شبکه های اجتماعی: موفقیت برنامه های کاربردی برای دوست داشتن ، بالای برنامه ها برای دوستان جدید

برنامه های برتر برای دوستان جدید

بنابراین برای جوانان طبیعی است که خود راه حل های منتشر نشده خود را ارائه دهند. این مورد MyPal است ، یک برنامه جدید که توسط 4 Bordeaux جوان ایجاد شده است. او به زودی برای شروع به طور انحصاری در بوردو خواهد بود. لوریس ، در رأس راه اندازی ، هدف از این روزنامه را خلاصه کرد جنوب غربی : “انقلابی در دنیای عصرها ضمن بهبود روابط اجتماعی”. مردم می توانند از همه نوع ارائه دهند. هرکسی که ارائه می دهد می تواند پرداخت کند یا نه. برای مهمانی ، مبارزه با دقت دانش آموزان ، دیدار با افراد جدید ، ایمن بودن: این استدلال هایی است که در بین جوانان طنین انداز است.

شبکه های اجتماعی: موفقیت برنامه ها برای دوست داشتن

تصویر برنامه Tinder

1 از 5 فرانسوی با توجه به IFOP با تنهایی مزمن روبرو است ، مشاهده ای بالاتر از آنچه قبل از شروع بحران سلامتی اندازه گیری شده است. امروز ، 9.5 میلیون فرانسوی اکنون قبل از بحران سلامتی در این تنهایی مزمن در برابر 6.5 میلیون نفر قرار دارند. 28 ٪ از افراد زیر 25 سال تحت تأثیر قرار می گیرند. این درصد با افزایش سن ، تا 9 ٪ برای 75 و بالاتر کاهش می یابد.

Tinder of Friendship

پس از موفقیت های Tinder ، Grindr ، Happn یا Fruitz ، نوبت برنامه های دوستانه ملاقات در صحنه است. یکی از اولین کسانی که از این رگ استفاده کرده است ، برنامه Meetup American است که در سال 2002 ایجاد شده است. امروز 58 میلیون عضو دارد و در 193 کشور جهان حضور دارد. اصل ساده است ، شما به دنبال گروه هایی هستید که علایق خود را به اشتراک می گذارند و به آنها می پیوندید. بنابراین می توانید در رویدادهای مربوط به احساسات خود با افراد ملاقات کنید.

بنابراین برنامه های ژانر مانند We3 ، Patook یا بیست چند برابر شده است. بیشتر آنها اصل Tinder را وام گرفته اند ، از این رو نیاز به برنامه های جدید نوآورانه است. این مورد Clubhouse است که هدف آن جمع آوری افراد فقط با استفاده از صدا است. هدف: برای شکستن موانع سطحی بر اساس فیزیکی. در حین حبس ، برنامه های دیگری مانند Oneroof ایجاد شد. این امکان را به شما می دهد تا به همسایگان خود نزدیک شوید. یکی از معدود مزایای بحران سلامتی.

جوانان بیشترین نگرانی را دارند

بنیاد فرانسه این انزوای اجتماعی را توسط زنجیره ای از وقایع توضیح می دهد که گاهی اوقات از کودکی شروع می شود. عوامل مسئول اغلب “عزیمت خانه والدین ، ​​عدم وجود روابط عاشقانه ، شرایط نامناسب مسکن یا وسایل حمل و نقل و سلامتی ضعیف” هستند. مدیر بنیاد فرانسه آکسل دیوزاک اعلام کرده بود اطلاعات فرانسه این: بحران سلامتی “در افراد زیر 30 سال یک لرزه بسیار شدید ، از دست دادن اعتماد به نفس و آسیب روانی نسبتاً قابل توجهی ایجاد کرده است”.

بنابراین برای جوانان طبیعی است که خود راه حل های منتشر نشده خود را ارائه دهند. این مورد MyPal است ، یک برنامه جدید که توسط 4 Bordeaux جوان ایجاد شده است. او به زودی برای شروع به طور انحصاری در بوردو خواهد بود. لوریس ، در رأس راه اندازی ، هدف از این روزنامه را خلاصه کرد جنوب غربی : “انقلابی در دنیای عصرها ضمن بهبود روابط اجتماعی”. مردم می توانند از همه نوع ارائه دهند. هرکسی که ارائه می دهد می تواند پرداخت کند یا نه. برای مهمانی ، مبارزه با دقت دانش آموزان ، دیدار با افراد جدید ، ایمن بودن: این استدلال هایی است که در بین جوانان طنین انداز است.

  • اشتراک در مسنجر
  • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
  • در توییتر به اشتراک بگذارید
  • به اشتراک گذاری در Flipboard
  • به اشتراک در LinkedIn
  • ذخیره مقاله

برنامه های برتر برای دوستان جدید

شما می خواهید فعالیت های سرگرم کننده ، فرهنگی یا غیرمعمول را تمرین کنید ، اما دوستان شما همیشه از شما پیروی نمی کنند ? برنامه های دوستانه دوستانه احتمالاً راه حل شما خواهد بود. این نه تنها مسئله ملاقات با افراد است ، بلکه دوست داشتن در مورد فعالیت ها و احساسات مشترک است.

برنامه های برتر برای دوستان جدید

اصل برنامه های دوست یابی دوستانه یکسان است: شما از رویدادها و رویدادها (رایگان یا پرداخت شده) ایجاد می کنید و آنها را به همه کاربران و کسانی که علاقه مند هستند ارائه می دهید می توانند ثبت نام کنند. اگر به فعالیتهای سازماندهی شده توسط سایر کاربران علاقه دارید ، فقط روی شرکت و Voila کلیک کنید ! این پیچیده تر از این نیست و به شما امکان می دهد از زندگی روزمره خود خارج شوید ، فعالیت هایی را که دوست دارید انجام دهید و همچنین با دوستان جدید در یک نکته مشترک ملاقات کنید. البته برای ادغام جامعه باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.

همه این برنامه ها رایگان و برای بارگیری برای Android و iOS در دسترس هستند. بنابراین آنها ویژگی های اصلی یکسانی دارند ، اما از همه شباهت دور هستند. برخی از آنها ارگونومیک تر از سایرین هستند ، ماژول های پیام رسانی را شامل می شوند ، یا بیشتر از جلسات دوستانه ظاهر برنامه های دوست یابی دارند. بنابراین ما 4 بهترین برنامه کاربردی لحظه را انتخاب کرده ایم ، فقط برای روشن کردن کمی در این روش جدید برای دوست داشتن.

بله

Yepn’go یکی از محبوب ترین برنامه های دوستانه دوستانه است. Yepppers ، اعضای جامعه ، می توانند مسافرتهای قابل دسترسی برای همه اعضای دیگر یا فقط با گروه دوستان خود را سازماندهی کنند. ارسال پیام به سایر yeppers ، نوشتن نظرات در مورد سفر و قرار دادن یادداشتی در مورد سفر و سازمان دهنده آن امکان پذیر است. رابط کاربری ساده است ، اما وقتی نمی دانید چگونه کسی را به عنوان مثال به لیست دوستان خود اضافه کنید ، آسان نیست.

شستشو

Frimake همچنین سازمانی از مسافرت با دوستان است که دارای رابط کاربری مدرن تر و بصری تر است. شما در آنجا ویژگی های اساسی برای سازماندهی و شرکت در مسافرت ها را پیدا خواهید کرد. توجه داشته باشید که می توانید یک سفر را در موارد دلخواه خود قرار دهید تا بعداً تصمیم خود را بگیرید. ابزارهای ارتباطی آشکارا وجود دارند و شما امکان سازماندهی شبهای در دسترس برای کل جامعه یا فقط در لیست دوستان خود را دارید.

زوزه کشیدن

Knockk همچنین اصل سازماندهی مسابقات را برای جلسات دوستانه می گیرد ، اما رابط کاربری سرگرم کننده تری ارائه می دهد و در نقشه متمرکز است. در واقع ، همه این برنامه ها به شما امکان می دهند تا خود را به جغرافیایی نزدیک کنید تا به شما نزدیک به شما پیشنهاد دهند ، اما همیشه در قالب یک لیست. Knockk یک سیستم نقشه برداری را برای تجسم بهتر مکان وقایع ارائه می دهد و بهتر است به لطف آیکون های صریح چه نوع سفر را مشخص کند. چه گرافیکی را دوست دارید یا نه ، آنها این امکان را برای تفکیک بهتر دور فرهنگی ، عصرها در یک نوار ، رویدادهای ورزشی و غیره فراهم می کنند. با این حال ، ما توجه خواهیم کرد که Knockk محدودیت هایی در نسخه رایگان خود دارد ، در حالی که سایر برنامه ها با تبلیغات تأمین می شوند. برای ارسال پیام و درخواست برای دوستان نامحدود ، باید در اشتراک حق بیمه مشترک شوید.

دیدار

Meetup در این صدر از بهترین برنامه های دوستانه جلسات استثنایی است ، زیرا Meetup نه تنها دوستانی را برای ایجاد احساسات مشترک ارائه می دهد ، بلکه این برنامه همچنین از مضامین حرفه ای استفاده می کند. شما همچنین از ورزش های ورزشی پیدا خواهید کرد ، اما کنفرانس هایی را نیز برای تقویت حرفه و جلسات خود برای سوخت دادن به شبکه خود مشاهده خواهید کرد. و همچنین در راه شرکت در یک خروجی احساس می شود. در واقع ، برای شرکت در یک سفر ، باید با موضوع این رویداد “به یک گروه بپیوندید”. تفاوت دیگر ، Meetup در برنامه های موبایل برای Android و iOS بلکه سرویس آنلاین نیز در دسترس است که از مرورگر وب شما قابل دسترسی است.

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.