قدرت لازم کنتور برقی آن برای شارژ مجدد ماشین چیست؟?, ماشین برقی: چه قدرت ایستگاه شارژ را انتخاب می کند?

ماشین برقی: چه قدرت ایستگاه شارژ را انتخاب می کند

Contents

برای سرعت حداکثر 130 کیلومتر در ساعت, استقلال الکتریکی یک وسیله نقلیه هیبریدی قابل شارژ بین 20 تا 60 کیلومتر است .

قدرت لازم کنتور برقی آن برای شارژ مجدد ماشین چیست؟ ?

قدرت لازم متر برقی آن برای شارژ مجدد ماشین شما چیست؟

نصب ایستگاه شارژ برای وسیله نقلیه الکتریکی خود در خانه ایده خوبی برای بهینه سازی شارژ شما و لذت بردن از استقلال راحت و کارآمد است. از طرف دیگر ، شارژ مجدد یک وسیله نقلیه الکتریکی به انرژی نیاز دارد ، که مستقیماً بر مصرف برق شما تأثیر می گذارد. در نتیجه ، بسته به حالت بار خود ، ممکن است مجبور شوید قدرت کنتور برقی خود را به سمت بالا تجدید نظر کنید. چگونه بدانیم آیا این تغییر ضروری است ? چه نیرویی برای شارژ مجدد ماشین برقی خود دارد ? بیایید سهام این پرونده را بگیریم.

نقل قول ترمینال ! رایگان و بدون تعهد !

قدرت وسیله نقلیه و قدرت ایستگاه شارژ: معیارهای کلیدی

هنگامی که نوبت به شارژ مجدد وسیله نقلیه الکتریکی شما می رسد ، چندین معیار کلیدی در نظر گرفته می شود.

وسیله نقلیه

بسته به وسیله نقلیه الکتریکی قابل شارژ یا هیبریدی که رانندگی می کنید ، ظرفیت بار و ذخیره سازی باتری آن متفاوت خواهد بود. در واقع ، اگر یک خروجی خانگی معمولی برای شارژ مجدد باتری کوچک یک وسیله نقلیه هیبریدی قابل شارژ در یک شب کافی باشد ، برای شارژ مجدد وسیله نقلیه الکتریکی خود باید یک سوکت تقویت شده یا یک ایستگاه شارژ را انتخاب کنید.

ماشین شما باتری دارد که ظرفیت بار خاصی دارد. این ظرفیت بار مطابق با حداکثر توان است که می تواند تحمل کند. به عبارت دیگر ، اگر این قدرت بیش از حد باشد ، باتری با محدود کردن قدرت شارژر بار را محدود می کند. بنابراین ، اگر باتری وسیله نقلیه الکتریکی شما حداکثر ظرفیت بار 7 کیلو وات داشته باشد ، یک ترمینال 11 کیلو وات یا بیشتر به 7 کیلو وات محدود می شود.

قدرت ایستگاه شارژ

ایستگاه های شارژ یا دیوار جعبه نصب شده در خانه در دسته های مختلف قدرت ، 3.7 کیلو وات ، 7.4 کیلو وات ، 11 کیلو وات و 22 کیلو وات موجود است و آنها متناوب (AC) کار می کنند. پایانه 50 کیلو وات و حداکثر 350 کیلو وات به طور کلی برای استفاده عمومی یا نیمه خصوصی محفوظ است و آنها با جریان مستقیم کار می کنند (DC). توجه داشته باشید که یک سوکت تقویت شده قدرت 3.2 کیلو وات را ارائه می دهد.

جعبه های دیواری با قدرت 3.7 کیلو وات و 7.4 کیلو وات در یک فاز به متر برقی شما وصل می شوند در حالی که پایانه های 11 کیلو وات و 22 کیلو وات سه فاز هستند.

وسیله نقلیه

البته ، با در نظر گرفتن قدرت شارژ مورد نیاز خود برای وسیله نقلیه الکتریکی ، باید استفاده خود را از آن در نظر بگیرید. اگر کمی رانندگی کنید و استفاده از آن محدود به سفرهای کوتاه روزمره باشد ، یک ترمینال کم برق بیش از حد کافی است ، یا حتی یک سوکت تقویت شده نیز کافی است.

از طرف دیگر ، اگر مرتباً زیاد رانندگی می کنید یا اگر به طور مکرر نیاز به وسیله نقلیه خود را در مواقع اضطراری دارید ، ترجیح می دهید در خرید یک ترمینال قدرتمندتر که قادر به شارژ سریعتر ماشین خود است سرمایه گذاری کنید.

قدرت یک متر برقی چقدر است ?

قدرت متر برقی شما با آنچه که به عنوان قدرت مشترک نامیده می شود مطابقت دارد. این کم و بیش حداکثر قدرتی نیست که می توانید در محل اقامت خود استفاده کنید. در صورت بروز بیش از حد ، نصب شما ایمن و دفع شده است.

این قدرت کنتور برقی شما در Kilovoltamperes (KVA) نشان داده شده است ، با دانستن اینکه یک کیلووولتامپره با یک وات یا 1 kva = 1 کیلو وات مطابقت دارد.

کنتورهای الکتریکی افراد چندین دسته قدرت ارائه می دهند: 3 کیلو ولت ، 6 کیلو ولت ، 9 کیلو ولت ، 12 کیلو ولت ، 15 کیلو ولت ، 18 کیلووا ، 24 کیلووا ، 30 کیلو و 36 kva. این برق در صورتحساب برق شما نشان داده شده است ، اما می توانید مستقیماً از تأمین کننده خود سؤال کنید.

توجه داشته باشید که کنتورهای الکتریکی می توانند به شبکه تک فاز (با یک فاز واحد) یا سه فاز (با سه مرحله) وصل شوند. در فاز تک ، قدرت موجود 3 kva ، 6 kva ، 9 kva ، 12 kva یا 15 kva است. در سه فاز ، قدرت موجود 9 kva ، 12 kva ، 15 kva ، 18 kva ، 24 kva ، 30 kva یا 36 kva است.

با این حال ، بسته به نیاز خود ، می توانید با عضویت در اشتراک برق متفاوت از تأمین کننده انرژی خود ، قدرت اشتراک خود را تغییر دهید.

از نظر منطقی ، هرچه قدرت متر برقی شما بالاتر باشد ، اشتراک شما گران تر است. قیمت اشتراک ماهانه از 8.14 یورو با قدرت 3 کیلو ولت به 30.89 یورو با قدرت 36 کیلو ولت در تأمین کننده اصلی برق ، EDF می رود.

قدرت لازم کنتور برقی آن برای شارژ مجدد ماشین چیست؟ ?

برای اینکه نصب الکتریکی شما از آن جدا شود ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که قدرت استفاده شده توسط دستگاه های برقی شما پایین تر از متر شما است. در نتیجه ، شما خواهید فهمید ، ضروری است که یک متر برق از یک نیروی بالاتر از ایستگاه شارژ خود داشته باشید.

بیایید با توجه به قدرت ایستگاه شارژ خود ، حداقل قدرت مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشیم.

 • برای یک سوکت تقویت شده با قدرت 3.2 کیلو وات ، به یک اشتراک با قدرت حداقل 6 کیلو ولت نیاز دارید.
 • حداقل برای یک ایستگاه شارژ 3.7 کیلو وات ، حداقل به یک پیشخوان 6 کیلو ولت نیاز دارید.
 • برای یک ایستگاه شارژ 7.4 کیلو وات ، حداقل به یک پیشخوان قدرت 9 کیلو ولت نیاز دارید.
 • برای یک دستگاه شارژ 11 کیلو وات ، حداقل به یک پیشخوان 12 کیلو ولت در قدرت سه فاز نیاز دارید.
 • برای یک ایستگاه شارژ 22 کیلو وات ، حداقل به یک پیشخوان سه فاز 24 کیلو ولت نیاز دارید.

با این حال مراقب باشید ، زیرا این حداقل اختیارات برای پاسخگویی به نیازهای ایستگاه شارژ شما توصیه می شود. با این حال ، البته ، این تنها تجهیزات برقی در خانه شما نیست. برای جلوگیری از کنتور با پیشخوان هنگام کار دستگاه شارژ خود ، باید حاشیه بالاتری را فراهم کنید تا بتوانید برق لازم برای سایر تجهیزات خود را در بر بگیرید.

آیا برای شارژ مجدد ماشین خود باید قدرت متر برقی خود را تغییر دهید ?

همانطور که گفتیم ، ایستگاه شارژ تنها تجهیزات مصرف کننده برق برای اسکان شما نیست. همچنین باید عملکرد بخاری های برقی ، اجاق گاز ، یخچال ، فریزر ، مایکروویو ، خشک کن ، ماشین لباسشویی ، تجهیزات HIFI و غیره را ارائه دهید.

بنابراین ممکن است لازم باشد که پس از اجرای ایستگاه شارژ خود ، قدرت اشتراک الکتریکی خود را اصلاح کنید تا از مشکل خود جلوگیری کنید. برای دانستن نیاز خود ، می توانید به پیشخوان Linky خود ، تأمین کننده انرژی خود مراجعه کنید یا حتی از ابزارهای تجزیه و تحلیل مصرف رایگان استفاده کنید ، که در اینترنت موجود است. همانطور که مشاهده می کنید ، شما باید یک متر متر را بیشتر از انرژی لازم برای بهره برداری از دستگاه هایی که احتمالاً در همان زمان کار می کنند تأمین کنید.

اگر شبانه ماشین برقی خود را شارژ کنید ، تعداد کمی از دستگاه ها به طور همزمان کار می کنند. ماشین لباسشویی اگر از آن در ساعات خاموش ، بخاری در زمستان استفاده می کنید ، اما به ندرت بیشتر. از طرف دیگر ، در صورت شارژ روزانه ، به احتمال زیاد از دستگاههای الکتریکی بیشتری استفاده می کنید. بنابراین بهتر است حاشیه قدرت بالاتری را فراهم کنیم.

بدانید که تغییر سطح اشتراک یک عمل ساده است. فقط با تأمین کننده انرژی خود تماس بگیرید. شما حتی این امکان را دارید که خود را از فضای شخصی آنلاین خود یا از پیشخوان Linky خود تغییر دهید.

لازم به ذکر است که ایستگاه های شارژ با ویژگی هایی وجود دارد که از اشتراک انرژی اضافی جلوگیری می کنند. عملکرد ریختن بار به طور خاص به آن اجازه می دهد ، زیرا به طور خودکار در هنگام کار دستگاه دیگر در همان زمان و حداکثر سقف قدرت تحمل شده ، به طور خودکار قدرت بار خودرو را متوقف یا کاهش می دهد. هنگامی که مصرف انرژی در خانواده اجازه می دهد ، شارژ مجدد آن دوره عادی خود را از سر می گیرد.

این پرونده را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

2 نظر

شما دستگاهی را فراموش می کنید که به طور سیستماتیک در ساعات خارج از اوج اجرا می شود ، و اغلب به همین دلیل است که اشتراک با ساعات خارج از اوج مشترک است ، این بخاری آب است که دارای قدرتی است که عموماً در 2 و 3 کیلو وات گنجانده شده است.

تا سال 2035 موتورهای حرارتی از ساخت ممنوع خواهند شد ، در مورد جاده ، هوا ، حمل و نقل قایق اعمال می شود ? من از خودم این سؤال را می پرسم ، EDF و سایر تأمین کنندگان قادر به پاسخگویی به تقاضا هستند. با توجه به سیاست Déllesage که امسال اجرا شده است ، به نظر من ، ما این نگرانی را داریم. به نظر می رسد دولت فراموش می کند که فرانسه یک کشور روستایی است. چگونه خود را گرم کنیم ، رول ..

تجربه خود را به اشتراک بگذارید ! ارسال نظر !

ادامه مطلب

 • قیمت چند استقیمت نصب ایستگاه شارژ چقدر است ? اگر بیشتر و بیشتر صاحبان وسایل نقلیه برقی تصمیم به راه حل شارژ در خانه خود بگیرند ، این است که از راحتی چنین نصب و راه اندازی بهره مند شود.
 • Wallbox ، ایستگاه شارژ: ویژگی ها ، مزایا ، معایبWallbox ، ایستگاه شارژ: ویژگی ها ، مزایا ، معایب Wallbox یک ایستگاه شارژ برای ماشین برقی است که می تواند در خانه ، در یک شرکت یا یک جامعه یا یک آپارتمان نصب شود.نقل قول ترمینال از.
 • پلاگین شارژ Chademo: آنپلاگین شارژ Chademo: چیست ? از نظر شارژ برای وسایل نقلیه قابل شارژ برقی و هیبریدی ، چندین راه حل وجود دارد که سوکت های شارژ آهسته ، شاخه های شارژ عادی یا.
 • ایستگاه شارژ 50 کیلو وات: ویژگی ها ، برای چه نوع ماشین ، هزینه؟ایستگاه شارژ 50 کیلو وات: ویژگی ها ، برای چه نوع ماشین ، هزینه ? داشتن یک ایستگاه شارژ برای وسیله نقلیه الکتریکی خود راحت ترین راه حل برای رانندگانی است که از این نوع قدرت استفاده می کنند. این نصب ایمن.
 • چه دستگاه شارژ ماشین برقی در خانه نصب می شود؟کدام دستگاه شارژ ماشین برقی در خانه نصب می شود ? برای شارژ مجدد وسیله نقلیه الکتریکی خود در صلح ، اکنون امکان نصب ایستگاه شارژ در خانه خود وجود دارد. بسیار کاربردی تر از پایانه ها.
 • برق برای شارژ مجدد ماشین برقی چقدر است؟چقدر برق یک شارژ اتومبیل برقی دارد ? رانندگان وسایل نقلیه برقی هر سال بیشتر و بیشتر هستند. اگر راه حل های شارژ توسعه یابد ، تخمین قیمت و انتخاب آن گاهی دشوار است.
 • IRVE IRVE: چرا برای نصب ایستگاه شارژ ضروری است؟برق IRVE: چرا برای نصب ایستگاه شارژ ضروری است ? برای نصب ایستگاه شارژ برای وسیله نقلیه برقی ، بسیاری از افراد یا متخصصان به تنهایی در این پروژه می روند یا با یک برق تماس می گیرند.نقل قول ترمینال .
 • از کجا می توان یک نصب کننده IRVE از ایستگاه شارژ را پیدا کرد؟از کجا می توان یک نصب کننده iRve از ایستگاه شارژ پیدا کرد ? تقریباً 80 ٪ از رانندگان وسایل نقلیه الکتریکی و هیبریدهای قابل شارژ هم اکنون در حال تصمیم گیری برای نصب محلول شارژ در خانه هستند. از سال 2017 ، قانون لازم است.
 • چگونه می توان یک سوکت تقویت شده برای ماشین برقی انتخاب کرد؟نحوه انتخاب سوکت تقویت شده برای ماشین برقی ? در میان حالت های شارژ برای وسیله نقلیه الکتریکی ، می توان سوکت استاندارد ، سوکت تقویت شده و ایستگاه شارژ معروف را انتخاب کرد. سوکت تقویت شده سازش خوبی است.
 • ماشین برقی جدید: آیا می توانم ایستگاه شارژ قدیمی خود را حفظ کنم؟ماشین برقی جدید: آیا می توانم ایستگاه شارژ قدیمی خود را حفظ کنم ? شما قصد دارید ماشین برقی را تغییر دهید و در حال حاضر یک ایستگاه شارژ دارید. بنابراین شما احتمالاً تعجب می کنید که آیا مجبورید دومی خریداری شده برای آن را جایگزین کنید.
 • ماشین برقی بدون مجوز: چه ایستگاه شارژ؟ماشین برقی بدون مجوز: چه ایستگاه شارژ ? اتومبیل های برقی بدون مجوز در حال افزایش هستند ! با تقریباً 10 ٪ فروش بیشتر هر سال ، آنها در مناطق شهری چند برابر می شوند تا نیازهای رانندگان را برآورده کنند.
 • نقل قول ایستگاه شارژ اتومبیل برقینقل قول ایستگاه های شارژ اتومبیل برقی برای افراد ، مشاغل ، جوامع و آپارتمان ها ، نصب ایستگاه شارژ ماشین برقی گزینه ای است که راحتی ، ایمنی و ایمنی را به همراه می آورد.

در ماه سپتامبر در باغ انجام شود

 • تقویم قمری سپتامبر
 • سپتامبر کار در باغ
 • تقویم کاشت و کاشت در وصله سبزیجات
 • تقویم تعطیلات گیاهی

در Binette & Jardin شرکت کنید

 • یک رویداد را به تقویم اضافه کنید

ماشین برقی: چه قدرت ایستگاه شارژ را انتخاب می کند ?

مقایسه انرژی SELECTRA

ماشین برقی بیشتر و بیشتر در قلمرو فرانسه در حال توسعه است ، بنابراین منجر به نصب ایستگاه های شارژ در خانه یا اماکن عمومی می شود. با این حال ، بسیاری از سؤالات ممکن است در مورد قدرت و زمان شارژ وسیله نقلیه ایجاد شود. سوکت های مختلف برای شارژ مجدد وسیله نقلیه شما چیست؟ ? کدام روش بارگیری را انتخاب کنید ? چه معیارهایی را باید در انتخاب قدرت ترمینال در نظر بگیرید ? تمام اطلاعات موجود در این صفحه را پیدا کنید تا قدرت شارژ یک وسیله نقلیه الکتریکی را بهتر بشناسید.

 • انواع مختلفی از فروشگاه های شارژ وجود دارد ، اما فقط سوکت های CCS نوع 2 و دسته کوچک موسیقی جاز استاندارد اروپایی محسوب می شوند.
 • هرچه ترمینال شارژ قدرتمندتر باشد ، باتری سریعتر خواهد بود.
 • پایانه های شارژ خصوصی می توانند چهار قدرت ارائه دهند: 3.7 کیلو وات ، 7.4 کیلو وات ، 11 کیلو وات و 22 کیلو وات.
 • انتخاب قدرت ترمینال شارژ با توجه به نوع خودرو ، استفاده از آن و حداکثر توان تحمل آن انجام می شود.
 • یک مشاور SELECTRA به لطف ایجاد نقل قول در ☎ 01 86 26 12 05 از شما در پروژه نصب ترمینال شارژ خود برای وسیله نقلیه الکتریکی پشتیبانی می کند .

ماشین الکتریکی

نقل قول برای نصب ترمینال شارژ وسیله نقلیه الکتریکی

Selectra یک نقل قول 100 ٪ رایگان و غیر اتصال به شما ارائه می دهد ، با پاسخ در طی 48 ساعت کار

�� انواع مختلف سوکت برای شارژ مجدد ماشین برقی شما چیست؟ ?

پلاگین شارژ اتومبیل برقی

برای شارژ مجدد ماشین برقی خود, فرد در بین چندین ایستگاه شارژ انتخابی دارد و بنابراین در بین چندین نوع سوکت شارژ. برخی از سوکت ها دیگر یا خیلی کمی مورد استفاده قرار نمی گیرند ، در حالی که برخی دیگر توسط کمیسیون اروپا استاندارد شده اند.

 • سوکت خانگی
 • سوکت نوع 1
 • سوکت نوع 2
 • سوکت 3 نوع
 • سوکت چادادو
 • سوکت Cucs Compo

سوکت خانگی

خروجی داخلی

سوکت خانگی ساده ترین استفاده است ، اما توصیه نمی شود . در واقع ، برای محدود کردن خطرات گرمای بیش از حد, این سوکت محدود به 10 A یا 2.3 کیلو وات است. در این نوع گرفتن ، بازگرداندن دوباره بسیار طولانی است.

خصوصیات سوکت خانگی

 • قدرت : 2.3 کیلو وات یک فاز AC
 • حالت بار : حالت 1 و حالت 2

سوکت نوع 1

سوکت نوع 1

سوکت نوع 1 به طور عمده در وسایل نقلیه ژاپنی استفاده می شود. این سوکت فقط به یکی اجازه می دهد شارژ آهسته و نیمه معتبر.

ویژگی های سوکت نوع 1

 • قدرت : از 3 کیلو وات تا 7 کیلو وات اسید اسید AC
 • حالت بار : حالت 3

سوکت نوع 2

سوکت نوع 2

سوکت نوع 2 بیشترین استفاده در اروپا است و در نظر گرفته می شود استاندارد اروپایی برای شارژ متناوب (AC) .

قدرت بار این سوکت می تواند برود حداکثر 43 کیلو وات, حتی 120 کیلو وات برای تسلا.

خصوصیات سوکت نوع 2

 • قدرت : از 3 کیلو وات تا 43 کیلو وات سه فاز AC
 • حالت بار : حالت 3

سوکت 3 نوع

سوکت 3 نوع

Plug Type 3 اولین نسخه از سوکت های برقی است. این سوکت دیگر به طور گسترده ای مورد استفاده قرار نمی گیرد ، اگرچه برخی از محدودیت های عمومی وجود دارد.

ویژگی های سوکت 3 نوع

 • قدرت : از 3 کیلو وات تا 22 K سه فاز AC
 • حالت بار : حالت 3

سوکت چادادو

سوکت چادو

قبلاً شناخته شده به عنوان استاندارد بین المللی بار سریع جریان ، سوکت Chademo (مخفف بار حرکت) جای خود را به سوکت گربه CCCS می دهد.

این سوکت همچنین به عنوان سوکت نوع 4 شناخته می شود.

خصوصیات سوکت Chademo

سوکت Cucs Compo

سوکت Cucs CCCS

سوکت Cucs Compo (سیستم شارژ ترکیبی) در جریان مستقیم عمل می کند و به شارژ مجدد قدرت.

سوکت دسته کوچک موسیقی جاز نشان دهنده است استاندارد برای شارژ DC .

ویژگی های سوکت Combo CCS

 • قدرت : بیشتر از 50 کیلو وات دی سی
 • حالت بار : حالت 4

چه تفاوتی بین شارژ AC و DC ? در جریان متناوب (AC) ، الکترون ها در یک جهت و در جهت دیگر گردش می کنند. در حالی که در جریان مستقیم (DC) است ، الکترونها در یک راه گردش می کنند. جریان AC برای شارژ مجدد طبیعی استفاده می شود ، در حالی که از جریان مستقیم برای شارژ سریع استفاده می شود.

نصب ترمینال شارژ اتومبیل برقی �� �� با تماس با Selectra در:
01 86 26 12 05 یادآوری رایگان (در حال حاضر باز)

سکوی تلفنی در حال حاضر بسته شده است (سرویس رایگان – از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر باز است)

مقایسه انرژی SELECTRA

برای نصب یک نقل قول رایگان بخواهید
یک ایستگاه شارژ برای وسایل نقلیه برقی !

mod حالت های مختلف پر کردن چیست؟ ?

چهار روش بارگیری برای وسایل نقلیه برقی وجود دارد. هرچه حالت بار بالاتر باشد ، قدرت بار بیشتر می شود ، سرعت بار سریعتر می شود.

حالت 1

خروجی الکتریکی داخلی

حالت 1 می تواند برای a استفاده شود شارژ آهسته یا شارژ اضافی مستقیماً در یک پریز برق خانگی. برای شارژ کامل ، بین 10 تا 30 ساعت طول می کشد. برای بهره مندی از تمام قدرت لازم ، توصیه می شود شبی را که البته اکثر لوازم خانگی از آن خارج شده است ، شارژ کنید.

حالت 1 با این حال برای بار وسایل نقلیه برقی توصیه نمی شود.

حالت 2

در حالت 2 ، شارژ مجدد نیز در یک پریز خانگی انجام می شود ، اما استفاده از یک سوکت تقویت شده برنامه ریزی شده است. در مقایسه با حالت 1 ، شارژ مجدد ایمن و کمی سریعتر است.

برای جلوگیری از خطرات گرمای بیش از حد و افزایش شدت جریان ، یک مورد الکترونیکی لازم است ، اجازه می دهد تا بار تنظیم شود.

حالت 3

نقطه شارژ

حالت 3 بیانگر راه حل ایده آل و ایمن برای a است شارژ خانه یا در یک فضای خصوصی. این حالت شارژ نیاز به نصب Wallbox ، یک ایستگاه شارژ دیوار برقی دارد. Wallbox به شما امکان می دهد دو برابر یک خروجی داخلی استاندارد.

در حالت 3 ، ترمینال بار می تواند قدرت بیشتری را تا 22 کیلو وات فراهم کند .

حالت 4

حالت 4 گروه با هم زیرساخت های شارژ مجدد وسیله نقلیه برقی (IRVE) که در مکان های عمومی ، در پارکینگ یا مناطق بزرگراه می توان یافت. با ارائه جریان با شدت بسیار بالا ، حالت 4 به شما امکان می دهد 80 ٪ استقلال را پیدا کنید ، به طور کلی در کمتر از 30 دقیقه.

این ایستگاه های شارژ عمومی دارای ظرفیت بار 50 کیلو وات یا حتی بیشتر (150 یا 350 کیلو وات) هستند.

ماشین الکتریکی

نقل قول برای نصب ترمینال شارژ وسیله نقلیه الکتریکی

Selectra یک نقل قول 100 ٪ رایگان و غیر اتصال به شما ارائه می دهد ، با پاسخ در طی 48 ساعت کار

⚡ چه قدرت ایستگاه شارژ ?

قدرت ایستگاه شارژ وسیله نقلیه الکتریکی

در خانه ، ایستگاه های شارژ برای اتومبیل های برقی چهار قدرت دارند:

 • 3.7 کیلو وات : برای حداکثر شدت 16 آمپر (16 الف) ؛
 • 7.4 کیلو وات : برای حداکثر شدت 32 آمپر (32 A) ؛
 • 11 کیلو وات : برای حداکثر شدت 16 A در سه مرحله از شبکه الکتریکی
 • 22 کیلو وات : برای شارژ حداکثر شدت 32 A در سه مرحله از شبکه الکتریکی.

دو قدرت اول به a متصل هستند شبکه الکتریکی تک فاز و دو نفر دیگر به شبکه سه فاز.

شارژ شتاب در ایستگاه های شارژ مربوطه بیشتر از 22 کیلو وات وجود دارد که مطابق با شارژ شتاب . این نوع شارژ برای توقف های کوتاه مدت در جاده های عمومی ، در پارکینگ های باز برای عموم ، رومینگ و غیره مناسب است.

�� متر برقی من سه فاز یا تک فاز است ?

برای تعیین اینکه آیا شما یک پیشخوان سه فاز یا یک فاز دارید ، به شماره PDL یا PRM شما نیاز داریم (نقطه تحویل).

چه معیارهایی را برای تعیین قدرت یک نقطه بار در نظر بگیرید ?

قدرت ایستگاه شارژ برای وسیله نقلیه الکتریکی مستقیماً بر سرعت و زمان شارژ مجدد ماشین تأثیر می گذارد. هرچه قدرت بالاتر باشد ، سرعت شارژ سریعتر خواهد بود (و متوسط ​​هزینه متوسط). در مقابل ، هرچه قدرت پایین تر باشد ، زمان بارگذاری طولانی تر است.

با توجه به وسیله نقلیه برای شارژ مجدد ، تمام قدرتها سازگار نخواهند شد. سه معیار مهم باید قبل از انتخاب قدرت در نظر گرفته شود:

 • نوع ماشین برای بارگیری
 • وسیله نقلیه
 • حداکثر بار بار که توسط وسیله نقلیه پذیرفته شده است

نوع ماشین برای بارگیری

ماشین برقی برای بارگیری

بسته به نوع وسیله نقلیه الکتریکی ، استقلال یکسان نخواهد بود و بنابراین نیاز به شارژ نیز دارد.

سه دسته اصلی وسایل نقلیه برقی وجود دارد: وسایل نقلیه برقی باتری ، وسایل نقلیه برقی هیبریدی و وسایل نقلیه هیبریدی قابل شارژ.

وسیله نقلیه الکتریکی باتری (BEV)

این وسیله نقلیه فقط یک موتور الکتریکی برای پیشران دارد. استقلال این نوع خودرو کاملاً محدود است و باتری باید برای چند ساعت در یک پلاگین ثابت یا ایستگاه شارژ بارگیری شود.

بسته به مدل وسیله نقلیه الکتریکی باتری, استقلال می تواند از 150 کیلومتر تا 600 کیلومتر باشد .

وسیله نقلیه الکتریکی ترکیبی (HEV)

این ماشین دارای موتور الکتریکی و موتور گرما است با توجه به نیازها استفاده می شود. این نوع وسیله نقلیه که به “ماشین غیر قابل تجدید” نیز گفته می شود ، به لطف انرژی جنبشی ، در صورت وجود حرکت ، به تنهایی شارژ می شود.

ماشین هیبریدی غیر قابل تجدید یک استقلال برقی چند کیلومتر در شهر محدود شد .

وسیله نقلیه هیبریدی قابل شارژ (PHEV)

این وسیله نقلیه از موتور الکتریکی و موتور گرما استفاده می کند مانند وسایل نقلیه HEV ، با این حال ماشین هیبریدی قابل شارژ دارای سوکت برای شارژ باتری است. بنابراین ، این نوع خودرو را می توان در یک ترمینال عمومی ، در ایستگاه شارژ ، روی یک والبکس یا روی یک سوکت خانگی شارژ کرد

برای سرعت حداکثر 130 کیلومتر در ساعت, استقلال الکتریکی یک وسیله نقلیه هیبریدی قابل شارژ بین 20 تا 60 کیلومتر است .

وسیله نقلیه

استفاده از وسیله نقلیه در مصرف برق آن تأثیر دارد. بخش بزرگی از رانندگان وسایل نقلیه برقی از 50 کیلومتر در روز تجاوز نمی کنند ، بنابراین لازم نیست ایستگاه شارژ با قدرت بسیار بالا نصب شود.

 • برای مسافت پیموده شده سالانه کم ، می توان از یک ایستگاه برق یا شارژ استفاده کرد 2.2 کیلو وات یا 3.7 کیلو وات.
 • برای مسافت پیموده شده سالانه ، بهتر است قدرت را انتخاب کنید 7.4 کیلو وات ، 11 کیلو وات یا 22 کیلو وات.

حداکثر بار بار که توسط وسیله نقلیه پذیرفته شده است

حداکثر قدرت در هنگام خرید در برگه های وسیله نقلیه نشان داده شده است. این قدرت به هر وسیله نقلیه بستگی دارد و نمی توان محاسبه کرد. در جدول زیر ، ما برخی از مدل های اتومبیل های برقی و حداکثر قدرت بار آنها را گروه بندی کرده ایم.

حداکثر برق با توجه به مدل وسیله نقلیه الکتریکی پذیرفته شده است

وسیله نقلیه وسیله نقلیه حداکثر توان بار
audi a3 e-tron نوع 2 3.7 کیلو وات
BMW 225xe نوع 2 3.7 کیلو وات
BMW 330E نوع 2 3.7 کیلو وات
BMW i3 22 kWh نوع 2 3.7 کیلو وات
BMW I3 22 کیلووات ساعت سریع شارژ می شود نوع 2 7.4 کیلو وات
BMW i3 33 kWh نوع 2 3.7 کیلو وات
BMW i3 33 kwh ساعت سریع شارژ می شود نوع 2 7.4 کیلو وات
سیتروئن C-Zéro نوع 1 3.7 کیلو وات
سیتروئن برلینگو نوع 1 2.3 کیلو وات
Citroën E-Méhari نوع 1 3.2 کیلو وات
هیوندای یونیک نوع 2 6.6 کیلو وات
هیوندای یونیک هیید رکاب. نوع 2 3.3 کیلو وات
شارژ هیبرید کیا نیرو. نوع 2 6.6 کیلو وات
Kia Soul EV نوع 1 6.6 کیلو وات
مرسدس C 350 نوع 2 3.7 کیلو وات
میتسوبیشی i-miev نوع 1 3.7 کیلو وات
Mitsubishi Outlander Phev نوع 1 3.7 کیلو وات
نیسان E-NV200 نوع 1 6.6 کیلو وات
نیسان برگ 24 کیلووات ساعت نوع 1 6.6 کیلو وات
نیسان برگ 30 کیلووات ساعت نوع 1 6.6 کیلو وات
نیسان برگ 2018 نوع 2 6.6 کیلو وات
یون نوع 1 3.7 کیلو وات
شریک پژو نوع 1 2.3 کیلو وات
رنو کنگو 22 کیلووات ساعت نوع 2 3.7 کیلو وات
رنو کنگو 33 کیلووات ساعت نوع 2 7.4 کیلو وات
رنو زو 2 22 کیلووات ساعت نوع 2 22 کیلو وات
رنو Zoé 22 کیلووات ساعت سریع شارژ می شود نوع 2 22 کیلو وات
رنو زو ZE40 نوع 2 22 کیلو وات
شارژ سریع Renault Ze40 نوع 2 22 کیلو وات
Smart Fortwo ed 17.6 kWh نوع 2 3.7 کیلو وات
Smart forfour ed 17.6 kww ساعت نوع 2 3.7 کیلو وات
Tesla Model S 60 kWh شما اینجا هستید 22 کیلو وات
Tesla Model 70 کیلووات ساعت شما اینجا هستید 22 کیلو وات
Tesla Model S 75 kWh شما اینجا هستید 22 کیلو وات
Tesla Model S 85 kWh شما اینجا هستید 22 کیلو وات
Tesla Model S 90 kWh شما اینجا هستید 22 کیلو وات
Tesla Model S 100 kWh شما اینجا هستید 22 کیلو وات
Tesla Model x 60 kWh شما اینجا هستید 22 کیلو وات
Tesla Model x 70 kWh شما اینجا هستید 22 کیلو وات
تسلا مدل x 75 کیلووات ساعت شما اینجا هستید 22 کیلو وات
Tesla Model X 90 kWh شما اینجا هستید 22 کیلو وات
Tesla Model x 100 kWh شما اینجا هستید 22 کیلو وات
فولکس واگن E-UP نوع 2 3.7 کیلو وات
فولکس واگن الکترونیکی E-Golf 24.2 کیلووات ساعت نوع 2 7.2 کیلو وات
فولکس واگن E-Golf 35.8 کیلووات ساعت نوع 2 7.2 کیلو وات
Volkswagen Golf GTE نوع 2 3.7 کیلو وات
Volkswagen Passat Gte نوع 2 3.7 کیلو وات
Volvo XC90 نوع 2 3.7 کیلو وات

نصب ترمینال شارژ اتومبیل برقی �� �� با تماس با Selectra در:
01 86 26 12 05 یادآوری رایگان (در حال حاضر باز)

سکوی تلفنی در حال حاضر بسته شده است (سرویس رایگان – از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر باز است)

مقایسه انرژی SELECTRA

برای نصب یک نقل قول رایگان بخواهید
یک ایستگاه شارژ برای وسایل نقلیه برقی !

سپر قیمت برای ایستگاه های شارژ ? “فرمان شماره 2023-62 از 3 فوریه 2023 سپر قیمت را برای شارژ مجدد برای سال 2023 گسترش می دهد” (منبع: Avere). پایانه های افراد ، محدودیت های عمومی ، پایانه های خصوصی و پایانه های مسکن جمعی که دارای قرارداد تأمین برق برای سال 2023 بین 1 و 31 2023 هستند. گسترش سپر قیمت برای این تجهیزات با هدف اطمینان از قیمت های معقول و پایدار برای ترغیب فرانسوی ها به خرید یک ماشین برقی.

⏱ چه مدت طول می کشد تا به طور کامل وسیله نقلیه الکتریکی خود را شارژ کنید ?

محاسبه برای دانستن مدت زمان بارگذاری یک وسیله نقلیه الکتریکی بسیار ساده است:

شارژ مجدد = ظرفیت باتری (کیلووات ساعت) power قدرت شارژ (kW)

به عنوان مثال ، برای یک وسیله نقلیه با باتری 70 کیلووات ساعت در ترمینال 3.7 کیلو وات ، 19 ساعت بار طول می کشد.

زمان شارژ وسیله نقلیه الکتریکی بسته به قدرت باتری و ایستگاه شارژ

نیروگاه باتری ترمینال شارژ 3.7 کیلو وات ترمینال شارژ 7.4 کیلو وات ترمینال شارژ 11 کیلو وات ترمینال شارژ 22 کیلو وات
20 کیلووات ساعت 5:30 A.M 2:30 A.M 2 ساعت 00 1 ساعت 15
40 کیلووات ساعت 11:00 5:40 A.M 3:30 A.M 2 ساعت 00
60 کیلووات ساعت 4:15 بعد از ظهر 8:10 A.M 5:30 A.M 3:00
80 کیلووات ساعت 9:45 بعد از ظهر 11:00 7:00 A.M 3 ساعت 45
100 کیلووات ساعت 27:00 1:30 بعد از ظهر 09:00 4:30 A.M

مدت زمان شارژ به عنوان یک نشانه

برای بهینه سازی زمان شارژ ، توصیه می شود بیش از 80 ٪ از شارژ مجدد وسیله نقلیه خود جلوگیری کنید.

�� از چه توان کنتر برقی استفاده می شود ?

افراد بین نه قدرت متر برق انتخاب می کنند: 3 کیلو ولت ، 6 کیلو ولت ، 9 کیلو ولت ، 12 کیلو ولت ، 15 کیلو ولت ، 18 کیلو ولت ، 24 کیلو ولت ، 30 کیلو و 36 کیلو ولت.

برای اینکه نصب شود ، قدرت استفاده شده توسط دستگاه ها باید کمتر از قدرت متر باشد. بنابراین هنگام نصب ایستگاه شارژ خانه ، بنابراین قدرت آن باید پایین تر از اندازه سنج الکتریکی باشد.

توصیه می شود یک اشتراک برق با حداقل یک نیروی بیشتر از ایستگاه شارژ برای نصب انتخاب کنید. چندین پیشنهاد برق سازگار با وسایل نقلیه برقی وجود دارد ، علاوه بر این ، آنها به طور کلی بر اساس گزینه خاموش است.

مکاتبات بین قدرت شارژ یک ترمینال و اشتراک برق

قدرت شارژ اشتراک برق
پلاگین تقویت شده 2.3 کیلو وات اشتراک 6 KVA
ایستگاه شارژ 3.7 کیلو وات حداقل اشتراک 6 کیلو ولت
ایستگاه شارژ 7.4 کیلو وات حداقل اشتراک 9 KVA
ایستگاه شارژ 11 کیلو وات حداقل اشتراک سه فاز 12 کیلو ولت
ایستگاه شارژ 22 کیلو وات حداقل اشتراک سه فاز 24 کیلو ولت
برای برقراری یک قرارداد برق که با نمایه خود اقتباس شده است ، با سرویس Selectra با شماره 09 75 18 41 65 تماس بگیرید

سوالات مکرر در مورد قدرت یک ایستگاه شارژ

چه وسیله نقلیه در 22 کیلو وات شارژ می شود ?

چندین مدل از وسایل نقلیه برقی می توانند در یک ترمینال شارژ 22 کیلو وات در جریان سه فاز شارژ شوند. در بین مدلهای سازگار با شارژ 22 کیلو وات ، می توانیم رنو Zoé و مدل تسلا S و X را استناد کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، با جدول ما در مورد حداکثر بار بار پذیرفته شده توسط وسیله نقلیه مشورت کنید که طبق مدل نیز نوع سوکت را به شما می گوید.

چه قدرت پنل خورشیدی برای شارژ مجدد ماشین ?

شارژ مجدد یک ماشین برقی با پانل های خورشیدی کاملاً امکان پذیر است و به نفع کاهش صورتحساب برق است. تعداد پانل های خورشیدی که باید نصب شود به چندین عامل مانند بودجه ، ترکیب خانه ، قدرت ایستگاه شارژ ، میزان لوازم خانگی موجود در مسکن یا ظرفیت سقف بستگی دارد.

به عنوان مثال ، برای شارژ مجدد یک نوع اتومبیل برقی رنو Zoé ، استفاده از 8 تا 10 پنل خورشیدی ضروری است ، این نشان دهنده قدرت 3 کیلو وات (کیلووات-گل) است.

قدرت ایستگاه شارژ در بزرگراه چیست؟ ?

در بزرگراه ها ، ایستگاه های شارژ سریع وجود دارد. این پایانه ها قدرت بین 150 تا 350 کیلو وات را ارائه می دهند و امکان شارژ مجدد وسیله نقلیه در زمان کاهش یافته را فراهم می کند. در 20 تا 30 دقیقه ، بسته به مدل ، وسیله نقلیه شارژ می شود.

برای سفرهای طولانی ، توصیه می شود مکان های توقف را از قبل تعریف کنید تا وسیله نقلیه خود را شارژ کنید. در واقع ، در فرانسه ، تمام خدمات خدمات بزرگراه هنوز مجهز به ایستگاه های شارژ سریع نیستند.

Myriam Soumah

میریام در آوریل 2022 به تیم Kelwatt پیوست. ابتدا روی روشها به عنوان بخشی از این حرکت کار می کرد ، وی سپس در بخش نوسازی انرژی نیز تخصص داشت. او به عنوان بخشی از کار بهبود انرژی آنها به فرانسوی ها مشاوره و مشاوره می دهد.

صرفه جویی در هزینه در قبض برق و/یا گاز خود را با مقایسه کننده SELECTRA مقایسه کنید !
09 75 18 41 65 یادآوری رایگان
(شماره غیرقانونی – سرویس رایگان – در حال حاضر افتتاح شده است) اعلامیه

سکوی تلفن در حال حاضر بسته شده است (سرویس رایگان – دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه از ساعت 8:30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر باز کنید)

مقایسه انرژی SELECTRA

مصرف خود را آزاد کنید
انرژی توسط مقایسه کننده Selectra !

در مورد مصرف انرژی بیشتر بدانید

محاسبه توان الکتریکی در فرمول وات

انرژی الکتریکی را در وات محاسبه کنید: فرمول و محاسبه

چه قدرت EDF را انتخاب کنید ? شبیه ساز

EDF متوسط ​​نظارت بر مصرف کننده برقی در زمان واقعی

اقتصاد گرمایشی

نحوه ذخیره گرمایش ? 10 نکته !

کل کل برآورد شبیه سازی انرژی مستقیم

شبیه سازی Totalnergies: قبض برق/گاز خود را تخمین بزنید

برآورد شبیه سازی Vattenfall

شبیه سازی Vattenfall: قبض انرژی خود را تخمین بزنید