چگونه می توان رادیاتورهای برقی خود را به درستی تنظیم کرد?, نحوه برنامه ریزی گرمایش برقی خود?

نحوه برنامه ریزی گرمایش برقی خود

برنامه “آخرین و مهم نیست” گرمایش شما به شما کمک می کند همیشه داغ باشید و کمتر هزینه کنید ! اکنون خواهیم دید که چگونه انجام دهیم.

چگونه می توان رادیاتورهای برقی خود را به درستی تنظیم کرد ?

آ تنظیم خوب رادیاتورهای برقی برای گرم کردن خانه ضمن محدود کردن مصرف آن ضروری است. نحوه تنظیم رادیاتورهای برقی آن برای دستیابی به تعادل بین راحتی و پس انداز ? در چه دما ترموستات را تنظیم کنید ? نحوه بهینه سازی انتشار گرما ? پاسخ در این مقاله امضا شده izi توسط EDF.

دمای قسمت ترموستات را به صورت بخشی پیکربندی کنید

مگر اینکه در یک استودیو یا T1 زندگی کنید ، قسمت های یک محل اقامت همه عملکردهای یکسانی ندارند و نه میزان اشغال یکسانی در طول روز. اگر لازم است یک اتاق نشیمن به طور دائم گرم شود ، برای یک حمام جزئی که تا حدی اشغال شده است ، صبح یا عصر هنگام دوش گرفتن کمتر است. بنابراین تنظیم رادیاتور برقی آن در مرحله اول است نوع قسمت را در نظر بگیرید (اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، دفتر ، حمام).

برای جایگزینی رادیاتورهای برقی خود به مشاوره IZI توسط EDF Expert نیاز دارید ?

هر قسمت سپس با دمای ایده آل مطابقت دارد:

�� برای قطعات زنده (اتاق نشیمن ، اتاق نشیمن ، اتاق ناهار خوری ، آشپزخانه) ، تنظیم ایده آل یک رادیاتور برقی حالت راحتی (تصویر آفتاب) مربوط به دما در دمای 19 درجه سانتیگراد.

با این حال ، از حالت سازگار با محیط زیست (نماد یک ماه) در دمای 17 درجه سانتیگراد به محض ترک محل اقامت خود (به عنوان مثال برای یک روز به کار خود بروید).

به محض ترک اتاقی که خانه به شدت توصیه نمی شود ، گرمایش را خاموش کنید. دما ممکن است به سرعت کاهش یابد. در تقویت ، رادیاتورهای برقی شما ممکن است انرژی زیادی را برای رسیدن به دمای مورد نظر در هنگام بازگشت هزینه کنند.

�� برای اتاق ها و دفتر اشغال شده در طول روز ، همان ایده ، حالت راحتی توصیه می شود (و حالت اکو در صورت عدم حضور). در شب ، می توانید رادیاتور برقی را نیز تنظیم کنید حالت سازگار با محیط زیست (ماه).

16 تا 17 درجه سانتیگراد برای خواب ترمیم کننده و یک ساعت زنگ دار بدون میگرن کافی است. اگر مجهز به ترموستات متمرکز (سیم خلبان ، مولتیژون) هستید ، شروع دستگاه گرمایش 1 تا 2 ساعت قبل از بلند کردن آن را برای یک بیداری ملایم برنامه ریزی کنید !

�� برای حمام, اگر خشک کن حوله شما اجازه می دهد ، رادیاتور خود را تنظیم کنید 17 درجه سانتیگراد هنگامی که بدون استفاده است, بین دو گذرگاه نزدیک در حمام. از طرف دیگر ، اشغال شده باید بتواند باشد گرم شده به 22 مراجعه کنید به 23 درجه سانتیگراد در چند دقیقه. بهتر است فنجان حوله خود را در برنامه ریزی کنید صبح/عصر عصر یا استفاده از یک برنامه تلفن هوشمند توسط شکاف زمان (اگر حوله شما متصل است).

بر خلاف ایده های دریافت شده خاص ، اینگونه نیست مفید نیست که به طور مداوم روشن شود. حمام یک اتاق گذر است. ناگفته نماند که خشک کن حوله ، به ویژه با دمنده ، احتمالاً انرژی زیادی مصرف می کند.

مرد جوان Teletravaille در خانه

به طور خلاصه ، ترموستات اصلی خود را در دمای 19 درجه سانتیگراد/راحتی (یا تنظیم چرخ) در روزی که حضور دارید تنظیم کنید. شب و در طول غیبت خود ، وارد حالت اکو/17 درجه سانتیگراد شوید. مهمتر از همه ، دما را به عنوان تابعی از قسمت با ترموستات تنظیم حرارتی موجود در هر رادیاتور الکتریکی تطبیق دهید.

انتشار گرما برای بهبود راحتی حرارتی

برخی از تنظیمات رادیاتور امکان دستیابی به راحتی حرارتی ، بهبود انتشار و حفظ گرما را فراهم می آورد. در اینجا چند نکته گرانبها وجود دارد:

pront جلوی رادیاتورهای برقی را بردارید (هیچ مبلمان یا مبل چسبانده شده به رادیاتور که گردش هوای گرم را مسدود می کند) ؛

دستگاه های گرمایش برقی خود را تمیز کنید در شروع فصل زمستان (گرد و غبار را از شبکه های تهویه خارج کنید)

�� رادیاتورهای برقی خود را در حالی که بخشی هستید ؛

شب ها کرکره ها را ببندید و پرده ها را بکشید (ترجیحاً ضخامت خاصی را انتخاب کنید) برای حفظ حداکثر گرما.

اگر سرما به ویژه از نظر باز (ویندوز ، درها) ادامه دارد ، به یاد داشته باشید که آنها را برای راحتی بیشتر جایگزین کنید دهانه خود را در معرض خطر قرار دهید در حالی که منتظر هستیم تا بتوانید آنها را تغییر دهید (اتصالات جایگزین ، همپوشانی برای نصب و غیره.). بطور کلی, سرد بودن در داخل مترادف با عایق ضعیف است محفظه. در واقع ، شما می توانید خانه خود را تا حد ممکن گرم کنید ، اگر عایق فاقد آن باشد ، هنوز سرد خواهید بود و ممکن است قبض انرژی شما منفجر شود.

همچنین ، با به دستورالعمل ها توجه کنید از سازنده دستگاه گرمایش شما. اگر دستورالعمل ها از بین رفته است ، در اینترنت مرجع مدل رادیاتور برقی خود در ارتباط با نام مارک را تایپ کنید. برخی از سایت های تولید کننده تمام اعلامیه های محصولات خود را بصورت آنلاین ارائه می دهند.

رادیاتور برقی خود را برای صرفه جویی در مصرف انرژی تنظیم کنید

نگرش خوب گرمایشی اتخاذ تنظیمات به اصطلاح سازگار با محیط زیست است. علاوه بر انجام خوب کیف پول خود ، تأثیر خود را بر روی محیط محدود می کنید. در اینجا چند نکته وجود دارد:

�� تعیین سناریوها با توجه به سبک زندگی شما. به عنوان مثال می توانید دمای مورد نظر را با توجه به قطعات در ساعت و در روز تعریف کنید و ترموستات خود را برنامه ریزی کنید.

�� دمای 1 درجه سانتیگراد را کاهش دهید از اتاق ، دفتر یا اتاق نشیمن شما 7 ٪ در قبض برق شما طبق آدم صرفه جویی می کند. به ویژه توصیه می شود رادیاتور برقی خود را به جای 20 درجه سانتیگراد به 19 درجه سانتیگراد تنظیم کنید و خود را در زمستان به درستی بپوشانید.

�� نیازی به قرار دادن کامل رادیاتورهای برقی خود نیست وقتی به خانه برمی گردید ، روزهای سرد. شما برق بیشتری مصرف خواهید کرد و اسکان شما سریعتر گرم نمی شود !

�� گرمایش را به طور کامل برش ندهید در طول روز ، حتی در غیاب خود ، اما رادیاتور را در حالت Eco/Moon قرار دهید (یا در صورت غیبت طولانی مدت ، بیش از سه روز) رادیاتور (یا حالت خارج از -ژل/فلوکون)).

�� در راه حل های هوشمند و متصل سرمایه گذاری کنید. رادیاتورهای هوشمند در صورت عدم حضور (ردیاب حضور) و پنجره باز می توانند خود را به طور موقت و خودکار قطع کنند. علاوه بر این ، رادیاتورهای متصل به کنترل از راه دور (احتراق ، دما و تنظیم حالت ها ، شکاف های زمان) اجازه می دهند.

هزینه های گرمایش می تواند تا 70 ٪ در بودجه انرژی مسکن وزن داشته باشد ! اگر مراقب نباشید و نکات خاصی را رعایت نکنید ، صورتحساب شما به سرعت به سمت قرمز می رود. بنابراین یک تنظیم خوب از رادیاتورهای برقی شما امکان مدیریت استدلال دمای محل اقامت شما را بدون توجیه هزینه های شما فراهم می کند.

در بهره برداری از رادیاتور برقی بستگی به فناوری روی تخته دارد. یک رادیاتور اینرسی (مایع یا خشک) گرمای ملایم و مترقی را در سراسر اتاق پخش می کند ، هنگامی که یک پانل تابشی گرمای فوری اما یک طرفه را آزاد می کند (در یک جهت ، با تابش). این هماهنگ کننده هوای تازه را از پایین آرزو می کند و به لطف مقاومت الکتریکی داخلی آن را گرم می کند. معمولاً گرمای خشک ، سریع و همگن را فراهم نمی کند.

رادیاتورهای برقی خود را برای عملکرد بیشتر تغییر دهید

اگر رادیاتور قدیمی شما است خیلی پیر یا خارج از نظم, حتی با بهترین تنظیمات در جهان ، رسیدن به تعادل ظریف بین راحتی دائمی و مصرف انرژی محدود دشوار خواهید بود.

رادیاتورهای شما ویران شده اند ? آنها را با izi توسط EDF جایگزین کنید !

آخرین رادیاتورهای نسل ارائه می دهند بهترین ظرفیت های گرمایش برای یک مصرف بهتر کنترل شده. علاوه بر این ، آنها دارند ویژگی های جالب برای یک تنظیم ساده و آسان:

 • اتوپروپراموف رادیاتور مدل شده بر سرعت زندگی شما
 • ردیاب حضور ؛
 • ردیاب پنجره باز ؛
 • کنترل از راه دور در زمان واقعی دستگاه های خود (از یک برنامه تلفن هوشمند) و غیره.

زن جوان با لوح خود مشورت می کند

آنجا قدرت گرمایش رادیاتور بسته به سطح اتاق و حجم گرم شدن باید با دقت انتخاب شود. نیازی به سرمایه گذاری در رادیاتور غلبه نیست. و برخلاف ناراحت کننده برای سرمایه گذاری در رادیاتور کم اندازه برای نیازهای گرمایش.

چه تنظیماتی برای رادیاتورهای برقی ? آنچه باید به خاطر بسپارید

در اینجا به طور خلاصه نحوه تنظیم رادیاتور برقی آن است:

تنظیم مناسب رادیاتورهای برقی به شما امکان می دهد تا در هر زمان ، در هر زمان که در فاکتورهای خود تسلط داشته باشید ، یک محل اقامت دلپذیر برای زندگی در هر زمان داشته باشید. به یاد داشته باشید که تنظیم نزدیکترین 1 درجه سانتیگراد می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

صنایع دستی ایزی توسط EDF به خانه می رود

رادیاتورهای هوشمند و متصل با IZI توسط EDF نصب کنید !

پس انداز را ذخیره کنید و با نصب رادیاتورهای هوشمند و متصل ، مصرف خود را کنترل کنید.

نحوه برنامه ریزی گرمایش برقی خود ?

برنامه گرمایش برقی

گرمایش برقی عملی است. ما آن را روشن می کنیم ، با توجه به نیازهای آن و قسمت هایی که در آن هستیم ، آن را خاموش می کنیم. اما گاهی اوقات کمی غلتکی است. سطح راحتی اول: خیلی گرم ، پس خیلی سرد و دوباره جمع شده. ناگفته نماند فاکتوری که با آن همراه است و همیشه گرمای آن است ، بنابراین می دانیم چگونه می توان برنامه ریزی گرمایش برقی خود را در اینجا برنامه ریزی کرد !

تا بیش از حد از گرمایش برقی خود درخواست نکنید ..

ما کمی بیشتر خواهیم دید که چگونه می توانید گرمایش برقی خود را برنامه ریزی کنید تا شما هرگز سرد نباشید یا مجبور شوید بانک Piggy خود را بپردازید تا صورتحساب انرژی خود را بپردازید ، اما قبل از آن ، استفاده از این موارد مفید است که در ذهن استفاده کنید که به شما امکان محدود کردن خود را می دهد هزینه های گرمایشی.

1. اسکان خوب منزوی ، مبنای هزینه های گرمایش کمتر !

اگر در یک خانه زندگی می کنید ، همیشه با جدا کردن سقف شروع کنید-منبع اصلی از دست دادن گرما-سپس به طبقه پایین به طبقه همکف بروید.

حتی در یک آپارتمان ، برای جریانهای هوا در اطراف ویندوز و درها شکار کنید.

برای جلوگیری از از بین رفتن گرما در خانه شیرین خانه خود ، حتماً:

 • پنجره ها را جمع کنید
 • کوسن های درب
 • پرده های ضخیم دراز بکشید
 • شب ها کرکره ها را ببندید

این چند حرکات کوچک به شما امکان می دهد گرما را حفظ کنید !

همچنین بخوانید:

2. دمای ایده آل را بدانید (قبل از فشار دادن گرمایش)

بله ، ما می دانیم ، ذهنی است. برخی از آنها همیشه خیلی گرم هستند وقتی دیگران تغییر می کنند. اما دقیقاً ، هنگامی که آدمی (آژانس مدیریت محیط زیست و انرژی) است که آن را می گوید ، باعث می شود همه موافق باشند �� (و در عبور ، آیا می دانید که کاهش دمای 1 درجه سانتیگراد به شما امکان می دهد تا 7 ٪ پس انداز را بدست آورید ?)

Ademe توصیه می کند اتاق های نشیمن (اتاق نشیمن ، آشپزخانه ، اتاق غذاخوری) را در طول روز 19 درجه سانتیگراد گرم کنید و در شب 17 درجه سانتیگراد گرم شود. برای جلوگیری از زباله ، لازم نیست قسمتهای بدون استفاده (انبار ، اتاق رختشویی ، گاراژ و غیره) را گرم کنید.

و اگر بیش از 24 ساعت دور هستید ، رادیاتورهای خود را از حالت یخبندان خارج کنید: 12 درجه سانتیگراد در دمای 14 درجه سانتیگراد .

همچنین بخوانید:

3. رادیاتورهای برقی خود را حفظ کنید ، آنها آن را به شما باز می گردانند !

مانند ماشین شما ، رادیاتورهای شما برای عملکرد بهینه باید مرتباً حفظ شوند. خاک و گرد و غبار در داخل عملکرد آنها را کاهش داده و مصرف الکتریکی آنها را افزایش می دهد. برای تمیز کردن رادیاتورهای برقی خود ، بسیار ساده است: از جاروبرقی برای گرد و غبار قسمت های قابل مشاهده و یک پر استفاده کنید تا گرد و غبار را به سمت بینابینی بریزید. برای فرکانس: تمیز کردن را به طور متوسط ​​دو بار در سال ارائه دهید.

4. و بنابراین ، شما می توانید کاملاً از برنامه نویسی گرمایش برقی خود بهره مند شوید

برنامه “آخرین و مهم نیست” گرمایش شما به شما کمک می کند همیشه داغ باشید و کمتر هزینه کنید ! اکنون خواهیم دید که چگونه انجام دهیم.

نحوه برنامه ریزی گرمایش برقی خود

بسیاری از دستگاه ها برای محدود کردن هزینه های گرمایش و جلوگیری از شگفتی های ناخوشایند هنگام ورود این لایحه در پایان ماه وجود دارند. با تشکر از اتوماسیون خانگی !

برای اینکه بتوانید گرمایش برقی خود را برنامه ریزی کنید ، باید آن را با چند دستگاه تکمیل کنید.

به عبارت دیگر ، او را به اندازه کافی اضافه کنید تا دمای اتاق را اندازه گیری کند و همچنین وسیله ای برای گزارش به او هنگام زمان گرم شدن و زمان متوقف کردن زمان آن رسیده است.

این شما هستید که دمای هدف را با توجه به لحظات روز و روزهای هفته تعیین می کنید. شما اسلات زمان گرمایش را با توجه به سبک زندگی خود (ساعات کاری ، شب ، تعطیلات و غیره) برطرف می کنید. بنابراین شما فقط در صورت لزوم گرم می شوید. دیگر گازپی نیست !

همچنین بخوانید:

دوره های گرمایش را بررسی کنید

ترموستات/محرک ، دریچه ترموستاتیک ، کاوشگر در فضای باز ، … شما برای انتخاب تجهیزات خود را به منظور خلبانی آن در حد امکان از بین می برید.

گزینه ای هر چه باشد ، برای کنترل گرمایش برقی خود باید آن را به:

 • سنسورهای دما که دمای اتاق اتاق را بالا می برند
 • یک محرک (که فقط در صورت ضروری ، گرمایش را تحریک می کند)

و برای کمی بیشتر ، می توان برای گرمایش متصل انتخاب کرد. در این حالت می توانید آن را از طریق یک برنامه و/یا یک شیء متصل خلبان کنید (در Sowee ، ما هم یک برنامه و یک ایستگاه متصل داریم! ).

 • با توجه به لحظات روز (به عنوان مثال یک برنامه شبانه ، یک برنامه غیبت و غیره) از طریق برنامه ای برای ورود به برنامه های گرمایش خود با توجه به نیازهای خود وارد شوید.
 • به عملکردهای از راه دور دسترسی خواهید داشت. عملی وقتی فراموش کردیم که قبل از ترک گرمایش را قطع کنیم !

برای اینکه بتوانید گرمایش برقی خود را برنامه ریزی کنید ، به رادیاتور نیاز دارید که دارای سیم خلبانی باشد. وحشت نکنید ، که بیشتر آنها این سیم را دارند که به شما امکان می دهد حالت های مختلف گرمایشی را فعال کنید.

همچنین بخوانید:

نصب نیاز به برخی تلاش ها دارد – هیچ کار واقعی بلکه کمی DIY و زمان – اما پس از آن ، زندگی خوب شما ! گرمایش شما در خلبان اتوماتیک است و شما همیشه گرم است !

ناگفته نماند که پس اندازهای ایجاد شده �� با Sowee و ایستگاه متصل آن به عنوان مثال ، 25 ٪ پس انداز در مصرف انرژی شما است. در هر زمان می توانید با تاریخچه مصرف خود در چشمک زن هوشمند خود مشورت کنید. و اگر دور هستید ، با یک کلیک حالت غیبت را فعال می کنید. اطلاعات منتقل می شوند و دما به طور خودکار کاهش می یابد. گرمایش کنترل شده یک فاکتور سبک است !

ردیاب حضور

به یک ردیاب حضور متصل ، رادیاتورها فقط در صورت وجود افرادی در اتاق گرم می شوند. وقتی آن را ترک می کنید ، دما به طور خودکار کاهش می یابد. با این راه حل ، ناگهان تا حد امکان به نیازهای خود گرم می شوید. یک راه حل ایده آل برای فضاهای خاص مانند اتاق بازی که در آن کودکان می آیند و می روند. با استفاده از این سیستم ، هدف این است که مطابق عادات و نیازهای واقعی خود ، منصفانه ترین را گرم کنید.

ردیاب باز پنجره

هر روز با باز کردن پنجره ها ، رفلکس خوب ، خانه خود هستید ! اما وقت خود را برای قطع رادیاتورهای خود هر بار که خانه شما هوا می گیرد ، وقت بگذارید ? واقعاً هو نیست ? و اگر برای ردیاب باز کردن پنجره انتخاب می کنید ? پس از پیوند دستگاه های شما ، دومی اطلاعات را به محرک رادیاتور (ها) منتقل می کند که دستور می دهد هنگام باز شدن یک پنجره ، آن را برش دهد. پس از بسته شدن ، گرمایش دوباره شروع می شود.

در حالی که منتظر هستید تا وارد دوره گرمایش برقی قابل برنامه ریزی و متصل شوید ?