تحقیق بر اساس تصویر – تحقیق معکوس تصویر آنلاین ، جستجو بر اساس تصویر – جستجوی رایگان خط تصویر معکوس

جستجوی تصویر

Contents

چگونه می توانم با تصویر در رایانه جستجو کنم ?

جستجوی تصویر

با جستجوی تصویر ، می توانید بر اساس تصویر ، URL و کلمات کلیدی مربوط به تصویر جستجو کنید.

قابل دسترسی در:

به گفته گوگل

با بررسی تصاویر دوتایی چه چیزی پیدا خواهید کرد ?

هنگامی که به دنبال عکس هستید ، می توانید نتایج حاوی:

 • تصاویر مشابه.
 • لیست وب سایت هایی که حاوی این تصاویر هستند.
 • اندازه های دیگر (ابعاد) تصویری که با آن جستجو کردید.

تصاویری که در جستجوی خود بارگیری می کنید برای بررسی می توانید 7 روز یا بیشتر توسط Google ذخیره شود. آنها بخشی از تاریخچه تحقیق شما نخواهند بود و ما فقط در این دوره از آنها برای بهبود محصولات و خدمات خود استفاده خواهیم کرد.

جستجوی تصویر | تصاویر مشابه را جستجو کنید

میلیاردها عکس در وب موجود است. مرتب کردن همه این تصاویر می تواند دشوار باشد تا دقیقاً تصاویری را که به دنبال آن هستید ، منابع آنها (مکاتبات عکس) و اطلاعاتی که با آنها همراه است پیدا کنید. همچنین ممکن است پیدا کردن اندازه های جایگزین و مراجعه کننده به تصاویر قبلاً در اختیار شما دشوار باشد یا حتی وب سایت های دیگری را با استفاده از همان عکس پیدا کنید. با این حال ، این جایی است که “تحقیقات تصویر تحقیق” به نجات می رسد !

نحوه جستجو با تصویر ?

برای جستجوی بصورت آنلاین باید چند مرحله ساده و آسان را دنبال کنید.

مرحله 1: یک روش را انتخاب کنید تصویر را بارگیری کنید

یک تصویر مربوطه را در رایانه ای که می خواهید جستجو کنید انتخاب کنید.

URL تصویر را وارد کنید. شما می خواهید تصویر را پیدا کنید.

توسط کلمات کلیدی

درخواستی مربوط به تصویری را که می خواهید جستجو کنید وارد کنید. (مانند گربه ، سگ ، گل و غیره.)

مرحله 2: برای شروع جستجوی خود بر روی دکمه “جستجو یک تصویر مشابه” کلیک کنید.

مرحله 3: یک جعبه قبل از “جستجوی تصاویر مشابه در موتورهای جستجوگر مختلف” ظاهر می شود. یک موتور جستجوی تصویر را انتخاب کنید که در آن می خواهید یک جستجوی تصویر انجام دهید.

ابزار ما در حال نگاه با تصویر عجیب ترین تصاویر وب از طریق Google ، Bing و Yandex در چند لحظه. قبل از اینکه موتورهای جستجوگر تصویر به نتایج مربوطه مراجعه کنند ، آنها به سرعت تصویر بارگیری شده با چندین تصویر دیگر را در پایگاه داده های خود آزمایش می کنند تا اطمینان حاصل شود که دقیق ترین نتایج ارائه شده است. موتورهای جستجو می توانند از ابرداده تصویر مانند نام فایل تصویر ، تاریخ ، دوربین مورد استفاده و غیره استفاده کنند.

با وجود همه این فرایندها ، ابزار تحقیق تصویر ما نتایج را به سرعت ارائه می دهد. اگر نتیجه ای دقیقاً مربوط به درخواست خاص نباشد ، این ابزار تصاویر مشابه موتورهای جستجو را برای شما دنبال می کند. برای استفاده از ابزار ما ، اتصال یا ثبت نام لازم نیست. علاوه بر این ، هیچ محدودیتی در استفاده از ابزار برای انجام تعداد نامحدود تحقیقات وجود ندارد.

جستجوی تصویر معکوس برای Android ، iOS و رایانه

چگونه می توانم تصویر معکوس را در تلفن خود جستجو کنم (Android ، iOS) ?

جستجوی تصویر در Android و iOS دیگر نیازی به تلاش ندارد. مردم برای یافتن تصاویر مشابه در اینترنت ، یا برای بررسی قیمت ها/در دسترس بودن ، یا برای یافتن دستور العمل برای تهیه غذا ، محصولات خود را از طریق یک تلفن هوشمند می گیرند.

جستجو با عکس در Android ؛

مرحله 1: یک مرورگر و سر را برای جستجوی تصاویر معکوس باز کنید.

مرحله 2: عکس را با فشار دادن نماد “بارگیری” واقع در ابزار یا تهیه URL بارگیری کنید.

برای به دست آوردن URL ، می توانید پس از باز کردن تصویر به طور جداگانه در یک پنجره ، بین زبانه ها تغییر دهید یا با فشار دادن طول آن را ذخیره کنید تا اینکه امکان ذخیره تصویر را داشته باشید. سپس هنگامی که SNAP را بارگیری کردید ، باید پس از فشار دادن “جستجوی یک تصویر مشابه” منتظر نتایج باشید.

چگونه می توانم با تصویر در رایانه جستجو کنم ?

دلایل مختلفی وجود دارد که استفاده از جستجوی تصویر معکوس در رایانه ، یافتن وضوح تصویر بهتر و نگه داشتن یک بررسی منظم در تصاویر بارگیری شده خود وجود دارد.

برای جستجوی تصاویر مشابه در رایانه:

مرحله 1: به ابزار جستجوی تصویر معکوس Duplicker به صورت آنلاین دسترسی پیدا کنید.

مرحله 2: URL SNAP را تهیه کنید یا آن را از رایانه خود بارگیری کنید.

بارگیری تصویر شما به پایان رسیده است ?

پس برای چی منتظری? دکمه “جستجو یک تصویر مشابه” را فشار داده و نتایج مورد نظر را دریافت کنید.

منابع اصلی و اطلاعات مربوطه را دریافت کنید

جستجوی تصویر یک نوع جستجو آنلاین است که در آن به جای وارد کردن یک کلمه کلیدی متنی ، کاربر یک تصویر را بارگیری می کند تا تصاویر مشابه و جزئیات مربوط به تصویر پرس و جو را پیدا کند. همچنین می توان آن را “جستجوی تصویر معکوس” یا “جستجوی عکس” نامید.

برخی از موتورهای جستجوگر عکس نیز به کاربران امکان می دهند URL یک تصویر را برای جستجوی آن بچسبانند ، درست مانند Tineye Search Image Reverse و Yandex. پس از تهیه عکس یا URL آن ، ابزار جستجوی تصویر برای نتایج مربوطه اینترنت را اسکن می کند. بنابراین ، تحقیقات با استفاده از یک تصویر به شما امکان می دهد به سرعت به اطلاعات مربوط به یک عکس معین ، از جمله اطلاعات مربوط به اشیاء و افراد موجود در آن و همچنین ابرداده مربوط به آنها دسترسی پیدا کنید.

تحقیقات تحقیقاتی که توسط Google ویولر شده است

این شرکت در ژوئیه 2001 یک تصویر تحقیقاتی Google را معرفی کرد ، و از آن زمان به بعد به میلیون ها نفر کمک کرده است تا با استفاده از کلمات کلیدی ، محتوا را جستجو کنند. اما با گذشت زمان ، ایجاد یک راه حل یکپارچه تر برای یافتن مناسب ترین تصاویر با استفاده از “تصاویر دیگر” ضروری شده است. بنابراین ، آنها در سال 2011 جستجوی عکس ها را در Google انجام دادند.

جستجوی اطلاعات بصری بر اساس محتوا (CBVIR)

شما می توانید به جای کلمات کلیدی ، یک جستجوی تصویر آنلاین با استفاده از تصاویر دیگر انجام دهید ، یک روش پرس و جو به نام

بازیابی تصویر بر اساس محتوا (CBIR)

جستجوی اطلاعات بصری بر اساس محتوا (CBVIR)

درخواست محتوای تصویر (QBIC)

که در استفاده از رایانه رایانه برای بازیابی تصاویر دیجیتال از اینترنت بر اساس مدل های الگوریتمی خوب محاسبه شده استفاده می شود.

برای شما خیلی فنی به نظر می رسد ?

خوب ، با وجود جزئیات فنی موجود ، این مفهوم بسیار آسان است: در حالی که در تحقیقات استاندارد ، شما کلمات کلیدی را برای یافتن محتوای متنی ، به دنبال تصویر ، تایپ می کنید ، فقط باید عکس مورد نظر خود را برای جستجوی بارگیری کنید. و این ما را به یک نکته مهم می رساند:

چرا به صورت آنلاین تصویری را که قبلاً در رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود دارید جستجو کنید ?

خوب ، دلایل مختلفی وجود دارد که مردم این کار را انجام می دهند. بنابراین بیایید نگاهی به آنها بیندازیم.

چرا جستجوی تصویر را با تصویر انجام دهید ?

بسیاری از افراد به دلایل مختلف به دنبال تصویری هستند ، که اساساً از مزایای یک محقق تصویر عبور می کنند.

در اینجا دلایل جستجوی تصاویر معکوس وجود دارد:

برای شناسایی اشیاء در یک تصویر:

این می تواند افراد ، مکان ها ، حیوانات ، محصولات و غیره باشد., در تصویر. با بارگیری درخواست جستجو در موتور جستجوی تصویر معکوس ، می توانید این اشیاء را شناسایی کنید زیرا موتور اطلاعاتی در مورد آنها ارسال می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیء در یک تصویر:

از آنجا که ابزار جستجوی تصویر ما می تواند اطلاعات مربوط به شی یا اشیاء ارائه شده در عکس را برگرداند ، کاربر می تواند جستجوی بصری را انجام دهد و از آن استفاده کند تا اطلاعات بیشتری در مورد اشیاء کسب کند. ابزار جستجوی تصویر ما به شما امکان می دهد عناصری مانند نام ، تاریخ ، ویژگی ها و غیره را بدانید., یک شی یا یک فایل تصویری.

برای کشف سایر عکسهای بصری مشابه:

از آنجا که اینترنت بسیار بزرگ است ، محتوای اضافی به اشتراک گذاشته می شود. یک تصویر جدید از چند طریق و مکان در دسترس است.

بنابراین ، اگر ، به عنوان مثال ، می خواهید سبک ها یا رنگ های مختلفی از همان شی را در یک عکس مشاهده کنید ، می توانید جستجو را روی عکس معکوس کنید تا این موضوع را ببینید. بنابراین ، نگران این نباشید که چگونه به دنبال تصاویر برای دیدن عوام خلاق در صورت وجود آنها در جای دیگر در اینترنت هستید ?

برای یافتن سازندگان اصلی یا صاحبان تصویر:

با توجه به وضعیت اضافی مرتبط با تصاویر آنلاین ، ممکن است بلافاصله مشخص نشود که ویرایشگر صاحب اصلی عکسی است که شما از آن استفاده می کنید. اما ابزار تحقیق تصویر ما به شما امکان می دهد به سرعت بدانید که چه کسی متعلق به کدام عکس است تا بتوانید به درستی آنها را مطابق با شیوه های وب استاندارد اعتبار دهید.

برای کشف تصاویر سرقت ادبی

اگر معلوم شد که شما صاحب اصلی یک عکس هستید ، می توانید جستجوی تصویر را در موبایل در نوار جستجو انجام دهید و بدانید که چه کسی از کار شما استفاده می کند بدون اینکه اعتبار خود را ارسال کند.

برای جستجوی حساب های دروغین:

درست مانند یافتن عکس های سرقت ادبی ، می توانید به دنبال تصویری برای عکس های خود باشید تا ببینید آیا کسی از آنها در یک حساب شبکه اجتماعی کاذب استفاده می کند . باز هم ، از شهرت و هویت شخصی شما محافظت می کند.

برای بهبود بهینه سازی موتورهای جستجو:

فراتر از استفاده از یک ابزار جستجوی تصویر رایگان برای یافتن افرادی که از عکسهای شما استفاده می کنند بدون تخصیص اعتبار ، از آنها بخواهید که به عنوان یک نویسنده مشروع ذکر کرده و به صفحه خود برگردید.

 • تصاویر گوگل
 • سیزانده های کوچک
 • جستجوی تصویر گربه ماهی

و حالا ، Duplichecker.COM همچنین به دلیل تأیید ادبی در محتوا و تصاویر مشهور است.

اکنون که می دانید برنامه جستجوی تصویر چیست و چرا باید از آن استفاده کنید ، بیایید به قسمت “چگونه” برویم. نحوه جستجو با تصویر ? خوب ، برای جستجوی یک عکس معکوس ، اغلب به یک ابزار جستجوی تصویر نیاز خواهید داشت.

موتور جستجوی تصویر

این یک ابزار جستجوی تصویر است که در آن می توانید جستجوی تصویر آنلاین را انجام دهید. با جستجوی تصویر معکوس ما به جستجوی تصاویر دقیق کمک کنید. با استفاده از ابزار جستجوی عکسهای Duplicker ، می توانید تمام عملکردهای ذکر شده در بالا را در بخش “چرا و چگونه جستجو توسط بخش تحقیقات تصویر انجام دهید ? »».

این ابزار جستجوی تصویر رایگان است و به گونه ای طراحی شده است که بیشترین نتایج را از جمله تصاویر و اطلاعات مربوطه ارائه می دهد. این ابزار در سه موتور اصلی جستجو در جهان ، یعنی Google ، Bing و Yandex قرار دارد. هنگامی که به دنبال تصاویر هستید ، این ابزار طراحی شده توسط کارشناسان تمام اطلاعات ممکن را در ارتباط با تصاویر این سه موتور جستجو برای ارائه آن به شما ارائه می دهد ، که این باعث می شود این ابزار جستجوی رایگان بسیار قابل اعتماد باشد. این ابزار در حال حاضر نه تنها توسط صدها هزار نفر از مردم در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد ، بلکه از آن نیز قدردانی می شود.

چه کسی تحقیقات تصویر را اجرا می کند ?

ابزار جستجوی تصویر معکوس Duplicker برای همه طراحی شده است.

در زیر لیستی از محبوب ترین گروه های کاربر ما پیدا خواهید کرد.

کاربران تلفن همراه می خواهند از برنامه Google Images از تلفن هوشمند یا آیفون خود استفاده کنند.

متخصصان بازاریابی سئو و دیجیتال به دنبال وب سایت هایی هستند که از تصاویر خود برای دریافت اعتبار و پیوندها استفاده می کنند.

صاحبان وب سایت و ناشران به دنبال تصاویر با کیفیت برای تزئین محتوای خود هستند.

عکاسان و هنرمندان به دنبال وب سایت هایی هستند که بدون مجوز از کار خود استفاده می کنند.

کاربرانی که مایل به یافتن منبع یک تصویر هستند.

مردم بررسی می کنند که آیا از عکسهای آنها بصورت آنلاین استفاده شده است.

تقریباً همه به دنبال تصاویر آنلاین هستند.

جستجوی تصویر

تعویق

آیا می خواهید به دنبال تصویری در اینترنت باشید? جستجوی تصویر به شما امکان می دهد خیلی راحت و به راحتی تصویر را جستجو کنید. به سادگی یک تصویر را بارگیری کنید یا URL Image را وارد کنید ، یا یک تصویر را در Dropbox یا Google Images انتخاب کنید تا تصاویر مشابه پیدا کنید.

سایر ابزارهای مربوطه را امتحان کنید

نحوه انجام یک جستجوی تصویر معکوس?

جستجوی تصویر معکوس در وب سایت ما سه گزینه برای جستجوی تصویر به شما ارائه می دهد. این ابزار پیشرفته بازیابی تصویر محدود به یک روش واحد برای کار نیست. شما می توانید آن را در:

 • وارد کردن URL Image
 • دانلود یک تصویر
 • با کلمه کلیدی تصویر را جستجو کنید

نحوه انجام تحقیقات تصویر?

جستجوی عکس دیگر یک کار دشوار نیست ، زیرا ابزار جستجوی تصویر به راحتی در Smallseotools برای کمک 24 ساله شما در دسترس است. شما می توانید با بارگیری تصویر مورد نظر از ذخیره محلی دستگاه خود ، یک جستجوی تصویر را در این ابزار آنلاین ایجاد کنید. این ابزار تحقیق با تصویر در تلاش است تا وظیفه کاربران خود را تسهیل کند. بنابراین ، این امکان را به شما می دهد تا با Drag and Drop ، جستجو را انجام دهید. عملکرد عکس معکوس با ذخیره Cloud (Google Drive و Dropbox) سازگار است). بنابراین ، اگر عکس شما در حساب ابری شما ذخیره شده است ، می توانید آن را مستقیماً در زمان جستجو با عکس وارد کنید. به محض بارگیری یک تصویر ، این ابزار از فناوری پیشرفته CBIR خود برای ارائه نتایج در ترکیب با بهترین موتورهای جستجوی تصویر ، از جمله Yandex ، Google و Bing استفاده می کند.

تحقیقات تصویر Google

Google Image Research به دلیل پایگاه داده بزرگ آن که شامل میلیاردها تصویر بارگیری شده از وب است ، بیشترین استفاده از موتور جستجوی تصویر است. بهتر است از جستجوی تصویر Google استفاده کنید وقتی هدف شما پیدا کردن تصاویر یکسان در مقایسه با تصویر مورد نظر خود است. Google Image Search گزینه ای ایده آل برای افرادی است که به دنبال تصاویر مشابه در خصوصیات ، اندازه ها یا قالب های مختلف هستند. این عملکرد آنلاین به شما امکان می دهد نتایج جستجوی تصویر Google را با یک کلیک کشف کنید.

جستجوی تصویر معکوس Yandex

جستجوی تصویر معکوس همچنین نتایج موتور جستجوی تصویر Yandex را بازیابی می کند. Yandex به عنوان Google روسی شناخته شده است ، و عملکرد تحقیق آن با تصویر به دلیل درخشش در شناسایی مکان و جفت شدن چهره ها از سایر موتورهای جستجو متمایز است. این جستجو توسط تصویر معکوس به شما امکان می دهد تا به لطف تحقیقات Yandex بر اساس نتایج تصویر ، اطلاعات مربوط به شخصیت مشهور یا زیبایی منظره را کشف کنید.

نحوه جستجوی تصویر با استفاده از تلفن و رایانه شخصی خود

بیشتر اوقات ، کاربران با محدودیت استفاده از برخی از خدمات آنلاین که فقط با یک رایانه اداری قابل دسترسی هستند ، روبرو هستند. با این حال ، این مورد در مورد ابزار تحقیق معکوس ما نیست. درست همانطور که تصویر جستجوی معکوس Google را روی رایانه شخصی انجام می دهید ، جستجوی تصویر از طریق تلفن نیز به روش مشابه انجام می شود. بنابراین ، هر دستگاهی که برای تحقیق استفاده می کنید ، هرگز هنگام استفاده از این ابزار با مشکلات سازگاری روبرو نخواهید شد.

تحقیقات تصویر معکوس از طریق تلفن

ما این ابزار را برای همه دستگاه ها در این سایت تولید کرده ایم. تصویر جستجوی Google از طریق تلفن را می توان با هر تلفن هوشمند و رایانه لوحی Android و iOS انجام داد. بیایید در مورد هر دو بحث کنیم:

جستجو توسط Image Android vs Research by Image iPhone

آیا از یک دوست در تلفن Android خود عکس دریافت کرده اید و یک کلمه نمی دانید? نگران نباشید! همچنین می توانید با استفاده از Android با استفاده از Image در Android جستجو کنید ، هنگام استفاده از ابزار ما از دستگاه های Android هیچ گونه اشکالاتی را برآورده نمی کنید.

به دنبال تصویر در iOS باشید که به همان روش در تلفن Android نیز کار می کند. تصویر جستجو Sing Safari یا هر مرورگر دیگر ، می توانید به Google Search با تصویر در آیفون دسترسی پیدا کنید و در چند ثانیه عکس های مشابه پیدا کنید.

تصویر جستجو معکوس توسط رایانه شخصی

آیا شما علاقه مند به یافتن منبع اصلی تصویری موجود در یک وب سایت هستید? شما می توانید Google ، در هر زمان به دنبال تصویری در رایانه شخصی باشید. شما می توانید همزمان این کار را در ویندوز و مک انجام دهید ، بنابراین بیایید در مورد آن صحبت کنیم:

جستجوی عکس در دسک تاپ: پنجره در مقابل مک

جستجوی تصویر روی یک دسک تاپ یک کار آسان است که به شما امکان می دهد تصویر را از دستگاه رایانه و ذخیره ابری خود بارگیری کنید. کافی است مرورگر را از هر سیستم عامل ویندوز روی هر رایانه ای باز کنید. شما می توانید تصویر را روی این ابزار بکشید و قرار دهید ، و این بدیهی است که سریعترین راه تحقیق توسط عکس است

وقتی همه دستگاه ها تحت پوشش قرار می گیرند ، چگونه کاربران MAC می توانند دلسرد شوند? آره! جستجوی تصویر مک به همان روش از یک مرورگر که در دستگاه MAC باز می کنید کار می کند. این ابزار وب صرف نظر از دستگاه مورد استفاده ، به همه در سراسر جهان انجام می شود.

تصویر جستجوی معکوس با سهولت !

جستجو تقریباً استاندارد است!

اگر می خواستید اطلاعاتی در مورد سگهای کوتاه روی کره زمین داشته باشید ، تمام کاری که باید انجام دهید این است که اصطلاح جستجوی خود را “10 توله سگ برتر فوق العاده زیبا ترین زمان همه زمان” درک کنید و موتور جستجو بهترین نتیجه را به شما می دهد ، نه?

حال ، و اگر در یک سناریو متفاوت ، تصویر یک سگ واقعا زیبا را پیدا کنید که خیلی تحسین می کنید?

و بیایید بگوییم که شما چیزی در مورد آن نمی دانید و به همین دلیل می خواستید اطلاعات مربوط به توله سگ را پیدا کنید یا حتی عکس های بیشتری پیدا کنید.

چگونه به دنبال یک تصویر هستید?

خوب ، این جایی است که جستجوی تصویر مفید است.

جستجوی تصویر و نحوه کار موتور جستجوی تصویر چیست ?

واضح است که انجام یک جستجوی تصویر نوعی جستجوی آنلاین است که در آن شما یک تصویر (به جای وارد کردن یک کلمه کلیدی متنی یا آواز) را برای یافتن اطلاعات مطابق درخواست بارگیری می کنید.

با تحقیقات Google Image ، می توانید به سرعت تصاویر بصری مشابه را در وب کشف کرده و اطلاعات مربوط به یک عکس ، از جمله اشیاء یا مکان ها و ابرداده های آن را به عنوان نام شیء بدست آورید.

به عنوان مثال ، اگر تصویر توله سگ ناز ما را در بالا بارگیری کرده اید ، موتور چیزی شبیه به این را ارسال می کند:

از نظر فنی ، تحقیقات با تصویر با استفاده از یک تکنیک پرس و جو به نام بازیابی تصویر مبتنی بر محتوا (CBIR) -همچنین به عنوان پرس و جو توسط محتوای تصویر (QBIC) و بازیابی اطلاعات بصری مبتنی بر محتوا (CBVIR) شناخته می شود -برای استفاده از دید رایانه ای در بازیابی تصاویر دیجیتال از اینترنت بر اساس مدلهای ریاضی. این مورد تحقیقات Google توسط تصویر است. برای بازیابی اطلاعات ، مثال تصویر همان چیزی است که یک درخواست تحقیق را تدوین می کند ، بنابراین نیاز به کاربر برای حدس زدن کلمات کلیدی حذف می شود.

جزئیات فنی زیادی برای تحقیقات عکسهای معکوس وجود دارد ، اما لازم نیست خود را با این موارد اذیت کنید. در عوض ، به آنچه می توانید با جستجوی عکس ها انجام دهید نگاه کنید.

کاری که می توانید با جستجوی عکس موتور انجام دهید

با جستجوی تصاویر معکوس می توانید کارهای فوق العاده زیادی انجام دهید ، اما در اینجا مواردی وجود دارد:

در مورد موضوع تصویری که در آن کسب کنید اطلاعات بیشتری کسب کنید

شما توله سگ ناز ما را به یاد می آورید? به لطف جستجوی تصویر معکوس ، سرانجام دریافتیم که توله سگ مسابقه ای به نام Shiba Inu است که کوچکترین از شش نژاد سگ های اصلی و مجزا از ژاپن از ژاپن است. ما همچنین فهمیدیم که چیز کوچک ناز کاملاً چابک است و حتی می تواند حتی با سرزمین های کوهستانی نیز سازگار شود.

تصاویر بصری مشابه را پیدا کنید

شما فکر می کنید تقریباً به همان تصویر نیاز دارید اما با سبک های مختلف? Google Metal Reverse Search Image به شما امکان می دهد تصاویر بصری مشابه مربوط به مثال را کشف کنید.

منابع اصلی تصاویر را پیدا کنید

اگر می خواهید یک منبع تصویر پیدا کنید تا اعتبار مناسبی را به صاحب تصویر بدهید ، اما در پیدا کردن این که چه کسی خالق اصلی است ، مشکل دارید ، پس ابزار جستجوی منبع تصویر بهترین راه حل برای درخواست شما است.

عکسهای دلپذیر را پیدا کنید

ممکن است فکر کند که آنها باهوش هستند ، اما تصویر جستجوی Google شما را باهوش تر می کند! اگر عکسهای اصلی زیادی دارید و می خواهید بدانید که آیا کسی از آنها بدون اجازه شما استفاده می کند یا بدون اعتبار ، یک ابزار تصویر وارونه Google دوست جدید شما است. حتی می توانید ببینید که چند صفحه دیگر تصویر شما را دارند.

فرصت های بک لینک ایجاد کنید

فقط از یک ابزار جستجوی تصویر برای پیدا کردن افرادی که از عکسهای شما استفاده می کنند بدون تخصیص اعتبار استفاده نکنید ، از آنها بخواهید که شما را به عنوان نویسنده ذکر کنند و پیوندی را به صفحه خود برگردانند. ایده آل برای سئو!

افراد ، مکان ها و محصولات خود را شناسایی کنید

از افراد ، مکان ها یا محصولاتی که نمی دانید عکس هایی داشته باشید? بی خیال! فقط آنها را بارگیری کنید و آنها را معکوس کنید ، جستجوی عکس به شما کمک می کند تا زمانی که تصاویر یا اطلاعات یکسان به صورت آنلاین وجود داشته باشد ، آنها را برای شما شناسایی کنید.

نسخه های دیگری از یک تصویر خاص را کشف کنید

شاید نسخه فعلی شما از یک تصویر کار را انجام ندهد. با جستجوی تصویر معکوس ، می توانید نسخه های بیشتری از یک تصویر خاص را بدست آورید ، که این به معنای اندازه ، یک قالب متفاوت یا یک قالب مبهم کمتر است.

حساب های دروغین را تشخیص دهید

شما فکر می کنید خیلی ناز هستید و ممکن است کسی از عکس شما در یک حساب شبکه اجتماعی کاذب استفاده کند? اجازه دهید جستجوی تصاویر معکوس به شما کمک کند تا شهرت شخصی خود را تمیز نگه دارید و اگر فکر می کنید قربانی ماهیگیری گربه هستید و شخص دیگری از یک هویت کاذب در یک حساب شبکه اجتماعی استفاده می کند. انجام یک جستجوی معکوس برای تصاویر کلاهبرداری با عکس های معکوس عکس از عکس ها می تواند شخص واقعی را نشان دهد.

نحوه استفاده از جستجوی معکوس برای smallseotools

جستجو از عکس توسط Smallseotools یک ابزار جستجوی عکس و تشخیص عکس است. ما در زمینه دید رایانه ، برای تشخیص فرم و در جستجوی عکس ها متخصص هستیم.

ابزار جستجوی ما با عکس آسان برای استفاده ، قابل اعتماد است و تقریباً می تواند به هر تصویر آنلاین نگاه کند. فقط یک عکس را بارگیری کنید و الگوریتم پیشرفته ما فوراً بهترین تصاویر مناسب و اطلاعات دقیق در مورد این تصویر را از پایگاه داده های Google ، Bing و Yandex ارسال می کند.

در اینجا مراحل دنبال شده است:

عکس درخواست خود را در دست داشته باشید. می توانید عکس های موجود در کتابخانه عکس خود را بارگیری کنید ، با دوربین تلفن خود عکس جدیدی بگیرید ، یا تصاویر موجود را از خدمات ذخیره سازی ابری خود مانند Google Drive یا Dropbox بارگیری کنید. بنابراین اولین قدم تهیه عکس هایی است که می خواهید در یکی از این مکان ها جستجو کنید.

تصویر پرس و جو خود را با چسباندن URL تصویر آنلاین به طور مستقیم یا با بارگیری عکس از دستگاه خود یا انتخاب تصویر در Dropbox یا Google Drive بارگیری کنید. شما می توانید برنامه های افزودنی را بارگیری کنید .jpg, .jpeg, .PNG و .گیف.

سپس برای اجرای آن روی “جستجوی یک تصویر مشابه” کلیک کنید.

پس از انجام این کار ، الگوریتم فوق العاده هوشمند ما بقیه را انجام می دهد و اطلاعات را از Google ، Bing و Yandex استخراج می کند تا بهترین نتایج مناسب تصویر و جزئیات نسبی آنها را برگرداند. تمام کاری که اکنون باید انجام دهید این است که روی “بررسی تصاویر” کلیک کنید تا نتایج مطابق با سکوی مورد علاقه خود نمایش داده شود.

ما به کاربران خود احترام می گذاریم

هر تصویری که در ابزار جستجوی تصویر معکوس ما بارگیری می کنید 100 ٪ ایمن و ایمن است. ما هیچ یک از عکسهای شما را به اشتراک نمی گذاریم یا نمی فروشیم و محتوای شما را در پایگاه داده ما ذخیره نمی کنیم. بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که اطلاعات شما در دست خوبی است.

تمام تصاویر مشابه ارائه شده در این صفحه با استفاده از تلفن همراه جستجوی تلفن همراه شما به دست آمد. اما ما همچنین ابزارهای دیگری داریم که می تواند برای شما مفید باشد ، مانند تغییر اندازه و ابزارهای تصویر همراه با تصویر.

جستجوی تصویر

تحقیق در مورد تصویر معکوس یا تصویر تحقیق به کاربر کمک می کند تا یک تصویر مشابه را در اینترنت جستجو کنید. به سادگی یک عکس را بارگیری کنید ، URL Image را وارد کنید یا یک کلمه کلیدی را برای جستجوی تصویر در هر زمان تایپ کنید.

سایر ابزارهای مربوطه ما را امتحان کنید تصویر تصویر تصویر تغییر اندازه تصویر محصول
ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

گزارش موتورهای جستجو به طور خودکار تمام تصاویر بارگیری شده از سایت را حذف می کند.

آنچه مردم می گویند

“من در روزهای اخیر از بسیاری از ابزارهای جستجوی تصویر معکوس استفاده کرده ام ، اما هیچکدام از آنها به انتظارات من نبودند. اما پس از آن من به این ابزار باورنکردنی در SearchengineReports رسیدم.خالص که از هر نظر بهترین است. این به من اجازه می داد تا با URL جستجو کنم و تصویر خود را مستقیماً از گالری بارگیری کنم. و مهمتر از همه ، او در چند ثانیه با سه موتور جستجوگر بزرگ (Google ، Bing و Yandex) به دست آورد. من از شما خیلی ممنون هستم.»

Sky Schrader (طراح)

“من وبلاگ هایی را در مورد غذاهای خوشمزه و منحصر به فرد می نویسم. یک روز ، من به اینستاگرام سفر کردم و یک غذای اشتها آور پیدا کردم ، اما حتی نام او را نمی دانستم. من کنجکاو بودم که دستور او را کشف کنم ، بنابراین من از این ابزار جستجوی تصویر استفاده کردم و این به من کمک کرد تا آنچه را که می خواستم پیدا کنم. خیلی ممنونم!»

ماری والت (وبلاگ نویس)

“من یک وب سایت را مدیریت می کنم و عکس های ضبط شده توسط خودم را بارگیری می کنم. یک روز ، من فکر کردم که شخص دیگری می تواند بدون درخواست اجازه من از تصاویر سایت من استفاده کند. سپس ، من این ابزار را پیدا کردم و او به من کمک کرد تا منابعی را پیدا کنم که تصویر من بدون هیچ گونه حق چاپ وجود دارد. با تشکر از شما برای این ابزار خارق العاده.»

والتر جنسون (صاحب وب سایت)

“من به تصویر محصولی رسیدم که به نظر من می تواند برای شرکت من مفید باشد. اما ، من نمی دانستم چگونه جزئیات و مشخصات آن را پیدا کنم که باعث خشم من شد. یکی از دوستان من ابزار جستجوی تصویر را در SearchengineReports توصیه کرد.خالص ، و با کمال تعجب ، او به من کمک کرد تا محصول دقیق و جزئیات آن را پیدا کنم. نمی توانم سپاسگزارم.»

جسی جکسون (تاجر)

“من می خواستم تصاویر را اضافه کنم تا محتوای من جذاب شود ، اما تصاویری که از کیفیت پایین برخوردار بودند. سپس ، من به این جستجوی باورنکردنی برای تصاویر معکوس در وب سایت شما رسیدم ، و او به یافتن تصویری شبیه به وضوح بالاتر در مدت زمان کوتاه کمک کرد. وقت من را صرفه جویی کرد. خیلی ممنونم.»

هانا رایت (مدیر محتوا)

وقتی به دنبال تصویر هستید چه چیزی پیدا می کنید?

اطلاعاتی که هنگام جستجوی تصویر به دست می آورید شامل موارد زیر است:

 1. تصاویر مشابه
 2. لیست مفصلی که حاوی تصویر است
 3. تصاویر مشابه با اندازه ها و ابعاد مختلف

گوگل چه می گوید?

طبق تحقیقات Google Image ، تصاویری که به دنبال آن هستید به مدت 7 روز یا بیشتر در پایگاه داده های Google ذخیره می شوند. ممکن است در تاریخچه بازدید کنندگان ظاهر نشود و جستجوی گوگل می تواند از آن برای بهبود کیفیت و عملکرد محصولات و خدمات مختلف استفاده کند.

جستجوی تصویر برای کشف یا یافتن تصاویر مشابه

از آنجا که اینترنت دارای تعداد زیادی از تصاویر است ، یافتن تصویری از منبع و سایر اطلاعات مربوطه از این تعداد عظیم دشوار می شود. این مانند جستجوی سوزن در اقیانوس است. یا ، می توانید به اندازه یا وضوح خاصی از تصویری که دارید نیاز داشته باشید. بنابراین ، در آن زمان ، جستجو با استفاده از تصویر ، این دردسرها را به شما کمک می کند و به شما کمک می کند تا تصویر مشابهی را از اینترنت پیدا کنید.

چگونه تحقیق با تصویر اجرا شده?

نگران “چگونه می توانم تصویر آنلاین را جستجو کنم?»به سادگی سرد ، با استفاده از موتور جستجوی تصویر ما ، تصویر معکوس از آیفون ، اندروید یا دسک تاپ خود را انجام دهید. برای استفاده از ابزار ما لازم نیست از قوانین سختگیرانه پیروی کنید.

مراحل ساده زیر به شما امکان می دهد از تصویر جستجوی موثر ما استفاده کنید.

 1. با کلیک بر روی https: // searchenginereports به ابزار ما دسترسی پیدا کنید.NET/FR/IMAGE IMAGE-SEARCH
 2. یک عکس را مستقیماً از دستگاه خود یا از Dropbox بارگیری کنید.
 3. با چسبیدن به URL یک تصویر ، یک تصویر را جستجو کنید.
 4. کلمات کلیدی مربوطه را که می خواهید تصاویر مشابه را مشاهده کنید وارد کنید.
 5. سپس برای راه اندازی پردازش روی دکمه “تصویر جستجو” کلیک کنید.
 6. رونق! نتایج دقیق و دقیق خود را از شش سیستم عامل در چند ثانیه دریافت خواهید کرد.

بسترهای نرم افزاری سازگار در طول تحقیق

این تصویر معکوس تحقیقات Google به شما امکان می دهد با استفاده از تصاویر جستجو کنید و تمام تصاویر مربوطه را بدون هیچ مانعی بدست آورید. این تصویر جستجوی معکوس عکس های موتورهای Bing ، Yandex ، Tinye ، Sogou ، Baidu و Search Google را بازیابی می کند تا در چند ثانیه تمام تصاویر مربوطه را در اختیار شما قرار دهد.

نحوه انجام تصویر معکوس تحقیق در چندین دستگاه?

هیچ محدودیتی برای داشتن یک دستگاه یا تلفن هوشمند خاص برای انجام جستجوی تصویر معکوس Google وجود ندارد. این ابزاری کاملاً مبتنی بر وب است که به شما امکان می دهد در هر زمان ، جستجوی تصاویر را به صورت رایگان از هر دستگاه معکوس کنید.

جستجوی تصویر در iOS

روش ایجاد یک جستجوی Google برای تصویر آیفون ساده و مستقیم است.

 1. از iPhone یا iPad خود به ابزار آنلاین ما دسترسی پیدا کنید.
 2. با کلیک بر روی دکمه “بارگیری” تصویری از گالری تصویر خود را بارگیری کنید.
 3. برای جستجوی تصویر مشابه در iOS روی دکمه کلیک کنید

یک تصویر را در Android جستجو کنید

شما می توانید با دنبال کردن این مراحل ساده ، جستجوی تصویر Android را انجام دهید.

 1. از تلفن یا رایانه لوحی Android خود به ابزار آنلاین ما دسترسی پیدا کنید.
 2. با کلیک بر روی دکمه داده شده ، از گالری عکس دستگاه خود عکس بگیرید یا آن را بارگیری کنید.
 3. Magic را با کلیک بر روی دکمه “به دنبال تصویر” راه اندازی کنید و عکس های مشابه را در Android پیدا کنید.

جستجوی یک تصویر در ویندوز

به دنبال مراحل ذکر شده در زیر ، یک جستجوی عکس رایگان از رایانه شخصی خود یا دستگاه ویندوز دیگر ایجاد کنید:

 1. در رایانه خود ، مرورگر وب خود را باز کنید ، به عنوان مثال Chrome ، Bing یا Safari ، و به ابزار جستجوی تصویر آنلاین ما دسترسی پیدا کنید.
 2. برای بارگیری تصویری از رایانه خود برای جستجوی عکس ، روی دکمه “بارگیری” کلیک کنید.
 3. فرآیند را با کلیک بر روی دکمه داده شده شروع کنید تا تمام تصاویر یکسان در وب پیدا کنید.

جستجوی رایگان عکس MAC

همچنین می توانید با دنبال کردن این مراحل ساده ، از یک تصویر در دستگاه MAC به راحتی جستجو کنید:

 1. یک مرورگر وب مانند Chrome یا Safari باز کنید.
 2. هر تصویری را در ابزار ما بارگیری کنید.
 3. فرآیند را با کلیک بر روی دکمه داده شده شروع کرده و تصاویر مربوطه را بدست آورید.

چگونه از تصاویری که به دنبال آن هستید استفاده کنیم?

تصاویری که در جستجوی ابزار آنلاین ما توسط تصویر بارگیری می کنید فوراً از سرورهای ما پاک می شود. ما در هر صورت تصاویر شما را با شخص ثالث ذخیره یا به اشتراک نمی گذاریم.

تصویر تحقیقاتی معکوس است?

“تصویر جستجوی معکوس نوعی جستجوی آنلاین است که در آن شما از یک تصویر به عنوان پرس و جو برای یافتن تصاویر یا اطلاعات مربوط به این تصویر استفاده می کنید.

با تحقیقات Google Image ، می توانید به سرعت تصاویر بصری مشابه را در اینترنت کشف کرده و اطلاعات مربوطه را در مورد یک تصویر از جمله اشیاء یا مکان ها به دست آورید. همچنین می توانید با انجام یک جستجوی تصویر معکوس رایگان ، صاحب تصویر را پیدا کنید.””

موتور جستجوی عکس چگونه کار می کند?

تحقیقات معکوس با استفاده از یک سیستم پرس و جو معروف به بازیابی تصویر مبتنی بر محتوا (CBIR). پس از بارگیری تصویر خود در هر موتور جستجوی تصویر رایگان به عنوان یک پرس و جو ، آن را پردازش می کند و تمام تصاویر مشابه را در پایگاه داده خود در Blink of Ane برای شما فراهم می کند. بازیابی تصویر بر اساس محتوا (CBIR) شامل بازیابی تصاویر بصری با یک تصویر پرس و جو است که از یک پایگاه داده عظیم عکس ها بارگیری می شود.

جستجوی تصویر وارونه موثر ما بر روی تکنیک CBIR کار می کند تا تمام تصاویر مشابه تصویر درخواست شده شما را بدون هیچ مانعی بازیابی کند.

بهترین موتور جستجوی عکس

هنگامی که شخصی از جستجوی تصویر ما برای جستجوی عکس استفاده می کند ، داده ها را از بهترین تصویر موتور جستجو استخراج می کند. لازم نیست وقت خود را صرف مشاوره با یکی از این موتورهای جستجو به طور جداگانه کنید ، زیرا ابزار تحقیق آنلاین ما با عکس نتایج همه را در یک مکان در یک کلیک جمع می کند.

تصویر جستجوی گوگل

Google پرکاربردترین موتور جستجو در جهان است. Google Image Research به شما کمک می کند همان تصویری را که به دنبال آن هستید در اندازه ها و رنگ های خاص پیدا کنید. اگر حق استفاده از تصاویر اعطا شده است ، می توانید از آنها در مقاله های وبلاگ ، تبلیغات و سایر فعالیت های بازاریابی استفاده کنید.

جستجوی بینگ با تصویر

عکس تحقیقاتی بینگ مایکروسافت نزدیک به تصویر تحقیقات Google است ، بنابراین یکی دیگر از موتور جستجوی تصویر عالی است. در نوار جستجو ، آنچه را که به دنبال تصویر هستید وارد کنید. در سمت راست ، یک دکمه فیلتر وجود دارد. وقتی آن را باز می کنید ، یک منوی قطره ای ظاهر می شود. مجوز را انتخاب کنید. تصاویر رایگان را برای استفاده تجاری انتخاب کنید.

تصاویر تحقیق Yandex

تصاویر تحقیقاتی Yandex یکی دیگر از موتور جستجوی تصویر عالی با یک پایگاه داده تصویر عظیم است. این یک ابزار جستجوی عکس های روسی است که انواع تصویر ، فرم ها و قالب های فایل و بسیاری دیگر را به کاربران ارائه می دهد.

جستجوی بایدو توسط تصویر

تحقیقات عکس به طور عمده در چین استفاده می شود. ابزار تحقیق تصویر Baidu طیف گسترده ای از تصاویر با کیفیت بالا را برای کاربران خود با استفاده از فناوری AI انتخاب می کند و از یک رابط جستجوی ساده تر ، سریعتر و دقیق تر استفاده می کند تا شما را به کاوش در انواع تصاویر سوق دهد.