سه برنامه برای پس انداز معروف در مسابقات سوپر مارکت خود ، مفیدترین برنامه های کاربردی برای خرید در سوپر مارکت?

مفیدترین برنامه ها برای خرید در سوپر مارکت چیست

چه برنامه ای توسط UFC چه چیزی را انتخاب کنید. برای کسانی که هنوز آن را نمی شناسند ، این یک انجمن مشهور دفاع مصرف کننده است: هیچ چیز از آنها فرار نمی کند. بارکد یک محصول آرایشی ، مواد غذایی یا خانگی را اسکن کنید. خواهید دید که از نظر تغذیه یا نمره اکولوژیکی آن ظاهر می شود ، لیست مواد افزودنی و مواد تشکیل دهنده. اگر نمره خوب نیست ، لیستی از محصولات جایگزین برای شما به سمت انتخاب بهتر نمایش داده می شود.

سه برنامه برای پس انداز معروف در خرید خود در سوپر مارکت

چگونه می توانید ضمن حفظ قدرت خرید خود ، خرید خود را در سوپر مارکت انجام دهید ? کارمندان تحریریه سه برنامه را پیدا کردند که به شما امکان می دهد خرید ارزان تر خود را بپردازید ، هرگز از کیفیت خودداری نکنید.

توسط کامیل ورنین ، عکس: Unsplash / Charles Gao | 29 سپتامبر 2022

اشتراک گذاری

در زمینه جنگ پس از جنگ در اوکراین و تورم شایع ، خرید در سوپر مارکت در ماه های اخیر بیشتر و گران تر شده است و متأسفانه این افزایش باید ماندگار باشد. بنابراین ، با توجه به خریدهای آزمون ، میانگین سبد یک خانواده دو نفر در هر ماه حدود 37 یورو افزایش یافته است.

لیست خرید خود را از قبل آماده کنید تا از وسوسه یا سؤال کردن در مورد ارزانترین سوپر مارکت در محله خود جلوگیری کنید به لطف ماژول سوپر مارکت خرید تست برخی از راه حل هایی هستند که وجود دارند. اما تلفن هوشمند شما همچنین می تواند به سلاح جدید شما برای مقابله با افزایش قیمت تبدیل شود. ما به شما نشان می دهیم.

فیلم روز:

1. پنگ اسپری

بدون شک یکی از شناخته شده ترین و عملی در این لیست است. برنامه کاملاً رایگان قیمت ها را در سوپر مارکت های اصلی بلژیک مقایسه می کند: Delhaize ، Colruyt ، Carrefour و Albert Heijn. فقط محصول مورد نظر خود را اسکن کنید و برنامه قیمت محصول مورد نظر را در هر زنجیره سوپر مارکت به شما می دهد. خبر خوب ، بدون شک آلدی و لیدل باید به زودی به لیست اضافه شوند. و هنگامی که فروشگاه ها همان مارک ها را ارائه نمی دهند ، PingPrice قیمت های هر کیلو یا لیتر را نشان می دهد. نکته خوب دیگر ، داده ها به طور مرتب با در نظر گرفتن تبلیغات ، حتی منطقه ای به روز می شوند.

2. مغازه

این برنامه “Cashback” به شما امکان می دهد با بخشی از خرید خود مستقیماً بازپرداخت کنید. پس از خرید انجام شده ، رسید خود را از طریق برنامه اسکن کنید. سپس برنامه هر خرید را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد و تعیین می کند که آیا برخی از محصولات خاص به لطف توافق نامه های انجام شده بین برنامه و شرکت های شریک از کاهش بهره مند می شوند. پول فقط ظرف 48 ساعت به حساب بانکی می رسد. سرانجام ، Shopmium همچنین می تواند با پیشنهادات ارائه شده در سوپر مارکت شما به روز باشد.

3. “سکوی معاملات”!”از گروه Colruyt

در اینجا ، این یک برنامه مناسب نیست ، اما این بستر دیجیتال به شما امکان می دهد تمام معاملات خوب گروه Colruyt را بدانید. فقط در صفحه حرکت کنید تا با قیمت پایین تعداد زیادی وارد شوید. ایده آل برای خانواده های بزرگ یا انجام سهام محصولات تمیز کننده خود با قیمت های فوق العاده ناچیز و تا پایان سال صلح داشته باشید. هر پیشنهاد تا زمانی که سهام و معاملات هر هفته تغییر کند معتبر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به معاملات بروید.مجموعه.بودن

هیچ خبرهای سبک زندگی را از دست ندهید سوسن.عصر.بودن و اکنون در خبرنامه های موضوعی ما مشترک شوید با کلیک بر روی اینجا.

مفیدترین برنامه ها برای خرید در سوپر مارکت چیست ?

اگر مدت طولانی بین چندین محصول در قفسه های یک فروشگاه دریغ کنید. اگر برای دستور العمل های خود الهام ندارید. یا اگر می خواهید خوب انتخاب کنید تا بهتر غذا بخورید. در حالی که صرفه جویی می شود. در اینجا گزیده ای از برنامه های مفید برای سوپر مارکت (Android و iOS) ، که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد.

کاربرد انجمن UFC Que Choisir چیست.

چه برنامه ای توسط UFC چه چیزی را انتخاب کنید. برای کسانی که هنوز آن را نمی شناسند ، این یک انجمن مشهور دفاع مصرف کننده است: هیچ چیز از آنها فرار نمی کند. بارکد یک محصول آرایشی ، مواد غذایی یا خانگی را اسکن کنید. خواهید دید که از نظر تغذیه یا نمره اکولوژیکی آن ظاهر می شود ، لیست مواد افزودنی و مواد تشکیل دهنده. اگر نمره خوب نیست ، لیستی از محصولات جایگزین برای شما به سمت انتخاب بهتر نمایش داده می شود.

یک برنامه 100 ٪ رایگان و بدون تبلیغات چیست. ufc que انتخاب مالی از صندوق های موقوفه خود. این انجمن همچنین دیگری را توسعه داده است استفاده از تست های مقایسه ای کامل تر ، اما برای مشترکین محفوظ است.

خیلی خوب برای رفتن: برای زباله های مواد غذایی متوقف شوید.

خیلی خوب برای رفتن یک بستر مشارکتی است که تجارت مواد غذایی را با مصرف کنندگان متصل می کند. حرفه آن محدود کردن زباله های غذایی (که نشان دهنده یک سوم غذای جهانی است. ). بنابراین متخصصان مواد غذایی می توانند فروش یا اهدای سبدهای محصول را به زودی منقضی شوند یا در معرض خطر قرار دهند. قبل از عجله در سوپر مارکت ، چرا نگاهی به آن نمی اندازیم ?

نانوایی ها ، سوپر مارکت ها ، آغازگرها ، رستوران ها … کشف کنید که معامله گران کالاهای فروخته نشده خود را پرتاب سنگ از خانه شما می فروشند ! قیمت ها خراب است و به شما امکان می دهد بدون صرف هزینه زیاد خود را خوشحال کنید (در حالی که یک ژست برای سیاره ایجاد می کنید!). این کاربرد ضد گرمی کاملاً رایگان است.

ایده آل: مقایسه قیمت و تبلیغات.

ارتقاء واقعی یا معامله خوب کاذب ? شما دیگر سؤال خود را با ایده آل ، برنامه مقایسه قیمت که همه جا به سرعت شما را دنبال خواهد کرد. نگاه شما به تبلیغات در خط مقدم در فروشگاه معمول شما جذب می شود ? محصول را اسکن کرده و بررسی کنید که در جای دیگری به چه قیمتی فروخته می شود.

همچنین می توانید محصولاتی را که مورد علاقه شما هستند ضبط کرده و از تکامل قیمت آنها (در سایت های تجارت الکترونیکی) پیروی کنید. هنگامی که یک مورد علاقه به بودجه شما رسیده است ، هشدار دریافت می کنید تا این معامله خوب را از دست ندهید.

Cookmate: یک سازمان دهنده دستور العمل شخصی.

این برنامه دستور العمل آشپزی یک متحد واقعی است که چیزی را فراموش نکنیم. Cookmate به شما امکان می دهد تمام دستور العمل های خود را متمرکز کنید (در اینترنت یافت می شود ، از طریق ایمیل یا ایجاد خود دریافت می شود). اگر دیگر تمام مواد لازم برای تهیه دستور العمل خود را به خاطر نمی آورید ، می توانید آنها را به راحتی پیدا کنید.

یک عملکرد تقویم به شما امکان می دهد وعده های غذایی خود را برنامه ریزی کنید. یک لیست مسابقه با توجه به دستور العمل های انتخاب شده نمایش داده می شود. Cookmate یک بستر تعاملی است که به شما امکان می دهد دستور العمل های خود را به راحتی با دوستان به اشتراک بگذارید. به طور خلاصه ، یک کاربرد مفید از آشپزخانه در سوپر مارکت !

Colornote: یک یادداشت برای فراموش کردن چیزی.

ساده ، آسان و کارآمد. کلورنوت یک است برنامه برای تهیه لیست در رابط بصری. چندین لیست ایجاد کرده و یک رنگ را به خود اختصاص دهید. این برنامه همچنین دارای یک حالت متن است که به شما امکان می دهد یادداشت های کامل تری بنویسید.

لیستی از مسابقات ، لیستی از کارهای روزانه ، لیستی برای هدایای کریسمس ، دیگری برای دیدن فیلم ها … شما قادر به انجام سریع نخواهید بود ! برای استفاده از آن ، لازم نیست به اینترنت وصل شوید مگر اینکه بخواهید داده های خود را همگام سازی کنید

مقید ! لیست خرید مشترک.

این برنامه برای ساده سازی نژادها در سوپر مارکت ها به شما امکان می دهد یک لیست مشترک ایجاد کنید. محصولات را از هر تلفن اضافه کنید و در لیست مشترک ظاهر می شود. این یک ابزار خانوادگی عملی است ، اما همچنین بین هم اتاقی ها یا برای سازماندهی رویدادها. رابط کاربری ساده ، روان و زیبا است.

کمی اضافی که باید فکر کنید ? امکان جمع کردن کارتهای وفاداری همیشه آنها را در اختیار دارد ! برای استفاده از امتیازات خود در فروشگاه ، هنوز باید از کارت وفاداری واقعی استفاده کنید.

nipto: به چه کسی نوبت کر مسابقه ها ?

ما قرار نیست دروغ بگوییم ، در سوپر مارکت خرید انجام دهیم ، گاهی اوقات یک کار سخت است. اگر تمام مدت زمانی را که به آن می چسبید تصور می کنید ، پس از آن Nipto برای شما ساخته شده است. این یک درخواست سازمان خانواده . هر کسی می تواند شرکت کند ، والدین و فرزندان. نوجوان شما ، که همیشه در تلفن خود گیر کرده است ، قادر به یافتن بهانه ای نخواهد بود و یادآوری های کارهای خانگی را نادیده می گیرد.

وقتی یکی از اعضای خانه یک کار داخلی را انجام می دهد ، یک امتیاز کسب می کند. شخصی که در پایان هفته بیشترین امتیاز را دارد به عنوان برنده نهایی تعیین می شود. و حق پاداش دارد ! این یک نرم افزار واقعاً سرگرم کننده است که امکان توزیع خوب کارها را در طول هفته فراهم می کند.

فلاش سوخت: ارزانترین ایستگاه خدمات را پیدا کنید.

بسیاری از افراد برای پر کردن سوخت از یک سفر در سوپر مارکت استفاده می کنند. اما آیا ایستگاه خدمات فروشگاه شما ارزان ترین است ? این همان چیزی است که فلش سوخت شما را برای کشف دعوت می کند. این درخواست برای پس انداز بنزین یا دیزل به شما امکان می دهد کارت را نشان دهید که تمام قیمت های موجود در آن را نشان می دهد.

قیمت سوخت هر روز تغییر می کند. فلاش سوخت تخمین زده است که کاربران آن حدود 100 یورو در سال صرفه جویی می کنند. این یک برنامه کاربردی روزانه است ، یا وقتی به تعطیلات می روید ، بدانید که در کجا سوخت گیری کنید. در حین کمبود سوخت ، فلاش سوخت همچنین به شما می گوید که ایستگاه های خدماتی هنوز طوفان گرفته نشده است.

برنامه های مسابقه برای مارک های مهم سوپر مارکت.

رفتن به خرید خود در درایو یک تمرین گسترده است. صرفه جویی زیادی می کند … زمان زیادی ! باید گفت که با خرید از مبل خود ، شما توسط Caddies مورد آزار و اذیت قرار نمی گیرید. بدون انتظار در پرداخت ، کمتر کیلومتر برای رفتن … اگر هرگز امتحان نکرده اید ، این فرصت است.

تمام فروشگاه هایی که این سرویس را ارائه می دهند دارای برنامه سوپر مارکت آنلاین . Auchan ، Intermarché ، U ، Leclerc ، فروشگاه های Carrefour… سبد خود را تهیه کنید ، شکاف زمان و هاپ را انتخاب کنید ! خودشه. در صورت ارائه این سرویس به شما همچنین می توانید تحویل خانه را انتخاب کنید.

این مقاله را در شبکه ها به اشتراک بگذارید !

Facebook Twitter LinkedIn ایمیل