کدام ماشین را انتخاب کنید? راهنمای خرید ماشین ما ، چه نوع ماشین برای شما ساخته شده است?

City Car ، SUV ، BREAK: چه نوع اتومبیل را انتخاب کنید که کدام یک را استفاده کنید

Contents

تصمیم گرفته شده است ، شما به خود شما ماشین جدید خود را پیشنهاد کرده اید. چه خرید اول ، تجدید ، وسیله نقلیه دوم یا حتی سوم شما ، این یک سرمایه گذاری مهم در زندگی شما است که نباید به آرامی انجام شود. قبل از شناسایی نیازها و خواسته های خود ، مطمئناً باید بودجه خود را تشکیل دهید ، که با وجود وسوسه های یک فرسوده یا وسیله نقلیه مجهز بیش از وسایل خود ، باید احترام بگذارید.

کدام ماشین را انتخاب کنید ?

شما به دنبال وسیله نقلیه رویاهای خود هستید اما نمی دانید کدام ماشین را انتخاب کنید ? تعریف مهم است بودجه و سفرهای شما بلکه برای مشاوره روند فعلی بازار. دنبال کردن راهنمای مفصل ما برای کمک به شما در انتخاب یک ماشین سازگار با نیازهای خود.

کدام ماشین را انتخاب کنید ? همه چیز به رانندگی شما بستگی دارد !

رانندگی در شهر

اگر از ماشین عمدتا در شهر استفاده می کنید ، ماشین مناسب برای شما یک ماشین سنتی شهری خواهد بود. این وسایل نقلیه به راحتی در ترافیک رانندگی می کنند ، بلکه برای پارک در مرکز شهر. البته اتومبیل های کوچک از دیدگاه اقتصادی مزایای مختلفی دارند: هزینه نگهداری و قیمت خرید جذاب.

سفر طولانی

شما ترجیح می دهید برای لذت بردن از حومه شهر به دور از مراکز شهر زندگی کنید ? شما از یک گاراژ خصوصی بهره مند می شوید و پارک مشکلی ندارد ? برای یک سدان انتخاب کنید, یک ماشین جمع و جور یا خانوادگی. این وسایل نقلیه همه کاره می توانند بر روی انواع زمین کار کنند و برای برآورده کردن بیشمار خانواده ها تحت نسخه های مختلف در دسترس هستند.

همه زمین

برای جویندگان هیجان ، انتخاب کنید برای SUV یا 4×4 ! SUV امروز مدل شیک در همه جای اروپا است. بسیار قدردانی از طراحی دلپذیر خود ، افزایش رانندگی و عملکرد ورزشی ، هیچ مشکلی نخواهید داشت مدل مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین بدانید که تخفیف کاملاً کند است برای مدل های SUV.

نحوه انتخاب ماشین ? 4 معیار انتخاب

همانطور که می دانید خرید یک ماشین یک سرمایه گذاری مهم است ! شما باید نیازها و بودجه خود را هدف قرار دهید تا شما را در خرید خود راهنمایی کند. ما گروه 5 نکته مهم برای ارزیابی اینکه کدام ماشین را انتخاب کنید ارزیابی شود.

مشترک شدن در خبرنامه ما!

موتور سازی را انتخاب کنید

دیزل ، بنزین ، برقی ، ترکیبی. انتخاب مهم است موتور سازگار با پروفایل راننده شما برای اینکه بفهمید کدام ماشین را انتخاب کنید. مصرف سوخت هنگام خرید ماشین یک استدلال اساسی است. در واقع ، وجود دارد بسیاری از مزایا و معایب برای هر یک از این گزینه ها.

آیا باید هنوز دیزل بخریم ?

کاملاً شناخته شده است ، دیزل دیگر در مد نیست ! اول ، قیمت خرید یک وسیله نقلیه دیزلی و همچنین هزینه های نگهداری و بیمه بالا هستند. علاوه بر این ، این مدل ها تخفیف مهمی دارند.

  • مصرف 15 ٪ پایین تر آن وسایل نقلیه جوهر
  • قیمت سوخت پمپ پایین
  • مناسب برای سفرهای طولانی: اگر بیش از 20،000 کیلومتر در هر رانندگی می کنید ، دیزل را انتخاب کنید تا هزینه سوخت سودآور باشد

موتور بنزین: چه مزایایی دارد ?

قیمت خرید یک وسیله نقلیه بنزینی پایین تر از مدل دیزل است. هزینه های نگهداری نیز پایین تر است زیرا تجدید نظرها به طور کلی کمتر منظم هستند.

از طرف دیگر ، اتومبیل های بنزینی بیشترین CO2 را رد کنید ! مراقب Ecotax باشید که هنگام خرید وسیله نقلیه جدید بسته به میزان انتشار CO2 آن اعمال می شود. بنابراین شما باید پرداخت کنید یک مجازات زیست محیطی در حین ثبت نام.

شما به دنبال وسیله نقلیه هستید ذات ? با مدل های ما مشورت کنید !

موتور الکتریکی: جایگزین زیست محیطی ?

اتومبیل های برقی ساکت هستند و بنابراین هنگام رد کردن راحتی رانندگی را ارائه می دهند انتشار CO2 بسیار کمتر از یک موتور دیزل یا بنزین. از طرف دیگر ، اتومبیل های برقی برای خرید و استقلال محدود گران هستند. بنابراین در صورت مرور سفرهای طولانی باید از آنها اجتناب کرد.

از طرف دیگر ، امروزه بسیاری از ایستگاه های شارژ اتومبیل برقی در همه جا در فرانسه وجود دارد ، شما در یافتن یک مکان اختصاصی در یک پارکینگ با آن مشکلی نخواهید داشت یک ایستگاه شارژ رایگان.

ایستگاه های شارژ سریع را در بزرگراه ها پیدا خواهید کرد تا به شما امکان می دهد مسافت های طولانی تری داشته باشید. همچنین می توانید از بین انتخاب کنید یکی را در خانه خود نصب کنید.

تصمیم گرفته شده است ، شما به برق می روید ? با اتومبیل های برقی ما مشورت کنید.

یک ماشین ترکیبی را انتخاب کنید: بیش از همه نوآوری !

مانند یک مدل برقی ، هزینه های کم نگهداری و راحتی رانندگی از مزایایی است که در یک ماشین ترکیبی یافت می شود. با این حال ، یک ماشین ترکیبی دو موتور: یک موتور بنزینی یا دیزل و همچنین موتور الکتریکی.

اتحاد این دو موتور برای رانندگی در شهر بسیار کاربردی است اما برای بودجه شما نیز اقتصادی است. در واقع ، شما به خصوص در ترافیک سوخت زیر 30 تا 50 کیلومتر در ساعت مصرف نمی کنید. علاوه بر این ، بیشتر وسایل نقلیه هیبریدی شارژ با نورد: دیگر مشکلات استقلال وجود ندارد !

درست است که قیمت خرید یک ماشین هیبریدی در مقایسه با سایر موتورها زیاد است ، اما می توانید از آن بهره مند شوید از کمک های دولتی برای خرید یک وسیله نقلیه غیر آلودگی. پاداش زیست محیطی همچنین جایزه تبدیل آیا دو کمک تجمعی برای تشویق خودروها برای شکسته شدن یک وسیله نقلیه قدیمی برای خرید یک جدید ، جدید یا استفاده شده ، با قیمت خرید کمتر از یا مساوی 60،000 یورو از جمله مالیات. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

اکنون وسایل نقلیه هیبریدی با کیفیت بالا ما را کشف کنید. در غیر این صورت ، انتخاب ما را کشف کنید تا بهترین ماشین هیبریدی را پیدا کنید.

برای صرفه جویی در هزینه یک ماشین LPG انتخاب کنید !

کدام ماشین را انتخاب کنید پس انداز کردن ? پاسخ ساده است: یک مدل LPG. با این حال ، مدل های LPG در تلاش برای یافتن مکانی در بازار خودرو فرانسه هستند. در واقع ، این نوع مدل در کشورهای همسایه مانند موفقیت داشته است ایتالیا یا لهستان.

  • LPG (گاز روغن مایع) ذرات ریز را آزاد نمی کند
  • تهیه برچسب Crit’air 1 آسان است
  • ارزانترین قیمت سوخت ، بین 0.80 یورو و 1.20 یورو در هر لیتر

City Car ، SUV ، BREAK: چه نوع اتومبیل را انتخاب کنید که کدام یک را استفاده کنید ?

تصمیم گرفته شده است ، شما به خود شما ماشین جدید خود را پیشنهاد کرده اید. چه خرید اول ، تجدید ، وسیله نقلیه دوم یا حتی سوم شما ، این یک سرمایه گذاری مهم در زندگی شما است که نباید به آرامی انجام شود. قبل از شناسایی نیازها و خواسته های خود ، مطمئناً باید بودجه خود را تشکیل دهید ، که با وجود وسوسه های یک فرسوده یا وسیله نقلیه مجهز بیش از وسایل خود ، باید احترام بگذارید.

این که آیا شما قصد تسلیم شدن یا عدم خرید لذت را دارید ، باید در این مرحله آماده شوید. به همین دلیل توصیه می شود پول خود را در یک کتاب پس انداز قرار دهید که نرخ بهره جالب را در اختیار شما قرار می دهد و در آنجا خرید یک ماشین تحت شرایط آزادی آن قرار می گیرد و به طور موازی برای یک بانک به صورت آنلاین انتخاب می شود تا هزینه های بانکی را کاهش دهد ، به اندازه کافی چند صد یورو در سال صرفه جویی کنید. این به شما امکان می دهد گزینه های اضافی را به شما ارائه دهید ، به پایان بالاتر مدل مورد نظر خود بروید یا به گروه بروید.

این به مدرسه برمی گردد ، شما قصد دارید وسیله نقلیه خود را تغییر دهید ، اما دریغ می کنید ?

بسته به استفاده شما ، مسافت پیموده شده ، وضعیت خانواده ، سلیقه زیبایی شناسی و البته بودجه شما ، انتخاب شما متفاوت خواهد بود. در اینجا دسته بندی های اصلی ، با ویژگی های اصلی آنها و نمونه های مدل های آنها وجود دارد.

شهر ، چند کیلومتر ?

اگر عمدتا در یک محیط شهری تکامل می یابید ، که سفرهای شما بسیار کوتاه است ، یا می خواهید یک ماشین دوم را انتخاب کنید ، نیازی به انتخاب یک Behemoth نیست. یک ماشین از نوع شهر به وضوح کار را برای رفتن به محل کار و انجام خرید انجام می دهد. اگر حجم داخلی اولویت شما نباشد یا بودجه شما محدود باشد ، شما از اتومبیل های مینی شهری (حدود 3.60 متر) از نوع رنو Twingo ، Citroën C1 ، Fiat 500 یا Ford Ka راضی خواهید بود+.

با این حال ، اگر به دنبال تطبیق پذیری بیشتری هستید ، به خصوص از نظر تنه و توانایی انجام سفرهای طولانی تر به عنوان مثال در آخر هفته ها ، به عنوان مثال ، باید به بخش بالایی بروید. در میان مناطق شهری در حدود 4 متر محبوب ترین فرانسوی رنو کلیو ، پژو 208 و سیتروئن C3 است که با رقبای خود Volkswagen Polo ، Opel Corsa ، Suzuki Swift یا Toyota Yaris مقابله می کنند . همچنین توجه داشته باشید که بنزین از دیزل ارجح است ، زیرا دومی به سرعت در مسافت های کوتاه کثیف است و مدلهای برقی مانند رنو زو ، فولکس واگن E-UP ! یا Fortwo Ed برای آرامش خود در چرخ ایده آل است و استقلال کم آنها محدودیتی در شهر نیست.

به تنهایی ، به عنوان یک زن و شوهر ، اما بدون فرزند ، شما دوست دارید حرکت کنید ?

شما جوان هستید و می خواهید بیشتر سوار شوید ، در حالی که می خواهید به خودتان اجازه دهید به طور منظم استراحت کنید یا در انتهای دیگر فرانسه به خانواده بپیوندید ، به عنوان یک مجرد یا یک زوج تکامل می یابید ? راه حل سدان جمع و جور در دسترس شما است ، با طول تقریباً 4.40 متر برای گرفتن دوستان یا خانه های بزرگ خانه بدون نیاز به بازی تتریس ، همه با راحتی و قدرت بیشتری برای تکامل در بزرگراه بدون مجبور کردن. درخواست شده ترین پژو 308 ، رنو مگان و فولکس واگن گلف تنها بخشی از مدل های بسیاری از بازار هستند ، همچنین از جمله در دسترس ترین فیات تیپو ، تویوتا کرولا فقط در هیبرید یا کره کیا سید .

اگر بودجه شما به آن اجازه می دهد یا می خواهید سطح بالاتری از تجهیزات یا راحتی داشته باشید ، راه حل مدل های کلاس A مرسدس بنز کلاس A ، Audi A3 ، سری BMW 1 ، Volvo V40 ، Lexus CT یا Infiniti Q30 را دارید . لطفاً توجه داشته باشید ، مدل های اساسی اغلب با پزشکان عمومی تفاوت چندانی دارند ، لازم است که به پایان برسد تا کلاس “حق بیمه” را احساس کنید و موتورهای قدرتمندتری پیدا کنید.

شما در رأس یک خانواده کوچک هستید ? یک کودک ، یک سگ ?

همیشه اگر کوله پشتی نیستید یا به ندرت در بزرگراه سرمایه گذاری می کنید ، اما در راس یک خانواده کوچک یک یا دو کودک نوپا هستید ، به فضای بیشتری نیاز خواهید داشت . چندین راه حل متمایز به عنوان SUV های بسیار محبوب شهر (تقریباً 4.15 متر) پژو 2008 ، رنو کاپور ، سیتروئن C3 Aircross ، نیسان جوک یا صندلی های صندلی و همچنین مدل های کمی تحمیل کننده مانند جیپ رنگاد ، ولکس واگن T-ROC یا Mazda CX ارائه شده است. -3 حدود 4.25 متر .

گزینه های شرط بندی LudoSpaces را به نسبت قیمت/حجم فراموش نکنید ، اما زیبایی شناسی مانند Citroën Berlingo ، Ford Tourneo یا Volkswagen Caddy یا نوع مینی بوس کوچک Fiat 500L یا Hyundai IX20 نیست . تقاضای پایان ، کیفیت ، انتخاب چرمی یا موتورهایی که با خوشحالی می توانند از 150 اسب بخار فراتر رود ? SUV های High -end امروزه بسیار بی شمار هستند ، به آنها گواهی می دهند Audi Q2/Q3 ، Mini Countryman ، DS3 Crossback ، BMW X2/X3 ، Range Rover Evoque ، Volvo XC40 یا Mercedes Glass .

شما رئیس یک خانواده بزرگ هستید ? شما راحتی را دوست دارید ?

شما از نوع جاده ای هستید ، باید خانواده و دوستان خود را به روشی بسیار منظم یا حتی با سگ های خود ببرید ? از دست دادن راه حل SUV های بزرگ (بیش از 4.30 متر طول) که پژو 3008 ، رنو کادرار ، سیتروئن C5 Aircross ، Nissan Qashqai یا Honda CR-V می توانند به راحتی از 5 نفر مراقبت کنند ، غیرممکن است. برای اطلاعات بیشتر ، مدل های 7 -Seater – چه استاندارد و چه اختیاری ، برای بررسی – از 4.50 متر فراتر می رود و سینه های بزرگی را فراهم می کند ، به اندازه کافی برای سوار شدن به دوچرخه و چمدان برای یک هفته در دریا. مدل های محبوب عبارتند از Peugeot 5008 ، Skoda Kodiaq ، Volkswagen Tiguan Allspace ، Seat Tarraco یا Outlander Mitsubishi که تمایز داشتن یک موتور قابل شارژ هیبریدی را دارند.

همانطور که در مورد نسخه های جمع و جور تر ، SUV های تحمیل شده خانواده های خود را جدا از مدل های بالا که بسیار تهیه شده اند تا شما را با آخرین اتصال ، ایمنی ، کارکردهای خودمختار یا به سادگی قادر به غوطه ور شدن خود در یک سالن نورد باشند. با کلاسیک های آلمانی Audi Q5/Q7/Q8 ، BMW X3 تا X7 و Mercedes GLC/GLE/GLS ، گزینه های ژاپنی Lexus NX/RX ، چهار ضلعی لوکس DS7 یا سوئدی از طریق Volvo XC60/XC90 و همچنین بیشتر کوله پشتی های تایپ شده Land Rover Discovery یا Jeep Grand Cherokee در غیر این صورت قادر به جلوگیری از مسیر مورد ضرب و شتم هستند.

شما در راس یک خانواده بزرگ هستید ، راحتی را دوست دارید ، اما SUV خیلی نیستید ?

SUV ها یک واکنش آلرژیک به شما می دهند ، زیرا بیش از حد تحمیل شده یا بیش از حد تایپ شده است ? شما نمی خواهید آلوده و بیشتر برای حمل و نقل کل خانواده هزینه کنید ? خوشبختانه ، همه تولید کنندگان هنوز دسته های دیگری مانند Renault Scenic ، Citroën C4 Spacetourer ، Ford C-Max یا Volkswagen Touran Minivan را ارائه نداده اند که دارای یک حجم داخلی بزرگ ، ذخیره سازی عملی و مدولار بهینه شده است. سدان ها همچنین انتخابی برای کسانی هستند که می خواهند از یک لذت رانندگی خاص و سبک بیشتری برخوردار باشند ، در حالی که فضای خوبی را در هیئت مدیره نگه می دارند ، مانند رنو تالیسمان ، فولکس واگن Passat یا Skoda Octavia نیز در بدن Break برای سینه بزرگتر (بیش از 600 لیتر) در دسترس هستند.

سدان های پریمیوم لذت رانندگی حتی بیشتر ، تجهیزات فن آوری یا موتورهای کارآمدتر را به همراه خواهند داشت. شما می توانید مرسدس بنز کلاس C ، Audi A4 ، BMW 3 Series ، Volvo S60 ، Jaguar XE ، Alfa Romeo Giulia و Lexus را استناد کنید ، پنج نفر اول نیز در انواع مختلفی که برای خانواده ها مناسب تر هستند در دسترس هستند.

هیچکدام از این وسایل نقلیه به شما علاقه ندارند … شما بیشتر به دنبال عملکرد هستید ?

شما در حال حاضر یک SUV برای خانواده دارید یا می خواهید یک هدیه خوب برای لذت بردن از رانندگی لذت بخش برای هر روز تهیه کنید ? نسخه های با کارایی بالا ساکنان شهر توسط Peugeot 208 GTI ، Renault Clio R نشان داده شده است.حرف., Opel Corsa OPC یا صندلی Ibiza Cupra در حدود 200 اسب برای 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 7 ثانیه نوسان می کند. چشمگیرترین سدان های جمع و جور حتی با رنو Mégane R حتی پیشرفته تر هستند.حرف., FORD FOCUS RS ، HYUNDAI I30N یا VOLKSWAGEN GOLF GTI/R با 300 اسب بخار قدرت. مدل های به اشتراک گذاری ، همیشه جمع و جور یا گران تر ، به عنوان Alpine A110 ، Nissan 370Z ، Ford Mustang یا Toyota GT86 در نظر گرفته می شوند .

به منظور ورود به یک جهان تصفیه شده تر که در آن شما انتخاب بیشتری از راحتی یا سبک دارید ، جمع و جور های برتر ورزشی از طریق مرسدس-AMG A/CLA 45 ، Audi RS3 Sportback ، Mini Cooper S/JCW ، BMW M140I swarm . بریدگی های بالا در حدود 350 اسب بخار قدرت را در صفحه کوتاه می کند و بیشتر مانند 2 + 2 مکان را توصیف می کند ، اما حتی موثرتر خواهد بود ، مانند Audi TT که در کشف ، از BMW M2 یا Mercedes -AMG SLC 43 قابل تبدیل است کوپه .

در اینجا نکات ما برای انتخاب دسته اتومبیل شما آورده شده است. بدانید که چگونه نیازهای خود را از نظر استفاده و فضای موجود در صفحه درک کنید تا در هنگام جستجوی خود پراکنده نشود یا به بودجه خود احترام بگذارید. با توجه به دومی ، فراموش نکنید که شامل مصرف سوخت ، بیمه و نگهداری ، به طور کلی صعود با اندازه و قیمت وسیله نقلیه.