شارژ تلفنی ، تلفن های همراه پیش پرداخت در سراسر جهان را شارژ کنید

موبایل یک عزیز در آفریقا را شارژ کنید

قیمت خدمات ذکر شده در سایت ، که همه مالیات ها را درک می کنند ، در زمان مشاوره سایت و اعتبار سنجی سفارش توسط مشتری در حال اجرا هستند. محتوای و قیمت پیشنهادهای ارائه شده احتمالاً با توجه به تکامل عرضه اپراتورها و همچنین با توجه به نوسانات نرخ ارز ارزهای مربوطه کشورهایی که اپراتورها در آن فعالیت خود را ایجاد کرده اند ، اصلاح می شود.

شارژ تلفنی

با Topengo ، شارژ تلفن را که متناسب با شما است بخرید.

شارژ مجدد تلفن خود را در سایت ما پیدا کنید. چه برای شارژ لپ تاپ نوجوان خود ، خرید کارت SFR کارت ، کارت Orange Mobicarte ، شارژ مجدد موبایل باکره و یا کارت Mobiho ، به دامنه اپراتورهای مختلف بروید.

با Topngo ، خرید کارت تلفن شما آزادانه و ایمن انجام می شود: پرداخت ایمن ، ارسال فوری کد به صورت الکترونیکی. این مزایا به شما امکان می دهد 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز کارت پیش پرداخت خود را خریداری کنید.

همچنین از آن برای خرید شارژهای ارزان قیمت ، با تبلیغات موجود در کارت تلفن همراه ، که توسط اپراتورهایی با سری محدود ارائه شده است ، استفاده کنید. بنابراین برای خرید کارت پیش پرداخت موبایل NRJ ، یک شارژ تلفن Simplicimo را خریداری کنید ، با خیال راحت انتخاب آزادی را انجام دهید.

 • اعتبار Mobiho را در اینترنت بخرید
 • اعتبار موبایل Bouygues را بخرید
 • اعتبار موبایل را از طریق اینترنت بخرید
 • اعتبار نامحدود نارنجی را بخرید
 • اعتبار نارنجی را از طریق اینترنت بخرید
 • اعتبار برای لپ تاپ نارنجی بخرید

شارژ آزادانه !

شارژ خود را در 5 مرحله دریافت کنید !

روی اپراتور کلیک کنید
از انتخاب شما

شارژ را انتخاب کنید
که در محدوده پیشنهادی به آن نیاز دارید

ادامه دادن
برای تأمین پرداخت

تحویل فوری است:
شما یک کوپن شارژ ایمیل دریافت می کنید

شارژهای موبایل ما از بزرگترین اپراتورهای فرانسوی را کشف کنید: Orange ، SFR ، Bouygues Telecom ، Lebara ، Lycamobile … بنابراین بسیاری از اپراتورهایی که شارژهای آنها در نوک انگشتان در سایت ما است:

گزینه های واقعی برای بسته های معمولی ، شارژهای موبایل کاملاً با مصرف شما سازگار هستند. اصل یک کارت پیش پرداخت ساده است: شما یک سیم کارت با مقدار مشخصی از اعتبار خریداری می کنید و هنگام رفتن شارژ می کنید. پس از اتمام اعتبار شما ، می توانید شارژ را خریداری کنید که به کارت شما اعتبار داده شود.

این که آیا شما نیاز به شارژ مجدد SFR ، شارژ Mobicarte ، اعتبار La Poste Mobile دارید یا ترجیح می دهید شارژ Lebara یا Lycamobile خود را شارژ کنید ، Topngo قادر خواهد بود درخواست شما را برآورده کند. در واقع ، این که آیا شما یک مصرف کننده بزرگ تلفن همراه یا کاربر گاه به گاه هستید ، در Topengo تمام کارتهای پیش پرداخت مورد نیاز شما وجود دارد.

Topengo ، همچنین برای کارتهای پرداخت پیش پرداخت شارژ می شود. با شارژهای بانکی و کارتهای بانکی پیش پرداخت ، هرگز از پول کوتاه نباشید ! این راه حل ها امکان کنترل هزینه های شما در خانه را در یک سفر امکان پذیر می کند. کارت بانکی پیش پرداخت یک راه حل عملی است. برخی انتقال وجوه رایگان را از کارت بانکی تهیه شده برای دیگری از همان مارک ارائه می دهند. این راه حل مدرن و سریع می تواند به ویژه مفید باشد.

 • ما که هستیم ?
 • سایت و خدمات مشتری مستقر در فرانسه
 • خدمات مشتری
 • در صورت کلاهبرداری

موبایل یک عزیز در آفریقا را شارژ کنید

انتقال اعتبار بین المللی موبایل یک روش ساده برای ارائه اعتبار و حفظ ارتباط با عزیزان خود است که در خارج از کشور زندگی می کنند.

کشور گیرنده شارژ را انتخاب کنید: x

برای نهایی کردن خرید خود وصل یا ثبت نام کنید

رمز ورود خود را فراموش کرده اید

برای دریافت پیوند تنظیم مجدد رمز عبور ، ایمیل خود را وارد کنید

شما متصل شده اید

مبلغ پرداخت شده توسط کارت بانکی:

کشف سرویس Orange Transfers پرداخت می کند

ساده و سریع

ذینفع را مشخص کنید ، شارژ را انتخاب کنید ، پرداخت کنید و ارسال می شود !

اقتصادی

شارژ از 3 یورو

امن است

پرداخت توسط کارت بانکی ایمن از طریق ویزا و شبکه های مستر کارت

شارژ انتقال کشور شارژ می شود

هدف از این تغییر نام ، تسهیل در درک سرویس انتقال اعتبار بین المللی است.

شارژ Kinouli این سرویس است که اعضای دیاسپورا را به خانواده و دوستانشان در آفریقا متصل می کند.

اعضای دیار آفریقا در اروپا ، ایالات متحده و کانادا با عزیزان خود در تماس هستند.

چگونه کار می کند ?

برای شارژ کشور و شماره حساب وارد شوید

مقدار شارژ را انتخاب کنید

ثبت نام کنید و با کارت بانکی خود تنظیم کنید

1515 بررسی مشتری – رضایت مشتری: بسیار خوب 4.6/5

طحال ما

طحال ما

پیش بروید بسیار کاربردی است

طحال ما

کمک خواستن ?

با سؤالات متداول ما مشورت کنید و با ما تماس بگیرید
اگر می خواهید در مورد
عملکرد انتقال کشور

برنامه را بارگیری کنید
انتقال کشور

در Google Play موجود است

کمک خواستن ?

با سؤالات متداول ما مشورت کنید و با ما تماس بگیرید
اگر می خواهید در مورد
عملکرد انتقال کشور

بررسی بیشتر مشتری را مشاهده کنید
× شرایط عمومی فروش

نارنجی ، آرم نارنجی و هر نام دیگری یا آرم نارنجی که در این سایت نارنجی مورد استفاده قرار می گیرد که آدرس های URL آنها https است: // انتقال.نارنجی.com ، https: // top-up.نارنجی.com ، https: // redarga.نارنجی.com ، https: // ricarica.نارنجی.com ، https: // aufaldung.نارنجی.com ، https: // recargas.نارنجی.com مارک هایی هستند که توسط Orange Brand Services Limited ، شرکتی از گروه واریز شده اند.

هدف – شی

تعاریف

 • انتقال اعتبار ارتباطات تلفنی برای شارژ مجدد حساب های موبایل پیش پرداخت ؛
 • خرید از راه دور یک حساب نارنجی با انرژی آماده.

این خدمات از طریق وب سایت در دسترس آنلاین در آدرس URL به مشتری ارائه می شود: Top-up.نارنجی.com / انتقال.نارنجی.کم.

مشتری شخصی است که به منظور انجام شارژ اعتباری پیش پرداخت شده موبایل یا شارژ مجدد کیت خورشیدی نارنجی به نمایندگی از یک ذینفع ، خدمات را به منظور انجام شارژ اعتباری پیش پرداخت شده موبایل یا شارژ مجدد اعتبار موبایل می پردازد.

ذینفع:
ذینفع شخصی است که از طرف آن بارگیری توسط مشتری از طریق خدمات انجام می شود. ذینفع یک حساب پیش پرداخت موبایل یا یک حساب پیش پرداخت نارنجی با یکی از اپراتورهای تلفن همراه سرویس دارد. ذینفع به صورت جداگانه از طریق شماره تماس تلفنی با فرمت بین المللی (+ کد کشور+ شماره تماس) یا با شماره شناسه حساب نارنجی Energie خود شناسایی می شود.

شریک اپراتور تلفن همراه سرویس:

شریک اپراتور تلفن همراه این سرویس یکی از اپراتورهای ارتباطی موبایل است که با آن پیوند نارنجی SAS دارای وسایل فنی پیمانکاری و توافق نامه هایی است که به منظور شارژ حساب های موبایل و همچنین حساب های انرژی نارنجی تهیه شده تحت شرایط CGV سازگار است. لیست در نیروی اپراتورهای تلفن همراه شریک در سایت موجود است.

اعتبار اعتبار ارتباطات تلفنی است که در چارچوب ارائه خدمات ، به صورت شارژ مجدد حساب موبایل ذینفع ذینفع منتقل می شود. اعتبار با مبلغی که در واحد اعتباری ارتباطات تلفن همراه بیان شده است تعریف می شود: برای اکثر اپراتورهای شریک تلفن همراه ، واحد اعتباری ارتباطات ارز محلی کشور است که در آن اپراتور فعالیت خود را انجام می دهد. این مبلغ ، زیر “ارزش صورت” تعیین شده ، مربوط به شارژ مجدد است که در واقع در حساب تلفن همراه ذینفع اعتبار و در دسترس است.

توضیحات و شرایط خدمات

Orange Link SAS یک سرویس ارتباطات از راه دور و نه یک سرویس اشتراک برای استفاده از کیت خورشیدی نارنجی Energie را ارائه نمی دهد ، این تنها یک فروشنده اعتبار ارتباطی برای اپراتورهای تلفن همراه و شارژ کیت های خورشیدی از اپراتورهای تلفن همراه است ، با هدف استفاده شارژ مجدد حساب های تلفن همراه و پیش پرداخت نارنجی برای ذینفعان ، مشتریان این اپراتورها. Orange Link SAS سرویس پایان را ارائه نمی دهد ، این سرویس به عنوان بخشی از آن شارژ مجدد توسط اپراتور ارتباطات از راه دور انجام می شود. اعتبار ارتباطی و همچنین اعتبارات مربوط به بارگیری مجدد از پیشنهادات انرژی نارنجی از این ارتباطات از راه دور ، اپراتورهای تلفن همراه به نفع ذینفعان ، مشترکین اپراتور ، بدون مراجعه به لینک نارنجی SAS در صورت نقض اپراتور ارتباطات تلفن همراه منتقل می شوند. اختلافات مربوط به کیفیت خدمات ، تعداد دقایقی یا هر سرویس ارتباطی دیگر ارائه شده توسط اپراتور ، هزینه ، دوره اعتبار اعتبار یا هر شرط دیگر اعتبار ارتباطات تلفن همراه یا شارژ نارنجی Energie منتقل شده باید باشد مستقیماً با اپراتور شریک تلفن همراه رفتار می شود. و همچنین کیفیت خدمات ، کیت های غیر عملکردی ، عدم موفقیت در بستر فنی که احتمالاً در عملکرد سرویس تأثیر می گذارد. این اپراتور خدمات کمک تلفنی را در خدمت بیست و چهار (24) ساعت از بیست و چهار ، هفت (7) روز از هفت و در طول سیصد و شصت و پنج (365) روز در سال به ذینفعان ارائه می دهد. اپراتور به محض ارائه خدمات ، پیامکی را به ذینفع یا تأیید مشابه می فرستد.

شارژ ، سفارش و شرایط پرداخت

4.1. شرایط شارژ مجدد وب سایت فقط حساب های پیش پرداخت مشتریان اپراتورهای گیرنده را می پذیرند و موضوع توافق با SAS Orange Link SAS بوده اند. اپراتورهایی که این شارژ را می پذیرند ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند ، لیست آنها در سایت منتشر می شود. لیست سرزمین ها و اپراتورهای شبکه تلفن همراه ممکن است مشمول اصلاحات باشد. شارژ ساخته شده هیچ ارزش پولی ندارد. او نه قابل تعویض است و نه قابل بازپرداخت. تعداد دقایقی از تماس بسته به شرایط و پیشنهادات قیمت گذاری متغیر است ، و همچنین مدت زمان پر کردن مجدد انرژی نارنجی بسته به نوع پیشنهاد مشترک برای مشتری و شرایط تعرفه و پیشنهادات هر اپراتور گیرنده متغیر است. میزان شارژ مجدد نشان داده شده نیز بسته به تغییرات ایجاد شده توسط اپراتورهای گیرنده ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند. به همین ترتیب ، اپراتور گیرنده می تواند هزینه های انواع مختلفی از جمله مالیات ، مالیات یا سایر موارد را بدون اطلاع قبلی اعمال کند ، که از این رو می تواند اعتبار مربوط به میزان شارژ صورت را با توجه به این تحولات کاهش دهد و این در هر زمان. Link Link SAS مسئول این شرایط و اصلاحات انجام شده توسط اپراتور گیرنده نیست. مقدار شارژ ممکن است مطابق با شرایط کلی اپراتور تلفن همراه شریک مشمول اصلاحات باشد. Orange Link SAS به هیچ وجه مسئولیت شرایط عمومی این اپراتورهای تلفن همراه یا هرگونه تغییر در این موارد را ندارد. هنگامی که بار اعتباری در حساب تلفن همراه ذینفع یا شارژ مجدد حساب انرژی نارنجی از ذینفع انجام شود ، استفاده از اعتبار ارتباطات تلفنی یا استفاده از کیت خورشیدی که در دسترس ذینفع است ، توسط معمولاً توسط پیشکسوت اداره می شود شرایط قراردادی بین ذینفع و اپراتور تلفن همراه شریک زندگی وی مشتری است. به طور خاص ، مدت اعتبار هر شارژ توسط اپراتور تلفن همراه شریک تعریف می شود. 4.2. فرآیند سفارش به عنوان یک واسطه ، لینک نارنجی SAS مسئولیت مشتری مشتری را از شارژ مجدد حساب ذینفع بر عهده می گیرد. برای این منظور ، Orange Link SAS در سایت ، یک رابط سفارش شارژ اعتبار را به مشتری ارائه می دهد. این رابط دارای ویژگی های عملکردی زیر است: – مشتری کشوری را از لیست کشورهایی که ارائه می شود انتخاب می کند که در آن اپراتورها فعالیت خود را انجام می دهند. – سپس از مشتری دعوت می شود شماره تلفن ذینفع را مطابق با حساب موبایل یا شماره شناسه حساب پیش پرداخت شده نارنجی برای شارژ آنلاین ارائه دهد: این شماره تماس باید در قالب بین المللی ( + کد کشور + شماره تماس) ارائه شود. سپس مشتری مبلغی از شارژ را که قصد دارد از لیست ارائه شده توسط Orange Link برای اپراتور مربوطه مشترک شود ، انتخاب می کند. قیمت سرویس به مشتری نمایش داده می شود. مشتری پس از آن باید اطلاعات مربوط به وسایل پرداخت خود را برای اجرای صاف پرداخت آنلاین همانطور که در ماده 4 شرح داده شده است ، ارائه دهد.3 زیر. سرانجام با کلیک بر روی دکمه “تأیید” خرید شارژ مورد نظر ، از مشتری دعوت می شود تا سفارش خود را تأیید کند. با این اقدام ، مشتری یک دستورالعمل غیرقابل برگشت به نارنجی SAS برای اعتبار خود و از طرف وی ، حساب موبایل یا حساب پیش پرداخت نارنجی Energie از ذینفع می دهد. مطابق با ماده L.133-8 از قانون پولی و مالی ، تعهد پرداخت داده شده توسط کارت غیرقابل برگشت است. با برقراری ارتباط با اطلاعات بانکی خود در طول فروش ، مشتری به فروشنده اجازه می دهد کارت خود را از مبلغ مربوط به قیمت مندرج بدهی بدهد. مشتری تأیید می کند که وی دارنده حقوقی کارت برای بدهی است و از نظر قانونی حق استفاده از آن را دارد. در صورت بروز خطا ، یا عدم امکان بدهی کارت ، فروش بلافاصله از نظر درست برطرف می شود و سفارش لغو می شود. هنگامی که مشتری شارژ مجدد را تأیید می کند ، SAS Link Orange فرایند بدهی مشتری را انجام می دهد و حساب تلفن همراه یا حساب energie نارنجی از ذینفع را شارژ می کند. پس از انجام ، مشتری نمی تواند این روند اعتبار سنجی را لغو کند. هرگونه شارژ مجدد موبایل ، و همچنین هرگونه شارژ مجدد یک حساب نارنجی انرژی نهایی است ، بدون امکان بازپرداخت یا مبادله. مشتری مسئولیت کامل را دارد که بدون خطا شماره تلفن همراه ذینفع یا شناسه حساب انرژی نارنجی ذینفع را نشان دهد. Orange Link SAS به طور خاص مسئول اعتبارسنجی معامله به شماره تلفن گیرنده نادرست یا نادرست نیست. مشتری باید اطمینان حاصل کند که شماره موبایل ذینفع برای دریافت شارژ موبایل و همچنین شارژ مجدد انرژی نارنجی صحیح است. یک پذیرش اتوماتیک برای سفارش نیز توسط پیام کوتاه به شماره تلفن همراه که هنگام ثبت نام توسط مشتری نشان داده شده است ارسال می شود. 4.3. شرایط و شرایط پرداخت پرداخت باید توسط کارت اعتباری یا هر وسیله دیگری که در سایت مشخص شده است انجام شود. هر روش پرداخت را می توان تحت مسئولیت SAS Orange Link تغییر داد. Orange Link SAS این حق را برای خود محفوظ می دارد که سفارش مشتری را که با او با مشکلات پرداخت روبرو شده است ، رد کند.

قیمت

قیمت خدمات ذکر شده در سایت ، که همه مالیات ها را درک می کنند ، در زمان مشاوره سایت و اعتبار سنجی سفارش توسط مشتری در حال اجرا هستند. محتوای و قیمت پیشنهادهای ارائه شده احتمالاً با توجه به تکامل عرضه اپراتورها و همچنین با توجه به نوسانات نرخ ارز ارزهای مربوطه کشورهایی که اپراتورها در آن فعالیت خود را ایجاد کرده اند ، اصلاح می شود.

محدودیت ها

به مشتری اطلاع داده می شود که Orange Link SAS قوانینی را برای استفاده از خدماتی که به شرح زیر است اعمال می کند: – حداکثر مقدار مجاز در روز: 220 €
– حداکثر مقدار مجاز در هر ماه: 330 یورو
– تعداد معاملات مجاز در روز: 15
– تعداد معاملات مجاز در هر ماه: 30
– محدودیت CB: آدرس IP زوج/کشور,
– CB معتبر در سایت: ویزا و مستر کارت,
-CB در سایت معتبر نیست: کارت حرفه ای یا کارت فروش ، سیستم با مجوز سیستماتیک ، کارت الکترونیکی و کارت مجازی ، علاوه بر این ، SAS Orange Link SAS ممکن است استفاده از سرویس توسط مشتری را در صورت کلاهبرداری یا تلاش به حالت تعلیق درآورد. از کلاهبرداری مشتری گرفته تا سرویس ، به ویژه در هنگام عملیات انتقال ارتباطات و همچنین خرید پر کردن انرژی نارنجی که توسط مشتری انجام شده است.

لغو یک سفارش معتبر

در صورت عدم موفقیت یک عملیات انتقال اعتبار پس از اعتبار سنجی سفارش ، و هرچه دلیل (حساب تلفن همراه ، انرژی نارنجی واجد شرایط ، امتناع از اپراتور ، حادثه فنی و غیره) باشد ، ترتیب مربوط به مشتری پس از آن لغو می شود. پرداخت مشتری مربوط به این سفارش نیز لغو می شود. Orange Link SAS به منظور اطلاع از لغو سفارش خود و پرداخت مربوطه ، به مشتری ایمیل ارسال می کند.

انصراف از حق برداشت

از آنجا که شارژ مجدد یک سرویس اعدام فوری است و مطابق با ماده L.221-28-1 درجه از کد مصرف کننده ، مشتری صریحاً موافقت می کند که ظرف 14 روز از حق برداشت خودداری کند ، به محض استفاده از ذینفع شارژر قبل از انقضا این دوره 14 روز آغاز شده است. پذیرش شروع فوری ارائه خدمات و انصراف صریح حق برداشت در طول اعتبار سنجی سفارش رسمی می شود. در نتیجه ، خرید اعتبار محکم و نهایی است. بنابراین آنها نمی توانند مبادله ، بازپرداخت یا اعمال حق عقب نشینی را ایجاد کنند.

مسئوليت

Link Link SAS و اپراتور (از این پس به عنوان “تأمین کنندگان”) بهترین تلاش خود را برای اطمینان از بهترین در دسترس بودن و کیفیت ممکن برای سرویس ارائه می دهند. تأمین کنندگان تلاش می کنند 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز خدمات را در دسترس نگه دارند. با این حال ، به ویژه به دلایل نگهداری ، حق تعلیق لحظه ای و بدون اطلاع دسترسی به سرویس را ذخیره می کند ، بدون این که این وقفه بتواند جبران خسارت به نفع مشتری یا ذینفع را باز کند. تأمین کنندگان وسایل لازم برای اجرای صاف سرویس را تنظیم می کنند. آنها اقدامات لازم را برای حفظ تداوم و کیفیت خدمات انجام می دهند. به همین ترتیب ، مسئولیت تأمین کنندگان در صورت فورس نیرو به معنای فقه دادگاه کاسه درگیر نخواهد شد. در هر صورت ، تأمین کنندگان در هر صورت نمی توانند در هنگام استفاده از سرویس ، هرگونه آسیب غیرمستقیم متحمل شده توسط مشتری یا ذینفع را ترمیم کنند. آسیب های غیرمستقیم مواردی است که به طور انحصاری و مستقیم از عدم موفقیت تأمین کنندگان نتیجه نمی گیرند. به ویژه ، تلفات ضرر عملیاتی و خسارت های تجاری به معنای خسارت غیرمستقیم است. مسئولیت تأمین کنندگان برای هر علتی فقط می تواند در صورت تقصیر اثبات شده در اجرای خدمات به طور مناسب توسط مشتری ، درگیر شود. مسئولیت تأمین کنندگان در صورت عدم عملکرد جزئی یا کامل تعهدات قراردادی خودشان به مبلغ قیمت دریافت شده توسط تأمین کنندگان محدود می شود. سرانجام ، تأمین کنندگان از هرگونه مسئولیت استفاده از کارت بانکی که تحت قرارداد پیمانکار بین مشتری و بانک مشتری قرار می گیرد ، آزاد می شوند. این سایت معمولاً 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته در دسترس است. با این حال ، Orange Link SAS این حق را برای خود محفوظ می دارد که به طور موقت دسترسی به سایت را برای نگهداری و تعمیر سایت به حالت تعلیق درآورد. یادآوری می شود که SAS Link Orange خدمات ارتباطات از راه دور تلفن همراه یا اشتراک کیت های خورشیدی را ارائه نمی دهد. این فقط به عنوان فروشنده برای شارژ مجدد اعتبار تلفنی و شارژ مجدد کیت های خورشیدی عمل می کند. در نتیجه ، SAS Link Orange نمی تواند تضمین کند که خدمات انرژی موبایل و نارنجی ارائه شده توسط اپراتورهای تلفن همراه بدون هیچ گونه نقص یا وقفه ای اجرا می شود و نمی تواند مسئولیت کیفیت عملکرد این خدمات را بر عهده بگیرد.

ثبت

برای بهره مندی از خدمات ، مشتری باید حساب خود را ایجاد کند. هنگام ایجاد حساب خود ، مشتری باید طبق درخواست در فرم ثبت نام ، اطلاعات خاص ، کامل و بالا را برای ارائه ارائه دهد. مشتری تأیید می کند که اطلاعات ارائه شده دقیق ، دقیق و کامل است و موافقت می کند در صورت لزوم آن را به روز کند. پس از ثبت نام ، مشتری نام کاربری و رمز عبور را دریافت می کند و کاملاً مسئول هرگونه فعالیتی است که در زیر حساب آنها رخ می دهد ، از جمله استفاده غیرمجاز از کارت اعتباری خود. مشتری باید بلافاصله هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب خود را به آدرس زیر اطلاع دهد: تماس با@Transferpays.com مشتری برای استفاده از سرویس خرید بارگیری مجدد در سایت باید از سن قانونی باشد. Link Link SAS را نمی توان مسئول استفاده انجام شده توسط مشتریانی که این قانون را نقض کرده اند. در نتیجه ، افراد زیر سن قانونی باید مجوز والدین خود (یا افرادی که دارای اقتدار والدین در خردسال هستند) ، برای خرید شارژ مجدد ، به منظور انتقال آن به یک ذینفع ، دریافت کنند.

مشاوره کوپن مشاوره Dabadoc

Dabadoc ، (شرکت محدود عمومی قانون مراکش ، با سرمایه 314،040 DHS که دفتر ثبت شده آن 250 BD de Bordeaux و Angle Moulay Youssef ، شماره 6 SIS در کازابلانکا ثبت شده در ثبت نام تجاری Casablanca تحت شماره 299319) یک سرویس مخابراتی پزشکی آنلاین.
این پیشنهاد به مشتری اجازه می دهد تا یک مشاوره Dabadoc را برای پرداخت یک مشاوره ویدیویی در وب سایت Dabadoc به دست آورد.
شرایط کلی فروش Dabadoc اعمال می شود (به Dabadoc CGV مراجعه کنید: https: // www.دبادوک.com/شرایط استفاده) کوپن اعتباری را تعیین می کند که نشان دهنده یک ارزش خرید است و به کاربر خود اجازه می دهد تا خدمات را از Dabadoc به دست آورد. کوپن با ارزش صورت در ارز همراه است. در ازای مقدار مورد استفاده ، Dabadoc متعهد می شود سرویس را ارائه دهد. Dabadoc متعهد می شود به محض مبادله کوپن از حساب خود ، حساب ذینفع را اعتبار دهد. با توجه به خدمات و شرایط قراردادی Dabadoc ، اعتبار کوپن به موقع محدود است. فاکتورهای لینک نارنجی به مشتری برای دستیابی به کوپن هزینه های معاملات 1.83 یورو به صورت جداگانه.

خدمات و شکایات مشتری

– برای هر سؤال یا اطلاعات مربوط به این شرایط عمومی یا سرویس ، مشتری می تواند با خدمات مشتری ما تماس بگیرد: از طریق ایمیل: با@transferpays تماس بگیرید.com – هر شکایتی باید حداکثر یک ماه از تاریخ این رویداد تحت مجازات جعل ، به لینک نارنجی ارسال شود و به صورت کتبی توسط نامه های ثبت شده با تأیید دریافت به آدرس زیر فرموله شود: لینک نارنجی SAS Orange Top -up / انتقال کشور
خدمات مشتری
12 ، Rue Rouget de Lisle
92130 issy les moulineaux هر درخواست باید شامل عناصر زیر باشد:
– کشور ، تعداد تلفن همراه شارژ و شناسه حساب انرژی نارنجی گیرنده,
– تاریخ و زمان سفارش.
– مرجع معامله,
– شناسه حساب کاربری,
– دلیل دقیق شکایت.

حق دسترسی به پرونده ها و داده های شخصی

Orange Link SAS هنگام سفارش سرویس توسط مشتری ، داده های شخصی مربوط به مشتری مذکور (به عنوان مثال شماره تلفن ، پست الکترونیکی) و ذینفع (شماره تلفن) را جمع آوری می کند. این مجموعه به Orange Link SAS اجازه می دهد تا سفارش را پردازش کند بلکه بتواند خدمات خود را به سمت مشتریان خود بهبود بخشد یا آنها را در اطلاعات خاص در مورد خدمات خود انتقال دهد. با استفاده از خدمات SAS Orange Link SAS ، هر مشتری از یک طرف ، پردازش داده های خود را می پذیرد و از طرف دیگر برای دریافت پیشنهادات تجاری به صورت رایگان. به منظور اجرای این قرارداد ، شماره تلفن همراه ذینفع و شناسه حساب انرژی نارنجی از ذینفع ، موضوع انتقال به اپراتور تلفن همراه ذینفع خواهد بود ، که در کشوری تأسیس شده است که می تواند ، در صورت لزوم ، خارج از اتحادیه اروپا باشید. این داده ها همچنین ممکن است به هر ارائه دهنده خدمات یا پیمانکار فرعی که برای ارائه خدمات کار می کنند منتقل شوند. مطابق با مواد 38 ، 39 ، و 40 قانون N ° 78-17 به نام قانون حمایت از داده ها ، پرونده ها و آزادی های 06 ژانویه 1978 (قانون N ° 78-17) اصلاح شده توسط آیین نامه N ° 2018-1125 از 12 دسامبر ، 2018 گرفته شده در استفاده از ماده 32 قانون N ° 2018-493 از 20 ژوئن 2018 مربوط به حمایت از داده های شخصی و اصلاح قانون N ° 78-17 ژانویه 1978 مربوط به آن و ماده 4 ، 7 و 11 آیین نامه (EU) 2016/679 از 27 آوریل 2016 ، مشتری حق مخالفت ، دسترسی ، اصلاح و حذف تمام داده های شخصی مربوط به وی را که توسط Orange Link SAS هنگام استفاده از سرویس به دست آمده است ، دارد. برای این کار لطفاً درخواست خود را به تماس با@transferpays ارسال کنید.com یا به آدرس خدمات مشتری ذکر شده در ماده 11.

بیسکویت ها

ما به مشتری اطلاع می دهیم که در بازدیدهای وی از سایت ، یک یا چند “کوکی” می توانند به طور خودکار در رایانه خود مستقر شوند. کوکی یک فایل ضبط شده کوچک در هارد مشتری است. این پرونده مشتری را به صورت اسمی شناسایی نمی کند ، اما اطلاعات خاصی راجع به ناوبری وی ثبت می کند (صفحات مشاوره ، تاریخ و زمان مشاوره ، آدرس IP و غیره). اطلاعات جمع آوری شده به ویژه برای اهداف آماری است. این داده ها به اشخاص ثالث منتقل نمی شوند ، اما در صورت رفتار غیرقانونی در سایت یا درخواست یک مقام قضایی ، این داده ها می توانند به عدالت ابلاغ شوند.

قانون و اختلافات قابل اجرا

اطلاع قانونی

23 مارس نسخه 2022.

این سایت توسط شرکت Orange Link SAS با سرمایه 111،360 یورو ، RCS Paris 501 614 788-12 Rue Rouget de Lisle 92130 Issy Les Moulineaux (از این پس “شرکت”) منتشر شده است. تلفن: +33 (0) 1 44 44 22 22.

مدیر انتشار: Frédéric Blehaut