تسلا: چرا بیمه ماشین خیلی گران است?, بیمه تسلا ، که قیمت آن با توجه به سبک رانندگی شما متفاوت است ، می تواند وارد اروپا شود

بیمه تسلا ، که قیمت آن با توجه به سبک رانندگی شما متفاوت است ، می تواند وارد اروپا شود

در آینده نزدیک ، اگر ما معتقدیم پیشنهاد شغلی که توسط تسلا ارسال شده است ، می تواند تاریخ باستانی باشد:

تسلا: چرا بیمه ماشین خیلی گران است ?

خصوصیات وسایل نقلیه تسلا دیگر نشان داده نمی شود. با این حال ، مدل 3 ، S ، X و اشکال بزرگی دارند: آنها برای اطمینان از هزینه بسیار گران قیمت هستند. اما چرا ?

ارسال شده در 22 مارس 2023 در ساعت 12 ساعت 45 دقیقه

آزمون مدل تسلا

  • وسایل نقلیه تسلا از جمله گرانترین آنها برای اطمینان از بازار هستند
  • باتری عامل اصلی افزایش قیمت بیمه است
  • راه حل هایی برای کاهش هزینه بیمه تسلا وجود دارد

در جهان شگفت انگیز اتومبیل های برقی ، تسلا بیشتر و بیشتر رانندگان را جذب می کند. اما داشتن تسلا قیمت دارد ، نه فقط خرید. طبق مطالعه سایت MarketWatch, وسایل نقلیه تسلا از جمله گرانترین آنها برای اطمینان از بازار هستند.

باتری گران است

دلیل اصلی توضیح هزینه بالای بیمه اتومبیل باتری است. در تسلا این مؤلفه در صورت آسیب یا سایش بسیار گران است. براساس وب سایت رسمی تسلا ، ضمانت محدود در باتری و پیشرانه بسته به مدل متفاوت است ، اما حداقل حفظ 70 ٪ از ظرفیت باتری را به مدت 8 سال یا بین 160،000 تا 240،000 کیلومتر تضمین می کند.

با این حال ، اگر باتری آسیب دیده باشد که تحت پوشش ضمانت قرار نمی گیرد, برای جایگزینی آن چند هزار یورو پرداخت می شود. به عنوان مثال ، تغییر باتری یک مدل یا یک مدل X حدود 16000 یورو طول می کشد.

به همین دلیل بیمه گذاران برای پوشش خطرات مرتبط با باتری از قیمت های بالاتر استفاده می کنند. علاوه بر این ، قطعات یدکی و نیروی کار نیز برای وسایل نقلیه تسلا نسبت به سایر مارک ها گران تر است.

بنابراین ، براساس داده های مقایسه کننده Lelynx ، میانگین قیمت بیمه اتومبیل برای مدل تسلا 3 می تواند به 66 یورو در ماه در شخص ثالث برسد ، 82 یورو در ماه توسط واسطه و حداکثر 106 یورو در ماه در همه خطرات. مانند مدل های حرارتی ، هزینه بیمه به سن شما ، محل زندگی ، نوع پارکینگ خانگی (گاراژ بسته ، فضای پارکینگ در فضای باز ، خیابان و غیره بستگی دارد.) ، از سطح جایزه/مجازات و غیره.

نحوه کاهش قیمت بیمه اتومبیل در تسلا ?

شما نمی خواهید هزینه بیشتری برای یک وسیله نقلیه الکتریکی دیگر بپردازید ? خبر خوب این است که راه حل هایی برای کاهش هزینه بیمه تسلا وجود دارد. در صورت انجام تعداد زیادی از مقایسه یا ورود به مذاکره با بیمه گذار خود می تواند صورتحساب را کاهش دهد, همچنین به برنامه Insuremytesla فکر کنید.

این برنامه تمام بیمه های خطی شامل گزینه های خاص برای وسایل نقلیه تسلا را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، کانکتور موبایل یا باتری را پوشش می دهد. برای عضویت در این بیمه در فرانسه ، شما باید از طریق Aviva ، شریک تسلا در این برنامه بروید.

بیمه تسلا ، که قیمت آن با توجه به سبک رانندگی شما متفاوت است ، می تواند وارد اروپا شود

به نظر می رسد پیشنهادات شغلی جدید ارائه شده توسط تسلا نشان می دهد که بیمه خانه وی در حال ورود به اروپا است. بیایید آنچه را که در مورد این بیمه اتومبیل خاص می دانیم سهام بگیریم.

تسلا اکنون مدتی است که بیمه اتومبیل را در ایالات متحده ارائه می دهد ، با یک وعده: حداکثر داده ها را جمع آوری کنید تا نرخ بی نظیری را برای برخی از رانندگان ارائه دهید. اگر فرمان دیوانه کننده احتمالاً در آنجا نباشد ، رانندگان محتاط تشخیص می دهند که قیمت در مقایسه با شرکت بیمه قبلی آنها کاهش یافته است. طبق یک پیشنهاد شغلی که توسط تسلا ارسال شده است ، این مدل می تواند خیلی زود نور روز در اروپا را ببیند.

اطمینان از تسلا آن به زودی در فرانسه هزینه کمتری خواهد داشت

اگر قیمت بیمه وسایل نقلیه الکتریکی گاهی از همتای حرارتی آنها پایین تر باشد ، این مورد در مورد تسلا نیست. در واقع ، طبق مطالعه ای که در پایان سال 2022 انجام شده است ، میانگین هزینه برای اطمینان از یک تسلا به 915 یورو ، در برابر 572 یورو به طور متوسط ​​برای یک ماشین برقی.

در آینده نزدیک ، اگر ما معتقدیم پیشنهاد شغلی که توسط تسلا ارسال شده است ، می تواند تاریخ باستانی باشد:

بیمه تسلا در نحوه تجربه بیمه مشتریان و محافظت از محصولات تسلا خود تجدید نظر می کند.

بیمه تسلا یک فرصت استثنایی برای یک مشاور حقوقی واجد شرایط برای ساخت و هدایت عملکرد حقوقی داخلی شرکت بیمه و راهنمایی از طریق چشم انداز قانونی و نظارتی یک بیمه گذار که در یک ارتش متقابل در اروپا فعالیت می کند ، دارد.

این یک فرصت تمام وقت است ، مستقر در دفتر لندن ما.

در حال حاضر, بیمه تسلا در برخی از ایالت های ایالات متحده در دسترس است, و این اولین بار است که او از مرزهای آمریکایی فراتر رفته است. هیچ کس برای لحظه ای نمی داند که آیا بیمه اروپایی در همه کشورها راه اندازی می شود یا فقط در چند کشور دستگیر شده.

در ابتدای سال 2022 ، مدیر مالی تسلا اولین آجرهای گسترش بیمه تسلا در اروپا را داشت و این نشان می دهد که وقتی مشکلات پیش آمده در ایالات متحده بسیار مهمتر است ، ” سپس تسلا توجه خود را به بازار اروپا جلب خواهد کرد“” . به نظر می رسد سال 2023 سالی است که برخی از صاحبان Tesla Model Y یا Model 3 قادر به استفاده از بیمه ای که احتمالاً ارزان تر برای ماشین مسابقه برقی خود است ، استفاده می کنند.

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.