نحوه پرداخت با تلفن همراه بدون تماس خود?, با تلفن خود پرداخت کنید: برنامه های پرداخت تلفن همراه

با تلفن خود پرداخت کنید: برنامه های پرداخت تلفن همراه

Contents

پرداخت موبایل کار می کند با تشکر از فناوری NFC.

نحوه پرداخت با تلفن همراه بدون تماس خود ?

Paylib با همکاری بانک خود یک راه حل پرداخت کارت بانکی است. امروز بانک فرانسوی شما هر چه باشد ، به لطف Paylib ، دیگر نیازی به وارد کردن داده های بانکی خود برای معاملات خود ندارید. بنابراین ، نحوه پرداخت با تلفن همراه بدون تماس ، بدون کارت بانکی و با سرویس Paylib ?

Paylib: نحوه پرداخت بدون تماس

اول از همه ، باید بدانید که آنچه به شما امکان می دهد با تلفن همراه خود پرداخت کنید ، عملکرد NFC ، فناوری بدون تماس است.

در حقیقت ، NFC (نزدیک ارتباطات میدانی) یا فناوری CCP به زبان فرانسوی (ارتباطات در زمینه های نزدیک) یک فناوری است که به دو پایانه بسیار نزدیک اجازه می دهد تا داده ها را خیلی سریع ارسال کنند. در مورد Paylib ، ما از NFC برای پرداخت بدون تماس تلفن همراه استفاده می کنیم. بنابراین ، برای پرداخت بدون تماس ، به لطف تلفن همراه خود ، می توانید از Paylib در تلفن هوشمند Android خود استفاده کنید. در چند کلیک و با خیال راحت ، به NFC و مزایای Paylib دسترسی پیدا می کنید.

Paylib: با تلفن همراه بدون تماس خود پرداخت کنید

برای استفاده از پرداخت تلفن همراه بدون تماس ، ابتدا باید Paylib را در برنامه تلفن همراه بانک خود فعال کنید.

پس از فعال کردن PayLib ، به لطف این سرویس که از فناوری های پرداخت بدون تماس استفاده می کند ، می توانید با یک شلوغ بسیار کوچک و پرداخت های بدون تماس ، خریدهای خود را در همه مغازه ها پرداخت کنید.

این معاملات موبایل با اقدامات محافظتی مشابه کارتهای بانکی بدون تماس معمول شما پوشانده می شود. علاوه بر این ، برنامه پرداخت موبایل ، که توسط بانک شما تهیه شده است ، به طور کلی به شما امکان می دهد تا در صورت تقاضا ، عملکرد پرداخت NFC تلفن خود را به عنوان تقاضا تسلط دهید ، که خطر استفاده را بدون اطلاع شما محدود می کند.

Paylib: NFC و Paylib برای پرداخت بدون تماس

مهمتر از همه ، برای تنظیم خریدهای خود در چشمان چشم ، مطمئن شوید که ویژگی NFC شما در تلفن هوشمند شما فعال شده است. شما فقط باید صفحه تلفن هوشمند خود را باز کنید ، سپس به پشت آن نزدیک به ترمینال پرداخت نزدیک شوید. اگر خرید شما از 30 یورو بیشتر است ، Paylib از شما می خواهد با وارد کردن کد امنیتی یا استفاده از ردپای بیومتریک خود ، معامله را تأیید کنید.

بعد از مدت کوتاهی ، “بوق” را می شنوید که نشان دهنده موفقیت پرداخت است و بازرگان بلیط کارت کلاسیک را به شما می دهد … به همین سادگی است ! با تشکر از تلفن همراه خود به عنوان پرداخت بدون تماس ، دیگر به همان روش خریداری نخواهید کرد !

با توجه به آخرین داده ها از ژانویه تا مه 2019 ، در مورد معاملات انجام شده به لطف Paylib ، 53 ٪ نگرانی از مبلغ کمتر از 20 €.

اگر شما نیز تصمیم دارید با تلفن همراه خود و به لطف فن آوری ها و خدمات بدون تماس ، از پرداخت ساده و ایمن خودداری کنید و اگر در مورد سرویس Paylib سؤالی دارید ، در تماس با تیم های ما دریغ نکنید !

با تلفن خود پرداخت کنید: برنامه های پرداخت تلفن همراه

امروزه ، تلفن هوشمند برای استفاده های متعدد استفاده می شود: تماس بگیرید ، عکس بگیرید و فیلم کنید ، اینترنت را گشت و گذار کنید ، به صورت آنلاین و بیشتر و بیشتر: هزینه خریدهای خود را بدون کارت بانکی بپردازید. پرداخت موبایل چگونه کار می کند ? برنامه های موجود چیست ? و کدام بانک را انتخاب کنید تا بتواند با تلفن خود بپردازد ? تمام پاسخ ها در این راهنمای اختصاصی.

سیب پرداخت پرداخت گوگل سامسونگ پرداخت
فناوری مورد استفاده NFC NFC NFC
سقف پرداخت بدون سقف بدون سقف بدون سقف
فواید تعداد زیادی از بانکهای سازگار
قابل استفاده با Apple Watch
پرداخت بین افراد احتمالی
سقف های پرداخت بالا
سازگار با انواع ترمینال پرداخت
از کجا بارگیری کنید ? فروشگاه اپل فروشگاه Google Play فروشگاه Google Play
فروشگاه کهکشان

�� پرداخت موبایل چگونه کار می کند ?

پرداخت موبایل کار می کند با تشکر از فناوری NFC.

فناوری NFC (برای ارتباطات نزدیک زمینه ، که می تواند توسط “ارتباط نزدیک زمینه” ترجمه شود) یک سیستم ارتباطی بین دو پایانه مجهز به این فناوری را تعیین می کند, کوتاه و بدون تماس.

برای کار ، NFC بر اساس دو پایانه ، یکی “بازجویی” و دیگری “ترانسپوندر” است که تبادل اطلاعات را تضمین می کند. این دو پایانه می توانند دو تلفن ، تلفن هوشمند و بلندگو یا تلفن هوشمند و یک ترمینال پرداخت باشند.

خوب است بدانید که آیا فناوری بلوتوث به عنوان مثال اجازه تبادل اطلاعات بین دو تلفن هوشمند را می دهد ، ابتدا باید دو دستگاه زوج شوند. این مورد در مورد NFC نیست: ظاهراً نیازی به تبادل داده ها بین دو پایانه سازگار نیست.

�� نحوه پرداخت با کارت بانکی با تلفن خود ?

برای با کارت بانکی با تلفن پرداخت کنید بسیار ساده است: فقط تلفن هوشمند خود را باز کنید و از ترمینال پرداخت به آن نزدیک شوید. و این همه چیز است.

بدون تماس با تلفن خود با تماس تلفنی پرداخت کنید چندین مزیت در مقایسه با پرداخت های بدون تماس با کارت اعتباری دارد:

 • تلفن هوشمند در دسترس تر از کارت اعتباری است
 • همیشه پرداخت موجود ؛
 • پرداخت موبایل بسیار ایمن به لطف قفل اجباری تلفن هوشمند ؛
 • عملی بودن قادر به استفاده از تلفن هوشمند خود برای پرداخت بدون تماس
 • Carte Bleue راحت تر از یک تلفن هوشمند از بین می رود
 • بدون سقف برای پرداخت تلفن همراه.

✔ بیشتر و بیشتر بانک ها پرداخت تلفن همراه را ارائه می دهند
✔ پزشک معاملات
✔ ایمنی برنامه
✔ بدون سقف (در مقایسه با پرداخت کارت بدون تماس)

❌ راه حل هنوز حاشیه است
❌ هنوز نگرانی های زیادی در مورد امنیت داده ها از طرف کاربر
❌ رقابت شدید از پرداخت توسط کارت بدون تماس

��‍ آیفون یا اندروید: برنامه هایی برای پرداخت با تلفن همراه شما چیست ?

وجود دارد برنامه های مختلف برای پرداخت تلفن هوشمند. برنامه سازگار با نیازهای شما عمدتاً به مدل تلفن و بانک شما بستگی دارد.

Google Pay یا سامسونگ هزینه اندروید خود را پرداخت می کند ?

اگر مجهز به تلفن اندرویدی هستید ، این امکان را دارید برنامه Google Pay را بارگیری کنید برای خرید مستقیم از تلفن هوشمند خود.

اگر از مارک سامسونگ ، یک مدل نسبتاً اخیر و سازگار تلفن دارید ، می توانید به جای Google Pay برنامه پرداخت موبایل تهیه شده توسط سامسونگ را نصب کنید: سامسونگ پرداخت (یا کیف پول سامسونگ). در برخی از مدل های سامسونگ ، برنامه از پیش نصب شده است و حتی لازم نیست آن را بارگیری کنید ، یا خودتان آن را نصب کنید.

Apple Pay ، برنامه پرداخت با آیفون خود

اگر آیفون دارید, برنامه پرداخت موبایل در دسترس از فروشگاه اپل “Apple Pay” (یا “Apple Wallet”) نامیده می شود ، به طور خاص برای فعالیت تحت سیستم iOS طراحی شده است.

برای استفاده از Apple Pay ، بسیار ساده است ، فقط:

 • از تلفن هوشمند خود به برنامه بروید
 • برای اضافه کردن کارت بر روی “+” کلیک کنید
 • کارت را برای اضافه کردن اسکن کنید
 • دستورالعمل ها را دنبال کنید
 • برای تأیید اعتبار بر روی “بعدی” کلیک کنید.

برنامه PAYLIB که توسط بانک ها تهیه شده است

21 بانک فرانسوی برای توسعه جمع شده اند برنامه پرداخت تلفن همراه خود: Paylib.

برنامه 3 ویژگی اصلی را ارائه می دهد:

 • Paylib با دوستان: با تشکر از Paylib ، یک شماره تلفن ساده برای بازپرداخت یک عزیز یا یک دوست کافی است. ذینفع با پیام کوتاه مطلع می شود و پول را مستقیماً در حساب بانکی خود دریافت می کند
 • هزینه های گروهی: شما می خواهید هزینه های گروهی را مدیریت کنید ? برنامه Paylib به شما امکان می دهد یک گروه ایجاد کنید و هزینه های همه را اعلام کنید
 • Paylib in Store: شما می خواهید با تلفن هوشمند خود هزینه خرید خود را در فروشگاه ها بپردازید ? با تشکر از برنامه Paylib ، اگر شما مشتری یکی از 21 بانک شریک Paylib باشید ، ممکن است.

برنامه Paylib فقط در صورتی در دسترس است که شما مشتری یکی از 21 بانک شریک مانند BNP Paribas ، BRED ، صندوق پس انداز ، Populaire Banque ، Crédit Agricole ، Monabanq ، Société Générale یا حتی Crédit Mutuel باشید. لیست کامل را مستقیماً در وب سایت Paylib پیدا کنید

خوب است بدانید که آیا آیفون دارید ، می توانید از Paylib در زمینه پرداخت با دوستان استفاده کنید اما با توجه به سیاست اپل در این زمینه ، نمی توانید از پرداخت موبایل در فروشگاه های بدون تماس استفاده کنید.

Garmin Pay: پرداخت بدون تماس از یک ساعت متصل

Garmin Pay یک راه حل پرداخت بدون تماس است که به شما امکان می دهد خریدهای خود را مستقیماً از ساعت متصل برند Garmin خود تنظیم کنید.

بانک های سازگار با راه حل پرداخت پرداخت Garmin عبارتند از:

 • Advanzia ؛
 • آدین ؛
 • بانکداری خصوصی آرکا ؛
 • aumax برای من ؛
 • BNP Paribas ؛
 • Bungeorama Banque ؛
 • Crédit Mutuel (Arkéa ، Brittany ، Massif Central ، Sud-Ouest) ؛
 • منحنی ؛
 • Fortunéo ؛
 • ژنوم ؛
 • سلام بانک! ؛
 • حداکثر ؛
 • رایانه های شخصی ؛
 • پیش پرداخت مالی Serivces Ltd ؛
 • شورش ؛
 • راه حل های کارت WireCard محدود ؛
 • عاقلانه
 • کارت صفر.

به طور کلی ، Garmin Pay می تواند در هر فروشگاهی که پرداخت بدون تماس را می پذیرد استفاده شود. بلکه در چندین سیستم بزرگ حمل و نقل عمومی. این به شما امکان می دهد سفرهای خود را مستقیماً با ساعت متصل Garmin خود ، بدون کارت اعتباری یا تلفن هوشمند پرداخت کنید.

Fitbit Pay: پرداخت از ساعت یا دستبند متصل (E)

Fitbit خود را به عنوان یک علامت مرجع در دنیای پوشیدنی ها ، به ویژه با توجه به ساعت ها و دستبندهای متصل ، تأسیس کرده است.

برای ارائه خدمات اضافی به کاربران خود ، Fitbit راه حل پرداخت بدون تماس خود را توسعه داده است: Fitbit Pay. با تشکر از Fitbit Pay ، صاحبان یک دستبند یا یک ساعت Fitibit می توانند بدون نیاز به کارت بانکی یا حتی یک تلفن هوشمند ، خریدهای خود را مستقیماً از شیء متصل خود بپردازند.

�� کدام بانک ها را انتخاب می کنند که با تلفن همراه خود بپردازند ?

باید بدانید که همه بانک ها از طریق تلفن همراه پرداخت کارت را ارائه نمی دهند و کلیه بانکهایی که پرداخت می کنند توسط تلفن هوشمند لزوماً با کلیه برنامه های پرداخت تلفن همراه سازگار نیستند. اینجا ماست 6 بهترین بانک برتر برای پرداخت بدون تماس با تلفن خود.

�� بیشتر بیاموزید

�� بیشتر بیاموزید

آرم سلام بانک

بیشتر بدانید

بیشتر بدانید

�� سؤالات متداول در برنامه های پرداخت تلفن همراه

❌ به نظر می رسد که برنامه دیگری مسدود کردن دسترسی به Google Pay است ?

هنگامی که سعی می کنید یک برنامه را از فروشگاه Google Play نصب کنید و یک پیام خطایی ظاهر می شود که نشان می دهد برنامه دیگری که در تلفن هوشمند شما نصب شده است ، Google Pay (به عنوان مثال یک برنامه ضبط صفحه)) ، باید به تنظیمات تلفن خود بروید به برنامه مسئول را که در Google Pay قرار دارد غیرفعال کنید.

سپس به تنظیمات تلفن هوشمند خود بروید ، سپس در “برنامه ها”> “دسترسی ویژه” (یا “دسترسی ویژه برنامه ها”)> “در پیش زمینه” (یا “Supposition در برنامه های دیگر”)> “غیرفعال کردن”.

�� از کجا می توانید با تلفن همراه خود پرداخت کنید ?

می توانید از پرداخت موبایل استفاده کنید در هر فروشگاه یا معامله گر مجهز به ترمینال پرداخت که از “بدون تماس” پشتیبانی می کند.

�� آیا برای پرداخت موبایل به WiFi نیاز داریم ?

نه ، لازم نیست که یک شبکه WiFi برای پرداخت از طریق تلفن بپردازید. WiFi یک اتصال بی سیم است که به شما امکان می دهد دستگاه (تلفن هوشمند ، رایانه) را به اینترنت وصل کنید. پرداخت با تلفن به لطف فناوری NFC ، نوعی بلوتوث بهبود یافته است که به دو پایانه بسیار نزدیک اجازه می دهد تا داده ها را بین آنها مبادله کنند ، مانند تلفن هوشمند شما و یک ترمینال پرداخت به عنوان مثال.

�� آیا با پرداخت لپ تاپ خود هزینه های اضافی وجود دارد ?

قطعا نه. پرداخت تلفن همراه بدون تماس با استفاده از تلفن هوشمند شما هیچ هزینه اضافی ایجاد نمی کند, مطابق با کلیه بانکهایی که این روش پرداخت را ارائه می دهند.

�� در صورت سرقت یا از دست دادن تلفن هوشمند خود ، اگر کارت بانکی من روی تلفن من باشد چه می شود ?

سیستم پرداخت موبایل به طور کلی کاملاً ایمن است: برای باز کردن قفل تلفن فقط می توان پرداخت کرد.

اگر با این حال به تلفن هوشمند خود پرواز می کنید (یا آن را از دست می دهید), بهتر است اقدامات احتیاطی خاصی انجام شود به منظور جلوگیری از شگفتی های ناخوشایند:

 • با اپراتور تلفن همراه خود تماس بگیرید و خط خط خود را داشته باشید
 • به بانک خود از پرواز یا از دست دادن تلفن هوشمند خود اطلاع دهید ، مشاور می تواند برنامه پرداخت بدون تماس از راه دور را غیرفعال کند
 • در صورت پرواز: در نزدیکترین ایستگاه پلیس شکایت کنید.

�� نحوه پرداخت بدون کارت اعتباری ?

اگر می خواهید خریدهای خود را بدون کارت اعتباری یا کارت اعتباری پرداخت کنید, برای پرداخت پرداخت توسط تلفن هوشمند بدون تماس انتخاب کنید : تنها کاری که باید انجام دهید اینست که کارت اعتباری خود را مستقیماً به تلفن خود اضافه کنید (اگر بانک شما با پرداخت موبایل سازگار است) ، و می توانید به لطف تلفن خود ، خرید خود را مستقیماً در فروشگاه بپردازید.

�� آیا می توانم با تلفن هوشمند خود پول را حذف کنم ?

بله ، به لطف تلفن هوشمند خود می توانید پول را از توزیع کننده بلیط (DAB) حذف کنید.

برای انجام این کار ، به سادگی به برنامه تلفن همراه بانک خود بروید تا با رعایت دستورالعمل های برنامه ، مبلغ مورد نیاز خود را وارد کنید. پس از اتهام این مبلغ ، یک کد پیامکی دریافت می کنید تا از DAB مطلع شوید تا مبلغ مورد نظر را پس بگیرید.

�� معاملات خوب
تبلیغات بانکی

تا زمان 100 € ارائه شده است

تا زمان 230 € ارائه شده است

بیشترین راهنماهای مالی

 1. تغییر بانک: رویه ها ، کتابچه راهنمای کاربر و مهلت
 2. کارت بانکی رایگان: بهترین پیشنهادات را پیدا کنید !
 3. کارت سیاه: چه شرایطی برای به دست آوردن کارت سیاه ?

مقایسه.FR: سایت اطلاعات مستقل در پیشنهادات بانکی در فرانسه

چوگان.اطلاعات ذکر شده است

توسط مشتریان. با تشکر !

معاملات خبرنامه را دریافت کنید

هر هفته ، نظارت بر معاملات و ترفندهای خوب را برای کاهش صورتحساب خود دریافت کنید.

امروز استفاده از Google Pay را شروع کنید

نیازی به اضافه کردن پول در Google Pay برای پرداخت آن نیست. فقط یک روش پرداخت مانند کارت اعتباری اضافه کنید. از Google Pay به همان روش کارت خود استفاده کنید.

از کجا می توان از Google Pay استفاده کرد
از کجا می توانم از Google Pay استفاده کنم ?

می توانید از Google Pay در تعداد فزاینده ای از فروشگاه ها ، برنامه ها و وب سایت ها استفاده کنید. در اینجا نحوه دانستن پذیرش Google Pay آورده شده است.

در مغازه ها
برای استفاده از این عملکرد فروشگاه نیازی به دیدن آرم Google Pay ندارید. اگر فروشگاه پرداخت بدون تماس را قبول می کند ، می توانید با تلفن خود پرداخت کنید. همچنین می توانید یکی از نمادهای زیر را جستجو کنید:

در برنامه ها و در وب سایت ها
به محض دیدن این آرم ها می توانید با Google Pay پرداخت کنید.

آیا این ویژگی در کشور من موجود است ?
کشف کنید که در آن کشورهای Google Pay در دسترس است

نحوه استفاده از Google Pay ?

 1. قفل تلفن خود را باز کنید.
 2. چند ثانیه پشت تلفن خود را در مقابل ترمینال نگه دارید.
 3. دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

در برنامه ها و وب سایت ها پرداخت کنید

 1. در حین پرداخت ، روی دکمه “Google Pay” کلیک کنید. اگر دعوت شده اید ، یک روش پرداخت را انتخاب کرده و آدرس تحویل خود را وارد کنید.
 2. خریدتان را تایید کنید.