کدام کارت شارژ برای ماشین برقی خود را انتخاب کنید? شارژ مجدد دیجیتال ، برقی – بیسون هوشمند

کارت ایستگاه های شارژ الکتریکی

اپراتور ترمینال Freshmile یک کارت در دسترس را ارائه می دهد که به بیش از 200،000 امتیاز شارژ در اروپا دسترسی پیدا می کند. این کارت بدون اشتراک است و برای دسترسی به قیمت هایی که به نظر می رسد مقرون به صرفه در پایانه های همین نام است ، 4.99 یورو هزینه دارد. طبق معمول ، پایانه های رومینگ فاکتور را بالا می برند.

کدام کارت شارژ برای ماشین برقی خود را انتخاب کنید ?

ضروری برای همه صاحبان وسایل نقلیه برقی ، اتومبیل به عنوان موتور سیکلت ، کارت شارژ دسترسی به ترمینال ها را برای سوخت گیری از خانه فراهم می کند. کدام یک را انتخاب کنید ? دیجیتالی با توجه به نیازهای خود ، یک نمای کلی از نشان های مختلف را به شما ارائه می دهد.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

 • چگونه کارت شارژ خود را انتخاب کنیم ?
 • نشان های اصلی شارژ
 • کدام یک را انتخاب کنید ?

اگر برخی از پایانه ها پرداخت توسط کارت بانکی را ارائه می دهند ، متأسفانه این راه حل گسترده ترین در فرانسه نیست. برای پر کردن وسیله نقلیه برقی خود در خارج از خانه ، به طور کلی لازم است که از اپراتور ترمینال هدفمند یا یک نشان سازگار استفاده کنید. بین کارتهای شارژ تولید کنندگان ، نشان های جهانی یا کسانی که محدود به یک شبکه محلی تر هستند ، شما باید قبل از سفر با ماشین برقی مجهز باشید ، به خصوص که بسته به فرمول انتخاب شده ، قیمت ها می توانند برای همان ترمینال متفاوت باشند.

چگونه می توان ماشین الکتریکی خود را در یک آپارتمان شارژ کرد ?

از نظر منطقی ، نصب ایستگاه شارژ برای ماشین برقی در یک آپارتمان از یک خانه Indivi دشوارتر خواهد بود.

چگونه کارت شارژ خود را انتخاب کنیم ?

از ابتدا ، لازم است که بین نشان های “جهانی” (نوع Charmap Pass) که دسترسی به تعداد زیادی از ترمینال ها را ارائه می دهد ، و کارت های اپراتورها که محدود به پایانه های برند هستند ، تمایز قائل شود (به عنوان مثال)). بسته به شبکه بار الکتریکی تحت پوشش ، محل زندگی شما و قیمت های شارژ شده ، ممکن است جالب باشد که چندین نفر از آنها محافظت نمی شود.

از طرف قیمت ، فرمول های مختلفی وجود دارد. برخی از کارتهای شارژ رایگان است ، در حالی که برخی دیگر پرداخت می شوند. بنابراین اپراتورها خرید نهایی کارت را انتخاب می کنند ، دیگران برای فرمول اشتراک ماهانه یا سالانه. برای این کار ، هنوز هم لازم است هزینه های استفاده را که می تواند برای هر شارژ یا معادل درصدی از شارژ برطرف شود ، اضافه کنید.

به طور کلی ، یک کارت رایگان هزینه های اضافی را شارژ می کند ، در حالی که یک کارت با اشتراک قیمت های ترجیحی را ارائه می دهد که خدمات اضافی مانند بار فوق العاده سریع است. سرانجام ، کارتهای پرداخت شده از شما می خواهند با شارژ هزینه کمتری بپردازند بدون اینکه به اندازه فرمول های اشتراک جذاب باشند. اگر عمدتا در خانه شارژ کنید ، یک کارت رایگان می تواند ترفند نیازهای گاه به گاه را انجام دهد. از طرف دیگر ، غلطک های بزرگ علاقه مند به انتخاب فرمول با اشتراک هستند که می تواند در طول شارژ جالب باشد. در هر صورت ، توصیه می شود همیشه یک کارت شارژ جهانی داشته باشید تا با غیر منتظره مقابله کنید.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

نشان های اصلی شارژ

گذرگاه شارژ

شارژ

شارژ

Chargemap یک برنامه تلفن همراه رایگان است که نشانگر ایستگاه های شارژ برای وسیله نقلیه برقی شما در نزدیکی شما یا در یک مسیر معین است.

 • نسخه: 4.7.195
 • بارگیری: 70
 • تاریخ انتشار: 08/21/2023
 • نویسنده: Chargemap
 • مجوز: مجوز رایگان
 • دسته بندی ها: سفر
 • سیستم عامل: Android ، iOS iPhone / iPad

مطمئناً شناخته شده ترین و گسترده ترین ، علاوه بر ارائه برنامه ریز سفر گرانبها ، Chargemap یک نشان را ارائه می دهد که دسترسی به بیش از 280،000 پایانه در سراسر اروپا را ارائه می دهد. برای به دست آوردن این نشان ، باید مبلغ 19.90 یورو را یک بار و برای همیشه پرداخت کنید. کارت Loadmap بدون اشتراک کار می کند. مراقب باشید ، با این حال ، زیرا بسیاری از کاربران از هزینه های بیش از حد کاربر شکایت دارند. این هزینه پرداخت برای دسترسی به اکثریت ترمینال های قلمرو در حالی است که تعداد نشان های لازم را محدود می کند.

کارت شارژ من

راه حل پیشنهادی توسط Engie ، کارت شارژ من به شبکه بزرگی از پایانه ها دسترسی می دهد ، با بیش از 270،000 امتیاز شارژ در فرانسه و اروپا. در خرید منحصر به فرد ، کارت 19 یورو هزینه دارد و دسترسی به بسیاری از ترمینال ها بسیار متنوع است.

شارژ پوسته / حرکت جدید

شارژ پوسته

شارژ پوسته

Rephrage Shell یک برنامه تلفن همراه است که به شما امکان می دهد مکان هایی را که نقاط شارژ برای ماشین برقی خود را ارائه می دهند ، بدانید. این آدرس در چندین کشور اروپایی از جمله فرانسه ارائه می دهد.

 • نسخه: 10.9.0
 • بارگیری: 43
 • تاریخ انتشار: 09/18/2023
 • نویسنده: حرکت جدید BV
 • مجوز: مجوز رایگان
 • دسته بندی ها: سفر
 • سیستم عامل: Android ، iOS iPhone / iPad

شارژ Shell یا کارت حرکت جدید ، کارت جهانی قوی بیش از 275،000 ایستگاه شارژ عمومی به لطف شبکه رومینگ خود در سراسر اروپا است. اگر کارت رایگان باشد ، با این وجود ، لازم است هزینه واحد 0.35 €/شارژ ، هر چه قدرت یا ظرفیت مصرف شده ، به قیمت شارژ اضافه شود.

ایزویا

ایزویا

ایزویا

Izivia ، از گروه EDF ، از شما دعوت می کند تا پیشنهادات تحرک آن و برنامه های تلفن همراه آن را کشف کنید تا سریع ایستگاه های شارژ برای وسیله نقلیه الکتریکی خود را پیدا کنید ، که در اطراف شما قرار گرفته است.

 • نسخه: 60.0.0
 • بارگیری ها: 10
 • تاریخ انتشار: 08/31/2023
 • نویسنده: Izivia – گروه EDF
 • مجوز: مجوز رایگان
 • دسته بندی ها: سفر
 • سیستم عامل: Android ، Service Online ، iOS iPhone / iPad
 • اندروید
 • سرویس آنلاین
 • iOS iPhone / iPad

اپراتور EDF همچنین دارای کارت شارژ خود ، Izivia است ، به ویژه برای رانندگان ساکن در جمع شدن از آنجا که اکثر پایانه های ایزیویا در پاریس ، لیون ، نانسی ، نانت ، بوردو و محیط اطراف آنها واقع شده اند. این کارت با قیمت واحد 15 یورو به افراد ارائه می شود. فراتر از پایانه های Izivia که قیمت جذاب را ارائه می دهند ، این کارت به 90 شبکه رومینگ دسترسی می دهد ، بنابراین کل ترمینال ها را در فرانسه و اروپا به 130،000 در دسترس می آورد.

تازه کار

اپراتور ترمینال Freshmile یک کارت در دسترس را ارائه می دهد که به بیش از 200،000 امتیاز شارژ در اروپا دسترسی پیدا می کند. این کارت بدون اشتراک است و برای دسترسی به قیمت هایی که به نظر می رسد مقرون به صرفه در پایانه های همین نام است ، 4.99 یورو هزینه دارد. طبق معمول ، پایانه های رومینگ فاکتور را بالا می برند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

کویپاس

اپراتور انبه کارت Kiwhi Pass خود را برای دسترسی به بیش از 150،000 پایانه در اروپا و تقریبا 93 ٪ از پایانه های فرانسوی ارائه می دهد. دو فرمول به شما امکان می دهد تا نشان را بدست آورید: برای غلتک های گاه به گاه ، Kiwhi Pass دارای 19 یورو است و در هر جلسه بار به 0.70 یورو نیاز دارد. فرمول اشتراک Kiwhi Pass Comfort 24 € در سال (یعنی 2 یورو در ماه) هزینه دارد و هزینه های شارژ را به 0.35 € در هر جلسه کاهش می دهد.

پلاگین

گسترده تر در آلمان ، Plugsurfing کارت 9.95 یورویی را ارائه می دهد که حدود 10 ٪ از قیمت آن اضافه می شود. این یک کارت خوب برای رانندگان رانندگی در آلمان است. Plugsurfing همچنین شریک با مارک های خاصی مانند Volvo است که سرویس Plugsurfing را در اکوسیستم خود ادغام می کند.

دوری

دوری

دوری

شما می خواهید با وسیله نقلیه الکتریکی خود جاده را طی کنید اما از تجزیه برق می ترسید ? با اعتماد به نفس با برنامه Ionity جاده را طی کنید !

 • نسخه: 1.5.0
 • بارگیری ها: 27
 • تاریخ انتشار: 07/09/2023
 • نویسنده: Ionity GmbH
 • مجوز: مجوز رایگان
 • دسته بندی ها: سفر
 • سیستم عامل: Android ، iOS iPhone / iPad

با آمدن از کنسرسیوم چندین تولید کننده خودرو (BMW ، مرسدس ، VW ، هیوندای و فورد) ، Ionity ترمینال های فوق العاده رپید بیشماری را به ویژه در شبکه بزرگراه ارائه می دهد. اگرچه پایانه های شبکه برای همه در دسترس هستند ، فقط با استفاده از کد QR ، Ionity فرمول اشتراک خود را با قیمت 17.99 یورو در ماه ارائه می دهد تا از شارژ سریع در 0.35 یورو بهره مند شود (در برابر 0 ، 69 €). بدیهی است ، اعضای کنسرسیوم اغلب به مشتریان خود اشتراک خاصی ارائه می دهند که امکان دسترسی به نرخ های ترجیحی را فراهم می کند. این یک راه حل خوب برای غلطک های بزرگ است که به طور مرتب از پیشانی با قیمت استفاده می کنند و به یک بار بسیار سریع نیاز دارند.

و تسلا ?

عملکرد سوپر شارژرهای تسلا بسیار شفاف تر است. اگر شارژ مجدد تا حد امکان برای صاحبان خودروهای این برند ساده شود ، کسانی که دارای یک ماشین از مارک دیگری هستند هنوز هم می توانند از شبکه بار تسلا استفاده کنند ، با برخی از ایستگاه های سازگار خاص. برای این کار ، ابتدا باید برنامه Tesla را بارگیری کرده و یک کارت اعتباری یا یک حساب بانکی وارد کنید. قبل از بارگیری ، باید گزینه “Load Non-Tesla” را انتخاب کنید ، سپس ترمینال انتخاب شده را در ایستگاه سازگار انتخاب کنید. این فقط برای اتصال ماشین شما باقی مانده است ، پرداخت به طور خودکار به حساب بانکی مربوطه. با این حال ، ضروری است که برنامه و تمام اطلاعات قبل از بارگیری ماشین برقی شما به خوبی آگاه باشند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

کدام یک را انتخاب کنید ?

کارت شارژ قیمت خرید اشتراک، ابونمان هزینه استفاده
گذرگاه شارژ 19.90 یورو حدود 10 ٪ قیمت شارژ
کارت شارژ من 19 یورو متغیر بسته به ایستگاه ها
شارژ پوسته/حرکت جدید 0.35 یورو/بار
ایزویا 15 یورو
تازه کار 4.99 یورو متغیر بسته به ایستگاه ها
کویپاس 19 یورو یا 24 € در سال 0.70 یورو یا 0.35 € با اشتراک
پلاگین 9.95 یورو حدود 10 ٪ قیمت شارژ
دوری 17.99 یورو در ماه

علاوه بر یک نشان احتمالی از تولید کننده وسیله نقلیه خود ، داشتن نیازهای مختلف روزانه ، همیشه اطمینان بخش تر است. در این بازی کوچک ، این نشان chargemap است که به نظر می رسد بیشترین رانندگان را متقاعد می کند. با این حال ، جایگزین ارائه شده توسط Shell/New Motion با یک کارت رایگان که هزینه اضافی آن 0.35 یورو/جلسه بار بسیار مناسب است بسیار مناسب است.

غلطک های بسیار بزرگ ، اشتراک در گذرنامه Ionity را انتخاب می کنند که نرخ ترجیحی را برای شارژ سریع در بزرگراه به آنها ارائه می دهد ، مشروط بر اینکه شما یک ماشین برقی سازگار داشته باشید ، بدون اینکه مجبور به انحراف از مسیر شوید.

برنامه و سایت Chargemap برای برنامه ریزی مسیری با توجه به نیاز بار وسیله نقلیه شما ضروری است. سرویس ABRP (یک برنامه ریز مسیر بهتر) با افزودن برخی از گزینه های بسیار مفید خدمات مشابهی را ارائه می دهد. بنابراین می توان یک مسیر مفصل را در نظر گرفت که تعداد زیادی از پارامترهای مانند مدل خودرو ، بار شروع ، ظرفیت باتری در هنگام ورود ، آستانه را در زمان رسیدن به یک ترمینال ، سرعت خودرو در نظر نمی گیرد. یا آب و هوا و شرایط رانندگی واقعی. ابزاری بسیار کامل برای ارائه سفرهای خود با حداکثر دقت.

یک مسیریابی بهتر (ABRP)

یک مسیریابی بهتر (ABRP)

یک RoutePlanner بهتر (ABRP) یک برنامه تلفن همراه رایگان و یک سرویس آنلاین است که به شما امکان می دهد در سفر خود ، ایستگاه های شارژ وسیله نقلیه الکتریکی خود را به زمین زدایی کنید.

 • نسخه: 4.6.1
 • بارگیری ها: 117
 • تاریخ انتشار: 12/09/2023
 • نویسنده: برنامه ریزی iternio ab
 • مجوز: مجوز رایگان
 • دسته بندی ها: سفر
 • سیستم عامل: Android ، Service Online ، iOS iPhone / iPad / Apple Watch
 • اندروید
 • سرویس آنلاین
 • iOS iPhone / iPad / Apple Watch

اگر تصمیم گرفتید که خود را به چندین نشان تجهیز کنید تا همیشه از بهترین قیمت بهره مند شوید ، سایت و برنامه LoadPrice متحدین خوبی هستند تا در هنگام اتصال ماشین تعجب آور نباشند ، برخلاف آن ، قیمت ها همیشه مشخص نمی شوند. از ایستگاه های خدمات کلاسیک.

کارت ایستگاه های شارژ الکتریکی

تعهدات انجام شده توسط دولت برای توسعه استفاده از وسایل نقلیه برقی با استقرار زیرساخت های شارژ برای وسایل نقلیه برقی (IRVE) در امتداد شبکه ملی جاده (RRN) همراه است ، به منظور ترویج استفاده از این نوع وسیله نقلیه برای Interurban سفر.

به منظور پشتیبانی از کاربران جاده در سفرهای خود ، Bison Futé یک کارت تعاملی با زمان واقعی را ارائه می دهد که ایستگاه های شارژ برای وسایل نقلیه برقی در سرویس را لیست می کند.

این کارت ایستگاه ها را با حداقل یک نقطه شارژ در 50 کیلو وات یا بیشتر نشان می دهد و واقع شده است: در مناطق خدمات و استراحت شبکه بزرگراه و جاده های ملی در شعاع 1000 متر ورودی یا خروج این جاده ها این لیست 2،723 ایستگاه و 8،363 امتیاز شارژ دارد (وضعیت در 05/07/2023).

کارت داده های در دسترس بودن زمان واقعی ایستگاه ها را ارائه می دهد ، تا فقط روی آن کلیک کنید.

این کارت توسط Gireve ساخته و تهیه شده است