یک قطعه جریان: در اینجا نحوه تماشای قانونی انیمه ، تماشای یک قطعه در فرانسه است: کدام پلتفرم انیمیشن را پخش می کند?

از کجا می توانیم یک قطعه را در فرانسه در جریان قانونی تماشا کنیم

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

یک قطعه در جریان قانونی

لوفی ، از یک قطعه

یک قطعه اثری است که ما دیگر در آن حضور نداریم. خواه مانگا باشد یا انیمه ، روی لب همه قرار دارد و قابل درک است. نویسنده آن ، Eiichiro Oda ، یک داستان مطیع ، یک جهان فوق العاده و همه نوع اتصالات به ما می دهد. ما همچنین از شما دعوت می کنیم 10 حکایات برتر ما را در مورد دوم بخوانید ، که اسرار مقدس را به ما می دهد !

موفقیت هنوز هم امروز ادامه دارد ، زیرا مانگا از 1000 فصل فراتر رفته است و اقتباس انیمه آن نیز فراتر از 1000 قسمت است. اگر اینجا هستید ، می خواهید آنها را ببینید ، ترجیحاً پخش می شود ! تو در جای درستی هستی.

تلویزیون ، رایانه ، تلفن … یک قطعه از هر رسانه قابل دسترسی است ، و این رایگان است ! برای انجام این کار ، ما باید آستین ها را کمی جمع کنیم و راهنمای کامل خود را در زیر بخوانیم.

 • یک قطعه را در تلویزیون تماشا کنید
 • یک قطعه جریان را تماشا کنید
 • چه مدت می توان همه قسمت های یک قطعه را تماشا کرد ?
 • از زمانی که یک قطعه در HD است ?

یک قطعه را در تلویزیون تماشا کنید

این ساده ترین راه برای دسترسی به یک قطعه است ، زیرا می توانید از طریق تلویزیون خود به آنجا بروید ، بلکه از وب سایت های تلویزیونی نیز به آنجا می روید ! از 6 ژانویه 2014 ، بازی کانال فرانسوی One به طور مرتب این سریال را در VF پخش می کند. در اینجا برنامه زنجیره ای است. به عنوان مثال ، در مارس 2022 ، هر روز چندین قسمت پخش می شد. این یکی از بهترین مکان ها برای از بین بردن یک قطعه از ابتدا است.

اگر می خواهید نسخه VOSTFR یک قطعه را مشاهده کنید ، می توانید به خواهر کوچک او ، j-one مراجعه کنید. هر هفته ، یک روز پس از انتشار آن در ژاپن ، این قسمت با زیرنویس فرانسوی ترجمه و پخش می شود. در اینجا برنامه زنجیره ای است. برخی از کانال های تلویزیونی نیز قسمت های پخش شده ، Dropper را پخش می کنند. این مورد TFX (از گروه TF1) است که هر روز یکشنبه صبح از ماه مه 2019 یک قسمت از انیمه VF را ارائه می داد. بسته به منطقه و کشور خود را می توان در وب سایت یافت .

ویرایش 27 مارس 2022: صفحه One Piece همیشه در وب سایت TFX موجود است ، اما به نظر می رسد که این فیلم ها حذف شده اند. اگر مربوط به Netflix باشد ، سؤالات مجوز احتمالاً روی میز است و از این امر مستثنی نیست که ما به زودی قسمت های سایت را پیدا می کنیم. اگر در فرانسه زندگی نمی کنید ، اما به عنوان مثال در یک کشور فرانسوی دیگر ، به منظور دسترسی به آن یک VPN ضروری است که بتوانید به آن دسترسی پیدا کنید. به نظر می رسد که مکان از طریق آدرس IP شما انجام می شود. به عنوان مثال می توانید به NordVPN (ما یک پیشنهاد استثنایی) یا Cyberghost مراجعه کنید که خدمات بسیار مؤثر در این زمینه هستند.

لوفی در یک قطعه

یک قطعه جریان را تماشا کنید

اکنون رایج ترین راه حل امروز برای تماشای فیلم و سریال از طریق رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن همراه شما پخش می شود. ما هر روز این کار را انجام می دهیم ، به عنوان مثال در YouTube برای تماشای مستند ، YouTubers یا فیلم های گربه مورد علاقه شما.

انیمه یک قطعه از این قاعده مستثنی نیست و قسمت ها را می توان در اینترنت در جریان ، اعم از نسخه زیرنویس اصلی ، یا در نسخه فرانسوی یافت. چندین گزینه برای شما در دسترس است ، کم و بیش قانونی. اول ، DNA (شبکه دیجیتال انیمه) هر یک از قسمت جدید را هر یکشنبه ساعت 9:00 A.M به طور رسمی پخش می کند. این یک وسیله کاملاً قانونی است که به شما امکان می دهد همزمان با ژاپن و با کیفیت بسیار خوبی از هر قسمت لذت ببرید. این از استودیوی انیمیشن پشتیبانی می کند و شما به پیشرفت خوب آن کمک می کنید. همچنین به خاطر داشته باشید که در DNA ، تمام فصول از اواخر سال 2019 در دسترس بوده است که این یک بستر ایده آل برای کسانی است که می خواهند وارد انیمه شوند. راهی برای نگاه کردن به زبان فرانسوی یا ژاپنی وجود دارد و بنابراین بهینه ترین نسخه را برای هر یک از شما انتخاب می کند. انتخاب کیفیت و حتی برای بارگیری قسمت های آفلاین نیز استدلال های عالی است.

یک قطعه روی DNA

همین مورد برای Crunchyroll که بیش از یک سال در کاتالوگ جریان خود یک قطعه دارد. باز هم ، ما می توانیم به سرعت در جریان و از هر تلفن هوشمند یا رایانه بیش از 1000 قسمت از یک قطعه مشاهده کنیم. این کاملاً ایده آل است که می دانست Wakanim و Crunchyroll چندی پیش ادغام نشده اند. بنابراین اگر شما یکی از مشتری های جدید هستید ، چرا یک قطعه را امتحان نکنید ? با توجه به طرف غیرقانونی ، بدانید که سایت ها کم و بیش سریع توسط ناشران که به دنبال جلوگیری از این راه حل دزدان دریایی هستند ، به سرعت تبعید می شوند. ما توصیه نمی کنیم که به این نوع سایت بروید: از یک طرف ، داده های شخصی شما تهدید می شود. سپس ، تبلیغات اغلب تهاجمی هستند و می توانند بدافزار (ویروس) را روی رایانه شما نصب کنند. سرانجام ، شما از صنعت انیمیشن پشتیبانی نمی کنید و در اکثر موارد ، هیچ کیفیت بهینه جریان ندارد.

از کجا می توانیم یک قطعه را در فرانسه در جریان قانونی تماشا کنیم ?

تماشای یک قطعه a

مانگا بسیار معروف یک تکه موضوع اقتباسی است که از دهه 2000 توسط انیمیشن های استودیویی TOEI متحرک شده است. با وجود تعدادی از قسمت ها از چهره نمادین 1000 ، طرفداران مانگا چیزی برای دنبال کردن ماجراهای میمون D دارند. لاف. در فرانس. برای نگاه یک تکه در جریان, بنابراین لازم است خدمات خود را طی کنید ، اما یک تکنیک به شما امکان می دهد در هر ماه 1.19 یورو بپردازید.

از کجا پخش می شود یک تکه جریان برای فرانسه ?

بسیاری از مباحث بوم را در مورد اینکه وارث شایسته نماد مطلق ، اژدها توپ است. بسیاری از هواداران می گویند که این وارث کسی نیست جز یک تکه. با این داستان ، Mangaka Eichiro Oda در طبقه بالا ، به درجه افسانه هایی مانند Akira Toriyama یا Tetsuo Hara منتقل شده است. به منظور دنبال کردن پخش هفتگی قسمت ها ، تنها وسیله حقوقی نگاه یک تکه در فرانسه شامل مشترک شدن در Crunchyroll است. نرخ اشتراک در هر ماه 4.99 یورو تعیین می شود.

برای پایین آمدن قیمت اشتراک Crunchyroll ، فقط یک VPN ارزان قیمت داشته باشید. در واقع ، این تأمین کنندگان حق بیمه با قیمت پایین به شما امکان می دهند آدرس IP ترکیه را بدست آورید. چرا این کشور به طور خاص ? به یک دلیل ساده: قیمت اشتراک در Crunchyroll فقط است 1.19 یورو در هر ماه در محل.

علاوه بر این ، یکی از خبرهای خوب این تکنیک این است که مشتری مجبور نیست VPN را هنگام انتشار فعال کند یک تکه. فقط هنگام ایجاد حساب و voila آن را فعال کنید.

در اینجا نحوه تماشای Crunchyroll آورده شده است یک تکه ::

 1. VPN خود را برای پخش با کلیک بر روی اینجا (Cyberghost) بگیریدیا اینجا (nordvpn) ؛
 2. پس از اتصال به VPN خود ، انتخاب بوقلمون در لیست سرور ؛
 3. با یک مرورگر در حالت خصوصی ، به وب سایت Crunchyroll بروید
 4. اشتراک را به 24.99 امتحان کنید ، که معادل 1.19 یورو در ماه با نرخ تبدیل فعلی است.

بهترین VPN برای تلویزیون هوشمند

همچنین VPN را برای تلویزیون هوشمند بخوانید – مقایسه ای برای سامسونگ ، سونی ، ال جی و تلویزیون دیگر تلویزیون

با Cyberghost ، باز کردن Crunchyroll Türkiye بازی کودک است

در میان VPN ها برای جریان توصیه شده برای نگاه یک تکه در فرانسه, کارمندان تحریریه به Cyberghost توصیه می کنند. در واقع ، دارای یک پارک 9000 سرور است که چندین مورد از آنها در ترکیه واقع شده است. ایده آل برای این کنجد گرانبها که نشان دهنده آدرس IP ترکیه است. مورد دوم به شما امکان می دهد بسیاری از محتوای ویدیویی را بسیار ارزان تر از فرانسه بپردازید ، بلکه از کاتالوگ های محلی SVOD نیز لذت ببرید.

یک قطعه سایبرگست را تماشا کنید

برای دنبال کردن قسمت های یک تکه در Simulcast ، چیزی شبیه به استفاده از Cyberghost !

به منظور به دست آوردن اشتراک با بهترین قیمت ، سودآورترین عضویت در فرمول بیش از 2 سال است. در این روش ، کاربران اینترنت برای مدت زمان بسیار طولانی از ظرفیت حفاظت و جغرافیایی برخوردار هستند. علاوه بر این ، با یک اشتراک ، قیمت در حال کاهش است با 2.53 € در هر ماه. خبری بسیار زیبا که به واقعیت امکان نگاه اضافه می شود یک تکه با قیمت بسیار مناسب و تقریباً همزمان با پخش ژاپنی !

رفع انسداد D

همچنین نحوه باز کردن قفل DNA (انیمه شبکه دیجیتال) با VPN را بخوانید ?

جریان دهنده یک تکه با Nordvpn ، و سعی کنید یک ماشین برقی برنده شوید

برای استفاده از پخش زنده Arc Wano Kuni از فرانسه ، و تماشا کنید یک تکه در Crunchyroll بدون شکستن بانک ، کاربران اینترنت می توانند با اعتماد به نفس از طریق NordVPN عبور کنند. با استفاده از این سرویس حق بیمه ، مشترکان می توانند از Geoblocages و به جای 5 یورو 1.19 یورو پرداخت کنید. به این ترتیب ، پیروی از ماجراهای خدمه کلاه نی یک لذت واقعی است. علاوه بر این ، سایر انیمه های بسیار مشهور در کاتالوگ Crunchyroll ، با زیرنویس و دوبله به زبان فرانسوی گنجانده شده اند !

یک قطعه Nordvpn را تماشا کنید

به تماشای یک تکه در جریان قانونی ، از NordVPN برای پرداخت 1.19 یورو در هر ماه استفاده کنید.

برای عضویت در NordVPN ، کاربران می توانند فرمول را برای 2 سال انتخاب کنند. این موضوع چندین تبلیغ در زمانی است که ما این خطوط را می نویسیم. برای شروع, این قیمت کاهش یافته را ارائه می دهد در مقایسه با یک ماه ، با یک فاکتور 3.29 یورو در هر ماه.

علاوه بر این ، تأمین کننده با اضافه کردن 3 ماه رایگان به مشترکان جدید هدیه می دهد. سرانجام, یک مسابقه استثنایی و منحصر به فرد از یک نوع به شما امکان می دهد برای هر اشتراک در طی دو سال یک ماشین برقی بالا برنده شوید.

برای شرکت در این مسابقه NORDVPN:

 1. در طول اشتراک 2 ساله فرمول ، کادر “من در مسابقه شرکت می کنم” را بررسی کنید
 2. ساکن فرانسوی باشید
 3. اشتراک + 30 روزه خود را مکالمه کنید.

همه چیز در مورد Geoblocting

برای خواندن همچنین چرا Geoblocacage وجود دارد و چگونه می توان آن را دور کرد ?

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.