سقراطی: برنامه ای که باعث ایجاد تکالیف به جای دانشجویان می شود!, سقراط ، برنامه جادویی که تکالیف شما را برای شما رقم می زند.

سقراط ، برنامه جادویی که تکالیف شما را برای شما ایجاد می کند (یا تقریبا)

هدف این است که آنها را به تجدید نظر برسانند ، یاد بگیرند که بدون کاربرد سقراطی انجام دهند. فقط در حال حاضر نزولی ، سقراط به زبان انگلیسی کار می کند. شما باید اظهارات خود را به انگلیسی ترجمه کنید.

سقراطی: برنامه ای که به جای دانش آموزان تکالیف را انجام می دهد !

سقراط برنامه ای است که ممکن است برای مدت زمان طولانی در مورد آن صحبت شود. برای لحظه ای در iOS و یک وب سایت (برنامه Android به زودی در حال آمدن است) در دسترس است ، سقراط پیشنهاد می دهد به جای دانشجویان کارهای خانه را انجام دهد. و علاوه بر انجام کار برای آنها ، او آنها را تجدید نظر می کند تا روزی دیگر به آن احتیاج نداشته باشند.

وظایف درخواست سقراطی

در ابتدا ، سقراط یک وب سایت مطمئناً شناخته شده از افراد کوچک باهوش است. هدف او تقریباً است به جای دانش آموزان کارهای خانه را انجام دهید. امروز ، سقراط به برنامه ای برای iOS و خیلی زود در اندروید وارد می شود (در دست توسعه).

شما Photomath را به یاد می آورید ، برنامه ای که مشکلات ریاضیات را حل کرده است ? خوب سقراط به همه موضوعات گسترش یافته است که دانشجویان در دانشگاه ، دبیرستان و حتی دانشگاه هستند. بنابراین می توانیم مطالبی مانند زیست شناسی ، شیمی ، ریاضی ، روانشناسی ، تاریخ ، نجوم ، آناتومی ، جغرافیا و بسیاری دیگر را پیدا کنیم.

سقراط نیز به روشی بسیار ساده کار می کند. فقط از برگه موضوع عکس بگیرید و برنامه با مراحل دستیابی به نتیجه ، بلافاصله مشکل را حل می کند. علاوه بر راه حل ، دانش آموزان و دانشجویان می توانند به منابع مختلف یک تغییر انگشت ساده دسترسی پیدا کنند: فیلم ها ، دوره ها ، توضیحات و غیره.

هدف این است که آنها را به تجدید نظر برسانند ، یاد بگیرند که بدون کاربرد سقراطی انجام دهند. فقط در حال حاضر نزولی ، سقراط به زبان انگلیسی کار می کند. شما باید اظهارات خود را به انگلیسی ترجمه کنید.

بنابراین مگر اینکه شما یک معلم انگلیسی خوب برای ترجمه همه موضوعات خود داشته باشید ، باید کمی به زبان شکسپیر تسلط داشته باشید. در حالی که منتظر ورود یک نسخه فرانسوی و زبانهای دیگر هستیم.

BAC 2015 بهترین برنامه های کاربردی تجدید نظر می کند

اولین تست های BAC 2018 به سرعت نزدیک می شوند. برای همراهی شما ، در اینجا مجموعه ای از بهترین برنامه های Android برای تجدید نظر در خوب است.

همانطور که در بالا توضیح داده شد, هیچ نسخه اندرویدی در حال حاضر در دسترس نیست اما می توانید به وب سایت سقراطی دسترسی پیدا کنید.org برای استفاده از سرویس. در ضمن ، همیشه می توان از آن استفاده کرد ?

  • اشتراک اشتراک ->
  • توییتر
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به یک دوست

سقراط ، برنامه جادویی که تکالیف شما را برای شما ایجاد می کند (یا تقریبا)

کاربرد سقراطی

مشق شب ، برای اکثریت بسیار بزرگ مردم ، زخم است. کسی که هرگز آرزو نکرده است که به جای گذراندن شبهای طولانی ، در چند ثانیه آنها را انجام دهد ? یک برنامه تلفن همراه وجود دارد که از آن مراقبت می کند.

آه شادی تکالیف. این ساعت ها سر خود را در دستان خود صرف تلاش برای درک چگونگی حل این داستان ناگوار بردارها می کند. همه به دنیا نمی آیند نبوغ ریاضی. گفتن اینکه اگر در آن زمان ، تلفن هوشمند وجود داشته باشد ، همه چیز می توانست متفاوت باشد.

سقراطی ، برنامه ای که مشکلات را حل می کند

ما قرار نیست دروغ بگوییم ، بهترین خاطراتی که برای سالهای دبیرستان حفظ می کنیم ، برای کسانی که مدت طولانی آن را ترک کرده اند ، مطمئناً وظایف نیست. اکنون یک برنامه تلفن هوشمند وجود دارد که می تواند برخی از کارهای خانه را برای شما انجام دهد.

اصل سقراطی بسیار ساده است. فقط از مشکل خود عکس بگیرید و آن را به برنامه ارسال کنید. یک برنامه رایانه ای سپس اطلاعات را فریب داده و مشکل را برای شما حل می کند. سپس برنامه راه حل مسئله را به شما ارائه می دهد و روند وضوح را انجام می دهد.

یک برنامه کمک به تکالیف ?

به اسب های بزرگ خود نروید ، سقراطی برنامه ای نیست که به تقلب اختصاص داده شده است. خوب نه. برنامه مشکلات شما را حل می کند و تکالیف شما را ایجاد می کند. اما او همچنین به شما نشان می دهد نحوه دستیابی به راه حل مناسب.

بنابراین برنامه دوره عملیاتی را که برای رسیدن به نتیجه مناسب انجام می شود ، توسعه می دهد. سقراط همچنین پایه های یادگیری لازم برای حل مشکل را به یاد می آورد ، نکات کوچکی را ارائه می دهد و حتی ارائه می دهد درسهای ویدئویی. بنابراین طراحان برنامه آن را به عنوان یک می بینند مدرس مجازی.

آینده تکالیف و تقلب ?

سقراط با ریاضیات و مواد علمی کار می کند ، اما نه تنها. او همچنین ارائه می دهد کمک به تکالیف در تاریخ- GEO ، به زبان ها و در علوم انسانی و می تواند به برنامه پایان نامه کمک کند. با این حال مراقب باشید ، برای لحظه ای ، برنامه آمریکایی فقط به زبان انگلیسی کار می کند. برای ریاضی اشکالی ندارد ، اما برای بقیه ، بسیار سوال برانگیز است.

برنامه جادویی سقراط در iOS و Android رایگان و در دسترس است. اگر می تواند به شما در انجام کارهای خانه خیلی بهتر کمک کند. اما فراموش نکنید که در کلاس با کپی خود ، تلفن هوشمند شما پیشینی ممنوع خواهد بود.