینترنت

بنابراین تعداد زیادی از امکانات برای اتصال به اینترنت از یک خانه دوم وجود دارد و به طوری که هر خانواده حساب خود را پیدا می کند. برخی از پیشنهادات جالب تر از سایرین است. بنابراین ، پیشنهادات ADSL نیاز به خاتمه قرارداد و در نتیجه هزینه ها دارد ، بنابراین این اشتراک ها برای افرادی که وقت خود را در محل زندگی ثانویه خود می گذرانند ، در نظر گرفته شده است.

آنجا بهترین پیشنهاد اینترنت برای اقامت دوم بنابراین به نظر می رسد کانون مهم. در واقع می توان همه جا را با شما آغاز کرد کلیدهای جیب 3G/4G, که چندین دستگاه به طور همزمان به آن متصل می شوند. بیشتر پیشنهادات به کانال های تلویزیونی دسترسی پیدا می کند. پیشنهاد 4G Bouygues ، به عنوان مثال ، الف است پیشنهاد اینترنتی ایده آل برای خانواده ها از آنجا که دسترسی به کنترل والدین را ارائه می دهد. پیشنهادات خاصی مانند SFR و نارنجی اجازه می دهد اینترنت خارج از کشور, که همچنین می تواند برای افرادی که دوست دارند به طور موازی سفر کنند ، سودمند باشد. بنابراین به سادگی برای آوردن خود کافی خواهد بود کلید 3G/4G در خانه دوم, و بقیه سال نیز می توان از آن در محل اصلی خود استفاده کرد. بنابراین این راه حل به ویژه سودمند است.

اگر خانه دوم در یک منطقه سفید باشد ، جالب ترین راه حل طولانی مدت به نظر می رسد ماهواره. در واقع اگر سرمایه گذاری اولیه به دلیل قیمت آن قابل توجه به نظر برسد ، امکان فعال سازی و غیرفعال کردن این سرویس در اراده باعث می شود که از هزینه های اضافی جلوگیری شود.

پیشنهادات اینترنتی برای اقامت ثانویه برای بهره مندی از مشاوره شخصی ، با یک مشاور Selectra تماس بگیرید که شما را با توجه به نیازهای شما و صلاحیت شما در بین پیشنهادات مختلف راهنمایی می کند. برای انجام این کار با شماره 09 71 07 90 60 تماس بگیرید (دوشنبه-فروش 8 صبح تا 9 بعد از ظهر.

سوالات متداول

کانون WiFi چیست و برای چیست؟ ?

آ کانون WiFi به کاربران اجازه می دهد تا از طریق تبلت ها ، رایانه ها یا تلفن های هوشمند خود به یک شبکه WiFi در یک مکان خاص (رایگان یا خیر) وصل شوند.

در تاریخ 09/12/2023 به روز شده است

مدیر تحریریه سابق ، ماریان در سال 2014 به Selectra پیوست. فارغ التحصیل یک رسانه بین المللی کارشناسی ارشد 2 ، او مدیر مسئول تمام محتویات قطب Télecom است.

دومین پیشنهاد اینترنت شما با قیمت کاهش یافته

زوجی که آشپزی می کنند ، به رایانه نگاه می کنند

شما در حال حاضر یک اشتراک اینترنت نارنجی (LiveBox یا Open) دارید و می خواهید برای خانه دوم خود در یک پیشنهاد ADSL یا Fiber Internet دوم مشترک شوید ، برای فرزندتان برای تحصیل یا برای یک عزیز رفته است.

تخفیف 9 یورو/ماه به طور خودکار در فاکتور شما اعمال می شود و تا زمانی که دو اشتراک اینترنت نارنجی خود را در اختیار دارید معتبر است.

تجهیزات به آدرس نصب یا در یک نقطه رله انتخاب می شوند.

شما پرداخت کننده (ذینفع خط یا خودتان) و تاریخ مورد نظر برای راه اندازی تجهیزات خود را انتخاب می کنید.

زنی که روی رایانه خود کار می کند

مثال خانواده Durand را بگیرید

خانواده Durand آرزو می کنند برای تجهیز دومین محل اقامت در خانه خود در یک اشتراک 2 اینترنتی “فیبر LiveBox” مشترک شوند.

سال اول ، آنها با تخفیف 9 یورو در ماه ، از قیمت سودمند از 22.99 یورو در ماه بهره مند می شوند.

از سال 2 ، با مزیت مشتری نارنجی خود ، خانواده Durand به جای 41.99 یورو در ماه ، فقط 32.99 یورو در ماه پرداخت می کنند. یا صرفه جویی در 108 یورو در سال.

محل اقامت ثانویه خود را به نارنجی تجهیز کنید

برای خانه دوم خود به اشتراک اینترنتی دوم نیاز دارید ?

از ارائه 9 € در ماه در دومین دسترسی به اینترنت خود استفاده کنید ، یک مزیت اختصاصی که برای مشتریان نارنجی محفوظ است. شما اکنون از راحتی یک اتصال اینترنتی نارنجی برای برنامه ریزی تمام فعالیت های خود بهره مند می شوید ، WiFi برای کل خانواده و تلویزیون UHD و VOD برای تماشای فیلم های مورد علاقه خود در تعطیلات.

زن و شوهر در تعطیلات در L

زندگی روزمره فرزندان خود را که دانش آموز شده اند تسهیل کنید

فرزند شما برای تحصیل لانه خانواده را ترک می کند و شما به دنبال پیشنهاد جعبه اینترنت دانشجویی هستید ?

برای جلوگیری از استرس غیر ضروری ، با تحویل 9 یورو در هر ماه ، به اولین قرارداد اینترنتی خود ، اشتراک دوم را انتخاب کنید. از منطقه مشتری خود می توانید در صورت لزوم اشتراک خود را مدیریت کرده و در صورت تمایل صورتحساب خود را پرداخت کنید. راه حل مناسب برای اجازه دادن به آن با اعتماد به نفس به لطف یک اتصال اینترنتی قابل اعتماد و ایمن.

دانش آموز در رایانه

با ارائه اشتراک اینترنتی ، سالمندان را همراهی کنید

نارنجی به همه فکر می کند ، از جمله سالمندان که به اشتراک اینترنتی احتیاج دارند اما بعضی اوقات در جنگل فناوری های جدید کمی گم می شوند.

از یک جعبه اینترنت متصل به اولین قرارداد خود استفاده کنید. شما می توانید آنها را در انتخاب اشتراک آنها همراهی کرده و فاکتورها را برای آنها مدیریت کنید ، زیرا آنها مستقیماً در منطقه مشتری شما هستند.

سالمندان در رایانه

برای استفاده از مزیت خود

به پیشنهادات اینترنت بروید
واجد شرایط بودن فیبر یا ADSL محل اقامت
پیشنهاد تطبیق یافته با نیازهای خود را انتخاب کنید
تخفیف به طور خودکار اعمال می شود

مشتری اینترنت نارنجی از 08/17/2023 تا 04/10/2023:
تخفیف 9 یورو در ماه برای 2 مین دسترسی به اینترنت LiveBox ، LiveBox Up یا LiveBox Max از اکتبر 2018 برای مشتریانی که دارای یک جعبه زنده یا قرارداد اینترنتی باز با گروه بندی در همان فضای مشتری هستند ، به بازار عرضه می شود. قابل ترکیب نیست. در صورت خاتمه یا تغییر اولین دسترسی ، از دست دادن تحویل و پایان تعهد به دسترسی دوم شما. در صورت خاتمه دوم هزینه های خاتمه دسترسی 50 یورو برای این دسترسی اعمال می شود.

جزئیات تخفیف های کاربردی تجمعی از 08/17/2023 تا 04/10/2023:
تخفیف -5 €/ماه به مدت 12 ماه برای اشتراک جدید در پیشنهاد فیبر LiveBox. بازپرداخت معوق در فاکتور 5 یورو در ماه به مدت 12 ماه در مشتریان جدید اینترنت با تغییر اپراتور پس از 04/03/2021. جزئیات و فرم در ODR.نارنجی.خط.

LiveBox از 08/17/2023 تا 04/10/2023 پیشنهاد می دهد:
پیشنهادات با حداقل 12 ماهه معتبر در سرزمین اصلی فرانسه ، منوط به واجد شرایط بودن فنی. هزینه خاتمه پیشنهاد: 50 یورو.

حق جمع شدن: شما می توانید از قرارداد مشترک و/یا خرید خود خارج شوید بدون اینکه دلیل در طی 21 روز تقویم از تاریخ سفارش خود ارائه دهید.
برای استفاده از حق انصراف ، به شما توصیه می کنیم با صفحه کمک تجاری مشورت کنید. در صورت سفارش یک پیشنهاد خدمات ، ما متناسب با تاریخ دریافت برداشت شما و همچنین هرگونه ارتباطات ساخته شده و در بسته خود درج نمی کنیم.