کانال: اشتراک و قیمت – چه پیشنهادی برای انتخاب?, اشتراک های کانال: قیمت ، پیشنهادات ، کانال ها.

اشتراک های کانال: قیمت ، پیشنهادات ، کانال ها

Contents

شش کانال در بسته استاندارد+ استاندارد ارائه شده است:

کانال+: اشتراک و قیمت – چه پیشنهادی برای انتخاب ?

SVOD DE CANAL+ پیشنهاد مطمئناً یکی از کاملترین بازار است ، اما همچنین یکی از پیچیده ترین برای دستگیری است. اما وحشت نکنید ، این راهنما برای کمک به شما در دیدن واضح تر و انتخاب پیشنهادی که مناسب شما باشد ، وجود دارد !

 • فیلم های اخیر در اولین پخش.
 • Apple TV+ یکپارچه.
 • فرمولها با Netflix ، OCS ، Paramount+ و دیزنی+.
 • یک رابط فکری بصری.
 • محتوای کوچک 4K.
 • قیمت بالاتر از رقابت.
 • چند تولید منحصر به فرد.

چه از طریق ابتدایی ترین پیشنهاد آن و چه از طریق ثروتمندترین فرمول های آن که برای خدمات شخص ثالث دوپ شده است ، کانال+ امروزه از بیش از یک راه جالب است. مشکل این است که می توان دانستن کدام پیشنهاد برای نیاز شما پیچیده است. بنابراین بیایید همه این موارد را به شما کمک کنیم تا به شما در انتخاب بهترین انتخاب کمک کنیم.

کانال+، myCanal: چه تفاوت هایی ?

بیایید از ابتدا شروع کنیم. تحت کانال فرقه+ ، کانال های موضوعی مختلف گروه مانند کانال+ اسناد ، سری کانال+ ، کانال+ صفحه بزرگ یا حتی کانال+ را پنهان کنید. این محتوا در صورت زنده یا پخش مجدد یا از طریق رمزگذار اختصاصی یا در جعبه اینترنت آن ، در دسک تاپ ، تلویزیون ، موبایل یا رایانه لوحی قابل دسترسی است.

MyCanal هنگامی که این کاربرد گروه است که همه اینها را گرد هم آورده است ، بلکه سایر خدماتی که علاوه بر این امکان مشترک شدن وجود دارد (دیزنی+، نتفلیکس ، OCS ، TNT و غیره). مانند رقابت ، در همه جا در دسترس است و عملیاتی را که ما از یک سرویس SVOD در سال 2023 انتظار داریم ، انجام می دهد.

کانال استاندارد+ بسته

 • بازپرداخت خلق و خوی ظرف 30 روز
 • دستگاه ها 2 اتصالات همزمان
 • Live_TV کیفیت ویدیویی: Ultra HD (4K)
 • بارگیری آفلاین موجود در دسترس
 • Espace Espace Enface در دسترس است

قیمت و تعهد

کانال استاندارد+ بسته (نوعی “پایه” که تقریباً در تمام بسته های دیگر ادغام شده است) با 22.99 یورو در هر ماه ارائه می شود. لطفاً توجه داشته باشید ، این قیمت فقط در صورت اشتراک با یک دوره تعهد 24 ماهه در دسترس است (خوشبختانه در طی 30 روز امکان تغییر ذهن شما باقی مانده است) ، و همچنین پس از 12 ماه به 27.99 یورو می رود. اگر می خواهید با اشتراک ماهانه چیزی انعطاف پذیر تر باشد که در هر زمان ممکن است خاتمه یابد ، این قیمت 27.99 یورو در هر ماه بلافاصله اعمال می شود.

با این حال ، توجه داشته باشید که فقط اشتراک با تعهد به یک کانال+ رمزگشایی (اجاره 7 یورو در هر ماه اضافی) یا دسترسی به محتوای کانال از جعبه تلویزیون ISP خود (نارنجی ، رایگان ، Bouygues ، SFR … ). این شرایط همچنین مربوط به سایر بسته ها است. خوشبختانه ، این سرویس از طریق برنامه MyCanal ، با تعهد یا بدون تعهد کاملاً قابل دسترسی است.

برای افراد زیر 26 سال ، کانال+ پیشنهاد می کند ماهانه و بدون تعهد به 13.99 یورو در هر ماه مشترک شود.

مشترک شدن در کانال+ به طور خودکار شامل گزینه TV+ به صورت رایگان به مدت دو ماه است. پس از این دوره ، این گزینه 10 یورو اضافی در هر ماه صورتحساب می شود. بنابراین نباید در صورت لزوم آن را غیرفعال کنید.

کانال+ بسته: محتوا

محتوای موجود در بسته کانال+

شش کانال در بسته استاندارد+ استاندارد ارائه شده است:

 • کانال+ (سینمای اخیر ، خلاقیت های اصلی و سریال های بین المللی ، فوتبال و غیره)
 • کانال+ صفحه بزرگ (انتخاب فیلم های بلند “نمادین و ضروری”)
 • Canal+ Sport 360 (فوتبال ، راگبی ، MotoGP ، F1 ، WRC ، بوکس و غیره)
 • Canal+ Series (سری اصلی فرانسوی و واردات خارجی)
 • Canal+ Docs (مستندها و داستان ها)
 • کانال+ بچه ها (کارتون ، سریال ، Docus و دیگران برای جوان)

برنامه هایی که توسط کانال های ذکر شده در بالا پخش می شود مانند پخش مجدد به صورت زنده قابل دسترسی است. همین مورد برای TNT (حتی اگر شرایط خاصی برای برخی از آنها اعمال شود تا بتوانند به پخش مجدد دسترسی پیدا کنند) ، که در اینجا همه کانال ها وجود دارد:

گزینه تلویزیون+ به مدت دو ماه به صورت رایگان (سپس 10 یورو در ماه) کانال های زیادی را اضافه می کند ، آنچه در اینجا وجود دارد

دسترسی به سرویس Cafeyn و “بیش از 1100 عنوان مطبوعات نامحدود” نیز در این اشتراک گنجانده شده است.

سرانجام ، از 20 آوریل ، دسترسی به رقیب Apple TV+ مستقیماً در MyCanal ادغام می شود. چه چیزی برای ناپدید شدن محتوای Lionsgate+ در اواخر ماه مارس جبران می کند ، به خصوص که محتوای مارک اپل در 4K HDR ارائه شده است. با این حال توجه داشته باشید که اگر قبلاً در Apple TV+مشترک شده اید ، پیشنهاد نمی شود حساب خود را به MyCanal پیوند دهید و بنابراین لازم است خاتمه یابد.

آنچه در بسته کانال گنجانده نشده است+

دسترسی به خدمات رقیب Netflix ، OCS ، Disney+ یا Paramount+ یا به برخی از کانال+ طرفین به عنوان فیلم+ یا کانال+ سینما نیست.

دانستن

Canal+ Pack می تواند به طور همزمان در دو صفحه استفاده شود. بخشی از محتوا در 4K ارائه شده است ، البته با داشتن یک صفحه سازگار. برنامه MyCanal در تبلت ها/تلفن های هوشمند/چوب/جعبه های چندرسانه ای Android و IOS ، کنسول ها (Xbox و PlayStation) ، تلویزیون هوشمند سامسونگ ، سونی ، LG و Hisense و رایانه ارائه می شود.

بسته سری Canal+ Cine

 • بازپرداخت خلق و خوی ظرف 30 روز
 • دستگاه ها 2 اتصالات همزمان
 • Live_TV کیفیت ویدیویی: Ultra HD (4K)
 • بارگیری آفلاین موجود در دسترس
 • Espace Espace Enface در دسترس است

قیمت و تعهد

سپس به نظر ما جالب ترین پیشنهاد کانال+، Cine Séries Pack می آید. برای 34.99 یورو در هر ماه (با یک تعهد 24 ماهه دوباره) ، این بسته چیزهای مختلفی را برای دیدن ارائه می دهد. با این حال ، توجه داشته باشید که قیمت پس از 12 ماه به 45.99 یورو در ماه افزایش می یابد ، و این همان قیمت شور تر است که برای کسانی که دوست دارند بدون تعهد انجام دهند اعمال می شود.

یک بار دیگر ، افراد زیر 26 سال با کاهش 50 ٪ خراب می شوند ، برای “فقط” 22.99 یورو در هر ماه و بدون تعهد.

Canal+ Cine Series Pack: محتوا

محتوای موجود در بسته سری Canal+ Cine

علاوه بر تمام کانال های کانال+ ذکر شده در بالا ، و همچنین دسترسی به TNT ، Canal+ Ciné Séries Pack ویژه سخاوتمندانه است. اول از همه ، چهار سرویس رقبا SVOD وجود دارد (علاوه بر Apple TV+، همچنین در اکثر بسته های دیگر نیز ارائه می شود) ، که مستقیماً در رابط MyCanal یکپارچه شده اند: دیزنی+، Netflix ، Paramount+و OCS. به نظر می رسد که این کافی نیست ، اضافی در کانال+ کانال ها برای سینمای حتی بیشتر ، از جمله تمام سینما+ تغییرات ارائه می شود:

 • کانال+ سینما (اغلب فیلم های منتشر نشده)
 • Ciné+ First (فیلم در اخبار)
 • Ciné+ هیجان (اکشن ، خارق العاده ، تعلیق ، اضطراب …)
 • Ciné+ Emotion (کمدی های عاشقانه ، احساسات …)
 • Ciné+ Famiz (کمدی ، انیمیشن ، ماجراجویی …)
 • Ciné+ Club (سینمای نویسنده ، مستقل …)
 • Ciné+ Classic (کلاسیک عالی هنر هفتم)

سرانجام ، علاوه بر Cafeyn ، دسترسی به لیزی (1 کتاب صوتی در هر ماه) و Télérama (دسترسی مشترک) گنجانده شده است.

آنچه در بسته سری Canal+ Cine گنجانده نشده است

کانال های اختصاص داده شده به کانال+ ورزش در آنجا نیستند.

Netflix ، Disney+ و اگر من در حال حاضر مشترک هستم ، چگونه کار می کند ?

اگر قبلاً با یک سرویس رقیب حساب کاربری دارید ، وحشت نکنید. برای پرداخت فقط یک صورتحساب ، آن را به حساب کانال+ خود وصل کنید. علاوه بر این ، مشخصات و سابقه خواندن شما حفظ می شود. برای Netflix ، هنوز هم می توان به اشتراک حق بیمه برای استفاده از کیفیت UHD و چهار صفحه همزمان استفاده کرد. با این حال توجه داشته باشید

دانستن

محتوای کانال+ توسط دو نفر در حداکثر همزمان قابل مشاهده است. همین مورد برای OC ، Paramount+ و Netflix. دیزنی+ او را تا 4 نفر صعود می کند و بخش بزرگی از کاتالوگ UHD خود را ارائه می دهد ، هنگامی که بقیه با FHD راضی هستند. با این وجود می توان به طور جداگانه در حق بیمه Netflix مشترک شد تا بتواند فرمول آن را تقویت کند.

کانال+ اشتراک: قیمت ، پیشنهادات ، کانال ها.

ورزش ، سینما و سری ، این DNA کانال+ است که اشتراک با بهترین محتویات ارائه می دهد. بنابراین کانال های مختلف و با چه قیمت ها چه پیشنهادهایی دارند ? خواهید دید ، قیمت اشتراک های کانال به علاوه با توجه به دسته انتخاب شده ، مدت زمان درگیری و نوع پشتیبانی مورد استفاده (تلویزیون یا جریان) متفاوت است.

کانال+ آرم+

Maxime Blondet – اصلاح شده در تاریخ 09/12/2023 در ساعت 2:45 بعد از ظهر

 1. اشتراک کانال+
 2. Canal+ Ciné Series برای طرفداران سینما و سریال
 3. کانال+ ورزش برای علاقه مندان به ورزش
 4. همه چیز با کانال+ دوستان و پیشنهادات خانوادگی گنجانده شده است
 5. کانال+ با یا بدون تعهد
 6. کاهش قیمت برای افراد زیر 26 سال
 7. کانال+ رایگان ، ممکن است ?
 8. آیا می توانیم کانال+ ارزان تر داشته باشیم ?
 9. پیشنهادات کانال: نحوه دسترسی به محتوا ?
 10. MyCanal چیست ?
 11. محتوای فوق الذکر
 12. چگونه پیشنهاد کانال خود را خاتمه دهیم+ ?
 13. سریال کانال+: سرویس کانال SVOD+
 14. نکته اصلی که باید در پیشنهادات کانال به خاطر بسپارید

با چهار پیشنهاد کانال, با توجه به غنای دسته های آن ، و همچنین سری محدود ، با قیمت های جذاب پیشنهاد شده است ، احتمال کمی وجود دارد که شما از عضویت در یک کانال ناامید شوید+. و علاوه بر این ، وجود دارد ماه اول برای امتحان کردن همه بسته ها با تعهد.

بنابراین در اینجا همه چیزهایی است که شما باید درباره آن بدانید کانال+ ، سریال کانال+ سینی ، کانال+ ورزش و کانال+ دوستان و خانواده و کل جهان کانال+. همانطور که کانال می گوید: “نگاه نکنید ، شما در جای دیگر پیدا نخواهید کرد“”.

به نظر می رسد که کاتالوگ کانال+ قبلاً ارائه نشده است ، یک تازگی وجود دارد: اکنون اشتراک در Apple TV+ بدون هیچ هزینه اضافی در تمام پیشنهادات کانال گنجانده شده است.

اشتراک کانال+

اشتراک در کانال+پیشنهاد کانال اساسی, یکی که به عنوان یک پایگاه مشترک برای همه دسته های دیگر عمل می کند. این اشتراک شامل موارددسترسی به کانال های کانال+ ، کانال+ عجیب و غریب ، کانال+ سری ، کانال+ اسناد ، کانال+ بچه ها و Infosport+ و Canal+ Sport 360.

این امکان را به شما می دهد تا با بیش از 300 فیلم منتشر نشده در سال ، سینما پیدا کنید. علاوه بر این ، فیلم های اخیر ، از آنجا که کانال+ می تواند آنها را تنها شش ماه پس از انتشار سینمای خود پخش کند. با این اشتراک ، همچنین سریال را پیدا کنید ، با Canal Original Canal+ Creations و Series International ، Sport ، با بهترین لیگ قهرمانان اروپا (دو پوستر در روز) لیگ 1 (یک پوستر در روز) ، اما همچنین لیگ برتر ، از 14 مورد برتر راگبی یا جایزه بزرگ فرمول 1 و Moto GP. و هزینه این پیشنهاد را که اجازه می دهد هزینه دارد به بهترین کانال نگاه کنید+ ? در اینجا قیمت های کانال+ اشتراک وجود دارد:

قیمت اشتراک کانال+
تعهد قیمت در هر ماه حالت انتشار
2 سال 22.99 یورو برای یک سال, سپس 27.99 یورو تلویزیون + برنامه MyCanal
بدون درگیری 27.99 یورو برنامه MyCanal
بدون تعهد – 26 ساله 13.99 یورو برنامه MyCanal

Canal+ Ciné Series برای طرفداران سینما و سریال

سریال کانال+ سینما: این است پیشنهاد نهایی برای طرفداران سینما و سریال. نه تنها به شما دسترسی دارید تمام کانال های سریال سینما و کانال+ : کانال+ ، کانال+ عجیب ، کانال+ سینما ، کانال+ سریال ، Ciné+ Premier ، Ciné+ Frisson ، Ciné+ Emotion ، Ciné+ Famiz ، Ciné+ Club ، Ciné+ Classic ، Fox ، Warner Bros TV ، Polar+ ، سری سینمای باشگاه ، TCM Cinema ، TCM Cinema ، TCM Cinema ، کانال Paramount و عمل. هر یک در کل 21 کانال, برای یافتن سینمای فوق العاده تازه به طور انحصاری ، با حداکثر 500 فیلم شامل 350 منتشر نشده در سال.

سریال سینمایی

و ، همانطور که کانال+ توافق نامه های توزیع را امضا کرده است ، شما همچنین به خدمات مختلف SVOD یا VOD دسترسی دارید:

 • نوتفلیکس, رهبر جهانی SVOD با هزاران سریال تلویزیونی ، از جمله اصل مشهور نتفلیکس به عنوان چیزهای غریبه یا La Casa de Papel, فیلم ، انیمیشن ، مستند و سایر برنامه های برنده جایزه.
 • دیزنی+, مقصد دیزنی ، مارول ، پیکسار ، جنگ ستارگان و استودیوی نشنال جغرافیایی ، که یک کاتالوگ بسیار غنی و خانوادگی را ارائه می دهد.
 • مهم+, با Showtime ، CBS ، MTV ، Comedy Central ، Nickelodeon و Paramount Pictures: A Mountain of Entertainment
 • OC
 • کانال+ سری, سرویس SVOD DE Canal+ ، از برنامه MyCanal قابل دسترسی است ، و در آن می توانید تمام کانال های اصلی+ خلاقیت ها را در جریان پیدا کنید.
 • تلویزیون اپل+, سرویس SVOD اپل ، که بسته ای از فیلم ها و سریال های خوب مانند The Morning Show یا Tehran را گرد هم می آورد.

دسته ای از ثروت باورنکردنی ، کاملترین پیشنهاد از نظر سینما و سریال که با قیمت هایی که بسیار جذاب هستند نمایش داده می شوند:

قیمت اشتراک Canal+ Ciné Series
تعهد قیمت در هر ماه حالت انتشار
2 سال 34.99 یورو برای یک سال, سپس 45.99 یورو تلویزیون + برنامه MyCanal
بدون درگیری 45.99 یورو برنامه MyCanal
بدون تعهد – 26 ساله 22.99 یورو برنامه MyCanal

Canal+Ciné Séries ، بدون شک بهترین پیشنهاد تلویزیون از نظر سینما و سریال است: کانال+، نتفلیکس ، دیزنی+، OCS. بیش از بیست کانال و بهترین های SVOD در یک اشتراک واحد جمع شده اند.

کانال+ ورزش برای علاقه مندان به ورزش

ما تا جایی پیش نمی رویم که بگوییم پیشنهاد کانال+ اسپرت پیشنهاد نهایی برای طرفداران ورزش است. او وجود ندارد. در واقع ، دیفیوزرها به حدی هستند که یافتن همه آنها در یک اشتراک یکسان غیرممکن است. با این وجود ، دسته گل کانال+ اسپرت یکی از نزدیکترین موارد است که به آن نزدیک می شود. تا به امروز ، این است کاملترین پیشنهاد برای علاقه مندان به ورزش و فوتبال بخصوص. و دور.

کانال اسپرت

در واقع ، با اشتراک کانال+ ورزش, مشترکین به کانال های کانال موجود در کانال+ پیشنهاد بلکه به بسیاری از کانال های ورزشی مانند:

از نظر فوتبال ، شما هر روز به دو بازی Ligue 1 و Ligue 2 دسترسی دارید ، 100 ٪ از مسابقات لیگ قهرمانان اروپا ، یک مسابقه لیگ اروپا یا کنفرانس لیگ اروپا و مسابقات اصلی اروپا مانند لیگ اول انگلیسی ، سری A ایتالیایی A ، The. اسپانیایی لیگا و بوندس لیگا آلمانی. برای مصرف بیش از حد فوتبال ، حتی برای معتاد ترین آنها کافی است.

شما همه ورزش ها را دوست دارید ، نه فقط فوتبال ? مشکلی نیست. دسته گل Canal+ Sport نیز راگبی است ، با 14 تیم برتر ، جام قهرمانان و چالش جام ، اما همچنین جایزه بزرگ فرمول 1 و Moto GP ، NBA ، هندبال یا گلف. اگر با این همه ، شما در ورزش کمبود دارید ، این یک اشتراک در یک سالن ورزشی است که باید گرفته شود !

قبل از گرفتن بلیط خود در یک سالن ورزشی ، به قیمت Canal+ Sport Pack نگاه کنید و به خودتان اجازه دهید وسوسه شوید:

قیمت پیشنهادات ویژه کانال+ ورزشی
تعهد قیمت در هر ماه حالت انتشار
2 سال 25.99 یورو برای یک سال, سپس 39.99 یورو تلویزیون + برنامه MyCanal
بدون درگیری 39.99 یورو برنامه MyCanal
بدون تعهد – 26 ساله (موش+ ورزش) 19.99 یورو برنامه MyCanal

Canal+ Sport+ Pack پیشنهادی است که برای دوستداران ورزش و به ویژه فوتبال رزرو شده است. لیگ 1 ، لیگ قهرمانان اروپا ، لیگ اروپا و حتی مسابقات بزرگ اروپا را پیدا کنید.

همه چیز با کانال+ دوستان و پیشنهادات خانوادگی گنجانده شده است

“”چرا وقتی می توانید همه چیز را داشته باشید ، به بهترین ها راضی باشید ?“: این خط کانال+ دسته دسته گل دوستان و خانواده است. یک دسته ، من چه می گویم ، و نه یک ترکیب. در واقع ، کانال+ پیشنهاد دوستان و خانواده است سه دسته در یک: کانال+ ، سریال کانال+ CINé و کانال+ ورزش. یک پیشنهاد کانال اعتیاد آور ، برای Bulimics تلویزیون ، زیرا این پیشنهاد نهایی است ، اما همچنین به طور بالقوه خطرناک است: با اشتراک کانال+ دوستان و خانواده ، شما و خانواده ممکن است دیگر بینی خود را از خانه خود دریافت نکنید یا بعد از آن ، هر عصر ، شما این کار را خواهید کرد پسری داشته باشید که مبل را چمباتمه می زند. ناگفته نماند که همه اینها قیمت دارد:

کانال+ قیمت اشتراک دوستان و خانواده
تعهد قیمت در هر ماه حالت انتشار
2 سال 64.99 یورو برای یک سال, سپس 79.99 یورو تلویزیون + برنامه MyCanal
بدون درگیری 79.99 یورو برنامه MyCanal

کانال+ با یا بدون تعهد

برای هر پیشنهاد کانال ، چندین نوع اشتراک وجود دارد: با دو سال نامزدی, بدون درگیری وت بدون تعهد – 26 ساله.

پیشنهادات با دو سال درگیری البته سودمندترین است. از نظر قیمت ، اول از همه ، از آنجا که به استثنای پیشنهادات غیر اتصال – 26 سال ، آنها ارزان ترین هستند ، نرخ تبلیغاتی سال اول. آنها سپس به طور مستقیم در تلویزیون شما به محتوا دسترسی می دهند. و در پیشنهادات با دو سال درگیری ، مشترکین از آن بهره مند می شوند ماه اول برای امتحان کردن.

از طرف آنها ، پیشنهادات کانال بدون تعهد گرانتر است. در واقع ، تحویل تبلیغاتی سال اول اعمال نمی شود. اشکال دیگر: مشترکان فقط در جریان پخش ، از طریق برنامه MyCanal به محتوا دسترسی دارند.

همین مورد برای – 26 ساله ، اما آنها از تخفیف اضافی 10 یورو در قیمت هر اشتراک در کانال بهره مند می شوند+. با این وجود کانال های دسته ای بدون تعهد از این مزیت برخوردار هستند: می توان پیشنهاد خود را در هر زمان و بدون هیچ هزینه ای خاتمه داد.

کاهش قیمت برای افراد زیر 26 سال

منپیشنهاد کانال موش++ برای مردم محفوظ است از 18 تا 25 سالگی (تا روز قبل از 26 سالگرد آنها). با این پیشنهاد ، آنها از اشتراک کانال+ با نرخ تبلیغاتی 13.99 یورو در ماه (به جای 22.99 یورو) بهره مند می شوند ، کاهش 50 ٪ در قیمت بسته اصلی به استثنای تبلیغی. در مورد اشتراک های کانال+ Ciné و Canal+ Sport ، آنها به ترتیب با قیمت 22.99 یورو و 19.99 یورو ماهانه هستند.

دقت مهم: با پیشنهادات کانال حداقل 26 سال رزرو شده ، شما به نسخه 100 ٪ دیجیتال دسترسی دارید . یعنی اینکه به محتویات دسترسی پیدا می کنید فقط در جریان برنامه MyCanal در رایانه شخصی ، موبایل و رایانه لوحی ، از طریق Chromecast ، AirPlay یا کنسول بازی Xbox خود. این بدان معنی است که شما به طور مستقیم در تلویزیون خود به محتوا دسترسی ندارید.

کانال+ رایگان ، ممکن است ?

از پیشنهادات کانال به صورت رایگان بهره مند شوید ، نه ، این امکان پذیر نیست. با دسته های کانال ، بر خلاف سایر اشتراک های تلویزیونی ، ماه اول آزمایش رایگان وجود ندارد. با کانال+، هیچ پیشنهاد تبلیغاتی از این نوع وجود ندارد. در واقع ، گروه زنجیره ای رمزگذاری شده ترجیح می دهد تخفیف هایی را برای افراد زیر 26 سال ، تحویل قیمت معتبر برای یک سال یا ماه اول برای ارائه پیشنهادات با دو سال تعهد انجام دهد.

اگر ، در واقع جایگزینی برای بهره مندی از قسمت رایگان جهان کانال وجود دارد. در واقع ، برخی از تأمین کنندگان اینترنت کانال های کانال را در جعبه های جعبه خود مانند اپراتور رایگان با برخی از پیشنهادات Freebox درج می کنند. به عنوان مثال ، Freebox Revolution و Delta Delta هیچ هزینه اضافی برای مشترکین کانال های کانال+ Panorama Pack (60 کانال اضافی برای کل خانواده) ندارند. یک راه حل ایده آل برای لذت بردن از کانال+ کانال با قیمت کوچک. و با استفاده از Freebox Pop مانند Delta Freebox ، اشتراک سری Canal+ ، سرویس SVOD از Canal+ یک سال ارائه می شود.

خوب است بدانید: تا 31 اکتبر 2023 ، اشتراک کانال+ به مدت شش ماه گنجانده شده است با Delta Freebox Pop و Freebox (سپس 27.99 یورو در ماه با تعهد 12 ماه).

آیا می توانیم کانال+ ارزان تر داشته باشیم ?

از طرف دیگر ، داشتن کانال+ ارزان تر ، بله ، امکان پذیر است. برای انجام این کار ، همانطور که دیدیم ، باید با دو سال درگیری در یک پیشنهاد کانال مشترک شویم تا یک سال تخفیف تبلیغاتی معتبر داشته باشیم یا زیر 26 سال داشته باشیم تا از کاهش 50 ٪ قیمت اشتراک خود بهره مند شویم.

و این همه چیز نیست. کانال+ به طور مرتب ارائه می دهد سری محدود یا برخی پیشنهادات تبلیغاتی در اشتراک های مختلف با کاهش قیمت. در دوره های خاصی از سال ، شما همچنین می توانید از کانال+ 100 ٪ پیشنهاد دیجیتال بدون تعهد به کاهش قیمت استفاده کنید فروش خصوصی.

این مورد در حال حاضر است ! کانال+ در واقع یک سری محدود به نام “100 ٪ کانال+”. به مدت 12 ماه 22.99 یورو در ماه نمایش داده می شود و سپس برای اشتراک 24 ماهه 32.99 یورو ، شامل کانال+ ، Apple TV+ و همچنین تمام کانال ها است.

پیشنهادات کانال: نحوه دسترسی به محتوا ?

دو امکان برای تماشای محتوای کانال شما وجود دارد: مستقیماً در تلویزیون یا جریان خود. در واقع همه اینها به ماهیت پیشنهاد کانال شما انتخاب کرده اید: با یا بدون تعهد.

با یک پیشنهاد بدون تعهد ، شما فقط به نسخه دیجیتال دسترسی دارید ، یعنی می گویند جریان از طریق برنامه MyCanal یا سایت Canalplus.کم, از رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود ، چه دستگاه Apple یا Android است. همچنین می توانید MyCanal را از طریق Google Chromecast یا Apple AirPlay در تلویزیون خود پروژه کنید.

شما همچنین به برنامه MyCanal در تلویزیون هوشمند سامسونگ (از محدوده 2015) و تلویزیون های متصل که Android را اجرا می کنند ، دسترسی دارید. همچنین در Apple TV ، Android Mounsings ، سیستم تلویزیونی Amazon Fire و Xbox Game Consoles و PlayStation 5 در دسترس است. در پایان ، هنوز راه های زیادی برای تماشای کانال است+.

اما ، حتی بهتر است. در واقع ، اگر یک پیشنهاد کانال را با یک یا دو سال درگیری انتخاب کنید ، به همه محتوای خود نیز دسترسی دارید, مستقیماً در تلویزیون خود, و هرچه اپراتور شما باشد ، یا اگر رمزگذار کانال دارید+.

MyCanal چیست ?

MyCanal یک بستر کاملاً رایگان است که به طور مستقیم در اینترنت یا از طریق یک برنامه قابل دسترسی است. در سال 2013 راه اندازی شد ، در نوامبر 2020 دوباره طراحی شد. MyCanal است “نقطه ورود منحصر به فرد برای همه محتویات مشترکین“، همانطور که Franck Cadoret به همین مناسبت گفت ، DG کانال.

این سیستم عامل اجازه می دهدبه تمام مطالب موجود در پیشنهاد کانال خود دسترسی پیدا کنید, اما همچنین همه برنامه های کانال TNT, زنده یا پخش مجدد. بنابراین ، با MyCanal ، امکان دسترسی به 200 کانال تلویزیونی رایگان و پولی ، چندین سرویس SVOD ، مانند Netflix ، OCS یا Canal+ Series و حتی به یک سرویس ویدیویی در صورت تقاضا وجود دارد. به طور خلاصه ، این یک است محتوای فوق العاده.

سرویس MyCanal ، که ادعا می کند 15 میلیون کاربر ماهانه و ادعا می کند که در 5 سال 30 میلیون نفر دارد ، مانند بسیاری از سرویس های ویدیویی پخش می شود. شما می توانید تمام برنامه های کانال+ ویدیویی را از هر رسانه ای تماشا کنید. همچنین می توانید تماشای محتوا را در یک پشتیبانی شروع کرده و آن را در دیگری به پایان برسانید. همچنین می توان برنامه هایی را برای تماشای آنها در ارتباطات خارج کرد.

و اگر نمی دانید به چه چیزی نگاه کنید ، MyCanal چندین نوع تحقیق را به شما ارائه می دهد تا به شما در یافتن خوشبختی خود کمک کند. علاوه بر این ، MyCanal آرزو دارد به یک ویراستاری محتوا, با تمرکز بر شخصی سازی ، با پیشنهادات متنوع تر به عنوان تابعی از اخبار لحظه.

محتوای فوق الذکر

مانند سایر کانال های تلویزیونی و خدمات مختلف SVOD ، کانال+ محتوا را با کیفیت 4K ارائه می دهد ، یعنی با چهار بار پیکسل بیشتر از HD کامل ، برای وضوح تصاویر چشمگیر و رنگهای نفس گیر.

فقط ، برای تماشای کانال+ محتوای در UHD 4K ، شرایط خاصی برای تحقق وجود دارد. اول از همه ، شما باید تجهیزات سازگار داشته باشید ، یعنی یک تلویزیون تلویزیونی سازگار و رمزگذار تلویزیون. شرط دیگر: داشتن سرعت اینترنت حداقل 25 مگابایت در ثانیه.

سرانجام ، برنامه های کانال+ باید با کیفیت 4K ارائه شود. و این در مورد همه محتوا صورت نمی گیرد. در حال حاضر ، اینها در واقع رویدادهای ورزشی هستند ، مانند Grand Grand Prix فرمول 1 یا بازی Ligue 1 Football در روز شنبه ساعت 9 بعد از ظهر ، یا فیلم ها و سریال ها. از طرف دیگر ، محتوای ارائه شده توسط سریال های کانال VOD و Canal+ همه با کیفیت 4K هستند.

چگونه پیشنهاد کانال خود را خاتمه دهیم+ ?

اگر می خواهید اشتراک کانال+خود را خاتمه دهید ، امکان پذیر است. اما ، نه فقط چگونه. در واقع ، خاتمه پیشنهاد کانال خود از طریق اینترنت غیرممکن است. برای انجام این کار ، واقعاً لازم است ارسال ایمیل در این آدرس:

کانال+

سرویس خاتمه

TSA 86172

95905 Cergy Pontoise Cedex 9

توضیح مهم: شما تا یک ماه قبل از تاریخ سالگرد اشتراک کانال خود برای ارسال درخواست خاتمه خود دارید. در صورت تمایل ، می توانید فرم درخواست خاتمه را بارگیری کنید. شما آن را در بخش مشتری خود در بخش “اشتراک” پیدا خواهید کرد.

سریال کانال+: سرویس کانال SVOD+

Canal+ Series ، این نام پلت فرم ویدیویی جریان کانال است+. در مارس 2019 راه اندازی شد ، جایگزین پیشنهاد بازی قدیمی کانال می شود. و ، همانطور که از نام آن پیداست ، فقط سری ، کانال اصلی+ خلاقیت ها را ارائه می دهد بلکه سریال های بین المللی را نیز ارائه می دهد. در مجموع, کمی بیش از 150 سری, به دور از آنچه Netflix در کاتالوگ خود ارائه می دهد ، اما فقط سری با کیفیت است.

با سری Canal+ ، کانال+ به وضوح انجام داد انتخاب کیفیت بیش از کمیت. علاوه بر این ، از 3 فوریه ، سرویس ویدیویی در مورد تقاضا Starzplay بدون هیچ هزینه اضافی با سری Canal+ در دسترس است. و همه اینها برای قیمت جذاب, از 6.99 یورو در ماه ، قیمت در بین ارزان ترین بازار SVOD.

Canal+ Series ، یک سرویس SVOD ، یک پیشنهاد کانال دیگر

سینما ، سریال ، ورزش ، برنامه های جوانان ، چیزی برای همه در کانال وجود دارد+. بنابراین لزوماً یک پیشنهاد کانال وجود دارد که برای شما ساخته شده است.

نکته اصلی که باید در پیشنهادات کانال به خاطر بسپارید

بهترین پیشنهاد کانال برای فیلم ها و سریال ها چیست؟ ?

بهترین پیشنهاد کانال برای تماشای فیلم و سریال بدون شک اشتراک کانال+ Séries است ، با نرخ 34.99 یورو در ماه به مدت یک سال ، سپس 45.99 یورو در ماه ، با دو سال تعهد. این دسترسی به کانال های کانال+ ، کانال+ عجیب و غریب ، کانال+ سری ، کانال+ سینما ، اما همچنین Netflix ، OCS ، دیزنی+ ، Paramount+ ، و همچنین Canal+ Series ، SVOD DE Canal Service+. این پیشنهاد نهایی برای طرفداران سینما و سریال است.

بهترین پیشنهاد کانال برای ورزش چیست ?

اگر از طرفداران ورزش هستید ، هیچ مشکلی برای اغوا کردن توسط پیشنهاد Canal+ Sport نخواهید داشت. نه تنها اشتراک Canal++ را دارید ، بلکه علاوه بر این ، شما به کانال+ ورزش و همچنین به کانال های ورزشی Eurosport و Bein و Multisports دسترسی دارید. همه اینها با 25.99 یورو در ماه به مدت یک سال ، سپس 39.99 یورو در ماه ، با دو سال نامزدی. در حال حاضر کاملترین پیشنهاد ورزشی در بازار است.

چه پیشنهادهای کانال برای – 26 ساله ?

پیشنهادات موش+ برای – 26 سال مناسب نیست. در عوض ، این تخفیف در تمام پیشنهادات برای افراد 18 تا 25 ساله (تا روز قبل از 26 سالگرد آنها) است. آنها از 50 ٪ تخفیف بهره مند می شوند. تنها همتای ، مشترکین – 26 ساله ، فقط به نسخه دیجیتال دسترسی دارند ، یعنی می گویند جریان.