پرداخت آنلاین – لیدیا ، پرداخت تحرک – لیدیا

پرداخت تحرک

صفحات پرداخت زیبا و ایمن برای وب سایت یا برنامه تلفن همراه خود. یک تجربه پرداخت مدرن و روان برای مشتریان رایانه و همچنین در تلفن همراه.

پرداخت آنلاین

با لیدیا ، شما در اینترنت پرداخت می شوید ، به بهترین وجهی که پیچیدگی فنی و اداری کمتر است.

مدرنیته در همه سادگی

صفحات پرداخت زیبا و ایمن برای وب سایت یا برنامه تلفن همراه خود. یک تجربه پرداخت مدرن و روان برای مشتریان رایانه و همچنین در تلفن همراه.

یک مرحله ادغام فنی ساده و کمیسیون های کمتری. بدون هزینه های شروع ، بدون اشتراک و حتی نیازی به قرارداد فروش از راه دور با بانک خود نیست. شما در همان روز عملیاتی هستید.

La-Modernite-en-tout-smickite

برای مشتریان وفادار

Lydia به لطف برنامه رایگان تلفن همراه Lydia ، یک راه حل پرداخت یک کلیک برای مشتریان معمولی شما را شامل می شود. این گزینه نیازی به توسعه اضافی ندارد.

پیشگویی

حتی بدون آن کار می کند
سایت اینترنتی

پیوند پرداخت خود را ایجاد کنید. شما فقط باید از طریق خود (ایمیل ، فیس بوک ، توییتر و غیره ، آن را به مشتریان خود ارتباط دهید.) ، برای شروع پرداخت به شما با کارت.

پرداخت تحرک

از تلفن خود برای پذیرش پرداخت کارت بانکی استفاده کنید. نیازی به تجهیزات اضافی یا قرارداد با بانک خود نیست.

مدرنیته در همه سادگی

برنامه تلفن همراه Lydia Pro تلفن ها و تبلت ها را به پایانه های مجموعه تبدیل می کند. مشتریان خود را برای حل و فصل ارسال کنید. آنها می توانند با وارد کردن شماره کارت خود در یک صفحه اینترنتی ایمن (از موبایل یا رایانه) به شما پرداخت کنند. پرداخت تأیید می شود و پول در حساب بانکی شما ، هر روز شلیک می شود.

La-Modernite-en-tout-smickite

ایده آل برای مشتریان وفادار

مشتریان خود را برای بارگیری برنامه Lydia پیشنهاد دهید. آنها می توانند با یک کلیک به شما پرداخت کنند. هر بار نیازی به ورود به شماره کارت های بانکی خود نیست.

ایده آل های ایده آل

سیب پرداخت پرداخت گوگل سامسونگ پرداخت

سوالات متداول

میزان کمیسیون های کسر شده از رسیدها چقدر است ?

1.9 ٪ استثنا.

پرداخت توسط کارت بانکی و پرداخت یا با راه حل لیدیا انجام شده است.

برای شروع چه نیاز دارم ?

برای ایجاد یک حساب به صورت رایگان اینجا را کلیک کنید. سپس شما فقط به یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی (اپل یا اندروید) با اتصال به اینترنت نیاز خواهید داشت. لازم نیست با بانکدار خود تماس بگیرید !