از کجا می توان یک آیفون بازنشسته را خریداری کرد? مشاور فنی ،

اگر به شدت آیفون می خواهید اما بودجه شما به شما امکان نمی دهد یکی از آخرین مدل ها را برای شما خریداری کنید ، خرید آیفون قدیمی ، استفاده شده یا مرمت شده راهی عالی برای انجام یک معامله خوب است.

از کجا می توان یک آیفون استفاده شده یا بازپرداخت شده را خریداری کرد ?

ماری لاور کالر

اگر به شدت آیفون می خواهید اما بودجه شما به شما امکان نمی دهد یکی از آخرین مدل ها را برای شما خریداری کنید ، خرید آیفون قدیمی ، استفاده شده یا مرمت شده راهی عالی برای انجام یک معامله خوب است.

اگر این ممکن است خطرناک به نظر برسد ، این لزوماً اینگونه نیست ، زیرا فروشندگان تخصصی وجود دارند که تضمین هایی را ارائه می دهند و قبل از حمل و نقل iOS را عمیقاً بررسی می کنند.

اپل با تمرکز روی آیفون 15 سری خود ، می توانید معاملات خوب خوبی را در مدل های قدیمی تر مانند دامنه 14 ، 13 ، 12 و 11 پیدا کنید.

این شرکت به فروش مدل های استاندارد آیفون 13 ادامه می دهد ، اما تغییرات زیادی را رها کرده است ، به این معنی که بازپرداخت راه برای به دست آوردن این مدل ها است.

در این مقاله ، ما همه چیز را برای شما به اشتراک می گذاریم تا در مورد خرید یک آیفون مرمت شده ایمن و قابل اعتماد ، چه بخواهید آن را تحت قرارداد بدست آورید یا نه ، بدانید.

اپل برای محصولات بازپرداخت می فروشد

آیا می دانید که اپل آیفون معتبر جدید را از طریق یک فروشگاه اختصاصی به نام فروشگاه مرمت شده (فروشگاه اپل بازپرداخت بلژیک) به فروش می رساند ? این باید اولین مرجع شما باشد ، این ایده را به شما می دهد که پرداخت هزینه آیفون انتخابی معقول است.

این سرویس اپل قیمت کاهش یافته را ارائه می دهد ، اما همان ضمانت یک ساله محدود را نیز ارائه می دهد که آخرین پرچمداران نیز از آن بهره مند می شوند. همچنین لازم به ذکر است که تمام قسمت های مورد استفاده برای نوسازی رسمی هستند و تمام باتری ها جدید هستند.

کاهش استاندارد در فروشگاه مرمت شده 15 ٪ است. توجه داشته باشید که هیچ آیفون ممکن است ارائه شود.

مدل های قدیمی تر از اپل بخرید

اگر نمی خواهید آخرین مدل نسل را به هر قیمتی بدست آورید ، پس چرا برای iOS قدیمی تر انتخاب نکنید ? به خصوص از آنجا که لازم نیست از آن استفاده شود.

اپل ممکن است شایستگی آیفون اخیر خود را ستایش کند ، اگر بیشتر به فروشگاه اپل نگاه کنید ، خواهید دید که آیفون 13 هنوز در فروش است. البته ، برخی از ویژگی های جدید را از دست خواهید داد ، اما آیفون نسل های قبلی یک انتخاب عالی باقی مانده است ، مشروط بر اینکه طراحی “قدیمی” شما را ناراضی نکند.

همچنین ، توجه داشته باشید که به مناسبت جمعه سیاه ، می توانید آیفون جدید را با قیمت های بسیار سودمند پیدا کنید.

از کجا می توان آیفون های بسته بندی شده و استفاده شده را پیدا کرد ?

بسیاری از فروشگاه های فیزیکی یا آنلاین متخصص در نوسازی و فروش آیفون وجود دارد. بسیاری از آنها تضمین می کنند ، کنترل هایی که قبل از هر رتبه بندی حمل و نقل و کیفیت انجام می شود ، فشار می آورند ، به طوری که با انتخاب iOS با چند خراش کوچک می توانید کمی بیشتر پس انداز کنید ، اما این بسیار خوب است.

یک آیفون بازپرداخت شده را بدون بسته خریداری کنید

بازپرداخت .

هوس باید به سایت مرجع خود تبدیل شود تا از آیفون بازسازی شود یا بخرید. برای چی ? کاملاً ساده ، زیرا این سایت فقط آیفون را ارائه می دهد ! قدیمی ترین مدل کاتالوگ آن آیفون 8 است. این شرکت متعهد می شود تلفن ها را از طریق “فرآیند بازپرداخت 52 مرحله” تعمیر کند و یک ضمانت 2 ساله را برای هر دستگاه خریداری شده اعطا کند.

مجذوب کردن یکی دیگر از سایت های محبوب برای فروش مجدد و خرید محصولات بازنشسته است ، شامل یک ضمانت 36 ماهه و همچنین حق برداشت 21 روزه است. همچنین عملیات تبلیغاتی را ارائه می دهد تا بتوانید خود را با قیمت پایین تر در تمام طول سال تجهیز کنید.

iPhone_11_and_11pro

با آمازون تجدید شد, دسترسی به محصولات کنترل شده و آزمایش شده ای که مانند جدید کار می کنند. قطعات معیوب آنها جایگزین و همراه با تمام لوازم جانبی آنها است. سرانجام ، آنها توسط یک ضمانت یک ساله پوشانده می شوند و اگر از آن راضی نباشید می توانید برگردانده شوند.

مجدداً سرویس دیگری است که در زمینه بازپرداخت تخصص دارد. او امتحانات کامل را انجام می دهد ، دستگاه را پاک می کند ، آن را مجدداً تنظیم می کند و غیره. شما از یک تلفن هوشمند جدید به همراه لوازم جانبی آن و ضمانت 12 ماهه لذت می برید.

در میان مأموریت اطمینان از زندگی دوم برای آیفون (و اندرویدی) را که به آن فروخته می شود ، می گیرد. او ضمن احترام به یک پروتکل دقیق ، آنها را در فرانسه بازگو می کند. استقلال “با سطح نیاز تولید کننده” تأیید شده است و آیفون با هدفون و شارژر جدید با قیمت تا 50 ٪ ارزان تر از قیمت اصلی فروخته می شود.

دارای گواهینامه (بلژیک Certideal) بازیگر دیگری از The Reconditioned است ، که نه تنها آن آیفون را مرمت می کند بلکه iPad را نیز می فروشد. با استفاده از این سرویس ، 100 ٪ بازپرداخت در فرانسه ، با ضمانت 24 ماهه خوب ، با قیمتی که می تواند تا 70 ٪ ارزان تر از آیفون جدید باشد ، دریافت می کنید. اگر دانشجو هستید ، می توانید از طریق لوبیای دانشجویی از تخفیف 10 یورو بهره مند شوید.

برای بلژیک ، به عنوان مثال به کاسفون ، الکترو دپ و swappie فکر کنید.

سرانجام ، همچنین بدانید که شرکت کنندگان E نیز در بازپرداخت انجام می دهند ، و این بدون بسته:

یک آیفون بازپرداخت شده را با یک بسته خریداری کنید

شما می توانید تلفن های بازپرداخت شده را با اشتراک از اپراتورهای زیر خریداری کنید:

آنچه آیفون بازپرداخت شده قابل اعتماد است ?

شما ممکن است نگران ایده خرید یک تلفن هوشمند بازپرداخت باشید ، فکر کنید که دریافت یک آیفون استفاده شده است ، اما هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. در واقع ، “بازپس گیری شده” و دست دوم تعاریف متفاوتی دارند.

آیفون های پاداش دار و مرمت شده کاملاً تمیز ، آزمایش ، تعمیر و کنترل می شوند تا به عنوان جدید کار کنند و در حالت کار کامل باشند.

به طور کلی ، آیفون که اپل در فروشگاه اختصاصی خود می فروشد به دلایل زیر بازگردانده شده است:

 • مالک سابق توانست از حقوق مصرف کننده خود استفاده کند و ظرف 14 روز دستگاه استفاده نشده را برگرداند (مطابق با بازپرداخت و سیاست بازگشت اپل).
 • آیفون ممکن است به عنوان یک مدل تظاهرات استفاده شده باشد.
 • آیفون ممکن است به دلیل نقص به اپل برگردانده شده باشد.

این نکته آخر می تواند شما را نگران کند ، اما می توانید مطمئن باشید که اپل قبل از فروش مجدد ، هرگونه نقص را شناسایی و تعمیر کرده است.

اپل ادعا می کند که محصولات جدید در معرض آزمایش های عملکردی کامل ، جایگزینی قطعات اصلی (در صورت لزوم) و همچنین تمیز کردن کامل هستند.

در اینجا مزایایی که خرید آیفون بازپرداخت شده دارد:

 • شما از یک ضمانت یک ساله بهره مند می شوید.
 • شما از 90 روز کمک فنی بهره مند می شوید.
 • از آنجا که مستقیماً از اپل خریداری می کنید ، هیچ هزینه حمل و نقل وجود ندارد و بازخورد رایگان است.

اگر نظر خود را تغییر دهید ، از خط مشی بازگشت 14 روزه استفاده می کنید.

این بدان معنی است که کلاس های A ، B و C به محصولات بازپرداخت شده اختصاص داده شده است ?

هنگام خرید یک محصول جدید ، می توانید نمرات A ، B یا C را مشاهده کنید ، آنها وضعیت تلفن را نشان می دهند. مبهوت است ? خراش دارد ? یا کاملاً عاری از نواقص و بی نقص است ?

یادداشت ایده کلی به شما می دهد. “عمومی” زیرا این نمرات توسط یک سازمان مستقل ثابت نشده است ، به این معنی که آنها می توانند از یک فروشنده به دیگری متفاوت باشند.

در اینجا نحوه توزیع دسته ها به طور کلی آورده شده است:

 • درجه A – تقریباً جدید یا علائم بسیار کمی دارد.
 • درجه B – می تواند برخی از نوارهای جزئی و سایش و پارگی خاص داشته باشد. آنها به طور کلی مقرون به صرفه تر از کلاس A هستند.
 • درجه C – به نظر می رسد مورد استفاده قرار می گیرد و علائم آشکاری از سایش و پارگی دارد. آنها بسیار ارزان تر از درجه B هستند و دارند.

البته ، دستگاه های جدید A -Comparty A گران تر از دستگاه های گروه B و C خواهند بود ، اما قیمت آنها همیشه بسیار پایین تر از یک آیفون کاملاً جدید خواهد بود.

توجه داشته باشید که فروشندگان می توانند از سیستم طبقه بندی دیگری استفاده کنند که قبلاً توصیف می کند ، به عنوان مثال Backmarket آنها را از این طریق طبقه بندی می کند:

 • مانند جدید (بدون میکرو خراش ، بدون تأثیر)
 • شرایط بسیار خوب (میکرو خراش ها برای بیش از 20 سانتی متر نامرئی است)
 • شرایط خوب (میکرو خراش قابل مشاهده در 20 سانتی متر ، صفحه و جدید)
 • شرایط صحیح (خراش جزئی)
 • Stallone Grade (میکرو خراش روی صفحه ، تأثیرات روی پوسته).

به ضمانت های دستگاه های مرمت شده توجه کنید

کیفیت iPhone rewinded که می تواند از یک فروشنده به دیگری متفاوت باشد ، توجه به ضمانت مهم است.

تلفن چقدر پوشانده شده است ? آیا این ضمانت به شما امکان می دهد در صورت بروز مشکل پس از خرید ، کمک یا تعمیرات رایگان از فروشنده دریافت کنید. به طور کلی تا یک سال ارائه می دهد.

مقالات پیشنهادی:

 • بهترین زمان برای خرید آیفون چیست ?
 • نحوه فروش دستگاه ها یا اسباب بازی های جدید و استفاده شده ?
 • چگونه ، کجا و چه موقع آیفون خود را دوباره فروش کنید ?
 • نحوه باز کردن قفل آیفون ?
 • چگونه یک تلفن همراه “قدیمی” را بازیافت کنیم ?