چگونه می توان بهترین اپراتور اینترنت را برای خانه من پیدا کرد ، چگونه می توان بهترین اپراتور را برای اتصال به اینترنت خانگی خود پیدا کرد

چگونه می توان بهترین اپراتور را برای اتصال به اینترنت خانه خود پیدا کرد

ARCEP به تازگی ابزار آنلاین خود را به روز کرده است. با تشکر از این کارت ، می توانید بهترین ارائه دهنده دسترسی را برای خانه خود پیدا کنید.

چگونه می توان بهترین اپراتور اینترنت را برای خانه خود پیدا کرد

ارسال پست ها 13 تاریخ ثبت نام یکشنبه 5 ژوئیه 2015 عضو وضعیت آخرین مداخله 28 دسامبر 2016 – 5 ژوئیه. 2015 ساعت 10:06 بعد از ظهر
ارسال پیام ها تاریخ ثبت نام جمعه 5 فوریه 2010 وضعیت مجری آخرین مداخله 23 اکتبر 2021 – 5 ژوئیه. 2015 ساعت 10:45 بعد از ظهر

سلام من به دنبال بهترین اپراتور برای برقراری ارتباط خوب در خانه هستم

  • کدام اپراتور اینترنتی بهترین ها را در خانه ثبت می کند
  • چگونه بدانیم کدام اپراتور اینترنت با من بهتر می شود – بهترین پاسخ ها
  • چگونه می توان اپراتوری را که بهترین ها را در خانه ضبط می کند – بهترین پاسخ ها را بشناسیم
  • بارگیری اینترنت اکسپلورر – بارگیری – ناوبری
  • برای اتصال به اینترنت مالیاتی ✓ – انجمن سخت افزار رایانه
  • GPS بدون اینترنت – راهنما
  • Lycamobile با تعادل اینترنت مشورت کنید – انجمن تلفن همراه
  • مشکل اینترنتی نارنجی امروز – راهنما

2 پاسخ

بهترین پاسخ پاسخی است که توسط تیم های ما تأیید شده است.

ارسال پیام ها تاریخ ثبت نام جمعه 5 فوریه 2010 وضعیت مجری آخرین مداخله 23 اکتبر 2021 9 954
5 ژوئیه. 2015 ساعت 10:10 بعد از ظهر

شما می توانید یک آزمایش واجد شرایط را در اینجا انجام دهید: https: // www.چگونه کار می کند.NET/FAQ/1076 Connection-Test-D-Eligibilite-De-Votre-Ligne

گفته می شود ، تا زمانی که خط شما در مس (XDSL) باشد ، هرچه اپراتور انتخاب کنید ، جریان در همه جا بسیار شبیه خواهد بود. این خدمات به ویژه خدمات به مشتری ، جعبه و خدمات کوچک در اطراف خواهد بود که سود سرمایه خواهد بود.

ارسال پست ها 13 تاریخ ثبت نام یکشنبه 5 ژوئیه 2015 وضعیت آخرین مداخله 28 دسامبر 2016
5 ژوئیه. 2015 ساعت 10:40 بعد از ظهر

از آنجا که نگرانی این است که من فقط 1 گیگابایت یا MB دارم که در آن نیستم

ارسال پیام ها تاریخ ثبت نام تاریخ جمعه 5 فوریه 2010 شرکت مجری آخرین مداخله 23 اکتبر 2021 9 954> پست های ارسال شده 13 تاریخ ثبت نام یکشنبه 5 ژوئیه 2015 آخرین وضعیت مداخله 28 دسامبر 2016
5 ژوئیه. 2015 ساعت 10:45 بعد از ظهر

1Mbps یا 1MB/s ، برای دیدن.. GBPS مرا شگفت زده می کند. 🙂

این گفته ، همانطور که گفتم ، فقط مقاله ای را که نقل کردم بخوانید و با Degroupttest تست کنید ، که اطلاعاتی را در مورد خط شما در اختیار شما قرار می دهد. در صورت لزوم ، شما با ما باز می گردید.

چگونه می توان بهترین اپراتور را برای اتصال به اینترنت خانه خود پیدا کرد

ARCEP به تازگی ابزار آنلاین خود را به روز کرده است. با تشکر از این کارت ، می توانید بهترین ارائه دهنده دسترسی را برای خانه خود پیدا کنید.

اکنون می توانید بهترین ارائه دهنده دسترسی به اینترنت را در آدرس خود پیدا کنید. سال گذشته در نسخه بتا راه اندازی شد ، سرویس آنلاین اتصال اینترنت ARCEP من به طور رسمی در یک نسخه پایدار این پنجشنبه ، 8 آوریل در دسترس است.
غنی شده با بسیاری از ویژگی های جدید ، به شما امکان می دهد اپراتورهای موجود در آدرس خود ، جریان های ارائه شده و همچنین فن آوری های موجود را بشناسید.

با تشکر از این ابزار ، نیازی به بررسی وب سایت های اپراتورها و آزمایش آدرس خود به صورت جداگانه برای یافتن بهترین پیشنهاد نیست. کارت از طریق پلت فرم اتصال اینترنتی من برای هر آدرس نمایش می دهد یک جدول مقایسه ای از کلیه پیشنهادات دسترسی به اینترنت ثابت ، از جمله رادیو HD یا اپراتورهای ماهواره ای ، با حداکثر بدهی نظری برای هر یک. نحوه یافتن بهترین پیشنهاد اینترنت ثابت را در آدرس خود پیدا کنید.

برای کشف در فیلم:

1. به اتصال اینترنت من بروید

مرورگر وب مورد علاقه خود را باز کنید و به بستر رسمی ARCEP ، اتصال اینترنت من بروید. به صورت رایگان در دسترس ، داده هایی که ارائه می دهد از سه ماهه سوم 2020. بنابراین ممکن است که داده های مربوط به آدرس شما هنوز به روز نباشد.

2. به دنبال آدرس خود باشید

در اولین زمینه تحقیق ، وارد شهر خود ، بالا سمت چپ خود شوید ، نام شهر خود را تایپ کنید. یک لحظه صبر کنید ، تا اینکه موتور جستجو در پیشنهاد نام شهر شما را نشان دهد. برای اعتبارسنجی روی آن کلیک کنید.

اتصال اینترنتی من

در قسمت زیر ، اکنون آدرس خود را وارد کنید. برای لحظه ای دوباره صبر کنید و روی آدرس کامل پیشنهادی سرویس برای تأیید آن کلیک کنید.

اتصال اینترنتی من

3. پیشنهادات را مقایسه کنید

در این مرحله ، اتصال اینترنت من آدرس شما را روی کارت نشان می دهد و از یک جدول مقایسه ای از کلیه پیشنهادات موجود ، طبقه بندی شده توسط فناوری ، با حداکثر سرعت نظری برای هر یک از آنها پرده برداری می کند.

هر آدرس با یک نقطه از رنگ نشان داده می شود. این رنگ نشانگر حداکثر جریان در پذیرش موجود است. اگر قصد حرکت دارید ، اتصال اینترنت من یک متحد گرانبها برای کمک به شما در انتخاب محل اقامت خود در دفتر خواهد بود ، به عنوان مثال ، از محله ترین فیبر ترین محله.