برنامه های دوستیابی: فقط برای رابطه جنسی?, زن و شوهر: ده برنامه “جنسی” برای آزمایش – آن

زن و شوهر: ده برنامه “جنسی” برای آزمایش

اکثر : امکان انتخاب اقدامات خاص برای او و برای شما. دو سطح بازی: گرم یا نرم. تاس “اکشن” حاوی موقعیت های کاماسوترا برای تغییر “قرق شدن” سنتی ، “بوسه” یا “لمس” است ..

برنامه های دوستیابی: فقط برای رابطه جنسی ?

برنامه های دوستیابی: فقط برای رابطه جنسی؟

Tinder ، grindr ، happn یا fruitz. با توجه به سلیقه همه ، اکنون تعداد زیادی از برنامه های تلفن همراه برای دیدار و اغوا کردن شریک زندگی وجود دارد. این برنامه ها پروفایل های مفصلی را ارائه نمی دهند و بر اساس قدردانی از عکس ها با اسکن انجام می شوند. آنها به طور کلی شهرت را به عنوان راهی برای جمع آوری شرکای جنسی بدون آینده می کشند. و طبق برخی از صداها ، این پدیده منجر به تخریب کیفیت روابط صمیمی می شود و باعث می شود افراد نتوانند در یک داستان عاشقانه منحصر به فرد یا بلند مدت سرمایه گذاری کنند. آیا این درست است ? این همان چیزی است که تیم جینا پوتارکا از دانشگاه ژنو در سوئیس می خواست تعیین کند.

برای فهمیدن ، او در سال 2018 انجام داد ، تحقیقات در مورد بیش از 3000 نفر بالای 18 سال ، به عنوان یک زوج و در یک دهه گذشته با شرکای خود ملاقات کرد. اولین مشاهدات این است که “وب سایت های دوست یابی -ابزاری که پیش از برنامه ها -عموماً افراد بالای 40 سال را به خود جلب می کند و/یا طلاق می گیرند که به دنبال عشق هستند”. در مورد برنامه های کاربردی ، “آنها با جلوگیری از تمرین خسته کننده در پر کردن فرم ، روند کار را ساده می کنند”. که باعث می شود دسته های جوانتر از جمعیت جذب شوند.

با انگیزه زندگی

آیا جوانان دیگر به دنبال عشق نیستند ? طبق مشاهدات جینا پوتارکا “هیچ تفاوتی در قصد ازدواج وجود ندارد”. آنها حتی نشان می دهند که کاربران برنامه ها “از دیگران در ایده کوهنوردی انگیزه بیشتری دارند”. ناگفته نماند که “زوج هایی که توسط برنامه های ملاقات آغاز شده اند ، رضایت یکسانی از رابطه خود مانند دیگران را ابراز می کنند.”. رابطه جنسی بدون فردا تنها موتور این دستگاه های دوست یابی نخواهد بود. خبر خوب ? “دانستن اینكه برنامه های ملاقات احتمالاً در دوره های محاصره و فاصله اجتماعی امسال 2020 محبوب تر شده اند ، اطمینان بخش است كه نگرانی های نگران کننده در مورد تأثیرات طولانی مدت استفاده از این ابزارها را رد كنید” ، محقق را تخمین می زند. می توان افزود که علایق همه – رابطه جنسی بدون فردا یا رابطه طولانی مدت – بدون شک در طول زندگی تکامل می یابد.

زن و شوهر: ده برنامه “جنسی” برای آزمایش

زن و شوهر: ده برنامه

و اگر تلفن هوشمند شما باعث افزایش میل جنسی شما شد ! امروز ، برنامه هایی برای همه چیز وجود دارد – برای پیدا کردن عشق ، جلوگیری از پسران بد یا به شما توزیع کننده نزدیکترین کاندوم – و حتی برای ادویه زندگی جنسی خود ! بله بله. در اینجا یک مرور کلی از ده برنامه که می توانند برای یک شب با مرد شما سرگرم کننده باشند !

برای اندازه گیری عملکرد خود

برنامه: SexTrack برای آیفون

اصل : لپ تاپ خود را زیر کبوتر با خود ببرید: با تشکر از سنسور حرکتی تلفن خود ، این برنامه عملکرد شما را اندازه گیری می کند: مدت ، فرکانس ، سرعت ، شدت گزارش های خود و حتی تعداد کالری سوخته. پس از اتمام فول های شما ، گرافیک های زیبا روی صفحه ظاهر می شوند و به شما امکان می دهند روز به روز داده های ضبط شده را مقایسه کنید … یا بعد از عمل عمل کنید !

اکثر : یک برگه مربیگری به شما توصیه می کند تا کیفیت مقاربت جنسی خود را بهبود بخشید. و اگر به نتایج یا شریک زندگی خود افتخار می کنید ، حتی می توانید آنها را از طریق ایمیل ، از طریق فیس بوک یا توییتر با دوستان خود به اشتراک بگذارید. یکی تعجب می کند که چه کسی جرات انجام آن را خواهد داشت ..

حداقل: برای اینکه مقادیر ضبط شده دقیق باشند ، لپ تاپ شما باید تا حد امکان برای شما نزدیک باشد. اگر از اتاق به آشپزخانه بروید ، باید سوار آن شوید. همیشه وقتی در گرمای عمل هستید آسان نیست !

به او بیاموزد که مثل یک خدا عشق ببخشد

برنامه: 177 راه برای انتقال زن به بهشت ​​هفتم برای آیفون

اصل : گرفته شده از کار Margot Saint-Loup ، این برنامه جالب شامل معدن مشاوره مختصر و شیطانی در مورد رابطه جنسی زن است. به طور عمده برای مردان ، به شکل ورق های موضوعی است که به بخش های مختلف تقسیم می شود: “بیایید کمی بازی کنیم” ، “ماساژ” ، “نوازش ، نیش …” ، “L’Esp de Liquid” … مرد شما برای رفتن و حفر کردن یکی از آنها و باعث می شود که برای بزرگترین لذت خود ، سوءاستفاده های شیرین شرح داده شده.

اکثر : شما می توانید مشاوره شیطانی را از طریق ایمیل ، از طریق فیس بوک یا توییتر به اشتراک بگذارید. عملی برای ارسال به عزیز خود آرزویی که شما را در ذهن شما قرار می دهد.

حداقل: برخی از نکات گاهی ساده است و فاقد تخیل است. بنابراین جوانب جنسی قادر خواهد بود راه خود را طی کند.

برای مراقبت از یک شب

برنامه: عشق مار به آیفون

اصل : Snake Love نوعی از بازی غاز ، نسخه سکسی است تا با دو … هدف بازی به اشتراک بگذارد ? در اسرع وقت وارد جعبه 69 شوید. اما برای رسیدن به این هدف ، شما باید تاس (مجازی) را راه اندازی کنید و اقدامات سفارش داده شده را به عنوان “نوازش و نوک زدن باسن” شریک زندگی خود یا “استفاده از زبان خود برای سرخ کردن دوست خود” انجام دهید “.

اکثر : با پیشرفت در بازی ، چالش ها بیشتر و گرم تر می شوند.

حداقل: گرافیک بسیار ساده و غیرممکن بودن ویرایش اقدامات خود به عنوان بازی های خاص.

برای به چالش کشیدن

برنامه: عمل حقیقت داغ برای آیفون

اصل : بازی معروف عمل یا حقیقت برای بزرگسالان در نسخه سکسی باز می گردد. هر نوبت شما ، یا باید به یک سوال پاسخ دهید یا یک عمل انجام دهید. اگر امتناع کنید ، یک امتیاز کسب نخواهید کرد و ضمانتی به شما اختصاص می یابد. بنابراین ، همه چیز هیجان انگیز تر می شود !

اکثر : بیش از 600 سوال ، اقدام و دستمزد ارائه می شود. علاوه بر این ، شما می توانید اظهارات خود را برای شخصی سازی بازی و گرم تر کردن آن ایجاد کنید. روحهای حساس ، مطمئن باشید ، سه سطح بازی وجود دارد: شیطان ، سکسی و داغ. کمی بیشتر: برنامه را می توان با یک کد مخفی قفل کرد تا از جوانان کنجکاو خودداری کند.

حداقل: پشیمان می شویم که سوالات جسورانه تر نیستند.

برای بازی در ساده ترین دستگاه

برنامه: تاس شیطان برای آیفون و اندروید

اصل : سه تاس و صدها عمل برای انجام ! برای انجام این کار ، به سادگی تلفن خود را تکان دهید یا “عمل” ، “قسمت بدنه” و “مدت زمان” را لمس کنید تا یک مأموریت شیطانی برای اجرای آن را ببینید.

اکثر : امکان انتخاب اقدامات خاص برای او و برای شما. دو سطح بازی: گرم یا نرم. تاس “اکشن” حاوی موقعیت های کاماسوترا برای تغییر “قرق شدن” سنتی ، “بوسه” یا “لمس” است ..

حداقل: کرونومتر برای شمارش هوا در نسخه رایگان وجود ندارد. خیلی بد نیست که هیچ اقدام “لذیذ” ، با کرم شلاق ، به عنوان مثال ..

برای تغییر موقعیت ها

برنامه: 69 موقعیت برای آیفون

اصل : این فقط مبلغین یا سگ های سگ در زندگی نیست ! اگر ایده ای دارید ، این برنامه برای ارائه آن وجود دارد. هر موقعیت به صورت برگه های عملی با نظرات و تصاویر در پشتیبانی ارائه می شود !

اکثر : رابطه جنسی دهانی ، رابطه جنسی آکروباتیک ، سه رابطه جنسی ، چیزی برای همه وجود دارد. آیا می دانید که موقعیتی به نام “برج ایفل” وجود دارد ?

حداقل: نسخه رایگان فقط 26 موقعیت دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، باید به نسخه پرداخت شده بروید. توضیحات به زبان انگلیسی است ، اما درک این کار به لطف نمودارها آسان است.

برای راه اندازی چالش های داغ برای مرد خود

برنامه: گشتاور برای اندروید

اصل : شما ایده های خود را برای ادویه زندگی زوج خود متلاشی می کنید ? گشتاور برای شما ساخته شده است ! با تشکر از این برنامه ، می توانید چالش هایی را که در عزیزم تصور کرده اید راه اندازی کنید. اگر او به درستی آنها را بفهمد ، امتیازاتی را جمع می کند که می تواند به عنوان مناسب خود هزینه کند. لطفا توجه داشته باشید ، بازی می تواند بسیار داغ شود ..

اکثر : ایده های ماموریت توسط برنامه ارائه می شود. اما علاقه در ایجاد چالش ها از تخیل شما نهفته است.

حداقل: عدم امکان ایجاد حساب در جایی که دو شریک بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. اقدامات به منظور غنی سازی بانک اطلاعاتی و ایده ها با سایر کاربران به اشتراک گذاشته می شوند.

برای نقشه برداری از مکانهایی که عشق ورزیدید

برنامه: من فقط عاشق آیفون و اندروید شدم

اصل : عشق ورزیدن در جای دیگر از خانه ! به جستجوی مکانهای غیرمعمول و نقشه برداری در اینترنت مکانهایی که کاوش کرده اید بروید. با تشکر از این برنامه ، شما همچنین می توانید شرایط (موقعیت مکانی و موقعیت جنسی) آخرین پاهای خود را در هوا نگه دارید.

اکثر : در صورت تمایل ، دو برگه بررسی ، یک نظر برای اضافه کردن ، و voila. استفاده از آن بسیار ساده است. شما این امکان را دارید که تاریخچه عتیقه های خود را حفظ نکنید. شما می توانید ژانر و همچنین گرایش جنسی خود را مشخص کنید.

حداقل: این پیشنهاد محدود به 6 موقعیت جنسی است ، کمی منصفانه.

قبل از اقدام ، دانش خود را تجدید نظر کنید

برنامه: کتاب تعطیلات شهوانی بزرگسالان برای آیفون

اصل : منتظر تعطیلات برای تجدید نظر در دانش شما نباشید ! این برنامه به شما امکان می دهد شب های وحشی را سپری کنید. شش موضوع مورد بازنگری پیشنهاد شده است: فرانسوی ، علوم ، تاریخ ، جغرافیا ، زبانها و هنر و فرهنگ. همه اینها در نسخه داغ البته. آیا به عنوان مثال می دانید که کانگورو زن دو واژن دارد ?

اکثر : یک حالت “امتحان” برای بررسی دانش شما ! نمره ای که به دست آورده اید را می توان با نتایج سایر کاربران مقایسه کرد.

حداقل: حالت “مینی بازی” شامل محاسبه ذهنی و بازی حلق آویز بدون علاقه است. با توجه به بازی اصلی ، بعضی اوقات انتخاب پاسخ وجود ندارد. از آن به بعد ، ما جواب را می دانیم یا نوبت خود را می گذرانیم ..

برای یادگیری همه چیز در مورد جنسیت شریک زندگی خود

برنامه: رابطه جنسی برای آدمک ها در آیفون

اصل : در اینجا نسخه الکترونیکی کتاب به همین نام آورده شده است ! در داخل ، اطلاعات زیادی در مورد همه چیز مربوط به رابطه جنسی مرد به عنوان زنانه. از مقدمات گرفته تا توصیه ای که به عنوان یک زن و شوهر به زندگی خود بپردازید ، همه چیز در آنجاست ! فصل 22 با عنوان “ده موردی که مردان دوست دارند زنان را بفهمند” با دقت مورد مطالعه قرار می گیرد (یک فصل نیز برای مردان در نظر گرفته شده است !).

اکثر : این برنامه یک دائر ycl المعارف واقعی است. یک فهرست به شما امکان می دهد تا با کلمات کلیدی اطلاعات پیدا کنید. یک موتور جستجو نیز یکپارچه است.

حداقل: قیمت ، 3.99 یورو ، برای برخی حتی اگر حاوی کل نسخه کاغذ باشد بسیار گران است … به جز تصاویر ، که باعث می شود خواندن اغلب یکنواخت باشد.

5 برنامه الاغ برای انجام من خوب

پائولین هر دو سبک زندگی ، سکسو و جامعه را که او تغییر شکل می دهد و با زاویه فمینیستی رمزگشایی می کند ، به دست می آورد و دانش متخصصان و شهادت صدای مربوطه را تزریق می کند. او تقریباً سه سال برای Terrafemina نوشت.

5 برنامه الاغ برای انجام من خوب

5 برنامه الاغ برای انجام من خوب

در حالی که حواس پرتی های روزمره دیگر در دست نیست ، این فرصتی برای تمرکز روی ملزومات است: لذت او. و اگر تکنیک – یا تخیل – شما فاقد آن باشید ، این برنامه ها چیزی برای پر کردن کاستی های شما خواهند داشت.

ماندن در خانه مزایای قابل توجهی دارد: کسانی که قادر به ماندن در رختخواب هستند تا زمان ، به تنهایی یا با چند نفر (سرانجام فقط با اعضای خانه ما ، اقدامات امنیتی ضد کوروناویروس تعهد می کنند). برای کشف بدن خود یا دیگری ، برای مرور مکانهایی که ما را هیجان زده می کنند یا آن را مسموم می کنند. برای پیدا کردن خود و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه ما را به طور متوسط ​​- صعود از پرده ها می کند. از آنجا که دوران دیجیتال دسترسی به دانش بی نهایت با نوک انگشتان شما را فراهم می کند ، لزوماً برنامه هایی برای هدایت ما در این تلاش برای یک جنسیت برآورده وجود دارد.

بازیگوش ، شهوانی ، عملی یا به سادگی ارگاسم ، آنها طرح های خوبی را برای بیدار کردن احساسات ما ارائه می دهند. ما پنج مورد را انتخاب کرده ایم که باید برای مدت طولانی از شما مراقبت کنند و این شبهای مهار طولانی را در مقابل نتفلیکس ادویه کنید.

1- من را روشن کرد ، برنامه بازیگوش که هیجان زده است

Clit Me ، برنامه کبک که کلیتوریس را تحریک می کند

Clit-moi کمی از Clitoris Tamagochi ، نسخه کبک است. برای بازی کردن ، زیرا این اصطلاح مناسب است ، ما از یک مرورگر موبایل به سایت اختصاصی می رویم. این صفحه قبل از ارائه یک شخصیت کوچک بسیار زیبا به ما ، متنی را در خندق ارگاسم بین زنان هترو ، لزبین و مردان نشان می دهد ، که کسی غیر از کلیتوریس نیست. ما آن را مطابق خواسته های خود شخصی می کنیم (با کلاه یا کلاه به عنوان کلاه ، اندازه و چشم کم و بیش از بازی پر از بازیگوش) و ما شروع می کنیم. گام به گام.

اول ، نوازش. ما در آنجا به صفحه نمایش خود ضربه زدیم ، در حالی که کلیت کوچک ناله کرد – ناز – لذت. سپس ، ما دایره هایی درست می کنیم ، به آن ضربه می زنیم ، به آرامی پینکن می کنیم ، از چندین انگشت استفاده می کنیم. ما می آموزیم که او همزمان با پروژه خوب ما را در تابو جنسی زن روشن می کند. این تجربه تقریباً کودکانه است – نقشه ها و جلوه های صوتی لزوماً شهوانی نیستند – اما ما بی تفاوت نیستیم. و ما به سرعت در تمرین واقعی ، از کلید در دست استفاده می کنیم.

clit me ، فقط از طریق سایت در موبایل موجود است.

2- اکشن حقیقت داغ ، نسخه داغ بازی نوجوان

ما بدیهی است که بازی اصلی را می شناسیم ، که قبل از شروع قسمت های طولانی “بطری” ، ما را در کالج زنده کرد. امروز ، خوب پس از این اولین تجربیات فاجعه بار ، چه لذت و چه کنترل موضوع ، ما این مفهوم را از یک زاویه جدید کشف می کنیم: آن الاغ.

حقیقت عمل داغ خیلی انقلابی نیست ، به جز این که درخواست هایی را به تنهایی ایجاد می کند که شرکت کنندگان خود را نزدیکتر می کند. ما همچنین می توانیم با چندین بازی بازی کنیم و اگر می خواهید وظیفه دیگران را پیچیده کنید ، تعهدات یا سؤالاتی را خودتان بنویسیم. اینکه کسانی که از شدت برنامه می ترسند خود را اطمینان دهند ، سه سطح دشواری وجود دارد – و شهوانی: شیطان ، سکسی و داغ. یک برنامه کامل که ما از قبل دوباره پخش می کنیم.

عمل داغ حقیقت ، موجود در فروشگاه App.

3- Okplaisir ، برای تبدیل شدن به “فضیلت لذت”

ده دقیقه در روز به عنوان یک زن و شوهر برای همگام سازی خواسته های شما ، این همان چیزی است که Okplaisir ارائه می دهد. استفاده ساده که شما را به کشف صمیمیت و شریک زندگی خود دعوت می کند. این برنامه شبیه به آنچه در توسعه شخصی دیده می شود ، از این اصل شروع می شود که این نزدیکی کلید رابطه ای است که کار می کند. و او لزوماً اشتباه نیست.

نفوذ به ابرها آورده نمی شود ، زیرا Okplaisir عمدتاً در شروع رابطه جنسی تانتریک ، تمرینات صوتی برای تمرین در دوتایی و کشف حسی از خواسته های هیجان انگیز کسی که زندگی ما را به اشتراک می گذارد ، قرار می دهد. بدون بازی به طور دقیق ، اما یک کار عمیق که به ما اجازه می دهد بعداً خودمان را رها کنیم.

Okplaisir ، موجود در فروشگاه App.

4- هونی ، چالش های شهوانی

هونی گزینه ایده آل برای زوج هایی است که به دنبال سرگرمی و یک ماجراجویی کوچک هستند. برنامه فرانسوی چالش هایی را ارائه می دهد (بیش از هزار ، دقیقاً) که برای دو نفر ، از راه دور یا به تنهایی انجام دهید.در مقابل دیگری. هرچه بیشتر آنها را بپذیریم – و آنها را پرشور کنیم – چالش ها دشوار می شوند. هیچ خطری وجود ندارد ، اما با یک هیجان که وقتی پیشنهاداتی را که رژه روی صفحه ما می خوانیم ، پرش کرد.

بیشترین چیزی که ما را تحریک می کند: الگوریتم پشت مفهوم وقتی می خواهید روی تمایلات جنسی خود تمرکز کنید ، شخصی سازی مفید را فراهم می کند. بیش از 300000 نفر متقاعد شده اند ، ما قصد داریم نیش رقابت را بسازیم.

5- تاس شیطانی ، برای شرط بندی در شانس

مغازه های جنسی از زمان بسیار یادبود آن را به فروش می رساند ، دیجیتال مجبور بود این مفهوم را بگیرد. این برنامه دارای سه تاس است: اولین مورد برای انجام اقدامات شیطانی ، دوم برای مدتی که باید دوام بیاورد و سوم برای بخشی از بدن برای احترام.

مواضع کاماسوترا ، مقدمات ، بوسه ها ، نوازش. از چالش ها تا antics ، فقط یک قدم وجود دارد. که ما با خوشحالی عبور خواهیم کرد تا زمان بگذرد و خود را برای مدت طولانی در افکار خود به خیالات خود رها کنیم. دو سطح وجود دارد: نرم یا سخت. شما انتخاب می کنید.

تاس شیطان ، موجود در فروشگاه App و Google Play.