قیمت یک ایستگاه شارژ اتومبیل برقی ، ایستگاه های شارژ اتومبیل برقی را تخمین بزنید: قیمت ، نصب ، کار

ایستگاه های شارژ اتومبیل برقی: قیمت ، نصب ، کار

Contents

یک مطالعه نشان می دهد قیمت خرید و نصب ایستگاه های شارژ در نظر گرفته شده برای شارژ مجدد اتومبیل های برقی و ترکیبی ، چه برای اشخاص حقیقی, در شرکت که در آن اجتماع.

قیمت ایستگاه شارژ ماشین برقی چقدر است ?

نصب ایستگاه شارژ خصوصی به شما امکان می دهد روزانه سازماندهی کنید. راننده می تواند وسیله نقلیه خود را در خانه شارژ کنید, به خصوص در شب.

البته نصب ایستگاه شارژ خانه نمایانگر یک است سرمایه گذاری. قیمت آن به چندین پارامتر بستگی دارد ، مانند آن قدرت. علاوه بر این ، وجود دارد هزینه های نصب.

گفته می شود ، کاربر از نظر تجهیزات انتخابی دارد و برخی از آنها ارزان تر از سایرین هستند. قیمت ایستگاه شارژ نیز با دانستن این دستگاه سودآور خواهد بود به شما اجازه می دهد تا پس انداز کنید. در واقع ، پیشنهادات برق وجود دارد که کاهش می یابد. با تشکر از اینها ، قیمت شارژ خانه ارزان تر از شارژ عمومی است.

قیمت ایستگاه شارژ ماشین برقی برای یک فرد چقدر است ?

اگرچه امکان شارژ مجدد یک وسیله نقلیه برقی در یک پریز داخلی امکان پذیر است, استفاده از ترمینال دیواری توصیه می شود. و این ، به دلایل امنیتی. ایستگاه شارژ دیوار از همه چیز جلوگیری می کند خطر نصب نصب برقی در هنگام شارژ. علاوه بر این ، او زمان شارژ را کوتاه کنید.

در واقع ، جریان محدود به 10 آمپر در یک خروجی داخلی. همچنین ، برای یک وسیله نقلیه با باتری 50 کیلوواتور ، مانند رنو زو ، برای رسیدن به یک بار کامل 37 ساعت طول می کشد. چندین مدل از ترمینال دیوار از تولید کنندگان مختلف در بازار عرضه می شود. آنجا صندوقچه بخشی از.

گزینه دیگر نصب a است تقویت شده, کارآمدتر از سوکت داخلی استاندارد. البته قیمت ایستگاه شارژ با یک سوکت تقویت شده متفاوت است. با قدرت تحویل شده که بالاتر است توضیح داده شده است.

برای حمایت از خانوارها و تحرک برقی را ارتقا دهید, دولت ارائه می دهد کمک اقتصادی. دومی به آنها اجازه می دهد هزینه های هزینه خود را برای نصب ایستگاه شارژ خانه روشن کنند.

چه قدرتی را انتخاب کنید و برای چه قیمتی ?

زمان شارژ به قدرت تجهیزات بستگی دارد. به همین دلیل ضروری است ترمینال و قدرت آن را با احتیاط انتخاب کنید.

با این حال, زمان شارژ نباید تنها معیار باشد برای انتخاب قدرت. آنجا قدرت پشتیبانی شده توسط وسیله نقلیه همچنین باید در نظر گرفته شود.

خوب است بدانید

یک Zoé Renault می تواند با استفاده از جریان متناوب از 22 کیلووات از قدرت شارژ پشتیبانی کند. همچنین مجهز به یک پریز است که به آن اجازه می دهد تا آن را به یک ایستگاه شارژ سریع وصل کند. در این حالت ، می تواند با قدرت 50 کیلووات در جریان مستقیم بار تحمل کند.

بنابراین زمان شارژ و قدرت تحمل شده توسط وسیله نقلیه ، پارامترهایی را برای انتخاب قدرت نصب شارژ خانه تشکیل می دهد. پس از مشخص شدن این عناصر ، کاربر می تواند انتخاب خود را انجام دهد.

قیمت سوکت تقویت شده و ایستگاه شارژ دیواری در جدول زیر ارائه شده است:

نوع نصب قدرت قیمت
تقویت شده 3 کیلو وات از 390 یورو از جمله مالیات
صندوقچه 7 – 22 کیلو وات از 990 یورو از جمله مالیات

منابع: Izi توسط EDF

کمک های دولتی

به لطف می توان هزینه نصب ایستگاه شارژ خانه را کاهش داد کمک های اجرا شده توسط دولت. در این مورد خاص ، افراد می توانند به A دسترسی پیدا کنند اعتبار مالیاتی خاص ::

 • برای صاحبان ، مستاجران و سرنشینان بصورت رایگان در دسترس است
 • این اجازه می دهد خرید و هزینه نصب ایستگاه شارژ را تأمین کنید برای ماشین برقی در یک محل اصلی یا ثانویه ؛
 • مقدار آن معادل است 75 ٪ هزینه تجهیزات (نصب شامل) ، با کلاه 300 یورو
 • ذینفع حق دارد از آن مراقبت کند یک تجهیزات واحد اگر این شخصی است که تنها زندگی می کند. دو نصب برای یک زوج تأمین می شود
 • حق بیمه اهدا می شود بی حس برای هزینه های انجام شده بین 1 ژانویه 2021 و 31 دسامبر 2023.

جدا از این اعتبار مالیاتی ، افراد از یک بهره مند می شوند مالیات بر ارزش افزوده با کاهش نرخ. این کار در 5.5 ٪ برای کار نصب و نگهداری در ایستگاه شارژ تنظیم شده است.

علاوه بر این ، برخی از شهرداری ها یا مناطق ارائه می دهند اعطا کردن برای پایین آمدن قیمت ایستگاه شارژ اتومبیل برقی در فرانسه. این مورد در مورد نرماندی است. افراد می توانند از کمکهای معادل آن بهره مند شوند 30 ٪ مقدار به استثنای مالیات کار. تنها شرط مورد احترام:خرید یک ماشین برقی جدید با نصب ترمینال.

این تولید کنندگان که نصب ایستگاه شارژ را ارائه می دهند

برخی از تولید کنندگان برای تشویق بیشتر درگیر هستند انتقال به تحرک برقی. همچنین ، بسیاری از نصب ایستگاه شارژ در خانه افراد پشتیبانی می کنند. سپس تجهیزات و هزینه های نصب ارائه می شود. هوشمند و ولوو برای این رویکرد تصمیم گرفتند. تولید کنندگان دیگر ، مانند KIA ، نصب را به عنوان یک سرویس اضافی ارائه می دهند.

بیشتر بدانید

شما می خواهید اطلاعات بیشتری داشته باشید ?
کارشناسان ما آنجا هستند

از پیشنهادات شریک زندگی ما استفاده کنید

قیمت نصب ایستگاه شارژ داخلی چقدر است ?

در هزینه نصب بسته به نوع نصب که باید تنظیم شود ، بسته به اینکه این ایستگاه شارژ دیواری است یا یک سوکت تقویت شده متفاوت است. در واقع ، این دو گزینه به کارهای مختلف اشاره دارد.

حداکثر 3500 یورو برای ایستگاه شارژ دیوار

کمک یک حرفه ای ضروری است, حتی اگر راننده تصمیم بگیرد که وسیله نقلیه خود را با یک سوکت خانگی شارژ کند. مأموریت آن بررسی تاسیسات الکتریکی و اطمینان از ارائه آنها است خطری ندارد برای کاربران.

کسانی که تصمیم به نصب ایستگاه شارژ دیواری مانند Wallbox یا یک سوکت تقویت شده می گیرند می توانند از یک استفاده کنند تکنسین برق یا به شرکت تخصصی. اینها را می توان توسط خودروساز توصیه کرد.

هزینه ایستگاه شارژ وسیله نقلیه برقی از نوع Wallbox به آن بستگی دارد قدرت. برای یک ترمینال 3 کیلووات حدود 500 یورو طول می کشد. قیمت بین 800 تا 1200 یورو برای یک مدل 7 کیلووات متفاوت است.

با این قیمت ، شما باید اضافه کنید هزینه های نصب که می تواند بین 800 تا 1000 یورو متفاوت باشد. هزینه نصب به تجهیزات انتخاب شده ، قدرت آن و فاصله از محل آن در مقایسه با کنتور برقی بستگی دارد.

برخی از شرکت ها به طور مستقیم شامل تجهیزات و خدمات نصب در پیشنهادات نصب خود هستند. این راه حل سودمند است زیرا مشتری دیگر نیازی به جستجوی ایستگاه شارژ ندارد.

خوب است بدانید

بررسی تجهیزات موجود در بسته مهم است زیرا قطع کننده مدار یا دیفرانسیل همیشه گنجانده نشده است. با این حال ، آنها برای جلوگیری از ولتاژ لازم است. سرانجام ، قبل از امضای قرارداد ، توصیه می شود برای مقایسه آنها چندین نقل قول درخواست کنید.

هزینه ایستگاه شارژ ماشین برقی برای یک آپارتمان چقدر است ?

نصب ایستگاه شارژ آپارتمان پیچیده تر از یک خانه جدا شده است. بسته به اینکه آیا این یک است ، مراحل احترام وجود دارد ترمینال جمعی یا فردی.

حق آپارتمان

در مورد ترمینال جمعی ، متعلق به آن است دارایی مشترک برای انجام کار.

صاحبان و مستاجران همچنین می توانند از آنچه خوانده می شود استفاده کنند ” حق گرفتن »». این دستگاه به آنها این فرصت را می دهد تا درخواست نصب a کنند ایستگاه شارژ در فضای پارکینگ آنها برای استفاده فردی. هزینه ها مسئول خواهند بود. با این حال ، ایستگاه شارژ به پیشخوان الکتریکی مناطق مشترک متصل خواهد شد.

درخواست باید به متولی آپارتمان ارسال شود و صاحب خانه برای مستاجرین. نامه باید درک کند:

 • یک نمودار دقیق یا توضیحات کار ؛
 • چندین نقل قول از برق مختلف ؛
 • درخواست ثبت نام در دستور کار جلسه عمومی بعدی.

متولی همکار می تواند درخواست را فقط در صورت امکان امتناع کند دلیل را توجیه کنید. او باید در صورت تمایل به مخالفت با این نصب ، پرونده را به دادگاه بیاورد.

خوب است بدانید

هزینه یک ترمینال شارژ برای خودروی برقی در آپارتمان ها بستگی به تجهیزات انتخاب شده و کارهایی دارد که باید انجام شود. در واقع ، نقطه غذایی مناطق مشترک ممکن است از طریق تجهیزات شارژ از قدرت مورد نیاز پشتیبانی نکند. در این صورت لازم است هزینه های اضافی برای اجرای یک نقطه تحویل جدید ارائه شود.

کمکهای موجود برای نصب ایستگاه شارژ آپارتمان

همكاران همكاری نیز حق دارند یارانه که باعث کاهش قیمت ایستگاه شارژ و هزینه ها می شود. کمک های ارائه شده در سطح ملی توسط Avere-France (انجمن ملی توسعه تحرک برقی) از طریق برنامه منفی.

مبلغ تعیین شده در 50 ٪ هزینه تجهیزات, نصب. سقف 960 یورو HT برای زیرساخت های در نظر گرفته شده برای استفاده فردی اعمال می شود. اگر ایستگاه شارژ برای استفاده مشترک طراحی شود ، 1660 یورو است.

دو شرط دیگر نیز باید برآورده شود:

 • قدرت ترمینال نباید از 22 کیلووات تجاوز کند
 • پیشنهاد انتخاب شده باید برچسب برنامه نامطلوب را بدست آورده است.

به موازات، یارانه ها توسط جوامع اعطا می شود. به عنوان مثال در پاریس ، همكاران حق دارند معادل 50 ٪ از میزان كار باشند. تأمین مالی نصب ایستگاه شارژ در مناطق مشترک ، در دسترس ساکنان و بازدید کنندگان امکان پذیر است. در هر نقطه شارژ 500 یورو در هر ساختمان بیش از 4 امتیاز شارژ در هر ساختمان قرار می گیرد.

نحوه صرفه جویی در مصرف برق مرتبط با شارژ مجدد یک ماشین برقی ?

نکات عملی برای هزینه شارژ را کاهش دهید برای یک ماشین برقی. اولین انتخاب حق است برق. قیمت ها با توجه به تأمین کنندگان متفاوت است. علاوه بر این ، برخی از شرکت ها پیشنهادات مناسبی را برای صاحبان اتومبیل های برقی ارائه می دهند.

پیشنهاد عرضه بار Totalnergies مثالی است. دسترسی به ساعت های “Super Hollow” که طی آن قیمت هر کیلووات ساعت از تخفیف بهره می برد. آن شامل:

 • 4 ساعت فوق العاده توخالی ، از 2 صبح تا 6 A.M. قیمت هر کیلووات ساعت در مقایسه با نرخ تنظیم شده در ساعات کامل در این ساعات فوق العاده توخالی 50 ٪ کاهش می یابد
 • 4 ساعت مرخصی ، از 11 بعد از ظهر تا 2 بعد از ظهر از 6 صبح تا 7 A.M. قیمت هر کیلووات ساعت از کاهش 29 ٪ در مقایسه با نرخ تنظیم شده در ساعات کامل در این ساعتهای خاموش بهره می برد.

بنابراین برای کاهش هزینه های آن برای کاهش هزینه های آن کافی است.

برای سفرهای طولانی ، راننده می تواند استفاده کند ایستگاه های شارژ رایگان. آنها در پارکینگ در بسیاری از مراکز خرید و فروشگاه ها ، از جمله موارد دیگر در دسترس هستند.

در عین حال ، باید به خاطر داشت که رفتار راننده در چرخ بر مصرف وسیله نقلیه تأثیر می گذارد ، که در همان زمان هزینه های مرتبط با شارژ را تحت تأثیر قرار می دهد. برای صرفه جویی در هزینه ، در اینجا برخی از حرکات برای اتخاذ وجود دارد:

 • ترافیک را پیش بینی کنید تا بتوانید قابل انعطاف ؛
 • فعال کردن حالت “اکو” از ماشین ؛
 • از ترمز ترمیمی برای شارژ باتری در طول سفر ؛
 • نظارت بر وضعیت و فشار لاستیک.

اشتراک Notalerngies

من مستقیماً بصورت آنلاین مشترک می شوم
به پیشنهاد سبز در کمتر از 10 دقیقه ثابت شده است

قیمت مسدود شده به مدت 1 سال و انرژی تجدید پذیر فرانسه

شما به سایت تأمین کننده Totalnergies هدایت خواهید شد.

خلاصه: نحوه صرفه جویی در مصرف برق هنگام داشتن ماشین برقی ?

نکات عملی برای کاهش هزینه شارژ برای یک ماشین برقی وجود دارد.

نکاتی برای کاهش مصرف:

1. انتخاب تأمین کننده برق مناسب.

برخی از تأمین کنندگان برق پیشنهادات مناسبی را برای صاحبان اتومبیل های برقی ارائه می دهند. پیشنهادات مختلفی را برای بهره مندی از بهترین قیمت های موجود در بازار مقایسه کنید.

2. یک پیشنهاد را با گزینه کامل/ساعت توخالی ساعت مشترک کنید.

در طی ساعت های خاموش قیمت برق ارزان تر است. بیشتر تأمین کنندگان ارائه می دهند ، مانند جمع شدن با پیشنهاد بارگیری آن.

3. برنامه شارژ مجدد وسیله نقلیه برقی خود را در طی ساعات خاموش.

شارژ وسیله نقلیه خود را در طی ساعات خاموش شارژ کنید به شما امکان می دهد از ارزانترین قیمت کیلووات ساعت بهره مند شوید و در نتیجه صورتحساب خود را پایین بیاورید.

4. از ایستگاه های شارژ رایگان استفاده کنید.

می توانید آنها را با برنامه ها پیدا کنید. اگر می خواهید خرید خود را در خانه انجام دهید ، بعضی از فروشگاه ها آنها را در پارکینگ خود ارائه می دهند.

ایستگاه های شارژ اتومبیل برقی: قیمت ، نصب ، کار

مقایسه انرژی SELECTRA

حتی اگر قبل از اتخاذ ماشین برقی به فرانسوی ها زمان برد ، امروزه عمدتا شهرهای ما را اشغال کرده است که در آن امکان پیدا کردن آنها در سلف سرویس وجود دارد. این سیستم سلف سرویس به رانندگان این فرصت را داده است که این اتومبیل های جدید را کشف کنند. از این پس ، رانندگان بیشتر و بیشتر به این گزینه اقتصادی تر از اتومبیل های حرارتی روی می آورند. بسیاری از مزایای رانندگان را ترغیب می کند تا به یک وسیله نقلیه برقی تغییر دهند: مفید ، ساکت ، جمع و جور و آلاینده کمتر از وسایل نقلیه سنتی. اما ، انتخاب ماشین برقی نیز مشکل شارژ منظم را حل می کند. کدام دستگاه شارژ را انتخاب کنید ? هزینه آن چقدر است ?

ماشین برقی: چرا خود را به ایستگاه شارژ مجهز کنید ?

 1. تجهیز به ایستگاه شارژ: اشخاص حقیقی
 2. ایستگاه شارژ اتومبیل برقی را نصب کنید: مجتمع
 3. تجهیز کردن کسب و کار ایستگاه های شارژ برای اتومبیل های برقی

ماشین الکتریکی

یک ایستگاه شارژ: افراد

این ماشین برقی که قبلاً از رانندگان رها شده بود ، چند سال است که دموکراتیک می کند. اما ، صاحب یک ماشین برقی نیاز دارد دسترسی به ایستگاه های شارژ عمومی, یا نصب یک نقطه بار خانگی.

برای شارژ مجدد ماشین برقی خود از خانه ، لازم است که خود را به یک سوکت تقویت شده یا ایمن. در واقع ، سوکت و کابل برای چند ساعت درخواست می شوند و یک سوکت استاندارد اجازه نصب کافی را نمی دهد.

جعبه هایی که به دیوار وصل می شوند ، از نوع صندوقچه, مخصوصاً برای شارژ مجدد یک ماشین برقی طراحی شده اند. آنها این مزیت را دارند امنیت بیشتر و یک سرعت بار بسیار سریعتر که با یک سوکت کلاسیک.

ایستگاه شارژ اتومبیل برقی را نصب کنید: آپارتمان ها

اتومبیل های برقی بیشتر هستند شارژ شده در خانه. بنابراین نصب ضروری است زیرساخت ها را در پارکینگ های جمعی مسکن آپارتمان شارژ کنید. بدون این ، کاربران وسایل نقلیه برقی مجبور به یافتن وسایل دیگر برای شارژ مجدد وسایل نقلیه خود هستند.

طی چند سال ، نصب راه حل شارژ خانه باید تشکیل شود یک دارایی واقعی در صورت فروش مجدد محل اقامت.

اگر کاربر اتومبیل برقی صاحب محل اقامت باشد ، باید به طور ضمنی قبل از شروع کار به همکاران اطلاع دهید نصب ، به ویژه در یک جلسه عمومی (GA).

یک سیستم نشان شخصی باید به همکاران اجازه دهد از ایستگاه شارژ استفاده کنند. بنابراین ، هر یک از شرکت کنندگان فقط به برق مصرف می شود.

در صورت جدید بودن ساختمان ، تعهد به پیشبانی, امروزه مروج مشمول تعهد پیش از Câble می شود, تا حدودی ، ماشین به منظور نصب ایستگاه های شارژ آینده در پارکینگ ها.

شرکت خود را به ایستگاه های شارژ برای اتومبیل های برقی تجهیز کنید

آنجا عمل انتقال انرژی موضوعات مربوط به استفاده و دموکراتیک سازی وسایل نقلیه برقی را برجسته می کند. بسیاری از شرکت ها از تأثیر آنها ممکن است آگاه شده اند. بنابراین آنها به منظور ارتقاء تحرک برقی ، چندین ابتکار عمل کرده اند.

ایستگاه های شارژ برای اتومبیل های برقی نشان دهنده واقعی است دارایی برای شرکت ها. علایق مربوط به نصب آنها برای شرکت ها بی شمار است:

 • وسیله جدیدی ازمشتریان جدید را جذب کنید : در حالی که منتظر شارژ مجدد ماشین برقی هستید ، مشتری قادر خواهد بود یک فروشگاه جدید ، کالاهای جدید ، خدمات جدید را کشف کند ، بنابراین خریدهای جدید را تشویق می کند. برای شرکت ها ، مجهز بودن به ایستگاه های شارژ نیز مترادف با مراجعه رایگان در برنامه ها و نقشه های موقعیت مکانی پایانه های اطراف است.
 • مناسبت فعالیت یک تجارت را متنوع کنید : این شرکت می تواند از طریق ایستگاه های شارژ برقی ، خدمات اضافی مانند اجاره اتومبیل برقی.
 • به روز باشید رعایت مقررات مربوط به استانداردهای تجهیزات : از قبل مجهز به ایستگاه های شارژ برقی برای شرکت های بخش سوم اجباری است. از سال 2012 ، ساختمانهای جدید و ساختمانهای نوسازی شده نیز موظفند با ایستگاه های شارژ پیش از تجهیزات باشند. از سال 2015 ، این ضرورت نیز برای زیرساخت های موجود معتبر بوده است.

ماشین برقی: کدام ایستگاه شارژ را انتخاب کنید ?

 1. آنجا پریز برق تقویت شده یا ایمن
 2. ایستگاه های شارژ سریع یا صندوقچه
 3. آنجا سوکت استاندارد / عادی برای بارگیری یک ماشین برقی
 4. ایستگاه شارژ “جمعی”

ایستگاه شارژ اتومبیل برقی

پریز برق تقویت شده یا ایمن

آنجا سوکت تقویت شده یا ایمن به نظر می رسد مانند یک پریز برق استاندارد است. تفاوت بین سوکت تقویت شده / ایمن و یک پریز برق استاندارد چیست ? کاملاً ساده که سوکت تقویت شده / ایمن به طور خاص به شارژ مجدد وسیله نقلیه برقی (4 ساعت شارژ) اختصاص داده شده است و این که پلاگین معمولی (استاندارد) دارای زمان شارژ طولانی تر (10 ساعت شارژ) است.

رسانه های الکتریکی تقویت شده توسط Legrand با سوکت “Green’up Access” ایجاد شدند. این پلاگین امکان شارژ مجدد را فراهم می کند بدون خطر (استاندارد IP66) با این حال بهينه سازي هنوز باید مورد بررسی قرار گیرد (14 آمپر معادل متوسط ​​7 تا 9 ساعت).

این سوکت ها به شما امکان می دهند ماشین برقی خود را شارژ کنید امن است. قفل کردن امکان پذیر است و برنامه های شارژ آن را برنامه ریزی کنید با چند سوکت. در خطرات اضافه بار به لطف یک سیستم برق به عنوان تابعی از برق موجود در خانه از آنها جلوگیری می شود. به محض شارژ مجدد وسیله نقلیه الکتریکی ، منبع تغذیه کاهش می یابد.

از طرف دیگر ، سوکت تقویت شده سریعترین راه برای شارژ مجدد ماشین برقی نیست. در واقع ، یک شارژ کامل نیاز دارد 7 تا 9 A.M.

با این حال ، سوکت تقویت شده یک راه حل است بسیار اقتصادی. قیمت آن به 80 یورو. این قیمت شامل هزینه نصب سوکت توسط یک متخصص نیست. با این وجود ، الف قطع کننده مدار دیفرانسیل برای سازگاری با سوکت تقویت شده ضروری است. به طور متوسط ​​100 یورو برای این قطع کننده مدار طول می کشد.

ایستگاه های شارژ سریع یا Wallbox

به دلایل امنیتی توسط اکثر تولید کنندگان اصلی خودرو توصیه می شود ، این ایستگاه شارژ دیوار “Wallbox” هست یک ایستگاه جمع و جور جمع و جور جمع و جور که متناسب با شبکه داخلی است.

Wallbox قدرت های بالاتر را مجاز می کند. برای شارژ سریع اتومبیل های برقی (16 آمپر ، به طور متوسط ​​بین 3 تا 5 ساعت).

در حین بار ، ترمینال سریع یا Wallbox دارای a کیفیت حفاظت و ایمنی. بسته به مدل سوکت انتخاب شده ، گزینه های برنامه نویسی در ساعات خاموش به منظور امکان پذیر است پس انداز کردن و صورتحساب انرژی خود را کاهش دهید. سایر ویژگی ها به عنوان تطبیق برق و ضبط برق مصرفی برای داشتن یک امکان پذیر است بهترین پیگیری او مصرف انرژی.

در کنترل و کنترل از راه دور هم با سوکت ایمن و هم با ترمینال Wallbox امکان پذیر است.

نصب ترمینال نوع Wallbox برای نصب برق نیاز به مداخله یک حرفه ای دارد. این امر باید تأیید کند که هیچ خطری برای گرم کردن خط وجود ندارد.

گرانتر از یک سوکت ایمن ، Wallbox از موجود است 500 یورو (برای یک ترمینال 3 کیلووات). لازم خواهد بود که بین 800 و 1200 یورو (برای یک ترمینال 7 کیلووات) ، به ذکر نیست هزینه های نصب توسط یک برقکار. این هزینه ها نیز با توجه به پیکربندی مسکن متفاوت است.

کمک به نصب یک ایستگاه شارژ برای کمک به نصب ایستگاه شارژ برای افراد ، به شکل 30 ٪ اعتبار مالیاتی, از کاهش نرخ مالیات بر ارزش افزوده, از اعتراف نخست یا حتیکمک از جوامع محلی.

نصب ترمینال شارژ اتومبیل برقی �� �� با تماس با Selectra در:
01 86 26 12 05 یادآوری رایگان (در حال حاضر باز)

سکوی تلفنی در حال حاضر بسته شده است (سرویس رایگان – از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر باز است)

مقایسه انرژی SELECTRA

برای نصب یک نقل قول رایگان بخواهید
یک ایستگاه شارژ برای وسایل نقلیه برقی !

سوکت استاندارد / معمولی برای بارگیری یک ماشین برقی

این گزینه اقتصادی است زیرا خروجی برق از قبل نصب شده است. با این حال ، آن را ارائه می دهد زمان شارژ بسیار طولانی: به طور متوسط ​​10 ساعت, در مقابل 4 ساعت برای یک حالت بارگیری بهینه.

برای شارژ مجدد ماشین برقی خود با یک پریز داخلی استاندارد ، باید با استفاده از کابل متصل شود ، که به طور کلی با وسیله نقلیه تأمین می شود.

استفاده از a استاندارد برای شارژ مجدد ماشین برقی شما نیست توصیه نمیشود توسط تولید کنندگان از نظر امنیت. رانندگان گاهی اوقات می توانند از این روش بارگیری استفاده کنند ، اما باید استثنایی باقی بماند.

ایستگاه شارژ “جمعی”

ما در مورد صحبت می کنیم ایستگاه های شارژ “جمعی” هنگامی که اینها در پارکینگ های خصوصی برای صاحبان همکار نصب می شوند.

پایانه های جمعی فضای بیشتری را نسبت به پایانه های نوع Wallbox به خود اختصاص می دهند. آنها نیز هستند عزیز برای خدمات یکسان با ترمینال Wallbox. با این وجود ، هزینه های نصب تقسیم می شوند بین کاربران و صورتحساب تسهیل می شود با یک بیانیه از راه دور و سیستم صورتحساب خودکار.

نصب ایستگاه شارژ: چه قیمتی ?

 1. قیمت پایانی بار اتومبیل برقی: افراد ، شرکت ها و جوامع
 2. ترمینال بار: الف سرمایه گذاری سودمند
 3. ماشین برقی: برنامه اقرار کردن

قیمت یک ترمینال بار اتومبیل برقی: افراد ، شرکت ها و جوامع

بسته به قیمت ها متفاوت است مدل از گرفتن ، قدرت شارژ مورد نظر ، و همچنین محل متر برقی.

یک مطالعه نشان می دهد قیمت خرید و نصب ایستگاه های شارژ در نظر گرفته شده برای شارژ مجدد اتومبیل های برقی و ترکیبی ، چه برای اشخاص حقیقی, در شرکت که در آن اجتماع.

این مطالعه توسط تیمی از موسسه Rocky Mountain انجام شده است قیمت نصب امتیازات کاشت به بازیگران این بخش ، مانند تولید کنندگان خودرو ، جوامع ، تولید کنندگان تخصصی و متخصصان انرژی.

قیمت ایستگاه شارژ اتومبیل برقی

مدلهای ترمینال شارژ موجود در مطالعه عبارتند از:

 • ایستگاه های شارژ سریع نصب شده در اقامتگاه ها (Wallbox),
 • پایانه های قرار داده شده در پارک های پارکینگ عمومی (مرکز خرید ، پارکینگ کار و غیره.),
 • پایانه های قرار داده شده در جاده های عمومی,
 • ایستگاه ها و مکان های دیگر با پایانه های بار سریع (مناطق بزرگراه ، ایستگاه های خدماتی و غیره.).

در سوال “چقدر واقعاً یک ایستگاه شارژ هزینه دارد ? “”, نویسندگان این مطالعه با یک سه گانه پاسخ می دهند.

هزینه بستگی به این دارد:

متوسط ​​هزینه های نصب ایستگاه های شارژ

انواع پایانه ها هزینه های نصب متوسط
ترمینال مسکونی (Wallbox) 870 یورو
ترمینال در یک پارکینگ عمومی 2،890 تا 3،890 یورو
ترمینال در یک جاده 4200 تا 6،500 یورو
ترمینال در یک ایستگاه یا مکان های دیگر حداکثر 43400 یورو

توجه داشته باشید که گاهی اوقات نصب یک پلاگین برقی یا ایستگاه شارژ مانند Wallbox است توسط تولید کنندگان خودرو ارائه شده است به مناسبت یک ماشین برقی خریداری شده. این “ژست تجاری” باعث می شود مصرف کنندگان برای تغییر به وسایل نقلیه برقی و بنابراین به انتقال انرژی تشویق شوند.

ترمینال بار: یک سرمایه گذاری سودآور

نصب ایستگاه شارژ برای وسیله نقلیه الکتریکی است یک سرمایه گذاری سودآور در دراز مدت.

در واقع ، اتومبیل های برقی خیلی کمتر مصرف کنید این اتومبیل های حرارتی ، قیمت های شارژ بسیار سودمندتر هستند:

 • 2 یورو در هر 100 کیلومتر برای اتومبیل های برقی ؛
 • بین 6 و 7.5 € در 100 کیلومتر برای وسایل نقلیه حرارتی.

سپر قیمت برای ایستگاه های شارژ ? در مصاحبه با روزنامه Les Echos ، امانوئل ماکرون اعلام کرد که سپر قیمت گذاری به ایستگاه های شارژ اتومبیل برقی گسترش می یابد از ژانویه 2023. ایستگاه های شارژ مربوطه پایانه های افراد ، پایانه های عمومی ، پایانه های خصوصی و پایانه های مسکن جمعی است. گسترش سپر قیمت برای این تجهیزات با هدف اطمینان از قیمت های معقول و پایدار برای ترغیب فرانسوی ها به خرید یک ماشین برقی. برای بهره مندی از این کمک ، برنامه ریزی برای شارژ زیرساخت باید یک گواهی در مورد افتخار موجود در سایت را تکمیل کند

نصب ترمینال شارژ اتومبیل برقی �� �� با تماس با Selectra در:
01 86 26 12 05 یادآوری رایگان (در حال حاضر باز)

سکوی تلفنی در حال حاضر بسته شده است (سرویس رایگان – از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر باز است)

مقایسه انرژی SELECTRA

برای نصب یک نقل قول رایگان بخواهید
یک ایستگاه شارژ برای وسایل نقلیه برقی !

ماشین برقی: برنامه نامطلوب

برای نصب ایستگاه شارژ اتومبیل برقی کمک کنید

برنامه اقرار کردن برای تسهیل خرید و نصب ایستگاه شارژ برقی یارانه به افرادی که در یک ساختمان زندگی می کنند ، بریزید. برای بهره مندی از این حق بیمه ، فراخوانی یک حرفه ای در برنامه برای Adveer ، مانند Energies Vinci ، Zeplug ، C-CAR ، EDF ، Ekwateur ، Proxiserve یا Mobylgreen ضروری است.

با کمک ، می توان دریافت بازپرداخت 50 ٪ هزینه خرید و نصب ایستگاه شارژ. حدا. برای پایانه های استفاده جمعی ، مبلغ کمک به 1300 یورو و برای مدلهای خاص تا 1660 یورو می رسد.

بازپرداخت 40 ٪ هزینه خرید و نصب را می توان درخواست کرد شرکت ها و جوامع.

ویدیوی زیر را کشف کنید تا در مورد برنامه نامطلوب اطلاعات بیشتری کسب کنید:

نحوه نصب ایستگاه شارژ اتومبیل برقی در خانه ?

 1. ترمینال شارژ: آثار قابل پیش بینی
 2. نصب ایستگاه شارژ اتومبیل برقی: درخواست های اداری
  1. برای صاحبان
  2. برای مستاجر
  3. هیچ پارکینگ

  ترمینال شارژ: کارهایی که باید ارائه شود

  حتی اگر شغل بزرگی نیست برای نصب یک ترمینال بار در محل اقامت خود قرار نیست ، با این وجود باید قبل از تجهیز خود به یک ماشین برقی فکر کنید که خانه خود را تطبیق دهید.

  داشتن یک نصب برقی تحت استانداردها. این بدان معنی است که خانه به طور ضمنی مجهز به یک است گرفته شده از زمین. در صورت عدم مجهز بودن محل اقامت ، می توان آن را نصب کرد.

  برای نصب ایستگاه شارژ برای وسیله نقلیه الکتریکی ، لازم است با یک تماس بگیرید شرکت تخصصی. قبل از مداخله در مسکن ، شرکت باید یک کار را انجام دهد تشخیص الکتریکی محفظه.

  ترمینال بار خودرو ، بیشتر اوقات است, روی دیوار نصب شده است گاراژ. با این وجود ، در صورتی که فضایی برای رفع آن روی دیوار وجود نداشته باشد ، می توان ترمینال را روی یک پا نصب کرد.

  ما نباید فراموش کنیم که فکر کنیم محوطه پارکینگ وسیله نقلیه ، و همچنین طول کابل قبل از نصب ترمینال. کابل ها به طور کلی 8 متر اندازه گیری می کنند. بنابراین ماشین نباید بیش از 8 متر از ایستگاه شارژ پارک شود.

  Toyota و EDF به نیروهای خود می پیوندند تا به کسانی که در یک وسیله نقلیه برند سرمایه گذاری می کنند ، به منظور تسهیل بارگیری وسایل نقلیه برقی در خانه ، تویوتا و EDF ، یک پیشنهاد برق ارائه دهند و یک پیشنهاد برق را به ویژه برای صاحبان وسایل نقلیه برقی طراحی کنند. این قرارداد برق در شب و آخر هفته و همچنین برق تجدید پذیر قیمت ارزان تر کیلووات ساعت به مشتریان ارائه می دهد. این پیشنهاد جدید علاوه بر خرید یکی از وسایل نقلیه الکتریکی زیر 100 ٪ زیر خواهد آمد: Toyota RAV4 قابل شارژ هیبرید ، Proace City Electric ، Proace City Vero Electric ، Lexus UX300E و به زودی NX 450H+.

  نصب ایستگاه شارژ اتومبیل برقی: درخواست های اداری

  نصب ایستگاه شارژ اتومبیل برقی

  برای صاحبان

  اگر راننده ماشین برقی صاحب ساختمان باشد ، باید متولی, با نامه ثبت شده با تأیید رسید ، الف توضیحات دقیق پروژه, همراه با ایده آل یک طرح. وی در دستور کار جلسه عمومی بعدی ثبت خواهد شد.

  سپس این پروژه در این جلسه عمومی بعدی ذکر خواهد شد ، اما مشمول آراء همکاران نخواهد بود. با این حال ، متولی ممکن است ظرف 6 ماه برای مخالفت با کار ، دادگاه منطقه را تصرف کند. در این حالت ، قاضی تصمیم می گیرد یا به نفع کار نصب ایستگاه های شارژ برقی تصمیم خواهد گرفت.

  اگر کاربر در یک آپارتمان زندگی کند و همسایگان با نصب سوکت مخالفت کنند ، پس می تواند از او استفاده کند “حق گرفتن”.

  نصب یک ترمینال بار الکتریکی در یک ساختمان موجود در حال حاضر امروزه امروز است یک حق.

  با این حال ، الف سیستم شمارش و صورتحساب فردی مصرف برق امکان پذیر است.

  برای مستاجرین

  اگر کاربر مستاجر باشد ، او همچنین می تواند از این امر استفاده کند حق گرفتن.

  سپس متعلق به او است با صاحب آن ارتباط برقرار کنید تمام جزئیات پروژه او به طوری که این یکی به متولی اطلاع دهید به نوبه خود.

  پارک ممنوع

  در صورتی که کاربر داشته باشد پارک ممنوع در ساختمان خود می تواند تدوین کند درخواستی به جامعه به طوری که به او اعطا می کند حق شغلی برای نصب ایستگاه شارژ در پیاده رو.

  به طور کلی ، اینگونه نیست رایگان نیست. بنابراین امکان استفاده وجود دارد ایستگاه های شارژ عمومی, یا شرکت های کاربری اگر مجهز به آن باشد.

  شارژ یک ماشین برقی در محدوده عمومی

  از کجا می توان ایستگاه های شارژ برای ماشین برقی را پیدا کرد ?

  به طور متوسط ​​5 تا 10 ٪ پر کردن های ساخته شده توسط صاحبان اتومبیل های برقی ساخته شده است پایانه های عمومی. این نرخ با توجه به میزان ایستگاه های شارژ برقی موجود در یک منطقه متفاوت است.

  برای ایستگاه های شارژ را پیدا کنید در خارج از خانه یا محل کار خود ، می توانید به مکانهای عمومی خاص ، پارکینگ ها ، مغازه ها یا حتی امتیازات اتومبیل بروید. از اول ژانویه 2025 ، پیدا کردن فضاهای پارکینگ با شارژ مجدد در اماکن عمومی به لطف مقررات جدید در پارکینگ های عمومی آسان تر خواهد بود.

  شارژ تمام ایستگاه های شارژ برقی در سراسر جهان را مشخص می کند. به لطف کاربرد آن در وب یا موبایل قابل دسترسی است ، این سرویس ، که به صورت مشارکتی کار می کند ، اجازه می دهد مکان پایانه ها را پیدا کنید شارژ (موجود در این نزدیکی). ماهیت مشارکتی Chargemap بر اراده جامعه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات نهفته است. به محض اینکه پایانه های جدید توسط یک کاربر کشف شد ، دومی می تواند آن را به سایر کاربران خودروهای برقی گزارش دهد.

  نحوه دسترسی به ایستگاه های شارژ عمومی ?

  دسترسی به این ایستگاه های شارژ عمومی برای اتومبیل های برقی به طور کلی نیاز به کارت دسترسی ویژه.

  برای به دست آوردن این کارت دسترسی به پایانه ها ، کاربر باید از جوامع درخواست کنید مسئول پایانه ها یا در پذیرایی از مغازه ها. تمام این اطلاعات در Chargemap نیز موجود است.

  مشکلی که توسط کاربران اتومبیل های برقی روبرو می شود این است که ، اغلب ، کاربران پارک اتومبیل های حرارتی در این مکان های رزرو شده.

  در واقع ، این مکان های اختصاص داده شده به اتومبیل های برقی هنوز کمی مورد استفاده قرار می گیرند و سایر رانندگان به طور مرتب از آنها به عنوان مکان های پارکینگ معمولی استفاده می کنند. این پدیده باید با دموکراتیک سازی ماشین برقی محو شود.

  Myriam Soumah

  میریام در آوریل 2022 به تیم Kelwatt پیوست. ابتدا روی روشها به عنوان بخشی از این حرکت کار می کرد ، وی سپس در بخش نوسازی انرژی نیز تخصص داشت. او به عنوان بخشی از کار بهبود انرژی آنها به فرانسوی ها مشاوره و مشاوره می دهد.

  صرفه جویی در هزینه در قبض برق و/یا گاز خود را با مقایسه کننده SELECTRA مقایسه کنید !
  09 75 18 41 65 یادآوری رایگان
  (شماره غیرقانونی – سرویس رایگان – در حال حاضر افتتاح شده است) اعلامیه

  سکوی تلفن در حال حاضر بسته شده است (سرویس رایگان – دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه از ساعت 8:30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر باز کنید)

  مقایسه انرژی SELECTRA

  مصرف خود را آزاد کنید
  انرژی توسط مقایسه کننده Selectra !

  در مورد مصرف انرژی بیشتر بدانید

  محاسبه توان الکتریکی در فرمول وات

  انرژی الکتریکی را در وات محاسبه کنید: فرمول و محاسبه

  چه قدرت EDF را انتخاب کنید ? شبیه ساز

  EDF متوسط ​​نظارت بر مصرف کننده برقی در زمان واقعی

  اقتصاد گرمایشی

  نحوه ذخیره گرمایش ? 10 نکته !

  کل کل برآورد شبیه سازی انرژی مستقیم

  شبیه سازی Totalnergies: قبض برق/گاز خود را تخمین بزنید

  برآورد شبیه سازی Vattenfall

  شبیه سازی Vattenfall: قبض انرژی خود را تخمین بزنید